22
آوریل

قیمت کابینت ممبران (وکیوم)، نکاتی از ممبران که هرگز نمیدانستید!

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

قیمت کابینت ممبران (وکیوم) متری چنده؟!

در مطلب قیمت کابینت گفتیم که این سوال دقیقی نیست بلکه میتونه گمراه‌کننده هم باشه؛ البته چون بیان قیمت کابینت‌ها به صورت متر طول، ادبیات مرسومی توی بازار هست ما هم در جدول زیر قیمت کابینت ممبران رو براتون ذکر کردیم. پس اول جدول رو ببینین و بعد درباره روش درست بررسی قیمت کابیت وکیوم و نکات مهمش باهاتون صحبت می‌کنیم.

قیمت کابینت ممبران

مطالب بیشتر:

حدود قیمت کابینت ممبران (با ابعاد استاندارد به ازای یک متر طول) – بهار 97

نوع کابینت بازه قیمت (متر طول)
کابینت ممبران (وکیوم) 750.000  تا  1.000.000    تومان
کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

روش دریافت قیمت کابینت ممبران (وکیوم) از کابینت ساز

توصیه می‌کنیم بجای اینکه قیمت هر متر کابینت ممبران رو جستجو کنین و دچار خطا در محاسبه بشین، به دستورالعمل 6 مرحله‌ای که در مطلب قیمت کابینت آوردیم مراجعه کنید. این یک دستورالعمل ساده و کاربردی برای تمام کابینت‌ها است و حتی برای کمدها و دکورهایی که بصورت ممبران (وکیوم) ساخته میشن کاربرد داره. اگر میخواین یک دکوراسیون ماندگار داشته باشین با دقت دستورالعمل و نکاتی که در ادامه میاد رو اجرا کنین؛ کار سختی نیست اما بعداً کارتون رو خیلی راحت میکنه.

بیشتر زمینه ممبران بدانید:

نکات مهم در تعیین قیمت کابینت ممبران (وکیوم)

یک سری نکات در تعیین قیمت همه نوع کابینت مهم هستند؛ ابتدا این موارد رو در بخش «9 نکته تکمیلی…» در مطلب قیمت کابینت مطالعه کنین.  سپس برای اینکه بدونین چه مسائلی به صورت اختصاصی در تعیین قیمت کابینت ممبران (وکیوم)  مهم هستند، نکات زیر رو در ملاحظه کنین. دونستن این موارد در کنار دستورالعمل 6 مرحله ای که در بالا بهش اشاره کردیم، میتونه تسلط شما رو به قیمت کابینت ممبران بیشتر کنه:

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

1- طرح‌های کنده‌کاری شده (CNC شده) و طرح‌های برجسته ی کابینت ممبران تاثیر مستقیمی در قیمت این نوع کابینت داره. بطور کلی هرچه طرح‌ پرکارتر باشه قیمت کار بیشتر میشه چون مرحله ایجاد برجستگی‌ها و فرورفتگی‌های کابینت ممبران طولانی‌تر و پرهزینه‌تر میشه.

2- لایه پی وی سی بکار رفته بر روی کابینت ممبران باید از جنس مرغوبی تهیه بشه. لذا این نکته رو حین استعلام قیمت و نتیجه‌گیری برای انتخاب کابینت ساز مربوطه در نظر بگیرین و درباره‌اش از کابینت ساز سوال کنین.

لایه pvc روی کابینت

3- چسبی که برای چسباندن لایه پی وی سی روی سطح کابینت استفاده میشه یکی از مهم‌ترین مسائل این کابینته. کلی از معایب کابینت ممبران که بعداً ایجاد میشه مربوط به همین چسب‌هاست. پس درباره این موضوع هم با کابینت ساز صحبت کنین و حتی اگر لازم شد بابتش بیشتر هزینه کنین.

4- تکنولوژیِ وکیوم کردن در همه ی کارگاه‌ها یکسان نیست. لذا از کابینت ساز درباره اینکه این بخش کار رو به کجا میسپره بپرسین و ازش کیفیت بالا رو بخواین و قیمت کم رو با شرایط کیفیت پایین قبول نکنین. (مطلب معایب کابینت ممبران رو ملاحظه کنین).

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

5- حتماً از مهارت کابینت سازهایی که باهاشون مذاکره میکنین مطمئن بشین. قیمت برای این نوع کابینت واقعاً در درجه اول قرار نمی‌گیره. کابینت سازهای زیادی نیستن که تجربه و توان بالایی در ساخت کابینت وکیوم (ممبران) داشته باشند. بخاطر جزئیات زیاد اجرایی و معایبی که در این کابینت ها میتونه بعد از مدتی رخ بده، لازمه که با کابینت سازهایی در این زمینه کار کنین که فقط قیمت مناسب ارائه نمیکنن

6- در انتخاب کابینت‌ ساز مخصوصاً برای کابینت ممبران عجله نکنین و قبل از تصمیم، با چند کابینت ساز باتجربه مشورت کنین و ازشون قیمت بگیرین و حتی کارهاشون رو بررسی کنین.

7- توجه داشته باشین تکنولوژی ممبران یک تکنیک نسبتاً جدید در صنعت کابینت‌سازیه و ممکنه پایداری و ماندگاری‌اش هم به اندازه سایر تکنولوژی‌هایی که سال‌هاست در این حیطه حضور دارند نباشه. آگاهانه تصمیم بگیرین و قبل از انتخاب این کابینت‌های زیبا، از معایبش آگاهی پیدا کنین.

8- خوبه که با چند نفر از بستگان یا آشنایان که از این نوع کابینت چند سالیه استفاده می‌کنن مشورت بگیرین؛ همینطور در این مورد می‌تونین با کارشناس‌های ما مقداری مشورت کنین.

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

مطالب مرتبط