17
مارس

قیمت کابینت های گلاس

۲۶ اسفند ۱۳۹۶

قیمت انواع مدل های کابینت های گلاس (هایگلاس) در زیر آمده است. جدول بازه قیمت به صورت متر طول، نکات کاربردی و همچنین نحوه محاسبه قیمت کابینت های گلاس، ارائه میشود.

 قیمت کابینت های گلاس (High gloss) ؟

مطالب مرتبط:

بازه قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس (های گلاس)

برآورد قیمت نهایی، جزئیات زیادی داره که توی مطلب قیمت کابینت آشپزخانه و محاسبه قیمت کابینت گفته شد و میدونی که برآورد نهایی کار نسبتاً سختیه که باید براش وقت بذاری. اما به طور تقریب اگر بخوای حدود قیمت کابینت هایگلاس رو به ازای هر متر طول («متر طول»، یعنی فاصله ای که کابینت روی زمین قرار داره، با مترمربع اشتباه نشه) بدونی، جدول زیر رو ملاحظه کن:

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس » – بهار 97

نوع کابینت هایگلاس بازه قیمت (مترطول)
ورق های گلاس ایرانی 480,000   تا 600,000    تومان
ورق های گلاس خارجی 600,000  تا  800,000    تومان

مثلاً بصورت خیلی سرانگشتی برای یک آشپزخانه معمولی یک کابینت به طول 10 متر لازمه که اگر کابینت های گلاس باشه تقریباً 5 تا 8 میلیون تومن در میآد. یادت باشه این اعداد یک راهنمای کلی هستند و برای عدد قطعی لازمه که با کابینت سازهای مختلف و مطمئن مذاکره کنی و اقتصادی ترین قیمت کابینت آشپزخانه رو برای کابینت هایگلاس ات انتخاب کنی.

توصیه ما اینه که به قیمت متر طول (واحد محاسبه قیمت) اکتفا نکنید و حتما قیمت نهایی تمام شده کابینت همراه با جزییات اجرایی مثل طرح و مدل، کیفیت دستگیره ها و از این قبیل موارد رو در نظر بگیرید. در انتها با حساب تمام جزییات، یک قیمت تمام شده نهایی از کابینت ساز و نجار مدنظرتون بگیرید. موارد زیادی داریم که قیمت متر طول را ارزان تر داده‌اند ولی قیمت تمام شده نهایی به مراتب گران تر درآمده است

برای مشاهده جزییات نحوه محاسبه قیمت کابینت و نکات کاربردی روی لینک زیر کلیک کنید:

نحوه محاسبه قیمت کابینت

قیمت های اقتصادی را از نجارها و کابینت سازهای معتبر بخواهید و با هم مقایسه کنید :بهترین را پیدا کن

مطالب مرتبط