کابینت سفید – 40 مدل ترکیب رنگ های سفید(طلایی و قهوه ای)

کابینت آشپزخانه سفید، مدل های شیک از یک رنگ دوستداشتنی کابینت

اینجا میخواهیم ابتدا در مورد کابینت ام دی اف و کابینت های گلاس سفید صحبت کنیم و سپس ببینیم که این کابینت ها با چه رنگ هایی میتونن ترکیب بشن و نمای قشنگی برای یک آشپزخانه سفید در حد آشپزخانه های سال 2022 ایحاد کنن. در ادامه ی مطلب تعدادی از عکس ها و مدل های برگزیده و جذاب رو باهم بررسی میکنیم.

رنگ سفید کابینت، القای حس پاکی

رنگ سفید کابینت رنگ بسیار پرطرفداری در طراحی دکوراسیون داخلی ست. حتی در سال 2020 هم احتمالاً این رنگ پرطرفدارترین رنگ برای کابینت ها خواهد بود. این رنگ درخشان و پرنور و آرامش دهنده و نشون دهنده ی تمیزی و پاکیه و سردی و بی روحی رو القا میکنه. یکی از دلایلی که کادر پزشکی بیمارستان ها از رنگ سفید استفاده می کنن اینه که این رنگ حس پاکیزگی میده. یکی از خوبی های سفید و به طور کلی رنگ های روشن اینه که فضا رو باز و بزرگ نشون میده. برعکس رنگ های تیره که با استفاده از اون ها، یک فضا کوچیک تر از اون چیزی که هست به نظر میاد. این ویژگی در آشپزخانه های کوچیک خیلی پراهمیته.

کابینت آشپزخانه سفید سفید رنگی خنثی ست و به عنوان پس زمینه ی خیلی از رنگها بکار میره. به طور کلی میتونیم سفید رو در هرجایی و درکنار هررنگی به عنوان ترکیب به کارببریم. این ترکیب به خصوص با رنگ های گرم حس خیلی خوبی رو منتقل میکنه. البته استفاده افراطی از این رنگ ممکنه سرد و کسل و منزوی کننده باشد. میتونیم برای اینکه سردی سفید رو بگیریم، کنارش از طرح چوب یا طرح های طبیعی یا حتی از طیف های مختلف رنگ استفاده کنیم. در کنار سفید، جلوه ی این رنگ ها و طرح ها بیشتر میشن. سفید شامل طیف گسترده ای از رنگ هاست. مثل سفید ساده که به دو صورت براق و مات بکار میره، شیری، استخوانی، که مقداری مایل به زرد است، سفید عاجی، سفید مرمری، سفید صدفی و … که استفاده از این ترکیبات رنگی سفید در کنار رنگ هایی مثل نقره ای، قهوه ای، طلایی و … جذابیت خیلی زیادی ایجاد میکنه.

کابینت های گلاس و ام دی اف سفید 2022 سرد یا هیجان انگیز؟!

در مورد سفید صحبت کردیم و گفتیم که کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی داره. حالا میخوایم مدل های های گلاس و ام دی اف که ترکیب سفید با رنگ های دیگه رو دارن ببینیم و به سوال بالا جواب بدیم که واقعاً سفید با وجود سردی ذاتی، میتونه ایجاد یک فضای هیجان انگیز کنه یا نه؟! برای دیدن مدل های بیشتر میتونید مطلب جدیدترین مدل کابینت 2022 و 2021 رو ببینید.

کابینت های گلاس رنگ سفید طوسی

کابینت های گلاس و ام دی اف سفید قهوه ای

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای عکس بالا یک ترکیب سفید با قهوه ای رو نشون میده که این ترکیب متداوله؛ یک نمونه از کابینت های زیبای سال 2022. رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی رنگ پرکاربردیه مخصوصا رنگ قهوه ای که تداعی کننده ی طرح چوب باشه. رنگ سفید هم همینطور. ترکیب این دو رنگ ایجاد نمای زیبایی میکنه. یکی از دلایل ایجاد ترکیب زیبا توسط این دوتا رنگ اینه که قهوه ای برعکس سفید رنگی گرمه و در کنار سفید یک تعادل دلنشین ایجاد میکنه. در طرح بالا هم دلنشینی این ترکیب رو میشه مشاهده کرد.

کابینت سفید قهوه ای اهواز

تصویر بالا یکی از نمونه کارهای کابینت سازهای سلام ساختمان است که در اهواز و توسط دکوراتور بهروز اصغرنژاد حسن آبادی ساخته شده.

کابینت سفید قهوه ای اهواز 2

در این تصویر و تصویر بعدی، دو نمای متفاوت از کابینت اهوازی ما رو که ترکیبی از ام دی اف سفید با قهوه ای است رو مشاهده می‌کنید.

کابینت سفید قهوه ای اهواز 3

همونطور که می‌بینید کار در عین سادگی بسیار شیک و با کیفیت است.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای تهران

تصویر بالا هم یک نمونه دیگه کابینت هایگلاس سفید با ام دی اف قهوه ای رو نشون میده که توسط دکوراتور سلام ساختمان آقای علی قجری در تهران اجرا شده.

اپن آشپزخانه جزیره طرح بالا یک طرح مدرن سفید قهوه ای است. جزیره ی چوبی باعث کاهش یکنواختی محیط شده و گرمای خوبی به محیط داده. این آشپزخانه از اونجایی که رنگ غالبش سفیده، خیلی راحت و بدون نگرانی از دلگیری فضا، میشه نورپردازی داخلش رو انجام داد.

کابینت آشپزخانه مدرن یک طرح مدرن از کابینت های گلاس با رنگ های سفید و قهوه ای. البته اینجا کابینت و جزیره کاملاً سفیده و رنگ قهوه ای کفپوش خونه باعث شده تا ما این ترکیب رو ببینیم. انصافا در اینجا خیلی چشم نواز شده.

دو عکس زیر نمونه کاری یکی از چندین کابینت ساز سلام ساختمان در کرج است.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای کرج

همونطور که در تصویر بالا میبینید، در این آشپزخانه کابینت به رنگ سفید با رنگ قهوه ای (طرح چوب) ترکیب شده و با توجه به طراحی مدرنی که داره، کار با کیفیتی از آب درومده.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای کمرنگ کرج

عکس بالا هم فضای داخلیِ آشپزخونه قبلی رو از نمایی نزدیک تر نشون میده. این کابینت آشپزخانه با تم کلیِ سفید رنگ، یکی از نمونه کارهای آقای مهدی باشرف دکوراتورِ سلام ساختمان در کرج است.

بریم سراغ یکی دیگه از نمونه کارهای کابینت سازهای سلام ساختمان:

کابینت هایگلاس سفید قهوه ای گیلان

این کابینت با شکوه توسط آقای حامد آزادی فر کابینت ساز سلام ساختمان در گیلان اجرا شده. همونطور که می‌بینید در این آشپزخانه از هایگلاس سفید و ام دی اف برجسته طرح چوب قهوه ای تیره استفاده شده.

کابینت هایگلاس سفید قهوه ای

کابینت گیلانی سفید قهوه ای رو در تصویر بالا از نمایی دیگر مشاهده می‌کنید.

کابینت چوبی کلاسیک طرح بالا نه هایگلاسه و نه ام دی اف اما از جهت ترکیب رنگی، همون چیزیه که ما میخوایم. ترکیب رنگ سفید و قهوه ای در کنار یک رنگ سوم!! معمولاً رنگ هایی مثل سبز، کمتر در کنار رنگ های دیگه قرار میگیرن و ترکیباتشون کم استفاده ست اما اینجا میبینیم که این سه تا رنگ چقد زیبا در کنار هم قرار گرفتن. البته احتمالاً طرح کلاسیک کابینت ها در ایجاد این زیبایی تأثیر داشته و ممکنه یک طرح مدرن با این ترکیب به این زیبایی نشه.

کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طلایی

رنگ طلایی میتونه در دلِ رنگ سفید، حسی از لوکس بودن رو منتقل کنه. اما باید توجه کرد که استفاده از طلایی، ظرافت های خاصی داره. در مورد استفاده از رنگ طلایی حتما باید به این نکته توجه کنین که دیوار های اطراف چه رنگی دارد؟ مثلاً اگر دیوار شما بلکا با رنگ سفید باشه و بخواهید کابینت سفید طلایی کار کنین، احتمالاً ترکیب خوبی از کار درمیاد.

در طرح‌های مدرن و سبک های جهانی، بیشتر از رنگ طلایی در دستگیره ها، یراق آلات و المانهای ظریف استفاده میکنن. این به روانشناختیِ انسانیِ رنگ طلایی هم نزدیکتره چون بشر طی هزاران سال عادت کرده طلا رو به صورت باریکه هایی از حلقه، دستبند، گردنبند و امثال اون ببینه و ازش لذت ببره.

تصاویر زیر رو که انواعی از کاربرد رنگ طلایی در کابینت های سفید رو نمایش میدن با هم مرور میکنیم.

ام دی اف سفید طلایی بعد از چند مدل بررسی طرح های سفید قهوه ای، میرسیم به ترکیبات مختلف سفید و طلایی در این آشپرخانه، ترکیب سفید-مشکی رو داریم که با دستگیره ها و شیرطلایی، حسی از لوکس بودن رو منتقل می کنه. شاید یکی از بهترین های سال 2022 باشه.

کابینت سفید طلایی

در این کابینت آشپزخانه نیز یک مدل دیگه از کابینت سفید طلایی رو مشاهده می‌کنید. این کابینت از هایگلاس سفید با دستگیره های طلایی ساخته شده.

کابینت سفید طلایی تهران

سازنده‌ی این کابینت، یکی از ده‌ها کابینت ساز ما در تهارن یعنی آقای رضا جوادپور است.

کابینت مدرن سفید طلایی باز هم کابینت های گلاس سفید طلایی. دستگیره ها، چراغ ها و پایه های صندلی طلایی باعث میشن در این فضای مملو از رنگ سفید، طرح های ظریف طلایی باعث چشم نوازی طرح کلی آشپزخانه بشن. به طور کلی از رنگ طلایی به همین سبک استفاده میشه. یعنی به مقدار کم و بسیار ظریف. چون ما عادت کردیم که طلا رو به صورت ظریف و باریکه هایی مثل انگشتر و دستبند و … ببینه و ازش لذت ببره. همین مقدار از رنگ طلایی، سردی سفید رو گرفته و به محیط درخشندگی و گرمی می بخشه.

آشپزخانه مدرن سفید مشکی اینجا هم از رنگ طلایی مثل بقیه ی طرح ها، به مقدار کم و در حاشیه ی در کابینت و هود استفاده شده. آشپزخانه ی مدرن با قسمت های منحنی مثل هود، لوستر و صندلی که باعث ملایمت فضا شدن. یک طرح لوکس برای سال 2022.

کابینت آشپزخانه بدون دستگیره برخلاف طرح های قبلی، اینجا از رنگ طلایی به اندازه ی کم استفاده نشده و دارای صفحات طلایی در آشپزخانه هستیم. این طرح حسی از لوکس بودن رو به ما منتقل میکنه و شایسته انتخاب برای سال 2022 واسه یک طراحی خاص است.

کابینت مدرن سفید طلایی باز هم یک مدل سفید طلایی با بخش های طلایی نسبتا زیاد. این طرح بااینکه ممکنه از طرح قبلی کاربردی تر باشه اما باز هم معایب طرح قبلی رو داره.  

آشپزخانه جزیره ای رنگ طلایی در کابینت جزیره با رویه ی سفید. طرحی نسبتاً کم کاربرد ولی زیبا در نگاه اول.

کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طوسی

  کابینت آشپزخانه سفید طوسی خب الان میرسیم به ترکیب سفید-نقره ای. این ترکیب به صورت سفید-نقره ای و سفید طوسی توی آشپزخانه ها بکار میره. رنگ نقره ای جزء طیف روشن و براق رنگ طوسیه. این رنگ از صدها سال پیش تا همین امسال (2022) مورد استفاده بوده. توی چندتا عکس بعدیمونم چندمدل از این ترکیب رنگ رو بررسی میکنیم. به طور کلی رنگ طوسی در دید مردم به عنوان یه رنگ افسرده و کسل شناخته میشه که البته بررسی میکنیم که این دید فقط گاهی درسته و میشه این حس رو از بین برد. توی کابینت بالا با اینکه رنگ کابینت ها طوسیه اما اون حس کسالت و خفگی و افسردگی رو منتقل نمیکنه. چون سایر اجرای آشپزخونه ترکیب رنگ خوبی دارن. پنجره های بزرگ و نمای آجری دیوار روبرو و کفپوش قهوه ای و طرح سفید روی کابینت مجموعه ی این ترکیب چشم نواز رو میسازن.

کابینت هایگلاس سفید طوسی شاهرود

در این آشپزخانه رنگ سفید و طوسی بصورت تقریبا برابر استفاده شده و متریال هایگلاس بکار رفته. همونطور که می‌بینید کابینت در عین سادگی زیباست. این کابینت آشپزخانه توسط دکوراتور سلام ساختمان آقای مجتبی سعدی در شاهرود ساخته شده.

حتماً میدونین که سلام ساختمان میتونه بهترین دکوراتورهای شهرتون رو بهتون معرفی کنه. کابینت سازهایی که وارد سیستم سلام ساختمان شدن بصورت مداوم ارزیابی میشن و نمونه کارها و نظرات مشتریانشون در صفحه شخصی شون در سایت سلام ساختمان منتشر میشه. بنابراین دسترسی شما به سوابق طیف وسیعی از کابینت سازها براحتی در سلام ساختمان فراهم شده.

کابینت آشپزخانه لوکس رنگ غالب در اینجا طوسی تیره است. این رنگ حس ثبات و سادگی داره و لوکس بودن رو منتقل می کنه. البته این رنگ اگه زیاد بکار بره میتونه باعث ایجاد احساس کسالت بشه بنابراین توی ساختمان های مسکونی کمتر بکار میره. در اینجا سفیدی باعث سردی فضا شده که این سردی به وسیله ی رنگ طوسی تیره، ازبین رفته چونکه این رنگ به محیط اطرافش گرما میده.

آشپزخانه مدرن یادتونه گفتم یه ترکیب رنگ زیبا در کنار رنگ طوسی روشن، میتونه سرمای محیط رو کم کنه؟ اینجا روببینین. یه ترکیب رنگ سرد که میتونه حس افسردگی و کسالت رو به ما منتقل کنه. حتی اون طرح چوب هم کمکی به گرما بخشی آشپزخانه نکرده. یکی ازدلایلی که اون خرگوش سبز رنگ جلب توجه میکنه همینه.  

کابینت سفید طوسی

در عکس بالا هم کابینت سفید طوسی که توسط سامان فارسی یکی از دکوراتورهای سلام ساختمان در تهران اجرا شده رو مشاهده می‌کنید.

کابینت ام دی اف سفید طوسی

کابینت ام دی اف سفید طوسی ساده رو در تصویر بالا می بینید. البته رنگ سرامیک کف و کاشی های بین کابینت چندان با ترکیب رنگ کابینت همخوانی نداره. موضوعی که اگه بهش توجه می شد ترکیب رنگ بهتری رو ایجاد می کرد.

کابینت سفید نقره ای سفید با بخش های کوچیکی از نقره ای. کف چوبی باعث ایجاد شور و نشاط توی این آشپزخانه شده. یک طرح معمولی و ساده.

کابینت آشپزخانه سفید قهوه ای سفید-طوسی با طرح چوب. یک طرح تکراری ولی جذاب و چشم نواز. طرحی که تعادل بین  گرما و سرمای محیط داخلش رعایت میشه به شرطی که هرکدوم از این رنگ ها به مقدار متناسب بکار برن.

کابینت آشپزخانه قرمز کابینت قرمز 2022 اینجا توجه شما رو هم به خودش جلب کرد. نه؟ علتش اینه که ترکیب ترکیب رنگ کابینت های گلاس سفید طوسی یک محیطی ایجاد کرده که رنگ های دیگه به چشم میان. مشابه ترکیب سفید- سیاه، این ترکیب رنگ هم باعث مسشه که بقیه ی رنگ هایی که توی این زمینه ی رنگی قرار گرفتن کاملاً به چشم بیان.

اپن جزیره

باز هم یک رنگ سوم در زمینه ی سفید-نقره ای. این رنگ بااینکه مثل رنگ قرمز جذاب نیست اما بازهم توی این  زمینه ی رنگی به چشم میاد. البته این نوع ترکیب ها رو همه ی سلیقه ها ممکنه نپسندن و یه سری افراد خاص فقط پسند کنن. در این نمای ریبا، یکی از سبزترین طرح های سال 2022 رو دیدی.

آشپزخانه کلاسیک   مشابه قرمز، رنگ زرد توی زمینه ی سفید و نقره ای کاملا به چشم میاد. یک آشپزخونه ی گرم با رنگ شاد و جذاب.

کابینت آشپزخانه طرح چوب بازهم طوسی و سفید و طرح چوب. البته اینجا طوسی تیره به کار رفته ولی اصلاً آشپزخانه دلگیر نیست. بعلاوه این رنگ باعث ایجاد حس صلابت و قدرت شده. پنجره های بزرگ باعث شده که یک فضای خیلی روشن داشته باشیم و اصلاً نگرانی بابت نور نداشته باشیم.

کابینت با دستگیره دوپیچ رنگ سوم!!! توی زمینه ی سفید و طوسی. اما این بار طوسی تیره به جای طوسی روشن بکار رفته. البته کابینت روبرو طوسی تیره نیست و نقره ای بکار رفته. رنگ نارنجی باعث شادی فضا شده و حس و حال خوبی رو در سال نو (2022) منتقل میکنه.

کابینت آشپزخانه سفید قهوه ای میتونیم بگیم سرد و بی روح! حتی اون پایه های چوبی هم زیاد نتونستن باعث گرما بخشیدن به محیط اینجا بشن.

کابینت سفید طوسی نورپردازی خیلی خوب در یک فضای لاکچری نسبتاً سرد. البته رنگ کف و اون رنگ های داخل دکور، باعث کاهش کسالت آوری محیط شدن.

کابینت هایگلاس سفید یک طرح های گلاس نسبتاً متعادل با کف طرح چوب. این طرح میتونه برای آشپزخانه های کوچک مناسب باشه. از اونجایی که مجموعه ی رنگ ها توی این آشپزخانه روشن هستن، نورپردازی این محیط کار نسبتاً راحتیه و از نظر روشنایی مشکلی نداره.

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
101 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ندا
ندا
09 شهریور 1401 06:57

با سلام و عرض ادب
آشپزخونه بخشی از پذیراییه و کاشیهاش سبز مغز پسته ای. دیوارها همه کرم هستن. کابینت با سفید و طوسی تیره خوبه؟ کاشی کف سفید. اشپزخونه پنجره نداره.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
10 شهریور 1401 12:10
پاسخ به  ندا

با سلام
پیشنهاد متعویض کاشی بین کابینت به همون محدوده ی رنگی کابینتتون یا نهایتا سفیده. و بعداز اون سفید و طوسی بعنوان کابینت تیره میتونه کار بشه ولی در تناسب کامل با پذیرایی نیست.

نازنین
نازنین
25 تیر 1401 17:45

سلام وقتتون بخیر.کابینت آشپزخونه ترکیب سفید و رنگ چوب هست.صفحه ی کابینت هم رنگ چوب هست.چه رنگ گاز صفحه ای باید استفاده کنم

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
26 تیر 1401 10:49
پاسخ به  نازنین

با سلام.. وقت شما هم بخیر
سفید یا استیل

محیا
محیا
05 شهریور 1401 22:06

سلام وقت بخیر بین مابینتی ما مشکی هست بنظرتون کابینت سفید و رنگ چون طرح دوپله بهش میاد یا این که ضایع میشه و سفید باشه

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
06 شهریور 1401 11:02
پاسخ به  محیا

با سلام
بهتره یکدست سیاه نباشه یا رنگ قالب سیاه نباشه. رنگهای خاکستری نوک مدادی با رگه های سفید یکی از انتخاب های هوشمندانه است.
حتی سفید هم زیبا نمیشه چون کنتراستی با کابینت سفید ندارد.
بین دوکابینت سفید، بین کابینتها بهتره کنتراست و اختلاف رنگ خوبی داشته باشبم.

مهناز
مهناز
19 فروردین 1401 08:44

باسلام وتشکرازسایت خوبتون من اشپزخانه م بزرگه وخانه بیشترجاهاش سفیدصدفی کابینت ممبران یاهایگلاس یا….. استفاده کنم.رنگ چوب وطوسی خوبه؟بین کابینت چی وچه رنگی خوبه .کف سرامیک طرح کلکته کم رگه سفیر طوسی هست.صفحه کابینت چی وچه رنگی خوبه؟

سیده زهره
سیده زهره
22 شهریور 1400 00:00

صفحه کابینت بهتره چه رنگی باشه ؟
اگر قصد داشته باشم تم وسایل منزل مثل فرش و مبل و پرده سفید طوسی باشه،فضا سرد و بی‌روح نمیشه ؟ چکار کنم که با حفظ سبک مینیمال،فضا بی روح نشه؟ متشکرم از اینکه وقت میگذارید

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
03 مهر 1400 21:04
پاسخ به  سیده زهره

با سلام
از رنگهای زرد و خردلی و قهوه ای روشن استفاده کنید.

سیده زهره
سیده زهره
21 شهریور 1400 23:57

سلام ،ممنون از سایت خوب شما
آشپزخانه ابعاد ۴متر در ۳۸۵ دارد و کابینت ال میتونم کار کنم ،یخچال و ظرفشویی سیلور هست اما از برند مختلف که رنگ رو متفاوت کرده و فر هم مشکی ،در طراحی یخچال بین دو کابینت ایستاده قرار میگیره میخواستم کابینت سفید کار کنم ولی رنگ دوم رو هایگلاس نقره‌ای بزنم یا طوسی تیره ،؟ در ضمن جزیره بهتره سفید باشه یا به رنگ دوم ؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
03 مهر 1400 21:05
پاسخ به  سیده زهره

با سلام
بهتره جزیره سفید نباشه.
فکر میکنم مشکل خاصی نداشته باشید، در اولین فرصت سعی کتید رنگ یخچالها رو طوری تغییر بدید که به کلیت کار بیاد.

اسلامی
اسلامی
14 شهریور 1400 10:22

سلام .ابعاد آشپز خونه من ۳/۵ در۲/۵ هست کاشی دیوار آبی روشن سرامیک کف سفید با طرح قهوه‌ای .فرش پذیرایی هم فیلی رنگه با گل‌های آجری و قهوه‌ای .می‌خوام کابینت سفید کار کنم .اما نمی‌دونم باچه رنگی با کل خونه ست میشه . لطفاًراهنمایی کنید

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
14 شهریور 1400 13:25
پاسخ به  اسلامی

با سلام
فکر میکنیم سفید صدفی به تنهایی میتونه شیک باشه و سفید صدفی با همراهی فرامید فوق برجسته قهوه ای روشن هم به ظاهر شیک هست.

مژگان
مژگان
12 شهریور 1400 15:53

سلام خسته نباشید.من یک آشپزخانه سه در چهار دارم با تراس تو آشپزخونه و یک پنجره .
کف آشپزخونه سرامیک طرح پارکت کرم خییییلی روشن هستش و بین کابینتی از کاشی طرح سنگ خاکستری و طوسی استفاده کردیم.کابینت ام دی آف سفید قراره بزنیم ،راهنمایی میکنید با چه رنگی ترکیبش کنیم یا سفید ساده باشه؟
پرده چه رنگی انتخاب کنم….ممنونم از راهنمایی شما

رسولی
رسولی
10 شهریور 1400 20:48

سلام ممنون از راهنمایی و سایت خوبتون.
کف آشپزخانه سرامیک کرم و بژ
رنگ کابینت رو بژاکلیلی انتخاب کردم به نطرتون با چه رنگی دیگه کابینت رو ترکیب کنیم و اینکه بین کابینتی و صفحه رو کابینت چه رنگی باشه

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
16 شهریور 1400 09:17
پاسخ به  رسولی

با سلام
ترکیب رنگ کابینتون خوبه تک رنگ باشه و صفحه روی کابینت رو می تونید سفید یا مشکی انتخاب کنید.

پدرام
پدرام
09 شهریور 1400 01:36

سلام خدا قوت آشپزخونه من حدود نه متر هست و سرامیک‌کف سفید مات با رگه های طوسی هست و تمام وسایل برقی من رنگشون طوسی تیره هست چه رنگ‌کابینتی میتونم استفاده کنم مد نظر خودم کابینت طوسی تیره با بین کابینتی و صفحه کورین سفید هست نظر شما چیه؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
09 شهریور 1400 09:19
پاسخ به  پدرام

با سلام
خیلی هم عالی هست نظرتون ولی با توجه به اینکه تمام وسایل برقیتون رنگشون طوسیه و ابعاد آشپزخانه نسبتا کوچک هستش ممکنه کابینت طوسی فضا رو تیره کنه.. می تونید کابینت رو با ترکیب رنگ سفید و طوسی کار کنید. اگر هم خواستید تمام طوسی استفاده کنید حتما همونطور که فرمودید بین کابینت و صفحه کابینت رنگش روشن باشه.

ابراهیم
ابراهیم
06 شهریور 1400 18:59

با سلام برای آشپزخانه ای که کاشی کف بدنه سفیده باشه چه زنگ کابینتی خوبه سفید باچه ترکیبی خوبه واینکه تمام وسایل آشپزخانه به رنگ سفیده ومبل هم طوسی و پوست پیازی به نظرتون رنگ سفید طوسی بزنم بهتره یا سفید طلایی؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
08 شهریور 1400 20:13
پاسخ به  ابراهیم

با سلام
قطعا سفید طوسی.
ولی در مصرف طوسی زیاده روی نکنید. طوسی مات هایگلاس پیشنهاد ماست.

مهرپور
مهرپور
19 تیر 1400 02:23

سلام.‌آشپزخونه حدودا ۴۰متری که کف لمینت قهوه ای روشن هست.کابینت رو میخوام طوسی تیره یا مشکی مات(طراحی مدرن)کار کنم با دستگیره های مخفی و متری طلایی. بنظرتون وسایل کامل آشپزخونه از سینک و شیرآب و یخچال و غیره رو چه رنگی بخرم؟ و اپن و بین کابینتی رو چه رنگ کنم؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
28 تیر 1400 07:08
پاسخ به  مهرپور

fh sghl
وسایل هم میتوند نقره ای و یا سفید باشند.
شیرآلات هم همینطور ولی بین کابینت بهتره روشن باشه.

فریبا
فریبا
19 تیر 1400 00:45

سلام خسته نباشید من میخ‌واستم بپرسم ترکیب سفید اکلیلی هایگلاس و کد ۳۲۱ فرامیدبرای آشپزخونه کوچیک به نظرتون بیروح میشه؟

مریم
مریم
07 خرداد 1400 15:37

سلام اینجا همه برای کابینت نظر خواهی کردن و اکثرا جواب گرفتن ، من در مورد کمد دیواری سوال داشتم راهنمایی کنید ممنون میشم ازچه نوع ام دی اف برای ساخت کمد دیواری استفاده کنم ؟ آیا ترکیب هایگلاس و ام دی اف طرح چوب برجسته خوب میشه یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید …..
با تشکر از زحمات شما …..

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
09 خرداد 1400 13:55
پاسخ به  مریم

با سلام
بله فقط قسمتهای داخلی رو با سفید ساده کار کنید و فقط نما هارو با این ترکیب اجرا کنید.

میلاد
میلاد
02 خرداد 1400 04:38

سلام من کاشی آشپزخونم همشون سفید و حتی کفی سفید هستن و وسایل سیلور جلو اوپنم رنگ کرم عسلی روشن هستن بنظرتون کابینت ها رو چه رنگی انتخاب کنم خواهشا راهنماییم کنین

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
08 خرداد 1400 08:19
پاسخ به  میلاد

با سلام
لطفاً به شماره ی زیر عکس فضای آشپزخونتون رو بفرستید تا برای رنگ کابینت بهتر بتونیم راهنمائیتون کنیم.
09113076892

محمدرضا
محمدرضا
21 اردیبهشت 1400 13:18

سلام خسته نباشید
به نظر شما رنگ
سفید صدفی بهتر هستش برای کابینت ممبران یا سفید یخچال
آشپز خانه هم بزرگ هست

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
25 اردیبهشت 1400 14:26
پاسخ به  محمدرضا

با سلام
بستگی به سلیقه شما داره و البته رنگ بقیه ی وسایل منزل.. ولی رنگ صدفی روح دار تر از سفید است.

Fereshte
Fereshte
05 اردیبهشت 1400 02:25

سلام خسته نباشیدممنون میشم جوابه منوهم بدید
یه خونه نقلی داریم که میخایم کابینت بزنیم اشپزخونه کوچیکه ومیخایم ام دی تف بزنیم کرم قهوه ای وپاخور قهوه ای رنگ کاشی هاکلاسفید وداخل پذیرایی هم فرش هاهم کرم هستند بنظرتون کابینت ام دی اف کرم قشنگ میشه یانه؟لطفا راهنماییم کنید چه رنگی بزنم

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 اردیبهشت 1400 09:24
پاسخ به  Fereshte

با سلام
بله حتما زیبا می شود.
کرم استخونی همراه با قهوه ای روشن در حد ۱۵درصد پیشنهاد ماست.
مقدار رنگ تیره رو بسیار کم درنظر بگیرین و رنگ روشن یسیار زیاد تا فضا کمی بزرگتر دیده بشه.

مهناز
مهناز
31 فروردین 1400 17:52

سلام ممنون از سایت خوبتون. کف آشپرخانه من سفید .بین کابینتی ها ترکیب رنگ های یاسی و صورتی روشن و نیلی هستن. برای کابینت ها چه رنگی رو میتونم با سفید ترکیب کنم ؟ ممنون میشم جواب بدین یه کم عجله دارم. سپاس

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 اردیبهشت 1400 08:31
پاسخ به  مهناز

با سلام
ترکیب رنگ کابینت با کاشی ها ست نمیشه. بلکه کاشی بین کابینت با کابینت ست میشه.
در انتخاب رنگ کابینت بایستی به رنگ کف ، فرش ها موکت و پرده و مبلها و کاغذدیواری توجه نمود و همه اینها در انتخاب رنک سهیم اند.

امیرحسین
امیرحسین
24 اسفند 1399 16:40

با عرض سلام و تشکر از وب سایت خوبتوتن راهنمایی می خواستم . آشپزخونه ما 14 متر با کف لمینیت پی وی سی رنگ چوب قهوه ایی که می خوایم از کابینتهای هایگلاس طوسی خیلی روشن بالا و طوسی کمی تیره پائین استفاده کنیم. میز هم سفید با رنگ دانه های طوسی روشن و تیره. سئوال
1- توناژ های رنگی بالا با کف لمینیت رنک چوب قهو هایی همخوانی داردند یاخیر؟
2- از دستگیره میتونم برای تو کابینتهتی هایگلاس بخاطر کمتر لک شدن و جوه دادن استفاده کنم؟
2- رنگ جزیره وسط رو با طوسی تیره و سبز حنایی همراه با صفحه سفید مرمر با رگ های طوسی چیزه جالبی هست یاخیر؟
ممنون میشم اگه زود پاسخ بدید . عجله دارم

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
28 اسفند 1399 07:47
پاسخ به  امیرحسین

با سلام
بله در مورد اول این همخوانی وجود دارد ولی میتونید بخش هایی از کابینت رو همراه با خاکستری از تونالیته کابینت های فرامید که قهوه ای هستند و فوق برجسته استفاده کنید.
برای مورد دوم بله میتونید استفاده کنید ولی بهتره از دستگیره های شاخه ای استفاده شود.
مورد سه هم بنظر جالب میاد ولی چون موارد پرسیده شده بسیار سلیقه ای هست پیشنهاد میکنیم برای اجرا حتما طراحی تری دی انجام دهند و متریال انتخابی در عکس قابل مشاهده باشد.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
05 فروردین 1400 08:39
پاسخ به  امیرحسین

دستگیره که مشکلی نداره فقط لازمه تمهیداتش رو در هنگام ساخت یونیت ببینید.
اگه رنگ کف رو به سفید نزدیک کنین همه ی مواردی ک گفتین حتی سبز حنایی تون اونم اوکی میشه.
هرچند ک من پیشنهادم جای سبز زرد چرکه. در کنار طوسی برای اپن البته اگه به بقیه ی دیزاین و رنگبندی بیاد.
ولی درصورتیکه رنگ کف تعییر نکنه. بدون اجرای اپن اوضاع خوبه و رنگ قهوه ای با طوسی خوب میشه ولی با اومدن اپن کمی شلوغی رنگ خوهیم داشت بخصوص با اومدن سبز

