3.7 112

قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 – رازهایی از بازار MDF

  3 اردیبهشت 1403     -      تاریخ انتشار:  3 اردیبهشت 1402
قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 - رازهایی از بازار MDF

در ادامه جدول قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 را ارائه کرده‌ایم. اما مهم‌تر از جدول قیمتی، نکات قیمت گیری و سفارش کابینت ام دی اف است، پس اگر قصد دارید به زودی کابینت سفارش دهید، حتما به نکاتی که در ادامه این مطلب ارائه شده توجه کنید. این نکات چکیده‌ی سال‌ها تجربه ما و کابینت سازهای ما در اجرای کابینت و کمد در سراسر ایران است.

جدول قیمت انواع کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403

جدول زیر بر اساس نرخ قیمت کابینت سازهای سلام ساختمان در سراسر ایران تهیه شده است.

جدول قیمت انواع کابینت با مغزی ام دی اف
آخرین بروزرسانی در حال دریافت..
نوع کابینتحداقل قیمت کابینت (تومان)حداکثر قیمت کابینت (تومان)
قیمت کابینت ام‌دی‌اف ایرانی
قیمت کابینت ام‌دی‌اف خارجی
قیمت کابینت هایگلاس ایرانی
قیمت کابینت هایگلاس خارجی
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس ایرانی
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس خارجی
قیمت کابینت ممبران (وکیوم)
قیمت کابینت انزو
قیمت  ام دی اف خام با رنگ پلی اورتان
قیمت کابینت چوبی-روکش
دریافت مشاورهبرای مشاوره رایگان کابینت کلیک کنید.
قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 - رازهایی از بازار MDFپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

نکته مهم: قیمت‌های جدول بالا مربوط به یک متر کابینت استاندارد است. به عبارت دیگر:

 • یک متر کابینت استاندارد: شامل یک متر کابینت زمینی به ارتفاع 90 سانتیمتر و یک متر کابینت دیواری به ارتفاع 70 سانتیمتر است (مشاوره رایگان کابینت).

تضمین قیمت سلام ساختمان

حالا که با قیمت کابینت ام دی اف آشنا شدید، برگردیم به موضوع اصلی یعنی قیمت‌گیری کابینت و روش‌های درست و غلطِ آن.

حساب کاربری کابینت سازان سلام ساختمان

تحت هیچ شرایطی، اینطور قیمت نگیرید! (روش غلط قیمت گیریِ کابینت ام دی اف)

متری قیمت گیری کردن اشتباه است. به هیچ عنوان قیمت متری کابینت را معیار تصمیم گیریِ خود قرار ندهید. ما قیمت‌های متری انواع کابینت ام دی اف را در جدول بالا ارائه کردیم تا با حدود قیمت‌ها آشنا شوید ولی توصیه جدی داریم که در هنگام انتخاب کابینت ساز، به هیچ عنوان قیمت متری را ملاک قرار ندهید چرا که در این صورت قطعا ضرر می‌کنید.

تجربه‌ای تلخ از قیمت گیریِ اشتباه

چند وقت پیش، یکی از بازدید کنندگان سایت با بخش پشتیبانی ما تماس گرفته بودند و گفته بودند:

کاربر سایت: “یک ماه پیش قصد اجرای 10 متر کابینت داشتم. بعد از جستجو، دو کابینت ساز از بازار پیدا کردم و از آنها قیمت گرفتم. فرد اول قیمت متری 5,500,000 تومان را اعلام کرد و نفر دوم متری 5,800,000. در نگاه اول به نظر می‌رسید که کابینت ساز اول منصف‌تر است، پس با او قرارداد بستم با این تصور که پروژه‌م 55 میلیون تومان خواهد بود. اما در روز تسویه حساب، فاکتور 60 میلیون تومان را دریافت کردم. کاملاً متعجب هستم و فکر میکنم سرم کلاه رفته‌است! در اینترنت جستجو کردم و سایت شما را پیدا کردم. راه حل چیست؟ آیا می‌توانم شکایت کنم؟”

قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 - رازهایی از بازار MDFپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

پاسخ ما به این کاربر عزیز این بود که: “خیر، متاسفانه نمی‌توانید شکایت کنید چرا که توافقی که در مورد قیمت متری شده است، تضمین کننده‌ی قیمت تمام شده نیست! چرا که در محاسبه قیمت کابینت، ضریب‌های متفاوت و همچنین هزینه حمل و نصب وجود دارد که اینها را نمی‌توان در قیمت متری اعمال کرد. چون قیمت متری، صرفاً نشان‌دهنده‌ی قیمتِ یک متر کابینت زمینی و دیواری استاندارد است و اگر در طراحی شما کابینت کمدی، اپن، کابینت دیواری بلندتر از استاندارد، کابینت پله‌ای و … باشد قطعا قیمت افزایش می‌یابد.”

برای همین ما در سلام ساختمان همیشه به کابینت سازهایمان تاکید میکنیم که قیمت متری اعلام نکنند و از مشتری‌ها درخواست می‌کنیم که بر اساس قیمت متری تصمیم نگیرند.

شاید کنجکاو شده باشید که وقتی می‌گوییم “کابینت‌سازهایمان” منظورمان چیست؟ ما در سلام ساختمان سیستمی را فعال کردیم که بهترین و حرفه‌ای ترین کابینت سازها در برخی شهرهای ایران را جذب کرده و در مجموعه خود داریم. تعداد این کابینت‌سازها طبیعتاً زیاد نیست چون سختگیریِ زیادی برای جذب و ادامه فعالیت آنها داریم، ولی جزو بهترین‌ها هستند.

نظرات مشتریان کابینت
خانم صدیقه اسد
با حوصله و دقیق بودند
اقای رشید همدانی بسیار مجری باحوصله ای بودند و بادقت و با روی خوش به نظرات ما توجه داشتند. قیمتی که به من گفتند از تمام افرادی که پرسیدم منصفانه تر بود. کارشون هم خیلی تمیز و بادقت هست. زمانبندی هم که اول مار گفتند دقیقا طبق همون کار رو انجام دادن. امیدوارم هر جا هستند سلامت و خدا به کسب و کارشون برکت بده.
آقای ایمان خاکسار
از همکاری با ایشان راضی ام
بسیار راضی و خوشحالم از همکاری با جناب حیدری.کاملا منصفانه قیمت دادند، بسیار خوش قول بودند و کار رو کاملا دقیق اجرا کردند، از سلام ساختمان هم برای معرفی چنین انسان های متخصص و متعهدی ممنونم
آقای نیما قاضی
از کار ایشان لذت بردم.
ما واقعا از کار با ایشون لذت بردیم. در همه مراحل خیلی مسلط و همراه بودن. نتیجه کار هم خوب بود. در مورد قیمت هم من یکی دوبار سعی کردم از بازار قیمت بگیرم باز قیمت ایشون بهتر بود.
آقای الله پناه
کابینت ها به موقع تحویل داده شد
سلام کار آقای بهزاد ابوفاضلی بسیار عالی بود وکابینت ها به موقع تحویل داد واز نظر قیمتی مناسب بود
آقای بهادری
مودب و خلاق بودند.
سلام هم مودب بود و هم خیلی خلاق بود که دو تا طرح متناسب با نیاز ما هم اضافه اجرا کرد، و چقدر قیمت مناسبی حساب کرد نسبت به بقیه ی همکارهاش، در کل عالی بود کاملا راضی ام
آقای احمد شیراوند
قیمت و کیفیت کارشان خوب بود
در مجموع از کار ایشان راضی هستم. انسان محترم ، با اخلاق و خوش قولی بودند. قیمت و کیفیت کارشون هم خوب بود. آرزوی سلامتی و موفیقت دادم هم برای آقای فرجی و هم شما .
تا کنون بیش از 4000 نفر پروژه خود را در «سلام ساختمان» اجرا کرده اند.

قیمت کابینت را اینطور بپرسید تا ضرر نکنید! (روش صحیح قیمت گیری)

قیمت تمام شده را بگیرید و کابینت سازها را بر اساس قیمت تمام شده با هم مقایسه کنید.

برای دریافت قیمت تمام شده کابینت ام دی اف باید چه کاری انجام دهید؟

مراحل زیر را انجام دهید تا به ساده‌ترین شکل قیمت تمام شده کابینت خود را داشته باشید:

 • ثبت نام: در اینجا ثبت نام کنید (روزانه بین 120 تا 300 درخواست مشاوره داریم، لطفا بعد از ثبت نام صبوری کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند).
 • مشاوره تلفنی با پشتیبان: مشاور سلام ساختمان با شما تماس گرفته و در مورد انتخاب متریال، طرح و حتی قیمت حدودی با هم صحبت می‌کنید.
 • معرفی کابینت ساز: در این مرحله، 1 الی 2 کابینت ساز که بیشترین تطابق را با نیازتان دارند، به شما معرفی می‌شوند (که کاملا از یکدیگر مستقل هستند).
 • مشاوره تلفنی با کابینت ساز: کابینت سازهای معرفی شده با شما تماس گرفته و زمان بازدید حضوری را تعیین می‌کنند.
 • بازدید حضوری: در زمان بازدید حضوری، کابینت ساز علاوه بر اندازه‌گیری دقیق ابعاد، در طراحی کابینت هم به شما کمک می‌کند (این مرحله مهمترین مرحله در تعیین قیمت تمام شده است. همچنین کابینت سازهای سلام ساختمان برای بازدید حضوری هیچ مبلغی از شما دریافت نمی‌کنند. پس حتما برای بازدید با کابینت‌ساز همکاری کنید).
قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 - رازهایی از بازار MDFپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

 • اعلام قیمت تمام شده: طی چند ساعت یا نهایتاً 2 روز، کابینت ساز قیمت تمام شده را به شما اعلام می‌کند.
 • عقد قرارداد: بر اساس قیمت اعلام شده و مقایسه با سایر کابینت سازهایی که می‌شناسید، تصمیم میگیرید که با کابینت‌ساز سلام ساختمان قرارداد ببندید.
 • ارائه پیش فاکتور: پیش فاکتور رسمی توسط مشاور شما در سلام ساختمان بررسی شده و برایتان ارسال می‌شود.
 • دریافت ضمانت قیمت: سلام ساختمان به مشتریان خود ضمانت قیمت می‌دهد.
 • شروع پروژه: پروژه شروع می‌شود و پیش پرداخت را پرداخت می‌کنید. در تمام مدت اجرای پروژه مشاور سلام ساختمان در کنار شماست.
 • اتمام پروژه: پروژه در زمان توافق شده تمام می‌شود و از کابینت جدید خود لذت می‌برید.

نکته: پیش نیازِ محاسبه قیمت تمام شده کابینت، مشخص بودن طراحی است. پس اگر تا به حال مدل‌های کابینت را بررسی نکردید و علاقه خود را پیدا نکردید، مدل‌های کابینت سلام سختمان را که شامل نمونه‌کارهای اجرایی ما است را بررسی کنید.

قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 - رازهایی از بازار MDFپیشنهادات

کابینت سازهای معتبر شهرتان را به شما معرفی میکنیم تا از آنها قیمت بگیرید و انتخاب کنید

قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 - رازهایی از بازار MDF

تضمین قیمت سلام ساختمان چیست؟

ما به شما ضمانت قیمت میدهیم. یعنی آنچنان روی منصفانه بودن قیمت‌های خود اطمینان داریم که به شما ضمانت کتبی می‌دهیم که اگر کابینت سازی عضو اتحادیه، اعلام کرد که پروژه‌ای که ما برای‌تان اجرا کرده‌ایم را با قیمت کمتری اجرا می‌کند، ما به التفاوت را بدون معطلی به شما تقدیم می‌کنیم.

ضمانت کابینت ام دی اف

مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت کابینت ام دی اف چیست؟

در جدول زیر، مهمترین عوامل اثرگذار در قیمت کابینت را بیان کردیم.

#عاملتوضیحات
1جنس کابینتانتخاب جنس یا متریال کابینت بسیار به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد. رایج‌ترین متریال برای ساخت کابینت، هایگلاس، ام دی اف، ممبران و روکش رنگ است. برای مشاهده مدلها، کلیک کنید.
2برند ورق کابینتشرکت سازنده مغزی و روکش ورق، و حتی خارجی و ایرانی بودن برندهای ورق کابینت، در کیفیت و قیمت اثرگذارند.
3طرح کابینتتنوع قطعات کابینت و طراحیِ آن یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت کابینت هستند چرا که قطعات کابینت ضرایب متفاوت قیمتی دارند.
4تنوع یراق آلات و اکسسوریاکسسوری متنوعی برای کابینتها وجود دارد، از جمله سوپری، سطل آشغال، یراق کابینت کنج و … تمامی این تجهیزات اثر قابل ملاحظه‌ای در قیمت تمام شده کابینت دارند.
5صفحه کابینتاگر صفحه ام‌دی‌اف 3 سانت انتخاب کنید، نیاز به هزینه اضافی نیست چون هزینه‌ی آن روی قیمت کابینت محاسبه شده‌است. اما اگر قصد استفاده از سایر صفحات کابینت مثل کورین، کوارتز و … دارید، باید اختلاف قیمت را پرداخت کنید.
6هزینه حمل و نصباکثر کابینت‌سازها حدود 12 تا 15% مبلغ پروژه را به عنوان هزینه حمل و نصب دریافت می‌کنند که در قیمت نهایی باید لحاظ شود.
جایی وجود دارد که در انتخاب موارد بالا راهنمایی کند؟ بله، مشاوره رایگان سلام ساختمان. یکی از مهمترین اهداف مشاوران ما این است که شما را در انتخاب متریال و برند و حتی بازه قیمتی راهنمایی کنند و بر اساس این اطلاعات مناسب‌ترین کابینت ساز را در شهرتان به شما معرفی کنند.
قیمت کابینت ام دی اف در اردیبهشت 1403 - رازهایی از بازار MDFپیشنهادات

کابینت سازهای معتبر شهرتان را به شما معرفی میکنیم تا از آنها قیمت بگیرید و انتخاب کنید

جمع بندی

قیمت کابینت ام دی اف، در اسفند 1402، بین تا متغیر است. اما نکته مهم این است که مراقب باشید قیمت متری شما را گول نزند. چرا که در تعیین قیمت نهایی کابینت، عامل‌هایی مثل طراحی و هزینه‌های جانبی نقش پررنگی دارند به نحوی که باعث می‌شوند قیمت تمام شده پروژه در اغلب موارد با قیمت متری متفاوت باشد. بنابراین، بهترین کار این است که از کابینت سازها درخواست کنید که از پروژه‌تان بازدید کرده و قیمت نهایی پروژه را به شما اعلام کنند.

جستجوی کاربران برای این مطلب:

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
سلام ساختمان چیست؟
سامانه لاوان ماندگار ساختمان، با نام اختصاری سلام ساختمان، یک شرکت عضو پارک علم و فناری است، که در حوزه دکوراسیون داخلی چوبی مثل اجرای کابینت و کمد فعال است.
تا به حال بیش از 4000 پروژه کابینت و کمد در سلام ساختمان اجرا شده است.
سلام ساختمان چه مزیتی دارد؟
برخی از ویژگی‌های سلام ساختمان که به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت پروژه‌ی خود را اجرا کنید، عبارت است از:
 • مشاوره تخصصی رایگان
 • معرفی یک یا 2 کابینت ساز ارزیابی شده در شهر شما
 • ضمانت قیمت
 • ضمانت پیش پرداخت
 • ضمانت پروژه


از زمان ثبت نام تا زمان تماسِ مشاور، چقدر طول می کشد؟
اگر در شهرهای محدوده‌ی سلام ساختمان باشید (تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، کرمان، خوزستان، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، قم، مازندران)، کمتر از 12 ساعت کاری طول میکشد تا مشاور سلام ساختمان با شما تماس بگیرد.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، مشاوره در سلام ساختمان رایگان است. در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم:
 • مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان که بعد از ثبت نام شما در سایت صورت می‌گیرد.
 • مشاوره‌ی مستقیم با کابینت‌سازی که برای اجرای کار به شما معرفی شده‌است.
هر دوی این‌ها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
                      بله بازدید حضوری از پروژه ها بصورت رایگان انجام می‌شود.
                  آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام می‌دهد؟
بله. ما می‌توانیم کابینت‌سازهایی به شما معرفی کنیم که به صورت حرفه ای طراحی انجام می‌دهند. فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
اگر پروژه خود را با کابینت سازی که برای شما طراحی کرده است اجرا کنید، طراحی به عنوان تخفیف پروژه خواهد بود و برای شما رایگان است. اما اگر بعد از انجام طراحی به این نتیجه رسیدید که مایل نیستید با همان کابینت ساز پروژه‌ی خود را اجرا کنید، هزینه طراحی از شما دریافت می‌شود.
نوشته شده توسط: سهیلا   معاونی
سهیلا هستم، سرپرست بخش محتوای سلام ساختمان. از سال 1398 در زمینه محتوا مشغول به فعالیت هستم.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
اشتراک در
اطلاع از
guest
112 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
حسین
حسین
13 اردیبهشت 1401 17:51

فرق بین ام دی اف نقطه با ام دی اف اکسترا چی هست

امین
امین
05 مرداد 1400 18:04

سلام چوب مناسب برای میز پینگ پنگ کدوم مدل هست ممنون میشم راهنمایی کنید

مهدی
مهدی
15 تیر 1400 20:15

سلام قیمت یک متر کابینت ام دی اف به شرطی که کابینت های هوایی تا سقف کار بشن چطور محاسبه و چقدر میشه ؟ یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت هوایی تا سقف

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
28 تیر 1400 07:01
پاسخ به  مهدی

با سلام
چون ارتفاع دیواری مشخص نیست و میفرمایید تا سقف، اندازه دیوار رو هم باید بفرمایید. یعنی در واقع باید بفرمایید از کف تا سقف آشپزخونه تون چتد سانتی متره، تا بشه ارتفاع دیواری رو برآورد کنیم.
ولی اینطوری نمیشه قیمت داد.

صادقی
صادقی
31 فروردین 1400 22:00

با سلام فرق بین ام دی اف پویا و آرتا چیه ؟آرتا میزنه ملامینه آیا ملامینه همون روکششه؟ کدام یک بهتره پویا یا آرتا؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
05 اردیبهشت 1400 08:30
پاسخ به  صادقی

سلام
جفتشون از برندهای. خوب و قابل قبول ایرانی هستند.
پویا قدیمی تر و با سابقه تر از آرتاست.
ملامینه اسم همون لایه ایه که روی mdfها کشیده میشه و همه ی برندها این ملامینه رو میچسبونند روی مغزیmdf.
پویا و آرتا هم اینکارو میکنند.

محمد رضا نگارستانی
محمد رضا نگارستانی
06 بهمن 1399 08:52

سلام چنانچه امکان دارد برای ده متر آشپزخانه به همراه یک و نیم متری اوپن و تاج کابینت طراحی جدید را ارسال بفرمائید .
واگر تلفیق های گلاس به همراه ام دی اف استفاده شود هزینه نهایی چقدر می شود باتشکر از راهنمایتون .

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
15 بهمن 1399 17:35

با سلام
طرح های داخل سایت رو با توجه به شکل آشپزخونه و ابعادش میتونید انتخاب کنید و ما چون ابعاد دقیق نداریم نمیتونیم کمک قابلی داشته باشیم.
ولی میتونیم اگه تمایل به اجرا داشته باشین کمک کنیم مجری منصف و خوش قولی بهتون معرفی کنیم که سابقه کاریش رو بخوبی میتونید بررسی کنید و میزان رضایت مشتری ش رو.

عبدالهی
عبدالهی
06 دی 1399 23:13

قیمت فعلی ۳ متر کابینت mdf ایرانی آشپزخانه(۳متر بالا و ۳متر پایین) چقدر میشه؟پیشاپیش ممنونم از پاسخگویتون?

همیطور قیمت ۵متر کمد دیواری mdfایرانی چقد هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
08 دی 1399 11:29
پاسخ به  عبدالهی

با سلام
همونطور که در بیشتر مقالات اشاره کردیم قیمت متری قیمت دقیقی نیست و با قیمت نهایی و تمام شده متفاوت میشه..
بهتره با مشاورهای ما مشورت کنید و مشاوره رایگان بگیرید. در لینک زیر شماره اتون را ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند.
https://b2n.ir/257945
موردی که شما فرمودید حدوداً بین ۱۱ تا ۱۲ میلیون میشه.

Po
Po
17 آذر 1399 23:55

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای ۱۰متر کابینت چند متر ورق ام دی اف نیاز هست

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1399 09:59
پاسخ به  Po

با سلام
لطفاً شمارتون را درلینک زیر ثبت کنید تا همکاران برای مشاوره و راهنمایی باهاتون تماس بگیرند.
https://b2n.ir/257945
یا با شماره زیر تماس بگیرید.
۰۵۱۹۱۰۰۳۴۲۴ (ساعت 9 تا 17 روزهای کاری)

Mr bagheri
Mr bagheri
11 شهریور 1399 00:44

سلام ورقه ashik چند کیفیت داره و رنج قیمتش چجوریه و قیمت تمام شده هر کیفیت حدودی چقد میشه

افسانه
افسانه
23 مرداد 1399 10:42

سلام
قیمت ورق های ام دی اف و های گلس رو که نوشتین آیا به روز هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
27 مهر 1399 08:35
پاسخ به  افسانه

سلام
بله

شاه عالمی
شاه عالمی
21 خرداد 1399 21:11

سلام
بخش های زیادی رو خوندم
البته نه تمام مطالب
از مدیر سایت وتمام افرادی که با این کیفیت عالی در اطلاع رسانی قابل اعتماد تلاش کردند واین مجموعه رو مدیریت میکنند قلبا سپاس گذارم انشالله خدا قلبتون رو روشن وایمانتون رو زیاد وپایدار کنه در پناه حق باشید???

ادهم
ادهم
25 فروردین 1399 15:45

سلام نحوه محاسبه ارک اشپزخانه به چه صورته ممنون میشم راهنمایی کنید

salamsakhteman
salamsakhteman
27 فروردین 1399 09:19
پاسخ به  ادهم

سلام
آرک‌ها رو معمولاً بر اساس متراژ مصرفی ورق و سختی کار اجرا قیمت میگذارند.
مثلاً هر متر مصرفی mdf چهارصد هزار تومان.

...
...
25 دی 1398 02:33

سلام…
در مورد ام دی اف کایزر هم یه توضیحی بدید
…و قیمت الانش چنده؟

سماواتی
سماواتی
20 آذر 1398 16:55

سلام وقت بخیر
ام دی اف های ایرانی هم خوبه یا بهتره ترک کار کنیم؟

ناشناس
ناشناس
20 آذر 1398 02:09

کابینت با لترون رو تایید میکنین
لطفا راهنمایی کنین

محمدپارسا
محمدپارسا
20 آذر 1398 00:58

قیمت هاتون به روزه ؟

بی نام
بی نام
12 مهر 1398 22:34

سلام هایگلاس پاک چوب سفید اکلیل دار متری چند نصب میشه؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 مهر 1398 10:30
پاسخ به  بی نام

سلام
سفید اکلیل دار گروه یک هایگلاس هست که حدود متری ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومانه ولی همینطور که می‌دونید قیمت متری مبنای درستی برای برآورد نیست.
کدوم براتون مهم تره
متری چند کابینت کار کنه براتون؟! یا آخرش چقدر میخواد پول بدین؟!

رامین
رامین
08 مهر 1398 10:32

با سلام
بنده یه مجری یا به قول معروف سازنده هستم نکته اول اینکه اگه کسی میخواد براتون کابینت بزنه شاید قیمت رو پایین بده سر متراژ بخواد جبران کنه قانون کار کابینت اینه که هر یک متر کابینت به ارتفاع 90 در پاییت و یک متر کابینت به ارتفاع 75 در هوایی میشه یک متر کار بعضی ها قیمت پایین میدن ولی ارتفاع هوایی رو 60 میزنن بعد برای اون 15 سانت مابه التفاوت میگیرن که در مجموع میشه همون قیمت باقی همکارا
نکته دوم اینکه یراق وتجهیزات استفاده شده در کابینت بعضی ها با قیمت پایین متاسفانه برای اینکه سودی نصیبشون بشه از کیفیت جنس میزنن به عنوان مثال از ریل های قلطکی به جای ریل های ساچمه ای استفاده میکنن یا برای اتصال بجای پیچ از میخ بادی استفاده میکنن که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی بشه ضمنا تمای سازندگان موظف هست کابینت رو با دستگیره به مشتری تحویل بدن پس اگه قرار مشتری دستگیره روطبق سلیقه خودش بخره سازنده موظف درصدی از مبلغ دستگیره ( که به صورت معقول وعرف باشه )از کل مبلغ قرار داد کسر کنه
مورد سوم بعضا دیده شده سازنده قیمت پایین میده ولی در مجموع برای اینکه کار سود آور باشه براش هزینه جانبی اضافه میکنه به عنوان مثال هزینه ای تحت عنوان حمل نقل یا حتی هزینه ای تحت عنوان طبقه مثال برای طبقه دوم وسوم یه هزینه جدا گانه میگیرند.

محید
محید
29 شهریور 1398 00:33

سلام
یه سوال داشتم
کابینت ایزوفام بهتره یا فومنات؟
ممنون

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
31 شهریور 1398 12:39
پاسخ به  محید

سلام
کابینت با نام‌هایی که فرمودید نداریم. در اصل کابینت با ساخت ام دی اف کارخانه‌ی ایزوفام یا فومنات داریم. که ایزوفام از لحاظ کیفی یه مقدار بالاتر هست. ایزوفام از متریال خارجی برای تولید محصولاتش استفاده میکنه ولی فومنات از متریال ایرانی استفاده می‌کند.

آریا
آریا
05 شهریور 1398 04:10

سلام وقت بخیر. یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید. اگه بخوایم فقط درب کابینت و صفحه روی کابینت با کلیه ابزار و یراق مصرفی بدیم بسازن ( بدنه کابینت فلزی هست) قیمت رو چطور محاسبه میکنن؟ ایا قیمتش با ساخت کابینت کامل فرق میکنه یا همون قیمت رو محاسبه میکنن ؟

چشمگیر
چشمگیر
02 شهریور 1398 13:27

سلام .قیمت کابینت فلزی رو خیلی پایین زدین کابینت ام دی اف مغز خارجی رو با بدنه فلزی 1300000وتمام فلزی درب رنگ متالیک رو 1500000کار میکنیم با ورق گالوانیزه یا استیل هم مابت تفاوت حساب میشه

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
03 شهریور 1398 09:09
پاسخ به  چشمگیر

با سلام
میشه بفرمایید کجا کار می‌کیند یا در چه شهری فعالیت میکنید؟ تا با هم ببینیم این اختلاف برای چی هست.

حميد
حميد
10 خرداد 1398 09:17

قیمت کابینت تمام pvc با یراق الات مرغوب متری چند هست ؟مزایای mdf نسبت به pvc چیست ؟ضمنا در مورد برندهای مرغوب و کابینت ممبران هم توضیح دهید.

محمدی
محمدی
21 اردیبهشت 1398 14:38

سلام و خسته نباشین
سوالی داشتم خدمتتون آشپزخانه ام یازده متر کابینت به انزمام جزیره و نما ها و …میخوره درحال حاضر با جنس فرامید طرح برجسته قیمتش چقدر در میاد؟
ممنون

نصیر
نصیر
20 فروردین 1398 00:41

سلام خسته نباشید .
اگر ممکنه برندهای ام دی اف ایرانی رو از نظر جنس اولویت بندی کنید .
متشکرم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
20 فروردین 1398 19:33
پاسخ به  نصیر

سلام، سپاس
ایزوفام، چهلستون، پاک چوب، پویا، فومنات، آرتا، نقطه ،آرین سینا اصلی، تبریز، جی وان G1.
این ترتیب طبق نظر کابینت سازها و کارشناسان هستش. شما باز هم خودتون می تونید تحقیق کنید.

سمیرا
سمیرا
18 فروردین 1398 15:31

سلام. سال نو مبارک. امکانش هست طرحی که برای آشپزخانه در نظر گرفتیم رو با متراژ و جزییات براتون ارسال کنیم قیمتش رو بفرمایید؟؟ منزل ما در حال ساخت هست و چون تحویل نگرفتم نمیتونم کابینت ساز ببرم ببینه ولی میخوام بدونم تقریبا هزینه چقد میشه که برنامه ریزی بکنم. ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
19 فروردین 1398 09:39
پاسخ به  سمیرا

سلام، سال نو شما هم مبارک.
حالا شما ابعاد دقیق و طرحتون را به شماره زیر تلگرام کنید تا همکاران بخش فنی بررسی کنند.
09120217278

داود محمدی
داود محمدی
13 فروردین 1398 10:48

سلام من میخوام در کمد دیواریهامو ام دی اف کنم مشاوره قیمت در این زمینه هم میدید؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 فروردین 1398 21:38
پاسخ به  داود محمدی

سلام، بله.
شمارتون را ارسال بفرمایید تا بعد از تعطیلات همکاران باهاتون تماس بگیرند.

Uc
Uc
27 اسفند 1397 11:13

سلام دوست عزیز. جدا متاسف هستم بایت توضیحاتی که دادید و اظهار نظر هم کردید که قیمت منطقی اینقدره!!!! دو حالت بیشتر نداره یا دست در کار دارید یا ندارید. اگر دارید که صد در صد ثر اشتباه هستید. اگر ندارید هم لطفا اظهار نظر نکنید و مردم رو گرفتار نکنید. شما برای گرفتن پورسانت و بستن قرارداد حاضرید هر کاری انجام بدید. در صورتی که وقتی یه سازنده میگه من 800 میزنم و شما معرفی میکنید به مشتری. در واقع هر دو رو بیجاره کردید چون اگر کارشون به کتک کاری کشیده نشه قطعا به کلانتری و دادگاه و اتحادیه کشیده میشه. خب واضحه وقتی قیمت تمام شده زیر قیمت هزینه ها باشه،مشحصه که تولید کننده داره جنس اشغالی که حتی یک ماه جواب نمیده رو اسنفاده میکنه. مثل لترون. همون نوپانی که همکارمون گفت. و کسی هم متوجه نمیشه. بعد میبینید که هزینه صفحه و یراقو نصب و حمل و نقل هم جداگانه اضافه میکنه،همینطور هزینه طراحی و کارشناسی. خلاصه در آخر قیمت بیشتر از قیمت واقعی تمام میشه و جنس کار اشغال. پس لطفا مردم رو به سمت دردسر هدایت نکنید. توضیح دادن خوبه ولی قیمت پرت ندید لطفا.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
10 فروردین 1398 11:06
پاسخ به  Uc

سلام همکار عزیز
در ابتدا بایستی از دقت و حسن نظر شما در رابطه با پستی که گذاشتید تشکر کنیم.
سلام ساختمان به عنوان مرجعی برای اطلاع رسانی در مورد کابینت و دکوراسیون داخلی وظیفه خودش میدونه که اطلاع رسانی صادقانه ای در مورد قیمت های عرف بازار داشته باشه این که این قیمت ها مربوط به کیفیت های مختلف از کار خواهد بود در مقاله توضیح داده ایم.
بازدیدکنندگان سایت حق دارند قیمت های مختلف بازار را اطلاعات داشته باشند به طور مثال در کابینت ام دی اف قیمت 700 تا یک میلیون تومان برای ام دی اف ایرانی اعلام شده است اجرا با قیمت ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومان برای هر متر طول کابینت با ابعاد استاندارد مطمئناً کیفیت خیلی خوبی را نخواهد داشت ولی این قیمتی است که بعضی از همکاران به مشتریان اعلام می‌کند.
همیشه می توان با بهره بردن از متریال بهتر کیفیت بالاتری را به دست آورد و این مستلزم هزینه بیشتری است به قول بزرگترها “هرچقدر پول بدی آش میخوری”.

ولی در مورد اینکه گفته بودید جدا از هزینه کابینت هزینه های دیگری ممکن است توسط بعضی از همکاران ناصادق از مشتری اخذ شود باید عرض کنیم که ما در تمام قسمت های این مقاله و دیگر نوشته ها تأکید کرده ایم که گرفتن قیمت به صورت متری صحیح نیست و توصیه‌ی اکید کرده‌ایم که قیمت اجرای کابینت و کمد را به صورت تمام شده باید از مجری درخواست کرد.
((همیشه برای همه اینکه در پایان چه مبلغی به کابینت ساز پرداخت کنیم مهمتر است از اینکه کابینت ساز قرار است متری چند کابینت را برای ما انجام دهد))
مطلب دیگر اینکه سلام ساختمان مجری کابینت و دکوراسیون داخلی نیست
سلام ساختمان کابینت سازهای منصف و حرفه ای را به هموطنان معرفی می کند.
و از کابینت کاران هیچ درصدی دریافت نمی کند بنابراین قضاوت شما در مورد این که ما به خاطر دریافت پورسانت این قیمتها را اعلام کرده‌ایم صحیح نیست ما خود را موظف می دانیم قیمت های مختلف بازار را اطلاع رسانی کنیم ولی توصیه می کنیم که کار را بهتر است با کیفیت مطلوب و قیمت تمام شده ی منصفانه از مجریان کابینت و دکوراسیون داخلی دریافت کنید
در پایان مجدداً از اینکه اظهار نظر فرمودید متشکرم.

محمد
محمد
04 اسفند 1397 11:43

سلام:میخواستم بدونم برای شش متر کابینت چندتا ورق ام دی اف لازم میشه؟

درمان
درمان
27 بهمن 1397 02:08

سلام علیکم بنده 13متر کابینت کردم آشپزخانه خونمو. ام دی اف ایرانی حالا تقریبا چند درمیاد. ممنون از راهنماییتون. درضمن دوهفته پیش این کار انجام شده

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
27 بهمن 1397 10:03
پاسخ به  درمان

سلام
در حال حاضر قیمت هر مترطول برای ام دی اف ایرانی بین 700,000 تا 1,000,000 تومان هستش. و قیمت نهایی و تمام شده با توجه به اندازه اپن، فضای یخچال، دکور، حتی تغییر ارتفاع کابینت دیواری از 70 به 90، در قیمت نهایی تأثیرگذاره.

فرهاد رحمتی
فرهاد رحمتی
24 بهمن 1397 02:12

واقعا قیمتها خیلی بد شده مغازه تا مغازه خیلی تفاوت قیمت داره مخصوصا یراق

جواد
جواد
16 بهمن 1397 20:24

با سلام خدمت شما…اگر کل متریال با مشتری باشه و درخواست انجام کار متری باشه ، مثلا یک کمد دیواری به ابعاد 3.50عرض و 2.80 ارتفاع باشه …هزینه ساخت هر متر چقدر خوبه پیشنهاد بدم ممنونم.

بیدار
بیدار
14 بهمن 1397 07:30

سلام روزتون خوش…من جایی مستاجر هستم یک بخش کوچکی از کابینت اشپزخانه به دلیل اینکه خییییلی نزدیک شعله گاز بوده اسیب دیده…حدود مربع 10 در10…دنبال ورق ام دی اف سفید براق هستم که قینت مناسب باشه تعویضش کنم…یا اگر امکان ترمیم داشته باشه درستش کنم..ممکنه کمکم کنید…

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 بهمن 1397 11:21
پاسخ به  بیدار

سلام روزتون بخیر
بهترین کاری که میتونید انجام بدین، اینه که به بورس کابینت سازی تو محل خودتون یا نزدیک محل خودتون مراجعه کنید و ام دی اف مورد نظر را از اونجا می تونید برش خورده اش رو پیدا کنید و استفاده کنید. یا اینکه کابینت سازی که نزدیک منزلتون باشه پیدا کنید چون کار لکه گیری هست، تا کسی با قیمت مناسب براتون انجام بده.

farhadi
farhadi
11 بهمن 1397 14:46

نصب هر نوع کابینت ام دی اف و ممبران

توسط اکیپ های نصاب ماهر و حرفه ای دارای ابزار کامل نصب.. تمام نقاط تهران و شهرستان ها

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
13 بهمن 1397 09:36
پاسخ به  farhadi

سلام جناب فرهادی
لطفاً برای همکاری شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند.
با تشکر
https://app.salamsakhteman.com/register-login

حامد
حامد
08 بهمن 1397 11:42

قیمت ورق ام دی اف رو اینجا نشون دادید یا قیمت کابینت ام دی اف؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
11 بهمن 1397 09:31
پاسخ به  حامد

سلام دوست عزیز
در ابندای این مقاله جدولی بر اساس قیمت ورق تنظیم شده و در جدول بعدی قیمت بر اساس متر طول برای ام دی اف ذکر شده است.

حامد
حامد
08 بهمن 1397 11:41

الان نزدیک عید شده، قیمت ام دی اف و کابینت و کمد ام دی اف چقدر به دلار ارتباط داره؟ الان دوباره دلار داره گرون میشه ممکنه باز افزایش قیمت بیاد تو بازار؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
13 بهمن 1397 09:39
پاسخ به  حامد

سلام
تا مرز ۱۲ تومن برای دلار تغییر در قیمت mdf خیلی احتمال پایینی دارد و تغییر نمیکنه، ولی اگر دلار به بیشتر از ۱۲ تومن برسد، تغییر قیمت هم خواهیم داشت.

سعید
سعید
30 دی 1397 13:01

با عرض سلام و خسته نباشید.
میخواستم بدونم که یه کابینت 7 متری اگه متریالش رو خودم تهیه کنم هزینه ساختش فقط چقدر در میاد؟
با تشکر و خسته نباشید

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 بهمن 1397 13:29
پاسخ به  سعید

با سلام
پیشنهاد ما این هست که اینکار رو به صورت انجام ندید. چون به هرحال ممکنه یه جاهایی به اختلاف بخورید ولی اگر مسر هستید که این کار را انجام دهید، تقریباً برای هر متر طول کاری که براتون انجام بدهند برای کابینت با ابعاد استاندارد حداقل حدود 250 تا 300 هزار تومان دستمزد نصب این کار میشه.
بستگی داره که چقدر کار پیچیده باشه و ممکنه حدود 50% قیمت هم بالاتر برود ولی باز هم جنس کابینت مهمه.

افشین
افشین
26 دی 1397 23:54

سلام خوبین ورق ام دی اف یا هایکلاس میخام بخرم شما میفروشین بخرم.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
27 دی 1397 16:38
پاسخ به  افشین

سلام دوست عزیز، ما خرید و فروش ورق ام دی اف نداریم.

راد
راد
24 دی 1397 17:51

سلام ،اگه نقشه آشپزخونه رو بدم می شه ی طرح واسه کابینت بهم بدین،لطفأ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 21:32
پاسخ به  راد

سلام
متأسفانه در سایت واحد طراحی نداریم. ولی میتونیم طراح آنلاین رو بهتون معرفی کنیم که میتونن با گرفتن ابعاد آشپزخونه طرح اجرایی بدهند.
اگه تمایل دارین تلفن و ایمیلتون رو بفرستین تا بتونیم اطلاعاتشون رو ارسال کنیم.

ریوندی
ریوندی
24 دی 1397 14:56

سلام.من میخوام ببینم قیمت کابینت ام دی اف براق چقدر درمیاد برام.. 6مترونیم کابینت بالا و5مترونیم پایین 2مترو70سانت سوپر کابین بالای یخچال 1مترو40سانت جزیره 2متر در 1متر…باتشکر

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 بهمن 1397 11:59
پاسخ به  ریوندی

سلام
برای برآورد دقیق ریالی کار، جدای از بحث ابعادی که خیلی با دقت فرمودید و البته عمق جزیره هم مهمه، اگر خواسته باشید قیمت تمام شده و اجرایی داشته باشید بهتره که قیمت توسط کارشناس در محل برآورد بشه. و اگر کارتون انجام نشده ما پیشنهاد می کنیم در قسمت درخواست کابینت ساز شمارتون را ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند و حداقل دو کارشناس اجرا بهتون معرفی می کنند تا برسند خدمتتون و بعد از بازدید بهتون قیمت تمام شده و با ضمانت اجرا بدهند. دوستانی که رزومه ی خیلی خوب و چندین مشتری راضی توی سیستم دارند. شما اگر فقط قیمت خواستید باید عمق جزیره را هم اعلام بفرمایید تا همکاران بهتون حدود قیمت بدهند.

فائزه
فائزه
24 دی 1397 00:05

سلام من میخوام ببینم قیمت کابینت برای اشپز خونم چند درمیاد سه متر بالا و پایین ۶۰ سانت یه سره و جای هود و زیر گاز رومیزی و دور یخچال اوپن و بوفه ندارم کابینت بدون دستگیره قیمت معمولی و براق چند درمیاد با تشکر

حافظ
حافظ
23 دی 1397 21:20

کابینت ای جی تی کیفیتش بهتره یا ایشیک ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:49
پاسخ به  حافظ

سلام
هر دو برند عالی هستند.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
23 دی 1397 00:02

باسلام خسته نباشید خدمت شما عرض کنم سایت تون اصلا بدرد نمیخوره چون مشتری را گمراه میکنه بنظرم قیمت ندین بهتره

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:37

با سلام
دغدغه ی اصلی مشتری ها دانستن قیمت هستش و ما در بخش های مختلف بازه و حدود قیمت را درج کردیم که از حدود قیمت ها آگاه بشند. ولی در قسمت های مختلف سایت، تأکید کرده ایم که بهترین روش قیمت گیری که ضمانت اجرایی هم داشته باشد توسط مجریان در بازدید از محل برآورد قیمت می گردد و بهترین قیمت، قیمت تمام شده است.

محمد
محمد
22 دی 1397 18:32

سلام لطفاً میکنید قیمت صفحه روی کابینت های کلاس رو چند مورد اعلام کنید

نیما
نیما
21 دی 1397 16:50

سلام.چگونه میتوان تعداد ورق مورد نیاز برای متراژ مشخصی کابینت به طور حدودی بدست آورد؟حدودا هر ورق نهایتا چقدر دور ریز دارد.مثلا با هایگلاس واسه ۸.۵ متر کابینت چند عدد ورق هایگلاس سفید ای جی تی نیاز است؟اگر قیمت برای ساخت هر متر کابینت از همین مارک را بفرمایید ممنون میشم.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 22:09
پاسخ به  نیما

سلام
قیمت بر اساس متر طول برای هایگلاس ترک بین 1200000 تا 1500000 هستش. ولی برای اینکه ببینیم هر متر چقدر هایگلاس می خواد کاملاً ربط داره به ابعاد و طرح کابینت و یه سری جزئیات و طبقات و…
هر کابینتی با هر شکلو شمایل و طرحی که داره، مقدار مصرفیش خیلی متفاوته و نمی شود عدد دقیقی را بیان کرد.

نیما
نیما
21 دی 1397 16:43

سلام.لطفا بفرمایید ضریب کابینت آشپزخانه از نوع ایستاده در محاسبه قیمت چند است؟همچنین بفرمایید آیا عمق کابینت در محاسبه قیمت فرق میکند یا نه؟لطفا اگر فرق دارد با دیتیل توضیح دهید.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 22:30
پاسخ به  نیما

سلام
نوع کابینت ایستاده برآوردش 3 برابر قیمت زمینی هستش، یعنی اگر هر متر طول کابینت یک عدد a تومان باشه، 60% این a تومان مربوط به زمینی هست.بنابراین 180 درصد قیمت متر طول میشه قیمت کابینت ایستاده با عمق 60.
و در جواب سوال دوم بله فرق می کند. استاندارد برای زمینی عمق 55 است، کابینت دیواری عمقش 30 هست. و اگر عمق بیشتر بشه به همان نسبت قیمت هم تغییر می کند.

محمدی
محمدی
14 دی 1397 22:04

با سلام.خواهشن در مورد قیمت دادن دقت کنید.شما نمیتوانید روی گفته ی فرضی یه همکار بگید که کابینت متری انقدر هست.
این جور کابینت سازها اولش این قیمت رو میدن و بعدش کم کم به مشتری میگن فلان چیز و یا فلان یراق رو میبره و گرونتر میشه.یعنی یه جورایی مشتری رو جذب میکنن و بعدش گوش مشتری رو میبرن.
پس خواهشن همکار هایی رو معرفی کنید و اینجا قیمت بدید که عقل و منطق با هم جور در بیاد و از همون اول اون قیمت نهایی رو بدید که اخرش میخواهید بدید.
چون شماها بازار رو خراب کردید و یه قیمت های مجازی میدید و وقتی مشتری به کارگاهای ما مراجعه میکنن.میگن که فلان جا گفته متری انقدر.
یه کم با مردم صادق باشید و بزارید مردم با صداقت اشنا شن که نیازی نباشه اولش قیمت پایین داد که جذب شه و بعدش اخر فاکتور یه جوری حساب کنید که همه ی اونا جبران شه.
به امید اینکه همه صادق بشن.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 11:47
پاسخ به  محمدی

سلام جناب محمدی
تا حدی موافق صحبت هاتون هستیم ولی از اونجاییکه متأسفانه مقالات ما رو مطالعه نفرمودید، تو این قسمت ها همفکر شما هستیم. ما هم تأکید می کنیم که قیمت گرفتن به صورت متری کار اشتباهیه و نباید انجام بشه. باید قیمت تمام شده بگیریم. توی مقالمون که گفتیم “چطوری قیمت بگیرید که سرتون کلاه نره” دقیقاً همین مطلب شما رو گفتیم. یه عده قیمت پایین می دهند و بعد از اتمام کار گرونتر فاکتور میدن. کسانی هم تو سایت ما می آیند که نیاز به قیمت متری دارند، ما چاره ای نداریم که حداقل و حداکثر قیمت متری را در سایت اعلام کنیم، برای احترام به درخواست مشتری هامون. ولی خوب این ملاک نمیشه، گفتیم کسی که ام دی اف 800 تومن میزنه قطعاً با پایین ترین کیفیت کار رو انجام میده ولی خوب این قیمت تو بازار هست.ما توصیه نمی کنیم همچین کسی رو انتخاب کنید که با کیفیت پایین کار کنه، چون به هرحال هرچقدر پول بدی همونقدر آش می خوری.. اگر شما می خواهید از خدمات سلام ساختمان استفاده کنید و عضو و همکار سلام ساختمان باشیدم یتونید ثبت نام کنید تا تیم فنی بررسی کنند و انشاءالله استانداردهای سایت رو تأیید گرفتید یکی از کابینت سازهای سلام ساختمان می شوید و کار در منطقه ی خودتون بهتون معرفی می کنیم.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
14 دی 1397 15:09

قیمتی که گذاشتین کاملا اشتباهه!
اگر شما ادعا میکنید کابینت کار منصف و حرفه ای معرفی میکنید در جریان باشید که با متری 800 تومن کسی نمیتونه کابینت حرفه ای بزنه و بدون شک مجبوره از نئوپان استفاده کنه و لولاهای معمولی و کلی یراق درجه 3 که بعد از چندماه خراب میشه…. پیشنهاد میکنم بجای اینکه تمرکزتون روی قیمتِ پایین باشه، روی کیفیت محصول مانور بدین که با ادعای شما که معرفی حرفه ای ها هست، در تناقض نباشه!

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
22 دی 1397 16:48

با سلام
ببینید دوست عزیز قیمتی که شما بهش اشاره کردید کف قیمتی هست که دارند کار انجام می دهند.ما باید حدود این قیمت را به مشتری بگوییم. البته همزمان باهاش هم عنوان می کنیم پایین ترین قیمتی که داره انجام میشه معایبی هم دارد. حالا نه اینکه از نئوپان استفاده کنند، مثلاً ممکنه از ام دی اف جی وان استفاده کنند که موقعی که برش می خورخ بوی بدی ازش به شمام میرسه، یا از متریال ضعیف استفاده می کنه کسی که متری 800 تومان کار می کنه. ولی عرفی که الان داره کار میشه چیزی بین 900,000 تا 1,200,000 تومان هست. یعنی با قیمت 1,200,000 مجری اگر منصف باشه یک کار خوب و با کیفیت می تونه تحویل بده. ولی مستحضر هستید می تونه کسی همون 1,200,000 رو بگیره ولی در متریال کم فروشی کنه و دیگه اینجا مسئولش نیستیم. چیزی که ما باید اطلاع رسانی واقعی داشته باشی، اینکه قیمت 800,000 تومان داره اتفاق میفته. البته تشریف ببرید تو سایت و ملاحظه کنید هیچ وقت ملاک ما قیمت متری نبوده، یعنی همه جا گفتیم هموطنان عزیز قیمت متری نگیرید. قیمت متری ملاک خوبی برای مقایسه کابینت سازها نیست. باید کارتون را طراحی کنید و قیمت تمام شده بگیرید. سؤال ما از مشتری ها اینه آیا قیمت متری بهتره یا قیمت تمام شده ی کارتون؟! مطمئناً قیمت تمام شده خیلی بهتره. کسی می تونه قیمت متری پایین تر بدهد ولی کابینت تمام شده فاکتورش بیشتر می شود. شما هم اگر کابینت ساز هستید خواهش می کنیم مقالات ما را بخونید و به گروه 300 نفری ما بپیوندید تا بتونیم در منطقه ای که تشریف دارید باهاتون کار کنیم. در سایت ثبت نام کنید تا انشاءالله بعد از بررسی اولیه و تأیید دوستان بخش فنی بتونیم در خدمتتون باشیم.

بزرگمهر
بزرگمهر
08 دی 1397 03:01

سلام یک کانتر پذیرش جهت هتل به طول متر وارتفاع استاندارد با ورق مناسب برای این کار چند در میاد؟از اطلاعات مفیدتان سپاسگذارم

منتقد
منتقد
06 دی 1397 12:55

مورخ 27 / 12 / 2018
انتقاد به مطالب سایت را انعکاس دهید؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 دی 1397 13:33
پاسخ به  منتقد

با سلام
لطفاً اگر انتقادی دارید و می خواهید ثبت شود شماره تلفن و ایمیل خودتون را ثبت کنید.
ما در خدمتتون هستیم.

محمدعلیپور
محمدعلیپور
26 آذر 1397 19:15

سلام خسته نباشید
من بخوام 7مترکابینت های گلاس با بدنه ملامینه که 120 یک میز هست بزنم پول لوازمش به تنهایی چقدر میشود

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
28 آذر 1397 11:57
پاسخ به  محمدعلیپور

سلام
شما باید بیشتر توضیح بدید که:
چه نوع هایگلاسی میخواین ایرانی یا ترک؟
ارتفاع کابینت دیواری شما چقدره؟
آیا قسمتی از کابینتتون بصورت کمدی هست که فر و ماکرو بخوره؟
آیا گازتون داخل کابینته و اگه جوابتون مثبته آیا زیرش کشو داره؟
آیا دور یخچالتون یونیت اجرا خواهد شد؟
آیا پکیج تون داخل کابینت خواهد رفت و ابعادش چه؟
آیا یونیت زیر سینک ازpvc میخواین ساخته بشه؟
و سوالات دیگه..
برای رسیدن به پاسخ باید یه کارشناس و کابینت ساز کاربلد، کار رو بازدید کنه و برآورد کارشناسی کنه.
اگه تمایل داشتین در سایت سلام ساختمان ثبت نام کنید تا کابینت کار حرفه ای به شما معرفی بشه.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
18 آذر 1397 07:13

سلام خسته نباشی من یک کانتر برای پست بانک میخواهیم بسازیم کابینت ساز به همان قیمت داده رنگ سبز فسفری براق متری 1200000 ایا این چنین قیمتی در بازار صحت داره درضمن شیراز زندگی میکنم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1397 11:01

سلام
با توجه به اینکه از ام دی اف با رنگ خاص فسفری استفاده می کنید، این حدود قیمت خارج از عرف نیست.ولی برای برآورد دقیق قیمت باید ابعاد کانتر و میزان مصرف ام دی اف را برآورد کنید. پیشنهاد ما به شما کنترل قیمت توسط کابینت سازان دیگر است.چنانچه تمایل داشته باشید در شیراز کابینت سازهای منصف وحرفه ای که عضو سلام ساختمان هستند میتوانند در برآورد قیمت یا اجرا کار اگر تمایل داشته باشید بعتون کمک کنند.
برای دسترسی به این کابینت سازان می توانید فرم درخواست کابینت ساز را در سایت پرکنید. همکاران با شما تماس می گیرند و کابینت ساز معرفی می کنند.