13
سپتامبر

کمد دیواری و ریلی جدید، 25 طرح و مدل کمد لباس در سال 2019

۲۳ بهمن ۱۳۹۷

امتیاز این مقاله: 4.8

دراین مطلب، مدل های کمد دیواری جدید و مدرن و کمد لباس مثل مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب، کمد لباس ام دی اف و کمد دیواری اتاق بچه رو بررسی میکنیم. کمد دیواری دنیایی از طرح های مختلف داره که هرکدوم میتونه الهام بخش شما برای انتخاب طرح و مدل مدنظر خودتون باشه. مدل های کمد دیواری میتونه برای اتاق خواب بزرگسال، اتاق خواب کودک یا هرجای دیگه ای که شما احساس نیاز میکنین تا وسایلتونو قرار بدید، مناسب باشه. کمد لباس و کمد دیواری انقدر مهمه که شاید نبودش در یک اتاق از خونه، مارو از اجاره یا خرید اونجا منصرف کنه.

بهترین سازنده کمد شهر خودت رو پیدا کن! پیدا کن

کمد های دیواری ریلی امروزه کاربرد خیلی گسترده ای پیدا کردند. دلیل اون هم اینه که فضای اتاق ها و خانه ها کوچیک شده. کمد های ریلی فضایی برای باز شدن درب هاشون نیاز ندارن و خیلی به صرفه جویی فضا کمک میکنند. کمد های دیواری ریلی میتونن با متریال های مختلف مثل ام دی اف، ممبران، ه  ایگلاس و چوب ساخته شده و دارای کاربرد های مختلف مثل کمد دیواری ریلی لباس، کمد دیواری بچه و … هستند. بعلاوه کمد های دیواری غیر ریلی هم هستند که با با وجود نیاز به فضای بیشتر، اما طرفداران خودشونو دارن و هنوز خیلی از افراد این کمد هارو به کمد های ریلی ترجیح میدن.

در موردکمدهای ریلی، مسأله ای که اهمیت زیادی داره کیفیت ریل هاییه که در کار استفاده میشن. حتماً حواستون باشه که از ریل های با کیفیت استفاده شده و از ریل های چینی که در بازار با قیمت کمتری عرضه میشن، استفاده نکنین که مجبورین زود به زود اون هارو عوض کنین و به دردسرش نمی ارزه!

کمد های دیواری لباس و کمد های دیواری ریلی اکثراً تمام دیوار رو میپوشونن و بنابراین توجه به طرح و مدل اون ها از اهمیت زیادی برخورداره. حواستون باشه که از یک نجار حرفه ای و مطمئن استفاده کنید تا خیالتون از جهت طرحی و اجرای کمد دیواری خودتون راحت باشه.

خب بریم سراغ بررسی مدل ها و عکس های کمد دیواری

مدل و عکس کمد دیواری اتاق خواب

مدل کمد دیواری

یادتونه گفتم بعضی از درب ها مدل آکاردئونی دارن؟ این یه نمونه از اونهاست. البته این درب ترکیبی از درب شیشه ای و درب آکاردئونیه. یک مدل خیلی جذاب که با وجود استفاده ازشیشه در درب، حریم خصوصی کمد هم حفظ شده.

کمد دیواری ام دی اف

رنگ بندی شاد مجاور کمد باعث به چشم اومدن کمد میشه. کمد ام دی اف با رنگ سفید و طوسی ممکنه کسل کننده به نظر بیاد اما اینجا میبینین که وجود رنگ های جانبی هماهنگ با این پس زمینه، چقدر در چشم نواز شدن و جذابیت نمای کمد تأثیر داره.

کمد دیواری ام دی اف سفید طوسی

یک مدل کاملا ساده که در آینده هم مطمئنا قدیمی نمیشه با یک آینه روی درب. این مدل ها از قدیم وجود داشتن و هنوز هم استفاده میشن.

دنبال کمد ریلی با قیمت مناسب هستی؟  پیدا کن

کمد لباس ام دی اف

یک مدل کمد دیواری مدرن با رنگ بندی نسبتاً سرد. این مدل که از انواع کمد های دیواری مدرنه، باز هم معضل عدم حفظ حریم خصوصی رو در اون میبینیم. اگه مایل به استفاده از طرحای اینچنینی باشین، باید خیلی حواستون باشه تا همیشه مرتب باشه.

جالباسی فلزی

مدل کمد دیواری مدرن. البته چیزی که به جذابیت این مدل اضافه کرده رنگ بندی خیلی خوب لباساست.

کابینت ام دی اف آبی

رنگ بندی خیلی ماهرانه در یک فضای جادار و دوست داشتنی. شما توی این مدل دیگه دغدغه ی کمبود فضا نخواهید داشت.

کمد ممبران سفید

مدل کمد دیواری کلاسیک که شامل کمد لباس دیواری، دکور و کتابخونه ست. اتاقتون باید خیلی بزرگ و جادار باشه تا طرح های مشابه این رو بتونین داخلش اجرا کنید. این مدل توی خانه های ایرانی کاربرد کمی داره.

میخوای کمد دیواری یا کمد لباس سفارش بدی؟  پیدا کن

کمد ام دی اف کرم

یک مدل کمد لباس با درب چوبی که استفاده از این درب ها بسیار رایجه. این نوع کمد رو بیشتر در هتل ها میتونین ببینین.

کمد لباس کلاسیک

مدل کمد دیواری اتاق خواب کلاسیک با یک رنگ بندی بی روح! مدل های کلاسیک کمد دیواری میتونه خیلی زیبا و جذاب باشه به شرطی که با یک رنگ بندی مناسب همراه بشه و کسل کننده نباشه.

کمد لباس جادار

یک مدل کمد لباس چوبی همراه با کشوهای پرتعداد بزرگ و جادار. البته مشکل این مدل هم اینه که فضای خصوصی زیاد داخلش رعایت نشده و بیشتر مناسب جاهاییه که لباس ها در معرض نمایش میخواد قرار داده بشه مثل مزون.

مدل کمد غیر دیواری اتاق خواب

کمد دیواری ام دی اف

یک مدل کمد غیردیواری خیلی ساده و دلنشین که در آینده هم مطمئناً قدیمی نمیشه با یک آینه روی درب. این مدل ها از قدیم وجود داشتن و هنوز هم استفاده میشن.

کمد دیواری ام دی اف سفید قهوه ای

رنگ سفید میتونه خیلی برای کمد های اتاق خواب جذاب باشه ولی ایرادش اینه خیلی زود کثیف میشه. به خصوص برای جاهایی مثل اتاق خواب که مراجعه به اون کمد ها خیلی زیاده و بیشتر در معرض کثیف شدنه.

کمد دیواری سفید

یک طرح جذاب به صورت آینه ای. این طرح میتونه اتاق شما رو بزرگتر نشون بده و بنابراین کاربردش توی اتاق های کوچک زیاده. این مدل هم جزو کمد های دیواری محسوب نمیشه و غیر دیواری بوده و قابل جابجاییه.

بهترین سازنده کمد شهر خودت رو پیدا کن!  پیدا کن

درب آینه ای برای کمد لباس

یک کمد با درب آینه ای دیگه. درب آینه ای مزایا و معایب خودشو داره. یکی از مزایاشو گفتم که فضا رو بزرگتر نشون میده و عیبش هم اینه که خیلی راحت رد دست روش میمونه و باید همیشه حواستون به این مسأله باشه.

کمد ام دی اف مدرن

مدل کمد اتاق خواب با درب تمام آینه ای. در کنارش کمد با درب تمام ام دی اف. مقایسه ی این دو کنار هم میتونه به شما در انتخابتون کمک کنه. اگه دنبال یک مدل درخشان هستنید توصیه ی ما به شما انتخاب مدل با درب آینه ای است و اگه دنبال یک مدل ساده تر و راحت تر هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب مدل با درب ام دی افه.

کمد بدون درب

کمد لباس اتاق خواب بدون درب و کاملاً باز. بااینکه حفظ حریم خصوصی در این مدل اتفاق نمیفته، اما طراحی قوی اون ممکنه مارو با وجود این عیب بزرگش، قلقلک بده تا اون رو انتخاب کنیم!

مدل کمد دیواری ریلی

کابینت ام دی اف مدرن کرم

یک کمد دیواری ام دی اف با درب ریلی و کلی جا برای آویز کردن لباس ها و قرار دادن لباس هایی که نیاز به آویزان شدن ندارن. اون کشو های پایین میتونن خیلی کاربردی باشن و محل نگهداری وسایل مختلف اهالی خانه باشن.

کمد ام دی اف ریلی

یک مدل کمد لباس ریلی خیلی یونیک و جذاب که دارای قفسه های متعده و نیاز مشتری به فضا رو کاملا رفع میکنه. رنگ آبی تیره در اینجا به جذابیت کمد اضافه کرده.

کمد دیواری با درب های شیشه ای

یک مدل کمد دیواری ریلی و دوست داشتنی مخصوص اتاق خواب با درب های شیشه ای مات. حفظ حریم خصوصی کاملا در این روش رعایت شده. حتی داخل کمد دارای نورپردازی مخصوصه و این باعث شده که به جذابیت طراحی افزوده بشه.

کمد ریلی طوسی

رنگ بندی دلنشین در کنار جادار بودن میتونه هر مشتری رو ترغیب به خرید این کمد ریلی آماده و پیش ساخته کنه. در کنار ریلی بودن درب که نقطه ی اشتراک این طرح با مدل قبلیه، تفاوت این مدل با مدل قبلی هم اینه که این مدل کاملا متحرک بوده و درصورت نیاز میتونین جای اون رو تغییر بدین.

چطور قیمت کمد رو بگیری که سرت کلاه نره!!  پیدا کن

کمد ریلی هایگلاس

کمد های گلاس ریلی. مدل کمد دیواری مدرن و جدید که مخصوص خوش سلیقه هاست.

کمد دیواری ریلی ام دی اف

کمد دیواری ام دی اف ریلی جادار و کاربردی. اون قفسه های کنار کمد خیلی میتونه توی کاربردی کردن فضا مؤثر باشه و به عنوان دکور استفاده بشه.

مدل کمد دیواری اتاق بچه

کمد اتاق بچه

یک کمد خیلی جادار بچگانه. رنگ بندی های کمد های بچه همیشه جذاب و دوست داشتنیه.

کمد دیواری اتاق بچه

طراحی این کمد خیلی بچگانه نیست. اما از لباس ها و کفش ها میشه فهمید که برای بچه هاست. جادار و با حفظ حریم خصوصی کمد.

کمد دیواری ام دی اف اتاق بچه

یک مدل جالب با درب پارچه ای. اون طرح روی دیوار کنار کمد خیلی به زیبا شدن اتاق کمک کرده. رنگ بندی نسبتا خوب و دلنشینی هم داره و زیاد نمیشه از معایبش صحبت کرد.

کمد دیواری مدرن اتاق بچه

یک مدل کمد دیواری خیلی متفاوت و جذاب. این مدل کمد دیواری اتاق بچه، میتونه حس زندگی در طبیعت رو به ما بده. صددرصد این حس توسط بچه ها استقبال میشه و خیلی میتونه اونا رو سر ذوق بیاره. تنها مشکلش اینه که تمیز نگه داشتنش یه مقداری سخته و زحمت زیادی داره.

کمد جادار اتاق بچه

یه مدل کمد اتاق بچه و نوزاد جذاب دیگه. البته کمی شلوغه! شاید بهتر باشه که توی کمد های بچه ها از تعدد قفسه جلوگیری بشه و یه مدل خلوت توی اتاق قرار داشته باشه.

کمد کلاسیک برای اتاق بچه

لاکچری و حیر انگیز. میتونیم توی این دو کلمه این مدل کمد اتاق بچه رو توصیف کنیم.  داشتن همچین اتاقی آرزوی خیلی از بچه هاست.

چند طرح کمد دیواری ام دی اف (MDF)

کمد قابل حمل ام دی اف

مدل کمد پیش ساخته ی ام دی اف با ترکیب رنگ چشم نواز. گفتیم که این مدل از کمد ها قابلیت جابجایی دارن و خیلی مناسب افرادی هستن که ممکنه سالی یک بار مجبور به اسباب کشی باشن و خونه ای که داخلش ساکن میشن فاقد کمد اتاق خواب مناسب باشه. این کمد ها میتونه نیاز این افراد رو کاملا برطرف کنه و خیالشون از این بابت راحت باشه.

قیمت دقیق کمد را از سازنده کمد بگیر  پیدا کن

کمد ام دی اف جادار

مدل کمد ام دی اف جادار با طرح کناره ی چوب. طرح چوب در کنار اکثر رنگ ها به کار میره و ترکیب بسیار مناسبی ایجاد میکنه. البته شاید استفاده از طوسی مقداری فضای اتاق شما رو دلگیر کنه. برای همین معمولاً کمتر از رنگ طوسی برای دکوراسیون داخلی اتاق ها استفاده میشه.

کمد ام دی اف مخصوص آچار

یک کمد ام دی اف مخصوص ابزار آلات. جادار بودن و داشتن کشو به تعداد کافی توی این مدل ها خیلی مهم و ضروریه.

کمد دیواری برای اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب جادار با طراحی خوب و فضای استفاده ی کافی و رنگ بندی چشم نواز. استفاده از درب باعث میشه تا شما نخواد خیلی نگران این مسأله باشید که همیشه کمدتون مرتب باشه.

کمد دیواری جادار ایرانی

کمد ام دی اف جادار و مناسب برای استفاده در خانه های ایرانی. درب های متعدد باعث شده تا استفاده از این کمد و دسترسی به لباس ها راحت باشه. فضای قفسه مانند هم باعث شده تا لباس هایی که نمیخوایم آویز بشن، جایی برای قرارگرفتن داشته باشن.

کمد دیواری به همراه میز مطالعه

یک کمد یا بهتره بگم دکوراسیون جامع و کامل. این کمد میز مطالعه و محل آویز لباس ها و کلی قفسه داره که میتونه خیلی از نیاز های شما رو برطرف کنه. تنها مشکلش اینه که در قسمت لباس ها درب براش درنظر گرفته نشده و باعث میشه شما اجباراً همیشه اونو مرتب نگه دارید. شایدم مشکل نیست و این خودش یک حسن به حساب میاد!

کمد ام دی اف طرحدار

استفاده از طرح های مختلف روی درب کمد میتونه باعث زیباتر شدن کمد بشه. در این کمد، طرح ریزی که روی درب کمد استفاده شده باعث جذب شدن نگاهمون به کمد میشه. به طور کلی ترکیب رنگ و طرح زیبایی در این مدل به کار رفته.

کمد دیواری کلاسیک رنگ قهوه ای

بهترین سازنده کمد شهر خودت رو پیدا کن! پیدا کن

قهوه ای سوخته همیشه یکی از گزینه های پرطرفدار برای انتخاب در دکوراسیون داخلی خونه هاست. این کمد اتاق خواب یک مزیت دیگه هم داره و اونم جادار بودن و تعدد قفسه ها برای قرار دادن وسایل مختلفه.

درپایان لازمه بگم که اگه دوست دارین اطلاعاتی در مورد کمد دیواری و کابینت و رنگ بندی ها و سایر موارد مربوط به اون داشته باشید، حتما به مطالبی که داخل سایت قرار میدیم توجه کنید.

امیدوارم از این مطلبمون استفاده کرده باشید. لطفا، حتماً دیدگاه هاتونو برامون ارسال کنید.

مطالب پیشنهادی:

کمد دیواری جدید، مدل‌ ها، قیمت بازار و روش قیمت گیری
 
کدام کدل کمد دیواری برای اتاق شما مناسب تر است؟!
 
هر رنگ چه مفهوم، معنا و حسی دارد؟ معجزه رنگ در دکوراسیون و کابینت
 
قیمت ام دی اف در بازار و آنچه درباره ورق ام دی اف MDF نمی دانید