قیمت کابینت های گلاس؛ بدونید تا سرتون کلاه نره – تیر 1401

قیمت کابینت های گلاس

حتما بخاطر گرفتن قیمت کابینت های‌گلاس ترک و ایرانی به این مقاله سر زدی و میخوای هرچه زودتر قیمت رو بدونی. اگر حدسم درس باشه باید بهت بگم جای درستی اومدی!

چون در این مطلب، ما در «سلام ساختمان» که یک سایت تخصصی برای ساخت انواع کابینت و معرفی کابینت‌ساز حرفه‌ای در شهر شما هست، هم قیمت های روز کابینت هایگلاس رو ارائه میدیم (حتی به تفکیک شهر!! باورت میشه؟!!)، و هم نکاتِ غافلگیرکننده ای رو بهت میگیم که کمکت میکنه در قیمتگیری کابینت، کلاه سرت نره! پس تا آخر مقاله با من همراه باش تا کاملاً حرفه ای بشی.

راستی! در انتهای این مطلب چند نمونه آشپزخونه «های گلاس» که توسط کابینت سازهای سلام ساختمان اجرا شده رو با هم می‌بینیم.

جدول قیمت کابینت هایگلاس (های گلاس) – تیر 1401

همیییشه میگیم، در قیمت گیری برای کابینت و کمد، اشتباه ترین روش، قیمت گیری متری هست! اما خیلی وقتا برای اینکه با حدود قیمت کابینت آشنا بشیم نیازه قیمت متری رو بدونیم.

پس منم اول در جدول زیر قیمت متری کابینت رو بهت میگم، اما بعدش حتما قسمتِ رازهای مهمِ قیمت گیریِ کابینت هایگلاس رو بخون تا با روش درست قیمت گیری آشنا بشی.

دیگه وقتشه بریم حدود قیمت انواع کابینت هایگلاس که توسط بیش از 300 متخصص سلام ساختمان جمع آوری شده و در جدول زیر ببینیم:

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس » – متری و به تومان // تاریخ به روز رسانی قیمت ها: 0

نوع کابینت هایگلاس حداقل قیمت (تومان) حداکثر قیمت (تومان)
قیمت کابینت های گلاس ایرانی 0 0
قیمت کابینت های گلاس خارجی گروه 1 تا 3 0 0

 

نکته: یادت نرفته که گفتم قسمت راز مهم قیمت گیری رو بخون؟؟ اما قبلش بریم رسالت اطلاع رسانیِ قیمت رو به حد اعلا برسونیم و قیمت کابینت هایگلاس رو به تفکیک چند شهر ارائه بدیم (این قیمت ها رو به کمک کابینت سازهامون که در شهرهای مختلف ایران مشغول به کار هستن، تهیه کردیم. اگه کار کابینت و کمد داشتی، در خدمتیم. فقط کافیه در این لینک ثبت نام کنی.)

قیمت کابینت هایگلاس، به تفکیک شهر (نرخ قیمت کابینت سازهای سلام ساختمان در سراسر ایران)

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس » – متری و به تومان // تاریخ به روز رسانی قیمت ها: 0

شهر حداقل قیمت هایگلاس ایرانی حداکثر قیمت هایگلاس ایرانی
ارومیه 3,500,000 4,200,000
اصفهان 4,000,000 4,600,000
تبریز 3,500,000 3,900,000
تهران 3,500,000 4,000,000
خوزستان 3,700,000 4,500,000
شیراز 3,500,000 4,700,000
قزوین 3,700,000 4,500,000
قم 3,500,000 4,000,000
کرج 3,500,000 3,700,000
کردستان 3,600,000 4,700,000
کرمان 4,200,000 4,900,000
لرستان 3,500,000 4,000,000
مشهد 3,400,000 3,800,000
مازندران 4,200,000 5,000,000
همدان 4,000,000 4,700,000

توجه داشته باش برآورد نهایی قیمت کابینت های گلاس، جزئیات زیادی داره و باید کمی براش وقت بذاری. روش درست قیمت گذاری و قیمت گرفتن از کابینت سازها رو در مطلب قیمت کابینت گفتیم پس سعی کن از مراحل 6 گانه ای که در اون مطلب آوردیم به خوبی پیروی کنی تا سرت کلاه نره!

راز مهم قیمت گیریِ کابینت هایگلاس: چرا نباید به قیمت متری کابینت هایگلاس اکتفا کرد؟

فرض کن مثلاً بصورت خیلی سرانگشتی برای یک آشپزخانه معمولی یک کابینت به طول 10 متر لازم هست که اگر کابینت های گلاس باشه تقریباً بین 35 تا 40 میلیون تومان در میاد. یادت باشه این اعداد یک راهنمای کلی هستند و برای عدد قطعی و قیمت نهایی لازم است  که با کابینت سازهای مختلف و مطمئن مذاکره کنی و اقتصادی ترین و در عین حال منطقی ترین قیمت کابینت آشپزخانه رو برای کابینت هایگلاس خودت انتخاب کنی. زیرا موارد زیادی داریم که قیمت متر طول را ارزان تر اعلام کرده اند ولی قیمت تمام شده نهایی به مراتب گران تر درآمده است!!

پس در این باره توصیه ما این هست که:

 • به قیمت متر طول (واحد محاسبه قیمت) اکتفا نکنی!
 • حتماً قیمت نهایی تمام شده کابینت همراه با جزییات اجرایی مثل طرح و مدل، کیفیت دستگیره ها و از این قبیل موارد رو در نظر بگیری.

در انتها با حساب تمام جزییات، یک قیمت تمام شده نهایی از کابینت ساز و نجار مدنظرت بگیر و در نهایت کابینت سازهای مختلف رو بر اساس قیمت تمام شده ای که اعلام کردن (همراه با جزئیات)، مقایسه کن.

برای مشاهده جزییات نحوه محاسبه قیمت کابینت و نکات کاربردی مطلب نحوه محاسبه قیمت کابینت را مطالعه کنید.

کابینت هایگلاس

عوامل اصلی در تعیین قیمت کابینت های گلاس چیست؟

برای اینکه بتونیم قیمت دقیق کابینت هایگلاس مورد نظر خودمون رو بدونیم، باید با یکسری عوامل موثر در تعیین قیمت این کابینت آشنا بشیم. بنابراین 3 عامل اصلی در تعیین قیمت کابینت هایگلاس عبارتند از:

1. نوع ورق کابینت هایگلاس

اول از همه، مثل کابینت آشپزخانه ام دی اف، قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس هم وابسته به نوع ورق هایگلاس انتخاب شده است: مثلاً:

 • ورق هایگلاس ایرانی است؟
 • خارجی است؟
 • چه تیپی است؟
 • یا اینکه با چه برندی سرو کار داریم؟

همگی پرسش هایی هستن که در تعیین قیمت کابینت هایگلاس خیلی تاثیر دارن. البته معمولاً ورق های خارجی گران‌تر هستند.

2. طرح کابینت هایگلاس

دومین عامل در تعیین قیمت کابینت هایگلاس طرح کابینت هایگلاس هست (که از نظر اهمیت حتی می‌تونه تبدیل به اولین عامل بشه). به طور کلی خیلی بهتر است که طرح رو قبل از سفارش انتخاب کنی، حتی به صورت حدودی!

برای شروع انتخاب طرح کابینت هایگلاس مورد نظرت، می‌تونی از مقاله مدل های زیر کمک بگیری:

عکس و مدل کابینت هایگلاس

3. جزئیات اجرایی کابینت هایگلاس

 سوم، جزئیات اجرایی پروژه است (مثل جنس یراق آلات و یونیت و غیره) که در مطلب «کابینت آشپزخانه هایگلاس» درباره‌اش صحبت شد.

کابینت های گلاس

مهمترین نکته در سفارش کابینت های گلاس (به این نکته توجه نکن، اگر «کیفیت» یا «هزینه» برات مهم نیست)

در مورد روش قیمت گیری بالاتر صحبت کردم،  اما در اینجا فقط یک نکته که از نظر ما مهمترینه رو بهت میگم:

کابیت ساز کابینت ساز!  کابینت ساز!

کابینت ساز یا نجاری که ساخت کابینت های گلاس تو رو بدست می‌گیره، مهمترین بخش کار هست:

 • ماهر بودنش،
 • مطمئن بودنش،
 • منصف بودنش
 • خوش قول بودنش
 • خوش اخلاق بودنش
 • خوش سلیقه بودنش
 • و حتی دقیق بودنش

همگی ویژگی هایی هستن که در این فرد اهمیت زیادی دارند. چون شما معمولا یک عمر با محصولی که کابینت ساز برات میسازه زندگی می‌کنی!

کابینت هایگلاس

می‌تونی برای پیدا کردن این جور آدمها، روی بزرگترین سیستم معرفی کابینت ساز ایران حساب باز کنی. «سلام ساختمان» تخصصش همینه. از این لینک استفاده کن:

کابینت ساز مناسب برای کار خودت رو پیدا کن

حالا بریم سراغ یکی از مهمترین دغدغه ها: با تمام این اوصاف، از کجا بفهمیم که کابینت ساز قیمت منصفانه ای رو اعلام کرده؟ در قسمت بعد، به این سوال جواب میدیم.

تضمین قیمت کابینت هایگلاس چیست؟ چطور با این اوضاع بازار، می‌تونم از قیمت مطمئن باشم؟

بعضی اوقات مشتری ها از ما پرسیدن که درسته که سلام ساختمان یک مرجع معتبر توی این کار هست اما از کجا معلوم کابینت سازی که به ما معرفی می‌کنین قیمتش نسبت به کیفیتش منصفانه باشه!؟؟!

راه حل ما، «ضمانت قیمت»:

با اینکه «سلام ساختمان» در قراردادها دخالت نمی‌کنه اما برای اولین بار سیستمی رو ایجاد کردیم که معاملات بین کابینت‌ساز و مشتری رو خودمون تضمین کنیم! یعنی قیمت عادلانه کابینت هایگلاس رو خود خود ما ضمانت می‌کنیم.

روال کار اینجوری هست که:

1. شما با کابینت ساز معرفی شده قرارداد کابینت هایگلاس می‌بندید،

2. کار تحویل می‌شه و تسویه حساب می‌کنین،

3. حالا اگه حس کردین کار گرون تر اجرا شده، لازم نیست تلاش کنین تا ضررتون رو با هزار مصیبت از کابینت ساز بگیرین، بلکه «سلام ساختمان» خودش با افتخار مابه التفاوت پول شما رو بهتون پس میده.

مثال عملی از «تضمین قیمت»:

فرض کنید شما با کابینت سازی که «سلام ساختمان» معرفی کرده کابینت هایگلاس به قیمت 12 میلیون تومان می‌سازید. کابینت رو تحویل می‌گیرین و مبلغ توافق شده رو پرداخت می‌کنین. سه روز بعد، کابینت ساز حرفه‌ایِ دیگه‌ای میاد و بهتون میگه:

«من میتونستم همین کابینت رو با هزینه 10 میلیون تومن برات بسازم. اینم جزئیات کار من! واقعا 10 تومن بیشتر نمیشه و 12 تومن خیلی زیاد بوده برای این کابینت!!» در این صورت شما اصلاً نگران نیستین، چون از طرح تضمین قیمت استفاده کردین. کافیه مطابق شرایط ساده ما اقدام ‌کنید و بدونِ اینکه حتی با کابینت سازی که بهش 12 میلیون تومان رو دادید صحبت کنید، خود «سلام ساختمان» بهتون 2 میلیون تومان برمی‌گردونه.

ما یک هدف بزرگ داریم: آرامش خیال مشتری

حالا بریم چند کابینت هایگلاس از هزاران مدلی که کابینت سازهای ما در سراسر ایران اجرا می‌کنن رو با هم ببینیم. اما قبل از اون یک سورپرایز فوق العاده برات داریم که با کمک اون می‌تونی از قیمت انواع کابینت دلخواه خودت با خبر بشی. اون هم به صورت کاملا رایگان!!!

با ماشین قیمت سلام ساختمان، رایگان قیمت انواع کابینت رو محاسبه کن!

در این قسمت قرار هست شما رو با ماشین قیمت سلام ساختمان آشنا کنیم تا بتونید از این به بعد قیمت انواع کابینت و به ویژه کابینت هایگلاس دلخواه خودتون رو خیلی سریع، راحت و رایگان محاسبه کنین. این قیمت، حدودی اما خیلی کمک کننده هست و به طور اختصاصی برای کابینت آشپزخانه شما محاسبه میشه. برای استفاده از این خدمات ویژه، فقط کافیه روی لینک زیر کلیک کنید:

محاسبه آنلاین قیمت کابینت هایگلاس ایرانی و ترک

در نهایت بریم سراغ آخرین و جذاب‌ترین موضوع مقاله که دیدن چند نمونه از هزاران کابینت هایگلاسی هستکه توسط کابینت سازهای  سلام ساختمان در سراسر ایران اجرا شدن. برای دیدن این کابینت های هایگلاس زیبا که در کشور خودمون اجرا شدن آماده این؟

نمونه کارهای واقعیِ کابینت هایگلاس

حالا بریم چند کابینت هایگلاس از هزاران مدلی که کابینت سازهای ما در سراسر ایران اجرا می‌کنن رو با هم ببینیم.

 • تصویر شماره 1:

کابینت تهران هایگلاس

این کابینت توسط یکی از چندین کابینت ساز ما در تهران اجرا شده. شاید در نگاه اول بگید این مدل اگه هایگلاسه پس چرا براق نیست؟!

جواب اینه که این کابینتِ کم نظیر از جنس کابینت هایگلاس مات ساخته شده. از این جهت می‌گیم کم نظیر که تکنیک بکار رفته برای اجرای اون بسیار ویژه است، چون اجرای این نوع از قوس‌ها با ورق ام دی اف  و هایگلاس کار هر کسی نیست!  

 • تصویر شماره 2:

کابینت آشپزخانه هایگلاس

هایگلاس سفید!

یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در کابینت های گلاس رنگ سفید هست. در این نمونه کار هم که توسط یکی از نجارهای ما در اصفهان اجرا شده، از هایگلاس سفید در کنار ام دی اف به زیبایی استفاده شده.

 • تصویر شماره 3:

کابینت تهران

باز هم های گلاس سفید! اما این بار در کنار ام دی اف فوق برجسته‌ی تیره.

همونطور که می‌بینین این کابینت به سبک مدرن اجرا شده و در عین سادگی بسیار زیباست!

هایگلاس آشپزخانه

در این تصویر و تصویر بعدی هم نمای دیگری از کابینت رو مشاهده می‌کنین.

روزانه هزاران نفر میان در سایت ما، عده ای نیاز واقعی دارن و از کابینت سازهایی مثل همین دکوراتورمون درخواست قیمت و اجرا میدن. ما در سلام ساختمان خودمون رو در قبال دکوراتورهایی که به شما معرفی می‌کنیم مسئول می‌دونیم. بنابراین، بصورت مداوم کیفیت کار اونها و تعهدشون رو بررسی می‌کنیم و قیمت اعلام شده توسط اون‌ها رو تضمین می‌کنیم.

کابینت هایگلاس

تضمین قیمت یعنی اگه فکر می‌کنین کابینت سازِ سلام ساختمان قیمت بالایی بهتون گفته، اصلاً نگران نباشین، چون ما خودمون بهتون اختلاف هزینه رو پرداخت می‌کنیم.

 • تصویر شماره 4:

هایگلاس

در این آشپزخانه از دو نوع ورقِ هایگلاس سفید و ورق های گلاس طرح چوب استفاده شده.

 • تصویر شماره 5:

کابینت هایگلاس سفید قهوه ای

آخرین نمونه کاری که اینجا ارائه کردیم هم ترکیب هایگلاس سفید با ام دی اف قهوه ای است که توسط یکی از دکوراتورهای ما در تهران اجرا شده.سوالات متداول:


– قیمت کابینت هایگلاس متری چند؟
بازه حدودی قیمت کابینت هایگلاس در تیر 1401، از متری 3،400،000 تومن تا 4،500،000 هست

– قیمت کابینت هایگلاس به چه عواملی بستگی داره؟
برند و نوع ورق هایگلاس (ایرانی یا خارجی)، طرح کابینت انتخابی و جزئیات اجرایی مثل یراق آلات و … بستگی داره

– از کجا بفهمیم کابینت ساز، قیمت کابینت هایگلاس رو منصفانه اعلام کرده؟
سلام ساختمان طرح تضمین قیمت کابینت هایگلاس داره و به شما کابینت‌ساز حرفه‌ای و منصف معرفی میکنه تا خیالتون از بابت قیمت کابینت نسبت به کیفیتش راحت باشه

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
90 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
معين
معين
20 خرداد 1401 03:09

سلام قیمت کابیت های گلاس ترک برای فضای ١٧ متری چقدر میشه؟

مانا
مانا
13 خرداد 1401 19:17

عالی

حسینی
حسینی
03 خرداد 1401 17:43

سلام مشاوره برای قیمت میخواستم فک میکنم به ما گرون گفتن باید عکس بفرستم براتون برا مشاوره؟؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
08 خرداد 1401 09:28
پاسخ به  حسینی

با سلام
بله عکس هاتون رو به شماره واتساپ زیر ارسال کنید.
09120217278

ادریس
ادریس
05 اردیبهشت 1401 10:48

سلام، قیمت هر ورق هایگلس دکولایک سفید اکلیلی رو می خوام بدونم … مقدور هست راهنمایی کنین؟

علی
علی
23 بهمن 1400 14:12

سلام وقت بخیر
قیمت کابینت گلاس ترک به تفکیک شهر لطف میکنین

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
27 بهمن 1400 20:21
پاسخ به  علی

با سلام
خدمت شما:
https://b2n.ir/u73708

علیزاده
علیزاده
16 مهر 1400 01:25

سلام کابینت های گلاس دکو پنل خارجی هستند یا ایرانی
یه سوال دیگه داشتم. چه قیمتی مناسب این نوع کابینت میباشد

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
17 مهر 1400 09:31
پاسخ به  علیزاده

با سلام
اکثر برندها متریال اولیه برای خارج از کشور است. از جمله دکوپنل و پانوتک.
کابینت های هایگلاس در تهران در حال حاضر بین متری ۳۴۰۰ تا ۴ میلیون کار میشود.

سهراب
سهراب
25 تیر 1400 08:06

سلام کابینت آشپزخانه بامحاسبه جزیره و یخچال و ماشین ظرفشویی ولباسشویی. سینک وهود و فر هم تعبیه میشه کلا متراژ رو ده متر حساب کرده البته همه اینها در دوضلع سه متری کابینت کار میشه و یک مترونیم جزیره های گلاس ترک در وسط آشپزخانه کارمیشه رامحاسبه ۱۰ مترحساب کرده و قیمت دادن ۴۵ تومان بنظرتون منصفانه هست قیمت های گلاس متری ۴۲۰۰ دادن ممنونم راهنمایی‌ بفرمایید

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
02 مرداد 1400 21:55
پاسخ به  سهراب

با سلام
تا طرح و اندازه دقیق آشپزخونه نباشه نمیشه مشاوره برآورد و قضاوت درستی داشت.
اگه طراحی و ابعاد دقیق رو ارسال بفرمائید درخدمتتون خواهیم بود برای مشاوره.

همایون
همایون
14 اردیبهشت 1400 20:05

سلام آیا حرارت گاز میتونه به مرور کابینت های بالایی که روی گاز قرار دارند و هایگلاس ایرانی هستن رو زرد کنه یا فقط نور شدید خورشید باعث زردی میشه

مرتضی
مرتضی
11 اردیبهشت 1400 02:55

سلام میخواستم بدونم برای ۱۶/۶متر کابینت که بدنه mdfودرب ها های گلاس باشد چه قیمتی باید در نظر گرفت متری چند است این طوری؟؟؟

مجید
مجید
02 اردیبهشت 1400 21:55

سلام. ما برای کابینت و کمدها ورق سفید و های گلس خریدیم.
کابینت ساز گفته معادل خرید کل ورق ها دستمزد نصب برای کابینت و کمدها میشه. کمدها هم معمولی هستن و خیلی بزرگ نیستن. به نظر شما دستمزد کابینت منصفانه هست یا نه؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 اردیبهشت 1400 08:40
پاسخ به  مجید

با سلام
خیر عدد منصفانه نیست اگه بگن برای نصب
اگه بگن برای اتمام و تحویل کابینتتون منصفانه است.
برای اجرای کابینت غیر از ورق کلی چیز دیگه میخواد:
برشکاری
نوارکاری
فارسی کاری
اسمبل یونیتها
خرید یراق ها
خرید یراق اتصال
حمل و نقل بمحل و ب داخل واحد
نصب نهایی
خرید صفحه
اینها کلی متریال دیگه است و دستمزد هم بینشون هست.

مصطفی
مصطفی
25 اسفند 1399 21:32

سلام وقت بخیر
من دو تا ورق 2 متر در نیم متر، های گلس ترک دارم، میخوام بفروشم، چه قیمتی میتونم بذارم برا فروش؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 فروردین 1400 08:42
پاسخ به  مصطفی

باسلام
متاسفانه ما کمکی نمیتونیم بکنیم .
ولی بهترین خریدارهاتون همون کارگاهیه که براتون برش زده، ایشون شرایط بهتری داره برای فروش این ورق.

محبوب
محبوب
30 بهمن 1399 00:21

بنظرتون های گلس ایرانی به مرور تغییر رنگ نمیده ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
02 اسفند 1399 19:11
پاسخ به  محبوب

با سلام
خیر برندهای باکیفیت تغییر رنگ ندارند.
ضمن اینکه رنگهای روشن که طرح ندارن و ساده اند ممکنه تغییر رنگ بدن و طرح های شلوغ و تیره رنگ معمولاً تغییر رنگ ندارند.
دقت کنیم که تابش مستقیم نور آفتاب روی هر ورق با هر برندی تاثیر منفی داره کم یا زیاد، ولی بقطع تابش مستقیم تور آفتاب آسیب خواهد داشت و بایست تمهیداتی داشته باشیم که از تابش مستقیم پرهیز و کنیم.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
04 اسفند 1399 08:42
پاسخ به  محبوب

با سلام
هایگلاس در مقابل تابش آفتاب شدید ممکنه تغییر رنگ دهد و برندهای شناخته نشده و نامرغوب احتمالشون بالاتر هست.حتما برندهای شناخته شده کار کنید.

میترا
میترا
28 بهمن 1399 23:50

سلام چهار متر اپن و سه مترو بیست سانت زمینی ودیواری …ام دی آف هم روم شش خارجی هم مغزی ….گفته ۲۵ منصفانه هس؟

سعید
سعید
20 بهمن 1399 13:42

سلام،میخواهم برای ده متر زمینی و ده متر هوایی ورق های گلاس بخرم،چند ورق لازمه،اجرت بدون مصالح متری چنده؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
20 بهمن 1399 19:36
پاسخ به  سعید

با سلام
باید اندازه گیری دقیق بشه و با استفاده از نرم افزار کاتمستر برآورد بشه تعداد ورق ها.

یک یا دو رنگ بودن
ارتفاع دیواری
داشتن یا نداشتن کانتر یخچال
داشتن یا نداشتن درب نما
داشتن یا نداشتن pvc
مواردی هست ک در میزان متریال تاثیرگذاره.
اجرای دستمزدی از حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد کل هزینه ها متغییر است.

Mitra
Mitra
19 بهمن 1399 00:30

سلام سه متر کابینت زمینی و سه متر هوایی و سه متر اپن …هایگلاس ایرانی به نرخ دروز ….ساده بدون هیچ طرحی چند درمیاد

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
19 بهمن 1399 09:47
پاسخ به  Mitra

با سلام
قیمت ۱متر کابینت زمینی ارتفاع ۹۰ و دیواری ارتفاع ۷۰ ،تقریبا بین ۲۵۰۰ تا ۲۹۰۰ تومان می‌باشد، خیلی بستگی دارد که چه برندی کار شود.
اگه فرض کنیم. ورق رو هم ساده ترین انتخاب کنید، شش متر کار میشه ۱۵ تومن و با احتساب درصد نصب ۱۶. تا ۱۸ میلیون تومان برآورد میشه.

مهدی
مهدی
11 بهمن 1399 18:09

سلام ۱۱.۵ متر کابینت های گلاس ایرانی ارتفاع کابینت بالا ۹۰ قیمت داده حدودا ۴۰ میلیون تومان تمام شده کار ، قیمتش خوبه؟

علایی
علایی
11 بهمن 1399 14:32

سلام ۱۵ متر کابینت چند ورق هایگلاس و کابینت مصرف میکنه و حدودا چه قیمتی در میاد؟

بی نام
بی نام
10 بهمن 1399 14:53

سلام. ببخشید قیمت هر ورق هایگلاس ترک مارک AGT الان چه قیمتی هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
11 بهمن 1399 09:55
پاسخ به  بی نام

با سلام
قیمت های کابینت در مطلب زیر درج شده است.. لطفاً ملاحظه بفرمایید.
https://b2n.ir/722828

Maryam
Maryam
29 دی 1399 23:40

سلام
قیمت کابینت های گلاس برای ۲۴ متر کابینت مارک ترک خارجی 47ملیون و ۵۰۰ خوبه بنظرتون؟!با نصب
مارک AGT

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
04 بهمن 1399 08:14
پاسخ به  Maryam

با سلام
به احتمال زیاد یه مشکلی هست که اینقدر کم قیمت دادند.
از قیمت عرف روز 30 درصد پایین تر هست.

ناشناس
ناشناس
13 دی 1399 21:42

ترکیب ام دی اف معمولی و فرامید برای ۵مترو نیم تا ۶ متر کابینت با قیمت نصب و حمل ۱۹/۵ بنظرتون قیمت منطقیه؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
15 دی 1399 09:05
پاسخ به  ناشناس

سلام
بله عالیه.. بخاطر فوق برجسته ی فرامید.
اگه ام دی اف تنها بود ۱۸ تومن سقفش بود. ولی با فوق برجسته ۲۱ تومن هم ممکنه بشه و ۱۹ و نیم عالیه.

حسن
حسن
09 دی 1399 15:03

با سلام.هایگلاس ترک،مونزا خوبه؟چون تا حالا نشنیدم.میخواستم اطلاعاتی داشته باشم.با سپاس.

ناشناس
ناشناس
24 آذر 1399 17:26

سلام وقت بخیر ۵متر کابینت های گلاس ترک agt قیمت چقدر خواهد شد و نصبو حمل وقیقا چند درصد از هزینه را در بر میگیره ممنون

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
29 آذر 1399 08:43
پاسخ به  ناشناس

با سلام
نصب و حمل اگر داخل تهران و کرج باشید ۱۰ تا ۱۲ درصد .خارج از تهران و کرج تا ۱۷درصد متغیرهست.
قیمت کابینت هایگلاس ایرانی بین ۳ تا ۳۳۰۰ میلیون و ترک بین ۳۵۰۰ تا ۴ میلیون تومن.

عباس
عباس
23 آذر 1399 18:55

الان قیمت گرفتم کار ترک میگه ۴ تومن
این قیمته؟

میم.امینی
میم.امینی
30 آبان 1399 01:48

سلام وقت بخیر
های گلس با برند SAC محصول کدوم کشوره؟ ترکیه است؟
ممنونم

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1399 21:01
پاسخ به  میم.امینی

سلام
تا حالا نشنیدم متأسفانه .ولی بهترین و معروفترین برند ترک ای جی تی میباشد.

Maryam
Maryam
12 آبان 1399 14:27

سلام
وقت بخیر
ورق های گلاس ازمیر (izmir) ساخت ترکیه اس؟
کیفیتش چه جوریه؟
ممنون.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
17 آبان 1399 07:59
پاسخ به  Maryam

با سلام
سلام جزئیات و نحوه اصالت این برند برای ما مشخص نیست.

Fatemeh
Fatemeh
30 مهر 1399 04:09

سلام ببخشید کابینت کار قیمت های گلاس ایزوفام ۱۵متر اشپزخونه رو ۴۵داده منصفانس؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
03 آبان 1399 08:18
پاسخ به  Fatemeh

سلام
بله به نسبت قیمت آخر مهر 99 منطقی هست. ولی توصیه ما اینه حتما قیمت تمام شده و قطعی رو بگیرید.

محمد
محمد
03 مهر 1399 07:01

سلام، وقتتون بخیر. قیمت کابینت های گلاس ایرانی دو ماه پیشتر متری چند بوده؟

محسن
محسن
27 شهریور 1399 22:11

سلام وقت بخیر
امروز کابینت کار برای کار کردن های گلاس برند agt رو پیشنهاد کرد که میگفت داخل ایران تولید میشه و قیمت متری ۲.۸۰۰رو داد قیمتش منطقیه ؟؟
فقط یه سوال دیگه اینکه داخل کابینت مگه mdf ساده سفید کار نمیشه قیمت اون چطور محاسبه میشه ؟؟

salamsakhteman
salamsakhteman
31 شهریور 1399 14:34
پاسخ به  محسن

سلام، وقت شما هم بخیر
درسته داخلش mdf ساده‌ی سفید کار میشه. و قیمت ایشون هم‌ در محدوده‌ی منصفانه است.

فقط همینطور که همیشه گفتیم قیمت متری گرفتن کار درستی نیست.بهتره از مجری کار تموم شده رو قیمت بگیریم نه متری رو.

رایان
رایان
19 شهریور 1399 11:33

سلام، در حال حاضر کابینت ساز قیمت کابینت های گلاس متری ۲۹۰۰ برامون حساب کرده و ۹ متر کابینت در حدود ۲۷ میلیون در میاد، میخواستم بدونم قیمتی ک داده منصفانس؟

salamsakhteman
salamsakhteman
26 شهریور 1399 20:22
پاسخ به  رایان

سلام
برای کابینت هایگلاس ترک خیلی بیراه نیست.
ولی برای ایرانی زیاده.

اتنا
اتنا
02 مرداد 1399 01:07

سلام.هایگلاس ترک ارتفاع هوای 90 صفحه پنج سانتی متری چند کار میکند!؟

salamsakhteman
salamsakhteman
04 مرداد 1399 09:48
پاسخ به  اتنا

سلام
قیمت متری گرفتن فایده ای نداره باید قیمت تموم شده بگیرین از مجری با تجربه.
در سایت سلام ساختمان درخواست بدید. بهترین مشاورها و مجریان میان بررسی میکند کارتون رو و قیمت و طرح و مشاوره میدهند.
https://bit.ly/2OREBcl

Kian
Kian
16 اسفند 1398 21:53

با سلام
تشکر فراوان بابت اطلاعات مفید و کاربردی. واقعا ممنون لطفا در مورد قدرالسهم 60%برای کابینت زمینی و 40%برای قسمت دیواری در برآورد قیمت توضیح دهید آیا اصلا چنین محاسبه ای داریم مثلا متر طول زمینی رو در 60 % و مترطول دیواری را در 40%ضرب میکنن

salamsakhteman
salamsakhteman
19 اسفند 1398 11:56
پاسخ به  Kian

سلام دوست عزیز
بله در صورتیکه ابعاد کابینت استاندارد باشد. یعنی ارتفاع کابینت دیواری ۷۰ سانتیمتر باشد.

حامد
حامد
08 بهمن 1398 17:13

الان قیمت کابینت هایگلاس در بهمن ۹۸ چقدر گرون شده نسبت ماه قبل؟

salamsakhteman
salamsakhteman
12 بهمن 1398 08:35
پاسخ به  حامد

سلام
تقریباً هیچ نوسان قیمت ورق در مقیاس‌های کوچک نمیتونه تاًثیر زیادی در قیمت کابینت داشته باشد.

یزدان نژاد
یزدان نژاد
20 آذر 1398 17:20

سلام
من شنیدم یه مدل دیگه از های گلاس اومده که دیگه اون خش پذیری های گلاس رو نداره.درسته؟

salamsakhteman
salamsakhteman
21 آذر 1398 13:30
پاسخ به  یزدان نژاد

سلام
بله نسل جدید متریال هایگلاس، لمی گلاس و پلی گلاس هست که خش پذیریش نسبت به هایگلاس کمتر شده است.

جلال
جلال
20 آذر 1398 01:25

قیمت های یکم بالا نیست؟؟ های‌گلاس هست دیگه. اون مقاله ای هم برای قیمت کابینت ممبران هم دارید؟؟؟

Youna
Youna
11 شهریور 1398 21:18

سلام
ببخشید ، من یه سئوال داشتم ، میخواستم بپرسم کابینتی که نصب شده و آماده ست رو میشه های گلاسش کرد؟ منظورم اینه که چیزی مثل روکش میشه رو درهای کابینت موجود زد؟
یا حتما باید کابینت موجود رو کلا در آورد و بجاش دوباره های گلاس زد؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 شهریور 1398 13:01
پاسخ به  Youna

سلام
برای اینکه بخواید یک کابینت هایگلاس داشته باشید، باید درب‌های و قسمت هایی که قابل رؤیت هستند را به هایگلاس تغییر بدیم.یونیت و اسکلت اصلی کابینت که با ام دی اف سفید ساخته می شود هیچ تغییری نمی کند. ولی بقیه قسمت ها باید با هایگلاس تعویض بشند و متریالی هم نیست که روی ام دی اف بچسبانیم تا شبی هایگلاس بشه.

حامد
حامد
14 خرداد 1398 17:30

قیمت کایبنت ترک رو اینجا گفتید؟ من دنبال قیمت کابینت های گلاس ترک هستم. لطفا اعلام کنید بهم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
19 خرداد 1398 16:57
پاسخ به  حامد

با سلام
قیمت هایگلاس ایرانی و ترک ذکر شده است. قیمت هایگلاس ترک بین 1,300,00 تا 1,700،000 هست.

اصغر ستاری
اصغر ستاری
21 فروردین 1398 11:55

سلام آقای عزیز. الان کابینت های گلاس ترک بدنهmdf با نصب قیمتش چقدر میشه قیمت تموم mdf معمولی هم بهم اعلام کنید. ممنونم وسپاسگزارم از جوابتان. ستاری

خسرو
خسرو
05 فروردین 1398 20:02

سلام قیمت ورق دکو پنل هایگلاس چقدر است . و همچنین ورق عرض 65 رو کابینتی هایگلاس پنج سانتیمتری چقدر

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
08 فروردین 1398 10:10
پاسخ به  خسرو

متآاسفانه برای برند دکو پنل قیمت نداریم ولی برای صفحه ی ۶۵ سانت ارز و ۵ سانت ضخامت در جدول قیمت ورق ها در سایت اعلام شده است البته قیمت حدودی ورقهای هایگلاس هم در سایت اعلام شده است.

مصطفی
مصطفی
20 اسفند 1397 01:10

من یک نفر و پیدا کردم میگه کابینت ترک متری ۸۵۰ به بالا ؟؟ امکان داره همچین قیمتی اصلا ؟؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
20 اسفند 1397 10:22
پاسخ به  مصطفی

سلام
برای چه متریالی؟

الهام
الهام
17 اسفند 1397 17:04

آیا هایگلاس دکوپنل ترک هست یا ایرانی؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 اسفند 1397 11:52
پاسخ به  الهام

سلام
برند دکو پنل (decopanel) که با همت کارشناسان داخلی شرکت کاج نما چوب در خردادماه 1395 به بهره برداری رسید که ظرفیت روزانه این کارخانه بیش از 5000 متر مربع ام دی اف با روکش هیکلاس (mdf high gloss panel) میباشد.

Arian. I
Arian. I
29 بهمن 1397 09:13

سلام و وقت بخیر بنده کابینت ساز ماهر با بیش از ده سال تجربه کاری در خدمتتون هستم خوشحال میشم همکاری کنیم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
30 بهمن 1397 08:53
پاسخ به  Arian. I

سلام، وقت شما هم بخیر دوست عزیز
لطف بفرمایید شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگبرند.
https://app.salamsakhteman.com/register-login

مجید
مجید
10 فروردین 1398 21:51
پاسخ به  Arian. I

سلام خسته نباشید.ما یه نفر کابینت داره برامون کار میکنه برنده دکو پنل اورده کار میکنه میگه ترک هس ایا درست میگه؟
و ۱۲.۵ متر کابینت برا ما اندازه زده گفته متری ۱۷۰۰ بنظرتون قیمتش درسته؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
11 فروردین 1398 10:40
پاسخ به  مجید

سلام
متاسفانه ما اطلاعاتی در مورد برند دکوپنل نداریم. قیمت متری که قیمت دقیقی نیست و شما باید قیمت تمام شده بگیرید. اگر برای قیمت تمام شده هایگلاس متری 1700 بهتون گفتند منطقی هستش.

حسین
حسین
11 بهمن 1397 12:46

سلام.های گلاس ترک با متری دومیلیون هم اگر با کیفیت خوب هم باشد و تضمینی باشد خوب است و وجود داردیا نه .ممنون میشم جواب بدید.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
12 بهمن 1397 11:50
پاسخ به  حسین

سلام دوست عزیز
های گلاس ترک طبق عرف بازار در حال حاضر بین 1,200,000 تا 1,500,000 هستش. های گلاس متری دو تومن خیلی قیمت منصفانه ای نیست. اگر تمایل دارید تا کابینت ساز حرفه ای و منصف بهتون مشاوره بده و کارتون را بازدید کنند می تونید شماره اتون را در سایت ثبت کنید تا باهاتون تماس بگیرند.

احمد
احمد
11 بهمن 1397 12:44

سلام.ها گلاس ترک متری 2 میلیون هم وجود دارد.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
12 بهمن 1397 11:47
پاسخ به  احمد

سلام
های گلاس ترک طبق عرف بازار در حال حاضر بین 1,200,000 تا 1,500,000 هستش.

غلامعلی احمری نژاد
غلامعلی احمری نژاد
03 بهمن 1397 15:13

سلام
زمانی که بطور تصادفی با این سایت آشنا شدم واقعا احساس کردم که گم شده ام را پیدا کردم ولیکن با بی توجهی هایتان به تماسهایی که برای معرفی کابینت ساز خوب بارها گرفته ام و موفق به تماس نشدم بی اعتمادی خاصی نسبت به کل کار برایم پیش آمده و نتوانسته ام خودم را قانع نمایم.راه برگشت به اعتماد اولیه را شما پیشنهاد بدهید.با تشکر

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 بهمن 1397 16:49

سلام
ممنون از لطفی که به سایت داشتید واینکه ما نمی دونیم چطوری سعی کردید با ما تماس بگیرید که موفق نشدید. واقعاً متأسف هستیم که نتونستیم پاسخگوی شما باشیم. پیشنهادمون اینه که برای پیدا کردن کابینت ساز روی کالتو اکشن هایی که در جاهای مختلف سایت هست کلیک کنید و شماره اتون را ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند. هر کمکی از دستمون بربیاد دریغ نمی کنیم و انجام وظیفه می کنیم.

نیما
نیما
21 دی 1397 17:03

سلام.قیمت فریم دور یخچال بدون هیچگونه حجم که به صورت یک ال میباشد و یک ضلع آن دیوار است با متریال ای جی تی سفید چگونه حساب میشود.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:54
پاسخ به  نیما

سلام
عرض کانتر رو بگیرید و در قیمت متر طول کابینت ضرب کنین، اگه ارتفاع کلی کار از ۲/۲۰ بیشتر بود، قیمت تمام شده رو به هم نسبت افزایش دهید. ولی چون یکطرف دیواره، بهتر بین ۱۰ تا ۲۰ درصد از قیمت نهایی کسر گردد انشالله هر دوطرف راضی باشن.

نیما
نیما
21 دی 1397 17:00

سلام.چطور متوجه بشیم کابینت ساز هایگلاس ایرانی به جای خارجی کار نکند.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:57
پاسخ به  نیما

سلام
روی هایگلاس سلفون داریم که روی آن نام برند رو چاپ کردن، مثلاً AGT یا Ashik. به مجری تأکید کنین تا مرحله تحویل سلفون روی ورق ها کنده نشه و پس از تحویل نهایی جنس ها برای تمیزکاری و تأیید شما برداشته شود.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
14 دی 1397 14:54

شما یا تو ایران زندگی نمی‌کنید یا از قیمت ورق و یراق اطلاع ندارید. پاییز 97 قیمت هر برگ هایگلاس ترک به 660 هزار رسید. لولای معمولی شده هشت هزار تومن. ریل 30 هزار. پاخور هر شاخه 210 هزار، دستگیره، مگنت، کلیپس، پایه، کنج پاخور، نوار پی وی سی و کلی مخارج دیگه بماند….! با اطلاعات غلط مردمو گمراه نکنید

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
22 دی 1397 15:59

با سلام
در این مورد کاملاً حق با شماست. موردی که اشاره کرده بودید یک ایراد تایپی بوده که متأسفانه قیمت ورق به جای ام دی اف درج شده؛ که اصلاح شد. مچکریم از اینکه اینقدر با دقت نوشتید و حرف شما را درک می کنیم. تغییرات قیمت را درک می کنیم و عذرخواهی می کنیم از اینکه اشتباه صورت گرفته. کاری که ما انجام میدیم معرفی کابینت ساز مجرب به هموطنانمون هست، ما مجری نیستیم. فقط ارتباط بین این دوگروه برقرار می کنیم تا بتونیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. البته ما دنبال مواردی که شما گفتید نیستیم. حدود 300 کابینت ساز با ما همکاری می کنند و خدارو شکر هموطنانی که با ما کارکردند راضی بودند. از شما هم دعوت می کنیم اگر دوست داشتید به این سیستم بپیوندید.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
12 دی 1397 00:12

پس چرا قیمت بازار متری ۱۴۰۰هست،؟

يك شهروند
يك شهروند
09 دی 1397 22:25

سلام
این قیمتها که مناسب است و در گناباد دو برابر این قیمتها اجرا میکنند مثلا های گلاس متری ١۴٠٠٠٠٠-١۶٠٠٠٠٠تومان امروز قیمت گرفتم

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
04 دی 1397 19:20

سلام این قیمت ها واقعی است