بهترین رنگ برای کابینت فلزی – رنگ یعنی همه چیز

0
4152
رنگ کابینت فلزی
رنگ کابینت فلزی

رنگ کابینت فلزی یکی از مهمترین پارامترهای زیبایی شناسی این نوع کابینت است. در این محتوا تصاویری از چندین رنگ برای کابینت های فلزی رو با هم مرور می‌کنیم و از تناسب فضا، طراحی و رنگ‌های این کابینت آشپزخانه ‌ها با هم صحبت می‌کنیم.

کابینت‌های فلزی

کابینت‌های چوبی بین علاقه‌مندان به طراحی داخلی و دکوراسیون از آیتم‌های محبوب هستن و معمولا خانم‌های خونه دار چوب یا ام دی اف رو برای کابینت هاشون انتخاب می‌کنن؛ اما افرادی هم هستن که به فلز علاقه دارن و سبک‌های خاصی رو می‌پسندن.

 

رنگ کابینت فلزی

رنگ‌های مناسب برای کابینت‌های فلزی

یکی از کاربردهای کابینت‌های فلزی استفاده از اون‌ها در رستوران‌ها و فست فودهاست؛ همونطور که در این عکس هم می بینید در این رستوران از کابینت‌های فلزی استفاده شده. رنگ زرد استفاده شده در این عکس چندان جالب به نظر نمی‌رسه، شاید برای یه فست فود یا رستوران مناسب باشه اما قطعا برای آشپزخانه یک خونه گزینه جالبی نیست.

 

رنگ کابینت فلزی 2

یکی از رنگ‌هایی که برای کابینت‌هایی با جنس فلز استفاده میشه رنگ نقره‌ای هست، کابینت‌های فلزی این آشپزخانه شیک و جذاب دیده میشن و به نظر می‌تونیم رنگ نقره‌ای رو رنگی مناسب برای کابینت‌های فلزی بدونیم.

رنگ کابینت فلزی 3

در عکس قبلی ما آشپزخانه‌ای با کابینت‌هایی فلزی به رنگ نقره‌ای داشتیم که از هیچ رنگ دیگه‌ای در طراحی اون‌ها استفاده نشده بود، برخی از افراد به یک رنگ تک برای آشپزخانه علاقه ندارن و اعتقاد دارن باعث میشه فضا بی‌روح باشه.

رنگ قرمز استفاده شده در این عکس در کنار رنگ نقره‌ای می‌تونه گزینه مناسبی برای این دسته از افراد باشه که به یک رنگ اکتفا نمی‌کنن. این رنگ قرمز ترکیب قشنگی رو برای کابینت‌های فلزی به وجود آورده.

رنگ کابینت فلزی 5

رنگ کابینت فلزی 4

آبی آسمانی؛ یکی از بهترین و جذاب‌ترین رنگ‌ها در دسته رنگ‌های روشن که می‌تونه یه آشپزخانه رو به مکانی آروم تبدیل کنه. همونطور که می بینید رنگ آبی این کابینت‌های فلزی خیلی به چشم میاد و توجه هر بیننده‌ای رو به خودش جلب می‌کنه؛ پس این رنگ می‌تونه گزینه انتخابی شما هم باشه.

رنگ کابینت فلزی 5

در این عکس هم شما رنگ آبی رو می‌بینید اما کابینت‌های این آشپزخانه از جنس چوب هستن و این موضوع تفاوتی در رنگ و طراحی ایجاد کرده. با مقایسه این عکس با آشپزخانه قبلی می‌تونیم به این نتیجه برسیم که استفاده از این رنگ در کابینت‌های فلزی جذاب‌تر به نظر می‌رسه.

رنگ کابینت فلزی 6

عکس اول یادتون هست که درباره استفاده از رنگ زرد در کابینت‌های فلزی گفتیم؛ همونطور که می‌بینید این رنگ برای آشپزخانه یه خونه چندان جالب و زیبا به نظر نمی‌رسه و بهتر هست که در فست فودها یا رستوران‌ها شبیه به عکس اول از این رنگ استفاده بشه. البته بازم انتخاب با خودتونه!

رنگ کابینت فلزی 7

یک کابینت فلزی دیگه با رنگ آبی؛ رنگ سفید و آبی ترکیب دلنشین و دیدنی رو در این آشپزخانه ایجاد کردن و استفاده از کمی رنگ قرمز هم چاشنی خوبیه.

رنگ کابینت فلزی 8

یک آشپزخانه مدرن و مینیمال؛ رنگ نقره‌ای برای کابینت‌ها و اشیاء فلزی همیشه خاص بوده اما به همون نسبت هم سلیقه‌ای خاص رو می طلبه.

رنگ کابینت فلزی 9

رنگ کِرم یکی دیگه از گزینه‌های جذابی هست که شما می تونین برای کابینت‌های فلزی‌تون ازش استفاده کنید و از نتیجه کار لذت ببرید.

رنگ کابینت فلزی 10

بنظر من که ترکیب رنگ به کار رفته در این آشپزخانه اصلا دیدنی و جذاب نیست!

رنگ کابینت فلزی 11

شما می‌تونید همیشه در طراحی و دکوراسیون داخلی خونه و مخصوصا آشپزخانه خودتون رنگ نقره‌ای رو در نظر داشته باشید چون این رنگ یکی از گزینه‌های مناسب برای کابینت‌های فلزی هست.

رنگ کابینت فلزی 12

رنگ کرم؛ رنگی ملایم و زیبا که در عکس‌های قبل هم در موردش صحبت کردیم، رنگ کرم ماتی که در این آشپزخانه به کار رفته به نسبت کرم براق از جذابیت کمتری برخورداره.

رنگ کابینت فلزی 13

رنگ طلایی به همراه سنگ‌های سفید، این فضا رو خیلی جذاب و خاص کرده و می تونید طلایی رو به عنوان رنگی شیک و مدرن برای آشپزخانه خودتون انتخاب کنید.

رنگ کابینت فلزی 14

این آشپزخانه فضای کوچیکی داره اما استفاده از رنگ مناسب برای کابینت‌های فلزی باعث شده تا فضا کوچیک به نظر نرسه. ترکیب رنگ کرم و سفید یکی دیگه از گزینه‌های شما برای انتخاب رنگ کابینت‌های فلزی هست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید