انواع توری درب و پنجره دو جداره

0
983
انواع توری درب و پنجره دو جداره
انواع توری درب و پنجره دو جداره

خیلی از افراد ترجیح میدن به جای استفاده از کولر در فصل‌های گرم، از نسیم و هوای آزاد لذت ببرن. تنها مشکل در این شرایط، نگرانی از ورود حشرات و برهم خوردن آرامشه که به راحتی با نصب توری مناسب و با کیفیت قابل حله. در واقع شما یکبار برای خرید و نصب توری متناسب با شرایطتون اقدام می کنید و سال‌ها از آزار حشرات موذی در امان خواهید بود. بنابراین اجازه ندید هیچ عاملی، مانع شما برای تنفس هوای تازه بشه! حالا چه بهتر که این توری ها زیبا هم باشن و نصب شون هم آسون باشه!

توری درب و پنجره کلاسیک

توری درب و پنجره

امروزه توری‌های جدیدی وارد بازار شدن که از لحاظ ظاهری، مثل توری‌های کلاسیک هستن، اما دور تا دور آن‌ها آهنربایی هست و به همین خاطر به راحتی نصب میشن. خیالتون راحت! توری‌ها مگنت، استحکام زیادی دارن.

توری درب و پنجره 2

یکی از انواع توری های کلاسیک، توری های ثابت هستن که بیشتر برای پنجره ها، به خصوص پنجره هایی که به طور معمول زیاد باز نمیشن و یا مثل تصویر بالا برای پنجره دو جداره کشویی، انتخاب میشن.

توری درب و پنجره 3

یکی از ویژگی‌های توری‌های آهنربایی، باز و بسته شدن بسیار آسان آن‌هاست. چند قطعه آهنربا مثل عکس بالا، باعث شده نیاز نباشه برای باز شدن پنجرتون، توری را بیرون از پنجره دوجداره نصب کنید و بنابراین با در امان ماندن توری از شرایط بد آب و هوایی مثل باران و برف، عمر توری هم بیشتر میشه.

توری درب و پنجره 4

توری‌های درب و پنجره لولایی، مدت زیادیه که مورد استفاده قرار می‌گیرن و به نظر می رسه به خاطر کاربرد آسان و مقاومت بالایی که دارن، هیچ وقت از لیست توری‌های پرکاربرد خارج نمیشن!

توری درب و پنجره 5

یکی از جدید‌ترین انوع توری‌های درب و پنجره دوجداره، توری‌های پلیسه‌ای هستن که به توری‌های آکاردئونی هم معروفن. این توری‌ها مثل کرکره باز و بسته میشن و به خاطر مقاومت بالایی که دارن، طول عمری طولانی هم خواهند داشت.

توری درب و پنجره 6

توری‌های ثابت درب ها، مدل کلاسیک توری‌های ریلی هستن و معمولاً برای درب هایی که رفت و آمد زیادی دارن به کار برده میشن. از صندلی کوچک کنار تصویر مشخصه که این خانواده، فرزند کوچک دارن و یکی از ویژگی‌های خوب این نوع توری، اینه که حتی بچه‌ها می تونن به راحتی آن‌ها را باز کنند و بدون کمک گرفتن از بزرگتر‌ها، در فضای بین حیاط و سالن یا بالکن و سالن منزل رفت و آمد کنند.

توری درب و پنجره 7

توری‌های کشویی مختلف، برای جلوگیری از ورود حشرات به خصوص در منازلی که تراس یا بالکن دارن، انتخاب خیلی خوبی هستن. به تصویر بالا نگاه کنید؛ هم زیبا، هم کاربردی!

توری درب و پنجره فانتزی

توری درب و پنجره 8

توری‌ها همیشه لازم نیست ساده باشن، اضافه کردن یک طرح ساده لوزی، مثل این عکس، علاوه بر اینکه این توری را زیبا کرده، حتی باعث شده در اولین نگاه متوجه تفاوتش با درب اصلی نشید.

توری درب و پنجره 9

توری‌های ریلی، مناسب درها و پنجره‌های ریلی هستن؛ به راحتی روی ریل درب نصب میشن و انتخاب جهت باز و بسته شدنشون به انتخاب خودتون خواهد بود.

توری درب و پنجره 10

توری‌های ریلی همچنان یکی از انواع محبوب توری، برای درب‌های ورودی هستن. به خصوص برای مناطقی مثل شمال کشور که حشرات از درزهای کوچک در هم عبور می کنن.

توری درب و پنجره 11

توری تصویر بالا، با وجود اینکه مقاومت کمتری نسبت به سایر انواع توری داره، اما برای خانه‌های کوچک که در یا پنجره‌های کمی دارن، جایگزین مناسبیه.

توری درب و پنجره 12

توری درب و پنجره 13

توری‌های لولایی، همیشه لازم نیست ساده باشن؛ با افزودن طرح‌های مشبک و زیبا به کادر این توری ها، علاوه بر اینکه آن‌ها را شکیل‌تر می کنید، استحکام توری را در برابر پارگی هم بالا می برید؛ به همین سادگی!

توری درب و پنجره 14

نوع دیگه‌ای از توری‌های پنجره دوجداره، توری‌های معروف به «رولینگ» هستن که مثل پرده‌های کرکره باز و بسته میشن و انواع و اقسام مختلفی هم دارن. این توری‌ها به خاطر ظاهر جدیدی که دارن، مورد توجه قرار گرفتن. البته تصویر بالا هم این جذابیت ظاهری را تأیید می‌کنه.

توری درب و پنجره 15

به نظر می رسه، یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌های توری برای پنجره‌های کوچک، توری‌های کشویی یا ریلی هستن. چون نیاز به فضای کمی دارن و در عین حال، مانع ورود حشرات میشن. پنجره هایی مثل تصویر بالا که معمولاً در سرویس‌های بهداشتی، حمام و گاهی هم آشپزخانه قرار دارن.

برای آشنایی با انواع پنجره دو جداره و قیمت اونها میتونید مطلب قیمت پنجره دو جداره رو ببینید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید