کابینت ممبران جدید 2020، زیباترین مدل های ممبران ۲۰۲۰

0
1406
کابینت ممبران جدید
کابینت ممبران جدید

کابینت ممبران در چند سال گذشته جزء پرطرفدارترین و پر استفاده‌ترین کابینت ها در ایران بوده و مدل های کابینت ممبران جدید 2020 پرطرفدارتر هم شده. داشتن همزمان زیبایی و کیفیت بالا باعث شده خیلی از خونه‌های تازه ساخت رو با این جنس کابینت تحویل بدن. دیدن مدل های جدید کابینت ممبران 2020 می تونه دید شما رو برای ایده‌ های جدید باز کنه تا بتونین بهترین و ایده آل‌ترین طرح و رنگ کابینت رو برای خونتون انتخاب کنین. در این مقاله تعدادی از جدیدترین انواع طرح کابینت ممبران رو براتون آماده کردیم، که می تونین ازشون برای طرح کابینت خونه خودتون ایده بگیرید.

کابینت ممبران جدید 2020

با کابینت ممبران جدید محدودیت‌ها را کنار بگذارید!

یکی از بهترین مزیت های کابینت ممبران اینه که خیلی راحت می تونین طرح و رنگ دلخواه و مورد نظرتون رو انتخاب کنین. هیچ محدودیتی در این زمینه ندارین و خیلی راحت با در نظر گرفتن همه چیز، میتونید دست به این انتخاب بزنین. فرم کابینت، طرحش، رنگش و طرح‌های برجسته روش، طرح‌های فانتزی و کلی چیزای دیگه است که می تونین با انتخاب اونا کابینت ممبران منحصر به فرد خونه خودتون رو داشته باشین.

ممبران جدید 1

کابینت ممبران جدید می تونه بهترین کیفیت لازم رو با بهترین و مناسب‌ترین قیمت در اختیار داشته باشه. بعضی از طرح‌های این کابینت انقدر زیبا و ماهرانه تولید می شن که حتی قابل تشخیص از کابینت چوبی هم نیست.

ممبران 2

لوکس‌ترین خونه‌های شهر هم در حال استفاده از مدل کابینت ممبران هستن. خوبیش اینه که با هزینه‌های کم هم می شه از طرح‌های شیک این کابینت استفاده کرد. هماهنگیش با رنگ سنگ‌های کف خونه می تونه جذابیت خونه شما را چند برابر بهتر و بیشتر کنه. خیلی وقت‌ها اصلاً هیچ نیازی به دکوری‌های گرون قیمت هم ندارین و یه طرح کابینت عالی می تونه نقش همه دکوری‌ها رو هم براتون داشته باشه.

ممبران جدید 3
کابینت ممبران جدید

در انواع طرح کابینت ممبران جدید در سال 2020 حتی امکان نورپردازی و تنظیم نور محیط هم دیده شده. با انتخاب یک رنگ روشن می تونین نور آشپزخونهرو چند برابر بهتر کنین و یا با استفاده از نورپردازی‌های مخفی این امکان هم هست که بشه حتی مناسب‌ترین نور رو در آشپزخونه داشته باشین.

ممبران جدید 4

شاید در نگاه اول آشپزخونه‌ای که با کابینت ممبران دکور شده خیلی گرون به نظر برسه. اما قیمت این کابینت کاری می تونه خیلی مناسب‌تر از اون چیزی باشه که فکرشو می کنین.

ممبران جدید5

یکی از بهترین خوبی‌های کابینت ممبران اینه که می تونین اونو تو هر آب و هوا و شرایطی استفاده کنین. بدون هیچ محدودیتی شما می تونین تو هوای شرجی، گرم و یا خشک و مرطوب از این کابینت استفاده داشته باشین. این خاصیت رو هر جنس کابینتی نداره.

ممبران جدید 6

مزیت‌های کابینت ممبران جدید

ساده‌ترین طرح‌های کابینت ممبران 2020 هم خیلی شیک و مجلسی هستن. یعنی قرار نیست برای داشتن زیبایی و جذابیت تو کابینت ممبران حتماً سراغ نمونه‌های شلوغ و در هم برهم برین. خیلی از طرح‌های این کابینت ساده ان ولی می تونن آشپزخونه شما رو خیلی شیک جلوه بدن.

توصیه میکنیم مطلب جدیدترین مدل کابینت 2019 رو هم ببنیید.

ممبران جدید 7
کابینت ممبران جدید

خرید کابینت ممبران جدید رو میشه به عنوان یک خرید ارزشمند تلقی کرد. خرید ارزشمند خریدیه که ارزشش از قیمتش بیشتر باشه. یعنی بیننده وقتی اونو می بینه و برآورد قیمتی کنه، خیلی عدد بیشتری رو تخمین می زنه. همون چیزی که ممبران می تونه در آشپزخونه براتون ایجاد کنه.

ممبران جدید 8

حتماً در انتخاب رنگ و طرح سنگ اوپن، کاغذ دیواری خونه و کاشی‌های بین کابینت یک هماهنگی و هارمونی ایجاد کنین. اینجوری حتی کابینت‌های آشپزخونه هم خوشگل‌تر و بهتر دیده می شن. رنگ کابینت آشپزخونه رو هم می تونین بر اساس این رنگ هایی که در ذهن دارین انتخاب کنین.

ممبران جدید 9

ممبران جدی 10

یکی دیگه از مزیت‌های خوب کابینت ممبران جدید اینه که می تونین از طرح‌های تلفیقی اون با چیزای دیگه استفاده کنین. شیشه‌های ساده و یا رنگی یکی از پرکاربردترین مواد برای تلفیق با کابینت ممبران هستن. با این کار هم می تونین هزینه‌ها رو کم کنین و هم می تونین طرح بهتر و جذاب تری داشته باشین. همه چیز به سلیقه خودتون بستگی داره.

ممبران جدید 11

ممبران 12

در آشپزخونه هایی که با کابینت ممبران چیدمان شده باشن، جون می‌ده آشپزی کردن و خوردن غذاهای خوشمزه. اصلاً این یک اصل ثابت شده است که محیط پیرامون ما تو همه مسائل زندگی ما اعم از رفتار خوش، حوصله داشتن، خوب آشپزی کردن و برخوردمون با دیگران تأثیر داره. کابینت آشپزخونه می تونه یک محیط شیک و دلباز رو براتون بسازه.

ممبران 13

با کابینت ممبران جدید پرانرژی باشین.

حتماً در روزی که برای انتخاب طرح کابینت ممبران تشریف می برین، صبح خیلی خوبی رو شروع کرده باشین و کاملاً با نشاط و پرانرژی باشین. این انرژی زیاد می تونه باعث یک انتخاب عالی و ایده آل بشه و بعدشم همین روال رو در زندگی هم برای شما ایجاد کنه.

ممبران 14

تا حالا رفتین به خونه هایی که خیلی متراژ بزرگی ندارن، اما خیلی بزرگ و دلباز دیده می شن. دو تا عامل اصلی در انتخاب کابینت که می تونه متراژ خونه رو بزرگتر نشون بده یکی رنگش و یکی هم طرحش است. رنگ‌های خیلی تیره و مات معمولاً گرم ترن اما خونه رو خیلی بزرگ نشون نمیدن. اما رنگ‌های روشن می تونن متراژ خونه شما رو چند برابر نشون بدن.

چند وقت پیش خونه یکی از دوستان که کابینت ممبران تازه زده بودن، اول خیال کردم کابینتشون سنگه. پر از طرح‌های ستون‌های سنگی و با وقار. بعدش که دقت کردم دیدم نه، جنسشون ممبرانه. چنین طرح هایی رو با کابینت ممبران جدید خیلی راحت می تونین در خونه داشته باشین. از فاصله بیشتر از 2 متری واقعا نمی شه فرقشونو با سنگ هم تشخیص داد.

ممبران جدید 16

خیلی‌ها معتقدن که باید بین رنگ کابینت، کاغذ دیواری خونه و کف یک تضادی ایجاد بشه تا همدیگر و بهتر نشون بدن. این هم یک فکر و ایده ایه. البته خیلی جاها طرح‌های خیلی جذابی از کابینت رو با این ایده می شه ایجاد کرد. بهترین طرح هم اینه که رنگ کاغذ دیواری رو تیره انتخاب کنین و رنگ کابینت رو روشن. اینجوری کابینت‌ها خیلی تو چشم می مونن.

ممبران 17

الان خیلی‌ها ترجیح می دن از طرح‌های آشپزخونه باز و راحت استفاده کنن. در واقع این طرح‌های آشپزخونه باعث می شه تا زمان هایی که دارن آشپزی می کنن و یا ظرف می شورن هم همراه بقیه اعضای خانواده باشن. کابینت ممبران می تونه در این طرح‌ها خیلی جذاب به نظر برسه. متریال‌های ضعیف خیلی برای این طرح‌ها جالب نیستن.

ممبران 18

با کابینت ممبران بعضی وقت‌ها می شه طرح هایی رو ایجاد کرد که برای داشتن اون طرح‌ها با جنس‌های دیگه هزینه‌های خیلی زیادی باید پرداخت بشه. اصلاً هم تفاوت هاشون قابل تشخیص نیستن. چی بهتر از این که یک کابینت با کیفیت و قیمت مناسبی در خونه داشته باشین که اتفاقاً خیلی گرون‌تر از چیزی که هست نشون میده.

ممبران 19

یک کابینت ممبران طرح جدید شیک می تونه نظم زندگی شما رو هم بیشتر کنه. در این طرح کابینت‌ها اصلاً نمی شه شلوغی و بی نظمی رو تحمل کرد. خود به خود دلتون می خواد همه جی سر جای خودش باشه.

ممبران 20

طرح‌های جدید کابینت ممبران هم روز به روز در حال گسترش هستن. هر روز که می گذره ایده‌های جدیدی از این کابینت رو در بازار می بینیم که آدم از نگاه کردن به اونها هم خسته نمی شه. کابینت هایی که وقتی از جلوی مغازه‌های کابینت سازی رد می شیم، بی اختیار چند دقیقه باید بمونیم و نگاشون کنیم.

کابینت ممبران زیبا و با وقار

یکی از اصلی‌ترین ویژگی هایی که همه ما در کابینت ممبران 2020 دنبالش هستیم، زیبایی و شیک بودنشه. البته کیفیت هم خیلی مهمه، اما کابینت وسیله ایه که خیلی تو چشمه. هم چشم خودمون و هم چشم بقیه. از این نظر حتما باید زیبا و جذاب باشه.

کابینت ممبران-1
زیبایی کابینت ممبران 2020

کابینت ممبران 2020 می تونه تبدیل به انرژی مثبت خونه ما بشه. البته اگه یکم تو انتخابش دقت کرده باشیم.

کابینت ممبران-2
کابینت ممبران 2020 جذاب

با کابینت ممبران 2020 می شه نور خونه رو هم تنظیم کرد. اصلاً با این برقی که تو کابینت ممبران سفید صدفی هست نیازی ب روشن کردن لامپ نداریم.

کابینت ممبران-3
کابینت ممبران 2020

ست کردن، ست کردن خیلی مهمه. اصلاً مگه میشه کابینت آشپزخونه با وسایل خونه ست نباشه. هم طرحش و هم رنگش باید کاملاً با وسایل دیگه آشپزخونه ست باشه. کابینت ممبران رو راحت میشه با هر وسیله‌ای ست کرد.

کابینت ممبران-4
کابینت ممبران 2020

برخلاف خیلی کابینت‌های دیگه که لازمه هزارتا عکس و ترکیب بهش اضافه کنین تا یکم رنگ و لعاب بگیره، کابینت ممبران به تنهایی بسیار زیباست. البته یکم باید تو انتخاب طرحش درست عمل کنیم. ساده‌ترین نوع کابینت ممبران هم خیلی شیک و مجلسیه. هر کسی با دیدن این طرح و رنگ سلیقه شما رو تحسین می کنه. اگه فکر می کنین اینطوری نیست فقط یبار کافیه امتحان کنین!

کابینت ممبران-5
کابینت ممبران 2020

خیلی ها فکر می کنن کابینت ممبران فقط سفیده  اما این کابینت تنوع رنگ خیلی بالایی داره و راحت می شه بهترین رنگ رو برای خونه انتخاب کرد. تازه علاوه بر رنگ طرح روی کابینت رو هم میشه خیلی راحت و به دلخواه انتخاب کرد.

کابینت ممبران-6
کابینت ممبران 2020

جذابیت‌های کابینت ممبران 2020

یکی دیگه از موارد مهم تو انتخاب کابینت و طرح اون اینکه باید در نظر داشته باشین هر کی که میاد خونه اول از همه به کابینت‌ها نگاه می کنه.

کابینت ممبران-7
کابینت ممبران 2020

به قول قدیمیا آشپزخونه قلب خونه است. اگه آشپزخونه سالم و تمیز و شیک باشه، خونه هم تمیز می مونه. برای قلب خونه خودتون باید یکم بیشتر وقت بزارین تا بهترین طرح و رنگ کابینت ممبران رو براش انتخاب کنین.

کابینت ممبران-8
کابینت ممبران 2020

طرح پذیری کابینت ممبران

یکی از مهم‌ترین مزیت هایی که کابینت ممبران داره اینکه خیلی راحت می شه اونو با طرح‌های دوست داشتنی و جذاب ساخت. هر طرحی که دوست داشته باشین، هر جایی که کشو لازم داشته باشین و هر مدلی رو با یکم صبر می تونین تو کابینت ممبران داشته باشین.

کابینت ممبران-9
کابینت ممبران 2020

کابینت ممبران در عین حالی که ساده است می تونه خیلی هم شیک باشه. یعنی حتماً نباید سراغ طرح‌های شلوغش برین. طرح‌های ساده این کابینت هم جذابیت خاص خودشو داره و اثرش رو تو آشپزخونه شما خواهد گذاشت. اتفاقاً طرح‌های ساده آشپزخونه رو بزرگتر هم نشون میدن.

کابینت ممبران-10
کابینت ممبران 2020

پرطرفدارترین رنگ کابینت ممبران 2020 رنگ سفیدشه. البته اگه کمی ذوق به خرج بدین می تونین با استفاده از تضاد رنگ‌های زیبا، اونو تو چشم‌تر و زیباتر نشون بدین. باور کنین ساخت طرح‌های مثل این اصلاً پیچیده نبوده و تنها ذوق و سلیقه صاحب آشپزخونه بوده که اونو این قدر جذاب و زیبا کرده.

کابینت ممبران-11
کابینت ممبران 2020

داشتن فضای زیاد

خیلی از کابینت‌ها برای اینکه زیبا و جذاب باشن، باید روشون خیلی کار بشه و تازه خیلی هم نمی شه تعداد کشوها و درب هاشو زیاد کرد. اما ممبران می تونه بیشترین فضای ممکن را با جداسازی کامل براتون بسازه. هر چقدر دلتون خواست می تونین تو این کابینت کشو و درب داشته باشین و همه وسایلتون رو تو کشوها جا بدین.

کابینت ممبران-12
کابینت ممبران 2020

تو انتخاب رنگ کابینت ممبران یادتون باشه که اونو با سنگ اوپن آشپزخونه ست کنین. خیلی‌ها اصلاً توجهی به این مسأله ندارن و سر آخر بعد از تموم شدن کار کابینت ساز برای انتخاب رنگ سنگ اقدام می کنن. اما با توجه به اینکه رنگ سنگ‌ها محدوده باید از قبل رنگ مناسب رو برای ست کردن انتخاب کرده باشین.

کابینت ممبران-13
کابینت ممبران 2020

فضای گرم و صمیمی با کابینت ممبران 2020

البته بستگی به رنگ کف متریال خونه، اگه یکم سلیقه به خرج بدین، خونه رو میشه با یک رنگ مناسب کابینت ممبران گرم و صمیمی کرد. اصلاً نیازی هم به طرح‌های آنچنانی و هزینه‌های آنچنانی هم نداره. فقط باید تو انتخاب رنگ و طرح سادش دقت کنین که با رنگ کف خونه و البته فرش و مبلتون بیاد، همین و بس.

کابینت ممبران14
کابینت ممبران 2020

کابینت ممبران 2020 ترکیب با شیشه

کابینت ممبران رو میشه به راحتی با شیشه ترکیب کرد و طرح‌های جذابی ازش در آورد. اتفاقا تلفیق شیشه و کابینت ممبران یکی از پرطرفدارترین کابینت‌های 2020 هست که هم طرفدارای زیادی پیدا کرده و هم اینکه فوق العاده خوشگل و جذاب هم هست.

کابینت ممبران-15
کابینت ممبران 2020

خیلی‌ها خونه رو با کابینت ممبران آماده تحویل می گیرن. اما اگه خامشو ببینین، می تونین با سلیقه خودتون تزئینش کنین. انتخاب چند دستگیره جذاب و چند تا طرح تفاوت هزینه‌ای برای شما ایجاد نمی کنه اما می تونه زیبایی کابینت خونه رو از این رو به اون رو کنه.

کابینت ممبران-16
کابینت ممبران 2020

ست کردن کابینت ممبران 2020

یکی از مواردی که خیلی بهش دقت نمی کنن، ست کردن کابینت با بقیه مصالح پایه آشپزخونه است. سنگ و سرامیک کف و یا هر چیز دیگه‌ای که برای کف آشپزخونه استفاده کردین و کاشی‌های بین کابینت رو هم حتما باید با سلیقه و مربوط به هم انتخاب کنین.

کابینت ممبران-17
کابینت ممبران 2020

اگر اهل ذوق و سلیقه و گل و شکل‌های طبیعی هستین، خیلی راحت می تونین این طرح‌ها رو روی کابینت ممبران پیاده کنین. در واقع شما دارین برای یک عمر محل زندگی تون تصمیم می گیرین، بهتره از همه خوشی‌ها و چیزهای باشکوهی که تو زندگی دارین استفاده کنین. گل، درخت، میوه و یا هر طرح دیگه‌ای که شما و خونوادتون رو خوشحال‌تر می کنه می تونه برای همیشه تو کابینت ممبران جلوی چشمتون باشه.

کابینت ممبران-18
کابینت ممبران 2020

اصلاً لازم نیست ذهنتون رو محدود به ی طرح و رنگ خاص کنین. خیلی‌ها با دید اینکه فقط رنگ سفید و یا فقط رنگ کرم، برای انتخاب کابینت جلو میرن. اما ذهنتون رو باز نگه دارین و همه طرح‌ها رو ببینین و ازشون ایده بگیرین. بعضی از طرح و رنگ‌ها می تونه فقط منحصر به خونه شما باشه.

کابینت ممبران-18
کابینت ممبران 2020

یکی از ترکیب‌های بسیار جذاب و شیکی که تو کابینت ممبران 2020 خیلی سر و صدا کرده و خیلی‌ها ازش استفاده می کنن، ترکیب رنگ طلایی و سفیده. سفید و طلایی خیلی با هم ست می شن و جلوه نهایی کابینت رو خیلی بهتر و زیباتر نشون می دن. شما هم می تونین از این ترکیب رنگ تو طرح کابینت آشپزخونه خودتون استفاده کنین. چند تا سر ستون طلایی، دستگیره‌ کابینت ممبران و یا حتی سنگ اوپن طلایی می تونه جلوه کابینت‌های آشپزخونه شما رو چند برابر کنه. مدل های بیشتری از این ترکیب رو میتونید در مطلب کابینت ممبران سفید طلایی ببینید.

کابینت ممبران-20
کابینت ممبران 2020

برخلاف اینکه خیلی‌ها تصور می کنن طرح کابینت ممبران خیلی محدوده و راحت باید بین این طرح‌ها یکی رو انتخاب کنن، طرح‌های این جنس کابینت خیلی زیاد و متنوعه و هر چقدر هم بیشتر غرق این انتخاب بشین، سخت‌تر و سخت‌تر هم خواهد شد. باید قبل از انتخاب بهترین و مناسب‌ترین طرح کابینت، سبک و سیاق مورد نظرتون رو تعیین کنین. اینکه چه رنگی خوبه و چقدر می خواین شلوغ یا خلوت باشه. بعدش از طرح‌های شبیه به اون ایده بگیرین.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید