مدل‌های جدید کمد لباس ریلی که عاشقش میشین!

0
328
مدل‌های جدید کمد لباس ریلی که عاشقش میشین!
مدل‌های جدید کمد لباس ریلی که عاشقش میشین!

کمد لباس ریلی به دلیل مزیت­‌هایی که دارد یکی از گزینه‌­های مناسب برای خیلی از فضاهاست. به عنوان مثال برای باز کردن دربِ این نوع از کمدها نیاز به فضای اضافی وجود نداره و درنتیجه برای اتاق‌های کوچک و یا گوشه‌های فضا مناسب ایت. علاوه بر این، درب‌های کمد لباس ریلی دارای طول عمر بیشتری نسبت به کمدهای لولایی هستن و خب در کنار همه‌ی این مزیت‌ها زیبایی منحصر به فردی هم دارند.

در این مقاله می‌خواهیم 25 مدل کمد لباس ریلیِ جدید رو با هم مرور کنیم.

کاربرد و مزایای کمدهای لباس ریلی

کمد ریلی برای فضاهای تنگ و محدود خیلی انتخاب مناسبی است؛ زیرا درهای این کمد به صورت ریلی هستند و فضایی مازاد بر فضای خود کمد رو اشغال نمی­کنند. در دو عکس پایین استفاده از کمد لباس ریلدر اتاق­‌های کوچک رو می­‌بینیم.

کمد لباس ریلی 1

کمد لباس ریلی 1

کمد لباس ریلی 2

کمد لباس ریلی2

آینه، یکی از اجزای بسیار ضروری در کنار هر کمد مربوط به لباس و پوشاک به حساب می آید، کمد لباس ریلی این امکان را دارد که آینه­ی قدی روی درب خود را داشته باشد. به این ترتیب دیگه احتیاجی به آینه­های رومیزی و دیواری نیست.

کمد لباس ریلی 3

کمد لباس ریلی3

همچنین آینه­‌ی سرتاسری روی کمدهای لباس ریلی، می­تواند اتاق را بزرگ‌تر از حالت عادی جلوه بدهد.

کمد لباس ریلی 4

کمد لباس ریلی4

تنوع ظاهری کمدهای لباس ریلی

اما خوبی­ها و امکاناتی که کمدهای لباس ریلی در اختیار مصرف­ کننده­‌ها می گذارد باعث می‌شود که این کمدها حتی در فضاهای بزرگ هم مورد استفاده قرار بگیرند. از آن جایی که کمدهای لباس ریلی می‌توانند سطح زیادی از محیط را به خودشان اختصاص می دهند هم زمان دستگیره‌­های معمولی و بزرگی نیز ندارند، تقریباً می­‌توانیم به عنوان دیوار نیز روی آن‌ها حساب کرد. حال این موضوع نه تنها محدودکننده نیست بلکه دست ما را در انتخاب ظاهر باز می گذارد! این‌گونه ما می­توانیم با تنوع ظاهری رنگ­های مات و براق، کلاسیک و فانتزی؛ یک دیزاین جدید دیگر به محیطمان اضافه کنیم و درب کمد لباس ریلی را جوری جلوه بدهیم که انگار یک دیوار یکدست می باشد.

کمد لباس ریلی 5

کمد لباس ریلی5

برای این‌گونه دیوارها می شود رنگ و جنس­‌های مختلفی را انتخاب کرد. یکی از این انتخاب­ها برای کمدهای لباس ریلی جدید، استفاده از نمای براق و نیمه براق و آینه‌ای است که محیط اطراف را بازتاب می‌دهد و جلوه­‌ی تمیز و خیلی زیبایی را به فضا می‌دهد.

کمد لباس ریلی 6

کمد لباس ریلی6

کمد لباس ریلی 7

کمد لباس ریلی7

همسان سازی درب کمدهای ریلی با محیط اطراف، باز هم می­تواند هم راستا با فضای محدود و کوچک محسوب شود، طوری که کمد به چشم نیاید. در عکس پایین می‌بینیم که درهای کمد واقعاً به چشم نمی آید و بیشتر شبیه تزئین دیوار دیده می شوند. این نوع انتخاب کمدهای ریلی برای سالن­‌های تمرین یا پلاتوها خیلی مناسب است.

کمد لباس ریلی 8

کمد لباس ریلی8

در سال‌های نه چندان دور رنگ و طرح کمد را صرفاً با اجزای دیگر سرویس خواب مانند تخت و دراور سِت می­کردیم، اما الآن می­توانیم کمد لباس ریلی رو با پارکت، یا روتختی، یا اجزای مینیمال اتاق سِت کنیم. در عکس‌­های پایین می­‌بینیم که چگونه رنگ هماهنگ در کمد به خدمت بقیه­‌ی اجزای اتاق در آمده است.

کمد لباس ریلی 9

کمد لباس ریلی9

کمد لباس ریلی 10

کمد لباس ریلی10

کمد لباس ریلی 11

کمد لباس ریلی11

کمد لباس ریلی 12

کمد لباس ریلی12

همچنین برای درآوردن دربِ کمد از سادگی، می­توانیم از چند رنگ و چند بخش تکه‌تکه برای دربِ ریلیِ کمد استفاده کنیم.

کمد لباس ریلی 13

کمد لباس ریلی13

چند رنگ بودن در کمدهای لباس ریلی می­تواند رنگ­های متنوعی هم داشته باشد. کمدهای لباس ریلی فقط برای محیط‌های جدی و اتاق­های بزرگ‌سال نیستند و به دلیل تنوع ظاهری ساختشان می‌توانند برای اتاق بچه­‌ها هم قابل استفاده باشند.

کمد لباس ریلی 14

کمد لباس ریلی14

همان‌طور که گفتیم، آینه یکی از بخش‌­های اصلی کمدهای لباس ریلی محسوب می شود. از آینه‌­ها می‌شود به عنوان عامل تزیینی هم استفاده کرد. به کار بردن آینه در کمدهای لباس ریلی، بخشی از فضای اتاق را بازتاب می دهد. تصور کنید که یک دیوار تک رنگ از اتاق تبدیل به دو دیوار شود.

کمد لباس ریلی 15

کمد لباس ریلی15

علاوه بر این، در عکس­‌های پایین می‌بینیم که با طرح­ دادن به آینه­‌ی کمد، می توان آن را از سادگی درآورد و جنبه­‌ی تزئینی کمد لباس ریلی را تقویت کرد.

کمد لباس ریلی 16

کمد لباس ریلی16

کمد لباس ریلی 17

کمد لباس ریلی17

کمد لباس ریلی 18

کمد لباس ریلی18

کمد لباس ریلی 19

کمد لباس ریلی19

طبندی داخل کمدهای لباس ریلی

کمدهای لباس ریلی به خاطر در اختیار داشتن فضای زیاد، می­توانند قفسه‌­ها و آویزهای متنوعی را داخل خودشان جا بدهند و متناسب با نیاز افراد طراحی شوند. جایگیری انواع سبد، کشو، آویز و قفسه با سایزهای مختلف خیلی کمک­ کننده­ است.

کمد لباس ریلی 20

کمد لباس ریلی20

کمد لباس ریلی 21

کمد لباس ریلی21

کمد لباس ریلی 22

کمد لباس ریلی22

کمد لباس ریلی 23

کمد لباس ریلی23

در عکس پایین می‌بینیم که کمد لباس ریلی از زمین تا سقف یک شکل نیست و در طراحی آن کشو هم ترکیب شده است.

کمد لباس ریلی 24

کمد لباس ریلی24

کمد لباس ریلی 25

کمد لباس ریلی25

چطور میشه کمد ریلی با کیفیت داشت؟

کمدهای لباس ریلی، به دلیل اینکه جای کمی می­گیرند و باز و بسته کردن درب­های آن ها بسیار راحت است، می توانند گزینه­‌ی خوبی برای محیط­‌های کوچک باشند، اما به دلیل تنوع ظاهری و کاربری آن‌ها و مدل­های مختلف کمد لباس ریلی، استفاده از آنها حتی در فضاهای بزرگ هم بسیار محبوب است.

اگه شما هم از اون دسته افرادی هستید که به کمد لباس ریلی علاقه دارین و قصد اجرای این نوع از کمد رو دارین، میتونین روی نجارهای سلام ساختمان حساب کنین. با ثبت نام در لینک زیر، ما می‌تونیم بهترین دکوراتورها و نجارهای شهرتون رو بهتون معرفی کنیم، که علاوه بر کیفیت بالای کار، با قیمت‌های رقابتی کار می‌کنن:

ثبت درخواست کمد ریلی

سلام ساختمان طرح تضمین قیمت هم داره، یعنی اگه نجار کار رو با قیمتی بیشتر از نرخ اتحادیه براتون اجرا کرد، مابه تفاوت رو خود سلام ساختمان بهتون برمی‌گردونه. پس خیالتون از بابت قیمت راحت باشه.

ضمنا میتونید مطلب قیمت کمد دیواری رو هم ببینید تا با قیمت های انواع کمد آشنا بشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید