01
سپتامبر

سوالات متداول در مورد نحوه کار «سلام ساختمان»

۱۱ شهریور ۱۳۹۷

سایت ” سلام ساختمان ” دقیقا چه کاری انجام میده؟

سلام ساختمان یک بستر آنلاین هست که کابینت سازهای حرفه ای و مطمین رو در اکثر مناطق ایران (تهران و شهرستان ها) به مشتری هایی که دنبال یک کابینت ساز خوب میگردن معرفی میکنه.

تمام تلاش ما اینه که منصف ترین و حرفه ای ترین نجار و کابینت سازهای هر منطقه رو بهتون معرفی کنیم .

این کار در 4 مرحله زیر انجام میشه:

  • ثبت شماره تماس و کلیات سفارششما در سایت
  • تکمیل و تایید سفارش شما توسط کارشناس ” سلام ساختمان “
  • معرفی کابینت ساز مطمین با توجه به نوع سفارش شما
  • بازدید حضوری کابینت ساز از محل آشپزخانه و اجرا با توجه به انتخاب شما

روال به این صورته که شما در سایت سلام ساختمان درخواستتون رو ثبت میکنین و کارشناسان سلام ساختمان 2 یا 3 نفر از کابینت سازهایی که تو منطقه شما هستن رو به شما معرفی میکنن و لینک پروفایلشون رو برای شما ارسال میکنن که این پروفایل شامل عکس از نمونه کارهاشون سرتیفیکیت ها و اطلاعات کارگاه و یا دفتر کارشون و حدودا 20 تا 30 عکس از نمونه کارهایی که انجام دادن و یه سری اطلاعات  تکمیلی اون کابینت سازه که میتونه تو انتخاب شما موثر باشه.

در مرحله بعد، کابینت سازها با شما تماس میگیرن و مشاوره رایگان میدن و پس از هماهنگی با شما برای بازدید حضوری به محل اجرای کابینت (آشپزخانه شما) می آیند.

اگر کار شما نیاز به طراحی داشته باشه میتونید طراحیش رو به اونها بسپارید که هزینه نسبتا کمی از شما دریافت میکنن. اگه با اونها قرارداد کار رو ببندید اون مبلغ رو به عنوان پیش پرداخت کار محاسبه میکنن (طراحی  رایگان ) و با انصاف کامل برآورد ریالی رو انجام میدن. در صورت تمایل شما کارهای در حال انجام کابینت ساز انتخابی  رو با هماهنگی خودشون بازدید بفرمایید. حتی میتونید  با مشتری های قبلیشون (که اجازه دادن که تلفنشون رو در اختیار بقیه قرار بدن) تماس بگیرید و میزان رضایتشون رو از کابینت ساز سوال کنید تا بتوانید یک کار خوب را با کمک نظرات مشتریان قبلی و همچنین کارشناسان سلام ساختمان اجرا کنید.

 سوال: آیا ما قیمت نهایی کابینت رو می دیم و مستقیما اجرای کابینت داریم؟

خیر- «سلام ساختمان» یک مشاور حرفه ای برای شما است که دو کار مهم براتون انجام بده:

  • کابینت سازها و نجارهای مطمین ، ماهر و با قیمت منصفانه که مناسب سفارش شما هست رو بهتون معرفی کنه
  • مطالب مفید درباره قیمت های کابینت و دکوراسیون داخلی، طرح ها و مدل ها، مزایا و معایب و چیزهای مفید دیگه رو براتون آماده میکنه.

پس «سلام ساختمان» مستقیماً وارد معامله بین شما و کابینت ساز یا نجار نمیشه بلکه در واقع مهمترین فعالیتش اینه که شرایطی رو ایجاد کنه تا شما به بهترین کابینت سازهای متخصص و متعهد با بهترین قیمت ها دسترسی سریع پیدا کنین.

در کنار این مورد، بهتون کمک میکنیم به راحتی اطلاعات کاربردی و خوبی از مسایل فنی و اقتصادی کابینت ها و دکوراسیون داخلی بدست بیارین تا موقع قرارداد و اجرا و تحویل گرفتن کار، حس خوبی رو تجربه کنین.

سایت ما در شهرستان هم  کابینت ساز و نجار دارد؟

بله- طبق معرفی قبلی، سلام ساختمان بستر معرفی کابینت ساز های حرفه ای و کاربلد در کل ایران و شهرستانهای مختلف است. در صورت تمایل و نیاز به کابینت ساز میتونید به ما اعلام کنید تا ما این کابینت سازها رو به شما معرفی کنیم . و این کابینت سازها برای بازدید کار شما خدمتتون میرسند و به صورت رایگان به شما مشاوره میدن و قیمت کار شما را برآورد میکنن و حق شماست که نمونه کارهاشون و پروژه های در حال اجراشون رو ببینید.

این روال کاری ماست و خوشبختانه تو شهرهای زیادی از ایران امکان معرفی کابینت سازو داریم ولی ممکنه در برخی شهرستانهای کوچیک ترهنوز موفق نشدیم که  کابینت ساز ها رو شناسایی کنیم اما باز هم بهتره که شما فرم درخواست کابینت ساز رو پر کنین تا اگه دراون منطقه ای که شما تشریف دارید کابینت ساز مطمئن و حرفه ای داشتیم خدمتتون معرفی میکنیم تا بتونه کار شمارو به بهترین نحو براتون انجام بده.

کابینت ساز ها و نجار ها چطور میتونند از سایت “سلام ساختمان” مشتری بگیرند؟

کابینت سازها و نجارهای محترم از کل ایران میتونند در فرم زیر ثبت کنند تا پس از تایید و اعتبار سنجی توسط کارشناسان سلام ساختمان، بهشون مشتری در هر منطقه ای که هستند معرفی کنیم.

فرم ثبت نام کابینت ساز ها