17
مارس

قیمت کابینت های گلاس؛ آنچه باعث می‌شود ضرر نکنید

۱۴ اسفند ۱۳۹۷

امتیاز این مقاله: 4.7

در این مقاله قیمت انواع مدل کابینت های گلاس ترک و ایرانی رو مشاهده می‌کنید. جدول بازه قیمت به صورت متر طول، نکات کاربردی و مطالبی که لازمه بدونین تا حین برآورد و محاسبه قیمت کابینت های گلاس دچار ضرر و زیان نشین. توجه داشته باشید که ورق هایگلاس برای ساخت انواع کمد دیواری و غیر دیواری با رنگهای متفاوت مورد استفاده قرار میگیره و شما برای انتخاب رنگ مورد نظرتون حتماً باید بدونید که چه رنگی برای چه دیزاینی استفاده میشه. پس در مورد انتخاب رنگ کابینت ها، رنگ دیوار های اطراف اون هم بسیار مورد اهمیت هست. 

 

قیمت روز کابینت هایگلاس را پیدا کن  پیدا کن

پارامترهای اصلی قیمت کابینت های گلاس کدوم هستند؟

1- اول از همه، مثل کابینت آشپزخانه ام دی اف، قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس هم وابسته به نوع ورق های گلاس انتخاب شده است: ورق هایگلاس ایرانی؟ خارجی؟ با چه برندی؟. معمولا ورق های خارجی گران‌تر هستند.

2- دوم طرح کابینت هست (که از نظر اهمیت حتی می‌تونه تبدیل به اولین عامل بشه). خیلی بهتره که طرح رو قبل از سفارش انتخاب کنین، حتی به صورت حدودی. برای شروع می‌تونین عکس و مدل کابینت هایگلاس رو امتحان کنید.

3- سوم، جزئیات اجرایی پروژه است (مثل جنس یراق آلات و یونیت و غیره) که در مطلب «کابینت آشپزخانه هایگلاس» درباره‌اش صحبت شد.

بازه قیمت کابینت هایگلاس (های گلاس)

توجه داشته باشید برآورد نهایی قیمت کابینت های گلاس، جزئیات زیادی داره و باید کمی براش وقت بذارین. روش درست قیمت گذاری و قیمت گرفتن از کابینت سازها رو در مطلب قیمت کابینت گفتیم پس سعی کنین از مراحل 6 گانه ای که در اون مطلب آوردیم به خوبی پیروی کنین تا سرتون کلاه نره! اما به طور تقریب اگر بخواهین حدود قیمت کابینت هایگلاس رو به ازای هر متر طول («متر طول»، یعنی فاصله ای که کابینت روی زمین قرار داره، با مترمربع اشتباه نشه) بدونید، جدول زیر رو ملاحظه کنید:

کابینت ساز منصف رو پیدا کن و قیمت بگیر   پیدا کن

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس » – زمستان 97

نوع کابینت هایگلاس بازه قیمت (مترطول)
قیمت کابینت های گلاس ایرانی 800,000 تا 1,200,000
قیمت کابینت های گلاس خارجی گروه 1 تا 3 1,400,000 تا 1,800,000

مثلاً بصورت خیلی سرانگشتی برای یک آشپزخانه معمولی یک کابینت به طول 10 متر لازمه که اگر کابینت های گلاس باشه تقریباً بین 16 تا 20 میلیون تومن در میاد. یادتون باشه این اعداد یک راهنمای کلی هستند و برای عدد قطعی لازمه که با کابینت سازهای مختلف و مطمئن مذاکره کنید و اقتصادی ترین قیمت کابینت آشپزخانه رو برای کابینت هایگلاس تون انتخاب کنین.

توصیه ما اینه که به قیمت متر طول (واحد محاسبه قیمت) اکتفا نکنید و حتماً قیمت نهایی تمام شده کابینت همراه با جزییات اجرایی مثل طرح و مدل، کیفیت دستگیره ها و از این قبیل موارد رو در نظر بگیرید. در انتها با حساب تمام جزییات، یک قیمت تمام شده نهایی از کابینت ساز و نجار مدنظرتون بگیرید. موارد زیادی داریم که قیمت متر طول را ارزان تر اعلام کردند ولی قیمت تمام شده نهایی به مراتب گران تر درآمده است!!

برای مشاهده جزییات نحوه محاسبه قیمت کابینت و نکات کاربردی مطلب نحوه محاسبه قیمت کابینت را مطالعه کنید.

قیمت دقیق کابینت با با کایبنت ساز حرفه ای  پیدا کن
مطالب مرتبط