دکوراسیون آشپزخانه مدرن،49 مدل دکوراسیون مدرن برای آشپزخانه

0
3577
آشپزخانه مدرن، دکور آشپزخانه های کوچک و بزرگ با 25 مدل کابینت
آشپزخانه مدرن، دکور آشپزخانه های کوچک و بزرگ با 25 مدل کابینت

آشپزخانه مهمترین بخش خانه است. پس اهمیت طراحی مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه نسبت به سایر بخش های خانه، دوچندان است. یکی از مهمترین و پرطرفدار ترین سبک های طراحی آشپزخانه، طراحی مدرن است. اصول طراحی کابینت های آشپزخانه مدرن تفاوت های زیادی نسبت به آشپزخانه های کلاسیک داره که باعث میشه این دو سبک از طراحی ناخودآگاه در جایگاه مقایسه با یکدیگر قرار بگیرن.

در این مطلب ابتدا در مورد اصطلاح مدرن، و آشپزخانه مدرن صحبت می‌کنیم. پس از اون هم چندین مدل آشپزخانه مدرن رو که در دسته های کوچکتر میشه دسته بندی کرد، باهم میبینیم و بررسی می‌کنیم.

مدل آشپزخانه مدرن-آشپزخانه تیره با کفپوش قهوه ای

دکوراسیون آشپزخانه مدرن چیست؟!

اصطلاح « مدرن » به مواردی گفته می‌شه که مربوط به روزگار جدید است. این سبک از هنر، از حدود 70 سال پیش رواج پیدا کرد. هنر مدرن در شاخه های مختلف هنر مثل نقاشی، مجسمه سازی، طراحی و … وارد شده و جای خود رو در بین همه سبک های هنر، باز کرد. دکوراسیون داخلی هم از سایر هنر ها استثناء نبوده و سبک طراحی مدرن در آشپزخانه ها طرفداران خیلی زیادی برای خودش پیدا کرده.

اصل مهم در طراحی دکوراسیون های مدرن، سادگی اجزای مختلف اون هاست. در آشپزخانه های مدرن، اجزا و بخش های مختلف از جمله کابینت آشپزخانه دارای زیبایی بدون پیچیدگی خاصی هستن. در دکوراسیون مدرن، طراحی ها شیک، بدون قاب، بدون زرق و برق و کاملاً کاربردی است.

مدل آشپزخانه مدرن- طرح آشپزخانه کوچک

آشپزخانه مدرن، به چه آشپزخانه ای گفته میشه؟!

یکی از مواردی که در طراحی آشپزخانه های مدرن دیده میشه، این است که معمولاً این آشپزخانه ها دارای فضای جدا کننده از سایر بخش های منزل نیستن. مثلاً درب یا دیواری بین آشپزخانه و سالن منزل وجود نداره. اکثر طراحی های آشپزخانه مدرن، با در نظر گرفتن یک جزیره برای آشپزخانه انجام میشه. این جزیره به عنوان عامل جداکننده فضای داخل آشپزخانه از فضای منزل عمل میکنه.

همچنین سادگی اجزا و طراحی بدون پیچیدگی و اضافات، از مؤلفه های دیگر طراحی در آشپزخانه مدرن به حساب میان. اکثر طراحی های مدرن تاکید زیادی بر استفاده بهینه از فضای خانه و آشپزخانه دارند. مطلبی در مورد کابینت های گوشه آشپزخانه در یک آشپزخانه مدرن براتون آماده کردیم. در اون مطلب میتونین با مدل های کابینت گوشه آشپزخانه آشنا بشین و شیوه استفاده از فضای آشپزخانه در طراحی مدرن رو ببینین.

در طراحی آشپزخانه های مدرن، معمولاً برروی جزیره ها، سینک ظرفشویی کوچکی قرار میدن که بسیار کاربردی است. این سینک اضافه برروی جزیره، میتونه از رفت و آمد زیاد در آشپزخانه جلوگیری کنه. همچنین کاربری بیشتری به جزیره موجود در آشپزخانه بده و فضای بالای جزیره، بدون استفاده باقی نمونه.

آشپزخانه مدرن-تلفیق طراحی مدرن و کلاسیک

کابینت مدرن چه تفاوتی با کابینت کلاسیک داره؟!

نکته بسیار مهم در مورد دیزاین و طراحی مدرن این است که مرز کاملاً مشخصی بین طراحی مدرن و کلاسیک وجود نداره. ممکنه یک کار تلفیقی از سبک های کلاسیک و مدرن باشه و نتونیم بگیم که در نهایت کار ما مدرن است یا کلاسیک.

چیزی که در مورد طراحی مدرن خیلی پررنگه، اینه که سادگی چشم نوازی در این نوع طراحی به چشم میخوره. سادگی که در طراحی های کلاسیک وجود نداره یا بهتره بگیم کمتر وجود داره. کابینت های کلاسیک آشپزخانه معمولا طراحی های پرکار و شلوغی دارند. وجود قاب برای درب ها و سرستون ها و پاخور های پرکار و پر از منبت، گواه برای این ادعای ماست.

بعد از توضیح طراحی آشپزخانه مدرن، بریم و باهم چند مدل آشپزخانه مدرن رو ببینیم.

مدل های دکوراسیون آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن- مدل آشپزخانه چوبی مدرن

چوب بیشتر برای ساخت کابینت های کلاسیک به کار میره و معمولاً نمایی کلاسیک به آشپزخانه شما میده اما در این طرح با استفاده از چوب، یک طراحی مدرن انجام شده. یادتونه گفتیم بین طراحی مدرن و کلاسیک مرز مشخصی وجود نداره؟ این مورد یکی از همون موارده که با یک متریال کلاسیک، یک طراحی مدرن صورت گرفته. انصافاً طراحی خوبی هم شده و نتیجه کار دلنشینه.

آشپزخانه مدرن-مدلکابینت مدرن قهوه ای تیره

یک مدل مدرن و خاص که قطعاً از دیدن اون خسته نمی‌شید. رنگ قهوه ای تیره در طراحی آشپزخانه و کابینت ها، کاربرد کمتری نسبت به قهوه ای روشن داره و کاربرد اون بیشتر در موارد و طراحی های خاص هست.

در این آشپزخانه، از رنگ قهوه ای تیره برای کف، دیوار وکابینت ها استفاده شده و باعث شده که آشپزخانه نمایی جالب و زیبا داشته باشه. البته به دلیل تیره بودن کابینت ها و کف، در این آشپزخانه ها اهمیت نورپردازی مناسب و قوی، دوچندان است.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

اینم یه نمونه متفاوت طراحی آشپزخانه که رنگ بندی و طرح کابینت و به خصوص دستگیره هاش خیلی خاصه. شاید براتون جالب باشه که این طرح در ایران اجرا شده و طراح و مجری کابینت هاش هم یکی از دکوراتورهای خوب سلام ساختمان بوده.

آشپزخانه مدرن- مدل آشپزخانه تیره با قطعات چوب و ام دی اف

بازهم یک مدل خاص و سلیقه پسند! اگه به شما بگن منزلتون رو کابینت های تیره با کف طوسی رنگ کار کنین، احتمالا واکنش خیلی مثبتی به اون نداشته باشید. طبیعی هم هست! تصور ما از کابینت های تیره با کف طوسی یک خانه ی بی روح و شدیداً دلگیره. در حالیکه در مدل بالا میبینین که خیلی هم بد نشده! حتی میتونیم بگیم عالی شده.

البته این ترکیب های رنگی رو معمولاً همه نمی‌پسندند. اما شاید افرادی که قدرت ریسک پذیری زیادی دارند این ترکیب رو برای طراحی آشپزخانه مدرن خودشون انتخاب کنند!

آشپزخانه مدرن- ترکیب رنگ سفید و قهوه ای روشن در کابینت ام دی اف مدرن

ترکیب رنگ قهوه ای روشن با سفید از اون دسته ترکیب هاست که معمولاً خیلی زیبا و چشم نواز میشه. برای همون در خیلی از جاها استفاده میشه. در این آشپزخانه نورگیر و بزرگ، این ترکیب رنگی بسیار زیبا شده. استفاده از سادگی در طراحی جهت زیبا کردن نمای آشپزخانه کاملا جواب داده و شاهد آشپزخانه دلپذیری هستیم.

آشپزخانه مدرن و کابینت مدرن- مدل طوسی سفید کابینت آشپزخانه

یک مدل مدرن که کاملاً حس فضای صنعتی رو به ما میده. استفاده از ترکیب رنگی سفید و طوسی و طراحی خاص صندلی ها و اپن آشپزخانه، باعث میشه ما حسی از صنعتی بودن رو داشته باشیم. به نظرمون این ترکیب رنگی ممکنه بعد از مدتی ما رو دلزده کنه چون ترکیبی سرد و بی روحه!

البته رنگ کف آشپزخانه باعث شده که مقداری از این حس کم بشه اما باز هم مقداری خسته کننده است. در کل اگر از رنگ دیگری در کنار رنگ سفید استفاده میکرد، احتمالا شاهد شادابی بیشتری در فضا بودیم.

آشپزخانه مدرن با طراحی شگفت انگیز- ترکیب رنگ چوب با رنگ های تیره در خانه

یادتونه یکی از مدل ها رو بررسی کردیم که کف طوسی و کابینت هایی تیره داشت؟! این همون آشپزخانه است از نمایی دیگر. در مورد مزایا و معایب اون صحبت کردیم. فقط این یک نمای دیگر از اون آشپزخانه است. آدم دوست داره فقط نگاهش کنه و لذت ببره!

آشپزخانه مدرن با جزیره سینک دار سفید

گفتیم که در خیلی از طراحی های آشپزخانه مدرن، فضایی برای جدا کردن آشپزخانه از سایر بخش های خانه وجود ندارد! این آشپزخانه کاملاً بیانگر این صحبته! میبینین که تنها جزیره در وسط فضا وجود داره و هیچ چیز دیگری آشپزخانه رو از فضای خانه جدا نمیکنه!

از این صحبت که بگذریم، میرسیم به پنجره های بزرگی که در آشپزخانه وجود داره. این پنجره ها باعث میشه نور به خوبی وارد فضای آشپزخانه بشه و آشپزخانه نیاز به روشن کردن چراغ در روز نداشته باشه.

مدل های بیشتر رو میتونید در مطلب «طراحی آشپزخانه با پنجره» ببینید.

آشپزخانه مدرن ام دی اف با رنگ روشن

مدل مدرن و خواستنی آشپزخانه! در مورد ترکیب رنگی سفید و قهوه ای روشن گفتیم که کاربرد زیادی داره و نسبت به قهوه ای تیره، بیشتر به کار میره. اینجا میتونین نمونه ای از این ترکیب رنگی رو ببینین. واقعاً زیباست!

این ترکیب رنگی به دلیل اینکه شامل رنگ های روشن است، برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسبه. همچنین در طول روز به دلیل روشن بودن کابینت ها و دکوراسیون آشپزخانه، نور تمام آشپزخانه رو روشن میکنه و نیاز به چراغ اضافه هم نیست.

آشپزخانه مدرن با کابینت مشکی و کف سفید

این آشپزخانه در کنار مزایای زیادی که داره، معایبی هم داره. از مزایای اون میتونیم به پنجره های بزرگ و نورگیر بودن و طراحی خیلی زیبای اون اشاره کنیم. از معایب آشپزخانه هم میتونیم به 2 مورد اشاره کنیم. مورد اول رنگ سیاه کابینت هاست. خانم های ایرانی کمتر حاضر میشن آشپزخانه ای با کابینت های سیاه داشته باشند. مورد دوم هم تعداد خیلی کم کابینت هاست.

هرچه تعداد کابینت ها کمتر باشه، کاربرد طراحی آشپزخانه کاهش پیدا میکنه. در این آشپزخانه به جای کابینت های دیواری، از شلف ها استفاده شده که قطعا کم کاربرد تر از کابینت های دیواریست.

آشپزخانه و کابینت مدرن- آشپزخانه با کابینت هایی به رنگ سبز روشن و دیوار های طوسی

یک مدل آشپزخانه مدرن جزیره با رنگ بندی نسبتاً سرد و بی روح! در این آشپزخانه نوآوری زیبایی در طراحی پنجره صورت گرفته که کمتر دیده ایم. در کل میتونیم بگیم طراحی آشپزخانه نمره ی قبولی رو میگیره.

آشپزخانه مدرن با کابینت تیره و جزیره سفید

یک آشپزخانه مدرن و شیک! البته با رنگ بندی تیره که چون فضای آشپزخانه بزرگ است، این رنگ بندی کمتر باعث دلگیر شدن فضا میشه. نورپردازی این آشپزخانه بسیار مناسبه و در کنار چراغ های متعدد، پنجره بزرگی هم داره که از نور خورشید به خوبی استفاده کنه.

آشپزخانه مدرن با کابینت ام دی اف و هایگلاس

شیک و زیبا! آشپزخانه جزیره کوچک و جمع و جور که کاملاً درخشان است. کابینت هایگلاس  و ام دی اف  در کنار صفحه کابینت کورین که میدرخشه، باعث زیبایی و چشم نوازی این طرح شده اند. جزیره این آشپزخانه سینک نداره اما گاز روکار برروی اون قرار گرفته تا کاربردی تر بشه.

کابینت ام دی اف در آشپزخانه مرن با جزیره میز مانند

به نور پردازی و چراغ های زیبا و مدرن آشپزخانه توجه کنین. حس لاکچری بودن رو کاملاً به ما القا میکنه. این آشپزخانه جزیره هم مانند یک میز طراحی شده تا کاربرد میز ناهار خوری داشته باشه. در کل با وجود کوچک بودن فضا، سعی شده که آشپزخانه کاملاً کاربردی و فضا بهینه باشه.

آشپزخانه مدرن ایرانی

کابینت آشپزخانه مدرن ایرانی با ترکیب ام دی اف و هایگلاس

این مدل البته ایرانی نیست! فقط شباهت زیادی به برخی مدل های دکوراسیون آشپزخانه های ایرانی داره. کابینت آشپزخانه هایگلاس با دو طرح متفاوت که زیبا هم شده. رنگ بندی کاملاً متناسبه و طرح اون هم خوب و کاربردیه. به دلیل وجود پنجره های زیاد، نور آشپزخانه هم کاملا در طول روز تأمین میشه. در کل از خوبی های اون هرچی بگیم، باز هم کم گفتیم.

آشپزخانه مدرن کوچک

کابینت آشپزخانه مدرن برای آشپزخانه های کوچک

یک نمونه استفاده از اکسسوری ها در دکوراسیون آشپزخانه کوچک. اکسسوری ها در استفاده بهینه از فضا کمک خیلی زیادی به ما میکنند. در آشپزخانه های کوچک که محدودیت زیادی در فضا داریم، اهمیت بهینه سازی فضا بیشتر میشه.

آشپزخانه مدرن کوچک با کابینت هایگلاس طرحدار و سفید

آشپزخانه مدرن هایگلاس که کابینت های اون ترکیبی از دو طرح مختلف داره. این آشپزخانه مدرن جزء آشپزخانه های کوچک به حساب میاد. رنگ بندی روشن کابینت های آشپزخانه باعث میشه فضا بزرگتر از مقداری که در واقعیت هست، به نظر بیاد.

آشپزخانه مدرن کوچک با دیوار سفید و میز کار طوسی

یک مدل دیگه از آشپزخانه مدرن کوچک! مدلی که به دلیل نبودن کابینت های دیواری، مقداری شلوغ به نظر میرسه.

کابینت مدرن برای آشپزخانه های کم جا

آشپزخانه اینجا بزرگ است اما ما اون رو عمداً در بخش آشپزخانه های کوچک آوردیم. دلیل اینکه ما این آشپزخانه رو در بخش آشپزخانه های کوچیک آوردیم اینه که معمولاً این نوع کابینت های کاربردی و باریک رو شما بیشتر در آشپزخانه های کوچک میبینین. یکی از بهترین انواع کابینت که برای وسایل خاصی استفاده میشه و کاملا کابردی است.

آشپزخانه کم جا و مدرن با کفپوش طرح دار قهوه ای و کابینت های قهوه ای تیره

آشپزخانه مدرن و کوچک با یک طراحی خاص و دلپذیر.  با اینکه رنگ کف آشپزخانه و کابینت ها کمی تیره هستند و باعث کوچکتر دیده شدن فضا میشه، اما طرح و نقش های زیبایی برروی اون ها قرار داره. میتونیم بگیم این طرح هم نمره قبولی میگیره.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن سفید

کابینت مدرن سفید با جزیره بسیار بزرگ

رنگ سفید کابینت آشپزخانه باعث درخشان شدن این آشپزخانه شده. جزیره آشپزخانه هم سایز بسیار بزرگی داره که میتونه برای این آشپزخانه که برای یک شرکت طراحی شده، مفید باشه. در کل با توجه به کاربری خاص این آشپزخانه، طراحی مناسبی برای اون صورت گرفته.

مدل آشپزخانه مدرن با جزیره بزرگ و قهوه ای رنگ و کابینت های طوسی

یک آشپزخانه لاکچری و مدرن! این آشپزخانه ها برای لابی استخرها و کافی شاپ ها بسیار مناسبه. چون اپن بسیار بزرگ ی داره، مشتریان خیلی راحت و بی دردسر میتونن اونجا بشینن و ازنوشیدنی خودشون لذت ببرن.

آشپزخانه مدرن با دو جزیره و دو عدد شیر آب طلایی

یک آشپزخانه مدرن دیگه که بسیار کاربری هم طراحی شده. وجود 2 عدد سینک و میز کار باعث میشه کاربری این آشپزخانه برای خانم خانه بسیار راحت تر بشه. البته این آشپزخانه تماماً مدرن نیست و و اگر دقت کنین، کابینت ها و قفسه های روبرو کلاسیک طراحی شده. این مسأله یعنی تلفیق کلاسیک و مدرن در طراحی، اصلاً ایراد نداره و اگر خوب اجرا بشه، میتونه به زیبایی فضا بسیار کمک کنه.

آشپزخانه سفیدمدرن و بزرگ با کابینت های قاب دار

باز هم تلفیق کلاسیک و مدرن. در این آشپزخانه، شکل چراغ ها و صندلی ها و حتی سینک کاملاً مدرن بوده ولی کابینت ها حالتی مشابه با کابینت های کلاسیک دارند. به دلیل اینکه کابینت ها در طراحی خودشون قاب دارند، کمی به کابینت های ممبران کلاسیک مشابه هستند. باز هم میگیم که تلفیق این دو سبک ایرادی نداره. به شرط اینکه خوب اجرا بشه و نتیجه کار مناسب دربیاد.

آشپزخانه با رنگ بندی سرد و بی روح و کفپوش قهوه ای

رنگ بندی در این آشپزخانه کمی سرد و بی روح است. با اینکه طرح و نقش روی کابینت های دیواری و دیوار پشت گاز مقداری از بی روح بودن فضا کم کرده اما هنوز نتوانسته به سردی کل فضا غالب بشه. میتونست رنگ کفپوش ها مقداری گرم تر باشه تا فضا رو از کسل بودن دربیاره.

آشپزخانه کوچک مدرن با رنگ بندی سفید و قهوه ای روشن و صندلی های نارنجی و قهوه ای

کوچک و دوست داشتنی. ترکیب قهوه ای روشن با سفید که میتونیم بگیم همیشه جزء ترکیب های دوست داشتنی آشپزخانه هاست. وجود صندلی های چوبی و تزئین دکوراسیون با گلدان، به گرما و طراوت فضا کمک کرده. برای استفاده از فضای کوچک آشپزخانه، میبینین که کابینت ها تا سقف امتداد پیدا کرده اند. اینجوری نیاز شما به فضای اضافه رو کاملاً میتونن رفع کنند.

چیدمان آشپزخانه مدرن

کفپوش چوبی هماهنگ با مرزبندی‌های قهوه‌ای به کار رفته در طراحی کابینت ها، علاوه بر نورانی تر کردن فضای این آشپزخانه مدرن سفید کوچیک، اون رو نسبت به اندازه واقعی بزرگتر نشون می‌ده.

چیدمان آشپزخانه مدرن 1

در اینجا استفاده یکپارچه از رنگ سفید، همراه با رعایت تناسب ابعاد کابینت‌ها و جزئیات هندسی به کار رفته، باعث ایجاد حس آرامش میشه.

چیدمان آشپزخانه مدرن 2

همراه کردن خطوط نرم و هلالِ سبک کلاسیک، با کابینت‌های ساده، گاز رومیزی و رنگ یکدست سفید، یک ایده مدرن ایجاد کرده.

چیدمان آشپزخانه مدرن 3

رنگ سفید براق، طراحی خاص سینک و استفاده از تزئینات ساده چوبی یک نمونه چیدمان آشپزخانه مدرن است، به نظر شما این چیدمان، آشپزخانه رو جذاب تر نکرده؟

چیدمان آشپزخانه مدرن 4

رنگ‌های طوسی و سفید ممکنه فضا رو بی روح جلوه بدن، اما برای بزرگتر نشون دادن فضاها در دکوراسیون آشپزخانه های کوچک، انتخاب مناسبی هستن.

چیدمان آشپزخانه مدرن 5

یکی از ایده های دکوراسیون آشپزخانه مدرن، استفاده از نورهای رنگی در فضاهای بی روحه!

چیدمان آشپزخانه مدرن 6

اگه از جمله افرادی هستین که رنگ‌های تیره رو نمی پسندن، ترکیب به اندازه رنگ طوسی با سفید علاوه بر متعادل کردن محیط، با ایجاد تضاد، دیگه خسته کنندگی آشپزخانه‌های تیره رو هم نداره.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن طوسی

چیدمان آشپزخانه مدرن 7

رنگ طوسی به عنوان رنگی خنثی این امکان رو برای شما فراهم می کنه که در انتخاب رنگ لوازم آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه مدرن  (سرد یا گرم) کاملاً آزاد باشین.

چیدمان آشپزخانه مدرن 8

استفاده از رنگ خاکستری، باعث شده این آشپزخانه درمیان دیوارهای سفید سالن کاملاً به چشم بیاد.

چیدمان آشپزخانه مدرن 9

این تصویر یک نمونه زیبا از کاربرد رنگ مکمل برای جزیره، به عنوان قلب آشپزخانه‌های مدرن امروزی رو نشون می‌ده. میشه گفت یک انتخاب مدرن برای یک آشپزخانه مدرن!!

چیدمان آشپزخانه مدرن 10

استفاده از دو رنگ طوسی و قهوه ای، به عنوان رنگ‌های خنثی اما مکمل، ست مناسبی در طراحی آشپزخانه ست.

دکوراسیون مدرن آشپزخانه با طراحی رنگی

چیدمان آشپزخانه مدرن 11

استفاده از رنگ‌های روشن و براق، محیطی آرامش بخش، پاکیزه و شاد رو به شما القا می کنه. به نظرم یک دکوراسیون مدرن آشپزخانه درست و حسابی میتونه انتخاب دو رنگ جلوه گر باشه.

چیدمان آشپزخانه مدرن 12

رنگ بنفش به عنوان یک رنگ شیک و اشرافی، در کنار کابینت‌های مدرن و صیقلی، معرف یک دکوراسیون مدرن برای آشپزخانه ست.

چیدمان آشپزخانه مدرن 13

یکی از نکات ویژه این عکس تعادل بین رنگ‌های گرم و سرده، که جلوه خاصی به آشپزخانه بخشیده.

چیدمان آشپزخانه مدرن 16

 

تضاد موجود بین رنگ‌های کرم و مشکی باعث جذابیت و خاص بودن این آشپزخانه و دیده شدن هرکدوم از رنگ ها به صورت مجزا شده.

چیدمان آشپزخانه مدرن 15

در طراحی‌های مدرن معمولاً از رنگ قهوه ای در کنار یک رنگ خنثی مثل سفید و طوسی استفاده می کنن.

چیدمان آشپزخانه مدرن 14

به کار بردن طیف رنگ‌های روشن مثل: کرم، سفید و سبز که همگی یادآور عناصر طبیعی هستن، با رنگ تیره‌ای مثل طوسی، علاوه بر چیدمان مدرن و یک دست،  با ایجاد حس صمیمیت و دلگرمی از یکنواختی محیط کاسته.

چیدمان آشپزخانه مدرن 17

ترکیب رنگ سبز و قهوه ای، با ایجاد کنتراست بالا، حس تازگی رو به انسان منتقل می‌کنه.

چیدمان آشپزخانه مدرن 18

استفاده درست و به جا از رنگ سبز به عنوان مکمل مناسب رنگ طوسی، فضای این آشپزخانه رو دلپذیر کرده. چیدمان این آشپزخانه مدرن خیلی جذاب و به روزه؛ مگه نه؟

چیدمان آشپزخانه مدرن 19

استفاده از کابینت‌های پوششی و همچنین رنگ‌های خاص فانتزی، جلوه متفاوتی به آشپزخانه می‌ده.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن بنفش

نظرتون راجع به این طرح بنفش چیه؟ترکیب رنگ خاصی که که البته با بقیه المان های طراحی کنتراست خوبی ایجاد کرده و باعث زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شده.

در پایان از شما ممنونیم که به این مطلب ما توجه کردید. از شما میخواهیم نظرات و پیشنهادات خودتون رو با ما درمیان بگذارین. حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید