21
فوریه

کابینت آشپزخانه های گلاس؛ تصاویر، قیمت، معایب و مزایا

۱۳ خرداد ۱۳۹۷

در اینجا مدل ها و عکس های مختلفی از کابینت های‌ گلاس رو می‌بینید، با مزایا و معایبش آشنا میشین و درباره قیمت و ساخت این نوع کابینت باهاتون صحبت می‌کنیم.

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه

به دنبال جدیدترین مدل ها و بهترین کابینت ساز ها در شهر خود هستید؟

کابینت آشپزخانه هایگلاس

بدنه این نوع کابینت از جنس ورق‌های «های گلاس» ساخته شده. ظاهر براق، شفاف و شیشه ای شکل اون، بانوان خوش سلیقه رو طرفدار خودش کرده و کلی باعث پیشرفتش در بازار شده. قیمت کابینت های گلاس هم نسبتاً مناسبه و خودِ این باعث شده افزایش سهم های گلاس در بین انواع کابینت رو شاهد باشیم. معمولاً طرح‌های این نوع کابینت از نوع کابینت‌های مدرن و ساده هستند.

اما «های گلاس» چیه؟؟ نامگذاری کلمه های گلاس برخلاف تصور عموم، ربطی به کلمه «شیشه» (Glass) نداره. های گلاس در حقیقت متریالی است شبیه به ام دی اف که پوشش لایه بیرونی اون متفاوت و از جنس پلکسی گلاس (نوعی پلاستیک) است؛ در ام دی اف های معمولی، پوشش ورق از جنس ملامینه است. معمولاً یک طرف ورق های گلاس با این لایه ی شفاف و زیبا پوشش داده میشه و سمت دیگه ی اون لایه معمولی‌تری داره و برای همین عموماً فقط از یک سمت، شفافیت و زیباییِ خاصِ هایگلاس رو میبینین. قیمت کابینت های گلاس قیمتی متعادل محسوب میشه ولی در عین حال توصیه می‌کنیم قبل از انتخاب این جنس، مزایا و معایب اون رو به خوبی بشناسید.

عکس و مدل کابینت های گلاس

مدل‌های زیبا و عکس‌های نابی رو از انواع طرح‌های کابینت های گلاس در گالری مدل کابینت های گلاس جمع‌آروری کردیم. توصیه می‌کنیم اون‌ها رو با دقت ببینین و به خوبی الگوبرداری کنین. تعداد این تصاویر در گالری کابینت های گلاس خیلی زیاده برای همین در اینجا 10 نمونه رو میاریم.

گالری مدل کابینت های گلاس 

کابینت آشپزحانه های گلاس سفید کرمکابینت های گلاس ترکیب رنگ کرم و سفید

کابینت آشپزخانه های گلاس کرم و بنفشکابینت های گلاس رنگ کرم و بنفش

کابینت های گلاس رنگ سفیدکابینت های گلاس ترکیب رنگ سفید 

کابینت کار مناسب را پیدا کن:بهترین را پیدا کن

 

کابینت های گلاس رنگ سفید و گردوییکابینت های گلاس ترکیب رنگ گردویی و سفید

کابینت آشپزخانه های گلاس رنگ مشکیکابینت های گلاس ترکیب رنگ مشکی

کابینت های گلاس رنگ مشکیکابینت های گلاس رنگ قرمز

کابینت کار مناسب را پیدا کنبهترین را پیدا کن

 

کابینت های گلاس رنگ مشکی و سفیدکابینت های گلاس ترکیب رنگ مشکی و سفید

کابینت آشپزخانه های گلاس بنفش و ام دی اف کرمکابینت ترکیب ام دی اف کرم و های گلاس بنفش

کابینت های گلاس رنگ طوسی سفیدکابینت های گلاس و ام دی اف ترکیب سفید و طوسی

کابینت های گلاس رنگ سفید نارنجیکابینت های گلاس ترکیب رنگ نارنجی و سفید

 مزایا و معایب کابینت های گلاس

مزایای این نوع کابینت رو در چند مورد زیر میشه خلاصه کرد:

1- زیبایی و درخشش خاص رویه ی هایگلاس

2- تنوع در طرح و رنگ متریال های‌ گلاس

3- قیمت نسبتاً اقتصادی (کمی گران‌تر از ام دی اف)

اما در مورد معایب این نوع کابینت! خوبه که هر نوع کابینتی که می‌خواین انتخاب کنین مشکلات و معایبش رو به خوبی بشناسید. ما به صورت مفصلی این مورد رو جداگانه در مطلب مربوطه‌اش آوردیم؛ اینجا رو کلیک کنین: معایب کابینت های گلاس

 قیمت کابینت های گلاس

میشه با یک طرح معمولی، با قیمت خوب و هزینه مناسبی کابینت های گلاس رو ساخت. قیمت کابینت های گلاس البته تابع طرح و برندِ متریال انتخابی است، یعنی نوع ورق هایگلاس و نوع یراق‌آلات و غیره. جزئیات دقیق‌تر از اعداد و ارقام ریالی و نکات مهم برای قیمت کابینت های گلاس رو در این مطلب ببینین: قیمت کابینت های گلاس

 

به عنوان آخرین و یکی از مهمترین نکات یادآوری می‌کنیم ساخت کابینت‌تون رو به دست کابینت‌ساز حرفه ای و مطمئن بسپرین. با چند نفرشون مذاکره کنین، مشورت بگیرین و قیمت نهایی رو ازشون بخواین اعلام کنند و نهایتاً یک تصمیم خوب و اقتصادی بگیرید.

کابینت کار مناسب را پیدا کن:بهترین را پیدا کن

مطالب مرتبط