کابینت آشپزخانه، 65 عکس کابینت بی نظیر که هیچ کجا ندیده اید

17
1567
عکس کابینت آشپزخانه و راهنمای قیمت، نه فقط زیبا!! 65 الگوی عالی
عکس کابینت آشپزخانه و راهنمای قیمت، نه فقط زیبا!! 65 الگوی عالی

آخرین بروزرسانی

کابینت آشپزخانه، 65 عکس کابینت بی نظیر که هیچ کجا ندیده اید
4.5 (138 نظر)

کابینت آشپزخانه قلب هر خانه ای است. پس لازمه که حتما به هنگام طراحی، به اون توجه بسیار زیادی بشه. کابینت ها نقش خیلی مهمی در زیباسازی دارن و کسی هم منکر کاربرد بسیار زیاد اون ها نیست! همه این مواردی که گفتیم، بیانگر اهمیت خیلی زیاد کابینت های آشپزخانه بود. کابینتی که امروزه هیچ آشپزخانه ای رو نمیتونیم بدون اون تصور کنیم!

در این مطلب میخواهیم در مورد کابینت آشپزخانه مطالبی رو بهتون بگیم. در ابتدا نگاهی میکنیم به تاریخچه کابینت های آشپزخانه و میبینیم که کابینت در ابتدا از کجا وارد آشپزخانه های ما شد. پس از اون 65 مدل متنوع کابینت آشپزخانه مثل کابینت آشپزخانه هایگلاس و ام دی اف و ایرانی و خارجی رو باهم میبینیم و بررسی میکنیم. در پایان هم اشاره ای به قیمت کابینت آشپزخانه میکنیم یک راهنمای مناسب برای قیمت گیری کابینت داشته باشین.

پس همراهمون باشین تا باهم مدل های مختلف کابینت آشپزخانه رو ببینیم.

کابینت آشپزخانه چگونه وارد خانه های ما شد؟!

تا چندین سال پیش در بسیاری از خانه ها خبری از کابینت های آشپزخانه با طراحی های زیبا و امروزی نبود! اکثر خانه های ایرانی که از لحاظ درآمدی مربوط به قشر متوسط و پایین بود، دارای یک چهارپایه چوبی یا فلزی بود که کنار دیوار قرار میگرفت. روی این چارپایه صفحه ای فلزی یا از جنس سنگ قرار میگرفت و در مقابل اون هم پارچه ای آویزون میشد و در پشت پارچه، محل گذاشتن ظرف های مختلف آشپزخانه بود.

در این آشپزخانه ها، در قسمت بالای این میز هم گنجه هایی مشابه با کابینت های دیواری امروزی قرار میگرفت که از اون به عنوان محلی برای نگه داشتن وسایل آشپزخانه استفاده میشد. بیشتر مواقع این گنجه ها دارای درب هایی بودند که در اون شیشه کار شده بود. برای قسمت سینک، که البته چیزی به عنوان سینک در آن زمان وجود نداشت، ظرف شویی سیمانی یا فلزی ساخته میشد تا ظرف ها در اون شسته بشه.

البته در همون زمان، در خانه های افراد متمول، برای نگهداری ظروف و وسایل آشپزخانه از کمد هایی چوبی با طرح ظریف تر در آشپزخانه استفاده میشد. از حدود 50 سال قبل، کابینت هایی مشابه با کابینت های امروزی از جنس چوب در خانه های افراد متمول ساخته شد. ساختن کابینت ها با نگاهی به مدل های خارجی و به صورت اختصاصی برای آشپزخانه ها صورت گرفت.

کم کم به دلیل نیاز جامعه به کابینت ها، پای این محصولات به خانه های سایر افراد جامعه هم باز شد. البته به دلیل گران بودن چوب، کابینت ها از فلز ساخته شد و در خانه ها ماندگار شد.

مدل های متنوع کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت آشپزخانه مدل ها و نمونه های متنوعی داره که از بین اون ها کابینت هایگلاس کابینتی درخشان است. کابینتی پرطرفدار و بسیار زیبا. این کابینت ها برای طراحی های در آشپزخانه های مدرن بسیار کاربردی است اما کاربردی در آشپزخانه های کلاسیک نداره! در ادامه چند مدل از کابینت آشپزخانه هایگلاس رو باهم ببینیم.

عکس کابینت های گلاس

کابینت آشپزخانه با متریال هایگلاس و بدون دستگیره که دارای طراحی مدرن است. هایگلاس سفید، باعث پرنور شدن محیط میشه و بهترین متریال برای ساخت کابینت آشپزخانه های کوچک است.

مدل کابینت هایگلاس رنگ سفید خاکستری

کابینت هایگلاس سفید زرشکی. رنگی که کمتر در کابینت های اطراف خودمون دیدیم و جزء رنگ های خاص و کم کاربرد به حساب میاد. البته سازنده کابینت به دلیل اینکه ریسک استفاده از رنگ های خاص مثل زرشکی رو پایین بیاره، از این رنگ به مقدار خیلی کم در اپن آشپزخانه استفاده کرده.

عکس کابینت های گلاس

نمایی از کابینت های گلاس سفید صورتی. حسی که این فضا ایجاد میکنه یک حس فانتزیه که البته بعد از مدتی احتمالاً کمی دل صاحبش رو میزنه! در کل این ترکیب های رنگی کاملا به سلیقه شما وابسته است و ما نمیتونیم این موارد خاص رو بهتون توصیه کنیم.

قیمت کابینت

اگر به دنبال یک هیجان قرمز هستید این مدل کابینت های گلاس قرمز رو ببینین. رنگ قرمز به میزان کمتر میتونه یک هیجان مثبت ماندگار رو ایجاد کنه.

کابینت های گلاس مشکی

کابینت آشپزخانه مشکی درخشنده! همون طور که میبینین، علاوه بر کابینت ها، کف این آشپزخانه هم تیره است که در مجموع ریسک دلگیر شدن فضا رو بالا میبره! دیوار های سفید آشپزخانه از دلگیری فضا کم کردن ولی در کل این رنگ برای آشپزخانه زیاد مورد پسند خانواده های ایرانی نیست!

آشپزخانه مدرن

نمایی از یک طرح کابینت آشپزخانه مدرن از جنس های گلاس برای آشپزخانه ای بزرگ و دل باز. اپن جزیره این کابینت حاوی بخش های دکوراتیو و کتابخانه ای هم هست. خیلی قشنگه!

مدل کابینت مدرن های گلاس رنگ بنفش

توی چند مدل قبل تر هم گفتیم که از نظر روحیه ی یک ایرانی، این مدل کابینت سفید مشکی های گلاس شاید همه پسند نباشه. البته بعضی سلیقه ها علاقه خیلی زیادی به رنگ سفید مشکی دارند. این سفید مشکی البته میزبان یک رنگ سوم هم هست که مقداری فضا رو از یکنواختی بیرون آورده!

مدل های کابینت آشپزخانه ام دی اف

در بین تمامی کابینت های آشپزخانه، مدل های کابینت ام دی اف یک نوع کابینت مرسوم برای مصارف اقتصادی و با هزینه مناسب بحساب میاد. کابینتی که به دلیل قیمت نسبتا مناسب و دوام و کیفیت قابل قبولی که داره،  پرطرفدار ترین کابینت در بازار کابینت سازی است.

در ادامه براتون تعدادی مدل و عکس کابینت آشپزخانه ام دی اف رو انتخاب کردیم:

عکس کابینت ام دی اف

کابینت آشپزخانه ام دی اف قهوه ای ساده. قهوه ای همیشه در خانه های ایرانی پرطرفدار بوده و هنوز هم پرطرفدار ترین رنگ در کابینت و دکوراسیون داخلی به حساب میاد. البته این آشپزخانه رو میتونیم با ترکیب رنگ بهتر و شاد تری باز طراحی کنیم.

عکس کابینت ام دی اف

یک آشپزخانه با کابینت مدرن بدون دستگیره ام دی اف. این آشپزخانه یک طراحی بسیار ساده و دلنشین داره که از اصول طراحی مدرن است.

عکس کابینت ام دی اف 3

تصویری از کابینت ام دی اف قهوه ای با جزیره های زیبا. درب های مشجر این جزیره ها باعث تفاوت اون شده. میتونه الگوی خوبی برای طراحی آشپزخانه های بزرگ باشه.

عکس کابینت ام دی اف 4

کابینت ام دی اف بسیار ساده برای آشپزخانه کوچک! این آشپزخانه از نظر طراحی نکته یا مورد خاصی نداره. خوبی این کابینت ها اینه که دارای قفسه های متعدده و نیاز شما به فضا رو برطرف میکنه!

عکس کابینت ام دی اف 5

این کابینت های مدرن آشپزخانه، مزایای زیادی دارن. طراحی مدرن، دستگیره های زیبا و هماهنگی رنگ اون ها با محیط کاملا هماهنگ است. اما مشکل اینه که خیلی سرد و دلگیر طراحی شده! این ترکیب رنگی کاملا قابلیت کسل کردن ما رو داره!

عکس کابینت ام دی اف 6

برخلاف مدل قبلی، این کابینت ها بسیار ترکیب شاد و زیبایی دارن. این آشپزخانه همه مزایای مدل قبلی رو داره با این تفاوت که در این مدل، ترکیب رنگ هم از نقط قوت اون به حساب میاد! ما که عاشقش شدیم!

عکس کابینت ام دی اف 8

یک کابینت آشپزخانه کوچک و جمع و جور که ترکیب رنگ زیبا و محبوبی داره! ترکیب سفید با قهوه ای روشن از اون ترکیب های رنگیه که میتونیم سال ها کنار خودمون داشته باشیمش و خسته نشیم! یک طراحی مینیمال و مدرن که ترجیح داده از کابینت های بدون دستگیره استفاده کنه! زیباست

عکس کابینت ام دی اف

نمونه ای ساده و مدرن از یک آشپزخانه ام دی اف با کابینت هایی بدون دستگیره.

عکس کابینت ام دی اف

یک عکس دیگه از کابینت ام دی اف سفید قهوه ای روشن. کابینت های آشپزخانه ی کوچک مثل این موردی که در تصویر میبینین، بهتره ترکیب رنگی روشن و شاد داشته باشن تا محیط رو بزرگتر از چیزی که واقعا هست نشون بده.

مدل های کابینت آشپزخانه ممبران یا وکیوم

مدل های کابینت آشپزخانه ممبران بهتون کمک میکنه که یک طرح مناسب برای آشپزخانه خودتون انتخاب کنین و اون رو به کابینت ساز ها ارائه بدین. کابینت ساز هم بر اساس طرح مورد نظرتون طراحی انجام میده و بهتون قیمت نهایی رو اعلام میکنه. این کابینت های آشپزخانه دارای طراحی و ساخت پیچیده تری نسبت به کابینت های هایگلاس و ام دی اف هستند.

بریم و مدل های بسیار متنوع و بی نظیر کابینت ممبران یا وکیوم رو باهم ببینیم.

یک نمونه ایرانی از طرح کابینت آشپزخانه ممبران (وکیوم). کابینت های آشپزخانه ایرانی که با متریال ممبران درست میشن، پرکارتر از نمونه های خارجی هستن. سرستون و پاخور در این کابینت ها نقش و نگار بیشتری داره و به طور کلی مجلل تر از کابینت های خارجی است.

کابینت ممبران سفید یکی از پرطرفدار ها در بین کابینت های آشپزخانه است. رنگ سفید باعث روشن شدن و بزرگتر دیده شدن آشپزخانه میشه.

عکس کابینت ممبران2

یک نمونه ی دیگه از یک آشپزخانه ممبران سفید رنگ ساده. تفاوت این مدل با مدل قبلی اینه که آشپزخانه در مدل قبلی بزرگ و جادار بود اما در این مدل، آشپزخانه کوچیکی داریم.

عکس کابینت ممبران3

تصویر کابینت ممبران (وکیوم) ایرانی. یک طرح ساده که با سلیقه خیلی ها جور در میاد. اون بخش منحنی که در اپن طراحی شده واقعا کاربردی و زیباست.

عکس کابینت ممبران5

نمونه ای از معرق کاری های موجود در کابینت های آشپزخانه ممبران که توسط دستگاه CNC بوجود میاد. این طرح ها قبل از روکش شدن مغزی، برروی اون کار شده و سپس مغزی با روکش PVC وکیوم میشه.

عکس کابینت ممبران6

یک نمونه دیگه از عکس کابینت ممبران سفید. در بین کابینت های ممبران، رنگ سفید از محبوبیت خاصی برخورداره.

عکس کابینت ممبران6باز هم کابینت آشپزخانه سفید! البته سفید هیچوقت تکراری نمیشه و با طیف وسیعی از رنگ ها هم ست میشه. پس حق میدیم که کابینت های سفید تعداد بسیار زیادی داشته باشن!

عکس کابینت ممبران8

احتمالا از خودتون میپرسین این کابینت های ممبران سفید قرار نیست دست از سر ما بردارن؟! ماهم جواب این سوالتون رو نمیدونیم! کابینت های ممبران با اینکه طرح و رنگ های بسیار گسترده ای دارن، اما ممبران سفید خیلی پرطرفدار تر از سایر رنگ ها و طرح هاست! قبلا هم در مورد این مورد صحبت کرده بودیم!

عکس کابینت ممبران10

کابینت آشپزخانه کوچک ممبران. یک جزیره با این سبک، هم به دلیل کابینت و قفسه های زیاد در اطرافش برای قراردادن وسایلتون مناسبه و هم میتونین ازش به عنوان میز کار یا صبحانه استفاده کنین.

کابینت آشپزخانه نسبتا پرکار. به طرح های روی جزیره آشپزخانه و کابینت های روبرویی توجه کنین. طرح های بسیار زیبایی ست. البته برای اینکه این طرح ها مناسب دربیاد باید حتما از یک کابینت ساز کاملا حرفه ای کمک بگیرین. چون که کابینت ساز نابلد و غیر حرفه ای ممکنه کار شما رو خراب کنه و بعد از مدتی روکش از مغزی جدا بشه. یا اینکه طرح ها به خوبی برروی کابینت اجرا و پیاده سازی نشه. پس درکابینت ممبران استفاده از یک کابینت ساز حرفه ای از همه چیز واجب تره!

در این عکس کابینت، به دستگیره های سلطنتی و کلاسیک توجه کنین. دستگیره های برنزی که دارای طرح بسیار قوی و زیبا و لاکچری هستن. البته شیر آلات این آشپزخانه هم میتونست مشابه ب دستگیره ها باشه. اینجوری قطعا نمای خیلی زیباتری به خودش میگرفت. ولی شیر آلات برنزی و سلطنتی اصلا ارزون نیستن! پس به سازنده این کابینت کاملا حق میدیم!

عکس کابینت چوبی

کابینت آشپزخانه ممبران سفید خاکستری. محیطی باز و آرام. رنگ خاکستری در این تم خاص، ایجاد آرامش و کمی سردی میکنه.

wood

گرمای چوب کف رو میشه در این آشپزخانه حس کرد. رنگ های چوبی میتونن حس گرما در زندگی ایجاد کنند. در کنار کابینت های سفید که باعث ایجاد سردی در فضا میشن، گرمای چوب باعث میشه که محیط تعادل خودش رو
حفظ کنه و در مجموع حس سرزندگی بهتون بده.

کابینت چوبی

کابینت ممبران با رنگ بندی خاص و جذاب. این رنگ بندی با اینکه کم کاربرده اما همونطور که میبینین بسیار زیباست. سبک طراحی کابینت ها هم به صورت کلاسیک است که هماهنگی کاملی با رنگ اون داره.

کابینت چوبی

خیلی سرد و بی روح. مجموع رنگ بندی کابینت ها و کف آشپزخانه و جزیره، باعث شده که شاهد یک آشپزخانه کسل کننده باشیم. بهتر بود رنگ کف مقداری روشن و شادتر بود. جدا از رنگ بندی، طراحی کلی آشپزخانه مناسب و زیباست.

کابینت آشپزخانه سفید با جزیره و طراحی زیبا. طرح چوب موجود در کف آشپزخانه از سردی فضا کم کرده و فضا کاملا متناسب و متعادل شده. همونطور که در تصویر هم مشخصه، در این آشپزخانه دو عدد سینک تعبیه شده یکی برروی کابینت زمینی و دیگری برروی جزیره. اینجوری از رفت و آمد های متعدد هم جلوگیری میشه.

عکس کابینت چوبی

در بین کابینت های آشپزخانه، کابینت آشپزخانه چوبی گران ترین نوع کابینت به حساب میاد. در کشور ما چوب بسیار گران است و بنابراین همه افراد نمیتونن کابینت چوبی داشته باشن. چوب متریالی طبیعی و بسیار زیباست که کیفیت بسیار بالایی هم داره. اما همون طور که گفتیم، به دلیل گرانی خیلی زیاد چوب، همه افراد نمیتونن از کابینت چوب استفاده کنن.

کابینت های روکش چوب که دارای یک روکش طبیعی از جنس چوب هستن، قیمت پایین تری از کابینت های تمام چوب دارن. مغزی این کابینت ها از جنس ام دی اف است و بنابراین قیمتشون مقداری پایین میاد و افراد بیشتری میتونن از اون استفاده کنن. البته به طور کلی کابینت های روکش چوب هم ارزان نیستن و جزء کابینت های گران به حساب میان. ولی قیمتی پایین تر از قیمت کابینت تمام چوب دارن.

بعد از این مقدمه در مورد کابینت های روکش چوب و چوبی، بریم و چند مدل از کابینت های روکش چوب و چوبی رو باهم ببینیم.

عکس کابینت چوبی 9کابینت های چوبی به خصوص در کشورهایی که جنگل زیادی دارند تنوع فراوانی داره. قیمت چوب در این کشورها کمه. اما در کشور ما چوب جزء متریال های بسیار گران به حساب میاد. بنابراین استفاده از این کابینت ها به خانه های اشرافی و بسیار مجلل محدود میشه. در این تصویر هم میبینین که آشپزخانه کاملا لاکچری و اشرافی است.

عکس کابینت چوبی8

کابینت چوبی یکی از گرانترین کابینت ها در بازار ایران محسوب میشه و معمولاً ما ایرانی ها دوست داریم از رنگ های پلی استر برای رنگ آمیزیش استفاده کنیم. این کابینت به رنگ قهوه ای سوخته است که به دلیل تیرگی اون، کاربرد کمی در خانه های ایرانی داره ولی در عین حال بسیار مجلل و زیباست.

عکس کابینت چوبی 3

تصویری از یک کابینت آشپزخانه کلاسیک از جنس چوب با تم رنگ قهوه ای کمرنگ. همزمان هم حس چوب رو داره و هم تیره نیست. همون طور که میبینین، این کابینت بسیار باشکوه و خیره کننده ست. طراحی اون بسیار زیباست و با وجود کلاسیک بودن، از طرح های پرکار و شلوغ استفاده نکرده.

کابینت چوبی

کابینت آشپزخانه با رنگ بندی خاص. رنگ بندی این کابینت ها به صورتی است که باید حتما نورپردازی خیلی قوی داشته باشیم. در غیر این صورت فضا دلگیر و کم نور میشه. البته در این مدل با اینکه کمی نور محیط کمه، اما به صورتی نیست که شما رو اذیت کنه. جزیره وسط آشپزخانه هم با دو کاربرد طراحی شده. هم میشه از اون به عنوان میز صبحانه استفاده کرد و هم سینک و شیر آب برروی اون قرار گرفته تا به عنوان میز کار هم کاربرد داشته باشه.

عکس کابینت چوبی 6

عکس کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای که از جنس چوب ساخته شده. قسمت های کرم رنگ در کابینت چوبی گاهی بدون مواد پلی استر رنگ آمیزی میشه. این ترکیب رنگی دلنشین، از ترکیب های بسیار پرطرفدار به حساب میاد. البته رنگ کرم با قهوه ای روشن بیشتر بکار میره اما با قهوه ای تیره هم کاربرد داره.

کابینت چوبی

کابینت ممبران موجود در این مدل، رنگ بسیار دلگیری داره. رنگ کدر کابینت باعث میشه که شما در فضای آشپزخانه احساس خوبی نداشته باشین و آشپزخانه براتون دلگیر و خسته کننده باشه.

کابینت چوبی

عکس کابینت چوبی کلاسیک با جزئیات نسبتاً زیاد. در کابینت های کلاسیک بر عکس کابینت مدرن، جزئیات زیادی روی کابینت کار میشه. همون طور که در این مدل میبینید، سرستون ها و پاخور های این کابینت بسیار پرکار بوده و حال و هوایی کلاسیک دارن.

کابینت چوبی

کابینت آشپزخانه موجود در تصویر بالا در کنار مزایای زیادی که داره، از جمله طرح زیبا و مناسب، جزیره بسیار کاربردی و وجود قفسه های مربوط به کتاب، معایبی هم داره. از معایب اونمیشه به کم بودن تعداد کابینت ها اشاره کرد. کابینت های دیواری بالای گاز بهتر بود همشون با درب های شیشه دار طراحی نشن و یک یا دوتا از اون ها این درب ها رو داشته باشن.

کابینت چوبی

تصویر کابینت چوبی کلاسیک سفید ساده. همونطور که میبینین، یک جزیره کوچک برای استفاده به عنوان میز کار در این آشپزخانه طراحی شده که زیباست. همچنین قرار گرفتن کابینت های سفید در کنار کف قهوه ای روشن، به جذابیت محیط کمک زیادی کرده است.

کابینت چوبی

کابینت آشپزخانه چوبی با رنگی خاص و منحصر به فرد. همون طور که میبینین، رنگ کابینت ها قهوه ای متمایل به شرابی است که کمتر دیدیم. البته این مورد رو بگیم که با وجود زیبا بودن این رنگ کابینت، هماهنگ شدن اون با وسایل خانه به سختی انجام میشه و ممکنه شما رو بابت هماهنگ شدن محیط با وسایلتون کمی اذیت کنه. جزیره L مانند اون هم بسیار جدید و زیباست. وجود لامپ های متعدد و پنجره های بزرگ باعث شده که فضا از جهت روشنایی مشکلی نداشته باشه و دلگیر به نظر نیاد.

یک کابینت چوبی مسطح یا flat. این کابینت ها برای طراحی در خانه های کوچک بسیار مناسبند. چونکه فضای کمی رو اشغال میکنن و باعث میشن خانه بزرگتر دیده بشه. البته ایراد اون ها اینه که از سایر بخش های خانه مستقل نیستن و این مساله مشکلات خاص خودش رو به خصوص در خانه های ایرانی ایجاد میکنه.

کابینت چوبی

نمونه ای دیگه از عکس کابینت چوبی کلاسیک. یک کابینت چوبی با صفحه کابینت کورین که حس طبیعت رو در شما ایجاد میکنه. باز هم میبینین که ترکیب رنگ سفید در کنار قهوه ای، بسیار زیبا و متناسب شده.

کابینت چوبی

کابینت آشپزخانه با رنگ سفید و طرح کلاسیک که بسیار مجلل و پر زرق و برق طراحی شده. صفحه روی کابینت از جنس سنگ کورین است و باعث زیبایی بیشتر فضا شده. کابینت های متعدد باعث میشه که شما دغدغه ای از بابت قراردادن وسایل خودتون در کابینت ها نداشته باشین و خیالتون راحت و جمع باشه. در کل با اینکه طرح بالا کمی شلوغ  به نظر میاد اما زیبا و چشم نوازه.

کابینت چوبی

یک طرح مجلل دیگه با طراحی کلاسیک. البته در این طرح به دلیل روشن بودن کابینت های آشپزخانه در کنار کف و سقف، سردی محیط زیاده و شاید بهتر بود که سنگ های کف آشپزخانه با رنگی مثل قهوه ای روشن یا حتی تیره کار بشه.

راهنمای قیمت انواع کابینت

موضوع قیمت در مورد هر نوع کابینتی، بحث بسیار پرطرفدار و جذابیه! معمولاً قیمت کابینت رو در ابتدا که میخوان به صورت حدودی بگن، به ازای هر متر طول بیان می کنند. مثلا: هر متر طول کابینت ام دی اف ایرانی یک ملیون تومان.

اما آیا این روش درستیه؟ قطعاً روش دقیقی نیست. ما به صورت تخصصی در سلام ساختمان علاوه بر اینکه در مطلب قیمت کابینت آشپزخانه، همه قیمت ها رو به صورت متر طول آوردیم، ولی در اون مطلب هم تاکید کردیم که این روش، شیوه درست قیمت گرفتن نیست و قیمت بر اساس متر طول با قیمت واقعی متفاوت بوده و در نهایت شما باید پول بیشتری پرداخت کنین. اما پس روش درست چیه؟ در همون مطلب درباره ی روش صحیح قیمت گرفتن کابینت و کمد بهطور کامل راهنمایی تون کردیم.

پس برای دونستن قیمت انواع کابینت ها، مطلب «قیمت کابینت آشپزخانه» رو ببینید؛ این یک راهنمای عالی برای قیمت انواع کابینت است.

اگر میخواین قیمت دقیق با توجه به ابعاد آشپرخانه تون و طرح و مدل مورد پسند تون رو داشته باشید نیاز به بازدید حضوری از محل آشپزخانه و متراژ کردن دقیق و برآورد نهایی توسط کابینت ساز و دکوراتور هست. ما در سلام ساختمان بهترین کابینت ساز های شهر شما رو به صورت کاملا رایگان بهتون معرفی میکنیم تا به محل شما بیان و بازدید و تعیین قیمت رو براتون انجام بدن. پس میتونین روی ما به عنوان همراه شما در ساخت کابینت به طور کامل حساب کنین.

ممنونیم که به ما توجه کردید. میتونین نظراتو سوالات خودتون رو با ما درمیون بذارین. قطعا پاسخگوی شما خواهیم بود.

17 دیدگاه‌ها

  1. خدمت همه کاربران و هموطنان محترم عرض کنم طراحی هر اشپزخانه در سایه درامد و اقتصاد یک خانواده هست همانطور که خانه ای نو بنا میشود به همان نسبت اشپز خانه و کابینت لوکس هم باید طراحی شود واین در سایه درامدهای خوب و بالای ان میباشد به جز این امکان ندارد و جوانان عزیز باید کار وتلاش کنن تا به ان زندگی دلخواه برسن و اشپزخانه زیبا و کلاسیک بسیار لذت بخش است و هر خانم خانه ای از کار کردن در ان لذت میبرد.من ا..اتو فیق

  2. عکساتون خوب بود ولی همهشون مجله ای بود اگه میشه کارای اجرا شده بیشتر بذارید
    در کل خوبه

  3. سلام …عکساا قشنگ بودن وبا سلیقه انتخاب شده بودن.لطف کنین ودر مورد کابینتاایی که عکسشون موجوده مطلب ونکته رو بزارین ممنون میشم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید