طرح کمد دیواری

0
263
طرح کمد دیواری
طرح کمد دیواری

یکی از ملزومات هر خونه در حین طراحی داخلی، طراحی کمد دیواری خونه است. طرح کمد دیواری هر بخشی از خونه، بر اساس فضایی که در دسترس طراح قرار می‌گیره و منطبق بر نیاز‌های آن اتاق، طراحی می‌شه. اغلب اوقات مردم گمان می کنن که طرح کمد دیواری شامل چند در افقی بزرگ و قرار دادن چند قفسه در درون آنست. در حالی که اگر به انواع طرح‌های کمد دیواری نگاه کنیم، می‌بینیم که این بخشی از طراحی داخلی که بسیار اهمیت دارد و می تواند چقدر خلاقانه باشد و همچنین انواع طرح کمد دیواری چه تأثیری بر زیبایی فضای داخلی خانه و اتاق دارد. در این مقاله، قصد داریم که شما را با جدیدترین طرح‌های کمد دیواری آشنا کنیم تا ایده‌های بسیاری برای طراحی فضای داخلی خود به دست بیارین. چون همانطور که می دونین، یکی از مهم‌ترین مراحل طراحی کمد دیواری و گسترش خلاقیت ذهن، دیدن طرح‌های مختلف کمد دیواری پیش از انتخاب مدلیه که می خواهیم. این کار علاوه بر اینکه ما رو با طرح‌های مختلف کمد دیواری جدید آشنا می کنه؛ باعث می شه که ما انتخاب هوشمندانه و کاربردی داشته باشیم.

طرح کمد دیواری 1
طرح کمد دیواری ساده و شیک برای اتاق خواب

 طرح کمد دیواری سفید برای اتاق هایی با نورگیر طبیعی کم و یا اتاق هایی با دیوارهای تیره، یک ایده ی خوب و مطلوبه و باعث دلباز تر شدن فضا می شه.

طرح کمد دیواری 2
طرح کمد دیواری و جا رختخوابی سفید در ترکیب با طرح چوب.

 همانطور که می دانید انواع کمد دیواری، کاربردهای مختلفی نیز داره و هر کدام از آن‌ها با توجه به کاربری شان طراحی می شن. در طرح کمد دیواری برای رختخواب معمولاً در‌های بزرگ و سراسری به صورت ریلی استفاده می شن و برای اتاق‌های که کوچیک هستن و تلاش داریم که از گوشهِ گوشه ی آن استفاده کنیم انتخابی خوب ست.

طرح کمد دیواری 3
طرح کمد دیواری جدید و شیک با هایگلاس مشکی

طرح کمد دیواری جدید و شیک با هایگلاس مشکی که سبب مدرن‌تر شدن فضای اتاق خواب شما میشه و حتی  برای طرح کمد دیواری در پذیرایی  هم میشه گفت انتخاب متفاوتی ست چرا که شما رو با یه طراحی که نظیرش رو در جایی دیگری ندیده اید، غافل گیر می کنه.

طرح کمد دیواری 4
طرح کمد دیواری جادار و کوچک

 طرح کمد دیواری جادار و کوچک که برای فضاهای کوچک‌تر طراحی شده، کشو‌های ریلی، شلف‌های داخل کمد تمامی برای جاسازی لباس، حوله، پتو و… توی کمد جوری طراحی شده که از همه ی فضا بتونیم استفاده کنیم.

طرح کمد دیواری 5
طرح کمد دیواری جدید مردانه

طرح های کمد دیواری جدید از مدل‌های قدیمی خود فاصله گرفته و شکل جدید به خودش گرفته دیگه میتونه قسمتی از طراحی اتاق شما باشه بخصوص وقتی که از عمد درهای کمد از طراحی آنها حذف میشن.

طرح کمد دیواری 6

طرح کمددیواری جدید و شیک با آینه طراحی شده برای اتاق خوابی دارای پنجره ی سراسری و نورگیر طبیعی عالیه. این مدل هم شما رو از گذاشتن آیینه در اتاق بی نیازی می‌کنه و هم از انعکاسِ نورِ طبیعی که به آیینه کمدِ اتاقِ خواب شما می تابه فضای اتاق رو برای شما بازتر می‌کنه.

طرح کمد دیواری 7
عکس طرح کمد دیواری که در واقع یک طرح کمد دیواری ساده

متناسب با نیاز کاربر در اتاق طراحی شده. یک طراحی ایده آل، زمانی ایجاد میشه که طراح، پیش از آغاز طراحی خود، درک روشنی از نیازهای شما داشته باشه.

طرح کمد دیواری 8
طرح کمد دیواری آینه دار سفید

 طرح کمد دیواری آینه دار سفید و ساده دارای درب‌های ریلی و طراحی بسیار شیک و مدرن که در هماهنگی تمام با نور و رنگ محیط قرار دارد و با وجود حجیم بودن کار، باعث کوچک‌تر شدن اتاق نمیشه. بعد از پرو هر لباس میتونین بدون اینکه از جاتون تکون بخورید خودتون رو ببینید. یه جورایی صرفه جویی در زمانه!

طرح کمد دیواری 9
طرح جدید کمد دیواری بزرگ

طرح جدید کمد دیواری بزرگ که در آن مجدداً شاهد دو درب ریلی بزرگ طراحی شده با طرحی ساده هستیم. به بزرگی در‌ها و اتصال خوب صفحه‌های هایگلاس سفید دقت کنین که در ابعادی صحیح، جداره ی اصلی کمد را به بخش‌های چندگانه تقسیم شده.

طرح کمد دیواری 10

طرح کمد دیواری شیک مناسب برای اتاق خواب ، سالن پذیرایی، اتاق کار و اتاق کنفرانس. وجود درب‌های کشویی بزرگ و سراسری و همچنین انعکاس خوب نور از صفحه‌های‌های گلاس یه فضایی جذاب و مدرنی رو برای شما ایجاد می‌کنه و با طراحی دستگیره خلاقانه بر زیبایی اون اضافه کرده.

طرح کمد دیواری 11
عکس طرح کمد دیواری ساده با درهایی از جنس هایگلاس و بدنه ی ام دی اف.

 طرح چوب کمد دیواری در قسمت کناری کمد، جهت هماهنگی بیشتر با دیوار تعبیه شده. انتخاب کلاسیک دستگیره‌ها و همچنین ایجاد فضایی کوچک در میانه برای قرار دادن وسایل تزئینی و نور پردازی، باعث جذاب‌تر شدن کمد شده؛ نه؟

طرح کمد دیواری 12
طرح کمد دیواری ممبران سفید و ساده و زیبا که جهت چندین کاربری طراحی شده است

 طرح کمد دیواری با میز کامپیوتر و طرح کمد دیواری با میز تحریر همگی و همگی در طراحی این مدل از کمد در نظر گرفته شده و اون رو تبدیل به کمد چندین منظوره کرده است. طرح روی کمد به وسیله ی روکش وکیوم ایجاد شده که به آن ممبران نیز می گویند.

طرح کمد دیواری 13
طرح کمد کتابخانه دار در ابعاد سراسری

طرح‌های کمد دیواری که در ابعاد سراسری یک دیوار طراحی می شوند،  در نگاه اول وجود این کتابخانه اون رو از سادگی بیش از حد خارج کرده حتی میتونید از مجسمه‌های تزئینی و یا شاید لوازم آرایشی اون طبقه‌های میانی رو پر کنین. دستگیره‌های طرح دار یکی از راه‌های خارج کردن این طرح از سادگی بیش از حد است.

طرح کمد دیواری 14
طرح کمد دیواری و جا رختخوابی ساده و شیک طراحی شده برای اتاق کودک

چنین طرح هایی برای آپارتمان‌های کوچک و متوسط بسیار مناسب هستند. عدم استفاده از دستگیره و ایجاد درب‌های کشویی شکل متفاوتی به اون داده و میدونید که بچه‌ها نمیتونن دیگه به وسائل داخل اون دست بزنن و این یعنی ایمنی در عین حفظ نظم.

طرح کمد دیواری 15
جدیدترین طرح کمد دیواری بزرگ و سراسری برای اتاق خواب‌های بزرگ و دارای فضای بیشتر

ترکیب رنگ‌های سفید و مشکی در طراحی کل فضا، یک کنتراست زیبا از طرح‌های مدرن و شیک اتاق خواب ایجاد کرده و به شما در انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای دیگر وسائل اتاق راهنمایی می‌کنه.

طرح کمد دیواری 16
طرح کمد دیواری آینه دار بزرگ که شامل یک ضلع از اتاق خواب است.

 استفاده از رنگ ام دی اف صدفی و روکش ممبران در سادگی طرح، سبب افزایش زیبایی اتاق گردیده است. به طرح روی کمد دیواری توجه فرمایید. این طرح می تواند هم با ابزار برش، و هم با استفاده از روکش وکیوم ایجاد شود که هرکدام مزایا خاص خود را دارند.

طرح کمد دیواری 17
طرح های جدید کمد دیواری است که ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک

استفاده از یراق‌های مدرن و ایجاد فضاهایی عالی برای قرار دادن لباس ها، قرار دادن آینه و کاناپه در وسط کمد، همچنین استفاده از طرح کمد وکیوم با طراحی روکار زیبا، ترکبیی از سبک مدرن و کلاسیک ست که باعث متمایز شدن این طرح شده. کیا دوست دارن کمد اتاقشون اینجوری باشه؟

طرح کمد دیواری 18
طرح برای کمد دیواری با طرح چوب

طرح برای کمد دیواری با طرح چوب و دارای آینه. که انتخاب هوشمندانه ی رنگ و طرح، سبب تطبیق کامل با دیوارها، کف و فرش شده.

طرح کمد دیواری 19
طرح 3D از طرح‌های کمد دیواری جدید که بسیار شیک و مدرن محسوب می گردد

 استفاده از نور موضعی متناوب در بالای کمد، به زیبایی کار افزوده و درهای بزرگ سراسری فاقد دستگیره ی ریلی، ویژگی ممتاز طرح است.

طرح کمد دیواری 20
طرح داخل کمد دیواری جدید که از جمله مدرن‌ترین طرح‌های کمددیواری

 ایجاد فضاهای متفاوت برای کاربری‌های مختلف، استفاده از بدنه ی ام دی اف دوبل و دارای حجم، ترکیب رنگ‌های صدفی و طرح چوب همگی و همگی سبب زیبایی بیشتر کار گردیده.

طرح کمد دیواری 21
کمد دیواری طرح جدید

کمد دیواری طرح جدید با طراحی بسیار ساده و بسیار شیک که از جمله طرح های کمد دیواری مدرن و امروزی محسوب می‌شه. حجم این کم کاملاً در دیوار بوده و سبب کوچکی اتاق خواب نمی‌شه. چنین طراحی هایی برای اتاق هایی با فضای کوچک تر، بسیار مناسب هستن.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید