مدل کابینت آشپزخانه جدید – 50 طرح آشپزخانه شیک ایرانی

4
1523
مدل کابینت آشپزخانه جدید – 50 مدل نو، شیک و ایرانی
مدل کابینت آشپزخانه جدید – 50 مدل نو، شیک و ایرانی

آخرین بروزرسانی

همه ما دوست داریم بهترین مدل های کابینت آشپزخانه جدید رو ببینیم تا موقعی که تصمیم داریم کابینت آشپزخانه خودمون رو بسازیم بتونی م الگوی مناسبی داشته باشیم. اگر مدت زیادی نیست که به دنبال بهترین الگوی کابینت هستین، باید بدونین که لازمه زمان خوبی روی این موضوع بذارید. ما در این مطلب و بطور کلی در «سلام ساختمان» برای شما سه کار مهم انجام میدیم تا سریعتر و راحت تر نمونه های کابینت آشپزخانه مدل جدید مناسب رو پیدا کنین و در زمان‌تون هم صرفه‌جویی بشه:

  • گالری های تخصصی مدل کابینت رو در انواع مختلف آماده می‌کنیم.
  • کابینت سازهای متخصص در شهرتون رو بهتون معرفی می‌کنیم تا به خوبی بهتون راهنمایی‌ کنند.
  • در ادامه همین مطلب و سایر مطالب مربوط به مدل های کابینت، نمونه هایی از انواع مدل کابینت رو براتون میاریم.

چجوری یک الگو برای مدل کابینت آشپزخانه جدید خودمون داشته باشیم؟!

باید بدونیم قبل از انتخاب یک مدل کابینت آشپزخانه، همیشه محدودیت هایی داریم. محدودیت های فضا، موضوعات مربوط به قیمت، معایبی که هر کابینت میتونه داشته باشه و حتی زمان. اما در هر صورت همه ما میدونیم داشتن الگوهای مناسب و دیدن تصاویر مدل های کابینت های جدید و حتی قدیمی چقدر میتونه کمک کننده باشه. ما در این مطلب عکس هایی از نمونه کابینت هایی رو براتون آماده کردیم که اکثر اون ها کپی و خارجی نیستند. این مدل ها طراحیِ طراح های ایرانی ای هست که کابینت برای آشپزخانه ایرانی طراحی کردند و در عین حال طرح های قابل قبول و عالی ازشون خواهید دید.

البته این رو بگیم که برای ساخت کابینت جدید در آشپزخانه منزلتون، الگوبرداری از کابینت های خارجی و مدل های دیگه هم هیچ ایرادی نداره و اونها هم میتونه کمک کننده باشه. ما مدل های متنوع خارجی و ایرانی رو در «گالری مدل های کابینت آشپزخانه» براتون جمع آوری کردیم.

البته باید به در کنار اهمیت همه موضوعات، مشورت کابینت ساز و همینطور هنر طراح رو در طرحی که داره برای مدل کابینت جدید آشپزخانه شما پیشنهاد میکنه فراموش نکنیم.

مدل های کابینت آشپزخانه جدید ایرانی

میدونین که مدل کابینت آشپزخانه جدید میتونه از هر نوعی باشه: ام دی اف، های گلاس، چوبی، ممبران (وکیوم) و غیره حالا شما تصمیم گرفتین آیا که مدل کابینت جدید آشپزخانه تون چی باشه؟

تصمیم آسونی نیست اما خیلی هم سخت نیست. اول از همه باید طرح ها و مدل های کابینت های مختلف رو ببینیم. شاید اگر مزایا و معایب هر از انواع کابینت رو هم بدونیم راحت تر تصمیم بگیریم.

در فضای مجازی خیلی از تصاویر کابینت ها از نمونه های خارجی میاد و کار بدی هم نیست و میتونه برای الگو برداری ما خوب باشه. ولی در این مطلب، ما صرفاً عکس ها و مدل هایی رو برای آشپزخانه نو شما آوردیم که کارِ طراح های داخلی است و برای مدل های بومی و ایرانی ما بهتر تلقی میشه. این عکس های کابینت در چند دسته برای شما تقسیم بندی شدن تا کار راحتی برای پیدا کردن و مقایسه اون ها داشته باشین.

مدل کابینت آشپزخانه جدید های گلاس

کابینت آشپزخانه های گلاس که هرروز به طرفداران اون اضافه میشه، سهم زیادی رو در بین مدل های ما داره. امروزه در بین کابینت های آشپزخانه جدید، استفاده از کابینت هایگلاس به دلیل زیبایی و درخشش اون بسیار زیاد شده. در ادامه چند مدل از کابینت های هایگلاس ایرانی رو باهم ببینیم.

آشپزخانه های گلاس مدرن

یک خلاقیت زیبا در طراحی مدل کابینت آشپزخانه های گلاس. ترکیب طراحی اپن و شومینه! البته باید از طراح در مورد دودکشش هم سوال کرد، احتمالاً شومینه برقی است که در دکوراسیون های جدید تا حدی ورود پیدا کرده.

کابینت سفید و سیاه های گلاس

یک مدل کابینت آشپزخانه های گلاس ساده و نرمال ترکیب دو رنگ با کنتراست (تضاد) زیاد رو در عکس فوق میبینین.

کابینت هایگلاس سفید مشکی

اِلِمان های عمودیِ متفاوت از طراحی های معمولی در این کابینت های گلاس (که میتونه با ام دی اف هم ساخته بشه)، اون رو تا حدی متمایز کرده. کابینت آشپزخانه مدرن که به صورت بدون دستگیره طراحی شده، با رنگ بندی سفید میتونه خیلی جذاب باشه براتون!

کابینت هایگلاس مدرن

المان های عمودی که در تصویر قبل دیدین، اینجا هم مشابهش وجود داره. البته اینجا کابینت ها دستگیره دارن و با مدل قبلی متفاوت هستن. اما به طور کلی در این آشپزخانه هم از این مدل کابینت های ایستاده عمودی استفاده شده.

کابینت های گلاس سفید سیاه

طی این سالها، مدل های جدید از کابینت آشپزخانه های گلاس با ترکیب رنگ سفید و مشکی طرفدارهایی رو پیدا کرده. به خصوص کابینت های هایگلاس با درخشش خودشون، باعث اقبال بیشتری به این کابینت ها شدن.

کابینت های گلاس کرم

یکی از دل‌مشغولی های ما بویژه خانم ها برای مدل کابینت آشپزخانه جدید شون، رنگ کابینت و دکوراسیون هست. چه رنگ و چه ترکیب رنگی برای کابینت انتخاب کنیم؟ این رنگی که انتخاب می‌کنیم نکنه بعداً مورد انتقاد دیگران باشه؟ این رنگی که برای کابینت ها استفاده میشه بعداً دل مارو نمیزنه؟! معمولاً در این شرایط یک رنگ معمولی یا متداول مثل سفید، کرمی و امثال اینها رو انتخاب می‌کنیم! این روش خوب نیست و باید رنگی متناسب با فضا و علایق خودمون انتخاب کنیم.

رنگ ها حس و روح فضا رو تشکیل میدن و هر کسی متناسب با نیازهاش و هر فضایی متناسب با مقتضیاتش میتونه رنگ خاصی رو داشته باشه. مهم اینه کمی دانش رنگ شناسی مون رو بالاتر ببریم.

کابینت های گلاس مشکی

کابینت های گلاس مشکی و طلایی (مایل به کرم – زرد). یه مدل خیلی کمیاب و بسیار خاص در آشپزخانه که کاملا جدید بوده و طراحی اون هم مطابق با اصول طراحی مدرن است.

آشپزخانه سفید قهوه ای

همون طور که میبینین، این کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای، ترکیبی از ام دی اف و هایگلاس است. درب های بخش دیواری این کابینت بیشتر به صورت افقی طراحی شده.

آشپزخانه مدرن

و این هم یک خلاقیت جالب در همون آشپزخانه.

کابینت ممبران سفید و زرد

رنگ زرد باعث نشاط و شادی میشه و میتونه قوای ذهنی رو به تحرک وادار کنه. البته استفاده بی رویه از رنگ زرد موجب دل‌زدگی شما میشه و باید حتما در کنار یک رنگ دیگه از رنگ زرد استفاده کنین.

کابینت ام دی اف جدید

طرح های طاقچه ای که در این مدل کابینت آشپزخانه در سمت راست تصویر مشاهده می کنین، طرح های سنتی اس هستند که امروزه دوباره پاشون به دنیای مدرن باز شده.

طرح کابینت آشپزخانه mdf

در این مدل کابینت آشپزخانه هم ردپای این طاقجه ها رو البته به صورت کمرنگ تری میبینین.

مدل کابینت آشپزخانه

دستگیره های نواری رو در این مدل کابینت مشاهده می کنین. نسبتاً محصولات جدیدی هستند. در این نوع از دستگیره های کابینت، اصلا شما وجود اون رو حس نمیکنین و کاملا از دید شما مخفی است. از دستگیره که بگذریم،یک انتقادی که به این کابینت ها وارده، اینه که ترکیب رنگی کابینت بسیار سرد و بی روح انتخاب شده!

طرح کابینت های گلاس

ترکیب رنگ روشن بعلاوه خطوط و طراحی افقی این مدل کابینت باعث شده فضا بزرگتر از چیزی که هست حس بشه. بعلاوه وجود طرح چوب در این آشپزخانه از سردی فضا کم کرده و باعث صمیمیت بیشتر محیط شده!

مدل کابینت آشپزخانه

تصویر بالا یک کابینت هایگلاس کرم قهوه ای با طراحی مدرن و بسیار زیباست. یکی از دلایل زیبایی اون، انتخاب ترکیب رنگ بسیار مناسب برای کابینت ها است. یکی دیگه از دلایل اون طراحی بسیار خوب و حرفه ای کابینت ساز و طراح این کاره که واقعا طرح مدرن بسیار زیبایی ایجاد کرده.

یک نکته ی خیلی مهم در مورد کبینت ساز اینه که: همه ی تدابیر رو هم که برای بهترین انتخاب از جنس کابینت و مدل و طرحش به خرج بدین، اما به پست یک کابینت ساز ناجور بخورید (ناجور = غیر حرفه ای و یا غیر متعهد)، تلاش هاتون بر باد میره. پس حواستون در انتخاب کابینت ساز باشه. میدونین که «سلام ساختمان» به صورت حرفه ای روی همین موضوع کار میکنه.

کابینت آشپزخانه کوچک

یک مدل جدید از کابینت آشپزخانه کوچک که در کنج ساختمان قرار گرفته. این آشپزخانه مخصوص خانه های کوچک است و همون طور که میبینین، دیوار، جزیره ویا اپن برای جدا کردن فضای داخلی آشپزخانه از فضای خارجی اون نداره.

ام دی اف هایگلاس

مدل کابینت آشپزخانه های گلاس بدون دستگیره با یک طرح اپن نسبتاً خاص رو در تصویر بالا میبینین.

کابینت بدون دستگیره

یک مدل کابینت آشپزخانه جدید بدون دستگیره. در حقیقت دستگیره های این نوع کابینت ها، از نوع مخفی (دستگیره ی hidden) است که در اونها بخشی از بدنه درب یا کشو نقش دستگیره رو ایفا میکنه.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

کسایی که دوست دارند بدونن رنگ بنفش چه حسی به فضای جدید آشپزخانه شون میده میتونن نگاهی به این مدل طراحی بندازند. رنگ ها کلاً موجودات عجیبی هستند و برای همه یکسان عمل نمی‌کنند. ممکنه برای یکی خیلی عالی باشه این طرح و یکی اصلاً نپسنده.

بازم تأکید میکنیم دانش رنگ شناسی تون رو قوی تر کنین تا بتونین بهتر از رنگ ها در خانه و ساختمان تون استفاده کنید.

کابینت های گلاس مدرن

در این مدل کابینت، فضای زیادی در آشپزخانه به کمدها و محل های چیدن وسایل اختصاص داده شده. در این آشپزخانه شما قطعا مشکلی از بابت جا دادن وسایل خودتون ندارین.

مدل کابینت ام دی افطرحی برای یک آشپزخانه با عرض محدود. یکی از سؤالاتی که زیاد مطرح میشه اینه که مدل کابینت آشپزخانه کوچک چطور باید باشه؟

کابینت آشپزخانه کوچک

طراحی اپن این کابینت رو ببینین. اپن شکسته با اینکه کمی فضای روی اپن رو کوچکتر میکنه، اما زیبایی خاص خودش رو هم داره. همچنین در بدنه اپن این مدل کابینت جایی برای وسایل تزئینی یا کتاب و مجله می بینین که در طراحی های مدرن، بسیار رایجه.

اپن ام دی اف شیک

همون اپن و کابینت رو از جهت دیگه ای مشاهده میکنین (تصویر بالا).

مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف جدید

بعد از دیدن مدل های کابینت های گلاس، میرسیم به مدل های کابینت ام دی اف. در اینجا چند مدل کابینت آشپزخانه جدید از جنس ام دی اف رو میبینیم. کابینت های ام دی اف نیاز به تعریف ما ندارن و کاملا شناخته شده هستن. این کابینت ها پرکاربرد ترین و پرطرفدار ترین کابینت های موجود در بازار هستن که قیمت بسیار مناسبی هم دارند.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

نمونه ای از یک طرح ایرانی کابینت که هیچی از مشابه خارجی کم نمیاره. ترکیب رنگ های تیره و روشن با متریال های های گلاس و ام دی اف. همونطور که میبینین، کابینت ها به صورت مسطح طراحی شده و از جنس ام دی اف هستن. جزیره آشپزخانه از جنس هایگلاس است.

کابینت ام دی اف کرم قهوه ای

باز هم ترکیب کابینت ام دی اف با های گلاس. این کابینت کرم قهوه ای به صورت مدرن طراحی شده و ازنظر فضا هیچ محدودیتی نداره و خیال شما بابت جا دادن وسایلتون کاملا راحته.

کابینت های گلاس سفید

ترکیب رنگ سفید با مشکی در یک کابینت ام دی اف.

کابینت های گلاس مدرن سفید مشکی

و باز هم کاربرد مشکی در کنار رنگ محبوبِ اکثر آدمها، سفید. این ترکیب بسیار هنرمندانه و زیبا انجام شده و خلاقیت زیادی در اون نهفته. به ترکیب رنگی کابینت های دیواری توجه کنین. غیر از ترکیب هنرمندانه رنگ سیاه وسفید، همون طور که معلومه، این کابینت ها برای آشپزخانه ی کوچک طراحی شدند. در آشپزخانه کوچک به دلیل محدودیت در فضا، اهمیت طراحی مناسب وحرفه ای دوچندان است.

مدل کابینت mdf

موقع اجرای کابینت معمولا آخر کار که کابینت داره تموم میشه، کابینت ساز به صاحبکار میگه خب دستگیره ها رو بخرین بیارین تا نصب کنم!! پس باید در مورد دستگیره ها حسابی فکر کنین تا دستگیره ای بسیار مناسب و هماهنگ با کابینت خودتون تهیه کنین. در مورد دستگیره در مطلب جداگانه ای به صورت کامل صحبت کردیم که قبلا و در مدل های کابینت هایگلاس بهش اشاره شد.

دستگیره کابینت جزء بی اهمیتی نیست و میتونه روی زیبایی فضای کابینت و آشپزخانه ی نوی شما بسیار تأثیر بذاره. در سلام ساختمان مطلب مفیدی برای دستگیره کابینت هست که میتونه بهتون در انتخاب اینکه چه تیپ دستگیره ای مناسب کابینت شما است کمک کنه.

کابینت ام دی اف کرم قهوه ای

میتونین همیشه برای اپن آشپزخانه به فکر مدل های زیبا و جدید باشید. درسته که اپن ساده هم میتونه قشنگ باشه اما یک طراح خلاق همیشه در جستجوی خاص بودن حتی شده به میزان اندک هست. یک آشپزخانه کوچک با طرح اپن خلاقانه و بسیار زیبا.

تصاویر کابینت های گلاس

یک طرح خلاقانه دیگه که واقعا زیباست. انتخاب رنگ بنفش برای دیوار بین کابینت های دیواری و زمینی با اینکه کمی ریسک داره اما با توجه به نتیجه ی کار، میبینین که این ریسک کاملا جواب داده. طراحی اپن ام دی اف آشپزخانه هم کاملا خلاقانه و حرفه ای انجام شده. میتونیم بگیم یکی از طرح های کم نظیره که از هر جهتی متناسب و زیباست.

کابینت چوبی زیبا

یک مدل کابینت جدیدِ ساده با حس خوبِ چوب. کابینت های بدون دستگیره مدرن که برای یک آشپزخانه کوچک کاملا مناسب هستن. در یک عبارت اگه بخوایم مدل بالا رو توصیف کنیم میگیم: آشپزخانه ساده و بی تکلف.

کابینت های گلاس طرح دار

خیلی همه پسند نیست اما دیدنش خالی از لطف نیست و قطعاً برخی افراد این نوع طرح و رنگ رو دوست دارند. کابینت های ام دی اف با برچسب های طرح دار.

کابینت ام دی اف سفید کرم

رنگ کِرِمی هم به تنهایی و هم در ترکیب با سایر رنگ ها، یکی از محبوب ترین ها در خانه های ایرانی است. ترکیب کرمی با طرح چوب همیشه پرطرفدار بوده!

مدل کابینت آشپزخانه ممبران جدید

کابینت آشپزخانه جدید از جنس ممبران رو در خانه های نوساز و شیک میتونین ببینین. کابینت های ممبران به دلیل طراحی های خاص و نسبتا پرکار که خیلی مشابه با چوب است شهرت پیدا کرده اند. کابینت های آشپزخانه ممبران یا وکیوم این قابلیت رو دارن که طرحی مشابه با طرح کابینت چوبی با قیمتی بسیار پایین تر از چوب براتون به ارمغان بیارن.

کابینت ممبران سفید

یک طراحی کلاسیک زیبا به دست طراح ایرانی. این مدل کابینت جدید ممبران رو میشه با تکنولوژی وکیوم ساخت. در بین کابینت های آشپزخانه، رنگ سفید در کابینت ممبران از سایر کابینت ها پرکاربرد تر و پرطرفدار تره. با اینکه کابینت های ممبران تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی دارن اما بازهم رنگ سفید در بین مشتری ها از محبوبیت خاصی برخورداره.

کابینت کلاسیک رنگ سفید

و این هم همون طرح از یک زاویه دیگه. شاید خوب باشه مختصری درباره مفهوم کلاسیک در آشپزخانه و کابینت آشپزخانه کلاسیک صحبت کنیم تا معنای اون رو به خوبی بدونین. این نوع طراحی، به معنای قدیمی نیست (کلاسیک در لغت یعنی سنتی). مدل های کلاسیک به مواردی اطلاق میشن که ریشه طراحی اون ها از گذشته وجود داشته و معمولاً جزئیات زیادی در طرح و شکل دارند.

معمولاً مدل های کابینت جدید رو که به صورت کلاسیک طراحی شده اند، یا با چوب میسازند (کابینت چوبی) و یا به صورت کابینت ممبران اجرا می‌کنند.

کابینت ممبران رنگ سفید

کابینت ممبران سفید با طرح های نسبتاً ساده و کاشی بین کابینتی رنگارنگ که در قابهای سفید این کابینت مثل تابلوی دیواری عمل کرده. البته کابینت سفید بدون هیچ رنگ دیگه ای یک انتخاب ریسکی به حساب میاد. چرا که میتونه محیط رو براتون بی روح و کسل کننده کنه. بهتره از یک رنگ گرم در کنار رنگ سفید بهره ببرین.

کابینت مدرن ممبران

همیشه یک طراح خوب و همینطور یک کابینت ساز با تجربه و خوش سلیقه است که آشپزخانه رو رویایی و ماندگار میکنه.

راستی یک نکته ای در مورد مفهوم «مدرن» لازمه بگیم. وقتی میگیم کابینت مدرن و یا میگیم مدل آشپزخانه مدرن، اینجا منظور مدل کابینت آشپزخانه جدید نیست!! درواقع مدرن دربرابر کلاسیک میاد و به نوعی خاص از طراحی اشاره داره که سادگیِ شکل ها و خطوطِ طرح، در اون کاملاً به چشم میخوره و الزاماً یک نوع جدیدی از کابینت نیست.

کابینت وکیوم سفید

کابینت ممبران سفید ساده. این طرح بر خلاف سایر طرح های کلاسیک، اصلا طرح پرکار و شلوغی نیست. برای اجرای طرح کلاسیک در کابینت ممبران هم بهتره که از طرح هایی خلوت و کم کار مشابه با مدل بالا استفاده کنین. چون یکی از ایرادات ممبران اینه که طرح های ریز و پرکار به خوبی برروی اون اجرا نمیشن.

مدل کابینت وکیوم

اینم تصویر کلی تر از همون آشپزخانه با مدل کابینت وکیوم. اپن آشپزخانه رو ببینین. یک طرف اون به صورتی طراحی شده که حالت دکور داشته باشه و بتونین وسایل دکوری خودتون رو در اون قرار بدید.

آشپزخانه جدید

فضای آشپزخانه فقط شامل کابینت نیست. وقتی یک آشپزخانه جدید طراحی میکنین خوبه که نیم نگاهی هم به سقف و بدنه آشپزخانه داشته باشید. به طور کلی طراحی آشپزخانه حرفه ای یکی از کار های پراهمیت و بسیار سخت در طراحی کل خانه است. چرا که وسایل مهم و گران قیمتی در آشپزخانه قرار گرفته و اعضای خانه بخش زیادی از روز رو در آشپزخانه میگذرونند.

کابینت وکیوم سفید

یک طراحی ایرانیِ نسبتاً پرکار که با کابینت وکیوم (ممبران)، روکش رنگ، روکش چوب و چوب میشه این مدل کابینت آشپزخانه کلاسیک رو ساخت. طراحی خلاقانه رو نگاه کنین. استفاده از نور و روشنایی موضعی رو در بخش های مختلف آشپزخانه میتونین ببینین. صفحه کابینت بسیار درخشنده و زیباست و تناسب و تضاد زیادی با کابینت ها ایجاد کرده.

عکس کابینت ممبران

همون طرح از زاویه دیگه که جزئیات اپن رو نمایش میده.

کابینت کلاسیک ممبران

این کابینت قهوه ای چوبی رنگ رو هم احتمالا با سیستم وکیوم ساختند. میدونین که مدل کابینت چوبی پرهزینه است. مخصوصاً اگر همش از چوب باشه. شاید بپرسین مگر نوع دیگه ای از چوبی داریم؟ بله بیشتر متریال‌ها در واقع روکش چوب هستند یعنی یک لایه روکش چوب روی متریالی مثل ام دی اف قرار گرفته. اما کابینت های روکش چوب هم ارزان نیستن و از کابینت ممبران گران تر هستن.

کابینت کلاسیک ممبران

یک مدل کابینت کلاسیک ساده و قابل قبول به همراه کاشی های طرح سنگ سنتی که کلاً باعث میشه فضا رو سنتی و کلاسیک حس کنیم. طراحی آشپزخانه در این مدل کاملا منطبق با معیار های طراحی کلاسیک است. وجود سر ستون ها و پاخور های

دکورهای ممبران

دکورهای ایستاده ی این مدل کابینت باعث تمایز اون شده. همچنین گاز رومیزی این آشپزخانه برروی اپن اون قرار گرفته. به فاصله بین دوتا دکور آشپزخانه دقت کنین. ما این کار رو بهتون توصیه نمیکنیم. برای این توصیه هم دلایل محکمی داریم. دلیل اول اینه که موقع پخت و پز، احتمالا خانم خونه زیاد حس راحتی نداشته باشه. علی الخصوص اگر مهمان در خانه شما باشه. غیر از این مورد، پخش بو در خانه و جلوی چشم بودن کثیفی احتمالی گاز رو هم میتونین درنظر بگیرین.

مدل کابینت آشپزخانه جدید روکش رنگ

کابینت کلاسیک ممبران

و این هم یک نمونه دیگه از مدل های کلاسیک برای کابینت. کابینت روکش رنگ بسیار مشابه کابینت ممبران است اما تفاوت هایی کوچک هم با اون داره. صفحه کابینت در این آشپزخانه بسیار زیبا و مجلل انتخاب شده. دستگیره های کابینت هم خیلی پرکار و لاکچری هستن!

کابینت ممبران سفید طلایی

کاشی بین کابینتی تا این حد میتونه تاثیر بذاره روی طرح، و همینطور طرح های درشت و کمی عجیب روی درب ها. بعضی ها اینطور فضایی رو می‌پسندند. همیشه سلایق یک‌جور نیست. البته یه مورد بسیار مهم در مورد رنگ طلایی در کابینت باید بهتون بگیم. سعی کنین از رنگ طلایی خیلی محدود و در جاهای بسیار ظریف استفاده کنین تا زیبایی اون براتون بیشتر باشه.

آشپزخانه کلاسیک

و این هم نمونه دیگه ای از مدل کابینت آشپزخانه کلاسیک روکش رنگ. کابینتی پر از نقش و نگار.

کابنت وکیوم سفید طلایی

در این مدل، از نقوش و رنگ طلایی به نحوی بسیار ظریف استفاده شده و این باعث میشه برای یک آشپزخانه جدید، همه پسندتر باشه.

از انتخاب رنگ ها و ترکیب رنگ های جدید که فکر میکنین دوست دارین نترسین. فقط از اینکه نمیدونین یا مطمئن نیستین این رنگ با ابعادی که بعداً روی کار ایجاد میکنه چه حس و حالی به فضای شما میده کمی بترسید. این واهمه ی شما طبیعیه و با بالا بردن اطلاعاتتون از رنگ ها در دکوراسیون کاهش پیدا میکنه.

گاهی وقت ها فاصله گرفتن حتی به مقدار کم از رنگ های متداولی که همه انتخاب می‌کنند میتونه مدل کابینت آشپزخانه نوین شما رو خاص و حیرت انگیز کنه!

کابینت ممبران مشکی طلایی

ترکیب مشکی و طلایی بر روی یک مدل کلاسیک رو در تصویر بالا می‌بینید. در درازمدت مخصوصاً برای فضاهای کوچک میتونه کمی دلگیر باشه. البته نمیشه از خلاقیت و ریسک پذیری در این طرح کابینت آشپزخانه چشم پوشی کرد.

گاهی هم چالش ما در انتخاب مدل کابینت، هزینه هاست. قیمت کابینت موضوع نسبتاً پیچیده ایه و لازمه برای نهایی شدن و تصمیم گرفتن در بارش با کابینت سازهای حرفه ای مشورت کنیم و قیمت نهایی مدلی که میخوایم رو ازشون استعلام کنیم. مدل های کابینت ام دی اف، معمولاً هزینه های کمتری دارن و های گلاس و ممبران و چوبی به ترتیب قیمت های بیشتری دارند. البته شکل و جزئیات هم خیلی در این مورد مهمه. خلاصه اینکه قیمت رو باید به صورت نهایی از کابینت ساز بخواهید و بین چندین کابینت ساز مورد اعتماد، یکی رو انتخاب کنید.

ما میتونیم بهتون کابینت ساز های مطمئن و حرفه ای و منصف رو معرفی کنیم. شما هستین که از بین کابینت ساز ها یک نفر رو انتخاب کرده و با اون فرد قرارداد میبندید.

ممنونیم که به این مطلب توجه کردید. میتونین نظرات و سوالات و پیشنهادات خودتون رو برای ما بفرستید. قطعا پاسخگوی شما هستیم.

4 دیدگاه‌ها

  • بله همچنان در بازار کابینت های فلزی موجود است.
   هرچند تعداد مجری های کابینت فلزی به نسبت گذشته بسیار کم شدن ولی با تلاش بیشتر میشه کابینت ساز فلزی رو پیدا کرد ولی به لحاظ ریالی خیلی متفاوت با mdf نیست و به لحاظ کیفیت هم با توجه به بودن pvc برای زیر سینک از mdf بهتر نیست.

  • سلام. احتمالا اونا مگنتی هستند و با فشار کوچکی به بالای در باز میشند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید