میخوام کابینت‌ ام رو بین 2 تا 6 ماه دیگه بسازم

نمیخوام فعلاً میخوام کابینت‌ ام رو بین 2 تا 6 ماه دیگه بسازم

اکثر افراد مثل تو عمل میکنن. درستش هم همینه. یعنی چند ماه قبل از سفارش دادن کابینت، در موردش بررسی میکنن. سالانه صدها هزار نفر از این افراد از سراسر ایران میان به مرجع اطلاعات کابینت، یعنی سایت «سلام ساختمان». پیشنهاد ما برای دوستانی که قصد دارن کابینت شون رو به زودی بسازند ولی نه همین الان، مثلاً میخوان 2 ماه یا 6 ماه دیگه سفارش بدن، اینه که تا اون زمان با انواع کابینت، مزایا و معایبشون و مدل‌ها و عکس‌های مختلف آشنا بشن.

تا چند ماه آینده به روز باش سیستم ضد شوک قیمت

«نکنه که طی همین چند ماه، یک دفعه مثل سال 97 قیمت‌ها سر به فلک بکشه و چند برابر بشه!!» طبیعیه که این نگرانی رو داشته باشی. خیلی‌ها با افزایش قیمت‌ها که ممکنه ناگهان اتفاق بیافته نمیتونن حالا حالاها صاحب دکوراسیون جدید بشن. اگر میخوای بدونی قیمت کابینت و کمد طی این چند ماهی که پیش رو داری چقدر میشه میتونی از این سیستم ساده که «سلام ساختمان» به کاربرهاش ارائه میده و رایگانه استفاده کنی:

از قیمت آینده باخبرم کن

این یک اطلاع رسانیِ ضد شوکه! یعنی خیلی آسون قیمت‌های کابینت و کمد رو هر هفته یا هر ماه، به انتخاب خودت، بهت پیامک میکنه. در کنار ما و میلیون‌ها کاربر «سلام ساختمان» هم اطلاعاتت رو به روز باقی نگه دار. از همه مهمتر اینکه قبل از افزایش ناگهانی قیمت‌ها، باخبر شو و توی ارزونی تصمیم نهایی رو بگیر نه در اوج گرونی ها.

از قیمت چند ماه آینده باخبرم کن

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments