15 مدل کمد دیواری میز آرایش دار ، مدرن و چشم نواز

0
1218
15 مدل کمد دیواری میز آرایش دار ، مدرن و چشم نواز
15 مدل کمد دیواری میز آرایش دار ، مدرن و چشم نواز

تا حالا شده به تغییر دکوراسیون اتاق خوابتون فکر کنین؟ به تغییر دادن کمدها، تخت و میز آینه؟ اگه تو فکرش هستید که اینکارو انجام بدید ما می‌خوایم در این زمینه کمکتون کنیم. اگر اتاقتون مساحت کمی داره قطعاً استفاده از کمدهای دیواری می تونه بهترین ایده‌ی ممکن باشه. اینجوری با میز آینه و کمد لباس‌ها دیگه فضای اتاق خیلی شلوغ نمیشه. علاوه بر این، کمد دیواری میز آرایش دار یک گزینه‌ی عالی برای شیک‌تر شدن و صرفه جویی در فضا هستش. یک ضلع کامل از دیوار اتاق رو میز و کمد آینه دار که به آن‌ها وصل هست می گیره و این میشه یک تیر و دو نشان! اینجا 15 مدل میز آرایش داخل کمد دیواری رو بهتون نشون می‌دیم تا از اونا ایده بگیرید و بتونید بهترین تغییر دکوراسیون رو برای اتاقتون انجام بدید.

کمد دیواری میز آرایش دار 1

با یک مدل خیلی زیبا از کمد دیواری همراه با میز آرایش شروع کنیم. شکل کلاسیک کمد‌ها و رنگ خاصی که دارن، اونا رو حسابی خاص کرده. این مدل یک نمونه واقعی از ترکیب کمد دیواری و میز آرایشِ پُر جا هست.

کمد دیواری میز آرایش دار 2

عکس دوم متعلق هست به این مدل خوش رنگ. تعداد کشو‌ها در میز آرایش نقش خیلی مهمی دارن؛ قبول دارید؟ واسه منکه اینطوریه: هرچی تعداد کشو‌ها بیش‌تر، میز آرایش جذاب تر!

کمد دیواری میز آرایش دار 3

خب خب خب این هم یک مدل بسیار جذابِ کمد دیواری با میز آرایش. میز و آینه‌ای که از دو طرف به کمد‌های دیواری چسبیده و رنگ خیلی خاص و شیکی داره.

کمد دیواری میز آرایش دار 4

اینجا یک نمونه خیلی ساده اما خیلی شیک رو داریم. فضایی که در کنار کمد به صورت قفسه بندی قرار گرفته به شدت کاربردی و مفیده.

کمد دیواری میز آرایش دار 5

این مدل یک کمد دیواری همراه با میز آرایش توکار و ساده و جمع و جور رو نشون می‌ده. بسته شدن درهای کمد روی آینه و میز جلوی اون می‌تونه حسابی در تمیز موندن میز آرایش از گرد و خاک مؤثر باشه.

کمد دیواری میز آرایش دار 6

رنگ تیره بر عکس باور عمومی خیلی وقتا می‌تونه فضا رو مدرن و شیک بکنه و دیگه اصلاً دلگیر به نظر نیاد. این جا در این مدل کمد دیواری با میز آرایش، آینه با یک شلف زیرش بین دوتا کمد دیواری قرار گرفته که خب این یعنی بهترین استفاده ممکن از فضای اتاق. این می‌تونه بهترین ایده برای اتاق هایی با مساحت کم باشه.

رنگ‌های روشن برای کمد دیواری میز آرایش دار

ایده‌ی کمد دیواری میز آرایش دار ممکنه بیش‌تر برای اتاق هایی که کوچک هستن استفاده بشه. هر چند که می تونه یک ایده‌ی جذاب برای اتاق‌های بزرگ هم به حساب بیاد. حالا که داریم برای صرفه جویی در فضا از این مدل کمد‌ها استفاده می کنیم، میشه اتاق رو با رنگ روشن کمد‌ها و دیوارها دلبازتر هم کرد.

کمد دیواری میز آرایش دار 7

اول از همه بریم سراغ یک مدل میز آرایش داخل کمد دیواری با رنگ سفید. این قفسه‌ها جون می‌ده برای گذاشتن وسایل مختلف.

کمد دیواری میز آرایش دار 8

اینجا یک مدل خاص داریم که قطعاً مورد پسند شمایی که دنبال دکوراسیون‌ اتاق خواب خاص هستید قرار می‌گیره. این نمونه کمد دیواری همراه با میز آرایش از نظر جادار بودن بی نظیره.

کمد دیواری میز آرایش دار 9

یک مدل شیک، ساده و جذاب. میز آینه که خیلی هم بزرگ نیست، خیلی خاص از یک سمت به کمد‌های دیواری متصل شده تا دکوراسیون هم مدرن‌تر و هم زیبا‌تر به نظر برسه.

کمد دیواری میز آرایش دار 10

آینه هایی با ابعاد بزرگ می‌تونن خیلی جذاب باشن. کمد دیواری با میز آرایش در این مدل پر از فضاهای مختلف برای لباس، کیف و کفش هست که خب این یکی از ضروریات اتاق خواب یا اتاق لباس برای خانم هاست.

کمد دیواری میز آرایش دار 11

کمد‌های دیواری از جنس هایگلاس همیشه شیک و بی نظیر بودن. اینجا هم در این مدل این کمد دیواری با درخششی که داره خیلی جذاب به نظر میاد.

کمد دیواری میز آرایش دار 12

یک نمونه دیگه از کمد دیواری همراه با میز آرایش از جنس هایگلاس مات. چراغ دیواری هایی که اطراف آینه به کار برده شدن این مدل رو خیلی خاص‌تر کردن.

کمد دیواری میز آرایش دار 13

یک اتاق دلباز و پر نور با کمد هایی با رنگ روشن. خیلی زیباست؛ نه؟

کمد دیواری میز آرایش دار 14

اینجا یک ضلع کامل اتاق با کمد دیواری همراه با میز آرایش گرفته شده. ترکیب رنگ سفید و قهوه‌ای هم می‌تونه خیلی شیک باشه.

کمد دیواری میز آرایش دار 15

و اما نمونه آخر هم این اتاق کوچک و دنج هستش. رنگ سفید کمد دیواری حسابی جذابش کرده؛ درسته؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید