15 مدل مدرن از تخت کمدی و کمد تخت خواب شو

0
347
15 مدل مدرن از تخت کمدی و کمد تخت خواب شو
15 مدل مدرن از تخت کمدی و کمد تخت خواب شو

تا حالا به این فکر کردید که می‌شد حتی در دکوراسیون فضاهای کوچک هم تغییراتی جذاب انجام داد؟ خیلی وقت‌ها افراد به دلیل کمبود جا از تغییر دکور صرف نظر می کنند‌ و همیشه حسرت می‌خورند که کاش می‌تونستند فضای بیش تری داشته باشند. غافل از این که با کمی فکر و ایده پردازی و استفاده از راهکارهای جدید، میشود حتی در یک اتاق کوچک کلی وسیله جا داد. چطوری؟ خب ما اینجا برای شما 15 نمونه از دکوراسیون اتاق خواب رو به اشتراک می گذاریم، که هم باعث صرفه جویی فضا در اتاق‌های کوچک میشه و هم در اتاق‌ها ی بزرگ باعث میشه از فضا بصورت بهینه استفاده کنیم. بنابراین، چیزی که بین هر 15 مدل دکوراسیونی که در این مطلب بررسی می‌کنیم، مشترک هست نوع تخت خواب به کار رفته درآن‌ها است.

در خانه‌هایی با متراژ کوچک قطعاً اتاق ها هر تعداد که باشند، مساحت کمی دارند. حال مشکل اساسی اینجاست که تخت خواب را چطور می‌توان در یک اتاق با مساحت کم جا داد؛ و این مشکل وقتی چند برابر می‌شود که وسایل دیگری از جمله میزکار، دراور، میزآینه و غیره هم وجود داشته باشند. بهترین راه حل برای این مشکل استفاده از کمد دیواری تخت تاشو هست. شما اینجا می توانید از این 15 مدل ایده برای تخت کمدی، الهام بگیرین و بهترین دکوراسیون را برای اتاق خودتون داشته باشید.

تخت خواب کمدی در اتاق خواب

مثلاً اینجا که حتی از دو تا تخت بالای هم استفاده شده؛ یعنی نهایت استفاده از فضای عمودی. وقتی تخت ها جمع میشن فضای اتاق خیلی دلبازتر و بزرگتر میشه.

تخت تاشو 1

تخت خواب کمدی 1

نمونه‌ی بعدی این اتاق خوابه که مناسب برای نوجوان هاست. همانطور که در عکس مشخصه چون فضای اتاق کم هست نمیشه هم از تخت خواب و هم از میز تحریر استفاده کرد. پس کمد تخت خواب شو بهترین گزینه هست. تختی که هم میتونه جایگاهی برای مانیتور کامپیوتر باشه، هم محلی برای خواب این یعنی یک تیر و دو نشون!

تخت تاشو 2

تخت خواب کمدی 2

این مدل، دیگر نهایت استفاده بهینه از فضا رو نشان می‌دهد. یادتان باشد هرچه تخت در ارتفاع بیشتری قرار بگیرد به این معنی است که  مساحت بیشتری روی زمین برای شما باقی می‌ماند. اینجا که به نظر اتاق یک کودک هست از فضای زیر تخت بهترین استفاده‌ی ممکن شده است. در واقع این یک تخت خواب کمددار هست.

تخت کم جا 3

تخت خواب کمدی 3

اینجا یک تخت دو نفره رو می‌بینین که تخت خواب به صورت تخت تاشو هست. اتاق را در حالتی تصور کنین که تخت این کمد دیواری تخت تاشو در داخل قرار گرفته است و کلی فضا ایجاد میشود.

تخت خواب کمدی 4

تخت خواب کمدی 4

این ایده خیلی جالبه! اینجا از دو ضلع دیوار برای ایجاد کمد و تخت استفاده شده است. در واقع در این مدل سرتاسر دیوارها کمد و فضا برای چیدمان وسایل است که بخشی از آن تخت خواب کمددار است.

تخت خواب کمدی 5

تخت خواب کمدی 5

نمونه‌ی بعدی تعلق میگیره به یک اتاق خیلی باریک. اتاقی که شاید حتی نتوان سرویس خواب دو نفره را به آنجا وارد کرد؛ اما می‌بینید که با ایده ی تخت خواب دیواری، این اتاق خیلی شیک و زیبا دکور شده است.

تخت خواب کمدی 6

تخت خواب کمدی 6

این اتاق خواب رویایی خیلی مدرن و جذابه. شاید سهم بیش‌تری از جذابیت آن متعلق به ایده‌ی تخت کمدی هستش که در آنجا به کار رفته است. البته که پنجره‌ها و نمای رویایی آنها هم بی تاثیر نیست!

تخت خواب کمدی 7

تخت خواب کمدی 7

این مدل، یک نمونه‌ی خیلی ساده و خاص هست. استفاده بهینه از فضای زیر تخت و بالای آن این امکان را به استفاده کننده داده که نیازی به گذاشتن کمد‌های اضافه نداشته باشد.

تخت خواب کمدی 8

تخت خواب کمدی 8

اینجا نمونه‌ای از کمد تخت خواب شو با ارتفاع زیاد را داریم. خب قاعدتاً در این مدل، تخت هم ارتفاع بیش تری خواهد داشت. به پارتیشن بندی انجام شده دقت کنید.

تخت خواب کمدی 9

تخت خواب کمدی 9

ترکیب رنگ‌هایی که در این مدل به کار رفته خیلی آن را جذاب و خاص کرده است. قبول دارین؟

تخت خواب کمدی 10

تخت خواب کمدی 10

این یکی از بهترین نمونه‌هایی هست که استفاده‌ی بهینه از فضا رو نشان می‌دهد. دو وجه دیوار سرتاسر کمد هست. به این مدل، یک نمونه کمد دیواری تخت تاشو واقعی می‌توان گفت. از این مدل میشه در فضای اداری و فضای کار هم استفاده کرد، برای افرادی که کارشون مهمترین بخش زندگی‌شون هست خیلی مناسبه!

تخت خواب کمدی 11

تخت خواب کمدی 11

یک کمد دیواری جذاب دیگر. درواقع پاتختی‌ها کمدهایی با ارتفاع زیاد هستند که حتی از فضای بالای آن‌ها میشه برای گلدون استفاده کرد.

تخت خواب کمدی 12

تخت خواب کمدی 12

یک نمونه ی جذاب دیگر که از قسمت داخلی تخت میشه برای آویز کردن لباس‌ها استفاده کرد. تخت کمدی خیلی ایده‌ی خاصی هست قبول دارین؟!

تخت خواب کمدی 13

تخت خواب کمدی 13

کمد تخت خواب شو در فضایی خارج از اتاق خواب

بعضی مواقع کمد تخت خواب شو در فضایی خارج از اتاق قرار میگیرد. مثلاً در سالن پذیرایی مثل اینجا:

تخت خواب کمدی 14

تخت خواب کمدی 14

یا اینجا که در فضایی بین مبل‌های سالن پذیرایی قرار گرفته است.

تخت خواب کمدی

تخت خواب کمدی 14

و جالب‌ترین و آخرین مدل هم مربوط میشه به این نوع از کمد تخت خواب شو که در کنار آشپزخونه قرار گرفته است.

تخت خواب کمدی 15

تخت خواب کمدی 15

چجوری نجاری پیدا کنیم که بتونه این مدل‌ها رو برامون اجار کنه؟

در این مطلب ما نمونه‌هایی از کمد دیواری تخت تاشو رو نشان دادیم. امیدواریم که بتوانید ازآنها ایده بگیرید و بهترین دکوراسیون رو داشته باشید. اما نکته مهم اینه که اگه ما طرح مورد نظرمون رو پیدا کردیم، اجرای اون رو به چه کسی بسپاریم که مطمئن باشیم می‌تونه از پسش بربیاد؟؟

نگران نباشین؛ اگه قصد ساخت تخت تاشو و تخت خواب کمددار رو دارین، میتونین روی سلام ساختمان حساب کنین. ما بهترین دکوراتورها و نجارهای شهرتون رو بهتون معرفی می‌کنیم. فقط کافیه در لینک زیر شماره تماس و محل سکونت‌تون رو وارد کنید:

درخواست نجار و دکوراتور 

قیمت تخت تاشو چقدره؟

برای اطلاع از قیمت تخت تاشو و نکات حیاتی اجرای اون روی لینک زیر کلیک کنید:

قیمت و نکات اجرایی تخت تاشو

ضمنا اگر به هر دلیل نمیخواید به دکوراسیون اتاق و کمد دیواری اتاقتون دست بزنید، تخت جک دار هم گزینه مناسبی برای فضاهای کوچک محسوب میشه.

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید