قیمت کابینت ام دی اف مرداد 1401 – رازهایی از بازار MDF

در همین مطلب، قیمت کابینت ام دی اف (MDF) رو به صورت «قیمت متری» خواهی دید ولی مطلب رو بادقت مطالعه کن تا قبل از تصمیم‌گیری، از نکات مهم دیگه‌ای که معمولاً بهت نمی‌گن‌ هم باخبر باشی. مطمئناً علاقه نداری یه روزی بعد از سفارش کابینتت احساس کنی ضرر کردی.

تضمین قیمت کابینت MDF چیه؟ با این وضعیت بازار، چطور از قیمت خیالم راحت باشه؟

زیاد بودن قیمت، مشکل سفارش کابینت:

برخی از مشتری‌ها که از ما درخواست معرفیِ کابینت ساز دارند، این سوال رو ازمون میپرسند: «درسته که ما به «سلام ساختمان» به عنوان یک مرجع بزرگ کابینت اعتماد داریم، اما از کجا مطمئن باشیم کابینت سازی که معرفی می‌کنین در مورد قیمت افراد با انصافی هستند؟؟». خب… این پرسش درستیه و ما هم حس مسئولیت داریم نسبت به این موضوع.

راه حل، «ضمانت قیمت»:

راه حل منحصربفردی که سلام ساختمان در نظر گرفته اینه: با اینکه «سلام ساختمان» در معاملات دخالتی نداره ولی سیستمی رو درست کردیم که توافق بین کابینت‌ساز و مشتری رو خودمون تضمین کنیم!

معنی‌ش اینه که شما با کابینت ساز معرفی شده قرارداد کابینت ام دی اف می‌بندید، کار انجام می‌شه، باهاش تسویه حساب می‌کنین؛ بعد اگر متوجه شدین گرون‌فروشی انجام شده، «سلام ساختمان» خودش با افتخار مابه تفاوت پول‌ رو بهتون برمی‌گردونه.

مثالی از «تضمین قیمت»:

در نظر بگیر با یک کابینت سازی که بهتون معرفی می‌کنیم کابینت ام دی افی به قیمت 12،000،000 تومان می‌سازید. کار رو تحویل می‌گیرین و پول رو پرداخت می‌نمایید. دو روز بعد، یک کابینت ساز حرفه‌ایِ دیگه‌ای میاد و میگه:

«من میتونستم همین کابینت رو با هزینه 10،000،000 تومن برای شما بسازم. این هم جزئیات کاری که اگر با من قرارداد میبستی براتون انجام میدادم! شما قطعاً هزینه زیادی پرداخت کردی و گرون خریدی!!» 

در این لحظه شما اصلاً استرس نخواهی داشت، چون از طرح تضمین قیمت استفاده کردی. کافیه مطابق شرایط ساده ما اقدام ‌کنی و بدونِ اینکه حتی با کابینت سازی که بهش 12 میلیون تومان رو دادید حرفی بزنی، خود «سلام ساختمان» بهتون 2 میلیون تومان برگشت میده.

قیمت کابینت ام دی اف بصورت متری – قیمت مرداد 1401

خودم بهت گفتم «قیمت حدودی» یا «قیمت متری» برای سفارش کابینت خوب نیست. پس چرا اینجا این جدول رو آوردم؟!! جواب: فقط و فقط برای آشنا شدن شما با حدودی از قیمت کابینت ام دی اف در بازار و نه استفاده از اون در قرارداد؛ حواست باشه لطفاً.

به روزرسانی توسط کابینت سازهای سلام ساختمان: 0

نوع کابینت حداقل قیمت (تومان) حداکثر قیمت (تومان) توضیحات قیمت تمام شده
قیمت نئوپان روکش ملامینه 0 0 بدنه و درب ها نئوپان روکش ملامینه برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت ملامینه، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت ام‌دی‌اف ایرانی 0 0 ورق ام دی اف ایرانی برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت MDF ایرانی، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت ام‌دی‌اف خارجی 0 0 ورق ام دی اف خارجی برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت MDF خارجی، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت هایگلاس ایرانی 0 0 ورق هایگلاس ایرانی برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد هایگلاس ایرانی، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت هایگلاس خارجی 0 0 ورق هایگلاس خارجی عمدتاً ساخت ترکیه برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد هایگلاس خارجی، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس ایرانی 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد پلی گلاس و لمی گلاس، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس خارجی 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد پلی گلاس و لمی گلاس، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت ممبران (وکیوم) 0 0 بستگی زیاد به طرح و شرکتی یا کارگاهی بودنِ ورق دارد برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت ممبران، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت انزو 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت انزو یا پولیشی، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت  ام دی اف خام با رنگ پلی اورتان 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت پلی اورتان، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت چوبی-روکش 0 0 بستگی زیاد به طرح و رنگ دارد برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت روکش چوب، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت چوبی-تمام چوب 0 0 بستگی به نوع و میزان مصرف چوب و رنگ دارد برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت چوبی، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت پی وی سی PVC)) 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت پی وی سی، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت فلزی- گالوانیزه 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت گالوانیزه، در این لینک ثبت نام کنین.
قیمت کابینت فلزی – استیل 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت استیل، در این لینک ثبت نام کنین.

 

چرا قیمت های این جداول می‌تونه گمراه کننده باشند؟

تکرار میکنم این نوع جداول می‌تونه گول زننده باشه. در ادامه توضیح میدیم باید چطور عمل کرد تا مشکلی پیش نیاد.

به دو دلیل:

1- این جداول فقط یک راهنمای قیمت متری هستند نه قیمت تمام شده: کلی جزئیات در طراحی و اجرا هست که باعث میشه قیمت نهایی رو نشه بر این اساس محاسبه کرد

2- کیفیت کار کابینت سازهای مختلف: کابینت سازها و نجارها ممکنه کیفیت های مختلفی داشته باشند. ممکنه قیمت متری یکی از یکی دیگه بسیار کمتر باشه ولی کیفیت کارش ارزش نداشته باشه.

بیشتر توضیح بدین چرا قیمت گیری به صورت متری برای کابینت ام دی اف خوب نیست؟

قیمت «متری» کابینت یک نوع بیان قیمت بصورت حدودیه. وقتی میخوای قرارداد ببندی، قیمت حدودی، افراد رو به شدت دچار اشتباه و ضرر میکنه!! نقاشی ساختمان هم همینطوره، بازسازی هم همینطوره، کابینت و کمد هم همینطوره. حالا اگر بار اول و دومته که داری کابینت سفارش میدی که اوضاع بدتر هم میشه! میتونه باعث اختلاف و کلی اعصاب خردی بشه. میتونه یک خاطره بد بجا بذاره، حتی اگر کابینت ات خوب شده باشه.

پس باید چطور قیمت بگیریم که سرمون کلاه نره؟؟

خیلی خلاصه می‌گیم چکار کنی: قیمت کابینت چیزی نیست که حدودی و متری از کسی بپرسی! قیمت رو فقط و فقط به صورت تمام شده و نهایی از کابینت سازی که طرح و جزئیات کار رو بهت میده بگیر. یعنی برای مقایسه قیمت کابینت سازها قیمت تمام شده رو ازشون بپرس و بر اساس اون قیمت تصمیم بگیر. والبته یادآوری میکنم کیفیت کار کابینت ساز هم مهمه.

خلاصه تا اینجا

خلاصه ی همه چیزایی که تا اینجا گفتم ختم میشه به این دو:

  • اگر به زودی می‌خوای کابینت جدیدت رو سفارش بدی (ازجمله کابینت ام دی اف)، از طریق این لینک میتونی با کابینت سازهای حرفه‌ای که میان خدمتت و قیمت واقعی بهت میدن آشنا بشی و اونها رو به صورت رایگان فراخوانی کنی:

 

 معرفی کابینت ساز

خب تا اینجا بخش زیادی از موضوعات کلیدی رو گفتم، اما چند موضوع تکمیلی حول بحث قیمت کابینت MDF وجود داره که برای اونهایی که علاقمندند بیشتری مطالعه کنند اونها رو در ادامه میارم.

قیمت ورق ام دی اف MDF در بازار

یکی از عوامل مؤثر در هزینه کابینت‌ها، قیمت ورق MDF است. قیمت چند نوع ورق ام دی اف رو در جدول زیر مشاهده می‌کنین:

و تو هم سؤال یا تجربه‌ت رو کامنت کن. 

نوع ورق حداقل قیمت (تومان) حداکثر قیمت (تومان) توضیحات
ورق ام دی اف (MDF) سفید ایرانی 0 0 ضخامت 16 mm، ابعاد 183*366 cm
ورق ام دی اف (MDF) رنگی ایرانی 0 0
ورق ام دی اف (MDF) براق ایرانی 0 0
ورق ام دی اف (MDF)رنگی پویا 0 0 برند پویا – 16 mm، ابعاد 210*360 cm
ورق ام دی اف هایگلاس ایرانی 0 0 16 mm، ابعاد 122*244 cm
پلی گلس گروه 1 0 0
پلی گلس گروه 2 و3 0 0
ورق ام دی اف هایگلاس ترک 0 0 16 mm، ابعاد 122*244 cm
ورق هایگلاس ترک گروه 2 تا 3 0 0 قیمت هر گروه نسبت به گروه بعدی حدودا 35000 تومان اضافه میشود
صفحه روی کابینت ضخامت 32 میلیمتر 0 0 طول 420 سانتیمتر
صفحه روی کابینت ضخامت 48 میلیمتر 0 0 طول 420 سانتیمتر
ام دی اف فوق برجسته فرامید 0 0 16 mm، ابعاد 122*244 cm
ام دی اف فوق برجسته کینگ برد 0 0 16 mm، ابعاد 122*244 cm
 

عوامل اصلی قیمت کابینت ام دی اف MDF چیست؟

چه چیزهایی در قیمت تمام شده کابینت ام دی اف تأثیر دارن؟؟ این عوامل رو بشناسید و قبل از سفارش کابینت ام دی اف دربارشون تصمیم بگیرین:

1- اول از همه جنس ورق ام دی اف انتخاب شده در قیمت تأثیرگذاره. ورق ایرانی؟ خارجی؟ چه برندی؟ MDF مات یا ام دی اف براق؟

2- دومین عامل، طرح کابینت هست که خیلی خوبه قبل از سفارش حداقل به صورت حدودی اون رو انتخاب کنین. یکی از بهترین روش ها، انتخاب طرح مشابه از آلبوم های تصاویر زیبا و خوب، مثل گالری مدل کابینت ام دی اف  است.

3- سومین عامل، جزئیات اجرایی‌ای هست که در مطلبِ کابینت ام دی اف (MDF) دربارش صحبت شد. مثل یراق آلات، نحوه آب بندی و خیلی چیزای دیگه.

ویدیو معرفی روش قیمت گیری صحیح و دقیق کابینت آشپزخانه MDF

همونطور که در بالا گفتم، یکی از طرح‌های سلام ساختمان «تضمین قیمت» هست که میتونه خیال شما رو بابت قیمت‌هایی که کابینت سازها و دکوراتورهای ما میدن راحت کنه. اما در ادامه بریم ببینیم خدمات دیگه‌ای که سلام ساختمان ارائه میده چیه؟ کلاً ما چیکار می‌کنیم؟

 سلام ساختمان چیکار می کنه؟

سلام ساختمان بزرگترین بازار کابینت و دکوراسیون داخلی در ایران هست که بیش از 200,000 کاربر ماهانه از سراسر ایران داره. ما در سلام ساختمان دو هدف داریم:

  1. کمک به شما برای پیدا کردن دکوراتور مطمئن و حرفه‌ای؛ و
  2. مشاوره و قیمت دهی رایگان.

یعنی شما هر نوع کار دکوراسیونی، ساخت کابینت، نقاشی و … که داشتی می‌تونی روی ما حساب کنی.

حالا چجوری؟

فقط لازمه درخواستِ مشاوره یا سفارشت رو در لینک زیر ثبت کنی:

ثبت درخواست مشورت با سلام ساختمان

  • بعدش کارشناس‌های ما باهاتون تماس می‌گیرن و هر سوالی که داشتین رو بصورت کاملاً فنی، تخصصی و مبتنی بر تجربه‌های به روز پاسخ میدن، و
  • اگه مایل باشین دکوراتور، کابینت‌ساز، نجار یا نقاش متناسب با نیاز شما رو در اسرع وقت بهتون معرفی می‌کنن (همونطور که گفتیم ما طرح تضمین قیمت داریم. یعنی اگه بچه‌های عضو سلام ساختمان کار رو با قیمت بیشتری نسبت به کارشناسیِ اتحادیه بهتون تحویل دادن، ما به تفاوت رو خود سلام ساختمان بهتون برمی‌گردونه).

راستی همه خدمات ما کاملاً رایگانه!

در انتهای مطلب میتونید کامنت بدید که کارشناسان سلام ساختمان به سرعت پاسخ میدهند

تجربیات و سؤالاتت درباره قیمت کابینت ام دی اف رو کامنت کن

سؤالی درباره قیمت و انواع کابینت ام دی اف داری؟ میخوای کارشناسهای ما پاسخ بدهند؟

کامنت ها و جواب های بقیه رو میتونی زیر همین مطلب بخونی و به تجربه‌ت اضافه کنی.

و تو هم سؤال یا تجربه‌ت رو کامنت کن. 

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
112 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
حسین
حسین
13 اردیبهشت 1401 17:51

فرق بین ام دی اف نقطه با ام دی اف اکسترا چی هست

امین
امین
05 مرداد 1400 18:04

سلام چوب مناسب برای میز پینگ پنگ کدوم مدل هست ممنون میشم راهنمایی کنید

مهدی
مهدی
15 تیر 1400 20:15

سلام قیمت یک متر کابینت ام دی اف به شرطی که کابینت های هوایی تا سقف کار بشن چطور محاسبه و چقدر میشه ؟ یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت هوایی تا سقف

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
28 تیر 1400 07:01
پاسخ به  مهدی

با سلام
چون ارتفاع دیواری مشخص نیست و میفرمایید تا سقف، اندازه دیوار رو هم باید بفرمایید. یعنی در واقع باید بفرمایید از کف تا سقف آشپزخونه تون چتد سانتی متره، تا بشه ارتفاع دیواری رو برآورد کنیم.
ولی اینطوری نمیشه قیمت داد.

صادقی
صادقی
31 فروردین 1400 22:00

با سلام فرق بین ام دی اف پویا و آرتا چیه ؟آرتا میزنه ملامینه آیا ملامینه همون روکششه؟ کدام یک بهتره پویا یا آرتا؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 اردیبهشت 1400 08:30
پاسخ به  صادقی

سلام
جفتشون از برندهای. خوب و قابل قبول ایرانی هستند.
پویا قدیمی تر و با سابقه تر از آرتاست.
ملامینه اسم همون لایه ایه که روی mdfها کشیده میشه و همه ی برندها این ملامینه رو میچسبونند روی مغزیmdf.
پویا و آرتا هم اینکارو میکنند.

محمد رضا نگارستانی
محمد رضا نگارستانی
06 بهمن 1399 08:52

سلام چنانچه امکان دارد برای ده متر آشپزخانه به همراه یک و نیم متری اوپن و تاج کابینت طراحی جدید را ارسال بفرمائید .
واگر تلفیق های گلاس به همراه ام دی اف استفاده شود هزینه نهایی چقدر می شود باتشکر از راهنمایتون .

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
15 بهمن 1399 17:35

با سلام
طرح های داخل سایت رو با توجه به شکل آشپزخونه و ابعادش میتونید انتخاب کنید و ما چون ابعاد دقیق نداریم نمیتونیم کمک قابلی داشته باشیم.
ولی میتونیم اگه تمایل به اجرا داشته باشین کمک کنیم مجری منصف و خوش قولی بهتون معرفی کنیم که سابقه کاریش رو بخوبی میتونید بررسی کنید و میزان رضایت مشتری ش رو.

عبدالهی
عبدالهی
06 دی 1399 23:13

قیمت فعلی ۳ متر کابینت mdf ایرانی آشپزخانه(۳متر بالا و ۳متر پایین) چقدر میشه؟پیشاپیش ممنونم از پاسخگویتون?

همیطور قیمت ۵متر کمد دیواری mdfایرانی چقد هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
08 دی 1399 11:29
پاسخ به  عبدالهی

با سلام
همونطور که در بیشتر مقالات اشاره کردیم قیمت متری قیمت دقیقی نیست و با قیمت نهایی و تمام شده متفاوت میشه..
بهتره با مشاورهای ما مشورت کنید و مشاوره رایگان بگیرید. در لینک زیر شماره اتون را ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند.
https://b2n.ir/257945
موردی که شما فرمودید حدوداً بین ۱۱ تا ۱۲ میلیون میشه.

Po
Po
17 آذر 1399 23:55

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای ۱۰متر کابینت چند متر ورق ام دی اف نیاز هست

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1399 09:59
پاسخ به  Po

با سلام
لطفاً شمارتون را درلینک زیر ثبت کنید تا همکاران برای مشاوره و راهنمایی باهاتون تماس بگیرند.
https://b2n.ir/257945
یا با شماره زیر تماس بگیرید.
۰۵۱۹۱۰۰۳۴۲۴ (ساعت 9 تا 17 روزهای کاری)

Mr bagheri
Mr bagheri
11 شهریور 1399 00:44

سلام ورقه ashik چند کیفیت داره و رنج قیمتش چجوریه و قیمت تمام شده هر کیفیت حدودی چقد میشه

افسانه
افسانه
23 مرداد 1399 10:42

سلام
قیمت ورق های ام دی اف و های گلس رو که نوشتین آیا به روز هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
27 مهر 1399 08:35
پاسخ به  افسانه

سلام
بله

شاه عالمی
شاه عالمی
21 خرداد 1399 21:11

سلام
بخش های زیادی رو خوندم
البته نه تمام مطالب
از مدیر سایت وتمام افرادی که با این کیفیت عالی در اطلاع رسانی قابل اعتماد تلاش کردند واین مجموعه رو مدیریت میکنند قلبا سپاس گذارم انشالله خدا قلبتون رو روشن وایمانتون رو زیاد وپایدار کنه در پناه حق باشید???

ادهم
ادهم
25 فروردین 1399 15:45

سلام نحوه محاسبه ارک اشپزخانه به چه صورته ممنون میشم راهنمایی کنید

salamsakhteman
salamsakhteman
27 فروردین 1399 09:19
پاسخ به  ادهم

سلام
آرک‌ها رو معمولاً بر اساس متراژ مصرفی ورق و سختی کار اجرا قیمت میگذارند.
مثلاً هر متر مصرفی mdf چهارصد هزار تومان.

...
...
25 دی 1398 02:33

سلام…
در مورد ام دی اف کایزر هم یه توضیحی بدید
…و قیمت الانش چنده؟

سماواتی
سماواتی
20 آذر 1398 16:55

سلام وقت بخیر
ام دی اف های ایرانی هم خوبه یا بهتره ترک کار کنیم؟

ناشناس
ناشناس
20 آذر 1398 02:09

کابینت با لترون رو تایید میکنین
لطفا راهنمایی کنین

محمدپارسا
محمدپارسا
20 آذر 1398 00:58

قیمت هاتون به روزه ؟

بی نام
بی نام
12 مهر 1398 22:34

سلام هایگلاس پاک چوب سفید اکلیل دار متری چند نصب میشه؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 مهر 1398 10:30
پاسخ به  بی نام

سلام
سفید اکلیل دار گروه یک هایگلاس هست که حدود متری ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومانه ولی همینطور که می‌دونید قیمت متری مبنای درستی برای برآورد نیست.
کدوم براتون مهم تره
متری چند کابینت کار کنه براتون؟! یا آخرش چقدر میخواد پول بدین؟!

رامین
رامین
08 مهر 1398 10:32

با سلام
بنده یه مجری یا به قول معروف سازنده هستم نکته اول اینکه اگه کسی میخواد براتون کابینت بزنه شاید قیمت رو پایین بده سر متراژ بخواد جبران کنه قانون کار کابینت اینه که هر یک متر کابینت به ارتفاع 90 در پاییت و یک متر کابینت به ارتفاع 75 در هوایی میشه یک متر کار بعضی ها قیمت پایین میدن ولی ارتفاع هوایی رو 60 میزنن بعد برای اون 15 سانت مابه التفاوت میگیرن که در مجموع میشه همون قیمت باقی همکارا
نکته دوم اینکه یراق وتجهیزات استفاده شده در کابینت بعضی ها با قیمت پایین متاسفانه برای اینکه سودی نصیبشون بشه از کیفیت جنس میزنن به عنوان مثال از ریل های قلطکی به جای ریل های ساچمه ای استفاده میکنن یا برای اتصال بجای پیچ از میخ بادی استفاده میکنن که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی بشه ضمنا تمای سازندگان موظف هست کابینت رو با دستگیره به مشتری تحویل بدن پس اگه قرار مشتری دستگیره روطبق سلیقه خودش بخره سازنده موظف درصدی از مبلغ دستگیره ( که به صورت معقول وعرف باشه )از کل مبلغ قرار داد کسر کنه
مورد سوم بعضا دیده شده سازنده قیمت پایین میده ولی در مجموع برای اینکه کار سود آور باشه براش هزینه جانبی اضافه میکنه به عنوان مثال هزینه ای تحت عنوان حمل نقل یا حتی هزینه ای تحت عنوان طبقه مثال برای طبقه دوم وسوم یه هزینه جدا گانه میگیرند.

محید
محید
29 شهریور 1398 00:33

سلام
یه سوال داشتم
کابینت ایزوفام بهتره یا فومنات؟
ممنون

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
31 شهریور 1398 12:39
پاسخ به  محید

سلام
کابینت با نام‌هایی که فرمودید نداریم. در اصل کابینت با ساخت ام دی اف کارخانه‌ی ایزوفام یا فومنات داریم. که ایزوفام از لحاظ کیفی یه مقدار بالاتر هست. ایزوفام از متریال خارجی برای تولید محصولاتش استفاده میکنه ولی فومنات از متریال ایرانی استفاده می‌کند.

آریا
آریا
05 شهریور 1398 04:10

سلام وقت بخیر. یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید. اگه بخوایم فقط درب کابینت و صفحه روی کابینت با کلیه ابزار و یراق مصرفی بدیم بسازن ( بدنه کابینت فلزی هست) قیمت رو چطور محاسبه میکنن؟ ایا قیمتش با ساخت کابینت کامل فرق میکنه یا همون قیمت رو محاسبه میکنن ؟

چشمگیر
چشمگیر
02 شهریور 1398 13:27

سلام .قیمت کابینت فلزی رو خیلی پایین زدین کابینت ام دی اف مغز خارجی رو با بدنه فلزی 1300000وتمام فلزی درب رنگ متالیک رو 1500000کار میکنیم با ورق گالوانیزه یا استیل هم مابت تفاوت حساب میشه

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
03 شهریور 1398 09:09
پاسخ به  چشمگیر

با سلام
میشه بفرمایید کجا کار می‌کیند یا در چه شهری فعالیت میکنید؟ تا با هم ببینیم این اختلاف برای چی هست.

حميد
حميد
10 خرداد 1398 09:17

قیمت کابینت تمام pvc با یراق الات مرغوب متری چند هست ؟مزایای mdf نسبت به pvc چیست ؟ضمنا در مورد برندهای مرغوب و کابینت ممبران هم توضیح دهید.

محمدی
محمدی
21 اردیبهشت 1398 14:38

سلام و خسته نباشین
سوالی داشتم خدمتتون آشپزخانه ام یازده متر کابینت به انزمام جزیره و نما ها و …میخوره درحال حاضر با جنس فرامید طرح برجسته قیمتش چقدر در میاد؟
ممنون

نصیر
نصیر
20 فروردین 1398 00:41

سلام خسته نباشید .
اگر ممکنه برندهای ام دی اف ایرانی رو از نظر جنس اولویت بندی کنید .
متشکرم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
20 فروردین 1398 19:33
پاسخ به  نصیر

سلام، سپاس
ایزوفام، چهلستون، پاک چوب، پویا، فومنات، آرتا، نقطه ،آرین سینا اصلی، تبریز، جی وان G1.
این ترتیب طبق نظر کابینت سازها و کارشناسان هستش. شما باز هم خودتون می تونید تحقیق کنید.

سمیرا
سمیرا
18 فروردین 1398 15:31

سلام. سال نو مبارک. امکانش هست طرحی که برای آشپزخانه در نظر گرفتیم رو با متراژ و جزییات براتون ارسال کنیم قیمتش رو بفرمایید؟؟ منزل ما در حال ساخت هست و چون تحویل نگرفتم نمیتونم کابینت ساز ببرم ببینه ولی میخوام بدونم تقریبا هزینه چقد میشه که برنامه ریزی بکنم. ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
19 فروردین 1398 09:39
پاسخ به  سمیرا

سلام، سال نو شما هم مبارک.
حالا شما ابعاد دقیق و طرحتون را به شماره زیر تلگرام کنید تا همکاران بخش فنی بررسی کنند.
09120217278

داود محمدی
داود محمدی
13 فروردین 1398 10:48

سلام من میخوام در کمد دیواریهامو ام دی اف کنم مشاوره قیمت در این زمینه هم میدید؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 فروردین 1398 21:38
پاسخ به  داود محمدی

سلام، بله.
شمارتون را ارسال بفرمایید تا بعد از تعطیلات همکاران باهاتون تماس بگیرند.

Uc
Uc
27 اسفند 1397 11:13

سلام دوست عزیز. جدا متاسف هستم بایت توضیحاتی که دادید و اظهار نظر هم کردید که قیمت منطقی اینقدره!!!! دو حالت بیشتر نداره یا دست در کار دارید یا ندارید. اگر دارید که صد در صد ثر اشتباه هستید. اگر ندارید هم لطفا اظهار نظر نکنید و مردم رو گرفتار نکنید. شما برای گرفتن پورسانت و بستن قرارداد حاضرید هر کاری انجام بدید. در صورتی که وقتی یه سازنده میگه من 800 میزنم و شما معرفی میکنید به مشتری. در واقع هر دو رو بیجاره کردید چون اگر کارشون به کتک کاری کشیده نشه قطعا به کلانتری و دادگاه و اتحادیه کشیده میشه. خب واضحه وقتی قیمت تمام شده زیر قیمت هزینه ها باشه،مشحصه که تولید کننده داره جنس اشغالی که حتی یک ماه جواب نمیده رو اسنفاده میکنه. مثل لترون. همون نوپانی که همکارمون گفت. و کسی هم متوجه نمیشه. بعد میبینید که هزینه صفحه و یراقو نصب و حمل و نقل هم جداگانه اضافه میکنه،همینطور هزینه طراحی و کارشناسی. خلاصه در آخر قیمت بیشتر از قیمت واقعی تمام میشه و جنس کار اشغال. پس لطفا مردم رو به سمت دردسر هدایت نکنید. توضیح دادن خوبه ولی قیمت پرت ندید لطفا.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
10 فروردین 1398 11:06
پاسخ به  Uc

سلام همکار عزیز
در ابتدا بایستی از دقت و حسن نظر شما در رابطه با پستی که گذاشتید تشکر کنیم.
سلام ساختمان به عنوان مرجعی برای اطلاع رسانی در مورد کابینت و دکوراسیون داخلی وظیفه خودش میدونه که اطلاع رسانی صادقانه ای در مورد قیمت های عرف بازار داشته باشه این که این قیمت ها مربوط به کیفیت های مختلف از کار خواهد بود در مقاله توضیح داده ایم.
بازدیدکنندگان سایت حق دارند قیمت های مختلف بازار را اطلاعات داشته باشند به طور مثال در کابینت ام دی اف قیمت 700 تا یک میلیون تومان برای ام دی اف ایرانی اعلام شده است اجرا با قیمت ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومان برای هر متر طول کابینت با ابعاد استاندارد مطمئناً کیفیت خیلی خوبی را نخواهد داشت ولی این قیمتی است که بعضی از همکاران به مشتریان اعلام می‌کند.
همیشه می توان با بهره بردن از متریال بهتر کیفیت بالاتری را به دست آورد و این مستلزم هزینه بیشتری است به قول بزرگترها “هرچقدر پول بدی آش میخوری”.

ولی در مورد اینکه گفته بودید جدا از هزینه کابینت هزینه های دیگری ممکن است توسط بعضی از همکاران ناصادق از مشتری اخذ شود باید عرض کنیم که ما در تمام قسمت های این مقاله و دیگر نوشته ها تأکید کرده ایم که گرفتن قیمت به صورت متری صحیح نیست و توصیه‌ی اکید کرده‌ایم که قیمت اجرای کابینت و کمد را به صورت تمام شده باید از مجری درخواست کرد.
((همیشه برای همه اینکه در پایان چه مبلغی به کابینت ساز پرداخت کنیم مهمتر است از اینکه کابینت ساز قرار است متری چند کابینت را برای ما انجام دهد))
مطلب دیگر اینکه سلام ساختمان مجری کابینت و دکوراسیون داخلی نیست
سلام ساختمان کابینت سازهای منصف و حرفه ای را به هموطنان معرفی می کند.
و از کابینت کاران هیچ درصدی دریافت نمی کند بنابراین قضاوت شما در مورد این که ما به خاطر دریافت پورسانت این قیمتها را اعلام کرده‌ایم صحیح نیست ما خود را موظف می دانیم قیمت های مختلف بازار را اطلاع رسانی کنیم ولی توصیه می کنیم که کار را بهتر است با کیفیت مطلوب و قیمت تمام شده ی منصفانه از مجریان کابینت و دکوراسیون داخلی دریافت کنید
در پایان مجدداً از اینکه اظهار نظر فرمودید متشکرم.

محمد
محمد
04 اسفند 1397 11:43

سلام:میخواستم بدونم برای شش متر کابینت چندتا ورق ام دی اف لازم میشه؟

درمان
درمان
27 بهمن 1397 02:08

سلام علیکم بنده 13متر کابینت کردم آشپزخانه خونمو. ام دی اف ایرانی حالا تقریبا چند درمیاد. ممنون از راهنماییتون. درضمن دوهفته پیش این کار انجام شده

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
27 بهمن 1397 10:03
پاسخ به  درمان

سلام
در حال حاضر قیمت هر مترطول برای ام دی اف ایرانی بین 700,000 تا 1,000,000 تومان هستش. و قیمت نهایی و تمام شده با توجه به اندازه اپن، فضای یخچال، دکور، حتی تغییر ارتفاع کابینت دیواری از 70 به 90، در قیمت نهایی تأثیرگذاره.

فرهاد رحمتی
فرهاد رحمتی
24 بهمن 1397 02:12

واقعا قیمتها خیلی بد شده مغازه تا مغازه خیلی تفاوت قیمت داره مخصوصا یراق

جواد
جواد
16 بهمن 1397 20:24

با سلام خدمت شما…اگر کل متریال با مشتری باشه و درخواست انجام کار متری باشه ، مثلا یک کمد دیواری به ابعاد 3.50عرض و 2.80 ارتفاع باشه …هزینه ساخت هر متر چقدر خوبه پیشنهاد بدم ممنونم.

بیدار
بیدار
14 بهمن 1397 07:30

سلام روزتون خوش…من جایی مستاجر هستم یک بخش کوچکی از کابینت اشپزخانه به دلیل اینکه خییییلی نزدیک شعله گاز بوده اسیب دیده…حدود مربع 10 در10…دنبال ورق ام دی اف سفید براق هستم که قینت مناسب باشه تعویضش کنم…یا اگر امکان ترمیم داشته باشه درستش کنم..ممکنه کمکم کنید…

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 بهمن 1397 11:21
پاسخ به  بیدار

سلام روزتون بخیر
بهترین کاری که میتونید انجام بدین، اینه که به بورس کابینت سازی تو محل خودتون یا نزدیک محل خودتون مراجعه کنید و ام دی اف مورد نظر را از اونجا می تونید برش خورده اش رو پیدا کنید و استفاده کنید. یا اینکه کابینت سازی که نزدیک منزلتون باشه پیدا کنید چون کار لکه گیری هست، تا کسی با قیمت مناسب براتون انجام بده.

farhadi
farhadi
11 بهمن 1397 14:46

نصب هر نوع کابینت ام دی اف و ممبران

توسط اکیپ های نصاب ماهر و حرفه ای دارای ابزار کامل نصب.. تمام نقاط تهران و شهرستان ها

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
13 بهمن 1397 09:36
پاسخ به  farhadi

سلام جناب فرهادی
لطفاً برای همکاری شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند.
با تشکر
https://app.salamsakhteman.com/register-login

حامد
حامد
08 بهمن 1397 11:42

قیمت ورق ام دی اف رو اینجا نشون دادید یا قیمت کابینت ام دی اف؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
11 بهمن 1397 09:31
پاسخ به  حامد

سلام دوست عزیز
در ابندای این مقاله جدولی بر اساس قیمت ورق تنظیم شده و در جدول بعدی قیمت بر اساس متر طول برای ام دی اف ذکر شده است.

حامد
حامد
08 بهمن 1397 11:41

الان نزدیک عید شده، قیمت ام دی اف و کابینت و کمد ام دی اف چقدر به دلار ارتباط داره؟ الان دوباره دلار داره گرون میشه ممکنه باز افزایش قیمت بیاد تو بازار؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
13 بهمن 1397 09:39
پاسخ به  حامد

سلام
تا مرز ۱۲ تومن برای دلار تغییر در قیمت mdf خیلی احتمال پایینی دارد و تغییر نمیکنه، ولی اگر دلار به بیشتر از ۱۲ تومن برسد، تغییر قیمت هم خواهیم داشت.

سعید
سعید
30 دی 1397 13:01

با عرض سلام و خسته نباشید.
میخواستم بدونم که یه کابینت 7 متری اگه متریالش رو خودم تهیه کنم هزینه ساختش فقط چقدر در میاد؟
با تشکر و خسته نباشید

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 بهمن 1397 13:29
پاسخ به  سعید

با سلام
پیشنهاد ما این هست که اینکار رو به صورت انجام ندید. چون به هرحال ممکنه یه جاهایی به اختلاف بخورید ولی اگر مسر هستید که این کار را انجام دهید، تقریباً برای هر متر طول کاری که براتون انجام بدهند برای کابینت با ابعاد استاندارد حداقل حدود 250 تا 300 هزار تومان دستمزد نصب این کار میشه.
بستگی داره که چقدر کار پیچیده باشه و ممکنه حدود 50% قیمت هم بالاتر برود ولی باز هم جنس کابینت مهمه.

افشین
افشین
26 دی 1397 23:54

سلام خوبین ورق ام دی اف یا هایکلاس میخام بخرم شما میفروشین بخرم.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
27 دی 1397 16:38
پاسخ به  افشین

سلام دوست عزیز، ما خرید و فروش ورق ام دی اف نداریم.

راد
راد
24 دی 1397 17:51

سلام ،اگه نقشه آشپزخونه رو بدم می شه ی طرح واسه کابینت بهم بدین،لطفأ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 21:32
پاسخ به  راد

سلام
متأسفانه در سایت واحد طراحی نداریم. ولی میتونیم طراح آنلاین رو بهتون معرفی کنیم که میتونن با گرفتن ابعاد آشپزخونه طرح اجرایی بدهند.
اگه تمایل دارین تلفن و ایمیلتون رو بفرستین تا بتونیم اطلاعاتشون رو ارسال کنیم.

ریوندی
ریوندی
24 دی 1397 14:56

سلام.من میخوام ببینم قیمت کابینت ام دی اف براق چقدر درمیاد برام.. 6مترونیم کابینت بالا و5مترونیم پایین 2مترو70سانت سوپر کابین بالای یخچال 1مترو40سانت جزیره 2متر در 1متر…باتشکر

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 بهمن 1397 11:59
پاسخ به  ریوندی

سلام
برای برآورد دقیق ریالی کار، جدای از بحث ابعادی که خیلی با دقت فرمودید و البته عمق جزیره هم مهمه، اگر خواسته باشید قیمت تمام شده و اجرایی داشته باشید بهتره که قیمت توسط کارشناس در محل برآورد بشه. و اگر کارتون انجام نشده ما پیشنهاد می کنیم در قسمت درخواست کابینت ساز شمارتون را ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند و حداقل دو کارشناس اجرا بهتون معرفی می کنند تا برسند خدمتتون و بعد از بازدید بهتون قیمت تمام شده و با ضمانت اجرا بدهند. دوستانی که رزومه ی خیلی خوب و چندین مشتری راضی توی سیستم دارند. شما اگر فقط قیمت خواستید باید عمق جزیره را هم اعلام بفرمایید تا همکاران بهتون حدود قیمت بدهند.

فائزه
فائزه
24 دی 1397 00:05

سلام من میخوام ببینم قیمت کابینت برای اشپز خونم چند درمیاد سه متر بالا و پایین ۶۰ سانت یه سره و جای هود و زیر گاز رومیزی و دور یخچال اوپن و بوفه ندارم کابینت بدون دستگیره قیمت معمولی و براق چند درمیاد با تشکر

حافظ
حافظ
23 دی 1397 21:20

کابینت ای جی تی کیفیتش بهتره یا ایشیک ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:49
پاسخ به  حافظ

سلام
هر دو برند عالی هستند.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
23 دی 1397 00:02

باسلام خسته نباشید خدمت شما عرض کنم سایت تون اصلا بدرد نمیخوره چون مشتری را گمراه میکنه بنظرم قیمت ندین بهتره

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:37

با سلام
دغدغه ی اصلی مشتری ها دانستن قیمت هستش و ما در بخش های مختلف بازه و حدود قیمت را درج کردیم که از حدود قیمت ها آگاه بشند. ولی در قسمت های مختلف سایت، تأکید کرده ایم که بهترین روش قیمت گیری که ضمانت اجرایی هم داشته باشد توسط مجریان در بازدید از محل برآورد قیمت می گردد و بهترین قیمت، قیمت تمام شده است.

محمد
محمد
22 دی 1397 18:32

سلام لطفاً میکنید قیمت صفحه روی کابینت های کلاس رو چند مورد اعلام کنید

نیما
نیما
21 دی 1397 16:50

سلام.چگونه میتوان تعداد ورق مورد نیاز برای متراژ مشخصی کابینت به طور حدودی بدست آورد؟حدودا هر ورق نهایتا چقدر دور ریز دارد.مثلا با هایگلاس واسه ۸.۵ متر کابینت چند عدد ورق هایگلاس سفید ای جی تی نیاز است؟اگر قیمت برای ساخت هر متر کابینت از همین مارک را بفرمایید ممنون میشم.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 22:09
پاسخ به  نیما

سلام
قیمت بر اساس متر طول برای هایگلاس ترک بین 1200000 تا 1500000 هستش. ولی برای اینکه ببینیم هر متر چقدر هایگلاس می خواد کاملاً ربط داره به ابعاد و طرح کابینت و یه سری جزئیات و طبقات و…
هر کابینتی با هر شکلو شمایل و طرحی که داره، مقدار مصرفیش خیلی متفاوته و نمی شود عدد دقیقی را بیان کرد.

نیما
نیما
21 دی 1397 16:43

سلام.لطفا بفرمایید ضریب کابینت آشپزخانه از نوع ایستاده در محاسبه قیمت چند است؟همچنین بفرمایید آیا عمق کابینت در محاسبه قیمت فرق میکند یا نه؟لطفا اگر فرق دارد با دیتیل توضیح دهید.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 22:30
پاسخ به  نیما

سلام
نوع کابینت ایستاده برآوردش 3 برابر قیمت زمینی هستش، یعنی اگر هر متر طول کابینت یک عدد a تومان باشه، 60% این a تومان مربوط به زمینی هست.بنابراین 180 درصد قیمت متر طول میشه قیمت کابینت ایستاده با عمق 60.
و در جواب سوال دوم بله فرق می کند. استاندارد برای زمینی عمق 55 است، کابینت دیواری عمقش 30 هست. و اگر عمق بیشتر بشه به همان نسبت قیمت هم تغییر می کند.

محمدی
محمدی
14 دی 1397 22:04

با سلام.خواهشن در مورد قیمت دادن دقت کنید.شما نمیتوانید روی گفته ی فرضی یه همکار بگید که کابینت متری انقدر هست.
این جور کابینت سازها اولش این قیمت رو میدن و بعدش کم کم به مشتری میگن فلان چیز و یا فلان یراق رو میبره و گرونتر میشه.یعنی یه جورایی مشتری رو جذب میکنن و بعدش گوش مشتری رو میبرن.
پس خواهشن همکار هایی رو معرفی کنید و اینجا قیمت بدید که عقل و منطق با هم جور در بیاد و از همون اول اون قیمت نهایی رو بدید که اخرش میخواهید بدید.
چون شماها بازار رو خراب کردید و یه قیمت های مجازی میدید و وقتی مشتری به کارگاهای ما مراجعه میکنن.میگن که فلان جا گفته متری انقدر.
یه کم با مردم صادق باشید و بزارید مردم با صداقت اشنا شن که نیازی نباشه اولش قیمت پایین داد که جذب شه و بعدش اخر فاکتور یه جوری حساب کنید که همه ی اونا جبران شه.
به امید اینکه همه صادق بشن.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 11:47
پاسخ به  محمدی

سلام جناب محمدی
تا حدی موافق صحبت هاتون هستیم ولی از اونجاییکه متأسفانه مقالات ما رو مطالعه نفرمودید، تو این قسمت ها همفکر شما هستیم. ما هم تأکید می کنیم که قیمت گرفتن به صورت متری کار اشتباهیه و نباید انجام بشه. باید قیمت تمام شده بگیریم. توی مقالمون که گفتیم “چطوری قیمت بگیرید که سرتون کلاه نره” دقیقاً همین مطلب شما رو گفتیم. یه عده قیمت پایین می دهند و بعد از اتمام کار گرونتر فاکتور میدن. کسانی هم تو سایت ما می آیند که نیاز به قیمت متری دارند، ما چاره ای نداریم که حداقل و حداکثر قیمت متری را در سایت اعلام کنیم، برای احترام به درخواست مشتری هامون. ولی خوب این ملاک نمیشه، گفتیم کسی که ام دی اف 800 تومن میزنه قطعاً با پایین ترین کیفیت کار رو انجام میده ولی خوب این قیمت تو بازار هست.ما توصیه نمی کنیم همچین کسی رو انتخاب کنید که با کیفیت پایین کار کنه، چون به هرحال هرچقدر پول بدی همونقدر آش می خوری.. اگر شما می خواهید از خدمات سلام ساختمان استفاده کنید و عضو و همکار سلام ساختمان باشیدم یتونید ثبت نام کنید تا تیم فنی بررسی کنند و انشاءالله استانداردهای سایت رو تأیید گرفتید یکی از کابینت سازهای سلام ساختمان می شوید و کار در منطقه ی خودتون بهتون معرفی می کنیم.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
14 دی 1397 15:09

قیمتی که گذاشتین کاملا اشتباهه!
اگر شما ادعا میکنید کابینت کار منصف و حرفه ای معرفی میکنید در جریان باشید که با متری 800 تومن کسی نمیتونه کابینت حرفه ای بزنه و بدون شک مجبوره از نئوپان استفاده کنه و لولاهای معمولی و کلی یراق درجه 3 که بعد از چندماه خراب میشه…. پیشنهاد میکنم بجای اینکه تمرکزتون روی قیمتِ پایین باشه، روی کیفیت محصول مانور بدین که با ادعای شما که معرفی حرفه ای ها هست، در تناقض نباشه!

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
22 دی 1397 16:48

با سلام
ببینید دوست عزیز قیمتی که شما بهش اشاره کردید کف قیمتی هست که دارند کار انجام می دهند.ما باید حدود این قیمت را به مشتری بگوییم. البته همزمان باهاش هم عنوان می کنیم پایین ترین قیمتی که داره انجام میشه معایبی هم دارد. حالا نه اینکه از نئوپان استفاده کنند، مثلاً ممکنه از ام دی اف جی وان استفاده کنند که موقعی که برش می خورخ بوی بدی ازش به شمام میرسه، یا از متریال ضعیف استفاده می کنه کسی که متری 800 تومان کار می کنه. ولی عرفی که الان داره کار میشه چیزی بین 900,000 تا 1,200,000 تومان هست. یعنی با قیمت 1,200,000 مجری اگر منصف باشه یک کار خوب و با کیفیت می تونه تحویل بده. ولی مستحضر هستید می تونه کسی همون 1,200,000 رو بگیره ولی در متریال کم فروشی کنه و دیگه اینجا مسئولش نیستیم. چیزی که ما باید اطلاع رسانی واقعی داشته باشی، اینکه قیمت 800,000 تومان داره اتفاق میفته. البته تشریف ببرید تو سایت و ملاحظه کنید هیچ وقت ملاک ما قیمت متری نبوده، یعنی همه جا گفتیم هموطنان عزیز قیمت متری نگیرید. قیمت متری ملاک خوبی برای مقایسه کابینت سازها نیست. باید کارتون را طراحی کنید و قیمت تمام شده بگیرید. سؤال ما از مشتری ها اینه آیا قیمت متری بهتره یا قیمت تمام شده ی کارتون؟! مطمئناً قیمت تمام شده خیلی بهتره. کسی می تونه قیمت متری پایین تر بدهد ولی کابینت تمام شده فاکتورش بیشتر می شود. شما هم اگر کابینت ساز هستید خواهش می کنیم مقالات ما را بخونید و به گروه 300 نفری ما بپیوندید تا بتونیم در منطقه ای که تشریف دارید باهاتون کار کنیم. در سایت ثبت نام کنید تا انشاءالله بعد از بررسی اولیه و تأیید دوستان بخش فنی بتونیم در خدمتتون باشیم.

بزرگمهر
بزرگمهر
08 دی 1397 03:01

سلام یک کانتر پذیرش جهت هتل به طول متر وارتفاع استاندارد با ورق مناسب برای این کار چند در میاد؟از اطلاعات مفیدتان سپاسگذارم

منتقد
منتقد
06 دی 1397 12:55

مورخ 27 / 12 / 2018
انتقاد به مطالب سایت را انعکاس دهید؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 دی 1397 13:33
پاسخ به  منتقد

با سلام
لطفاً اگر انتقادی دارید و می خواهید ثبت شود شماره تلفن و ایمیل خودتون را ثبت کنید.
ما در خدمتتون هستیم.

محمدعلیپور
محمدعلیپور
26 آذر 1397 19:15

سلام خسته نباشید
من بخوام 7مترکابینت های گلاس با بدنه ملامینه که 120 یک میز هست بزنم پول لوازمش به تنهایی چقدر میشود

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
28 آذر 1397 11:57
پاسخ به  محمدعلیپور

سلام
شما باید بیشتر توضیح بدید که:
چه نوع هایگلاسی میخواین ایرانی یا ترک؟
ارتفاع کابینت دیواری شما چقدره؟
آیا قسمتی از کابینتتون بصورت کمدی هست که فر و ماکرو بخوره؟
آیا گازتون داخل کابینته و اگه جوابتون مثبته آیا زیرش کشو داره؟
آیا دور یخچالتون یونیت اجرا خواهد شد؟
آیا پکیج تون داخل کابینت خواهد رفت و ابعادش چه؟
آیا یونیت زیر سینک ازpvc میخواین ساخته بشه؟
و سوالات دیگه..
برای رسیدن به پاسخ باید یه کارشناس و کابینت ساز کاربلد، کار رو بازدید کنه و برآورد کارشناسی کنه.
اگه تمایل داشتین در سایت سلام ساختمان ثبت نام کنید تا کابینت کار حرفه ای به شما معرفی بشه.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
18 آذر 1397 07:13

سلام خسته نباشی من یک کانتر برای پست بانک میخواهیم بسازیم کابینت ساز به همان قیمت داده رنگ سبز فسفری براق متری 1200000 ایا این چنین قیمتی در بازار صحت داره درضمن شیراز زندگی میکنم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1397 11:01

سلام
با توجه به اینکه از ام دی اف با رنگ خاص فسفری استفاده می کنید، این حدود قیمت خارج از عرف نیست.ولی برای برآورد دقیق قیمت باید ابعاد کانتر و میزان مصرف ام دی اف را برآورد کنید. پیشنهاد ما به شما کنترل قیمت توسط کابینت سازان دیگر است.چنانچه تمایل داشته باشید در شیراز کابینت سازهای منصف وحرفه ای که عضو سلام ساختمان هستند میتوانند در برآورد قیمت یا اجرا کار اگر تمایل داشته باشید بعتون کمک کنند.
برای دسترسی به این کابینت سازان می توانید فرم درخواست کابینت ساز را در سایت پرکنید. همکاران با شما تماس می گیرند و کابینت ساز معرفی می کنند.