قیمت کمد دیواری در مهر 1401: چجوری قیمت بگیریم که ضرر نکنیم؟

می‌خواین کمد دیواری بگیرین ولی نمی‌دونین قیمتاش چقدرن؟ فکر می‌کنین قیمت متری به دردتون می‌خوره؟ می‌خواین با نجار سر قیمت صحبت کنین ولی نمی‌دونین از کجا شروع کنین که سرتون کلاه نره؟ یعنی قیمتی ندارین که بهش پیشنهاد کنین؟ یا نمی‌دونین پیشنهادی که داده خوبه یا زیاد؟

اگر برای دونستن این سوالات اینجا اومدین اول بهتون بگم که جای خوبی اومدین و قیمت‌های بروز این صفحه حتماً کمکتون میکنه (قیمت ها مربوط به کف بازار هست و به کمک دکوراتورهای سلام ساختمان در سراسر ایران تهیه شده). امااااا ….

اما این رو هم بهتون بگم که می‌تونین علاوه بر قیمت به‌روز انواع کمد در مهر 1401، روش قیمت‌گیری کمد رو هم یاد بگیرین! اینطوری اگر یه قفسه به کمدتون اضافه شد، دیگه این سوال براتون پیش نمیاد که «الان قیمتش چنده؟»

جدول قیمت کمد دیواری در مهر 1401

(بر اساس نرخ دکوراتورهای سلام ساختمان در سراسر ایران)

خیلی رُک و شفاف بگم: اگه می‌خواین بر اساس قیمت متری دکوراتور انتخاب کنین، سخت در اشتباهین (بعد از جدول قیمت میگم چرا)!!! اما اگه میخواین قیمت متری رو ببینین که فقط با حدود قیمت ها آشنا بشین، بفرمایین. در جدول زیر، قیمت متری (!) انواع کمد های دیواری شامل کمد دیواری ام دی اف، کمد دیواری ممبران، کمد دیواری های گلاس، نئوپان و … رو باهم می‌بینیم. این قیمت ها بر اساس قیمت های کف بازار و به کمک نجارهای سلام ساختمان در سراسر ایران تهیه شده.

جدول قیمت انواع کمد به ازای هر متر مربع (m2)-

نوع کمد حداقل قیمت (تومان) حداکثر قیمت (تومان)
کمد دیواری نئوپان روکش ملامینه
کمد دیواری ام دی اف بدون بدنه
کمد دیواری ام دی اف با بدنه
کمد دیواری های‌گلاس ایرانی
کمد دیواری های‌گلاس خارجی (ترک)
کمد دیواری ممبران
کمد دیواری انزو
کمد دیواری روکش چوب
کمد دیواری چوبی
ساخت هر عدد کشو
تعویض و نصب ریل برای هر درب ریلی کمد
طبقه بندی با ام‌دی‌اف هر متر مربع
طبقه بندی با نئوپان روکش ملامینه
ام دی اف خام با رنگ پلی اورتان

نکته مهم: قیمت های ارائه شده در جدول بالا، با احتساب بدنه و پشتی است و اگه کمد دیواری تون بدنه و پشتی نداشته باشه، حدود متری 500,000 تومان از هزینه ها کم خواهد شد.

قیمت کمد متری چند؟! آیا این سؤال صحیح است؟!

در مطلب مربوط به قیمت کابینت، به این سؤال در مورد کابینت ها جواب دادیم و گفتیم این سؤال در واقع سوال درستی نیست! چون هر کابینت طرح، سایز و متریال مربوط به خودش رو داره و نمیشه یک نسخه کلی برای همه کابینت ها پیچید. حتماً میدونین که منظور از قیمت متری چیه؟!  قیمت متری، قیمت یک متر طول کابینت استاندارد هست! کابینت استاندارد کابینتی با ابعاد مشخص و طرحی بسیار ساده است.

در مورد کمد دیواری هم این مسأله کاملاً صدق میکنه. یعنی برای کمدهای دیواری هم نمیشه قیمت متری گرفت! حتی میتونیم بگیم که این قضیه در مورد کمد دیواری بسیار جدی تره! قیمت کمد به صورت متری، یعنی قیمت یک متر مربع کمد دیواری با طرح بسیار ساده! کمد های دیواری با توجه به ابعادشون، طرح داخلی و طبقه بندی داخل کمد، تعداد کشوها و نیز متریال میتونن قیمت های بسیار متفاوتی داشته باشن.

از اونجایی که کمد ساخته شده برای شما میتونه طرح داخلی و خارجی بسیار متنوعی داشته باشه، احتمال اینکه طرح شما با طرح روتین موجود در بازار متفاوت باشه بسیار زیاده.

کمد دیواری ها، مدل ها و انواع بسیار متنوعی دارن که هرکدوم از اون ها، برای کار خاصی استفاده میشن. کمد دیواری ریلی، کمدهای دیواری لباس، اشکاف ها یا کمدهای رختخواب و کلوزت روم ها (closet) مهمترین انواع کمد های دیواری هستن.

چرا اعداد جدول قیمت کمد دیواری قابل اتکا نیست؟!

همانطور که گفتیم، ما عقیده داریم قیمت متری کمد دیواری زیاد قابل اعتماد نیست و بهتون توصیه می‌کنیم اصلاً قیمت متری نگیرین. اما اینجوری هم نیست که قیمت متری به هیچ دردی نخوره! فقط قیمت متری ایرادش اینه که دقیق نیست و حدودیه! یعنی این قیمت حدودی، محدوده قیمت کمد دیواری که قراره بسازین رو براتون مشخص میکنه. تأکید ما اینه که قیمت رو به صورت متری نگیرین تا بدونین که قیمت دقیق ساخت کمد شما چقدر میشه! قیمتی که بتونین روی اون حساب کنین و بر اساس این قیمت بودجه خودتون رو در نظر بگیرین!

میتونیم بگیم اعداد قیمت متری برای تعیین قیمت دقیق اصلا مناسب نیستن! اما برای تعیین حدودی قیمت با تغییراتی درحد 20 تا 30 درصد قابل اتکا هستن. چون شما برای تعیین قیمت نهایی و دقیق کمد دیواری برای اتاق و … نیاز دارین که متراژ دقیق، طرح و متریال مورد نظرتون رو مشخص کنین.

اما اگر بخواین که با اعداد جدول به قیمت نهایی برسین، احتمالاً کار بسیار سختی در پیش روی شماست! اشتباه در تعیین قیمت و اقدام بر اساس قیمت موجود در جدول بالا، میتونه شما رو دچار سوء تفاهم کنه! چجوری؟! الان بهتون میگیم.

قیمت کمد دیواری به صورت متری چگونه ما را سردرگم میکند؟

فرض کنین شما میخواین یک کمد دیواری جدید و از جنس ام دی اف بسازین. این کمد شما دارای 3 بخش کمد رختخواب یا اشکاف، کمد لباس شامل بخش مردانه و زنانه و نیز بخش قفسه بندی شده برای سایر وسایل شما است. حالا از کمد ساز قیمت میخواین و این فرد به شما قیمت میده متر مربعی یک میلیون تومان (به عنوان مثال)! شما حساب میکنین که این کمد من 6 متر مربع هست و قیمتش میشه 6 میلیون تومان. اما در واقع دارین اشتباه میکنین! چرا؟! چون شما قیمتی که گرفتین، قیمت کمد بدون قفسه و کشو و دولابچه بوده!

قیمت متری در کمد قیمت چارچوب کمد با یک طرح داخلی ساده است و اگر شما بخواین طراحی داخلی کمدتون قفسه داشته باشه یا تعداد زیادی کشو داشته باشه، حتما قیمتش متفاوت میشه. چرا؟! چون طراحی کشو و قفسه، زمان و متریال بسیار بیشتری نیاز داره! وقتی کمد ساز به شما قیمت میده، این قیمت بدون احتساب دولابچه، قفسه و طراحی های خاص است. بابت این موارد نجار از شما پول جداگانه ای طلب میکنه. در حالیکه شما وقتی قیمت میگیرین، انتظار دارین قیمت متری شما شامل همه این موارد باشه.

حالا و در این شرایط باید کمد ساز به محل شما بیاد، اندازه گیری انجام بده، شما برنامه و طرح خودتون رو به اون ارائه بدید و در انتها به یک طرح نهایی برسین. در این هنگام میتونین از کمد ساز بخواین که بهتون قیمت نهایی (نه قیمت متری) بده!

در واقع قیمت نهایی کمد اهمیت داره و نه قیمت متری اون! پس دلتون رو به قیمت متریِ پایین خوش نکنین و دنبال این باشین که قیمت نهایی پایینی پیدا کنین.

قیمت متری کمد کمتر باشه یا قیمت نهایی؟! مسأله این است!

با توجه به مثال قیمتی که براتون زدیم، حالا بگین ببینم شما براتون مهمه که قیمت متری کمتر باشه یا قیمت نهایی که پرداخت میکنین؟! قطعا برای شما پرداخت قیمت نهاییِ کمتر، اهمیت بیشتری داره. پس برای اینکه خیالتون بابت قیمت کمد راحت باشه و سرتون کلاه نره، باید برای کمد همانند کابینت، قیمت نهایی رو از نجار و کابینت ساز بخواهید! به همین راحتی.

برای تعیین قیمت نهایی، شما به هر نجار و کابینت سازی که به محل شما میاد و اندازه گیری براتون انجام میده، طرح نهایی خودتون رو میگین و ازش میخواین که بر اساس طرح شما بهتون قیمت دقیق و نهایی رو بده! این طرح رو میتونین با مشورت همون نجار و با مشاهده مدل های متنوع کمد دیواری و بر اساس نیاز و علاقه های خودتون بهش برسین.

نجار هم معمولا بعد از انجام محاسبات، قیمت نهایی رو به شما میده و شما میدونین که قطعاً باید همین مقدار پرداخت کنین. اینجوری حتی در تعیین قیمت منصفانه هم دچار مشکل نمیشین. چون از همه یک قیمت نهایی میگیرین و همون قیمت رو باهم مقایسه میکنین! در نهایت هم با کسی که کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تری داره قرارداد میبندید.

اما آیا روش صحیح قیمت گرفتن فقط همینه؟! تقریبا آره ولی توضیحات و مراحل دیگه ای هم داره. در قسمت بعد، به طور مفصل روش صحیح قیمت کمد دیواری گرفتن که همون دریافت قیمت نهایی است رو به طور کامل توضیح میدیم. مراحل اون رو به ترتیب بیان کرده و نکات مربوط به قیمت گرفتن رو بهتون متذکر میشیم.

درست ترین و بی ضررترین روش گرفتن قیمت کمد دیواری چیست؟

همونطور که گفتیم این روش، گرفتن قیمت نهایی است. اما گرفتن قیمت نهایی کمد دیواری چند مرحله داره که باهم این مراحل رو به ترتیب مرور میکنیم و در موردش صحبت میکنیم:

1. تعیین مقدار بودجه و تعیین متریال مورد نظر

در اولین مرحله باید شما بودجه خودتون رو مشخص کنین و همچنین متریال خودتون رو هم انتخاب کنین. دوست دارین کمد ام دی اف داشته باشین یا کمد ممبران؟! کدوم مدل کمد براتون مناسب تره؟! برای این کار باید حسابی تحقیق کنین و اول از همه بفهمید که چه انتظاری از کمدتون دارین؟! دوست دارین کمدتون ارزان و ساده باشه یا گران و لاکچری؟! کمدتون رو برای محل مرطوب میخواین یا محلی خشک؟! همه این موارد و از همه مهمتر، بودجه شما تعیین میکنه که چه متریالی برای شما مناسبه!

2. دعوت از کمد ساز و نجار برای بازدید از محل

این مرحله در گرفتن قیمت نهایی بسیار اهمیت داره! در قیمت متری گرفتن، معمولاً نجار از محل شما بازدید نمیکنه. اگر هم بازدیدی انجام بده، اهمیت خیلی زیادی نداره. اما در تعیین قیمت دقیق، بازدید نجار از محل بسیار مهمه! در این بازدید نجار محل شما رو متر کرده و اندازه دقیق اون رو مشخص میکنه. همچنین میتونین از نجار بخواین که با خودش طرح ها و مدل های کمد دیواری رو بیاره تا با کمک و مشاوره ی کمد ساز، یک یا چند طرح رو انتخاب کنید.

 

3. انتخاب طرح کمد دیواری

با کمک و مشاوره نجار، شما طرح نهایی خودتون رو انتخاب میکنین. به این علت مشاوره نجار در انتخاب طرح بسیار لازمه که بهتون کمک کنه تا طرحی متناسب با اتاق و محل خودتون رو انتخاب کنین. همچنین کاربرد و زیبایی طرح باهم مورد توجه  قرار بگیره.

برای کسب اطلاعات در مورد کمد ریلی و قیمتش می تونید مقاله قیمت کمد دیواری ریلی رو ببینید.

4. انعقاد قرارداد

بعد از انتخاب طرح نهایی و پیدا کردن کمد ساز منصف و با کیفیت، شما باید با اون قرارداد ببندید. حواستون باشه که هرچه قراردادتون محکم تر باشه، خیال هر دو طرف راحت تره! در ضمن از آوردن مبلغ نهایی در قرارداد، زمان قرارداد و موارد جانبی مثل عدم تاخیر، تمیزی کار و … فراموش نکنین.

بعد از بستن قرارداد، مراحل فنی نظیر ساخت و نصب کمد شروع میشه.

نکاتی حیاتی در مورد قیمت کمدهای دیواری

  • در مورد کمد های دیواری ام دی اف و های گلاس، ورق های ایرانی و خارجی برای ساخت اون ها وجود داره. این ورق ها تفاوت قیمت و کیفیت دارن. در جدول قیمت کمد دیواری هم این تفاوت قیمت رو دیدین. پس هنگام قیمت گرفتن و بستن قرارداد حواستون باشه که چه ورقی برای کمد های شما بکار میره. ورق هایگلاس و ام دی اف ترک یا ایرانی؟! این رو به طور کامل در قراردادتون ذکر کنین. حتی میتونین برند ورق ام دی اف و یا هایگلاس رو هم مشخص کنین. اینجوری خیالتون راحت تره.
  • کمد های دیواری ممبران همانند کابینت های آشپزخانه ممبران، نکات اجرایی و ساخت بسیار پیچیده و مهمی دارن. برای شناخت این
  • نکات توصیه میکنیم مطالب مربوط به کمد های دیواری ممبران و قیمت کمد ممبران رو بخونین.
  • در کمد های چوبی و روکش چوب، عاملی که در تعیین قیمت تاثیر زیادی داره، جنس چوب مورد استفاده در ساخت کمده. پس در تعیین این مورد خیلی با دقت باشین و تحقیق زیادی در مورد انواع چوب داشته باشین.
  • طرح خود کمد دیواری و طرح درب اون، میتونه نمای بسیار زیبایی به اتاق شما بده. پس برای طراحی و ایجاد طرح زیبا بر روی درب کمد های دیواری و ریلی، اگر درخواست هزینه بابت طراحی شد زیاد سخت نگیرین. البته روال در کمد سازی به این صورته که اگر طراح و کمد ساز شما یک نفر باشه، براتون به صورت رایگان طراحی میکنه. البته شما هزینه رو در ابتدا بابت طراحی پرداخت میکنین اما در صورت عقد قرارداد با همون فرد، این مبلغ به عنوان بخشی از پیش پرداخت در نظر گرفته میشه.

نکات تکمیلی در مورد قیمت کمد دیواری

  • کیفیت ریل ها و یراق آلات در کمد های دیواری و مخصوصا کمد های دیواری ریلی، بسیار اهمیت داره. اگر قراره ریل و یراق آلات معمولی و متوسط بخرین، توصیه میکنیم اصلاً قید ساخت کمد دیواری ریلی رو بزنین! چون خراب شدن اون ها دردسر خیلی زیادی میتونه برای شما ایجاد کنه. ریل ها و یراق آلات مربوط به کابینت های ریلی رو سعی کنین با بهترین کیفیت و از برند های معتبر خریداری کنین. اینجوری تضمینی هم بابت کیفیت و دوام ریل ها و یراق آلات برای خودتون دارین.
  • علاوه بر کمد های ریلی، در مورد تخت های تاشو و کمد های دیواری اون ها هم یراق آلات با کیفیت اهمیت بسیار زیادی دارن. پس اگر میخواین کمد و تخت خواب تاشو بسازین، باید کیفیت یراق آلات شما در اولویت باشه.
  • در مورد کمد های دیواری، بر خلاف کابینت ها، از ورق های نئوپان استفاده زیادی میشه. این مسأله به دلیل سبک بودن نئوپان است. درب های کمد دیواری باید سبک باشن. این درب ها نسبت به کابینت ابعاد بزرگتری داشته و اگر سبک نباشند، احتمال آسیب دیدن ریل و لولا ها افزایش پیدا میکنه.
  • قیمت نهایی که از نجار میگیرین، حتماً در متن قرارداد خودتون بیارین. اینجوری ضمانت خوبی برای اجرایی شدن اون قیمت دارین. علاوه بر قیمت سایر موارد فنی نظیر برند، مدت زمان اجرای کار، چگونگی اجرا و … رو هم میتونین در قرارداد ذکر کنین. توصیه ما اینه که هیچ وقت به صحبت های شفاهی اکتفا نکنین و هر قول و قراری که به صورت شفاهی درموردش صحبت میکنین، در قرارداد هم بیارین.
  • در نهایت به این نکته توجه کنین که کیفیت کار در کنار قیمت مناسب و پایین، باید مورد توجه باشه. چونکه ساخت کمد دیواری هزینه زیادی رو به شما تحمیل کرده و در صورتی که کیفیت پایینی داشته باشه، شما رو میتونه بسیار پشیمون کنه. پشیمونی که فایده ای نداره!

 

سلام ساختمان چیکار میکنه؟

ما یک بانک جامع از دکوراتورهای برتر در 11 استان ایران داریم، که بصورت مداوم کیفیت کارشون رو ارزیابی می‌کنیم.

به عبارت دیگه، سلام ساختمان می‌تونه چندتا کابینت ساز یا نجار رو به صورت رایگان برای شما ارسال کنه و شما با خیال راحت بین دکوراتورهای معرفی شده که قیمت رقابتی هم ارائه میدن، انتخاب کنین.

علاوه بر این، ما مشاوره و قیمت‌دهی هم داریم. یعنی هر سوالی که در زمینه دکوراسیون چوبی، کابینت و نقاشی داشتین می‌تونین روی ما حساب کنین. اونم بصورت کاملاً رایگان!

چطور میشه از خدمات سلام ساختمان استفاده کرد؟

خیلی راحته! فقط کافیه روی لینک زیر کلیک کنی و شماره تماست رو ثبت کنی، کلاً 2 دقیقه طول می‌کشه. روز بعد کارشناس‌های ما باهاتون تماس می‌گیرن.

ثبت درخواست

 

ممنونیم که به این مطلب توجه کردید. میتونین نظرات و سؤالات خودتون رو با ما به اشتراک بذارین. حتماً پاسخگوی اون ها خواهیم بود.

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
22 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محمود
محمود
28 تیر 1401 09:06

سلام
قیمت فریم یک کمد دیواری 3*3از جنس ام دی اف چقدر می شود(بدون دربها)فقط چهارچوب

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
01 مرداد 1401 12:20
پاسخ به  محمود

با سلام..
چهارچوب افقی یعنی چهارچوب طاق کف. و جداکننده ی میانی (جداکننده بین دربهای بزرگ و دربهای کوچیک بالای کمد ) و جمع متراژ اونها هم همون 3.5 متره.

مضاف بر چارچوب ؛ جدا کننده های افقی و عمودی هم داریم. یعنی همون ورقیکه دوتا کمد رو از هم جدا میکنه بصورت عمودی. و ورقی که کمدبالا و پایین رو از هم جدا میکنه و کف کمد بالایی هست ؛ مساحت هرکدوم از اینا حدودا 2 متر مربع میشه
پس جدود 2 ورق mdf. مصرف میشه ک مبلغش میشه حدود 3 میلیون تومان. و خدمات برش و نوار هر ورق حدودا 300 تومان. و نصب و حمل و یراق جمعا میشه 1500 و اگه یک تومان سود درنظر بگیریم، این کار حداقل 5 و حداکثر 6 تومن برآورد قیمت میشه.
فقط همونطور ک اول فرض گرفنیم.باشرط دارا بودن 4 درب بزرگ و 4 درب کوچک و درنظر گرفتن جدا کننده های افقی و عمودی
اگه جدا کننده رو محاسبه نکنیم 4 متر کم میشه و حدود 1500. از جمع مبالغ کم میشه.

Aellii
Aellii
05 تیر 1401 00:41

سلام میخواستم بدونم اگه سه تا کمد دیواری به ابعاد کمد استاندارد تکی که طبقه زده شه با ام دی اف چند در میاد ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
08 تیر 1401 09:43
پاسخ به  Aellii

سلام و عرض ادب
لطفا ابعاد رو بفرمایید تا خدمتتون عرض کنیم. گرچه قیمت کمد بسیار به مدل هم بستگی دارد.

سعید نوابی
سعید نوابی
30 فروردین 1401 09:03

سلام یک کمد لباسی و جاکفشی در عرض 1.90*2.80 با چند تا کشو با چوب چند درمیاد همچنین با ام دی اف چند در میاد؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
30 فروردین 1401 14:19
پاسخ به  سعید نوابی

با سلام
قیمت نهایی این کار بستگی به طراحی کمد داره ولی حدود قیمت با ام دی اف ایرانی جنس مرغوب حدود ۹تا ۱۰/۵ میلیون هست.
با چوب تقریبا نزدیک به ۳۰ تا ۳۳میلیون هست.

خسرو
خسرو
03 فروردین 1401 21:38

باسلام سایت بسیارعالی میباشد لطفا طریقه اندازه گیری
جهت براورد قیمت ۱- کابینت دیواری باعمق ۶۰ و ۴۰ را توضیح دهیدکابینت هایگلاس
۲-کمد دیواری باعمق ۲۵ سانت که پشتش ورق ۳میل زده شده
۳-قیمت نیم کمد جهت آبگرمکن که فقطچهارچوب ۱۰ سانتی برای نصب در آبگرمکن دارد

محمد
محمد
15 اسفند 1400 19:22

سلام برای کنج یه اتاق یه کمد 61*61*235سانتی متر لازم دارم . بدنه دار، قفسه بندی شده، از جنس ام دی آف سوزنی سفید. براوردتون برای هزینه اش چنده؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
11 فروردین 1401 14:52
پاسخ به  محمد

سلام و ادب
برای استعلام دقیق تر قیمت لطفا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
با سپاس
تلفن پشتیبانی:
۰۲۱۹۱۰۷۰۷۵۰ داخلی ۱۱۳

مجید صالحی
مجید صالحی
05 اسفند 1400 12:11

سلام
میخواستم هزینه ساخت کمد دیواری به ابعاد ۳×۲٫۸با جنس ام دی آف که یک طرف جای رختخواب وطرف دیگه جای رخت آویز و زیرش ۴ تاکشو داشته باشد را ازتون بپرسم.
ممنون میشم اگه جواب بدین.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
07 اسفند 1400 22:06
پاسخ به  مجید صالحی

با سلام
قیمت دقیق حتما باید پس از بازدید محاسبه بشه ولی به صورت کلی قیمت حدودی بین 10 تا 12 میلیون تومن هزینه حداقلی هست.

سارا سلطانی
سارا سلطانی
04 مهر 1400 13:56

سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید هزینه ساخت کمد دیواری 320 در ارتفاع 280 سه لنگه درب کشویی های گلاس که یکی از لنگه ها به صورت کمد دختخواب و دو لنگه دیگر هر کدام داری سه کشو در پایین و آویز لباس در بالای آن است چقدر میشود؟
بالای هر سه لنگه هم یک قسمت جداگانه با درب مجزا دارد

سیدحامدمیرسمیعی
سیدحامدمیرسمیعی
10 شهریور 1400 13:31

باسلام یک کمددیواری 3×4که3دردرپایین و3درکوچکتردربالاچنددرمی اید؟باتشکر

مهدی عبدالمحمدی
مهدی عبدالمحمدی
23 مرداد 1400 11:42

سلام . اولا از توضیحات جامع و کاملی که دادید بسیار ممنونم. هر کاری نیاز به آگاهی و اطلاعات اولیه دارد. روشن بودن زوایای کار هم خیلی مهمه. بنده سوالی از حضورتان دارم. با توجه به صداقتان در گفتار و بیان که ارائه شد. می خواهم یک کمد دیواری ریلی بطول 2 متر و عرض 180 سانت که دارای کمد رختخواب و جالباسی و نیز چند عدد کشو باشد و نیز در بالای کمد نیز درب دو یا سه تیکه داشته باشد در شهرستان کاشان بسازم. آیا با بدنه بهتر است یا بی بدنه؟ ثانیا کسی را که واقعا در کار صداقت ، سرعت و مهمتر انصاف داشته باشد معرفی بفرمایید.
البته قبلا با توجه به ابعاد گفته شده بردآورد قیمت لازمه ادامه کار است. متشکرم یا علی

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
24 مرداد 1400 08:19

با سلام
خوشحالیم که مطالب مورد استفاده اتون قرار گرفته.. لطفا برای راهنمایی بیشتر و معرفی مجری، شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکارانم با شما تماس بگیرند.
https://b2n.ir/257945

یه بنده خدا
یه بنده خدا
19 مرداد 1400 16:17

سلام الان یه کمد دیواری به اندازه ۴متر مربع
که ۴ طبقه هست و ۳ لنگه به هم چسبیده حداکثر چند درمیاد البته از اون ۴طبقه ۲ طبقش در نمیخواد و شبیه به کتابخونس

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
21 مرداد 1400 12:39
پاسخ به  یه بنده خدا

سلام
از ۵ تا 6 میلیون تومان.

حسن‌زاده
حسن‌زاده
21 خرداد 1400 21:51

سلام
یک کابینت ساز کمد دیواری با بدنه برای من ساخته که قرار بود ام دی آف باشه ولی حالا بدنه و کشو را لترون زده و دربها را ام دی آف اگر امکان داره راهنمایی کنید تا چطور باید حساب کنم.
چون مدعی است که همه کمد های ام دی آف را اینطور می‌سازند و بدنه ها از لترونه
حالا من چطور باید با ایشون حساب کتاب کنم
با تشکر

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
24 خرداد 1400 08:20
پاسخ به  حسن‌زاده

با سلام
10 درصد اژ فبمت کل کم کنید.

محسن
محسن
28 فروردین 1400 14:58

سلام.منظوره شما از کمی دیواری بدون بدنه یعنی چی؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
29 فروردین 1400 13:42
پاسخ به  محسن

با سلام
کمدی که قابل حمل نیست و زمانیکه درب کمد رو باز میکنید،پشت کمد دیوار هست و فاقد ام دی اف میباشد.
در ابن حالت درهای کمد با یک فریم فلزی یا چوبی روی درگاه دیوار نصب شده.

raha
raha
23 اسفند 1399 14:04

ممنون از مطلب خوبتون. اگر در کمد سرتاسر آینه بخوره چقدر هزینه اضافه میشه؟