کابینت هایگلاس

0
102

درخشندگی و چشم نوازی رو باید از کابینت هایگلاس یاد گرفت! این کابینت بخاطر سطح براقی که داره خیلی معروف شده و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته. البته نوع مات اون هم وجود داره که طرفداران خاص خودش رو داره. حتما موقع خرید این کابینت اقتصادی و با کیفیت، دقت کنید که به جای کابینت تُرک، کار ایرانی رو به شما نفروشن. برای اینکه سرتون کلاه نره میتونین روی کمک مشاوره رایگان سلام ساختمان هم حساب کنین.

در ادامه به بررسی مزایا و معایب این کابینت می پردازیم. سپس 2 تا راز مهم و درگوشی رو به شما می‌گیم و بعد هم، نمونه‌هایی از کابینت‌های هایگلاس رو باهم می‌بینیم.

مزایا معایب
بسیار درخشنده لبه های تیز و برنده
چشم نواز لکه پذیر
طرح و رنگ متنوع بسیار خش‌پذیر
قیمت اقتصادی حساس به رطوبت در محل خراش
مقاومت ضربه‌ای بالا مقاومت رطوبتی بیشتر از MDF
ابزارخوری مناسب
بزرگ و دلباز کردن فصا
ساده و مدرن
کاهش نیاز به نورهای مصنوعی
سطح صاف و براق
تمیزکاری آسان
وزن نسبتا سبک
طول عمر بالا

2 راز مهم در مورد کابینت هایگلاس:

  • آیا می‌دونستین که رنگ کابینت هایگلاس در مقابل نور خورشید، به مرور زمان میتونه تغییر کنه!
  • آیا می‌دونستین برای اینکه متوجه بشین چه برند ورقی براتون استفاده شده، میتونید از مجری بخواین که روکش های روی ورق کابینت رو براتون جدا نکنه!

و در نهایت در تصویر زیر، کابینتِ های گلاسی رو می‌بینید که با یک ترکیب رنگی خاص و زیبا، در تهران اجراشده. این کابینت جذابِ مدرن که توسط خانوم نغمه نواری، متخصص سلام ساختمان ساخته شده، هر نگاهی رو به سمت خودش خیره می‌کنه!

کابینت هایگلاس 1

در تصویر زیر هم، می‌شه متوجه بشید که کابینت هایگلاس، میتونه چقدر درخشنده و زیبا باشه! این درخشندگی به ویژه در رنگ سفید اون، خیلی نمایان‌تر هست. ترکیب رنگ سفید و خاکستری برای این کابینت، معمولا یکی از ترکیب‌های رنگی ویژه و پرطرفدار هست.

هایگلاس 2

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید