20 مدل رویایی از کابینت های گلاس مات

0
4580
20 مدل رویایی از کابینت های گلاس مات
20 مدل رویایی از کابینت های گلاس مات

. یکی از راه هایی که میشه یک آشپزخانه رو تغییر دکوراسیون داد، تعویض کابینت‌ها هست. کابینت‌ هایگلاس این روزا از محبوبیت زیادی برخورداره. در اکثر طراحی و دیزاین‌های مدرن و یا حتی سنتی از این جنس کابینت‌ها استفاده میشه.

اگر میخواهید کابینت هایگلاس برای آشپزخانه تون استفاده کنید، با دوتا انتخاب رو به رو هستید. کابینت‌های هایگلس مات یا براق. البته اینم بگیم که هر کدوم از این دو مدل واقعاً جذابیت‌ها و خاص بودن خودشون رو دارن. اما ما اینجا می‌خوایم به شما انواع کابینت هایگلاس مات رو نشون بدیم که ببینید طراحی هایی که از این نوع کابینت‌ها استفاده کردن چقدر جذاب و خاص هستن.

پس اگر به فکر تغییر دکوراسیون آشپرخانه خودتون افتادید، در ادامه با ما باشید تا بتونید از بیست نمونه آشپزخانه‌ای که کابینت‌های مات دارن ایده بگیرین.

 

نمونه هایی مختلف از کابینت های گلاس مات با رنگ روشن

کابینت هایگلاس مات

اینجا در اولین نمونه، ترکیب رنگ هایگلاس سفید براق با های گلاس مات طوسی رو می‌بینید که باعث جذاب‌تر شدن فضای آشپزخانه شده.

های گلاس مات

این تصویر هم آشپزخانه قبلی رو از زاویه دیگه ای نشون میده. همونطور که می‌بینین، به کمک کابینت های گلاس مات میشه سبک مدرن رو به زیبایی هرچه تمام تر پیاده سازی کرد.

هایگلاس سفید

همونطور که می‌بینید مدل دوم ترکیبی از کابینت هایگلاس مات و شیشه‌های مات هست. خب این خودش می‌تونه یک ایده خوب برای یک آشپزخانه خاص باشه.

های‌گلاس سفید شیک

این مدل کابینت هایگلاس مات در کنار دیوارهایی با سرامیک براق قرار گرفته. یادتون باشه همیشه کنار هم قرار دادن تفاوت‌ها می‌تونه جذابیت باورنکردنی رو به وجود بیاره.

های گلاس سفید

اینجا یک نمونه آشپزخانه ترکیبی رو می‌بینید. کابینت‌های بالا از هایگلس براق استفاده شده اما پایینی‌ها از نوع مات. انتخاب بین های گلاس مات یا براق کاملاً سلیقه‌ای هست!

کابینت های گلاس سفید مشکی

حالا نوبت میرسه به یک آشپزخانه مدرن و شیک. ترکیب کابینت و شلف کنار هم و طراحی خاصی که در این آشپزخانه به کار رفته واقعاً محشره؛ نه؟!

کابینت های گلاس

باز هم ترکیب رنگ سفید و قهوه‌ای طرح چوب. این دوتا رنگ کنار هم میتونن فضا رو مدرن-سنتی کنن. اینجا به شکل خاصی که برای کاشی های بین کابینتی در نظر گرفته شده هم دقت کنید. فوق العاده ست!

مدل کابینت هایگلاس

اینجا یک آشپزخانه بزرگ و دلباز رو می‌بینید که وجود کابینت هایگلاس مات اون رو خیلی شیک‌تر هم کرده.

مدل کابینت هایگلاس رنگی

قبول دارین آشپزخانه هایی که کابیت های گلاس مات دارن خیلی شیک‌تر و مدرن‌تر به نظر میان؟ دقیقاً مثل این مدل. یک رنگ خاص در کنار سادگیِ بی نظیر.

کابینت شیک هایگلاس

این یکی مدل، یک نمونه فوق مدرن رو نشون می‌ده. البته بعضیا ممکنه معتقد باشن این نوع طراحی زیادی سرد و بی روح است. خب باید اینو بپذیریم که سبک مدرن نسبت به سبک کلاسیک سردتر و بی روح‌تر است، اما در عین حال زیبایی خاصی رو به نمایش میذارن.

طرح کابینت

دستگیره‌های بلندی که برای این مدل کابینت های گلس مات به کار برده شده خیلی طراحی رو خاص‌تر کرده.

کابینت هایگلاس بدون دستگیره

یادتون باشه همیشه کف چوبی یا پارکت می‌تونه خیلی در شیک‌تر کردن دکوراسیون مؤثر باشه. چه برسه به اینکه علاوه بر طرح چوبی کف، کابینت‌ها هم بخواد از نوع هایگلس مات باشه؛ دقیقاً مثل این عکس.

highglass

چقدر فضای این آشپزخانه دل انگیزه؛ نه؟! قطعاً نور کافی و طرح مات کابینت‌ها در ایجاد این فضای آرامش بخش بی تأثیر نبوده!

highglass cabinet

به کار بردن دیواره‌های طرح شیشه در کنار کابینت‌های مات، فضا رو خیلی مدرن کرده؛ نه؟!

هایگلاس مات مشکی

کابینت‌های رنگی همیشه برای دکوراسیون‌های خاص به کار میرن. اینجا یک نمونه کابینت مات رنگی رو می‌بینید که باعث شده طراحی آشپزخانه خیلی شیک بشه.

هایگلاس رنگ زرد مات

دوتا رنگ خاص و شیک کنار هم؛ اونم از نوع های گلاس مات! یک فضای متفاوت و جذاب ایجاد کردن.

هایگلاس سبز رنگ

تا حالا فکر کردید که از رنگ‌های غیر معمول‌تر برای طراحی و دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید؟ شاید کابینت با رنگ سبز عجیب به نظر بیاد اما می‌بینید که در عکس بالا اتفاقاً چقدر هم زیبا و خاص هست.

کابینت بدون دستگیره

باز هم رنگ‌های خنثی و جادوی اون‌ها در ایجاد زیبایی. اینبار کابینت های گلاس مات طرحدار به رنگ بژ رو در این طراحی آشپزخانه می‌بینیم.

مدل کابینت رنگ تیره

ترکیب رنگ‌های مختلف علاوه بر اینکه فضا رو شاد و جذاب می کنه میتونه شیک و خاص هم باشه!

کابینت ترکیب رنگ روشن و تیره

یک نمونه دیگه از ترکیب رنگ محبوب خاکستری به صورت روشن و تیره.

 

جمع بندی و نتیجه گیری

اینجا ما به شما بیست مدل کابینت های گلاس مات نشون دادیم تا بتونید ازشون برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه خودتون کلی ایده بگیرید. امیدواریم که بتونید بهترین طراحی فضا رو انجام بدید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید