22
آوریل

قیمت کابینت ممبران(وکیوم) و 8 نکته از قیمت ممبران که هیچ کجا نمیگویند

۲۷ دی ۱۳۹۷

امتیاز این مقاله: 3

قیمت کابینت ممبران (وکیوم) متری چنده؟!

در مطلب قیمت کابینت گفتیم که این سؤال دقیقی نیست بلکه میتونه گمراه‌کننده هم باشه؛ میتونه باعث بشه قیمت کابینت ممبران (وکیوم) رو اشتباه برآورد کنین و یا اشتباه کار رو به دست کسی بدید که گرونتره!!! البته چون بیان قیمت کابینت‌ها به صورت متر طول، ادبیات مرسومی توی بازار هست ما هم در جدول زیر قیمت کابینت ممبران رو براتون ذکر کردیم. پس اول جدول رو ببینین و بعد درباره روش درست بررسی قیمت کابیت وکیوم و نکات مهمش باهاتون صحبت می‌کنیم.

قیمت کابینت ممبران

حدود قیمت کابینت ممبران (با ابعاد استاندارد به ازای یک متر طول) – زمستان 97

*با توجه به نوسانات شدید ارزی و تعهد سلام ساختمان بر ارائه اطلاعات دقیق و واقعی، تا اطلاع ثانوی امکان قیمت دهی اینترنتی وجود ندارد و دریافت قیمت صرفاً پس از تماس تلفنی مشتری با کابینت ساز و برآورد قیمت به روز امکان پذیر است. بدیهی است پس از ثبات بازار، مانند گذشته، قیمت انواع کابینت در سایت قرار خواهد گرفت.

نوع کابینت بازه قیمت (متر طول)
کابینت ممبران (وکیوم) 1500000 تا 2200000
قیمت روز کابینت ممبران رو پیدا کن  پیدا کن

روش دریافت قیمت کابینت ممبران (وکیوم) از کابینت ساز

یادتون باشه قیمت کابینت ممبران متری 1500 میلیون یا 2500 هزار تومان نیست! این روش دقیقی نیست. توصیه می‌کنیم بجای اینکه قیمت هر متر کابینت ممبران رو جستجو کنین و دچار خطا در محاسبه بشین، به دستورالعمل 6 مرحله‌ای که در مطلب قیمت کابینت آوردیم مراجعه کنید. این یک دستورالعمل ساده و کاربردی برای تمام کابینت‌ها است و حتی برای کمدها، اپن آشپزخانه و دکورهایی که بصورت ممبران (وکیوم) ساخته میشن کاربرد داره. اما یک سری نکات هم به صورت اختصاصی برای قیمت کابینت ممبران هست که اگر میخواین یک دکوراسیون ماندگار داشته باشین با دقت نکاتی که در ادامه میاد رو اجرا کنین؛ کار سختی نیست اما بعداً کارتون رو خیلی راحت میکنه و نتیجه بهتری میگیرین.

ممبران

 نکات مهم در تعیین قیمت کابینت ممبران (وکیوم

یک سری نکات در تعیین قیمت همه نوع کابینت مهم هستند؛ ابتدا این موارد رو در مطلب قیمت کابینت مطالعه کنین. سپس برای اینکه بدونین چه مسائلی به صورت اختصاصی در تعیین قیمت کابینت ممبران (وکیوم)  مهم هستند، نکات زیر رو در ملاحظه کنین:

کابینت ساز منصف رو پیدا کن و قیمت بگیر  پیدا کن

1- طرح‌های کنده‌کاری شده (CNC شده) و طرح‌های برجسته ی کابینت ممبران تأثیر مستقیمی در قیمت این نوع کابینت داره. بطور کلی هرچه طرح‌ پرکارتر باشه قیمت کار بیشتر میشه چون مرحله ایجاد کردن برجستگی‌ها و فرورفتگی‌های کابینت ممبران طولانی‌تر و پرهزینه‌تر میشه. دستگاه های CNC بر اساس زمانی که کار می کنند پول دریافت می کنند و این هزینه ی طرح های پیچیده رو میتونه زیاد کنه. پس اگر میخواین کابینت ممبران تون کم هزینه باشه در این زمینه با کابینت سازتون مشورت کنین و قیمت رو دقیق ازش بخواین.

دستگاه سی ان سی

 

2- لایه پی وی سی بکار رفته بر روی کابینت ممبران باید از جنس مرغوبی تهیه بشه. لذا این نکته رو حین استعلام قیمت و نتیجه‌گیری برای انتخاب کابینت ساز مربوطه در نظر بگیرین و درباره‌اش از کابینت ساز سوال کنین. از کابینت ساز بخواین جنس خوب استفاده کنه.

 

لایه pvc روی کابینت

 

3- چسبی که برای چسباندن لایه پی وی سی روی سطح کابینت استفاده میشه یکی از مهم‌ترین مسائل این کابینته. کلی از معایب کابینت وکیوم که بعداً ایجاد میشه مربوط به همین چسب‌هاست. اگر جنس مرغوب کار نشه احتمال اینکه لایه پی وی سی  ول بشه زیاده! لایه‌ای که همه زیبایی کابینت ممبران مربوط بهش هست. پس درباره این موضوع هم با کابینت ساز صحبت کنین و حتی اگر لازم شد بابتش بیشتر هزینه کنین. ازش بخواین از بهترین چسب های بازار استفاده کنه و نگران هزینه اضافه این بخشش نباشه.

4- تکنولوژیِ وکیوم کردن در همه ی کارگاه‌ها یکسان نیست. لذا از کابینت ساز درباره اینکه این بخش کار رو به کجا میسپره بپرسین و ازش کیفیت بالا رو بخواین و قیمت کم رو با شرایط کیفیت پایین قبول نکنین. (مطلب معایب کابینت ممبران رو ملاحظه کنین). برخی کابینت سازها ممکنه برای پایین آوردن قیمت کل کار مجبور بشن با کارگاه های وکیومی کار کنند که کیفیت پایینی دارند.

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

5- حتماً از مهارت کابینت سازهایی که باهاشون مذاکره میکنین مطمئن بشین. قیمت برای این نوع کابینت واقعاً در درجه اول قرار نمی‌گیره. کابینت سازهای زیادی نیستن که تجربه و توان بالایی در ساخت کابینت وکیوم (ممبران) داشته باشند. بخاطر جزئیات زیاد اجرایی و معایبی که در این کابینت ها میتونه بعد از مدتی رخ بده، لازمه که با کابینت سازهایی در این زمینه کار کنین که فقط قیمت مناسب ارائه نمیکنن.

6- در انتخاب کابینت‌ ساز مخصوصاً برای کابینت ممبران عجله نکنین و قبل از تصمیم، با چند کابینت ساز باتجربه مشورت کنین و ازشون قیمت بگیرین و حتی کارهاشون رو بررسی کنین. کمی کابینت تون دیرتر ساخته بشه بهتر ازینه که همش با خودتون بگین چرا بیشتر بررسی نکردم!

 

مدل کابینت ممبران

 

7- توجه داشته باشین تکنولوژی ممبران یک تکنیک نسبتاً جدید در صنعت کابینت‌سازیه و ممکنه پایداری و ماندگاری‌اش هم به اندازه سایر تکنولوژی‌هایی که سال‌هاست در این حیطه حضور دارند نباشه. آگاهانه تصمیم بگیرین و قبل از انتخاب این کابینت‌های زیبا، از معایبش آگاهی پیدا کنین. کابینت ممبران خیلی می تونه زیبا و با صرفه باشه اما دربارش خوب اطلاعات کسب کنین.

8- خوبه که با چند نفر از بستگان یا آشنایان که از این نوع کابینت چند سالیه استفاده می‌کنن مشورت بگیرین؛ همینطور در این مورد می‌تونین با کارشناس‌های ما مقداری مشورت کنین.
امیدواریم قیمت های خوبی از کابینت سازهای حرفه ای شهر خودتون بدست بیارین. البته مهمتر از قیمت، کیفیت کاره حواستون باشه.

قیمت دقیق کابینت با کابینت ساز حرفه ای  پیدا کن

مطالب مرتبط