18 مدل چشم نواز کابینت وکیوم

0
1339
18 مدل چشم نواز کابینت وکیوم
18 مدل چشم نواز کابینت وکیوم

اگر دوست دارین از مدل کابینت وکیوم برای آشپزخونه منزلتون استفاده کنین و نمی دونین چه مدلی را بخرین و استفاده کنین. با این مطلب همراه باشید تا با دیدن مدل های مختلف کابینت وکیوم به اطلاعات مورد نیازتون دست پیدا کنین.

مدل کابینت وکیوم سفید طلایی

کابینت وکیوم لوکس طلایی

همانطور که در تصویر مشاهده می کنین، آشپزخانه فعلی تلفیقی از رنگ‌های روشن و تیره در کنار یکدیگره. رنگ طلایی در کنار رنگ سفید ترکیب زیبا و چشم نوازی ایجاد می کنه. حتی شما عزیزان می تونین از دستگیره های طلایی برای افزایش زیبایی منزلتون بهره ببرین و اینطوری فضایی چشم نواز، شیک و زیبا برای آشپزخونه خودتون ایجاد کنین. بهتره، از به کار بردن چندین رنگ در فضای کلی آشپزخونه خودداری کنین. بهتره، دو رنگ اصلی را در کنار یکدیگر مانند تصویر فوق استفاده کنین.

وکیوم سفید طلایی

همینطور که در این عکس هم مشاهده می کنین، سه رنگ به عنوان رنگ تزیینی فضا مورد استفاده قرار گرفتن. این طرح یکی از جدیدترین مدل کابینت وکیوم معمول در ایرانه که در فضاهای کوچک، بزرگ و متوسط قابل استفاده ست. تلفیق رنگ سفید /طلایی، سفید/ مشکی، صدفی/ طلایی، صدفی/ مشکی بسیار زیبا می شه، حتما اگر تمایل به استفاده از مدل کابینت وکیوم سفید طلایی دارین، این ترکیب رنگ‌ها را مدنظر بگیرین.

در ادامه جند عکس دیگه از مدل کابینت وکیوم سفید طلایی رو با هم ببینیم.

کابینت وکیوم سفید طلایی 1 کابینت وکیوم طلایی سفید 2

مدل کابینت وکیوم سفید

کابینت وکیوم سفید

تصویری که می بینین، نشان دهنده آشپزخونه‌ با کابینت وکیوم سفید و تاحدی کلاسیکه. دسته‌های کابینت ها، با ظرافت و زیبایی خاصی و در هارمونی با رنگ سفید تهیه شده اند. این فضا در عین حال که ساده س، جزییات زیادی هم داره. کاشی کف پوش در هارمونی با رنگ کابینت‌ها قرار داره، در حالی که جزییاتی مانند دستگیره کابینت‌ها یا کاشی‌های پشت سینک در هماهنگی با رنگ اصلی فضا مورد استفاده قرار گرفته. این فضا در عین حال که ساده س، زیبایی منحصر به فرد و خارق العاده هم به بیننده القا می کنه. صدالبته، آرامش و آسایش را هم در این فضا میشه حس کرد.

مدل کابینت وکیوم سفید تهران

تصویر بالا در عین حال که زیباس، سبک زندگی آرام و ساده را هم به بیننده القا می کنه. اگر تمایل دارین، محیط داخلی منزل یا آشپزخانه شما جلوه گر فضایی تمیز، آرام و در سکون باشه، طرح بالا مطمئنا برای شما مناسبه. این فضا در عین حال که از رنگ‌های طبیعی بهره برده، فضایی شیک و منحصر به فرد هم با سبک و سیاق آشپزخانه‌های سلطنتی ایجاد کرده.

کابینت وکیوم لوکس کرم

این کابینت وکیوم کرم هم فضایی گرم و دنج و در عین حال سلطنتی رو برای طبخ غذا القا می کنه. این مدل کابینت در عین حال که مد روزه، فضایی کلاسیک و سنتی را به نمایش میذاره. شما می تونید با چند عدد گلدان به این فضا زیبایی خاصی بدین.

کابینت وکیوم مدرن

بیایید نمایی از قفسه‌های مدل کابینت وکیوم سفید با طراحی مدرن رو مشاهده کنیم. همانطور که می بینین تلفیق رنگ سفید و کرمی رنگ صفحه کابینت زیبایی به فضا بخشیده.

اگر طرفدار سبک مینیمالیسم هستین و یا به ملزومات استیلی رنگ علاقه مندین، این مدل کابینت وکیوم برای شما مناسبه. رنگ هایی مانند استیلی، خاکستری، آبی نفتی در کنار یکدیگر قرار گرفتن و فضایی زیبا را ایجاد می کنند.

مدل کابینت وکیوم سفید

اگر به مدل کابینت وکیوم سفید رنگ علاقه مند هستین، این طرح می تونه به کارتان بیاد.

وکیوم سفید

و این طرح داخلی، جدیدترین مدل کابینت وکیوم را با ساده‌ترین طرح‌ها به نمایش می گذاره. همانطور که مشاهده می کنین، این مدل کابینت برای آشپزخانه‌های کوچک مناسبه.

مدل کابینت وکیوم قهوه ای

آیا طرفدار آشپزخونه هایی با تم کلاسیک هستین؟ اگر اینطوره، رنگ قهوه‌ای می تونه دوست شما باشه. مدلهای کابینت ممبران که در این قسمت مشاهده میکنین، همگی نمونه کارهای دکوراتورهای سلام ساختمان در شهرهای مختلف هستن.

مدل کابینت وکیوم قهوه ای

اگر به رنگ‌های تیره علاقه مندین، می تونید از مدل کابینت وکیوم قهوه ای استفاده کنین. کابینت هایی با این طرح و رنگ برای آشپزخونه‌های مربعی یا مستطیلی شکل مناسبن. رنگ قهوه‌ای را می تونید با رنگ کرم و تلفیق رنگ‌های سفید و مشکی هماهنگ کنین. برای مدل کابینت وکیوم قهوه ای دستگیره های استیلی یا سفید مناسبن.

مدل وکیوم قهوه ای

طرح بالا، تلفیق جدیدی از مدل کابینت وکیوم قهوه ای با رنگ کرم و سفید است. شما می تونید از طرح‌های کلاسیک کابینت وکیوم به همراه کف پوش‌های کلاسیک برای فضاهای کلاسیک و سنتی بهره ببرین.

کابینت وکیوم تهران

این تصویر، مدل جدیدتر و مدرنی از کابینت‌های وکیوم قهوه‌ای رنگ را نشان می ده، همانطور که در تصویر مشاهده می کنین کابینت‌های ممبران قهوه‌ای روشن با مجموعه رنگ‌های تیره مثل مشکی برای صفحه کابینت و فضای بین کابینتی تلفیق زیبایی ارائه میدن. در این طرح می تونید از لوازم سیاه و سفید هم برای افزایش زیبایی فضای خونه تون استفاده کنین.

وکیوم قهوه ای

اغلب، از پالت رنگ قهوه‌ای برای فضاهای کلاسیک و سنتی بهره برده می شه. البته این رنگ برتری دیگری نسبت به رنگ‌های سفید داره و آن هم اینه که کثیفی را دیرتر نشان می ده، پس اگر تمایل ندارین هر روز با دستمال گردگیری روغن و گرد وخاک را از روی کابینت‌ها و کانتر پاکسازی کنین، به مدل کابینت وکیوم قهوه ای فکر کنین.

مدل کابینت وکیوم قهوه ای لوکس

اگر دوست دارین از طرح کابینت وکیوم جدید در رنگ قهوه‌ای و تیره استفاده کنین، عکس بالا می تونه انتخاب مناسبی برای شما باشه. شما می تونید از این مدل کابینت وکیوم در آشپزخانه‌های پرنور نسبتاً بزرگ بهره ببرین.

اگر آشپزخانه‌ای کوچک و مستطیلی شکل دارین و به فضاهای کلاسیک آشپزخانه‌های اروپایی علاقه مندین، قطعا طرح بالا برای شما مناسبه. اگر بخواهیم صادق باشیم، احتمالاً با مشاهده تصویر بالا به یاد مجموعه فیلم‌های هری پاتر افتادین. این مدل کابینت وکیوم قهوه‌ای برای افرادی که به فضاهای فانتزی، جدید و خارق العاده علاقه مندن عالیه. شما می تونین این مدل کابینت را با رنگ‌های مسی، قهوه‌ای متمایل به نارنجی و حتی طلایی ترکیب کنین.

مدل کابینت وکیوم صدفی براق

مدل کابینت وکیوم صدفی طرفداران خاص خودشان را داره، شما می تونید از این رنگ‌ها در آشپزخانه‌های بزرگ و کوچک استفاده کنین. اغلب، استفاده از رنگ‌های تیره مانند قهوه ای، مشکی یا سرمه‌ای در آشپزخونه‌های بزرگ معموله، اما این رنگ ها در آشپزخانه‌های کوچک می تونن فضا را کوچکتر و دکوراسیون آشپزخونه شما را نامناسب جلوه بدن. به همین علت اغلب رنگ‌های روشن مثل رنگ‌های صدفی، سفید، نیلی، صورتی و غیره در فضاهای کوچک استفاده می شن.

در ادامه چند عکس کابینت وکیوم صدفی که نمونه کار کابینت سازهای سلام ساختمان هست رو با هم ببینیم.

کابینت ممبران سفید صدفی

مدل کابینت وکیوم صدفی 2

کابینت وکیوم صدفی 3

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید