4.0 25

قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتان

  2 خرداد 1403     -      تاریخ انتشار:  2 خرداد 1403
کمد دیواری ممبران دورنگ همراه با آینه و کشو

در این مقاله می‌توانید علاوه بر مشاهده قیمت به‌روز انواع کمد دیواری، روش قیمت‌گیری کمد را هم یاد بگیرید! در این صورت اگر یک قفسه به کمدتان اضافه شود، دیگر این سوال برای شما پیش نمی‌آید که «حالا قیمت کمد چند است؟«

جدول قیمت کمد دیواری در خرداد 1403

(بر اساس نرخ دکوراتورهای سلام ساختمان در سراسر ایران)

همین ابتدا باید بدانید که اگر می‌خواهید بر اساس قیمت متری، دکوراتور انتخاب کنید، سخت در اشتباه هستید. (بعد از جدول قیمتی دلیل این موضوع را متوجه می‌شوید!) اما اگر می‌خواهید قیمت متری را بدانید که فقط با حدود قیمت‌ها آشنا شوید، در جدول زیر این قیمت‌ها را برای شما آورده‌ایم. در این جدول، قیمت متری (!) انواع کمد های دیواری، شامل کمد دیواری ام دی اف، کمد دیواری ممبران، کمد دیواری های گلاس، کمد دیواری نئوپان و … را باهم می‌بینیم. این قیمت‌ها بر اساس قیمت‌های کف بازار و به کمک نجارهای سلام ساختمان در سراسر ایران تهیه شده‌اند.

جدول قیمت انواع کمد به ازای هر متر مربع (m2)
آخرین بروزرسانی در حال دریافت..
نوع کمدحداقل قیمت (تومان)حداکثر قیمت (تومان)
کمد دیواری نئوپان روکش ملامینه… 
کمد دیواری ام دی اف بدون بدنه
کمد دیواری ام دی اف با بدنه
کمد دیواری های‌گلاس ایرانی
کمد دیواری های‌گلاس خارجی (ترک)
کمد دیواری ممبران
ام دی اف خام با رنگ پلی اورتان
کمد دیواری انزو
کمد دیواری روکش چوب
کمد دیواری چوبی
ساخت هر عدد کشو
تعویض و نصب ریل برای هر درب ریلی کمد
طبقه بندی با ام‌دی‌اف هر متر مربع
طبقه بندی با نئوپان روکش ملامینه

نکته مهم: قیمت‌های ارائه شده در جدول بالا، با احتساب بدنه و پشتی است و اگر کمد دیواری شما بدنه و پشتی نداشته باشد، حدود متری 500,000 تومان از هزینه ها کم می‌شود.

اما آیا قیمت گیری متری کمد دیواری روش درستی است؟ پاسخ این سوال را در ادامه به شما می‌گوییم.

قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتانپیشنهادات

قیمت دقیق کمد را از نجار و کمدساز حرفه ای بگیر. فقط کافیست ثبت درخواست کنی!

قیمت کمد متری چند؟! آیا این سؤال صحیح است؟!

در مطلب مربوط به قیمت کابینت، به این سؤال در مورد کابینت‌ها پاسخ دادیم و گفتیم این سؤال در واقع سوال درستی نیست! چون هر کابینت طرح، سایز و متریال مربوط به خودش را دارد و نمی‌شود یک نسخه کلی برای همه کابینت‌ها بپیچیم. حتماً می‌دانید که منظور از قیمت متری چیست؟!  قیمت متری، قیمت یک متر طول کابینت استاندارد است! کابینت استاندارد کابینتی با ابعاد مشخص و طرحی بسیار ساده است.

حساب کاربری کابینت سازان سلام ساختمان

در مورد کمد دیواری هم این مسأله کاملاً صدق می‌کند. یعنی برای کمدهای دیواری هم، نمی‌شود قیمت متری گرفت! حتی می‌توانیم بگویم که این قضیه در مورد کمد دیواری بسیار جدی‌تر است! قیمت کمد به صورت متری، یعنی قیمت یک متر مربع کمد دیواری با طرح بسیار ساده! کمدهای دیواری با توجه به ابعاد، طرح داخلی و طبقه بندی داخل کمد، تعداد کشوها و نیز متریال، می‌توانند قیمت‌های بسیار متفاوتی داشته باشند.

قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتان

از آنجایی که کمد ساخته شده برای شما می‌تواند طرح داخلی و خارجی بسیار متنوعی داشته باشد، احتمال اینکه طرح شما با طرح روتین موجود در بازار متفاوت باشد، بسیار زیاد است. به عنوان مثال کمد زیر که توسط یکی از متخصصان حرفه ای سلام ساحتمان اجرا شده است را ببینید:

کمد دیواری طوسی با قفسه های طرح چوب

به طور کلی اعداد قیمت متری، برای تعیین قیمت دقیق اصلا مناسب نیستند! اما برای تعیین حدودی از قیمت‌ها، با تغییراتی درحد 20 تا 30 درصد قابل اتکا هستند. علت این موضوع این است که شما برای تعیین قیمت نهایی و دقیق کمد دیواری برای اتاق و …، نیاز دارید که متراژ دقیق، طرح دلخواه و همچنین متریال مورد نظر کمد خودتان را مشخص کنید.

کمد دیواری‌ها، مدل‌ها و انواع بسیار متنوعی دارند که هرکدام از آن‌ها، برای کار خاصی استفاده می‌شوند. برای مثال کمد دیواری ریلی، کمد دیواری‌ لباس، اشکاف‌ها یا کمدهای رختخواب و کلوزت روم ها ،(closet) مهم‌ترین انواع کمدهای دیواری هستند.

قیمت کمد دیواری به صورت متری چگونه ما را سردرگم میکند؟

فرض کنید شما می‌خواهید یک کمد دیواری جدید و از جنس ام دی اف بسازید. این کمد شما دارای سه بخش زیر است:

 • کمد رختخواب یا اشکاف
 • کمد لباس شامل بخش مردانه و زنانه
 • و نیز بخش قفسه بندی شده برای سایر وسایل شما

حالا از کمد ساز قیمت متری می‌خواهید و این فرد به عنوان مثال به شما متر مربعی یک میلیون تومان قیمت می‌دهد! شما حساب می‌کنید که کمدتان 6 متر مربع مساحت دارد و قیمت آن می‌شود 6 میلیون تومان. اما در واقع دارید اشتباه می‌کنید! چرا؟! چون شما قیمتی که گرفتید، قیمت کمد بدون قفسه و کشو و دولابچه بوده است!

در چنین شرایطی، باید کمد ساز به محل شما بیاید، اندازه گیری انجام دهد، شما برنامه و طرح خودتان را به او ارائه دهید و در انتها به یک طرح نهایی برسید. در این هنگام می‌توانید از کمد ساز بخواهید که به شما قیمت نهایی (نه قیمت متری) بدهد!

قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتانپیشنهادات

قیمت دقیق کمد را از نجار و کمدساز حرفه ای بگیر. فقط کافیست ثبت درخواست کنی!

در ادامه یک نمونه‌ کمد دیواری می‌بینید که توسط یکی از ده‌ها نجار سلام ساختمان در تهران اجرا شده است. درب این کمد دیواری از دوقسمت شیشه ای و ام دی اف تشکیل شده است.

کمد دیواری با درب شیشه ای دودی و رنگ بژ

 

در واقع قیمت نهایی کمد است که اهمیت دارد، نه قیمت متری آن! پس خودتان را با قیمت متریِ پایین دلخوش نکنید و از همان ابتدا به دنبال این باشید که قیمت نهایی پایین‌تری را پیدا کنید.

درست ترین و بی ضررترین روش گرفتن قیمت کمد دیواری چیست؟

همانطور که گفتیم، بهترین روش، گرفتن قیمت نهایی است. اما گرفتن قیمت نهایی کمد دیواری چند مرحله دارد که باهم این مراحل را به ترتیب مرور می‌کنیم و در مورد آن صحبت می‌کنیم:

1. تعیین مقدار بودجه و تعیین متریال مورد نظر

در اولین مرحله شماباید بودجه خودتان را مشخص کنین و همچنین متریال خودتان را هم انتخاب کنید. دوست دارید کمد ام دی اف داشته باشید یا کمد ممبران؟! کدام مدل کمد برای شما مناسب تر است؟! برای این کار باید حسابی تحقیق کنید و اول از همه بدانید که چه انتظاری از کمد خودتان دارید؟! دوست دارید کمد شما ارزان و ساده باشد یا گران و لاکچری؟! کمدتان را برای محل مرطوب می‌خواهید یا محلی خشک؟! همه این موارد و از همه مهم‌تر بودجه شما، تعیین می‌کند که چه متریالی برای شما مناسب است!

2. دعوت از کمد ساز و نجار برای بازدید از محل

این مرحله در گرفتنِ قیمت نهایی بسیار اهمیت دارد! در قیمت گیری متری، معمولاً نجار از محل شما بازدید نمی‌کند و اگر هم بازدیدی انجام بدهد، اهمیت خیلی زیادی ندارد. اما در تعیین قیمت دقیق، بازدید نجار از محل شما بسیار مهم است! در این بازدید نجار محل مورد نظر را متر کرده و اندازه دقیق آن را مشخص می‌کند. همچنین می‌توانید از نجار بخواهید که با خودش طرح‌ها و مدل‌های کمد دیواری را بیاورد تا با کمک و مشاوره کمد ساز، یک یا چند طرح را هم انتخاب کنید.

قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتانپیشنهادات

نجارها و کمدسازهای معتبر شهرت را بهت معرفی میکنیم تا از آن‌ها قیمت بگیری و انتخاب کنی

کمد دیواری که در تصویر زیر می‌بینید، بعد از بازدید یکی از متخصصین سلام ساختمان از منزل کارفرما و ارائه طرح و قیمت نهایی به زیبایی اجرا شده است. این کمد دیواری از جنس ممبران است.

قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتان

3. انتخاب طرح کمد دیواری

با کمک و مشاوره نجار، شما طرح نهایی خودتان را انتخاب می‌کنید. مشاوره گرفتن از نجار در انتخاب طرح، بسیار ضروری و مهم است، زیرا به شما کمک کند تا طرحی متناسب با اتاق و محل خودتان را انتخاب کنید. همچنین با مشاوره گرفتن از نجار می‌توانید کاربرد و زیبایی طرح دلخواه خودتان را، با هم مورد توجه قرار دهید.

برای کسب اطلاعات در مورد کمد ریلی و قیمت آن، می‌توانید مقاله قیمت کمد دیواری ریلی را ببینید.

4. انعقاد قرارداد

بعد از انتخاب طرح نهایی و پیدا کردن کمد ساز منصف و با کیفیت، شما باید با این فرد قرارداد ببندید. حواستان باشد که هرچه قرارداد شما محکم‌تر باشد، خیال هر دو طرف راحت تر است! در ضمن، آوردن نکاتی مثل مبلغ نهایی در قرارداد، زمان قرارداد و موارد جانبی مثل عدم تاخیر، تمیزی کار و … را فراموش نکنید.

بعد از بستن قرارداد، مراحل فنی نظیر ساخت و نصب کمد شروع می‌شود.

قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتانپیشنهادات

قیمت دقیق کمد را از نجار و کمدساز حرفه ای بگیر. فقط کافیست ثبت درخواست کنی!

نکاتی حیاتی در مورد قیمت کمدهای دیواری

 • در مورد کمدهای دیواریِ ام دی اف و های گلاس، شما می‌توانید از ورق‌های ایرانی و خارجی برای ساخت آن‌ها استفاده کنید. این ورق‌ها از نظر قیمت و کیفیت متفاوت هستند. در جدول قیمت کمد دیواری نیز، این تفاوت قیمت را مشاهده کرده‌اید. پس هنگام گرفتنِ قیمت نهایی و بستن قرارداد، به این موضوع دقت کنید که نجار از چه ورقی برای ساختن کمد های شما استفاده می‌کند، ورق هایگلاس و ام دی اف ترک یا ایرانی؟! این را به طور کامل در قرارداد خودتان ذکر کنید. حتی می‌توانید برند ورق ام دی اف و یا هایگلاس را هم مشخص کنید. با انجام این کار خیال شما راحت‌تر می‌شود.
 • کمد دیواری‌های ممبران نیز، مانند کابینت‌های آشپزخانه ممبران، نکات اجرایی و ساخت بسیار پیچیده و مهمی دارند. برای شناخت این نکات، توصیه می‌کنیم مطالب مربوط به کمد های دیواری ممبران و قیمت کمد ممبران را مطالعه کنید.
 • در کمدهای چوبی و روکش چوب، عاملی که در تعیین قیمت تاثیر زیادی دارد، جنس چوب مورد استفاده در ساخت کمد است. پس در انتخاب نوع چوب سازنده کمد دیواری خیلی دقت کنید و با انواع چوب‌ها حتما آشنا شوید.
 • طرح خود کمد دیواری و طرح درب آن، می‌تواند نمای بسیار زیبایی به اتاق شما بدهد. پس بابت ایجاد طرح زیبا روی درب کمد های دیواری معمولی و ریلی، اگر درخواست هزینه بیشتر شد، خیلی سخت نگیرید. البته روال در کمد سازی به این صورت است که اگر طراح و کمد ساز شما یک نفر باشد، برای شما به صورت رایگان طراحی می‌کند. البته شما هزینه را در ابتدا بابت طراحی پرداخت می‌کنید، اما در صورت عقد قرارداد با همان فرد، این مبلغ به عنوان بخشی از پیش پرداخت در نظر گرفته می‌شود.
قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتانپیشنهادات

قیمت دقیق کمد را از نجار و کمدساز حرفه ای بگیر. فقط کافیست ثبت درخواست کنی!

کمد دیواری و میز تحریر سفید چوبی

نکات تکمیلی در مورد قیمت کمددیواری

 • کیفیت ریل‌ها و یراق آلات در کمدهای دیواری و مخصوصا کمد دیواری‌های ریلی، بسیار اهمیت دارد. اگر قرار است ریل و یراق آلات معمولی و متوسط بخرید، توصیه می‌کنیم اصلاً قید ساخت کمد دیواری ریلی را بزنید! چون خراب شدن یراق آلات کمددیواری ریلی، دردسر خیلی زیادی می‌تواند برای شما ایجاد کند. ریل‌ها و یراق آلات مربوط به کابینت‌های ریلی را سعی کنید با بهترین کیفیت و از برندهای معتبر خریداری کنید. در این حالت، تضمینی هم بابت کیفیت و دوام ریل‌ها و یراق آلات برای خودتان دارید.
 • علاوه بر کمددیواری‌های ریلی، استفاده از یراق آلات باکیفیت، در مورد تخت های تاشو، کمددیواری‌های تاشو و یا حتی جاکفشی‌های کم جا هم، اهمیت زیادی دارد. پس اگر می‌خواهید کمد و تخت خواب تاشو بسازید، باید کیفیت یراق آلات شما در اولویت باشد.
 • در کمدهای دیواری بر خلاف کابینت‌ها، از ورق‌های نئوپان خیلی بیشتر استفاده می‌شود. این مسأله به دلیل سبک بودن وزن ورق‌های نئوپان است، زیرا درب‌های کمددیواری باید سبک باشند. از آنجایی که درب‌های کمددیواری نسبت به کابینت ابعاد بزرگتری دارند، اگر سبک نباشند، احتمال آسیب دیدن ریل و لولاها افزایش پیدا می‌کند.
 • زمانی که از نجار قیمت نهایی را می‌گیرید، حتماً این قیمت را در متن قرارداد خودتان بیاورید. زیرا در این حالت ضمانت خوبی برای اجرایی شدن آن قیمت دارید. در ضمن علاوه بر قیمت نهایی، سایر موارد فنی مثل برند لوازم، مدت زمان اجرای کار، چگونگی اجرا و … را هم می‌توانید در قرارداد ذکر کنید. توصیه ما این است که هیچ وقت به صحبت‌های شفاهی اکتفا نکنید و هر قول و قراری که به صورت شفاهی درمورد آن صحبت می‌کنید را، در قرارداد هم بنویسید.
 • در نهایت به این نکته توجه کنید که کیفیت کار هم، در کنار قیمت مناسب و پایین، باید مورد توجه قرار بگیرد. زیرا ساخت کمد دیواری هزینه زیادی را به شما تحمیل می‌کند و در صورتی که کمد شما کیفیت پایینی داشته باشد، در دراز مدت باعث پشیمانی شما می‌شود. و اینجاست که پشیمانی دیگر فایده‌ای ندارد.

کمد دیواری و تی وی وال سبک نئوکلاسیک به رنگ آبی و طرح چوب

سلام ساختمان چه کار می‌کند؟

ما یک بانک جامع از دکوراتورهای برتر در در حال دریافت… استان ایران داریم، که به صورت مداوم کیفیت کار آن‌ها را ارزیابی می‌کنیم.

به عبارت دیگر، سلام ساختمان می‌تواند چند نفر کابینت ساز یا نجار را به صورت رایگان به محل شما بفرستد. سپس شما با خیال راحت از بین دکوراتورهای معرفی شده که قیمت رقابتی هم ارائه می‌دهند، فرد مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید.

قیمت کمد دیواری در خرداد 1403 + آموزش محاسبه قیمت توسط خودتانپیشنهادات

نجارها و کمدسازهای معتبر شهرت را بهت معرفی میکنیم تا از آن‌ها قیمت بگیری و انتخاب کنی

علاوه بر این، ما مشاوره و قیمت‌دهی هم داریم. یعنی هر سوالی که در زمینه دکوراسیون چوبی، کابینت و نقاشی داشتید، می‌توانید روی ما حساب کنید. آن هم به صورت کاملاً رایگان!

چطور می‌توانید از خدمات سلام ساختمان استفاده کنید؟

خیلی راحت است! فقط کافی است روی لینک زیر کلیک کنید و شماره تماس خودتان را ثبت کنید، کلاً 2 دقیقه طول می‌کشد. روز بعد کارشناس‌های ما با شما تماس می‌گیرند و به شما مشاوره رایگان می‌دهند:

ثبت درخواست مشاوره رایگان کمد دیواری

نظرات مشتریان کمد
خانم حمزه
با اخلاق و خوش قول
بسیار با اخلاق، خوش قول و منصف. ازینکه با ایشون قرارداد بستم و کارمو انجام دادن بسیار راضی و خشنود بودم.
خانم شریفی
اجرای کار مطابق با طراحی
آقای زینلی بسیار مودب، کاربلد و منصف بودند. کار رو کاملا مطابق طراحی که بهشون دادیم سر موقع تحویل دادند. براشون آرزوی موفقیت های روز افزون دارم.
خانم رضایی مهر
حرفه ای
سلام وقت به خیر بسیار حرفه ای با وجدان کاری بالا
آقای مصطفی بیداروندی
متعهد و وقت شناس
آقای عبدالرزاقی فردی متعهد و وقت شناس و دقیق بودوخیلی با حوصله و خوش برخورد بود من خیلی از ایشان راضی هستم.
خانم مرضیا محمدرضائی
قیمت منصفانه
در کیفیت کار و اخلاق بهترین بودن و قیمتشون هم منصفانه بود
آقای محمدی
بسیار با اخلاق و کاربلد
آقای احمدی پور مجری بسیار با اخلاق و خلاق و کار بلدی هستند، با قیمت بسیار مناسب. بنده از کمد دیواری که برای بنده ساختن نهایت رضایت را دارم
تا کنون بیش از 4000 نفر پروژه خود را در «سلام ساختمان» اجرا کرده اند.

جستجوی کاربران برای این مطلب:

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
سلام ساختمان چیست؟
سامانه لاوان ماندگار ساختمان، با نام اختصاری سلام ساختمان، یک شرکت عضو پارک علم و فناری است، که در حوزه دکوراسیون داخلی چوبی مثل اجرای کابینت و کمد فعال است.
تا به حال بیش از 4000 پروژه کابینت و کمد در سلام ساختمان اجرا شده است.
سلام ساختمان چه مزیتی دارد؟
برخی از ویژگی‌های سلام ساختمان که به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت پروژه‌ی خود را اجرا کنید، عبارت است از:
 • مشاوره تخصصی رایگان
 • معرفی یک یا 2 کابینت ساز ارزیابی شده در شهر شما
 • ضمانت قیمت
 • ضمانت پیش پرداخت
 • ضمانت پروژه


از زمان ثبت نام تا زمان تماسِ مشاور، چقدر طول می کشد؟
اگر در شهرهای محدوده‌ی سلام ساختمان باشید (تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، کرمان، خوزستان، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، قم، مازندران)، کمتر از 12 ساعت کاری طول میکشد تا مشاور سلام ساختمان با شما تماس بگیرد.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، مشاوره در سلام ساختمان رایگان است. در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم:
 • مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان که بعد از ثبت نام شما در سایت صورت می‌گیرد.
 • مشاوره‌ی مستقیم با کابینت‌سازی که برای اجرای کار به شما معرفی شده‌است.
هر دوی این‌ها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
                      بله بازدید حضوری از پروژه ها بصورت رایگان انجام می‌شود.
                  آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام می‌دهد؟
بله. ما می‌توانیم کابینت‌سازهایی به شما معرفی کنیم که به صورت حرفه ای طراحی انجام می‌دهند. فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
اگر پروژه خود را با کابینت سازی که برای شما طراحی کرده است اجرا کنید، طراحی به عنوان تخفیف پروژه خواهد بود و برای شما رایگان است. اما اگر بعد از انجام طراحی به این نتیجه رسیدید که مایل نیستید با همان کابینت ساز پروژه‌ی خود را اجرا کنید، هزینه طراحی از شما دریافت می‌شود.
نوشته شده توسط: سهیلا   معاونی
سهیلا هستم، سرپرست بخش محتوای سلام ساختمان. از سال 1398 در زمینه محتوا مشغول به فعالیت هستم.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
اشتراک در
اطلاع از
guest
25 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
نیما
نیما
19 فروردین 1402 16:43

یک سوال دارم قیمت‌هایی که گفته شده اجرت نصب وحمل نقل امده روش یا جداگانه به این قیمتها اضافه میشه

منیژه دیواندری
منیژه دیواندری
08 بهمن 1401 12:35

سلام عرض ادب. میخواستم قیمت کمد دیواری ام دی اف به ارتفاع ۲/۸۰و عرض ۳/۴۰ وعمق ۸۰بدنه سفید لطف کنید.تشکر

صادق
صادق
06 بهمن 1401 11:58

سلام‌میخواستم‌قیمت‌کمددیواری‌به‌طول‌۴متر‌عمق‌۶۰‌سانت‌ ارتفاع‌۲۷۰‌بدنه‌ام‌دی‌اف‌سفید‌در‌ب‌ها‌رنگی‌دستگیرها‌متری‌ روبرام‌محاسبه‌کنید‌باتشکر

محمود
محمود
28 تیر 1401 09:06

سلام
قیمت فریم یک کمد دیواری 3*3از جنس ام دی اف چقدر می شود(بدون دربها)فقط چهارچوب

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
01 مرداد 1401 12:20
پاسخ به  محمود

با سلام..
چهارچوب افقی یعنی چهارچوب طاق کف. و جداکننده ی میانی (جداکننده بین دربهای بزرگ و دربهای کوچیک بالای کمد ) و جمع متراژ اونها هم همون 3.5 متره.

مضاف بر چارچوب ؛ جدا کننده های افقی و عمودی هم داریم. یعنی همون ورقیکه دوتا کمد رو از هم جدا میکنه بصورت عمودی. و ورقی که کمدبالا و پایین رو از هم جدا میکنه و کف کمد بالایی هست ؛ مساحت هرکدوم از اینا حدودا 2 متر مربع میشه
پس جدود 2 ورق mdf. مصرف میشه ک مبلغش میشه حدود 3 میلیون تومان. و خدمات برش و نوار هر ورق حدودا 300 تومان. و نصب و حمل و یراق جمعا میشه 1500 و اگه یک تومان سود درنظر بگیریم، این کار حداقل 5 و حداکثر 6 تومن برآورد قیمت میشه.
فقط همونطور ک اول فرض گرفنیم.باشرط دارا بودن 4 درب بزرگ و 4 درب کوچک و درنظر گرفتن جدا کننده های افقی و عمودی
اگه جدا کننده رو محاسبه نکنیم 4 متر کم میشه و حدود 1500. از جمع مبالغ کم میشه.

Aellii
Aellii
05 تیر 1401 00:41

سلام میخواستم بدونم اگه سه تا کمد دیواری به ابعاد کمد استاندارد تکی که طبقه زده شه با ام دی اف چند در میاد ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
08 تیر 1401 09:43
پاسخ به  Aellii

سلام و عرض ادب
لطفا ابعاد رو بفرمایید تا خدمتتون عرض کنیم. گرچه قیمت کمد بسیار به مدل هم بستگی دارد.

سعید نوابی
سعید نوابی
30 فروردین 1401 09:03

سلام یک کمد لباسی و جاکفشی در عرض 1.90*2.80 با چند تا کشو با چوب چند درمیاد همچنین با ام دی اف چند در میاد؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
30 فروردین 1401 14:19
پاسخ به  سعید نوابی

با سلام
قیمت نهایی این کار بستگی به طراحی کمد داره ولی حدود قیمت با ام دی اف ایرانی جنس مرغوب حدود ۹تا ۱۰/۵ میلیون هست.
با چوب تقریبا نزدیک به ۳۰ تا ۳۳میلیون هست.

خسرو
خسرو
03 فروردین 1401 21:38

باسلام سایت بسیارعالی میباشد لطفا طریقه اندازه گیری
جهت براورد قیمت ۱- کابینت دیواری باعمق ۶۰ و ۴۰ را توضیح دهیدکابینت هایگلاس
۲-کمد دیواری باعمق ۲۵ سانت که پشتش ورق ۳میل زده شده
۳-قیمت نیم کمد جهت آبگرمکن که فقطچهارچوب ۱۰ سانتی برای نصب در آبگرمکن دارد

محمد
محمد
15 اسفند 1400 19:22

سلام برای کنج یه اتاق یه کمد 61*61*235سانتی متر لازم دارم . بدنه دار، قفسه بندی شده، از جنس ام دی آف سوزنی سفید. براوردتون برای هزینه اش چنده؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
11 فروردین 1401 14:52
پاسخ به  محمد

سلام و ادب
برای استعلام دقیق تر قیمت لطفا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
با سپاس
تلفن پشتیبانی:
۰۲۱۹۱۰۷۰۷۵۰ داخلی ۱۱۳

مجید صالحی
مجید صالحی
05 اسفند 1400 12:11

سلام
میخواستم هزینه ساخت کمد دیواری به ابعاد ۳×۲٫۸با جنس ام دی آف که یک طرف جای رختخواب وطرف دیگه جای رخت آویز و زیرش ۴ تاکشو داشته باشد را ازتون بپرسم.
ممنون میشم اگه جواب بدین.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
07 اسفند 1400 22:06
پاسخ به  مجید صالحی

با سلام
قیمت دقیق حتما باید پس از بازدید محاسبه بشه ولی به صورت کلی قیمت حدودی بین 10 تا 12 میلیون تومن هزینه حداقلی هست.

سارا سلطانی
سارا سلطانی
04 مهر 1400 13:56

سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید هزینه ساخت کمد دیواری 320 در ارتفاع 280 سه لنگه درب کشویی های گلاس که یکی از لنگه ها به صورت کمد دختخواب و دو لنگه دیگر هر کدام داری سه کشو در پایین و آویز لباس در بالای آن است چقدر میشود؟
بالای هر سه لنگه هم یک قسمت جداگانه با درب مجزا دارد

سیدحامدمیرسمیعی
سیدحامدمیرسمیعی
10 شهریور 1400 13:31

باسلام یک کمددیواری 3×4که3دردرپایین و3درکوچکتردربالاچنددرمی اید؟باتشکر

مهدی عبدالمحمدی
مهدی عبدالمحمدی
23 مرداد 1400 11:42

سلام . اولا از توضیحات جامع و کاملی که دادید بسیار ممنونم. هر کاری نیاز به آگاهی و اطلاعات اولیه دارد. روشن بودن زوایای کار هم خیلی مهمه. بنده سوالی از حضورتان دارم. با توجه به صداقتان در گفتار و بیان که ارائه شد. می خواهم یک کمد دیواری ریلی بطول 2 متر و عرض 180 سانت که دارای کمد رختخواب و جالباسی و نیز چند عدد کشو باشد و نیز در بالای کمد نیز درب دو یا سه تیکه داشته باشد در شهرستان کاشان بسازم. آیا با بدنه بهتر است یا بی بدنه؟ ثانیا کسی را که واقعا در کار صداقت ، سرعت و مهمتر انصاف داشته باشد معرفی بفرمایید.
البته قبلا با توجه به ابعاد گفته شده بردآورد قیمت لازمه ادامه کار است. متشکرم یا علی

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 مرداد 1400 08:19

با سلام
خوشحالیم که مطالب مورد استفاده اتون قرار گرفته.. لطفا برای راهنمایی بیشتر و معرفی مجری، شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکارانم با شما تماس بگیرند.
https://b2n.ir/257945

یه بنده خدا
یه بنده خدا
19 مرداد 1400 16:17

سلام الان یه کمد دیواری به اندازه ۴متر مربع
که ۴ طبقه هست و ۳ لنگه به هم چسبیده حداکثر چند درمیاد البته از اون ۴طبقه ۲ طبقش در نمیخواد و شبیه به کتابخونس

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
21 مرداد 1400 12:39
پاسخ به  یه بنده خدا

سلام
از ۵ تا 6 میلیون تومان.

حسن‌زاده
حسن‌زاده
21 خرداد 1400 21:51

سلام
یک کابینت ساز کمد دیواری با بدنه برای من ساخته که قرار بود ام دی آف باشه ولی حالا بدنه و کشو را لترون زده و دربها را ام دی آف اگر امکان داره راهنمایی کنید تا چطور باید حساب کنم.
چون مدعی است که همه کمد های ام دی آف را اینطور می‌سازند و بدنه ها از لترونه
حالا من چطور باید با ایشون حساب کتاب کنم
با تشکر

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 خرداد 1400 08:20
پاسخ به  حسن‌زاده

با سلام
10 درصد اژ فبمت کل کم کنید.

محسن
محسن
28 فروردین 1400 14:58

سلام.منظوره شما از کمی دیواری بدون بدنه یعنی چی؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
29 فروردین 1400 13:42
پاسخ به  محسن

با سلام
کمدی که قابل حمل نیست و زمانیکه درب کمد رو باز میکنید،پشت کمد دیوار هست و فاقد ام دی اف میباشد.
در ابن حالت درهای کمد با یک فریم فلزی یا چوبی روی درگاه دیوار نصب شده.

raha
raha
23 اسفند 1399 14:04

ممنون از مطلب خوبتون. اگر در کمد سرتاسر آینه بخوره چقدر هزینه اضافه میشه؟