4.0 0

کابینت ممبران قهوه ای؛ زیباترین مدل ها

  23 آبان 1402     -      تاریخ انتشار:  4 اسفند 1401
ممبران قهوه ای -2

کابینت ممبران عسلی و کابینت ممبران قهوه‌ای دو نوع از محبوب‌ترین انواع کابینت ممبران هستن که بودنشون در هر آشپزخونه‌ای یک نعمته. البته طرح ‌ها و نقش ‌های دیگه ترکیبی از این کابینت مثل کابینت ممبران سفید قهوه‌ای و یا کابینت ممبران کرم قهوه‌ای هم هستن که خیلی ازشون استفاده می شه.

خوبی این رنگ کابینت اینه که میشه اونو با هر رنگ و دکوری ست کرد. اما برای داشتن همچین کابینتی که تکراری هم نباشه باید یکم ایده پرداز باشین. اگه هیچ ایده‌ای براش ندارین، اصلاً جای نگرانی نیست. در این مقاله سعی کردیم بهترین و جدیدترین طرح‌های کابینت ممبران قهوه‌ای رو براتون جمع کنیم. می تونین خیلی راحت ازشون ایده بگیرین.

شکوه رنگ کابینت ممبران قهوه ای

کابینت ممبران قهوه‌ای یا کابینت ممبران سفید قهوه‌ای با رنگ هایی که دارن، دقیقاً تو چشم هر بیننده‌ای هستن. بودن این رنگ کابینت در خونه باعث می شه هر چی نقطه ضعف در  جاهای دیگه ی خونه مثل مبلمان و یا فرش هم باشه مخفی بمونه. نگاه کردن به این کابینت مبهوت کننده است.

ممبران قهوه ای-1

کابینت ممبران قهوه ای

اونایی که طرفدار کرم قهوه‌ای هستن، خیلی راحت می تونن از کابینت ممبران کرم قهوه‌ای برای یک نمای خوشگل از آشپزخونشون استفاده کنن. هم زیباست و هم اونو می شه با هر رنگ کفی هم ست کرد. مخصوصاً اگه رنگ کف آشپزخونه سفید باشه که دیگه نور علی نور می شه. به همین راحتی می تونین یک دکوراسیون خوشگل در آشپزخونه داشته باشین.

ممبران قهوه ای -2

کابینت ممبران قهوه ای جذاب

بسته به اینکه از کدوم نوع از کابینت ممبران مات یا براق استفاده کرده باشین می تونین از طرح‌های مختلف موجودش هم روش استفاده کنین. یک طرح هایی برای کابینت ممبران قهوه‌ای مات خوبه و یک طرح هایی هم برای کابینت ممبران قهوه‌ای براق. یکم اگه عکس‌های کابینت ممبران قهوه‌ای رو ببینین، خیلی راحت دستتون میاد که از چه طرحی باید استفاده کنین.

کابینت ممبران یا وکیوم قهوه ای به رنگ چوب

مزیت‌های کابینت ممبران قهوه ای

یکی از خوبی‌های که این رنگ کابینت ممبران داره اینه که خیلی شبیه به کابینت جنس چوبه. هر کس اولین بار کابینت خونه شما رو ببینه یا حتی عکس‌های کابینتتون رو به کسی نشون بدین، اولش فکر می کنه چوبه. این شباهت زیاد باعث می شه کابینت ممبران قهوه‌ای خیلی بیشتر از قیمتش خودشو نشون بده. در واقع بیشتر از قیمتش می ارزه.

ممبران قهوه ای-4

یک مورد مهمم تو کابینت ممبران قهوه‌ای که خیلی‌ها هیچ توجهی بهش ندارن و سرسری می گیرنش، رنگ و طرح دستگیره‌های این کابینته. یادتون باشه که هر رنگ و دستگیره‌ای به این مدل کابینت نمی خوره و حتماً باید تحمل داشته باشین و با دقت و صبر دستگیره کابینت ممبران مناسب رو انتخاب کنین. این‌ها هر چند موارد خیلی ریزیه اما می تونه در نتیجه کار نهایی خیلی تأثیر گذار باشه.

ممبران قهوه ای-5

ممبران قهوه ای-6

خیلی جالبه. هر طرح و نقشی که میشه رو چوب و یا سنگ اجرا کرد، می تونین اونو در کابینت ممبران قهوه‌ای هم داشته باشین. اگه از سرستون‌های هخامنشی خوشتون میاد یا دوست دارین از طرح‌های دیگه استفاده کنین، فقط کافیه به کابینت ساز بگین تا خیلی سریع براتون آمادش کنه.

ممبران قهوه ای-7

کابینت ممبران قهوه‌ای ساده و شیک

بعضی از طرح‌ های کابینت ممبران هستن که خیلی روشون کار نشده و از نقش‌های برجسته کمی استفاده می کنن. اما فوق العاده شیک و خواستنی هستن. این جور طرح‌ها هم می تونن در قیمت کابینت ممبران نهایی براتون به صرفه‌تر باشن و هم همزمان یک طرح شیک رو براتون در آشپزخونه ایجاد کنن.

ممبران قهوه ای-8

دقت کنین که موقع انتخاب کابینت ممبران قهوه‌ای حتماً باید به تیرگی و روشنی رنگش هم دقت کنین. تا در نهایت اینطور نشه که رنگی که مد نظرتون هست با رنگ نهایی فرق داشته باشه. قهوه‌ای طیف وسیعی داره و اگه حواستون نباشه ممکنه رنگی که می خواین رو براتون نسازن. حتماً رنگ اصلی مد نظرتون رو با کابینت ساز در میون بزارین و فقط به قهوه‌ای بودن بسنده نکنین.

ممبران قهوه ای-8

کابینت ممبران قهوه ای

قدیما در کلبه‌های چوبی که خیلی با صفا و صمیمی بودن از مدل‌های کابینت و میزهایی استفاده می کردن که رنگشون قهوه‌ای بود. کابینت ممبران قهوه‌ای می تونه همون صفا و صمیمیت رو به آشپزخونه شما هم بیاره. یک فنجون چای داغ و یکم نبات کنار کابینت ممبران قهوه ای، چی بهتر از این.

ممبران قهوه ای-9

ممبران قهوه ای-10

یکی از طرح های خیلی خوب برای مدل کابینت ممبران استفاده از طرح‌ های مشبک روی اونه. طرح ‌های مشبک هم می تونن جای دکوری‌ های خوبی باشن و هم کابینت رو از حالت سادگی خیلی زیاد در می آرن. این طرح‌ ها هم در چند سال اخیر خیلی طرفدار داشتن.

ممبران قهوه ای-11

می تونین از درها و طرح ‌های تلفیقی با شیشه هم در کابینت ممبران قهوه‌ای استفاده کنین. البته این طرح برای کسایی مناسبه که ترجیح بدن داخل کابینت از بیرون معلوم باشه و دکوری هاشونو خیلی تمیز و مرتب در اون چیده باشن. برای کسایی که خیلی وقت‌ها حوصله ندارن، طرح درهای کاملاً بسته بهتر می تونه باشه.

کابینت قهوه ای-12

اگه تعداد کابینت های آشپزخونه خیلی زیاد باشه، کابینت ممبران قهوه‌ای می تونه خودشو بهتر هم نشون بده. برای این مواقع که کمد دیواری و کابینت‌های آشپزخونه زیاده استفاده از هر طرح و رنگی مناسب نیست. مخصوصاً از استفاده از طرح‌های شلوغ و پلوغ باید خودداری کنین که می تونن در دراز مدت حس جالبی براتون داشته باشن و خسته کننده باشن.

کابینت قهوه ای-13

ترکیب سنگ و کابینت قهوه‌ای هم خیلی می تونه خوب و جذاب باشه. البته سعی کنین از رنگ سنگ‌های روشن برای این کار استفاده کنین. این سنگ‌ها هم با تضاد رنگی که با کابینت ممبران قهوه‌ای دارن بیشتر در چشم می مونن و هم اینکه اگه دکوری یا چیزی روشون بزارین هم بیشتر خودشونو نشون میدن.

 

ممبران قهوه ای-14

یکی از رنگ‌های خیلی متفاوت برای کابینت آشپزخونه که همه جا نیست و تکراری هم نشده، رنگ کرم قهوه ایه. کابینت ممبران کرم قهوه‌ای می تونه آشپزخونه شما رو تبدیل به یک آشپزخونه منحصر به فرد کنه. با این ترفند دیگه همه این رنگ و طرح رو با آشپزخونه شما تو ذهنشون می سپارن. البته سعی کنین خیلی شلوغش نکنین. چون طرح‌های خیلی شلوغ به این راحتی‌ها در ذهن حک نمی شه.

ممبران قهوه ای-15

ممبران قهوه ای-17

وسایل آشپزخانه در کابینت ممبران قهوه ای

خانم‌ های خونه معمولاً دوست دارن از رنگ سفید برای وسایل آشپزخونه مثل گاز و یخچال و ماشین لباس شویی و ظرفشویی استفاده کنن. در این جور مواقع اگه کابینت ‌ها هم رنگشون سفید باشه خیلی دیگه رنگ  سفید زیاد می شه و خیلی به چشم نمیاد. برا همین کابینت ممبران قهوه‌ای در این مواقع مسی هم با رنگ قهوه‌ای ست می شن.

ممبران قهوه ای-18

علاوه بر اون درباره کاشی‌های بین کابینتی هم  در این رنگ کابینت دستتون کاملاً بازه. رنگ‌های تیره و طرح‌های تیره خیلی کم برای کاشی بین کابینتی استفاده می شه، اما از همه رنگ‌های شاد و روشن و جذاب می تونین به عنوان کاشی‌های بین کابینتی برای کابینت ممبران قهوه‌ای استفاده کنین.

ممبران قهوه ای-19

طرح‌های حاشیه‌ها رو هم نباید در کابینت ممبران قهوه‌ای فراموش کنین. حاشیه‌های کار شده می تونه کابینت‌های شما رو خیلی شیک‌تر و با وقارتر نشون بده. البته ترکیبی از طرح‌های حاشیه‌ای و طرح‌های برجسته میانی رو انتخاب کنین که خیلی شلوغ نباشن. استفاده از طرح‌های زیاد هم می تونه قیمت رو بیشتر کنه و هم اینکه چشم رو هم خسته می کنه.

ممبران قهوه ای-20

برای کسایی که به رنگ تیره علاقه دارن و ترجیح می دن که رنگ کلی آشپزخونشون تیره باشه، کابینت ممبران قهوه‌ای تیره می تونه این وظیفه رو به خوبی براشون اجرا کنه. البته در رنگ‌های تیره هم یک فرق هایی هست که حتماً باید این فرق‌ها رو برای ترکیب رنگ آشپزخونه لحاظ کنین که خیلی‌ یک رنگ نباشه.

ممبران قهوه ای-21

استفاده از طرح‌های تک رنگ هم یکی دیگه از قابلیت هایی که در کابینت ممبران قهوه‌ای می تونین داشته باشین.

ممبران قهوه ای-22

در نهایت تصمیم گیرنده نهایی شما هستین. بهتره عکس‌های کابینت ممبران قهوه‌ای رو ببینین و ازشون ایده بگیرین تا بهترین تصمیم رو برای این انتخاب داشته باشین.

 

ممبران قهوه ای-24

حواستون باشه که هر انتخابی برای کابینت آشپزخونه چه خوب و چه بد قراره تو خونه شما باشه و شما باید یک عمر باهاش زندگی کنین. هیچ کس دیگه‌ای در  این هم زیستی با شما شریک نخواهد بود. پس با دلتون انتخاب کنین.

ممبران قهوه ای-24

استفاده از نورپردازی مخفی هم یکی دیگه از جذابیت هایی که با یک هزینه کم می تونین در طرح کابینت آشپزخونتون داشته باشین. حتماً از قبل به کابینت ساز بگین تا براش جا تعبیه کنه.

ممبران قهوه ای-25

انتخاب، میون این همه طرح کابینت ممبران قهوه‌ای خیلی هم سخت نیست. فقط کافیه ایده اصلی و اولیه رو در ذهنتون داشته باشین و بعد با همون ایده اصلی طرح‌های مربوط رو پیدا کنین و نگاه کنین. اینجوری می تونین یک انتخاب درست و ایده آل داشته باشین.

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
سلام ساختمان چیست؟
سامانه لاوان ماندگار ساختمان، با نام اختصاری سلام ساختمان، یک شرکت عضو پارک علم و فناری است، که در حوزه دکوراسیون داخلی چوبی مثل اجرای کابینت و کمد فعال است.
تا به حال بیش از 4000 پروژه کابینت و کمد در سلام ساختمان اجرا شده است.
سلام ساختمان چه مزیتی دارد؟
برخی از ویژگی‌های سلام ساختمان که به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت پروژه‌ی خود را اجرا کنید، عبارت است از:
  • مشاوره تخصصی رایگان
  • معرفی یک یا 2 کابینت ساز ارزیابی شده در شهر شما
  • ضمانت قیمت
  • ضمانت پیش پرداخت
  • ضمانت پروژه


از زمان ثبت نام تا زمان تماسِ مشاور، چقدر طول می کشد؟
اگر در شهرهای محدوده‌ی سلام ساختمان باشید (تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، کرمان، خوزستان، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، قم، مازندران)، کمتر از 12 ساعت کاری طول میکشد تا مشاور سلام ساختمان با شما تماس بگیرد.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، مشاوره در سلام ساختمان رایگان است. در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم:
  • مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان که بعد از ثبت نام شما در سایت صورت می‌گیرد.
  • مشاوره‌ی مستقیم با کابینت‌سازی که برای اجرای کار به شما معرفی شده‌است.
هر دوی این‌ها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
                      بله بازدید حضوری از پروژه ها بصورت رایگان انجام می‌شود.
                  آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام می‌دهد؟
بله. ما می‌توانیم کابینت‌سازهایی به شما معرفی کنیم که به صورت حرفه ای طراحی انجام می‌دهند. فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
اگر پروژه خود را با کابینت سازی که برای شما طراحی کرده است اجرا کنید، طراحی به عنوان تخفیف پروژه خواهد بود و برای شما رایگان است. اما اگر بعد از انجام طراحی به این نتیجه رسیدید که مایل نیستید با همان کابینت ساز پروژه‌ی خود را اجرا کنید، هزینه طراحی از شما دریافت می‌شود.
نوشته شده توسط: سهیلا   معاونی
سهیلا هستم، سرپرست بخش محتوای سلام ساختمان. از سال 1398 در زمینه محتوا مشغول به فعالیت هستم.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments