قیمت کابینت های گلاس؛ بدانید تا سرتان کلاه نرود – آذر 1401

قیمت کابینت های گلاس

حتما برای گرفتن قیمت کابینت های‌گلاس پیش ساخته و سفارشیِ ایرانی و ترک به این مقاله سر زده‌اید و می‌خواهید هرچه زودتر قیمت‌ها را بدانید. اگر حدسمان درست باشد باید به شما بگوییم جای درستی آمده‌اید! چون در این مطلب، ما در «سلام ساختمان» که یک سایت تخصصی برای سفارش انواع کابینت و معرفی کابینت‌ساز حرفه‌ای در شهر شما است، هم قیمت‌های روز انواع کابینت هایگلاس را ارائه می‌دهیم (حتی به تفکیک شهر!!) ، و هم نکات غافلگیرکنندهای را به شما می‌گوییم که کمکتان می‌کند در قیمت‌گیری کابینت، کلاه سرتان نرود! پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا کاملاً حرفه‌ای شوید.

یک نکته مهم که باید همین ابتدا بدانید، این است که کابینت هایگلاس در بازار، در 2 نوع زیر به فروش می‌رسد:

 1. کابینت سفارشی هایگلاس: این نوع کابینت مطابق نظر شما و طرح و ابعاد دلخواهتان، توسط کابینت ساز انتخابی شما ساخته می‌شود. در ایران اکثر کابینت‌ها با این روش تهیه می‌شوند.
 2. کابینت آماده (پیش ساخته) هایگلاس: این نوع کابینت در ایران جدید است، اما در آمریکا و دیگر کشورها، سال‌هاست که استفاده می‌شود. شما کابینت آماده را با ابعاد و متراژ ثابت، مثل کالا از بازار خریداری می‎‌کنید و نصاب آن را برایتان نصب می‌کند. البته اگر ابعاد کابینت پیش ساخته با فضای شما جور در نیامد، می‌توانید بقیه کابینت را متناسب با فضای خودتان سفارش دهید که به این نوع کابینت، «نیمه سفارشی» می‌گویند.

بد نیست بدانید کابینت هایگلاس آماده حدود 20 تا 40% ارزان‌تر از کابینت هایگلاس سفارشی است. سایر نکات قیمتی هر دو نوع کابینت را در ادامه به شما می‌گوییم. راستی! در انتهای مطلب، چند نمونه آشپزخانه «های‌گلاس سفارشی» که توسط کابینت‌سازهای سلام ساختمان اجرا شده است را با هم می‌بینیم.

جدول قیمت کابینت هایگلاس سفارشی و پیش ساخته – آذر 1401

در ادامه جدول قیمت روز کابینت هایگلاس را برای 2 حالت زیر به طور جداگانه بررسی می‌کنیم:

 1. جدول قیمت کابینت هایگلاس سفارشی
 2. جدول قیمت کابینت هایگلاس آماده

مورد 1 مربوط به کابینت سفارشی است و در مورد 2، قیمت کابینت آماده را بررسی می‌کنیم. همراه ما باشید.

1. جدول قیمت کابینت هایگلاس (های گلاس) سفارشی – آذر 1401

در این بخش، جدول قیمت کابینت هایگلاس سفارشی را بر اساس دو تقسیم بندی متفاوت برای شما آورده‌ایم:

 • جدول قیمت کابینت هایگلاس سفارشی بر اساس ایرانی و خارجی بودن
 • جدول قیمت کابینت هایگلاس سفارشی به تفکیک شهر

در ادامه ابتدا جدول قیمتی کابینت هایگلاس سفارشی را بر اساس ایرانی و خارجی بودن بررسی می‌کنیم.

جدول قیمت کابینت هایگلاس سفارشی بر اساس ایرانی و خارجی بودن

همیشه گفته‌ایم، در قیمت‌گیری برای کابینت و کمد سفارشی، اشتباهترین روش، قیمت‌گیری متری است! اما خیلی وقت‌ها برای اینکه با حدود قیمت کابینت آشنا شویم نیاز است قیمت متری را بدانیم.

پس ابتدا در جدول زیر قیمت متری کابینت سفارشی را بررسی می‌کنیم، اما پیشنهاد می‌کنیم بعد از آن حتما قسمتِ رازهای مهمِ قیمت‌گیریِ کابینت هایگلاس را بخوانید تا با روش درست قیمت‌گیری آشنا شوید.

حدود قیمت انواع کابینت هایگلاس سفارشی که توسط بیش از 300 متخصص سلام ساختمان جمع آوری شده است را در جدول زیر ملاحظه می‌کنید:

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش کابینت هایگلاس سفارشی، کلیک کنید.

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس » سفارشی – متری و به تومان // تاریخ به روز رسانی قیمت‌ها: 0

نوع کابینت هایگلاس حداقل قیمت (تومان) حداکثر قیمت (تومان)
قیمت کابینت های گلاس ایرانی 0 0
قیمت کابینت های گلاس خارجی گروه 1 تا 3 0 0

 

نکته: یادتان نرفته که گفته‌ایم قسمت راز مهم قیمتگیری را بخوانید؟؟ اما قبل از آن می‌خواهیم قیمت کابینت هایگلاس سفارشی را به تفکیک چند شهر ارائه دهیم (این قیمت‌ها را به کمک کابینت‌سازهایمان که در شهرهای مختلف ایران مشغول به کار هستند، تهیه کرده‌ایم. اگر کار اجرای کابینت و کمد دارید فقط کافی است در این لینک ثبت نام کنید).

جدول قیمت کابینت هایگلاس سفارشی، به تفکیک شهر (نرخ قیمت کابینت سازهای سلام ساختمان در سراسر ایران)

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس » سفارشی – متری و به تومان // تاریخ به روز رسانی قیمت‌ها: 0

شهر حداقل قیمت هایگلاس ایرانی حداکثر قیمت هایگلاس ایرانی
ارومیه 3,500,000 4,200,000
اصفهان 4,000,000 4,600,000
تبریز 3,500,000 3,900,000
تهران 3,500,000 4,000,000
خوزستان 3,700,000 4,500,000
شیراز 3,500,000 4,700,000
قزوین 3,700,000 4,500,000
قم 3,500,000 4,000,000
کرج 3,500,000 3,700,000
کردستان 3,600,000 4,700,000
کرمان 4,200,000 4,900,000
لرستان 3,500,000 4,000,000
مشهد 3,400,000 3,800,000
مازندران 4,200,000 5,000,000
همدان 4,000,000 4,700,000

توجه کنید برآورد نهایی قیمت کابینت های‌گلاس سفارشی، جزئیات زیادی دارد و باید کمی برای آن وقت گذاشت. روش درست قیمت‌گذاری و قیمت گرفتن از کابینت‌سازها را در مطلب قیمت کابینت آورده‌ایم پس سعی کنید از مراحل 6 گانه‌ای که در این مطلب آورده‌ایم به خوبی پیروی کنید تا سرتان کلاه نرود!

2. جدول قیمت کابینت هایگلاس آماده – آذر 1401

کابینت هایگلاس آماده یا پیش ساخته را می‌توانید با ابعاد 3 و 4 و 5 متری و به صورت آماده نصب، از بازار تهیه کنید. حالا برای اینکه با قیمت هر متر کابینت آماده با انواع متریال بدنه آشنا شوید، جدول زیر را ببنید:

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش کابینت هایگلاس آماده‌ی ارزان و سریع، کلیک کنید.

تاریخ به روزرسانی قیمت‌ها توسط کابینت سازهای سلام ساختمان: در حال دریافت…

جنس درب کابینت آماده جنس بدنه (یونیت) کابینت آماده حداقل قیمت متری کابینت آماده (تومان) حداکثر قیمت متری کابینت آماده (تومان)
هایگلاس با مغزی MDF نئوپان در حال دریافت… در حال دریافت…
هایگلاس با مغزی MDF نئوپان فشرده (MBF) در حال دریافت… در حال دریافت…
هایگلاس با مغزی MDF ام دی اف (MDF) در حال دریافت… در حال دریافت…

نکته مهم: اگر به دنبال قیمت دقیق انواع کابینت پیش ساخته و یا جایی مطمئن برای خرید آن هستید، می‌توانید از مشاورین سلام ساختمان کمک بگیرید. زیرا ما در سلام ساختمان، تعداد زیادی از تولیدکنندگان کابینت پیش ساخته را پایش کرده‌ایم تا بتوانیم بهترین این افراد را به شما معرفی کنیم. ما حتی سوابق و تجربه کاری این افراد را بررسی کرده‌ایم و مغازه و کارگاره آن‌ها را دیده‌ایم. پس با اطمینان کامل آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. برای دریافت مشاوره رایگان در مورد کابینت پیش ساخته، اینجا کلیک کنید.

در قسمت بعدی نکات مهم قیمت گیری کابینت آماده هایگلاس را برای شما آورده‌ایم. پس بهتر است تنها به جدول قیمتی اکتفا نکنید و نکات قسمت بعدی را هم بخوانید.

رازها و نکات مهم قیمت گیری کابینت هایگلاس سفارشی و آماده چیست؟

قیمت گیری کابینت همیشه یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در خرید کابینت است. اگر با رازها و نکات قیمت گیری کابینت هایگلاس سفارشی و پیش ساخته آشنا نباشید، ممکن است موقع خرید کلاه سرتان برود و یا ندانسته کلی ضرر کنید. برای همین در این قسمت به بررسی دومورد زیر می‌پردازیم:

 1. راز مهم قیمت گیریِ کابینت هایگلاس سفارشی
 2. نکات مهم قیمت گیریِ کابینت هایگلاس آماده

آماده باشید تا در ادامه با نکاتی جذاب آشنا شوید. ابتدا راز مهم قیمت‌گیری کابینت هایگلاس سفارشی را به شما می‌گوییم.

1. راز مهم قیمت گیریِ کابینت هایگلاس سفارشی: چرا نباید به قیمت متری کابینت هایگلاس اکتفا کرد؟

فرض کنید مثلاً به‌ صورت خیلی سرانگشتی برای یک آشپزخانه معمولی یک کابینت به طول 10 متر لازم است که اگر کابینت، های‌گلاس باشد، تقریباً هزینه آن بین 35 تا 40 میلیون تومان می‌شود. یادتان باشد این اعداد یک راهنمای کلی هستند و برای عدد قطعی و قیمت نهایی لازم است که با کابینت‌سازهای مختلف و مطمئن مذاکره کنید و اقتصادی‌ترین و در عین حال منطقی‌ترین قیمت کابینت آشپزخانه را برای کابینت هایگلاس خودتان انتخاب کنید. زیرا موارد زیادی داریم که قیمت متر طول را ارزان‌تر اعلام کرده‌اند ولی قیمت تمام شده نهایی به مراتب گران‌تر درآمده است!!

پس در این مورد توصیه ما این است که:

 • به قیمت متر طول (واحد محاسبه قیمت) اکتفا نکنید!
 • حتماً قیمت نهایی تمام شده کابینت همراه با جزییات اجرایی مثل طرح و مدل، کیفیت دستگیره‌ها و از این قبیل موارد را در نظر بگیرید.

در انتها با در نظر گرفتن تمام جزییات، یک قیمت تمام شده نهایی از کابینت‌ساز و نجار مدنظر بگیرید و در نهایت کابینت‌سازهای مختلف را بر اساس قیمت تمام شده‌ای که اعلام کرده‌اند (همراه با جزئیات)، مقایسه کنید.

برای مشاهده جزییات نحوه محاسبه قیمت کابینت و نکات کاربردی مطلب نحوه محاسبه قیمت کابینت را مطالعه کنید.

کابینت هایگلاس2. نکات مهم قیمت گیریِ کابینت آماده؛ بدانید تا ضرر نکنید

همانطور که تا اینجا متوجه شده‌اید، کابینت هایگلاسِ آماده مثل کالا است و آن را به صورت آماده از بازار خریداری می‌کنید. بنابراین باید نکاتی را بدانید تا در هنگام قیمت‌گیری و خرید این کابینت، کلاه سرتان نرود. این نکات را در ادامه برای شما آورده‌ایم:

 1. قبل از خرید، حتما به چند فروشگاه کابینت آماده سر بزنید، شوروم مدل‌های آن فروشگاه را ببینید، قیمت‌های آن‌ها را با هم مقایسه کنید و بعد خرید کنید. نکته مهم اینجاست که هنگام دیدن شوروم مدل‌های مختلف و مقایسه قیمت‌ها، باید دقت کنید که همه آیتم های اثر گذار در قیمت کابینت آماده مثل ارتفاع کابینت و …، که در قسمت بعد می‌گوییم را حتما در نظر بگیرید.
 2. کابینت‌های آماده در ابعاد و طرح‌های مشخصی ساخته می‌شوند، پس ممکن است کاملا منطبق با متراژ و فضای آشپزخانه شما نباشند. در چنین حالتی حتما قبل از خرید، با سازنده به توافق برسید که آیا قبول می‌کند برای قسمت‌های خالی برای شما کابینت «نیمه سفارشی» بسازد یا نه و اگر قبول کرد در مورد هزینه هم با او صحبت کنید. معمولا سازنده برای این بخش‌ها از شما 20% هزینه بیشتر دریافت می‌کند.
 3. کابینت‌های آماده در ابعاد 3، 4 و 5 متری در بازار موجود هستند. قبل از خرید، حتما متراژ آن بخش‌هایی از آشپزخانه را که نیاز به کابینت آماده دارند اندازه گیری کنید تا موقع خرید، به دنبال کابینت آماده متناسب با همان ابعاد مد نظرتان باشید. اینجوری دیگر هزینه اضافه پرداخت نمی‌کنید.

اگر به همه موارد بالا توجه کنید، موقع قیمت گیری کابینت هایگلاس دقیق‌تر عمل می‌کنید و دیگر ضرر نمی‌کنید. البته برای اینکه بیشتر با عوامل موثر بر تعیین قیمت کابینت هایگلاس سفارشی و آماده آشنا شوید، باید قسمت بعد را مطالعه کنید.

عوامل اصلی موثر در تعیین قیمت کابینتِ هایگلاس سفارشی و آماده چیست؟

عوامل زیادی بر قیمت کابینت هایگلاس تاثیر دارند، در این قسمت به بررسی مهم‌ترین این عوامل برای دو نوع کابینت زیر می‌پردازیم:

 1. عوامل موثر در تعیین قیمت کابینت هایگلاس سفارشی
 2. عوامل موثر در تعیین قیمت کابینت هایگلاس آماده

کابینت‌های پیش ساخته معمولا 20 تا 40% ارزان‌تر از کابینت‌های سفارشی هستند و روش تعیین قیمت این دو نوع کابینت با هم تفاوت دارد. در نتیجه عواملی که بر تعیین قیمت این دو نوع کابینت تاثیر دارند هم، تا حدودی با هم متفاوت هستند. با شناخت آیتم‌های موثر بر تعیین قیمت، می‌توانید کابینت‌ها را بهتر مقایسه کنید و انتخاب درست‌تری داشته باشید.

1. عوامل موثر در تعیین قیمت کابینت هایگلاس سفارشی چیست؟

برای اینکه بتوانیم قیمت دقیق کابینت هایگلاس سفارشی مورد نظرمان را بدانیم، باید با یکسری عوامل موثر در تعیین قیمت این کابینت آشنا شویم. بنابراین 3 عامل اصلی در تعیین قیمت کابینت هایگلاس سفارشی عبارت‌اند از:

1. نوع ورق کابینت هایگلاس

اول از همه، مثل کابینت آشپزخانه ام‌دی‌اف، قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس هم وابسته به نوع ورق هایگلاس انتخاب شده است: مثلاً:

 • ورق هایگلاس ایرانی است؟
 • خارجی است؟
 • چه تیپی است؟
 • یا اینکه با چه برندی سر و کار داریم؟

همگی پرسش‌هایی هستند که در تعیین قیمت کابینت هایگلاس خیلی تاثیر‌گذار هستند. البته معمولاً ورق‌های خارجی گران‌تر هستند.

2. طرح کابینت هایگلاس

دومین عامل در تعیین قیمت کابینت هایگلاس طرح کابینت هایگلاس است (که از نظر اهمیت حتی می‌تواند تبدیل به اولین عامل شود). به طور کلی خیلی بهتر است که طرح را قبل از سفارش انتخاب کنید، حتی به صورت حدودی!

برای شروع انتخاب طرح کابینت هایگلاس مورد نظرتان، می‌توانید از مقاله مدل‌های زیر کمک بگیرید:

عکس و مدل کابینت هایگلاس

3. جزئیات اجرایی کابینت هایگلاس

 سوم، جزئیات اجرایی پروژه است (مثل جنس یراق آلات، یونیت و … ) که در مطلب «کابینت آشپزخانه هایگلاس» درباره‌ آن صحبت شده است.

کابینت های گلاس

2. عوامل موثر در تعیین قیمت کابینت هایگلاس آماده چیست؟

کابینت‌های پیش ساخته را به صورت آماده نصب از بازار تهیه می‌کنند و بررسی عوامل موثر بر تعیین قیمت، کمک می‌کند تا بتوانید محصولات چند فروشگاه را دقیق‌تر با هم مقایسه کنید و بهترین کابینت آماده را بخرید. در تعیین قیمت نهایی انواع کابینت آماده، 7 عامل مهم زیر تاثیر دارند:

1. نوع ورق درب کابینت هایگلاس آماده

درب کابینت بخش اصلی آن را تشکیل می‌دهد. بنابراین قیمت کابینت آماده هایگلاس به شدت تحت تاثیر قیمت ورق سازنده درب آن است. عوامل زیر بر تعیین قیمت ورق درب کابینت تاثیر دارند:

 • کیفیت ورق
 • برند سازنده
 • ایرانی یا خارجی بودن و …

گاهی اوقات فروشنده‌ها از ورق هایگلاس با کیفیتِ پایین استفاده می‌کنند و آن را به اسم جنس خوب به شما می‌فروشند. برای رفع این مشکل باید از سازنده مطمئن خرید کنید.

2. نوع ورق یونیت کابینت هایگلاس آماده

بدنه یا یونیت کابینت‌های پیش ساخته را معمولا از متریال‌های MDF و MBF و نئوپان می‌سازند که به ترتیب از گران به ارزان، نام آن‌ها را گفتیم. هر کدام از این متریال‌ها می‌توانند قیمت کابینت شما را تغییر دهند. همچنین برند سازنده هر کدام از ورق‌ها هم، در تعیین قیمت کابینت هایگلاس آماده شما تاثیر دارد.

3. کیفیت ساخت کابینت هایگلاس آماده

از آنجایی که کابینت‌های پیش ساخته از قبل ساخته می‌شوند، بنابراین موضوع کیفیت ساخت در این کابینت‌ها خیلی اهمیت پیدا می‌کند. کابینت‌هایی که ساخت تمیزتر و بدون ایرادی دارند و توسط کارگاه‌های حرفه‌ای ساخته می‌شوند، معمولا قیمت بیشتری هم دارند.

معمولا کابینت‌های پیش ساخته ارزان موجود در بازار، کم کیفیت هستند. اما بعضی افراد، کابینت پیش ساخته ارزان را با کیفیت بهتری هم می‌سازند. شما می‌توانید در سلام ساختمان چنین سازنده‌هایی را پیدا کنید.

4. جنس و کیفیت یراق آلات کابینت هایگلاس آماده

موضوع یراق آلات هم، در تعیین قیمت کابینت آماده خیلی تاثیر دارد. برای مثال جنس و برند سازنده دستگیره کابینت، لولاها و … همگی در تعیین قیمت کابینت خریداری شده تاثیر دارند و هنگام مقایسه قیمت، بد نیست به آن‌ها توجه کنید. البته یراق آلات کابینت آماده معمولا با کمترین قیمت انتخاب می‌شوند و به لحاظ کیفیت هم، تفاوت چندانی با یراق آلات کابینت سفارشی ندارند. تا حدی که برخی سازنده‌ها، به مدت 6 ماه یراق آلات را ضمانت می‌کنند. (این ضمانت شامل مواردی مثل پوسیدگی، برگشتن روکش و … نمی‌شود.)

5. متراژ حقیقی کابینت هایگلاس آماده

کابینت پیش ساخته هایگلاس را می‌توانید به صورت آماده نصب و در متراژهای 3، 4 و 5 متری خریداری کنید. برای یک نوع متریال هایگلاس با ویژگی‌های مشخص، هرچه متراژ حقیقی کابینت بیشتر باشد، قیمت آن هم بیشتر می‌شود. منظور از متراژ حقیقی این است که مثلا وقتی فروشنده می‌گوید 3 متر کابینت، آیا واقعا متراژ کابینت 3 متر است یا 2.90 است. این موضوع موقع مقایسه قیمت‌ها خیلی کمک کننده است.

6. ارتفاع کابینت زمینی و ارتفاع کابینت دیواری

این هم یک مورد دیگر است که در میزان متریال مصرفی و در نتیجه تعیین قیمت کابینت تاثیر دارد. کابینت‌های هایگلاس آماده‌ای که ارتفاع کابینت زمینی و دیواری در آن‌ها بیشتر باشد، قیمت بیشتری هم دارند. بنابراین موقع مقایسه قیمت‌ها اگر دیدید که مثلا یک کابینت 3 متری از کابینت 3 متری دیگر ارزان‌تر است، به این موضوع دقت کنید که ممکن است ارتفاع یونیت‌ها در کابینت اولی کمتر باشند.

7. هزینه حمل و نصب کابینت

هزینه حمل و نصب کابینت آماده هایگلاس هم موضوعی است که بر قیمت نهایی کابینت تاثیر دارد. بنابراین همان ابتدای کار باید این هزینه را هم در نظر بگیرید. اینجوری می‌توانید قیمت کابینت را به طور دقیق‌تری مشخص کنید. معمولا هزینه حمل و نصب کابینت به عهده خریدار است.

8. قیمت صفحه کابینت

برخی از فروشندگان کابینت آماده هایگلاس، قیمت صفحه کابینت را روی قیمت متری کابینت در نظر می‌گیرند و به شما اعلام می‌کنند. پس این موضوع را حتما از آن‌ها بپرسید تا هزینه اضافه‌ای بابت این موضوع پرداخت نکنید.

9. متراژ و ابعاد آشپزخانه

اگر متراژ آشپزخانه شما طوری است که با کابینت آماده پوشش داده نمی‌شود و نیاز به ساخت کابینت نیمه سفارشی برای بخش‌های خالی دارید، این موضوع می‌تواند قیمت نهایی کابینت آماده شما را افزایش دهد. پس حتما به آن توجه کنید.

در نهایت اگر احساس می‌کنید بررسی تمام آیتم‌هایی که در بالا گفتیم برای شما دشوار است و نمی‌دانید که قیمت کابینت پیش ساخته‌ای که شما می‌خواهید مناسب است یا نه، بهتر است از یک فرد متخصص در هنگام خرید کمک بگیرید. برای مثال مشاورین سلام ساختمان می‌توانند به شما مشاوره رایگان کابینت آماده بدهند و فروشنده مطمئن را به شما معرفی کنند.

مهمترین نکته در سفارش و خرید کابینت هایگلاس سفارشی و آماده چیست؟

سفارش و خرید کابینت هایگلاس، همیشه چالش‌های خاص خودش را دارد. بنابراین در ادامه مهم‌ترین نکات در سفارش و خرید کابینت هایگلاس را برای دو حالت زیر به شما می‌گوییم:

 1. مهم‌ترین نکته در سفارش کابینت های‌گلاس سفارشی
 2. مهم‌ترین نکته در خرید کابینت های‌گلاس آماده

توجه به این بخش، تاثیر زیادی بر کیفیت و قیمت نهایی کابینت تهیه شده توسط شما دارد و خرید کابینت را برای شما راحت می‌کند. پس همراه ما باشید.

1. مهمترین نکته در سفارش کابینت هایگلاس سفارشی (به این نکته توجه نکنید، اگر «کیفیت» یا «هزینه» برایتان مهم نیست)

در مورد روش قیمت‌گیری بالاتر صحبت کرده‌ایم،  اما در اینجا فقط یک نکته که از نظر ما مهم‌تر است را به شما می‌گوییم:

کابیت‌ساز!  کابینت‌ساز! کابینت‌ساز!

کابینت‌ساز یا نجاری که کابینت های‌گلاس سفارشی را برای شما اجرا می‌کند، مهم‌ترین بخش کار است:

 • ماهر بودنش،
 • مطمئن بودنش،
 • منصف بودنش
 • خوشقول بودنش
 • خوشاخلاق بودنش
 • خوشسلیقه بودنش
 • و حتی دقیق بودنش

همگی ویژگی‌هایی است که در این فرد اهمیت زیادی دارند. چون شما معمولا یک عمر با محصولی که کابینت‌ساز برایتان می‌سازد زندگی می‌کنید!

کابینت هایگلاس

برای پیدا کردن چنین متخصص‌هایی می‌توانید روی بزرگترین سیستم معرفی کابینتساز ایران حساب باز کنید. این تخصص «سلام ساختمان» است. می‌توانید ‌از این لینک استفاده کنید:

کابینت ساز مناسب برای کار خودتان را پیدا کنید

این هم از مهم‌ترین نکته در سفارش کابینت هایگلاس سفارشی. در ادامه به بررسی مهم‌ترین نکته در خرید کابینت هایگلاس آماده می‌پردازیم.

2. مهمترین نکته در خرید کابینت هایگلاس آماده

موضوعی که در خرید کابینت هایگلاس آماده خیلی اهمیت دارد، سازنده کابینت آماده است. سازنده کابینت آماده باید:

 • منصف باشد
 • کاربلد باشد
 • تمیزکار باشد
 • صادق و راستگو باشد

اگر سازنده کابینت آماده ویژگی‌ها بالا را نداشته باشد، ممکن است کابینت آماده را با بی‌کیفیت‌ترین متریال بسازد، کاری که اکثر سازند‌ه‌ها در بازار انجام می‌دهند. برای پیدا کردن سازنده مورد اطمینان کابینت آماده، می‌توانید از «سلام ساختمان» کمک بگیرید. ما کارهایی انجام داده‌ایم که شما بتوانید بهترین سازندگان را پیدا کنید و به آن‌ها اعتماد کنید. برخی از این کارها عبارت‌اند از:

 • تیم ما سازندگان کابینت پیش ساخته را پایش می‌کنند و فقط با برخی از آن‌ها که شرایط خاص ما را دارند، قرارداد می‌بندیم. برای مثال از 40 تولیدی کابینت آماده که به آن‌ها سر زده‌ایم، فقط با 3 تا از آن‌ها همکاری کرده‌ایم.
 • کارگاه و مغازه این سازندگان را بررسی کرده‌ایم و از کیفیت آن‌ها مطمئن هستیم.
 • سوابق کاری قبلی این سازندگان و قیمت‌های آن‌ها را بررسی کرده‌ایم.
 • با آن‌ها مصاحبه کرده‌ایم و با چالش‌ها و دغدغه‌های آن‌ها و مشتری‌هایشان آشنا هستیم.
 • و …

در کنار همه این‌ها، مشاورین ما در هنگام خرید کنار شما هستند و به شما کمک می‌کنند که بهترین کابینت را انتخاب کنید، طوری که ضرر نکنید. برای پیدا کردن سازنده مطمئن کابینت پیش ساخته از طریق بزرگ‌ترین بازار آنلاین ساختمانی یعنی «سلام ساختمان»، روی لینک زیر کلیک کنید:

سازنده مطمئن کابینت آماده را پیدا کنید.

در ادامه در مورد تضمین قیمت کابینت هایگلاس سفارشی صحبت می‌کنیم.

تضمین قیمت کابینت هایگلاس چیست؟ چطور با این اوضاع بازار، می‌توانم از قیمت مطمئن باشم؟

ما گاهی اوقات از طرف مشتری‌ها با یک پرسش مهم مواجه می‌شویم. آن‌ها از ما می‌پرسند: درست است که «سلام ساختمان» یک مرجع معتبر در زمینه ساخت کابینت سفارشی است، اما از کجا معلوم کابینت‌سازی که به ما معرفی می‌کنید، قیمتی که برای کابینت می‌دهد نسبت به کیفیت کابینت، منصفانه باشد!؟

برای حل این مشکل، در این بخش به بررسی موضوع مهم تضمین قیمت سلام ساختمان برای کابینت هایگلاس سفارشی می‌پردازیم و این موضوع را به طور کامل برای شما شفاف می‌کنیم.

راه حل ما، «ضمانت قیمت» در سلام ساختمان:

با اینکه «سلام ساختمان» در معاملات دخالت نمی‌کند، اما برای اولین بار در ایران، سیستمی را درست کرده‌ایم که معاملات بین کابینت‌ساز و مشتری را خودمان تضمین می‌کنیم! یعنی قیمت عادلانه کابینت هایگلاس را خود ما ضمانت می‌کنیم.

روال کار به این صورت است که:

 1. شما با کابینت‌ساز معرفی شده از طرف سلام ساختمان قرارداد کابینت هایگلاس می‌بندید،
 2. سپس کار انجام می‌شود و با کابینت ساز تسویه حساب می‌کنید
 3. حالا در این مرحله اگر متوجه شوید که گران‌فروشی انجام شده است، لازم نیست تلاش کنید تا ضررتان را با هزار مصیبت از کابینت ساز پس بگیرید، «سلام ساختمان» خودش با افتخار، مابه‌التفاوت پول کابینت را به شما پس می‌دهد.

مثال عملی از «تضمین قیمت»:

فرض کنید کابینت‌سازی که «سلام ساختمان» به شما معرفی می‌کند، کابینت هایگلاسی را به قیمت مثلاً 12,000,000 تومان برای شما می‌سازد. کابینت را تحویل می‌گیرید و همه پول را پرداخت می‌کنید. سه روز بعد، کابینت ساز حرفه‌ایِ دیگری می‌آید و ادعا می‌کند که:

«من می‌توانستم همین کابینت را با هزینه 10,000,000 تومان برای شما بسازم. این هم جزئیات کار من! قیمت کابینت شما واقعا از 10 تومان بیشتر نمی‌شود و 12 تومان خیلی زیاد است که پرداخت کرده‌اید!»

با سفارش کابینت به سلام ساختمان،دیگر در اینجا شما اصلاً نگران نیستید، زیرا از طرح تضمین قیمت استفاده کرده‌اید. فقط کافی است مطابق شرایط ساده ما اقدام ‌کنید. در چنین حالتی بدون اینکه حتی با کابینت سازی که به او 12 میلیون تومان را داده‌اید صحبت کنید، خود «سلام ساختمان» به شما 2 میلیون تومان اضافه قیمت را برمی‌گرداند.

ما یک هدف بزرگ داریم: آرامش خیال مشتری

حالا برویم چند کابینت هایگلاس از هزاران مدلی که کابینت‌سازهای ما در سراسر ایران اجرا می‌کنند را با هم ببینیم. اما قبل از آن یک سورپرایز فوق‌العاده برایتان داریم که با کمک آن می‌توانید از قیمت انواع کابینت دلخواه خودتان با خبر شوید. آن هم به صورت کاملا رایگان!!!

با ماشین قیمت سلام ساختمان، رایگان قیمت انواع کابینت سفارشی را محاسبه کنید!

در این قسمت قرار است شما را با ماشین قیمت سلام ساختمان آشنا کنیم تا بتوانید از این به بعد قیمت انواع کابینت سفارشی و به ویژه کابینت هایگلاس سفارشی دلخواه خودتان را خیلی سریع، راحت و رایگان محاسبه کنید. این قیمت، حدودی اما خیلی کمک کننده است و به طور اختصاصی برای کابینت آشپزخانه شما محاسبه می‌شود. برای استفاده از این خدمات ویژه، فقط کافی است روی لینک زیر کلیک کنید:

محاسبه آنلاین قیمت کابینت هایگلاس ایرانی و ترک

در نهایت برویم سراغ آخرین و جذاب‌ترین موضوع مقاله که دیدن چند نمونه از هزاران کابینت هایگلاسی است که توسط کابینت‌سازهای سلام ساختمان در سراسر ایران اجرا شده‌اند. برای دیدن این کابینت‌های هایگلاس زیبا که در کشور خودمان اجرا شده‌اند آماده‌اید؟!

نمونه‌کارهای واقعیِ کابینت هایگلاس سفارشی و پیش ساخته

در ادامه به ترتیب نمونه کارهای واقعی کابینت هایگلاس را که مربوط به متخصصین سلام ساختمان هستند، برای دو حالت زیر بررسی می‌کنیم:

 1. نمونه‌کارهای واقعیِ کابینت هایگلاس سفارشی
 2. نمونه‌کارهای واقعیِ کابینت هایگلاس آماده

دیدن مدل‌ها را از کابینت هایگلاس سفارشی شروع می‌کنیم. کابینت سفارشی را می‌توانید با طراحی دلخواه خودتان و در مدت زمان طولانی‌تری ساخته و نصب کنید؛ اما کابینت آماده را می‌توانید خیلی سریع‌تر و ارزان‌تر، به صورت آماده از بازار خریداری کرده و به راحتی نصب کنید. کابینت آماده را حتی یک روزه و با 20 تا 40% هزینه کمتر می‌توانید تهیه کنید.

1. نمونه‌کارهای واقعیِ کابینت هایگلاس سفارشی

برویم چند کابینت هایگلاس از هزاران مدلی که کابینت‌سازهای ما در سراسر ایران اجرا می‌کنند را با هم ببینیم.

 • تصویر شماره 1:

کابینت تهران هایگلاس

این کابینت توسط یکی از چندین کابینت‌ساز ما در تهران اجرا شده است. شاید در نگاه اول بگویید این مدل اگر هایگلاس است پس چرا براق نیست؟!

جواب این است که این کابینتِ کم‌نظیر از جنس کابینت هایگلاس مات ساخته شده است. از این جهت می‌گوییم کم‌نظیر که تکنیک به‌کار رفته برای اجرای آن بسیار ویژه است، چون اجرای این نوع از قوس‌ها با ورق ام‌دی‌اف و هایگلاس کار هر کسی نیست!

 • تصویر شماره 2:

کابینت آشپزخانه هایگلاس

هایگلاس سفید!

یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در کابینت های‌گلاس، رنگ سفید است. در این نمونه‌کار هم که توسط یکی از نجارهای ما در اصفهان اجرا شده، از هایگلاس سفید در کنار ام‌دی‌اف به زیبایی استفاده شده است.

 • تصویر شماره 3:

کابینت تهران

نمونه‌ای دیگر از کابینت های‌گلاس سفید اما در کنار ام‌دی‌اف فوق برجسته‌ی تیره.

همان‌طور که می‌بینید این کابینت به سبک مدرن اجرا شده و در عین سادگی بسیار زیبا است!

هایگلاس آشپزخانه

در این تصویر و تصویر بعدی هم نمای دیگری از کابینت را مشاهده می‌کنید.

روزانه هزاران نفر از سایت سلام ساختمان دیدن می‌کنند. عده ای نیاز واقعی دارند و به کابینت‌سازهایی مثل همین دکوراتورهایمان درخواست قیمت و اجرا می‌دهند. ما در سلام ساختمان خودمان را در قبال دکوراتورهایی که به شما معرفی می‌کنیم مسئول می‌دانیم. بنابراین، به‌صورت مداوم کیفیت کار آن‌ها و تعهداتشان را بررسی می‌کنیم و همچنین قیمت اعلام شده توسط آن‌ها را تضمین می‌کنیم.

کابینت هایگلاس

تضمین قیمت یعنی، اگر فکر می‌کنید کابینت‌سازِ سلام ساختمان قیمت بالایی به شما گفته است اصلاً نگران نباشید، چون ما خودمان اختلاف هزینه را به شما پرداخت می‌کنیم.

 • تصویر شماره 4:

هایگلاس

در این آشپزخانه از دو نوع ورق هایگلاس سفید و ورق های‌گلاس طرح چوب استفاده شده است.

 • تصویر شماره 5:

کابینت هایگلاس سفید قهوه ای

آخرین نمونه‌کاری که اینجا ارائه کرده‌ایم ترکیب هایگلاس سفید با ام‌دی‌اف قهوه‌ای است که توسط یکی از دکوراتورهای سلام ساختمان در تهران اجرا شده است.

2. نمونه‌کارهای واقعیِ کابینت هایگلاس آماده

در این بخش دو نمونه کابینت هایگلاس آماده که مربوط به متخصصین سلام ساختمان است را می‌بینید.

 • تصویر شماره 1:

کابینت پیش ساخته سفید شیری هایگلاس مدرن، سلام ساختماندرخشندگی و داشتن ظاهری ساده و زیبا، از ویژگی‌های کابینت هایگلاس آماده بالا است. قیمت این کابینت را می‌توانید از مشاورین ما بپرسید. فقط کافی است اینجا کلیک کنید.

 • تصویر شماره 2:

کابینت پیش ساخته هایگلاس و ام دی اف دو رنگ سفید و طرح چوب سلام ساختمان این هم نمونه دیگری از کابینت هایگلاس آماده که متعلق به سازنده سلام ساختمان است. در این مدل از ترکیب هایگلاس سفید با ام دی اف طرح چوب استفاده شده است. استفاده از گاز رو میزی هم، باعث صرفه جویی در فضای آشپزخانه بالا شده است.

سوالات متداول:

– قیمت کابینت هایگلاس سفارشی و آماده متری چند است؟
بازه حدودی قیمت کابینت هایگلاس سفارشی در آذر 1401، از متری 0 تا 0 تومان متغیر است. قیمت کابینت آماده هایگلاس هم در آذر 1401، ز متری 0 تا 0 تومان متغیر است.

– قیمت کابینت هایگلاس آماده و سفارشی به چه عواملی بستگی دارد؟
این موضوع برای کابینت آماده و سفارشی فرق دارد. اما به طور کلی در هر دو نوع به عواملی مثل: برند و نوع ورق هایگلاس (ایرانی یا خارجی)، طرح و متراژ کابینت انتخابی و جزئیات اجرایی مثل یراق آلات و … بستگی دارد.

– از کجا بفهمیم کابینت‌ساز، قیمت کابینت هایگلاس سفارشی و آماده را منصفانه اعلام کرده است؟
برای کابینت سفارشی، سلام ساختمان طرح تضمین قیمت کابینت هایگلاس دارد و به شما کابینت‌ساز حرفه‌ای و منصف معرفی می‌کند تا خیالتان از بابت قیمت کابینت نسبت به کیفیت آن راحت باشد. برای کابینت آماده هم، سلام ساختمان سازنده‌هایی را به شما معرفی می‌کند که آن‌ها را ارزیابی کرده است و شناخت کاملی به کیفیت و قیمت کابینت‌های آماده آن‌ها دارد. پس خیالتان از بابت قیمت و کیفیت کابینت آماده هم، کاملا راحت باشد.

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
90 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
معين
معين
20 خرداد 1401 03:09

سلام قیمت کابیت های گلاس ترک برای فضای ١٧ متری چقدر میشه؟

مانا
مانا
13 خرداد 1401 19:17

عالی

حسینی
حسینی
03 خرداد 1401 17:43

سلام مشاوره برای قیمت میخواستم فک میکنم به ما گرون گفتن باید عکس بفرستم براتون برا مشاوره؟؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
08 خرداد 1401 09:28
پاسخ به  حسینی

با سلام
بله عکس هاتون رو به شماره واتساپ زیر ارسال کنید.
09120217278

ادریس
ادریس
05 اردیبهشت 1401 10:48

سلام، قیمت هر ورق هایگلس دکولایک سفید اکلیلی رو می خوام بدونم … مقدور هست راهنمایی کنین؟

علی
علی
23 بهمن 1400 14:12

سلام وقت بخیر
قیمت کابینت گلاس ترک به تفکیک شهر لطف میکنین

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
27 بهمن 1400 20:21
پاسخ به  علی

با سلام
خدمت شما:
https://b2n.ir/u73708

علیزاده
علیزاده
16 مهر 1400 01:25

سلام کابینت های گلاس دکو پنل خارجی هستند یا ایرانی
یه سوال دیگه داشتم. چه قیمتی مناسب این نوع کابینت میباشد

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
17 مهر 1400 09:31
پاسخ به  علیزاده

با سلام
اکثر برندها متریال اولیه برای خارج از کشور است. از جمله دکوپنل و پانوتک.
کابینت های هایگلاس در تهران در حال حاضر بین متری ۳۴۰۰ تا ۴ میلیون کار میشود.

سهراب
سهراب
25 تیر 1400 08:06

سلام کابینت آشپزخانه بامحاسبه جزیره و یخچال و ماشین ظرفشویی ولباسشویی. سینک وهود و فر هم تعبیه میشه کلا متراژ رو ده متر حساب کرده البته همه اینها در دوضلع سه متری کابینت کار میشه و یک مترونیم جزیره های گلاس ترک در وسط آشپزخانه کارمیشه رامحاسبه ۱۰ مترحساب کرده و قیمت دادن ۴۵ تومان بنظرتون منصفانه هست قیمت های گلاس متری ۴۲۰۰ دادن ممنونم راهنمایی‌ بفرمایید

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
02 مرداد 1400 21:55
پاسخ به  سهراب

با سلام
تا طرح و اندازه دقیق آشپزخونه نباشه نمیشه مشاوره برآورد و قضاوت درستی داشت.
اگه طراحی و ابعاد دقیق رو ارسال بفرمائید درخدمتتون خواهیم بود برای مشاوره.

همایون
همایون
14 اردیبهشت 1400 20:05

سلام آیا حرارت گاز میتونه به مرور کابینت های بالایی که روی گاز قرار دارند و هایگلاس ایرانی هستن رو زرد کنه یا فقط نور شدید خورشید باعث زردی میشه

مرتضی
مرتضی
11 اردیبهشت 1400 02:55

سلام میخواستم بدونم برای ۱۶/۶متر کابینت که بدنه mdfودرب ها های گلاس باشد چه قیمتی باید در نظر گرفت متری چند است این طوری؟؟؟

مجید
مجید
02 اردیبهشت 1400 21:55

سلام. ما برای کابینت و کمدها ورق سفید و های گلس خریدیم.
کابینت ساز گفته معادل خرید کل ورق ها دستمزد نصب برای کابینت و کمدها میشه. کمدها هم معمولی هستن و خیلی بزرگ نیستن. به نظر شما دستمزد کابینت منصفانه هست یا نه؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 اردیبهشت 1400 08:40
پاسخ به  مجید

با سلام
خیر عدد منصفانه نیست اگه بگن برای نصب
اگه بگن برای اتمام و تحویل کابینتتون منصفانه است.
برای اجرای کابینت غیر از ورق کلی چیز دیگه میخواد:
برشکاری
نوارکاری
فارسی کاری
اسمبل یونیتها
خرید یراق ها
خرید یراق اتصال
حمل و نقل بمحل و ب داخل واحد
نصب نهایی
خرید صفحه
اینها کلی متریال دیگه است و دستمزد هم بینشون هست.

مصطفی
مصطفی
25 اسفند 1399 21:32

سلام وقت بخیر
من دو تا ورق 2 متر در نیم متر، های گلس ترک دارم، میخوام بفروشم، چه قیمتی میتونم بذارم برا فروش؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 فروردین 1400 08:42
پاسخ به  مصطفی

باسلام
متاسفانه ما کمکی نمیتونیم بکنیم .
ولی بهترین خریدارهاتون همون کارگاهیه که براتون برش زده، ایشون شرایط بهتری داره برای فروش این ورق.

محبوب
محبوب
30 بهمن 1399 00:21

بنظرتون های گلس ایرانی به مرور تغییر رنگ نمیده ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
02 اسفند 1399 19:11
پاسخ به  محبوب

با سلام
خیر برندهای باکیفیت تغییر رنگ ندارند.
ضمن اینکه رنگهای روشن که طرح ندارن و ساده اند ممکنه تغییر رنگ بدن و طرح های شلوغ و تیره رنگ معمولاً تغییر رنگ ندارند.
دقت کنیم که تابش مستقیم نور آفتاب روی هر ورق با هر برندی تاثیر منفی داره کم یا زیاد، ولی بقطع تابش مستقیم تور آفتاب آسیب خواهد داشت و بایست تمهیداتی داشته باشیم که از تابش مستقیم پرهیز و کنیم.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
04 اسفند 1399 08:42
پاسخ به  محبوب

با سلام
هایگلاس در مقابل تابش آفتاب شدید ممکنه تغییر رنگ دهد و برندهای شناخته نشده و نامرغوب احتمالشون بالاتر هست.حتما برندهای شناخته شده کار کنید.

میترا
میترا
28 بهمن 1399 23:50

سلام چهار متر اپن و سه مترو بیست سانت زمینی ودیواری …ام دی آف هم روم شش خارجی هم مغزی ….گفته ۲۵ منصفانه هس؟

سعید
سعید
20 بهمن 1399 13:42

سلام،میخواهم برای ده متر زمینی و ده متر هوایی ورق های گلاس بخرم،چند ورق لازمه،اجرت بدون مصالح متری چنده؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
20 بهمن 1399 19:36
پاسخ به  سعید

با سلام
باید اندازه گیری دقیق بشه و با استفاده از نرم افزار کاتمستر برآورد بشه تعداد ورق ها.

یک یا دو رنگ بودن
ارتفاع دیواری
داشتن یا نداشتن کانتر یخچال
داشتن یا نداشتن درب نما
داشتن یا نداشتن pvc
مواردی هست ک در میزان متریال تاثیرگذاره.
اجرای دستمزدی از حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد کل هزینه ها متغییر است.

Mitra
Mitra
19 بهمن 1399 00:30

سلام سه متر کابینت زمینی و سه متر هوایی و سه متر اپن …هایگلاس ایرانی به نرخ دروز ….ساده بدون هیچ طرحی چند درمیاد

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
19 بهمن 1399 09:47
پاسخ به  Mitra

با سلام
قیمت ۱متر کابینت زمینی ارتفاع ۹۰ و دیواری ارتفاع ۷۰ ،تقریبا بین ۲۵۰۰ تا ۲۹۰۰ تومان می‌باشد، خیلی بستگی دارد که چه برندی کار شود.
اگه فرض کنیم. ورق رو هم ساده ترین انتخاب کنید، شش متر کار میشه ۱۵ تومن و با احتساب درصد نصب ۱۶. تا ۱۸ میلیون تومان برآورد میشه.

مهدی
مهدی
11 بهمن 1399 18:09

سلام ۱۱.۵ متر کابینت های گلاس ایرانی ارتفاع کابینت بالا ۹۰ قیمت داده حدودا ۴۰ میلیون تومان تمام شده کار ، قیمتش خوبه؟

علایی
علایی
11 بهمن 1399 14:32

سلام ۱۵ متر کابینت چند ورق هایگلاس و کابینت مصرف میکنه و حدودا چه قیمتی در میاد؟

بی نام
بی نام
10 بهمن 1399 14:53

سلام. ببخشید قیمت هر ورق هایگلاس ترک مارک AGT الان چه قیمتی هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
11 بهمن 1399 09:55
پاسخ به  بی نام

با سلام
قیمت های کابینت در مطلب زیر درج شده است.. لطفاً ملاحظه بفرمایید.
https://b2n.ir/722828

Maryam
Maryam
29 دی 1399 23:40

سلام
قیمت کابینت های گلاس برای ۲۴ متر کابینت مارک ترک خارجی 47ملیون و ۵۰۰ خوبه بنظرتون؟!با نصب
مارک AGT

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
04 بهمن 1399 08:14
پاسخ به  Maryam

با سلام
به احتمال زیاد یه مشکلی هست که اینقدر کم قیمت دادند.
از قیمت عرف روز 30 درصد پایین تر هست.

ناشناس
ناشناس
13 دی 1399 21:42

ترکیب ام دی اف معمولی و فرامید برای ۵مترو نیم تا ۶ متر کابینت با قیمت نصب و حمل ۱۹/۵ بنظرتون قیمت منطقیه؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
15 دی 1399 09:05
پاسخ به  ناشناس

سلام
بله عالیه.. بخاطر فوق برجسته ی فرامید.
اگه ام دی اف تنها بود ۱۸ تومن سقفش بود. ولی با فوق برجسته ۲۱ تومن هم ممکنه بشه و ۱۹ و نیم عالیه.

حسن
حسن
09 دی 1399 15:03

با سلام.هایگلاس ترک،مونزا خوبه؟چون تا حالا نشنیدم.میخواستم اطلاعاتی داشته باشم.با سپاس.

ناشناس
ناشناس
24 آذر 1399 17:26

سلام وقت بخیر ۵متر کابینت های گلاس ترک agt قیمت چقدر خواهد شد و نصبو حمل وقیقا چند درصد از هزینه را در بر میگیره ممنون

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
29 آذر 1399 08:43
پاسخ به  ناشناس

با سلام
نصب و حمل اگر داخل تهران و کرج باشید ۱۰ تا ۱۲ درصد .خارج از تهران و کرج تا ۱۷درصد متغیرهست.
قیمت کابینت هایگلاس ایرانی بین ۳ تا ۳۳۰۰ میلیون و ترک بین ۳۵۰۰ تا ۴ میلیون تومن.

عباس
عباس
23 آذر 1399 18:55

الان قیمت گرفتم کار ترک میگه ۴ تومن
این قیمته؟

میم.امینی
میم.امینی
30 آبان 1399 01:48

سلام وقت بخیر
های گلس با برند SAC محصول کدوم کشوره؟ ترکیه است؟
ممنونم

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1399 21:01
پاسخ به  میم.امینی

سلام
تا حالا نشنیدم متأسفانه .ولی بهترین و معروفترین برند ترک ای جی تی میباشد.

Maryam
Maryam
12 آبان 1399 14:27

سلام
وقت بخیر
ورق های گلاس ازمیر (izmir) ساخت ترکیه اس؟
کیفیتش چه جوریه؟
ممنون.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
17 آبان 1399 07:59
پاسخ به  Maryam

با سلام
سلام جزئیات و نحوه اصالت این برند برای ما مشخص نیست.

Fatemeh
Fatemeh
30 مهر 1399 04:09

سلام ببخشید کابینت کار قیمت های گلاس ایزوفام ۱۵متر اشپزخونه رو ۴۵داده منصفانس؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
03 آبان 1399 08:18
پاسخ به  Fatemeh

سلام
بله به نسبت قیمت آخر مهر 99 منطقی هست. ولی توصیه ما اینه حتما قیمت تمام شده و قطعی رو بگیرید.

محمد
محمد
03 مهر 1399 07:01

سلام، وقتتون بخیر. قیمت کابینت های گلاس ایرانی دو ماه پیشتر متری چند بوده؟

محسن
محسن
27 شهریور 1399 22:11

سلام وقت بخیر
امروز کابینت کار برای کار کردن های گلاس برند agt رو پیشنهاد کرد که میگفت داخل ایران تولید میشه و قیمت متری ۲.۸۰۰رو داد قیمتش منطقیه ؟؟
فقط یه سوال دیگه اینکه داخل کابینت مگه mdf ساده سفید کار نمیشه قیمت اون چطور محاسبه میشه ؟؟

salamsakhteman
salamsakhteman
31 شهریور 1399 14:34
پاسخ به  محسن

سلام، وقت شما هم بخیر
درسته داخلش mdf ساده‌ی سفید کار میشه. و قیمت ایشون هم‌ در محدوده‌ی منصفانه است.

فقط همینطور که همیشه گفتیم قیمت متری گرفتن کار درستی نیست.بهتره از مجری کار تموم شده رو قیمت بگیریم نه متری رو.

رایان
رایان
19 شهریور 1399 11:33

سلام، در حال حاضر کابینت ساز قیمت کابینت های گلاس متری ۲۹۰۰ برامون حساب کرده و ۹ متر کابینت در حدود ۲۷ میلیون در میاد، میخواستم بدونم قیمتی ک داده منصفانس؟

salamsakhteman
salamsakhteman
26 شهریور 1399 20:22
پاسخ به  رایان

سلام
برای کابینت هایگلاس ترک خیلی بیراه نیست.
ولی برای ایرانی زیاده.

اتنا
اتنا
02 مرداد 1399 01:07

سلام.هایگلاس ترک ارتفاع هوای 90 صفحه پنج سانتی متری چند کار میکند!؟

salamsakhteman
salamsakhteman
04 مرداد 1399 09:48
پاسخ به  اتنا

سلام
قیمت متری گرفتن فایده ای نداره باید قیمت تموم شده بگیرین از مجری با تجربه.
در سایت سلام ساختمان درخواست بدید. بهترین مشاورها و مجریان میان بررسی میکند کارتون رو و قیمت و طرح و مشاوره میدهند.
https://bit.ly/2OREBcl

Kian
Kian
16 اسفند 1398 21:53

با سلام
تشکر فراوان بابت اطلاعات مفید و کاربردی. واقعا ممنون لطفا در مورد قدرالسهم 60%برای کابینت زمینی و 40%برای قسمت دیواری در برآورد قیمت توضیح دهید آیا اصلا چنین محاسبه ای داریم مثلا متر طول زمینی رو در 60 % و مترطول دیواری را در 40%ضرب میکنن

salamsakhteman
salamsakhteman
19 اسفند 1398 11:56
پاسخ به  Kian

سلام دوست عزیز
بله در صورتیکه ابعاد کابینت استاندارد باشد. یعنی ارتفاع کابینت دیواری ۷۰ سانتیمتر باشد.

حامد
حامد
08 بهمن 1398 17:13

الان قیمت کابینت هایگلاس در بهمن ۹۸ چقدر گرون شده نسبت ماه قبل؟

salamsakhteman
salamsakhteman
12 بهمن 1398 08:35
پاسخ به  حامد

سلام
تقریباً هیچ نوسان قیمت ورق در مقیاس‌های کوچک نمیتونه تاًثیر زیادی در قیمت کابینت داشته باشد.

یزدان نژاد
یزدان نژاد
20 آذر 1398 17:20

سلام
من شنیدم یه مدل دیگه از های گلاس اومده که دیگه اون خش پذیری های گلاس رو نداره.درسته؟

salamsakhteman
salamsakhteman
21 آذر 1398 13:30
پاسخ به  یزدان نژاد

سلام
بله نسل جدید متریال هایگلاس، لمی گلاس و پلی گلاس هست که خش پذیریش نسبت به هایگلاس کمتر شده است.

جلال
جلال
20 آذر 1398 01:25

قیمت های یکم بالا نیست؟؟ های‌گلاس هست دیگه. اون مقاله ای هم برای قیمت کابینت ممبران هم دارید؟؟؟

Youna
Youna
11 شهریور 1398 21:18

سلام
ببخشید ، من یه سئوال داشتم ، میخواستم بپرسم کابینتی که نصب شده و آماده ست رو میشه های گلاسش کرد؟ منظورم اینه که چیزی مثل روکش میشه رو درهای کابینت موجود زد؟
یا حتما باید کابینت موجود رو کلا در آورد و بجاش دوباره های گلاس زد؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 شهریور 1398 13:01
پاسخ به  Youna

سلام
برای اینکه بخواید یک کابینت هایگلاس داشته باشید، باید درب‌های و قسمت هایی که قابل رؤیت هستند را به هایگلاس تغییر بدیم.یونیت و اسکلت اصلی کابینت که با ام دی اف سفید ساخته می شود هیچ تغییری نمی کند. ولی بقیه قسمت ها باید با هایگلاس تعویض بشند و متریالی هم نیست که روی ام دی اف بچسبانیم تا شبی هایگلاس بشه.

حامد
حامد
14 خرداد 1398 17:30

قیمت کایبنت ترک رو اینجا گفتید؟ من دنبال قیمت کابینت های گلاس ترک هستم. لطفا اعلام کنید بهم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
19 خرداد 1398 16:57
پاسخ به  حامد

با سلام
قیمت هایگلاس ایرانی و ترک ذکر شده است. قیمت هایگلاس ترک بین 1,300,00 تا 1,700،000 هست.

اصغر ستاری
اصغر ستاری
21 فروردین 1398 11:55

سلام آقای عزیز. الان کابینت های گلاس ترک بدنهmdf با نصب قیمتش چقدر میشه قیمت تموم mdf معمولی هم بهم اعلام کنید. ممنونم وسپاسگزارم از جوابتان. ستاری

خسرو
خسرو
05 فروردین 1398 20:02

سلام قیمت ورق دکو پنل هایگلاس چقدر است . و همچنین ورق عرض 65 رو کابینتی هایگلاس پنج سانتیمتری چقدر

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
08 فروردین 1398 10:10
پاسخ به  خسرو

متآاسفانه برای برند دکو پنل قیمت نداریم ولی برای صفحه ی ۶۵ سانت ارز و ۵ سانت ضخامت در جدول قیمت ورق ها در سایت اعلام شده است البته قیمت حدودی ورقهای هایگلاس هم در سایت اعلام شده است.

مصطفی
مصطفی
20 اسفند 1397 01:10

من یک نفر و پیدا کردم میگه کابینت ترک متری ۸۵۰ به بالا ؟؟ امکان داره همچین قیمتی اصلا ؟؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
20 اسفند 1397 10:22
پاسخ به  مصطفی

سلام
برای چه متریالی؟

الهام
الهام
17 اسفند 1397 17:04

آیا هایگلاس دکوپنل ترک هست یا ایرانی؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
18 اسفند 1397 11:52
پاسخ به  الهام

سلام
برند دکو پنل (decopanel) که با همت کارشناسان داخلی شرکت کاج نما چوب در خردادماه 1395 به بهره برداری رسید که ظرفیت روزانه این کارخانه بیش از 5000 متر مربع ام دی اف با روکش هیکلاس (mdf high gloss panel) میباشد.

Arian. I
Arian. I
29 بهمن 1397 09:13

سلام و وقت بخیر بنده کابینت ساز ماهر با بیش از ده سال تجربه کاری در خدمتتون هستم خوشحال میشم همکاری کنیم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
30 بهمن 1397 08:53
پاسخ به  Arian. I

سلام، وقت شما هم بخیر دوست عزیز
لطف بفرمایید شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگبرند.
https://app.salamsakhteman.com/register-login

مجید
مجید
10 فروردین 1398 21:51
پاسخ به  Arian. I

سلام خسته نباشید.ما یه نفر کابینت داره برامون کار میکنه برنده دکو پنل اورده کار میکنه میگه ترک هس ایا درست میگه؟
و ۱۲.۵ متر کابینت برا ما اندازه زده گفته متری ۱۷۰۰ بنظرتون قیمتش درسته؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
11 فروردین 1398 10:40
پاسخ به  مجید

سلام
متاسفانه ما اطلاعاتی در مورد برند دکوپنل نداریم. قیمت متری که قیمت دقیقی نیست و شما باید قیمت تمام شده بگیرید. اگر برای قیمت تمام شده هایگلاس متری 1700 بهتون گفتند منطقی هستش.

حسین
حسین
11 بهمن 1397 12:46

سلام.های گلاس ترک با متری دومیلیون هم اگر با کیفیت خوب هم باشد و تضمینی باشد خوب است و وجود داردیا نه .ممنون میشم جواب بدید.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
12 بهمن 1397 11:50
پاسخ به  حسین

سلام دوست عزیز
های گلاس ترک طبق عرف بازار در حال حاضر بین 1,200,000 تا 1,500,000 هستش. های گلاس متری دو تومن خیلی قیمت منصفانه ای نیست. اگر تمایل دارید تا کابینت ساز حرفه ای و منصف بهتون مشاوره بده و کارتون را بازدید کنند می تونید شماره اتون را در سایت ثبت کنید تا باهاتون تماس بگیرند.

احمد
احمد
11 بهمن 1397 12:44

سلام.ها گلاس ترک متری 2 میلیون هم وجود دارد.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
12 بهمن 1397 11:47
پاسخ به  احمد

سلام
های گلاس ترک طبق عرف بازار در حال حاضر بین 1,200,000 تا 1,500,000 هستش.

غلامعلی احمری نژاد
غلامعلی احمری نژاد
03 بهمن 1397 15:13

سلام
زمانی که بطور تصادفی با این سایت آشنا شدم واقعا احساس کردم که گم شده ام را پیدا کردم ولیکن با بی توجهی هایتان به تماسهایی که برای معرفی کابینت ساز خوب بارها گرفته ام و موفق به تماس نشدم بی اعتمادی خاصی نسبت به کل کار برایم پیش آمده و نتوانسته ام خودم را قانع نمایم.راه برگشت به اعتماد اولیه را شما پیشنهاد بدهید.با تشکر

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
06 بهمن 1397 16:49

سلام
ممنون از لطفی که به سایت داشتید واینکه ما نمی دونیم چطوری سعی کردید با ما تماس بگیرید که موفق نشدید. واقعاً متأسف هستیم که نتونستیم پاسخگوی شما باشیم. پیشنهادمون اینه که برای پیدا کردن کابینت ساز روی کالتو اکشن هایی که در جاهای مختلف سایت هست کلیک کنید و شماره اتون را ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند. هر کمکی از دستمون بربیاد دریغ نمی کنیم و انجام وظیفه می کنیم.

نیما
نیما
21 دی 1397 17:03

سلام.قیمت فریم دور یخچال بدون هیچگونه حجم که به صورت یک ال میباشد و یک ضلع آن دیوار است با متریال ای جی تی سفید چگونه حساب میشود.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:54
پاسخ به  نیما

سلام
عرض کانتر رو بگیرید و در قیمت متر طول کابینت ضرب کنین، اگه ارتفاع کلی کار از ۲/۲۰ بیشتر بود، قیمت تمام شده رو به هم نسبت افزایش دهید. ولی چون یکطرف دیواره، بهتر بین ۱۰ تا ۲۰ درصد از قیمت نهایی کسر گردد انشالله هر دوطرف راضی باشن.

نیما
نیما
21 دی 1397 17:00

سلام.چطور متوجه بشیم کابینت ساز هایگلاس ایرانی به جای خارجی کار نکند.

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:57
پاسخ به  نیما

سلام
روی هایگلاس سلفون داریم که روی آن نام برند رو چاپ کردن، مثلاً AGT یا Ashik. به مجری تأکید کنین تا مرحله تحویل سلفون روی ورق ها کنده نشه و پس از تحویل نهایی جنس ها برای تمیزکاری و تأیید شما برداشته شود.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
14 دی 1397 14:54

شما یا تو ایران زندگی نمی‌کنید یا از قیمت ورق و یراق اطلاع ندارید. پاییز 97 قیمت هر برگ هایگلاس ترک به 660 هزار رسید. لولای معمولی شده هشت هزار تومن. ریل 30 هزار. پاخور هر شاخه 210 هزار، دستگیره، مگنت، کلیپس، پایه، کنج پاخور، نوار پی وی سی و کلی مخارج دیگه بماند….! با اطلاعات غلط مردمو گمراه نکنید

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
22 دی 1397 15:59

با سلام
در این مورد کاملاً حق با شماست. موردی که اشاره کرده بودید یک ایراد تایپی بوده که متأسفانه قیمت ورق به جای ام دی اف درج شده؛ که اصلاح شد. مچکریم از اینکه اینقدر با دقت نوشتید و حرف شما را درک می کنیم. تغییرات قیمت را درک می کنیم و عذرخواهی می کنیم از اینکه اشتباه صورت گرفته. کاری که ما انجام میدیم معرفی کابینت ساز مجرب به هموطنانمون هست، ما مجری نیستیم. فقط ارتباط بین این دوگروه برقرار می کنیم تا بتونیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. البته ما دنبال مواردی که شما گفتید نیستیم. حدود 300 کابینت ساز با ما همکاری می کنند و خدارو شکر هموطنانی که با ما کارکردند راضی بودند. از شما هم دعوت می کنیم اگر دوست داشتید به این سیستم بپیوندید.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
12 دی 1397 00:12

پس چرا قیمت بازار متری ۱۴۰۰هست،؟

يك شهروند
يك شهروند
09 دی 1397 22:25

سلام
این قیمتها که مناسب است و در گناباد دو برابر این قیمتها اجرا میکنند مثلا های گلاس متری ١۴٠٠٠٠٠-١۶٠٠٠٠٠تومان امروز قیمت گرفتم

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
04 دی 1397 19:20

سلام این قیمت ها واقعی است