قیمت کابینت ام دی اف بهمن 1401 – رازهایی از بازار MDF

قیمت کابینت ام دی اف بهمن 1401 - رازهایی از بازار MDF

قیمت روز انواع کابینت ام دی اف را در این مطلب به طور کامل به شما می‌گوییم. منتهی ابتدا باید بدانید که کابینت ام دی اف را در بازار می‌توانید به 2 حالت زیر خریداری کنید و قیمت کابینت ام دی اف در این 2 حالت، کاملاً با هم متفاوت است:

1. کابینت ام دی اف سفارشی: این نوع کابینت ام دی اف را کابینت‌ساز، مطابق با طرح، ابعاد و سایر مشخصات سفارشی و دلخواه شما می‌سازد. کابینت ام دی اف سفارشی، مخصوص فضای آشپزخانه شما طراحی می‌شود. در ایران بیشتر افراد از این روش برای تهیه کابینت استفاده می‌کنند.

2. کابینت ام دی اف آماده (پیش ساخته): انواع کابینت آماده به‌صورت کالایی از قبل ساخته شده، با ابعاد و طرح‌های مشخصی در بازار وجود دارند. شما کابینت آماده را می‌خرید و نصاب برایتان نصب می‌کند. اگر ابعاد کابینت پیش ساخته تمام آشپزخانه شما را پوشش ندهد و کم و کسری داشته باشد، می‌توانید از کابینت ساز بخواهید برای آن فضاهای خالی، کابینت «نیمه سفارشی» بسازد. در کشورهای آمریکایی اغلب کابینت‌ها، آماده یا نیمه سفارشی هستند.

کابینت‌های ام دی اف آماده، حدود 20 تا 40% ارزان‌تر از کابینت‌های ام دی اف سفارشی هستند. در این مطلب، قیمت هر دو نوع کابینت ام دی اف (MDF) سفارشی و آماده را به صورت «قیمت متری» می‌بینید، ولی مطلب را بادقت مطالعه کنید تا قبل از تصمیم‌گیری، از نکات قیمتی مهم دیگری که در مورد این دو نوع کابینت معمولاً به شما نمی‌گویند هم باخبر شوید. مطمئناً علاقه ندارید یک روزی بعد از سفارش کابینت، احساس کنید ضرر کرده‌اید!

کابیت ام دی اف سورمه ایکابینت ام دی اف سفارشی به رنگ سورمه‌ای، اجرا توسط یکی از متخصصین تیم سلام ساختمان در تهران

قیمت کابینت MDF سفارشی و پیش ساخته – بهمن 1401

در این بخش، قیمت روز کابینت ام دی اف را به صورت جدولی جداگانه برای دو حالت زیر آورده‌ایم:

 1. قیمت کابینت ام دی اف سفارشی
 2. قیمت کابینت ام دی اف آماده

ابتدا جدول قیمتی کابینت ام دی اف سفارشی را می‌بینیم.

1. قیمت کابینت ام دی اف سفارشی به صورت متری – قیمت بهمن 1401

ما به شما گفتیم که «قیمت حدودی» یا «قیمت متری» برای سفارش کابینت ام دی اف سفارشی خوب نیست. پس چرا اینجا این جدول را آورده‌ایم؟!! جواب: فقط و فقط برای آشنا شدن شما با حدودی از قیمت کابینت ام دی اف در بازار و نه استفاده از آن در قرارداد؛ حواستان باشد لطفاً.

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش کابینت MDF سفارشی، کلیک کنید.

به روزرسانی توسط کابینت سازهای سلام ساختمان: 0

نوع کابینت حداقل قیمت (تومان) حداکثر قیمت (تومان) توضیحات قیمت تمام شده
قیمت نئوپان روکش ملامینه 0 0 بدنه و درب ها نئوپان روکش ملامینه برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت ملامینه، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت ام‌دی‌اف ایرانی 0 0 ورق ام دی اف ایرانی برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت MDF ایرانی، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت ام‌دی‌اف خارجی 0 0 ورق ام دی اف خارجی برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت MDF خارجی، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت هایگلاس ایرانی 0 0 ورق هایگلاس ایرانی برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد هایگلاس ایرانی، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت هایگلاس خارجی 0 0 ورق هایگلاس خارجی عمدتاً ساخت ترکیه برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد هایگلاس خارجی، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس ایرانی 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد پلی گلاس و لمی گلاس، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت پلی گلاس و لمی گلاس خارجی 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد پلی گلاس و لمی گلاس، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت ممبران (وکیوم) 0 0 بستگی زیاد به طرح و شرکتی یا کارگاهی بودنِ ورق دارد برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت ممبران، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت انزو 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت انزو یا پولیشی، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت  ام دی اف خام با رنگ پلی اورتان 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت پلی اورتان، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت چوبی-روکش 0 0 بستگی زیاد به طرح و رنگ دارد برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت روکش چوب، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت چوبی-تمام چوب 0 0 بستگی به نوع و میزان مصرف چوب و رنگ دارد برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت چوبی، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت پی وی سی PVC)) 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت پی وی سی، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت فلزی- گالوانیزه 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت گالوانیزه، در این لینک ثبت نام کنید.
قیمت کابینت فلزی – استیل 0 0   برای قیمت گیری دقیق و مشاوره رایگان در مورد کابینت استیل، در این لینک ثبت نام کنید.

 

در زیر یک نمونه کابینت ام دی اف سفارشی را که توسط یکی از ده‌ها متخصص سلام ساختمان در کاشان اجرا شده است را از دو زاویه مختلف می‌بینید. با کلیک روی تصویر می‌توانید در مورد قیمت آن مشاوره رایگان بگیرید.

کابینت ام دی اف سفارشی

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای

 

قیمت کابینت ام دی اف بهمن 1401 - رازهایی از بازار MDF

نکته: اگر قصد خرید کابینت دارید ولی قیمت‌ها خیلی بیشتر از بودجه فعلی شماست، قسمت بعدی را مشاهده کنید.

2. قیمت کابینت ام دی اف آماده به صورت متری – قیمت بهمن 1401

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش کابینت MDF آماده‌ی ارزان و سریع، کلیک کنید.

تاریخ به روزرسانی قیمت‌ها توسط کابینت سازهای سلام ساختمان: در حال دریافت…

جنس درب کابینت آماده جنس بدنه (یونیت) کابینت آماده حداقل قیمت متری کابینت آماده (تومان) حداکثر قیمت متری کابینت آماده (تومان)
ام دی اف (MDF) نئوپان معمولی در حال دریافت… در حال دریافت…
ام دی اف (MDF) نئوپان فشرده (MBF) در حال دریافت… در حال دریافت…
ام دی اف (MDF) ام دی اف (MDF) در حال دریافت… در حال دریافت…
ام دی اف برجسته نئوپان فشرده (MBF) در حال دریافت… در حال دریافت…
ام دی اف برجسته ام دی اف (MDF) در حال دریافت… در حال دریافت…

نکته1: قیمت‌های بالا مربوط به یک متر کابینت ام دی اف آماده در بازار هستند.

نکته2: هنگام مقایسه قیمت‌ها حتما به جنس درب کابینت و همچنین جنس بدنه آن توجه کنید. متریال بدنه از جنس ام دی اف، معمولا کیفیت و قیمت بالاتری از نئوپان دارد و برند ام دی اف آرین سینا، رایج‌ترین نوع آن است. اما با این حال نئوپان فشرده به ویژه با برندهای پانیذ و لیندا، با وجود کیفیت پایین‌تری که دارد، به دلیل ارزان بودن خیلی در بازار بیشتر استفاده می‌شود.

می‌دانستید قیمت کابینت‌های آماده در بازار 30 تا 40% ارزان‌تر از قیمت کابینت‌های سفارشی است؟؟

اگر بودجه‌‌ای محدود برای ساخت کابینت در نظر دارید، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم: سفارش کابینت آماده

کابینت آماده همان کابینت‌های پیش ساخته‌ای هستند که در اندازه‌های مشخص (معمولا 3،4 و یا 5 متری) طراحی و تولید می‌شوند و شما آن‌ها را مثل هر کالای دیگری، از فروشگاه خریداری می‌کنید. در بازار معمولاً رایج است که کابینت‌های آماده، بی‌کیفیت و اصطلاحاً بنجل هستند! اما تعداد اندکی کابینت‌ساز در این رشته وجود دارند که کابینت آماده با کیفیت قابل قبول ارائه می‌دهند. سلام ساختمان آنها را شناسایی کرده و به شما معرفی می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

اطلاعات بیشتر در مورد کابینت ارزان (کابینت آماده)

قیمت کابینت ام دی اف آماده

حالا که با جدول قیمتی انواع کابینت ام دی اف آشنا شدید، در ادامه به بررسی یک نکته مهم در خرید و سفارش انواع کابینت ام دی اف می‌پردازیم.

یک نکته مهم در سفارش و خرید کابینت MDF سفارشی و آماده چیست؟

موقع سفارش و خرید کابینت ام دی اف، باید به یک نکته مهم توجه کنید تا از همان ابتدا مسیر را اشتباه نروید. در ادامه این موضوع مهم را برای دو حالت زیر به شما می‌گوییم:

 1. یک نکته مهم در سفارش کابینت ام دی اف سفارشی
 2. یک نکته مهم در خرید کابینت ام دی اف آماده

ابتدا سفارش کابینت ام دی اف سفارشی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

1. یک نکته مهم در سفارش کابینت ام دی اف سفارشی

اصلی‌ترین موضوع در سفارش کابینت ام دی اف سفارشی، انتخاب کابینت‌ساز است!

یک کابینت‌ساز خوب که باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • منصف باشد
 • خوش قول باشد
 • تمیزکار باشد
 • راستگو باشد
 • خوش برخورد باشد
 • خوش سلیقه باشد

از آنجایی که فرآیند ساخت کابینت، پیچیدگی‌های زیادی دارد و شما قرار است یک عمر با محصولی که این فرد برای شما می‌سازد سر و کار داشته باشید، بنابراین بهتر است در انتخاب کابینت‌ساز خیلی خیلی دقت کنید. برای پیدا کردن کابینت‌ساز حرفه‌ایِ کابینت سفارشی ام دی اف، می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید و از بزرگ‌ترین سیستم معرفی کابینت ساز سفارشی در کشور، کمک بگیرید:

پیدا کردن کابینت ساز حرفه‌ای

در زیر نمونه کار کابینت ام دی اف فوق برجسته را می‌بینید که به زیبایی توسط کابینت‌ساز تیم سلام ساختمان در تهران اجرا شده است.

ام دی اف فوق برجسته

قیمت کابینت ام دی اف سفارشی

کابینت ام دی اف در تهران

2. یک نکته مهم در خرید کابینت ام دی اف آماده

مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین نکته در خرید کابینت آماده ام دی اف، انتخاب سازنده است!

سازنده کابینت آماده باید منصف و درست‌کار باشد. اغلب سازندگان در بازار، کابینت ام دی اف آماده را با حداقل کیفیت می‌سازند و آن را با قیمتی غیرمنصفانه می‌فروشند، اما در سلام ساختمان اینگونه نیست و ما شرایطی را به وجود آورده‌ایم که بتوانید با خیال راحت کابینت آماده بخرید. برخی از دلایلی که باعث می‌شوند به سازندگان ما اعتماد کنید عبارت‌اند از:

 • ما در تیم سلام ساختمان، چندین سال بازار کابینت آماده را زیر و رو کرده‌ایم و فقط افراد حرفه‌ای، منصف و کاربلد این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم. برای مثال از بین 40 تولیدی کابینت آماده که به آن‌ها سر زده‌ایم، فقط با 3 تا از این تولیدی‌ها قرارداد بسته‌ایم.
 • فقط سازندگانی را به شما معرفی می‌کنیم که آن‌ها را پایش کرده باشیم و به قیمت و کیفیت آن‌ها مطمئن باشیم.
 • با سازندگانی که معرفی می‌کنیم مصاحبه کرده‌ایم و با چالش‌های آن‌ها و مشتریانشان، به لحاظ قیمت و کیفیت آشنا هستیم.
 • مغازه و کارگاه سازندگان را بررسی کرده‌ایم و مطمئن شده‌ایم که از متریال بی‌کیفیت استفاده نمی‌کنند و قیمتشان نسبت به کیفیت متریال مصرفی آن‌ها، منصفانه است.

تاکید می‌کنیم انتخاب سازنده، در قیمت و کیفیت نهایی کابینت آماده خیلی تاثیر دارد و شما چنین شرایطی را در هیچ جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید که سازنده کابینت آماده، تا این حد پایش شده باشد. بنابراین اگر می‌خواهید سازنده‌های کاربلد کابینت آماده را از طریق سلام ساختمان پیدا کنید، روی لینک زیر کلیک کنید:

پیدا کردن سازنده ماهر کابینت آماده

سازنده کابینت آماده

تضمین قیمت کابینت MDF سفارشی چیست؟ با این وضعیت بازار، چطور از قیمت خیالمان راحت باشد؟

با توجه به پیچیدگی‌هایی که در حین خرید کابینت ام دی اف وجود دارد، قطعا برای شما هم این سوال پیش می‌آید که از کجا مطمئن باشیم، قیمت‌هایی که متخصصین سلام ساختمان به عنوان بزرگ‌ترین بازار آنلاین ساختمانی به ما می‌دهند، نسبت به کیفیت کابینت منصفانه است. برای حل این موضوع، ابتدا مشکل رایج افراد در قیمت کابینت ام دی اف را مطرح می‌کنیم، سپس راه حل را می‌گوییم و بعد هم با ذکر مثالی، موضوع تضمین قیمت کابینت ام دی اف را برای شما شفاف می‌کنیم.

زیاد بودن قیمت، مشکل سفارش کابینت!

برخی از مشتری‌ها که از ما درخواست معرفیِ کابینت ساز دارند، این سوال را از ما می‌پرسند: «درست است که ما به «سلام ساختمان» به عنوان یک مرجع بزرگ کابینت اعتماد داریم، اما از کجا مطمئن باشیم کابینت سازهایی که معرفی می‌کنید، در مورد قیمت افراد با انصافی هستند؟؟». خب… این پرسش درستی است و ما هم حس مسئولیت داریم نسبت به این موضوع.

راه حل: «ضمانت قیمت»

راه حل منحصربه‌فردی که سلام ساختمان در نظر گرفته است، این است: با اینکه «سلام ساختمان» در معاملات دخالتی ندارد، ولی سیستمی را درست کرده‌ایم که توافق بین کابینت‌ساز و مشتری را خودمان تضمین کنیم!

معنی جمله بالا این است که شما با کابینت ساز معرفی شده قرارداد کابینت ام دی اف می‌بندید، کار انجام می‌شود، با او تسویه حساب می‌کنید؛ بعد اگر متوجه شدید گران‌فروشی انجام شده است، «سلام ساختمان» خودش با افتخار مابه التفاوت پول‌ را به شما برمی‌گرداند.

مثالی از «تضمین قیمت»

در نظر بگیرید با یک کابینت سازی که به شما معرفی می‌کنیم، کابینت ام دی افی به قیمت 12،000،000 تومان می‌سازید. کار را تحویل می‌گیرید و پول را پرداخت می‌نمایید. دو روز بعد، یک کابینت‌ساز حرفه‌ایِ دیگری می‌آید و می‌گوید:

«من می‌توانستم همین کابینت را با هزینه 10،000،000 تومان برای شما بسازم. این هم جزئیات کاری که اگر با من قرارداد می‌بستید، برای شما انجام می‌دادم! شما قطعاً هزینه زیادی پرداخت کرده‌اید و کابینت را گران خریده‌اید!» 

در این لحظه شما اصلاً استرس نخواهید داشت، چون از طرح تضمین قیمت استفاده کرده‌اید. کافی است مطابق شرایط ساده ما اقدام ‌کنید و بدونِ اینکه حتی با کابینت سازی که به او 12 میلیون تومان را داده‌اید حرفی بزنید، خود «سلام ساختمان» به شما 2 میلیون تومان اضافه را برگشت می‌دهد.

با کلیک روی تصویر زیر می‌توانید درخواست خودتان را ثبت کنید، مشاوره رایگان دریافت کنید و با استفاده از طرح تضمین قیمت با خیال راحت کابینت سفارش دهید. این عکس هم نمونه‌ای از کابینت‌های سفارشی اجرا شده توسط یکی از متخصصین سلام ساختمان در تهران است.

ضمانت کابینت ام دی اف

نکات مهم قیمت‌گیری کابینت MDF سفارشی و آماده، برای جلوگیری از ضرر چیست؟

قیمت گیری انواع کابینت ام دی اف سفارشی و پیش ساخته، پیچیدگی‌هایی دارد، برای همین هم نمی‌توانید صرفاً با دانستن قیمت‌های متری، کابینت خود را به راحتی تهیه کنید. بنابراین در ادامه به طور جداگانه به موضوعات زیر می‌پردازیم تا دغدغه‌های خرید انواع کابینت ام دی اف را برای شما کاهش دهیم:

 1. نکات مهم قیمت گیری کابینت سفارشی ام دی اف
 2. نکات مهم قیمت گیری کابینت آماده ام دی اف

با ما همراه باشید تا در ادامه با نکاتی مهم و جذاب آشنا شوید. ابتدا به بررسی نکات مربوط به کابینت ام دی اف سفارشی می‌پردازیم.

1. نکات مهم قیمت‌گیری کابینت سفارشی ام دی اف: چرا قیمت‌های جدول کابینت ام دی اف سفارشی، می‌توانند گمراه کننده باشند؟

تکرار می‌کنیم این نوع جداول متری کابینت سفارشی می‌توانند گول زننده باشند. در ادامه توضیح می‌دهیم باید چطور عمل کنید تا مشکلی پیش نیاید.

به دو دلیل:

1- این جداول فقط یک راهنمای قیمت متری هستند نه قیمت تمام شده: کلی جزئیات در طراحی و اجرا وجود دارند که باعث می‌شوند قیمت نهایی را نتوانید بر این اساس محاسبه کنید.

2- کیفیت کار کابینت سازهای مختلف: کابینت‌سازها و نجارها ممکن است کیفیت‌های مختلفی داشته باشند. ممکن است قیمت متری یکی از دیگری بسیار کمتر باشد، ولی خب کیفیت کار او ارزش نداشته باشد.

بیشتر توضیح بدهید چرا قیمت گیری به صورت متری برای کابینت ام دی اف خوب نیست؟

قیمت «متری» کابینت یک نوع بیان قیمت به صورت حدودی است. وقتی می‌خواهید قرارداد ببندید، قیمت حدودی، افراد را به شدت دچار اشتباه و ضرر می‌کند!! نقاشی ساختمان هم همینطور است، بازسازی هم همینطور است، کابینت و کمد هم همینطور است. حالا اگر بار اول و دومتان است که دارید کابینت سفارش می‌دهید که اوضاع بدتر هم می‌شود! قیمت گیری متری می‌تواند باعث اختلاف قیمت نهایی و کلی اعصاب خُردی شود. می‌تواند یک خاطره بد به جا بگذارد، حتی اگر کابینت شما خوب شده باشد.

پس باید چطور قیمت بگیریم که سرمان کلاه نرود؟؟

خیلی خلاصه می‌گوییم چه کار کنید: قیمت کابینت چیزی نیست که آن را حدودی و متری از کسی بپرسید! قیمت را فقط و فقط به صورت تمام شده و نهایی از کابینت سازی که طرح و جزئیات کار را به شما می‌دهد بگیرید. یعنی برای مقایسه قیمت کابینت سازها قیمت تمام شده را از آن‌ها بپرسید و بر اساس آن قیمت تصمیم بگیرید. و البته یادآوری می‌کنیم کیفیت کار کابینت ساز هم مهم است.

خلاصه تا اینجا

خلاصه همه چیزهایی که تا اینجا گفتیم ختم می‌شود به این مورد:

اگر به زودی می‌خواهید کابینت ام دی اف سفارشی جدید خودتان را بسازید، از طریق این لینک می‌توانید با کابینت سازهای حرفه‌ای که قیمت واقعی به شما می‌دهند آشنا شوید و آن‌ها را به صورت رایگان فراخوانی کنید:

 معرفی کابینت ساز

قیمت گیری کابینت ام دی اف سفارشی

2. نکات مهم قیمت‌گیری کابینت آماده ام دی اف

اگرچه کابینت ام دی اف پیش ساخته را به صورت کالا از بازار خریداری می‌کنید و دردسر خرید آن نسبت به کابینت سفارشی کمتر است، اما باز هم برای قیمت گیری صحیح کابینت آماده، یکسری نکاتی هستند که باید آن‌ها را بدانید. دانستن این نکات کمک می‌کند که موقع خرید کابینت ضرر نکنید. در زیر این نکات را برای شما آورده‌ایم:

1- مقایسه قیمت‌ها بر اساس آیتم‌های مختلف:

قبل از خرید انواع کابینت آماده ام دی اف، حتما به فروشگاه‌های مختلف سر بزنید، مدل‌های موجود در شوروم آن‌ها را ببینید و بعد از مقایسه قیمت‌ها خرید کنید. البته هنگام مقایسه قیمت‌های مدل‌های مختلف، حتما به عواملی مثل ارتفاع کابینت، هزینه نصب و … که قیمت نهایی را تغییر می‌دهند توجه کنید و هر آیتم را در هنگام مقایسه قیمت، به طور جداگانه بررسی کنید. در بخش‌های بعدی در تیتر «عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت ام دی اف»، در مورد این موضوع بیشتر صحبت می‌کنیم.

2- بررسی قیمت کابینت نیمه سفارشی قبل از خرید:

به این نکته حتما توجه کنید که ممکن است کابینت آماده‌ای که انتخاب می‌کنید، به دلیل ثابت بودن ابعاد، با فضای شما جور در نیاید. بنابراین شاید نیاز باشد که از سازنده بخواهید تا کابینت نیمه سفارشی هم برای شما بسازد. در چنین شرایطی حتما قبل از خرید، در مورد قیمت کابینت نیمه سفارشی و اینکه آیا سازنده قبول می‌کند این کار را برای شما انجام بدهد یا نه هم با فروشنده صحبت کنید. اغلب سازنده‌ها ساخت کابینت نیمه سفارشی را قبول نمی‌کنند، اما سازندگان سلام ساختمان قبول کرده‌اند که با 20% هزینه بیشتر، این کار را برای شما انجام دهند.

در ضمن اگر می‌خواهید با سازندگان حرفه‌ای کابینت آماده که سلام ساختمان معرفی می‌کند بیشتر آشنا شوید، روی لینک زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را پر کنید:

معرفی سازنده حرفه‌ای کابینت آماده

کابینت ام دی اف آماده

خب تا اینجا بخش زیادی از موضوعات کلیدی را گفتیم، اما چند موضوع تکمیلی حول بحث قیمت کابینت MDF وجود دارد که برای آن‌هایی که علاقه‌مند هستند بیشتر مطالعه کنند، آن موضوعات را در ادامه می‌آوریم.

قیمت ورق ام دی اف MDF در بازار

یکی از عوامل مؤثر در هزینه کابینت‌ها، قیمت ورق MDF است. قیمت چند نوع ورق ام دی اف را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

و شما هم سؤال یا تجربه خودتان را کامنت کنید.

نوع ورق حداقل قیمت (تومان) حداکثر قیمت (تومان) توضیحات
ورق ام دی اف (MDF) سفید ایرانی 0 0 ضخامت 16 mm، ابعاد 183*366 cm
ورق ام دی اف (MDF) رنگی ایرانی 0 0
ورق ام دی اف (MDF) براق ایرانی 0 0
ورق ام دی اف (MDF)رنگی پویا 0 0 برند پویا – 16 mm، ابعاد 210*360 cm
ورق ام دی اف هایگلاس ایرانی 0 0 16 mm، ابعاد 122*244 cm
پلی گلس گروه 1 0 0
پلی گلس گروه 2 و3 0 0
ورق ام دی اف هایگلاس ترک 0 0 16 mm، ابعاد 122*244 cm
ورق هایگلاس ترک گروه 2 تا 3 0 0 قیمت هر گروه نسبت به گروه بعدی حدودا 35000 تومان اضافه میشود
صفحه روی کابینت ضخامت 32 میلیمتر 0 0 طول 420 سانتیمتر
صفحه روی کابینت ضخامت 48 میلیمتر 0 0 طول 420 سانتیمتر
ام دی اف فوق برجسته فرامید 0 0 16 mm، ابعاد 122*244 cm
ام دی اف فوق برجسته کینگ برد 0 0 16 mm، ابعاد 122*244 cm
 در این جدول با قیمت متری ورق ام دی اف سازنده کابینت‌های سفارشی و پیش ساخته آشنا شدید. در ادامه سایر عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت‌های ام دی اف را به شما می‌گوییم.

عوامل اصلی موثر بر تعیین قیمت کابینت ام دی اف (MDF) سفارشی و آماده چیست؟

هنگام تعیین قیمت نهایی کابینت ام دی اف سفارشی و آماده، عوامل متنوعی وجود دارند که می‌توانند قیمت کابینت را دچار تغییر کنند و همین موضوع انتخاب کابینت را برای شما سخت می‌کند. بنابراین در ادامه به طور جداگانه به بررسی موضوعات زیر می‌پردازیم:

 1. عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت ام دی اف سفارشی
 2. عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت ام دی اف آماده

با مطالعه دو مورد بالا، تا حدودی خرید کابینت ام دی اف برای شما راحت‌تر می‌شود و بهتر متوجه می‌شوید که در هنگام خرید و قیمت‌گیری کابینت،به چه آیتم‌هایی باید بیشتر توجه کنید.

1. مهم‌ترین عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت ام دی اف سفارشی

چه چیزهایی در قیمت تمام شده کابینت ام دی اف سفارشی تأثیر دارند؟؟ این عوامل را بشناسید و قبل از سفارش کابینت ام دی اف درباره آن‌ها تصمیم بگیرید:

1- اول از همه جنس ورق ام دی اف انتخاب شده در قیمت تأثیرگذار است. ورق ایرانی؟ خارجی؟ چه برندی؟ MDF مات یا ام دی اف براق؟

2- دومین عامل، طرح کابینت است که خیلی خوب است قبل از سفارش حداقل به صورت حدودی آن را انتخاب کنید. یکی از بهترین روش ها، انتخاب طرح مشابه از آلبوم‌های تصاویر زیبا و خوب، مثل گالری مدل کابینت ام دی اف  است.

3- سومین عامل، جزئیات اجرایی است که در مطلبِ کابینت ام دی اف (MDF) درباره آن صحبت شد. مثل یراق آلات، نحوه آب بندی و خیلی چیزهای دیگر.

ویدیو معرفی روش قیمت گیری صحیح و دقیق کابینت آشپزخانه MDF

همانطور که در بالا گفتیم، یکی از طرح‌های سلام ساختمان «تضمین قیمت» است که می‌تواند خیال شما را بابت قیمت‌هایی که کابینت سازها و دکوراتورهای ما می‌دهند راحت کند. اما در انتها خدمات دیگری که سلام ساختمان ارائه می‌دهد را هم معرفی می‌کنیم و می‌گوییم که کلاً ما چه کار می‌کنیم. منتهی قبل از آن، عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت‌های ام دی اف آماده را بررسی می‌کنیم.

2. مهم‌ترین عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت ام دی اف آماده

عوامل زیادی می‌توانند قیمت نهایی کابینت آماده ام دی اف را تحت تاثیر قرار دهند. اینجا چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها را بررسی می‌کنیم. با شناخت این آیتم‌ها می‌توانید مقایسه دقیق‌تری بین انواع کابینت آماده ام دی اف داشته باشید و دیگر کابینت‌ها را فقط بر اساس قیمت آن‌ها مقایسه نمی‌کنید.

 1. ارتفاع کابینت: ارتفاع کابینت ام دی اف آماده دیواری و زمینی، بر قیمت کابینت تاثیر دارند. برای مثال ممکن است قیمت یک کابینت ام دی اف از دیگری کمتر باشد، اما ارتفاع کابینت‌های آن هم کوتاه تر باشند.
 2. درب کابینت: برند و جنس درب کابینت می‌توانند قیمت را تغییر دهند. برندهای خارجی معمولا قیمت و کیفیت بالاتری دارند. همچنین کابینت آماده با درب‌هایی از جنس ام دی اف فوق برجسته، اغلب گران‌تر از کابینت با درب‌هایی از جنس ام دی اف معمولی است.
 3. بدنه کابینت: برند و جنس بدنه کابینت ام دی اف هم در قیمت تاثیر دارد. این موضوع را می‌توانید در جدول قیمتی ببینید. معمولا قیمت کابینت با بدنه نئوپان معمولی کمتر از نئوپان فشرده است. بدنه ام دی اف اما قیمت و کیفیتی بالاتر از دو حالت قبلی دارد.
 4. تزئینات جانبی: داشتن تاج، سرستون، جای چراغ، پاخور و دیگر تجهیزات اضافی هم، اگر جزو قیمت و طرح اصلی کابینت نباشند و بخواهید آن‌ها را جداگانه سفارش دهید، قیمت تمام شده کابینت آماده ام دی اف را افزایش می‌دهند.
 5. متراژ حقیقی: کابینت‌های آماده را می‌توانید در متراژ‌های 3، 4 و یا 5 متری تهیه کنید. متراژ حقیقی کابینت آماده، از عوامل موثر بر تعیین قیمت آن است و طبیعتا هر چه متراژ حقیقی کابینت بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر می‌شود. نکته مهم اینجاست که حتما از فروشنده سوال کنید که مثلا وقتی قیمت 5 متر کابینت آماده ام دی اف را به شما می‌گوید، آیا متراژ حقیقی دقیقا همان 5 متر است یا اینکه 4.90 است. اینجوری مقایسه قیمت‌ها برایتان راحت‌تر می‌شود. همچنین یادتان باشد فروشنده برای متراژهای زیر 3 متر، سود همان 3 متر را دریافت می‌کند.
 6. حمل و نصب کابینت: هزینه نصب و حمل کابینت آماده ام دی اف هم، از جمله موضوعاتی است که می‌تواند قیمت را تغییر دهد. این هزینه معمولا به عهده فروشنده است. بنابراین قبل از خرید حتما هزینه حمل و نصب را جداگانه بپرسید.
 7. یراق آلات: کیفیت و برند یراق آلات و … هم از دیگر مواردی است که بر قیمت کابینت آماده اثر دارد و باید هنگام مقایسه قیمت‌ها، به آن توجه کنید.
 8. صفحه کابینت: موقع قیمت گیری حتما از سازنده بپرسید که آیا قیمت صفحه کابینت را هم روی قیمت کل کابینت که به شما اعلام می‌کند، لحاظ کرده است یا نه. با این کار متوجه می‌شوید که آیا نیاز به پرداخت هزینه اضافه برای صفحه کابینت دارید یا اینکه تمام هزینه کابینت شما همانی بوده ک سازنده ابتدای کار اعلام کرده است.
 9. ابعاد و متراژ فضا: همانطور که قبل‌تر هم گفتیم، اگر فضای آشپزخانه شما طوری باشد که نیاز به کابینت سفارشی برای قسمت‌های خالی داشته باشید، قیمت نهایی کابینت آماده شما افزایش پیدا می‌کند.

گاهی اوقات توجه به تمام نکات بالا برای شما سخت می‌شود و نمی‌توانید قیمت کابینت‌ها را به درستی مقایسه کنید و تصمیم مناسبی بگیرید. در چنین شرایطی یک راهنما می‌تواند خیلی به شما کمک کند. برای همین می‌توانید از مشاورین سلام ساختمان برای خرید کابینت آماده، متناسب با آشپزخانه و بودجه خودتان مشورت بگیرید. برای این کار، فقط کافی است روی درخواست مشاوره رایگان کابینت آماده کلیک کنید.

سلام ساختمان چه کار می‌کند؟

سلام ساختمان بزرگ‌ترین بازار کابینت و دکوراسیون داخلی در ایران است که بیش از 300,000 کاربر ماهانه از سراسر ایران دارد. ما در سلام ساختمان دو هدف داریم:

 1. کمک به شما برای پیدا کردن دکوراتور و سازنده مطمئن و حرفه‌ای؛ و
 2. مشاوره و قیمت‌دهی رایگان.

یعنی شما هر نوع کار دکوراسیونی، اعم از ساخت کابینت و کمد که داشتید، می‌توانید روی ما حساب کنید.

حالا چگونه؟

فقط لازم است درخواستِ مشاوره یا سفارش خودتان را در لینک زیر ثبت کنید:

ثبت درخواست مشورت با سلام ساختمان

 • بعد کارشناس‌های ما با شما تماس می‌گیرند و هر سوالی که داشتید را به صورت کاملاً فنی، تخصصی و مبتنی بر تجربه‌های به روز پاسخ می‌دهند، و
 • اگر مایل باشید دکوراتور، کابینت‌ساز یا نجار متناسب با نیاز شما را در اسرع وقت به شما معرفی می‌کنند (همانطور که گفتیم، ما طرح تضمین قیمت داریم. یعنی اگر متخصص‌های عضو سلام ساختمان کار را با قیمت بیشتری نسبت به کارشناسیِ اتحادیه به شما تحویل دادند، ما به التفاوت را خود سلام ساختمان به شما برمی‌گرداند).

راستی همه خدمات ما کاملاً رایگان است!

در انتهای مطلب می‌توانید کامنت بدهید و کارشناسان سلام ساختمان به سرعت پاسخ شما را می‌دهند

تجربیات و سؤالات خودتان را درباره قیمت کابینت ام دی اف سفارشی و آماده کامنت کنید!

در این مطلب در کنار نکات قیمتی فراوانی که گفتیم،  متوجه شدید که کابینت ام دی اف را در بازار به دو صورت سفارشی و آماده می‌توانید تهیه کنید و قیمت هر دو نوع با یکدیگر متفاوت است. همچنین دانستید که کابینت‌های آماده 20 تا 40% ارزان‌تر از کابینت‌های سفارشی هستند و قابلیت نصب یک روزه دارند! حالا آیا باز هم سؤالی درباره قیمت انواع کابینت ام دی اف سفارشی و آماده دارید؟ آیا می‌خواهید کارشناس‌های ما پاسخ ابهامات شما را بدهند؟ اگر سوالی دارید می‌توانید آن را از ما بپرسید.

کامنت‌ها و جواب‌های بقیه را هم می‌توانید زیر همین مطلب بخوانید و به تجربه خودتان اضافه کنید.

و شما هم سؤال یا تجربه خودتان را کامنت کنید.

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
سلام ساختمان چیست؟
سامانه لاوان ماندگار ساختمان، با نام اختصاری سلام ساختمان، یک شرکت عضو پارک علم و فناری است، که در حوزه دکوراسیون داخلی چوبی مثل اجرای کابینت و کمد فعال است.
تا به حال بیش از 4000 پروژه کابینت و کمد در سلام ساختمان اجرا شده است.
سلام ساختمان چه مزیتی دارد؟
برخی از ویژگی‌های سلام ساختمان که به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت پروژه‌ی خود را اجرا کنید، عبارت است از:
 • مشاوره تخصصی رایگان
 • معرفی یک یا 2 کابینت ساز ارزیابی شده در شهر شما
 • ضمانت قیمت
 • ضمانت پیش پرداخت
 • ضمانت پروژه


از زمان ثبت نام تا زمان تماسِ مشاور، چقدر طول می کشد؟
اگر در شهرهای محدوده‌ی سلام ساختمان باشید (تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، کرمان، خوزستان، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، قم، مازندران)، کمتر از 12 ساعت کاری طول میکشد تا مشاور سلام ساختمان با شما تماس بگیرد.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، مشاوره در سلام ساختمان رایگان است. در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم:
 • مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان که بعد از ثبت نام شما در سایت صورت می‌گیرد.
 • مشاوره‌ی مستقیم با کابینت‌سازی که برای اجرای کار به شما معرفی شده‌است.
هر دوی این‌ها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
                      بله بازدید حضوری از پروژه ها بصورت رایگان انجام می‌شود.
                  آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام می‌دهد؟
بله. ما می‌توانیم کابینت‌سازهایی به شما معرفی کنیم که به صورت حرفه ای طراحی انجام می‌دهند. فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
اگر پروژه خود را با کابینت سازی که برای شما طراحی کرده است اجرا کنید، طراحی به عنوان تخفیف پروژه خواهد بود و برای شما رایگان است. اما اگر بعد از انجام طراحی به این نتیجه رسیدید که مایل نیستید با همان کابینت ساز پروژه‌ی خود را اجرا کنید، هزینه طراحی از شما دریافت می‌شود.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
112 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
حسین
حسین
13 اردیبهشت 1401 17:51

فرق بین ام دی اف نقطه با ام دی اف اکسترا چی هست

امین
امین
05 مرداد 1400 18:04

سلام چوب مناسب برای میز پینگ پنگ کدوم مدل هست ممنون میشم راهنمایی کنید

مهدی
مهدی
15 تیر 1400 20:15

سلام قیمت یک متر کابینت ام دی اف به شرطی که کابینت های هوایی تا سقف کار بشن چطور محاسبه و چقدر میشه ؟ یک متر کابینت زمینی و یک متر کابینت هوایی تا سقف

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
28 تیر 1400 07:01
پاسخ به  مهدی

با سلام
چون ارتفاع دیواری مشخص نیست و میفرمایید تا سقف، اندازه دیوار رو هم باید بفرمایید. یعنی در واقع باید بفرمایید از کف تا سقف آشپزخونه تون چتد سانتی متره، تا بشه ارتفاع دیواری رو برآورد کنیم.
ولی اینطوری نمیشه قیمت داد.

صادقی
صادقی
31 فروردین 1400 22:00

با سلام فرق بین ام دی اف پویا و آرتا چیه ؟آرتا میزنه ملامینه آیا ملامینه همون روکششه؟ کدام یک بهتره پویا یا آرتا؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 اردیبهشت 1400 08:30
پاسخ به  صادقی

سلام
جفتشون از برندهای. خوب و قابل قبول ایرانی هستند.
پویا قدیمی تر و با سابقه تر از آرتاست.
ملامینه اسم همون لایه ایه که روی mdfها کشیده میشه و همه ی برندها این ملامینه رو میچسبونند روی مغزیmdf.
پویا و آرتا هم اینکارو میکنند.

محمد رضا نگارستانی
محمد رضا نگارستانی
06 بهمن 1399 08:52

سلام چنانچه امکان دارد برای ده متر آشپزخانه به همراه یک و نیم متری اوپن و تاج کابینت طراحی جدید را ارسال بفرمائید .
واگر تلفیق های گلاس به همراه ام دی اف استفاده شود هزینه نهایی چقدر می شود باتشکر از راهنمایتون .

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
15 بهمن 1399 17:35

با سلام
طرح های داخل سایت رو با توجه به شکل آشپزخونه و ابعادش میتونید انتخاب کنید و ما چون ابعاد دقیق نداریم نمیتونیم کمک قابلی داشته باشیم.
ولی میتونیم اگه تمایل به اجرا داشته باشین کمک کنیم مجری منصف و خوش قولی بهتون معرفی کنیم که سابقه کاریش رو بخوبی میتونید بررسی کنید و میزان رضایت مشتری ش رو.

عبدالهی
عبدالهی
06 دی 1399 23:13

قیمت فعلی ۳ متر کابینت mdf ایرانی آشپزخانه(۳متر بالا و ۳متر پایین) چقدر میشه؟پیشاپیش ممنونم از پاسخگویتون?

همیطور قیمت ۵متر کمد دیواری mdfایرانی چقد هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
08 دی 1399 11:29
پاسخ به  عبدالهی

با سلام
همونطور که در بیشتر مقالات اشاره کردیم قیمت متری قیمت دقیقی نیست و با قیمت نهایی و تمام شده متفاوت میشه..
بهتره با مشاورهای ما مشورت کنید و مشاوره رایگان بگیرید. در لینک زیر شماره اتون را ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند.
https://b2n.ir/257945
موردی که شما فرمودید حدوداً بین ۱۱ تا ۱۲ میلیون میشه.

Po
Po
17 آذر 1399 23:55

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برای ۱۰متر کابینت چند متر ورق ام دی اف نیاز هست

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1399 09:59
پاسخ به  Po

با سلام
لطفاً شمارتون را درلینک زیر ثبت کنید تا همکاران برای مشاوره و راهنمایی باهاتون تماس بگیرند.
https://b2n.ir/257945
یا با شماره زیر تماس بگیرید.
۰۵۱۹۱۰۰۳۴۲۴ (ساعت 9 تا 17 روزهای کاری)

Mr bagheri
Mr bagheri
11 شهریور 1399 00:44

سلام ورقه ashik چند کیفیت داره و رنج قیمتش چجوریه و قیمت تمام شده هر کیفیت حدودی چقد میشه

افسانه
افسانه
23 مرداد 1399 10:42

سلام
قیمت ورق های ام دی اف و های گلس رو که نوشتین آیا به روز هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
27 مهر 1399 08:35
پاسخ به  افسانه

سلام
بله

شاه عالمی
شاه عالمی
21 خرداد 1399 21:11

سلام
بخش های زیادی رو خوندم
البته نه تمام مطالب
از مدیر سایت وتمام افرادی که با این کیفیت عالی در اطلاع رسانی قابل اعتماد تلاش کردند واین مجموعه رو مدیریت میکنند قلبا سپاس گذارم انشالله خدا قلبتون رو روشن وایمانتون رو زیاد وپایدار کنه در پناه حق باشید???

ادهم
ادهم
25 فروردین 1399 15:45

سلام نحوه محاسبه ارک اشپزخانه به چه صورته ممنون میشم راهنمایی کنید

salamsakhteman
salamsakhteman
27 فروردین 1399 09:19
پاسخ به  ادهم

سلام
آرک‌ها رو معمولاً بر اساس متراژ مصرفی ورق و سختی کار اجرا قیمت میگذارند.
مثلاً هر متر مصرفی mdf چهارصد هزار تومان.

...
...
25 دی 1398 02:33

سلام…
در مورد ام دی اف کایزر هم یه توضیحی بدید
…و قیمت الانش چنده؟

سماواتی
سماواتی
20 آذر 1398 16:55

سلام وقت بخیر
ام دی اف های ایرانی هم خوبه یا بهتره ترک کار کنیم؟

ناشناس
ناشناس
20 آذر 1398 02:09

کابینت با لترون رو تایید میکنین
لطفا راهنمایی کنین

محمدپارسا
محمدپارسا
20 آذر 1398 00:58

قیمت هاتون به روزه ؟

بی نام
بی نام
12 مهر 1398 22:34

سلام هایگلاس پاک چوب سفید اکلیل دار متری چند نصب میشه؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 مهر 1398 10:30
پاسخ به  بی نام

سلام
سفید اکلیل دار گروه یک هایگلاس هست که حدود متری ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومانه ولی همینطور که می‌دونید قیمت متری مبنای درستی برای برآورد نیست.
کدوم براتون مهم تره
متری چند کابینت کار کنه براتون؟! یا آخرش چقدر میخواد پول بدین؟!

رامین
رامین
08 مهر 1398 10:32

با سلام
بنده یه مجری یا به قول معروف سازنده هستم نکته اول اینکه اگه کسی میخواد براتون کابینت بزنه شاید قیمت رو پایین بده سر متراژ بخواد جبران کنه قانون کار کابینت اینه که هر یک متر کابینت به ارتفاع 90 در پاییت و یک متر کابینت به ارتفاع 75 در هوایی میشه یک متر کار بعضی ها قیمت پایین میدن ولی ارتفاع هوایی رو 60 میزنن بعد برای اون 15 سانت مابه التفاوت میگیرن که در مجموع میشه همون قیمت باقی همکارا
نکته دوم اینکه یراق وتجهیزات استفاده شده در کابینت بعضی ها با قیمت پایین متاسفانه برای اینکه سودی نصیبشون بشه از کیفیت جنس میزنن به عنوان مثال از ریل های قلطکی به جای ریل های ساچمه ای استفاده میکنن یا برای اتصال بجای پیچ از میخ بادی استفاده میکنن که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی بشه ضمنا تمای سازندگان موظف هست کابینت رو با دستگیره به مشتری تحویل بدن پس اگه قرار مشتری دستگیره روطبق سلیقه خودش بخره سازنده موظف درصدی از مبلغ دستگیره ( که به صورت معقول وعرف باشه )از کل مبلغ قرار داد کسر کنه
مورد سوم بعضا دیده شده سازنده قیمت پایین میده ولی در مجموع برای اینکه کار سود آور باشه براش هزینه جانبی اضافه میکنه به عنوان مثال هزینه ای تحت عنوان حمل نقل یا حتی هزینه ای تحت عنوان طبقه مثال برای طبقه دوم وسوم یه هزینه جدا گانه میگیرند.

محید
محید
29 شهریور 1398 00:33

سلام
یه سوال داشتم
کابینت ایزوفام بهتره یا فومنات؟
ممنون

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
31 شهریور 1398 12:39
پاسخ به  محید

سلام
کابینت با نام‌هایی که فرمودید نداریم. در اصل کابینت با ساخت ام دی اف کارخانه‌ی ایزوفام یا فومنات داریم. که ایزوفام از لحاظ کیفی یه مقدار بالاتر هست. ایزوفام از متریال خارجی برای تولید محصولاتش استفاده میکنه ولی فومنات از متریال ایرانی استفاده می‌کند.

آریا
آریا
05 شهریور 1398 04:10

سلام وقت بخیر. یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید. اگه بخوایم فقط درب کابینت و صفحه روی کابینت با کلیه ابزار و یراق مصرفی بدیم بسازن ( بدنه کابینت فلزی هست) قیمت رو چطور محاسبه میکنن؟ ایا قیمتش با ساخت کابینت کامل فرق میکنه یا همون قیمت رو محاسبه میکنن ؟

چشمگیر
چشمگیر
02 شهریور 1398 13:27

سلام .قیمت کابینت فلزی رو خیلی پایین زدین کابینت ام دی اف مغز خارجی رو با بدنه فلزی 1300000وتمام فلزی درب رنگ متالیک رو 1500000کار میکنیم با ورق گالوانیزه یا استیل هم مابت تفاوت حساب میشه

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
03 شهریور 1398 09:09
پاسخ به  چشمگیر

با سلام
میشه بفرمایید کجا کار می‌کیند یا در چه شهری فعالیت میکنید؟ تا با هم ببینیم این اختلاف برای چی هست.

حميد
حميد
10 خرداد 1398 09:17

قیمت کابینت تمام pvc با یراق الات مرغوب متری چند هست ؟مزایای mdf نسبت به pvc چیست ؟ضمنا در مورد برندهای مرغوب و کابینت ممبران هم توضیح دهید.

محمدی
محمدی
21 اردیبهشت 1398 14:38

سلام و خسته نباشین
سوالی داشتم خدمتتون آشپزخانه ام یازده متر کابینت به انزمام جزیره و نما ها و …میخوره درحال حاضر با جنس فرامید طرح برجسته قیمتش چقدر در میاد؟
ممنون

نصیر
نصیر
20 فروردین 1398 00:41

سلام خسته نباشید .
اگر ممکنه برندهای ام دی اف ایرانی رو از نظر جنس اولویت بندی کنید .
متشکرم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
20 فروردین 1398 19:33
پاسخ به  نصیر

سلام، سپاس
ایزوفام، چهلستون، پاک چوب، پویا، فومنات، آرتا، نقطه ،آرین سینا اصلی، تبریز، جی وان G1.
این ترتیب طبق نظر کابینت سازها و کارشناسان هستش. شما باز هم خودتون می تونید تحقیق کنید.

سمیرا
سمیرا
18 فروردین 1398 15:31

سلام. سال نو مبارک. امکانش هست طرحی که برای آشپزخانه در نظر گرفتیم رو با متراژ و جزییات براتون ارسال کنیم قیمتش رو بفرمایید؟؟ منزل ما در حال ساخت هست و چون تحویل نگرفتم نمیتونم کابینت ساز ببرم ببینه ولی میخوام بدونم تقریبا هزینه چقد میشه که برنامه ریزی بکنم. ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
19 فروردین 1398 09:39
پاسخ به  سمیرا

سلام، سال نو شما هم مبارک.
حالا شما ابعاد دقیق و طرحتون را به شماره زیر تلگرام کنید تا همکاران بخش فنی بررسی کنند.
09120217278

داود محمدی
داود محمدی
13 فروردین 1398 10:48

سلام من میخوام در کمد دیواریهامو ام دی اف کنم مشاوره قیمت در این زمینه هم میدید؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 فروردین 1398 21:38
پاسخ به  داود محمدی

سلام، بله.
شمارتون را ارسال بفرمایید تا بعد از تعطیلات همکاران باهاتون تماس بگیرند.

Uc
Uc
27 اسفند 1397 11:13

سلام دوست عزیز. جدا متاسف هستم بایت توضیحاتی که دادید و اظهار نظر هم کردید که قیمت منطقی اینقدره!!!! دو حالت بیشتر نداره یا دست در کار دارید یا ندارید. اگر دارید که صد در صد ثر اشتباه هستید. اگر ندارید هم لطفا اظهار نظر نکنید و مردم رو گرفتار نکنید. شما برای گرفتن پورسانت و بستن قرارداد حاضرید هر کاری انجام بدید. در صورتی که وقتی یه سازنده میگه من 800 میزنم و شما معرفی میکنید به مشتری. در واقع هر دو رو بیجاره کردید چون اگر کارشون به کتک کاری کشیده نشه قطعا به کلانتری و دادگاه و اتحادیه کشیده میشه. خب واضحه وقتی قیمت تمام شده زیر قیمت هزینه ها باشه،مشحصه که تولید کننده داره جنس اشغالی که حتی یک ماه جواب نمیده رو اسنفاده میکنه. مثل لترون. همون نوپانی که همکارمون گفت. و کسی هم متوجه نمیشه. بعد میبینید که هزینه صفحه و یراقو نصب و حمل و نقل هم جداگانه اضافه میکنه،همینطور هزینه طراحی و کارشناسی. خلاصه در آخر قیمت بیشتر از قیمت واقعی تمام میشه و جنس کار اشغال. پس لطفا مردم رو به سمت دردسر هدایت نکنید. توضیح دادن خوبه ولی قیمت پرت ندید لطفا.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
10 فروردین 1398 11:06
پاسخ به  Uc

سلام همکار عزیز
در ابتدا بایستی از دقت و حسن نظر شما در رابطه با پستی که گذاشتید تشکر کنیم.
سلام ساختمان به عنوان مرجعی برای اطلاع رسانی در مورد کابینت و دکوراسیون داخلی وظیفه خودش میدونه که اطلاع رسانی صادقانه ای در مورد قیمت های عرف بازار داشته باشه این که این قیمت ها مربوط به کیفیت های مختلف از کار خواهد بود در مقاله توضیح داده ایم.
بازدیدکنندگان سایت حق دارند قیمت های مختلف بازار را اطلاعات داشته باشند به طور مثال در کابینت ام دی اف قیمت 700 تا یک میلیون تومان برای ام دی اف ایرانی اعلام شده است اجرا با قیمت ۷۰۰ تا ۸۰۰ تومان برای هر متر طول کابینت با ابعاد استاندارد مطمئناً کیفیت خیلی خوبی را نخواهد داشت ولی این قیمتی است که بعضی از همکاران به مشتریان اعلام می‌کند.
همیشه می توان با بهره بردن از متریال بهتر کیفیت بالاتری را به دست آورد و این مستلزم هزینه بیشتری است به قول بزرگترها “هرچقدر پول بدی آش میخوری”.

ولی در مورد اینکه گفته بودید جدا از هزینه کابینت هزینه های دیگری ممکن است توسط بعضی از همکاران ناصادق از مشتری اخذ شود باید عرض کنیم که ما در تمام قسمت های این مقاله و دیگر نوشته ها تأکید کرده ایم که گرفتن قیمت به صورت متری صحیح نیست و توصیه‌ی اکید کرده‌ایم که قیمت اجرای کابینت و کمد را به صورت تمام شده باید از مجری درخواست کرد.
((همیشه برای همه اینکه در پایان چه مبلغی به کابینت ساز پرداخت کنیم مهمتر است از اینکه کابینت ساز قرار است متری چند کابینت را برای ما انجام دهد))
مطلب دیگر اینکه سلام ساختمان مجری کابینت و دکوراسیون داخلی نیست
سلام ساختمان کابینت سازهای منصف و حرفه ای را به هموطنان معرفی می کند.
و از کابینت کاران هیچ درصدی دریافت نمی کند بنابراین قضاوت شما در مورد این که ما به خاطر دریافت پورسانت این قیمتها را اعلام کرده‌ایم صحیح نیست ما خود را موظف می دانیم قیمت های مختلف بازار را اطلاع رسانی کنیم ولی توصیه می کنیم که کار را بهتر است با کیفیت مطلوب و قیمت تمام شده ی منصفانه از مجریان کابینت و دکوراسیون داخلی دریافت کنید
در پایان مجدداً از اینکه اظهار نظر فرمودید متشکرم.

محمد
محمد
04 اسفند 1397 11:43

سلام:میخواستم بدونم برای شش متر کابینت چندتا ورق ام دی اف لازم میشه؟

درمان
درمان
27 بهمن 1397 02:08

سلام علیکم بنده 13متر کابینت کردم آشپزخانه خونمو. ام دی اف ایرانی حالا تقریبا چند درمیاد. ممنون از راهنماییتون. درضمن دوهفته پیش این کار انجام شده

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
27 بهمن 1397 10:03
پاسخ به  درمان

سلام
در حال حاضر قیمت هر مترطول برای ام دی اف ایرانی بین 700,000 تا 1,000,000 تومان هستش. و قیمت نهایی و تمام شده با توجه به اندازه اپن، فضای یخچال، دکور، حتی تغییر ارتفاع کابینت دیواری از 70 به 90، در قیمت نهایی تأثیرگذاره.

فرهاد رحمتی
فرهاد رحمتی
24 بهمن 1397 02:12

واقعا قیمتها خیلی بد شده مغازه تا مغازه خیلی تفاوت قیمت داره مخصوصا یراق

جواد
جواد
16 بهمن 1397 20:24

با سلام خدمت شما…اگر کل متریال با مشتری باشه و درخواست انجام کار متری باشه ، مثلا یک کمد دیواری به ابعاد 3.50عرض و 2.80 ارتفاع باشه …هزینه ساخت هر متر چقدر خوبه پیشنهاد بدم ممنونم.

بیدار
بیدار
14 بهمن 1397 07:30

سلام روزتون خوش…من جایی مستاجر هستم یک بخش کوچکی از کابینت اشپزخانه به دلیل اینکه خییییلی نزدیک شعله گاز بوده اسیب دیده…حدود مربع 10 در10…دنبال ورق ام دی اف سفید براق هستم که قینت مناسب باشه تعویضش کنم…یا اگر امکان ترمیم داشته باشه درستش کنم..ممکنه کمکم کنید…

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 بهمن 1397 11:21
پاسخ به  بیدار

سلام روزتون بخیر
بهترین کاری که میتونید انجام بدین، اینه که به بورس کابینت سازی تو محل خودتون یا نزدیک محل خودتون مراجعه کنید و ام دی اف مورد نظر را از اونجا می تونید برش خورده اش رو پیدا کنید و استفاده کنید. یا اینکه کابینت سازی که نزدیک منزلتون باشه پیدا کنید چون کار لکه گیری هست، تا کسی با قیمت مناسب براتون انجام بده.

farhadi
farhadi
11 بهمن 1397 14:46

نصب هر نوع کابینت ام دی اف و ممبران

توسط اکیپ های نصاب ماهر و حرفه ای دارای ابزار کامل نصب.. تمام نقاط تهران و شهرستان ها

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
13 بهمن 1397 09:36
پاسخ به  farhadi

سلام جناب فرهادی
لطفاً برای همکاری شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند.
با تشکر
https://app.salamsakhteman.com/register-login

حامد
حامد
08 بهمن 1397 11:42

قیمت ورق ام دی اف رو اینجا نشون دادید یا قیمت کابینت ام دی اف؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
11 بهمن 1397 09:31
پاسخ به  حامد

سلام دوست عزیز
در ابندای این مقاله جدولی بر اساس قیمت ورق تنظیم شده و در جدول بعدی قیمت بر اساس متر طول برای ام دی اف ذکر شده است.

حامد
حامد
08 بهمن 1397 11:41

الان نزدیک عید شده، قیمت ام دی اف و کابینت و کمد ام دی اف چقدر به دلار ارتباط داره؟ الان دوباره دلار داره گرون میشه ممکنه باز افزایش قیمت بیاد تو بازار؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
13 بهمن 1397 09:39
پاسخ به  حامد

سلام
تا مرز ۱۲ تومن برای دلار تغییر در قیمت mdf خیلی احتمال پایینی دارد و تغییر نمیکنه، ولی اگر دلار به بیشتر از ۱۲ تومن برسد، تغییر قیمت هم خواهیم داشت.

سعید
سعید
30 دی 1397 13:01

با عرض سلام و خسته نباشید.
میخواستم بدونم که یه کابینت 7 متری اگه متریالش رو خودم تهیه کنم هزینه ساختش فقط چقدر در میاد؟
با تشکر و خسته نباشید

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 بهمن 1397 13:29
پاسخ به  سعید

با سلام
پیشنهاد ما این هست که اینکار رو به صورت انجام ندید. چون به هرحال ممکنه یه جاهایی به اختلاف بخورید ولی اگر مسر هستید که این کار را انجام دهید، تقریباً برای هر متر طول کاری که براتون انجام بدهند برای کابینت با ابعاد استاندارد حداقل حدود 250 تا 300 هزار تومان دستمزد نصب این کار میشه.
بستگی داره که چقدر کار پیچیده باشه و ممکنه حدود 50% قیمت هم بالاتر برود ولی باز هم جنس کابینت مهمه.

افشین
افشین
26 دی 1397 23:54

سلام خوبین ورق ام دی اف یا هایکلاس میخام بخرم شما میفروشین بخرم.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
27 دی 1397 16:38
پاسخ به  افشین

سلام دوست عزیز، ما خرید و فروش ورق ام دی اف نداریم.

راد
راد
24 دی 1397 17:51

سلام ،اگه نقشه آشپزخونه رو بدم می شه ی طرح واسه کابینت بهم بدین،لطفأ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 21:32
پاسخ به  راد

سلام
متأسفانه در سایت واحد طراحی نداریم. ولی میتونیم طراح آنلاین رو بهتون معرفی کنیم که میتونن با گرفتن ابعاد آشپزخونه طرح اجرایی بدهند.
اگه تمایل دارین تلفن و ایمیلتون رو بفرستین تا بتونیم اطلاعاتشون رو ارسال کنیم.

ریوندی
ریوندی
24 دی 1397 14:56

سلام.من میخوام ببینم قیمت کابینت ام دی اف براق چقدر درمیاد برام.. 6مترونیم کابینت بالا و5مترونیم پایین 2مترو70سانت سوپر کابین بالای یخچال 1مترو40سانت جزیره 2متر در 1متر…باتشکر

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 بهمن 1397 11:59
پاسخ به  ریوندی

سلام
برای برآورد دقیق ریالی کار، جدای از بحث ابعادی که خیلی با دقت فرمودید و البته عمق جزیره هم مهمه، اگر خواسته باشید قیمت تمام شده و اجرایی داشته باشید بهتره که قیمت توسط کارشناس در محل برآورد بشه. و اگر کارتون انجام نشده ما پیشنهاد می کنیم در قسمت درخواست کابینت ساز شمارتون را ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند و حداقل دو کارشناس اجرا بهتون معرفی می کنند تا برسند خدمتتون و بعد از بازدید بهتون قیمت تمام شده و با ضمانت اجرا بدهند. دوستانی که رزومه ی خیلی خوب و چندین مشتری راضی توی سیستم دارند. شما اگر فقط قیمت خواستید باید عمق جزیره را هم اعلام بفرمایید تا همکاران بهتون حدود قیمت بدهند.

فائزه
فائزه
24 دی 1397 00:05

سلام من میخوام ببینم قیمت کابینت برای اشپز خونم چند درمیاد سه متر بالا و پایین ۶۰ سانت یه سره و جای هود و زیر گاز رومیزی و دور یخچال اوپن و بوفه ندارم کابینت بدون دستگیره قیمت معمولی و براق چند درمیاد با تشکر

حافظ
حافظ
23 دی 1397 21:20

کابینت ای جی تی کیفیتش بهتره یا ایشیک ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:49
پاسخ به  حافظ

سلام
هر دو برند عالی هستند.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
23 دی 1397 00:02

باسلام خسته نباشید خدمت شما عرض کنم سایت تون اصلا بدرد نمیخوره چون مشتری را گمراه میکنه بنظرم قیمت ندین بهتره

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:37

با سلام
دغدغه ی اصلی مشتری ها دانستن قیمت هستش و ما در بخش های مختلف بازه و حدود قیمت را درج کردیم که از حدود قیمت ها آگاه بشند. ولی در قسمت های مختلف سایت، تأکید کرده ایم که بهترین روش قیمت گیری که ضمانت اجرایی هم داشته باشد توسط مجریان در بازدید از محل برآورد قیمت می گردد و بهترین قیمت، قیمت تمام شده است.

محمد
محمد
22 دی 1397 18:32

سلام لطفاً میکنید قیمت صفحه روی کابینت های کلاس رو چند مورد اعلام کنید

نیما
نیما
21 دی 1397 16:50

سلام.چگونه میتوان تعداد ورق مورد نیاز برای متراژ مشخصی کابینت به طور حدودی بدست آورد؟حدودا هر ورق نهایتا چقدر دور ریز دارد.مثلا با هایگلاس واسه ۸.۵ متر کابینت چند عدد ورق هایگلاس سفید ای جی تی نیاز است؟اگر قیمت برای ساخت هر متر کابینت از همین مارک را بفرمایید ممنون میشم.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 22:09
پاسخ به  نیما

سلام
قیمت بر اساس متر طول برای هایگلاس ترک بین 1200000 تا 1500000 هستش. ولی برای اینکه ببینیم هر متر چقدر هایگلاس می خواد کاملاً ربط داره به ابعاد و طرح کابینت و یه سری جزئیات و طبقات و…
هر کابینتی با هر شکلو شمایل و طرحی که داره، مقدار مصرفیش خیلی متفاوته و نمی شود عدد دقیقی را بیان کرد.

نیما
نیما
21 دی 1397 16:43

سلام.لطفا بفرمایید ضریب کابینت آشپزخانه از نوع ایستاده در محاسبه قیمت چند است؟همچنین بفرمایید آیا عمق کابینت در محاسبه قیمت فرق میکند یا نه؟لطفا اگر فرق دارد با دیتیل توضیح دهید.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
25 دی 1397 22:30
پاسخ به  نیما

سلام
نوع کابینت ایستاده برآوردش 3 برابر قیمت زمینی هستش، یعنی اگر هر متر طول کابینت یک عدد a تومان باشه، 60% این a تومان مربوط به زمینی هست.بنابراین 180 درصد قیمت متر طول میشه قیمت کابینت ایستاده با عمق 60.
و در جواب سوال دوم بله فرق می کند. استاندارد برای زمینی عمق 55 است، کابینت دیواری عمقش 30 هست. و اگر عمق بیشتر بشه به همان نسبت قیمت هم تغییر می کند.

محمدی
محمدی
14 دی 1397 22:04

با سلام.خواهشن در مورد قیمت دادن دقت کنید.شما نمیتوانید روی گفته ی فرضی یه همکار بگید که کابینت متری انقدر هست.
این جور کابینت سازها اولش این قیمت رو میدن و بعدش کم کم به مشتری میگن فلان چیز و یا فلان یراق رو میبره و گرونتر میشه.یعنی یه جورایی مشتری رو جذب میکنن و بعدش گوش مشتری رو میبرن.
پس خواهشن همکار هایی رو معرفی کنید و اینجا قیمت بدید که عقل و منطق با هم جور در بیاد و از همون اول اون قیمت نهایی رو بدید که اخرش میخواهید بدید.
چون شماها بازار رو خراب کردید و یه قیمت های مجازی میدید و وقتی مشتری به کارگاهای ما مراجعه میکنن.میگن که فلان جا گفته متری انقدر.
یه کم با مردم صادق باشید و بزارید مردم با صداقت اشنا شن که نیازی نباشه اولش قیمت پایین داد که جذب شه و بعدش اخر فاکتور یه جوری حساب کنید که همه ی اونا جبران شه.
به امید اینکه همه صادق بشن.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 11:47
پاسخ به  محمدی

سلام جناب محمدی
تا حدی موافق صحبت هاتون هستیم ولی از اونجاییکه متأسفانه مقالات ما رو مطالعه نفرمودید، تو این قسمت ها همفکر شما هستیم. ما هم تأکید می کنیم که قیمت گرفتن به صورت متری کار اشتباهیه و نباید انجام بشه. باید قیمت تمام شده بگیریم. توی مقالمون که گفتیم “چطوری قیمت بگیرید که سرتون کلاه نره” دقیقاً همین مطلب شما رو گفتیم. یه عده قیمت پایین می دهند و بعد از اتمام کار گرونتر فاکتور میدن. کسانی هم تو سایت ما می آیند که نیاز به قیمت متری دارند، ما چاره ای نداریم که حداقل و حداکثر قیمت متری را در سایت اعلام کنیم، برای احترام به درخواست مشتری هامون. ولی خوب این ملاک نمیشه، گفتیم کسی که ام دی اف 800 تومن میزنه قطعاً با پایین ترین کیفیت کار رو انجام میده ولی خوب این قیمت تو بازار هست.ما توصیه نمی کنیم همچین کسی رو انتخاب کنید که با کیفیت پایین کار کنه، چون به هرحال هرچقدر پول بدی همونقدر آش می خوری.. اگر شما می خواهید از خدمات سلام ساختمان استفاده کنید و عضو و همکار سلام ساختمان باشیدم یتونید ثبت نام کنید تا تیم فنی بررسی کنند و انشاءالله استانداردهای سایت رو تأیید گرفتید یکی از کابینت سازهای سلام ساختمان می شوید و کار در منطقه ی خودتون بهتون معرفی می کنیم.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
14 دی 1397 15:09

قیمتی که گذاشتین کاملا اشتباهه!
اگر شما ادعا میکنید کابینت کار منصف و حرفه ای معرفی میکنید در جریان باشید که با متری 800 تومن کسی نمیتونه کابینت حرفه ای بزنه و بدون شک مجبوره از نئوپان استفاده کنه و لولاهای معمولی و کلی یراق درجه 3 که بعد از چندماه خراب میشه…. پیشنهاد میکنم بجای اینکه تمرکزتون روی قیمتِ پایین باشه، روی کیفیت محصول مانور بدین که با ادعای شما که معرفی حرفه ای ها هست، در تناقض نباشه!

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
22 دی 1397 16:48

با سلام
ببینید دوست عزیز قیمتی که شما بهش اشاره کردید کف قیمتی هست که دارند کار انجام می دهند.ما باید حدود این قیمت را به مشتری بگوییم. البته همزمان باهاش هم عنوان می کنیم پایین ترین قیمتی که داره انجام میشه معایبی هم دارد. حالا نه اینکه از نئوپان استفاده کنند، مثلاً ممکنه از ام دی اف جی وان استفاده کنند که موقعی که برش می خورخ بوی بدی ازش به شمام میرسه، یا از متریال ضعیف استفاده می کنه کسی که متری 800 تومان کار می کنه. ولی عرفی که الان داره کار میشه چیزی بین 900,000 تا 1,200,000 تومان هست. یعنی با قیمت 1,200,000 مجری اگر منصف باشه یک کار خوب و با کیفیت می تونه تحویل بده. ولی مستحضر هستید می تونه کسی همون 1,200,000 رو بگیره ولی در متریال کم فروشی کنه و دیگه اینجا مسئولش نیستیم. چیزی که ما باید اطلاع رسانی واقعی داشته باشی، اینکه قیمت 800,000 تومان داره اتفاق میفته. البته تشریف ببرید تو سایت و ملاحظه کنید هیچ وقت ملاک ما قیمت متری نبوده، یعنی همه جا گفتیم هموطنان عزیز قیمت متری نگیرید. قیمت متری ملاک خوبی برای مقایسه کابینت سازها نیست. باید کارتون را طراحی کنید و قیمت تمام شده بگیرید. سؤال ما از مشتری ها اینه آیا قیمت متری بهتره یا قیمت تمام شده ی کارتون؟! مطمئناً قیمت تمام شده خیلی بهتره. کسی می تونه قیمت متری پایین تر بدهد ولی کابینت تمام شده فاکتورش بیشتر می شود. شما هم اگر کابینت ساز هستید خواهش می کنیم مقالات ما را بخونید و به گروه 300 نفری ما بپیوندید تا بتونیم در منطقه ای که تشریف دارید باهاتون کار کنیم. در سایت ثبت نام کنید تا انشاءالله بعد از بررسی اولیه و تأیید دوستان بخش فنی بتونیم در خدمتتون باشیم.

بزرگمهر
بزرگمهر
08 دی 1397 03:01

سلام یک کانتر پذیرش جهت هتل به طول متر وارتفاع استاندارد با ورق مناسب برای این کار چند در میاد؟از اطلاعات مفیدتان سپاسگذارم

منتقد
منتقد
06 دی 1397 12:55

مورخ 27 / 12 / 2018
انتقاد به مطالب سایت را انعکاس دهید؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 دی 1397 13:33
پاسخ به  منتقد

با سلام
لطفاً اگر انتقادی دارید و می خواهید ثبت شود شماره تلفن و ایمیل خودتون را ثبت کنید.
ما در خدمتتون هستیم.

محمدعلیپور
محمدعلیپور
26 آذر 1397 19:15

سلام خسته نباشید
من بخوام 7مترکابینت های گلاس با بدنه ملامینه که 120 یک میز هست بزنم پول لوازمش به تنهایی چقدر میشود

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
28 آذر 1397 11:57
پاسخ به  محمدعلیپور

سلام
شما باید بیشتر توضیح بدید که:
چه نوع هایگلاسی میخواین ایرانی یا ترک؟
ارتفاع کابینت دیواری شما چقدره؟
آیا قسمتی از کابینتتون بصورت کمدی هست که فر و ماکرو بخوره؟
آیا گازتون داخل کابینته و اگه جوابتون مثبته آیا زیرش کشو داره؟
آیا دور یخچالتون یونیت اجرا خواهد شد؟
آیا پکیج تون داخل کابینت خواهد رفت و ابعادش چه؟
آیا یونیت زیر سینک ازpvc میخواین ساخته بشه؟
و سوالات دیگه..
برای رسیدن به پاسخ باید یه کارشناس و کابینت ساز کاربلد، کار رو بازدید کنه و برآورد کارشناسی کنه.
اگه تمایل داشتین در سایت سلام ساختمان ثبت نام کنید تا کابینت کار حرفه ای به شما معرفی بشه.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
18 آذر 1397 07:13

سلام خسته نباشی من یک کانتر برای پست بانک میخواهیم بسازیم کابینت ساز به همان قیمت داده رنگ سبز فسفری براق متری 1200000 ایا این چنین قیمتی در بازار صحت داره درضمن شیراز زندگی میکنم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1397 11:01

سلام
با توجه به اینکه از ام دی اف با رنگ خاص فسفری استفاده می کنید، این حدود قیمت خارج از عرف نیست.ولی برای برآورد دقیق قیمت باید ابعاد کانتر و میزان مصرف ام دی اف را برآورد کنید. پیشنهاد ما به شما کنترل قیمت توسط کابینت سازان دیگر است.چنانچه تمایل داشته باشید در شیراز کابینت سازهای منصف وحرفه ای که عضو سلام ساختمان هستند میتوانند در برآورد قیمت یا اجرا کار اگر تمایل داشته باشید بعتون کمک کنند.
برای دسترسی به این کابینت سازان می توانید فرم درخواست کابینت ساز را در سایت پرکنید. همکاران با شما تماس می گیرند و کابینت ساز معرفی می کنند.