17
مارس

قیمت کابینت های گلاس؛ آنچه باعث می‌شود ضرر نکنید

۱۶ تیر ۱۳۹۷

در اینجا قیمت انواع مدل کابینت های گلاس (هایگلاس) رو مشاهده می‌کنید. جدول بازه قیمت به صورت متر طول، نکات کاربردی و مطالبی که لازمه بدونین تا حین برآورد و مخاسبه قیمت کابینت های گلاس دچار ضرر و زیان نشین.

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه

به دنبال جدیدترین مدل ها و بهترین کابینت ساز ها در شهر خود هستید؟

 قیمت کابینت های گلاس (High gloss)

پارامترهای اصلی قیمت کابینت های گلاس کدوم هستند؟

1- اول از همه، مثل کابینت آشپزخانه ام دی اف، قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس هم وابسته به نوع ورق های گلاس انتخاب شده است: ورق هایگلاس ایرانی؟ خارجی؟ با چه برندی؟. معمولا ورق های خارجی گران‌تر هستند.

2- دوم طرح کابینت هست (که از نظر اهمیت حتی می‌تونه تبدیل به اولین عامل بشه). خیلی بهتره که طرح رو قبل از سفارش انتخاب کنین، حتی به صورت حدودی. برای شروع می‌تونین گالری مدل کابینت هایگلاس رو امتحان کنید.

3- سوم، جزئیات اجرایی پروژه است (مثل جنس یراق آلات و یونیت و غیره) که در مطلب «کابینت آشپزخانه هایگلاس» درباره‌اش صحبت شد.

 

قیمت های دقیق را از کابینت سازهای معتبر بیاببد بهترین را پیدا کن

مطالب مرتبط:

بازه قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس (های گلاس)

توجه داشته باشید برآورد نهایی قیمت کابینت های گلاس، جزئیات زیادی داره و باید کمی براش وقت بذارین. روش درست قیمت گذاری و قیمت گرفتن از کابینت سازها رو در مطلب قیمت کابینت گفتیم پس سعی کنین از مراحل 6 گانه ای که در اون مطلب آوردیم به خوبی پیروی کنین تا سرتون کلاه نره! اما به طور تقریب اگر بخواهین حدود قیمت کابینت هایگلاس رو به ازای هر متر طول («متر طول»، یعنی فاصله ای که کابینت روی زمین قرار داره، با مترمربع اشتباه نشه) بدونید، جدول زیر رو ملاحظه کنید:

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس » – بهار 97

نوع کابینت هایگلاس بازه قیمت (مترطول)
ورق های گلاس ایرانی 480,000   تا 600,000    تومان
ورق های گلاس خارجی 600,000  تا  800,000    تومان

مثلا بصورت خیلی سرانگشتی برای یک آشپزخانه معمولی یک کابینت به طول 10 متر لازمه که اگر کابینت های گلاس باشه تقریباً 5 تا 8 میلیون تومن در میآد. یادتون باشه این اعداد یک راهنمای کلی هستند و برای عدد قطعی لازمه که با کابینت سازهای مختلف و مطمئن مذاکره کنید و اقتصادی ترین قیمت کابینت آشپزخانه رو برای کابینت هایگلاس تون انتخاب کنین.

توصیه ما اینه که به قیمت متر طول (واحد محاسبه قیمت) اکتفا نکنید و حتما قیمت نهایی تمام شده کابینت همراه با جزییات اجرایی مثل طرح و مدل، کیفیت دستگیره ها و از این قبیل موارد رو در نظر بگیرید. در انتها با حساب تمام جزییات، یک قیمت تمام شده نهایی از کابینت ساز و نجار مدنظرتون بگیرید. موارد زیادی داریم که قیمت متر طول را ارزان تر اعلام کردند ولی قیمت تمام شده نهایی به مراتب گران تر درآمده است!!

برای مشاهده جزییات نحوه محاسبه قیمت کابینت و نکات کاربردی روی لینک زیر کلیک کنید:

نحوه محاسبه قیمت کابینت

قیمت های اقتصادی را از نجارها و کابینت سازهای معتبر بخواهید و با هم مقایسه کنید :بهترین را پیدا کن

مطالب مرتبط