کابینت ‌های گلاس سفید، یک آشپزخانه ساده و درخشان

کابینت ‌هایگلاس سفید

کابینت هر آشپزخونه ای، بدون تردید مهم ترین ارگان در طراحی آشپزخونه یک خونه ست. چرا که بیشترین حجم موجود در آشپزخونه را به خودش اختصاص می ده و همواره در نخستین نگاه، اولین چیزیه که در نظر مخاطبین میاد. به همین جهت است که معماران و طراحان داخلی هم، اهمیت ویژه‌ای به این بخش از آشپزخانه می دهند.

یکی از پرطرفدارترین انواع کابینت آشپزخانه در چند سال اخیر، کابینت ‌هایگلاس سفید بوده. و دلیلش هم این است که استفاده از هایگلاس سفید در طراحی، سبب افزایش روشنی و نور بخشی و همچنین حفظ سادگی و زیبایی آشپزخانه می شه. در ادامه به تشریح 30 طرح کابینت ‌هایگلاس سفید می پردازیم و چند طرح جدید کابینت ‌هایگلاس سفید را نیز برای شما در نظر گرفتیم.

کابینت ‌هایگلاس سفید

هایگلاس سفید 1

کابینت ‌هایگلاس سفید با دستگیره‌های خاکستری

کابینت سفید‌ هایگلاس با دستگیره‌های خاکستری باریک و طراحی مدرن برای آشپزخونه بدون اپن. به سادگی و زیبایی همزمان طرح اجرا شده توجه کنید. استفاده از دستگیره‌های افقی خاکستری که در تطبیق کامل با طراحی کف آشپزخانه انتخاب شده است، هارمونی رنگی زیبایی ایجاد کردند.

هایگلاس سفید 2

کابینت سفید هایگلاس جدید بدون دستگیره ی رو کار

کابینت سفید هایگلاس جدید بدون دستگیره ی رو کار، مناسب برای آشپزخونه‌های کوچک و متوسط، که سبب افزایش روشنایی و دلبازی بیشتر آشپزخونه هم شده. یکی از ویژگی‌های این طرح اینه که درخشش صفحه ی هایگلاس سفید، کاملاً شبیه به منبع نور عمل کرده و می تونه روشنایی فضا را چندین برابر کنه.

هایگلاس سفید 3

کابینت  سفید هایگلاس شیک سفید بدون دستگیره

کابینت سفید ‌هایگلاس شیک که با طراحی دیواره و سایر یراق آلات آشپزخانه هماهنگ است. عدم استفاده از دستگیره در این طرح سبب انسجام بیشتر و جذابیت در طراحی شده است. برای مدرن‌تر شدن کابینت آشپزخانه، یادتون باشه همیشه استفاده از یراق‌های مخصوص مانند اجاق گاز رومیزی الکتریکی و یا سینک و شیرآلات منطبق بر طراحی کابینت، بسیار ضروریه.

هایگلاس سفید 4

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید با جزیره در میان آن

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید با جزیره در میان آن. در این طرح، به ترکیب رنگ کابینت ‌هایگلاس سفید و دیوار و کف آشپزخانه توجه کنید. در طراحی چنین فضایی می شه از کابینت ‌هایگلاس شیری رنگ  و یا هایگلاس سفید اکلیلی هم استفاده کرد.

هایگلاس سفید 5

کابینت هایگلاس سفید در آشپزخانه ی مدرن

کابینت ‌هایگلاس سفید در آشپزخانه ی مدرن بزرگ با اوپن. در این طراحی مدرن از دستگیره‌های فلزی براق و نوارهای‌هایگلاس خاکستری، برای هماهنگی بیشتر با فضا استفاده شده است. تطبیق این چینش رنگ می تونه در نگاه اول هم، زیبایی خودش رو نشان بده.

هایگلاس سفید 6

کابینت سفید هایگلاس طراحی شده برای آشپزخانه ی بزرگ

کابینت سفید هایگلاس طراحی شده برای آشپزخانه ی بزرگ. طراحی جزیره سفید با صفحه ی ‌هایگلاس، به مدرنیته ی کار اضافه می کنه. همچنین رنگ و درخشش هایگلاس سفید در این فضا سبب نورگیری بیشتر آشپزخانه میشه و انعکاس نور در محیط کلی فضا رو دلبازتر می کنه.

هایگلاس سفید 7

کابینت هایگلاس ترک سفید

در تصویر زیر هم یک نمونه کابینت هایگلاس سفید ساده در آشپزخانه ایرانی کوچک و باریک می بینید.

کابینت هایگلاس سفید

کابینت ‌هایگلاس ترک سفید که در کنتراست رنگ با لوازم آشپزخانه، کاملاً هماهنگ با کف آشپزخونه طراحی شده و فضا رو به یک آشپزخانه ی کاملاً مدرن تبدیل نموده. نور مخفی کار شده در زیر طبقه‌های فوقانی کابینت، تکمیل کننده ی زیبایی کار است. استفاده ی هوشمندانه از نور مخفی، تاثیر چشم گیری در به نما آوردن آشپزخونه داره که در حین طراحی نباید ازش غافل شد.

هایگلاس سفید 8

جدیدترین کابینت هایگلاس سفید با جزیره طرح دار

جدیدترین کابینت ‌هایگلاس سفید با جزیره طرح دار از جنس کورین. در این طراحی بخاطر نورگیری طبیعی آشپزخونه، می شه از کابینت ‌هایگلاس سفید صدفی و یا کابینت ‌هایگلاس اکلیلی سفید هم استفاده کرد. باید توجه داشته باشید که دستگیره‌های کابینت در صورت تغییر رنگ و طرح، باید متناسب با کار جدید، تغییر کنند.

هایگلاس سفید 9

نمونه  کابینت هایگلاس سفید در آشپزخانه

کابینت ‌هایگلاس سفید در آشپزخونه با طراحی مدرن به همراه دستگیره‌های ساده ی استیل که بخاطر جنس و رنگ خود به زیباتر شدن هایگلاس سفید کمک می کنه و کلیت کار تبدیل به یک آشپزخانه ی روشن و دلباز می شه. اگر مایلید آشپزخونه ی دلبازی داشته باشید، از هایگلاس سفید غافل نشید.

هایگلاس سفید 10

آشپزخانه با کابینت هایگلاس سفید و اوپن طرح دار

آشپزخانه با کابینت ‌هایگلاس سفید و اوپن طرح دار از جنس کورین. این طراحی برای دلبازتر شدن آشپزخانه‌های کوچک بسیار بسیار مناسبه. در آشپزخانه‌های با سایز کوچک، استفاده از هایگلاس سفید یک انتخاب هوشمندانه است که سبب روشن‌تر شدن فضا می شه و کوچکی محیط رو در خود پنهان می کنه.

هایگلاس سفید 11

کابینت ام دی اف هایگلاس سفید

کابینت ‌هایگلاس سفید مناسب برای آشپزخانه‌های با ابعاد مستطیل کشیده. در این طراحی بخاطر ترکیب رنگ کف و دیواره‌ها می شه از کابینت ‌هایگلاس صدفی و یا کابینت ‌هایگلاس سفید اکلیل دار هم استفاده کرد. که در اون صورت بهتره در انتخاب و طراحی جزیره هم تجدید نظر بشه.

هایگلاس سفید 12

کابینت هایگلاس سفید براق برای آشپزخانه ی مدرن

کابینت ‌هایگلاس سفید براق برای آشپزخانه ی مدرن با جزیره و اوپن. کابینت ‌هایگلاس سفید طرح دار نیز بخاطر طرح دیوار و استفاده از المان چوب در این طراحی قابل استفاده است. به هم سطح شدن دیوار با کابینت و فرورفتگی قسمت اجاق گاز دقت کنید. این چنین خلاقیت هایی در معماری مدرن بسیار معمول و البته زیبا است.

هایگلاس سفید 13

کابینت هایگلاس سفید صدفی

کابینت ‌هایگلاس سفید صدفی طراحی شده در آشپزخونه‌ای با نورگیر خوب. در این طرح هایگلاس سفید اکلیلی هم می تونه گزینه ی مناسبی باشه. عدم استفاده از دستگیره ی روکار، زیبایی اثر را دوچندان کرده است.

هایگلاس سفید 14

کابینت هایگلس سفید ترکیب با رنگ چوب

کابینت هایگلس سفید ترکیب با رنگ چوب. به هماهنگی ایجاد شده در طرح کف پوش و رویی آشپزخونه دقت کنید. در چنین فضاهایی استفاده از کابینت ‌هایگلاس طرح دار و کابینت ‌هایگلاس رنگ صدفی در صورت طراحی هوشمندانه ی نور و یراق، زیبایی بی نظیری خلق خواهد کرد.

هایگلاس سفید 15

آشپزخانه هایگلاس سفید کامل

آشپزخانه‌ هایگلاس سفید که به طور کامل و یک دست با هایگلاس سفید کار شده است. فضای کلاسیک نور و رنگ آشپزخونه حاصل این طراحی بی نظیره. نور مخفی موضعی، جایگزین نور همگن مخفی، سبب طراحی راه راه فضای زیر کابینت‌ها شده که خودش سبب زیبایی بیشتر میشه.

هایگلاس سفید 16

کابینت هایگلاس سفید در آشپزخانه  مدرن

کابینت هایگلاس سفید در آشپزخانه‌ای با طراحی مدرن و کنتراست رنگ قهوه‌ای سوخته و سفید. به هماهنگی رنگ‌ها و کفپوش پارکت کف آشپزخانه توجه کنید. تنها همین نکته که این کابینت‌ها بدون دستگیره ی روکار طراحی شده اند، خود نیمی از عامل زیبایی این فضا است.

هایگلاس سفید 17

کابینت تمام سفید هایگلاس طرح دار

کابینت تمام سفید ‌هایگلاس طرح دار با طراحی ساده و چشم گیر در آشپزخانه‌ای با طراحی مدرن. استفاده از جک‌های داخلی به جای دستگیره‌های روکار، به تناسب فضا و زیبایی اثر اضافه می کنه. همچنین نور طبیعی که از پنجره میاد، در انعکاس با ‌هایگلاس سفید، فضای آشپزخونه رو کاملاً دلباز کرده.

هایگلاس سفید 18

کابینت با متریال هایگلاس سفید

کابینت با متریال ‌هایگلاس سفید در فضایی با ترکیب رنگ خنثی و دستگیره‌های ظریف و استیل که به هماهنگی کار و فضا کمک کرده است. بدنه ی این کار از جنس ام دی اف صابونی بوده و سطح رویی کار تماماً ‌هایگلاس کار شده. چنین فضایی پتانسیل داشتن یک جزیره کابینت هایگلاس در وسط آشپزخونه رو هم داره.

هایگلاس سفید 19

کابینت هایگلاس سفید ترک

کابینت ‌هایگلاس سفید ترک در آشپزخانه‌ای با ابعاد عریض، به همراه جزیره میانی هایگلاس سفید. سبک طراحی این کار، جهت هماهنگی با پرده و دیوار، فضای مدرن کار را تا حدودی به سبک کلاسیک سوق می دهد. ایجاد فضای کلاسیک در آشپزخانه‌های کوچک و متوسط، دشوارتر از آشپرخانه‌های بزرگ است.

هایگلاس سفید 20

کابینت هایگلاس سفید با دستگیره ی استیل و هود استیل

کابینت هایگلاس سفید با دستگیره ی استیل و هود استیل. یک کار شیک و مدرن برای آشپزخونه های دارای نورگیر طبیعی. در سبک مدرن، استفاده از رنگ‌های خنثی و رنگ‌های روش بخاطر اضافه کردن به سادگی و زیبایی کار، یک ویژگی معروف و جهانی است.

هایگلاس سفید 21

کابینت هایگلاس صدفی با اوپن طرح چوب

کابینت ‌هایگلاس صدفی با اوپن طرح چوب. آشپزخانه‌ای شیک و مدرن با هماهنگی کامل فضا و کابینت. ترکیب زیبایی از طرح چوب و‌ هایگلاس سفید و مجدداً عدم استفاده از دستگیره و دو چندان شدن زیبایی کار رو در این طرح شاهد هستیم.

هایگلاس سفید 22

کابینت های گلس سفید با کف سرامیک

کابینت‌های گلس سفید با کف سرامیک. کار مدرن آشپزخانه ی آپارتمانی که فاقد نورگیر طبیعیه. در این کار به خاطر طرح کف و دیوار، می شه از هایگلاس سفید طرح دار استفاده کرد که برای این کار باید ورق و طرح مورد نظر را از تکسچر‌ هایگلاس سفید انتخاب کرد. بطوری که با طرح کف آشپزخانه، در این متفاوت بودن، همخوانی داشته باشد.

هایگلاس سفید 23

طرح آشپزخانه ای با نورگیر عالی و کابینت های هایگلاس سفید

طرح آشپزخانه‌ای با نورگیر عالی و کابینت‌های هایگلاس سفید. بسیار شیک، ساده و مدرن. طراحی شده برای آشپزخانه با فضای محدود و کوچک. رنگ روشن، نور عالی و یک فضای کاملاً دلباز که ایجاد شده. استفاده از دستگیره ی استیل، باعث هماهنگی بیشتر کار با محیط شده.

مطلب کابینت های گلاس سفید طلایی مدل های جذابی از این ترکیب رنگ داره که دیدنشون خالی از لطف نیست.

هایگلاس سفید 24

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید فاقد دستگیره

کابینت آشپزخانه ‌هایگلاس سفید فاقد دستگیره (دارای دستگیره مخفی کابینت) به همراه جزیره ی بزرگ. مناسب برای آشپرخانه‌های با ابعاد بزرگ و سلیقه‌های مدرن. استفاده از باکس‌های بزرگ‌تر و ایجاد طبقات داخلی در کابینت ها، در آشپزخانه‌های بزرگ، به جذابیت و شکوه کابینت‌ها و فضای آشپزخونه اضافه می کنه.

هایگلاس سفید 12

دقت کردید وقتی از رنگ‌های قهوه‌ای یا رنگ چوب به عنوان رنگ مکمل کابینت ‌هایگلاس سفید استفاده میشه چقدر فضا رو گرم‌تر نشون می‌ده؟ برای دیدن مدل های بیشتر از این ترکیب رنگ، مطلب کابینت های گلاس کرم قهوه ای رو ببینید.

هایگلاس سفید 25

آشپزخانه هایگلاس سفید با طراحی مدرن

آشپزخانه هایگلاس سفید با طراحی مدرن به همراه دستگیره‌های سنترال که بخشی از طرح محسوب می شوند. یکی از ویژگی‌های مهم هایگلاس، دیرتر کثیف شدن و راحت‌تر تمیز شدن آن است که سبب می‌شود با خیال راحت، از هایگلاس سفید و هایگلاس سفید اکلیلی استفاده کرد.

هایگلاس سفید 26

کابینت هایگلاس سفید

طرح کابینت ‌هایگلاس سفید جهت افزایش نور آشپزخانه‌ای که منبع نور طبیعی اندک و یا دور داره. سطح براق و سفید‌هایگلاس سبب افزایش نور محیط می شه. و نتیجه ی کار، دلبازی بیشتر آشپزخانه است. برای صفحه کابینت از رنگ طوسی استفاده شده که ترکیب زیبایی رو ایجاد کرده. برای مشاهده مدل های بیشتر از این ترکیب رنگ، مطلب کابینت های گلاس سفید طوسی رو مطالعه کنید.

 

هایگلاس سفید 28

کابینت هایگلاس سفید صدفی پرداخت شده

کابینت ‌هایگلاس سفید صدفی پرداخت شده با شیارهای زاویه که جایگزین دستگیره‌های روکار شدند. نور مخفی کار شده در زیر کابینت‌های بالایی، جهت تاثیرگذاری بیشتر استفاده از رنگ روشن کابینت است که در کارهایی نظیر این طرح، شدیداً توصیه می‌شود.

هایگلاس سفید 29

نمونه کابینت هایگلاس سفید طرح دار

کابینت ‌هایگلاس سفید طرح دار با اوپن کورین صدفی طراحی شده برای آشپزخانه‌ای با ابعاد کوچک و بدون منبع نور طبیعی. که در اون درخشش هایگلاس سفید سبب می شه روشنایی آشپزخانه بیشتر شده و دلبازتر جلوه کنه. استفاده از رنگ‌های تیره و یا گرم، در چنین فضاهایی بدون شک می شه کوچکی آشپزخونه رو نمایان کند و بهترین انتخاب برای این فضا، همین هایگلاس سفید خواهد بود.

هایگلاس سفید 30

کابینت هایگلاس سفید براق

کابینت ‌هایگلاس سفید براق در آشپزخانه‌ای با نور طبیعی عالی. بسیار مدرن، شیک، ساده و دلباز. استفاده از گرانیت برای سطح روی جزیره ی آشپزخونه، به درخشندگی نور و زیبایی کار افزوده کرده. و در کل یک کار زیبا در یک فضای دلباز رو برای ما خلق کرده.

هایگلاس سفید 31

آشپزخانه با کابینت هایگلاس سفید و جزیره ی کوچک

آشپزخانه با کابینت ‌هایگلاس سفید و جزیره ی کوچک بجای اوپن. طراحی فانتزی دیوار‌های آشپزخانه می تواند به انتخاب کارفرما تغییر کنه، اما جالبه بدونید که استفاده از رنگ‌های شاد مکمل در کارهایی این چنین، تاثیر شگرفی بر روی مخاطب و بیننده داره.

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments