21
فوریه

کابینت آشپزخانه های گلاس: زیباترین عکسها، قیمت ها، معایب و مزایا

۵ مهر ۱۳۹۷

در اینجا مدل ها و عکس های مختلفی از کابینت های‌ گلاس رو می‌بینید، با مزایا و معایبش آشنا میشین و همچنین ترکیب رنگهای مختلف را در آشپزخانه با اپن های مختلف رو مشاهده میکننین و درباره قیمت و ساخت این نوع کابینت آشپزخانه باهاتون صحبت می‌کنیم.

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه

به دنبال جدیدترین مدل ها و بهترین کابینت ساز ها در شهر خود هستید؟

کابینت آشپزخانه هایگلاس

بدنه این نوع کابینت از جنس ورق‌های «های گلاس» ساخته شده. ظاهر براق، شفاف و شیشه ای شکل اون، بانوان خوش سلیقه رو طرفدار خودش کرده و کلی باعث پیشرفتش در بازار شده. قیمت این نوع کابینت هم نسبتاً مناسبه و خودِ این باعث شده افزایش سهم های گلاس در بین انواع کابینت رو شاهد باشیم. معمولاً طرح‌های این کابینت از نوع کابینت‌های مدرن و ساده هستند.

کابینت کار مناسب را پیدا کن:بهترین را پیدا کن

اما «های گلاس» چیه؟؟ نامگذاری کلمه های گلاس برخلاف تصور عموم، ربطی به کلمه «شیشه» (Glass) نداره. هایگلاس در حقیقت متریالی است شبیه به ام دی اف که پوشش لایه بیرونی اون متفاوت و از جنس پلکسی گلاس (نوعی پلاستیک) است؛ در ام دی اف های معمولی، پوشش ورق از جنس ملامینه است. معمولاً یک طرف ورق های گلاس با این لایه ی شفاف و زیبا پوشش داده میشه و سمت دیگه ی اون لایه معمولی‌تری داره و برای همین عموماً فقط از یک سمت، شفافیت و زیباییِ خاصِ هایگلاس رو میبینین.درضمن توجه داشته باشید که از این متریال برای ساختن انواع کمد دیواری و غیر دیواری هم استفاده میشه. قیمت کابینت های گلاس قیمتی متعادل محسوب میشه ولی در عین حال توصیه می‌کنیم قبل از انتخاب این جنس، مزایا و معایب اون رو به خوبی بشناسید.

طرح کابینت آشپزخانه mdf

قیمت انواع کابینت 

کابینت کار مناسب را پیدا کن:بهترین را پیدا کن

عکس و مدل کابینت های گلاس

مدل‌های زیبا و عکس‌های نابی رو از انواع طرح‌های کابینت های گلاس در گالری مدل کابینت های گلاس جمع‌آروری کردیم. توصیه می‌کنیم اون‌ها رو با دقت ببینین و به خوبی الگوبرداری کنین. تعداد این تصاویر در گالری کابینت سلام ساختمان خیلی زیاده برای همین در اینجا 10 نمونه رو میاریم.

کابینت آشپزحانه های گلاس سفید کرمکابینت های گلاس سفید و کرم

کابینت آشپزخانه های گلاس کرم و بنفشکابینت های گلاس رنگ کرم و بنفش

کابینت های گلاس رنگ سفیدکابینت سفید های گلاس

کابینت کار مناسب را پیدا کن:بهترین را پیدا کن

 

کابینت های گلاس رنگ سفید و گردوییترکیب رنگ کابینت های گلاس سفید گردویی

کابینت آشپزخانه های گلاس رنگ مشکیطرح کابینت های گلاس مشکی

کابینت های گلاس رنگ مشکیمدل کابینت های گلاس قرمز

کابینت کار مناسب را پیدا کنبهترین را پیدا کن

 

کابینت های گلاس رنگ مشکی و سفیدکابینت آشپزخانه هایگلاس سیاه و سفید

کابینت آشپزخانه های گلاس بنفش و ام دی اف کرمکابینت ترکیب ام دی اف کرم و های گلاس بنفش

کابینت های گلاس رنگ طوسی سفیدام دی اف هایگلاس ترکیب رنگ سفید و طوسی

کابینت سفید

کابینت سفید

کابینت های گلاس رنگ سفید نارنجیکابینت های گلاس ترکیب رنگ نارنجی و سفید

 مزایا و معایب کابینت های گلاس

مزایای این نوع کابینت رو در چند مورد زیر میشه خلاصه کرد:

1- زیبایی و درخشش خاص رویه ی هایگلاس

2- تنوع در طرح و رنگ متریال های‌ گلاس

3- قیمت نسبتاً اقتصادی (کمی گران‌تر از ام دی اف)

اما در مورد معایب این نوع کابینت! خوبه که هر نوع کابینتی که می‌خواین انتخاب کنین مشکلات و معایبش رو به خوبی بشناسید. ما به صورت مفصلی این مورد رو جداگانه در مطلب مربوطه‌اش آوردیم؛ اینجا رو کلیک کنین: معایب کابینت های گلاس

 قیمت کابینت های گلاس

میشه با یک طرح معمولی، با قیمت خوب و هزینه مناسبی کابینت های گلاس رو ساخت. قیمت کابینت های گلاس البته تابع طرح و برندِ متریال انتخابی است، یعنی نوع ورق هایگلاس و نوع یراق‌آلات و غیره. جزئیات دقیق‌تر از اعداد و ارقام ریالی و نکات مهم برای قیمت کابینت های گلاس رو در این مطلب ببینین: قیمت کابینت های گلاس

به عنوان آخرین و یکی از مهمترین نکات یادآوری می‌کنیم ساخت کابینت‌تون رو به دست کابینت‌ساز حرفه ای و مطمئن بسپرین. با چند نفرشون مذاکره کنین، مشورت بگیرین و قیمت نهایی رو ازشون بخواین اعلام کنند و نهایتاً یک تصمیم خوب و اقتصادی بگیرید.

کابینت کار مناسب را پیدا کن:بهترین را پیدا کن

مطالب مرتبط