سامی
سامی
16 اسفند 1399 20:39

سلام.با تشکر از شما بخاطر مطالب مفیدتون.یه سوال داشتم و اگه زود راهنمایی کنید ممنون میشم. کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید،کاشی دیوار های آشپزخانه سفید با رگه های ابی ملایم و طوسی ملایم.کف آشپزخانه سفید.آشپزخانه اوپن هست همراه آرک. و از یک طرف به دیوار سالن وصله و کاغذ دیواری سالن قهوه ای.برای نمای اوپن از بیرون و کانتر چه رنگی استفاده بشه بهتره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
20 اسفند 1399 08:27
پاسخ به  سامی

با سلام
سفید طلایی
سفید عسلی
سفیدگردویی

Sogol
Sogol
13 اسفند 1399 15:50

سلام خسته نباشید. سرامیک کف آشپزخونه م روشنه کمی با رگه های کرمی هست کاشی بین کابینت ها سفید با نوار وسط قهوه ای. یخچال و گاز و لباسشویی همه سیلوره. بنظرتون رنگ کابینت چه رنگ باشه؟ آیا از دو رنگ استفاده کنم یا تک رنگ؟ کابینتها ام دی اف هستن.آرک بالای اپن رو هم بفرمایید چه رنگ بزنم؟ با توجه به اینکه سالن ترکیب رنگ طلایی زرشکی داره. یعنی مبلها و ویترین چوب طلایی پارچه مبل زرشکی پرده زرشکی و کرم. دور تا دور سالن هم تا نصفه سرامیکه به رنگ سفید و عسلی. ممنون میشم راهنماییم کنید.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
20 اسفند 1399 08:29
پاسخ به  Sogol

با سلام
بهتره از mdf فوق برجسته ی سفید طلایی برند فرامید استفاده کنید و یکدست باشه.. دوتا رنگ استفاده نکید بهتره.

ساناز
ساناز
12 اسفند 1399 22:50

سلام.سایتتون عالیه واقعا یکی از بهترین سایتها.هم عکس ها عالی بود و هم پاسخگویی و نحوه راهنمایی کردن کاربران.خواستم تشکر کنم از شما.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
13 اسفند 1399 08:26
پاسخ به  ساناز

سلام
نظر لطف شماست.. خوشحالیم که مطالب سایت براتون کاربردی بوده..

Nazari
Nazari
22 دی 1399 21:07

سلام خسته نباشید ببخشید برای اشپزخونه از سرامیک سفید استفاده کردیم با دیواره های سفید و بین کابینتی طلایی میخواستم ببینم . برای کابینت هم در نظرم هست که کابینت سفید طوسی هایگلاس بزنیم . میخواستم ببینم نظرشما چیه

فاطمه هاشمی
فاطمه هاشمی
08 دی 1399 09:42

سلام ممنون از سایت خوبتون من اشپزخونم ۱۰ متره کاشی کف طوسی روشن هست رنگ تمام وسایل برقی استیل هستش بین کابینتی ها رو ورق سفید ضد اب انتخاب کردیم رنگ کابینت ها از هایگلاس سفید اکلیلی agt هستش و برای رنگ مکمل از رنگ طوسی مات ایشیکY24انتخاب شده خواستم از شما بپرسم انتخاب این دو رنگ کنار هم درسته ؟ یه پنجره هم داره اشپزخانه لطفا رنگ پرده رو هم پیشنهاد کنید ممنون

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
15 دی 1399 10:13
پاسخ به  فاطمه هاشمی

با سلام
بله انتخاب درستی داشتید.
پرده سفید یا اگه تمایل دارین زرد.
اگر جای شما بودم زرد رو انتخاب میکردم ک کمی به آشپزخونه انرژی بده.

مریم حبیبی
مریم حبیبی
06 دی 1399 11:06

متریال انتخابی ام دی اف هست لطف کنین نوع دستگیره رو هم راهنمایی کنین

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
06 دی 1399 19:43
پاسخ به  مریم حبیبی

با سلام
بستگی به سلیقه خودتون داره.. می تونید برای آشنایی بیشتر با انواع دستگیره آشپزخانه مطلب زیر را مطالعه بفرمایید.
https://b2n.ir/325798

مریم حبیبی
مریم حبیبی
06 دی 1399 11:04

سلام آشپزخونه ۳ در ۳ هست و دنگ سرامیک وسط کرم قهوه ای هست و سرامیک های بالایی چهارخونه کرم قهوه ای رنگ کف کرم ملایم هست رنگ وسایل ام سفید هست
من خیلی دوست دارم رنگ سفید نقره ای انتخاب کنم به نظرتون با توجه به رنگ قهوه ای و کرم سرامیک دیوار و کف خوب در میاد یا نه
خواهش میکنم زودتر راهنمایی کنید امروز باید رنگ انتخاب کنم
ممنون از مطالب فوق العاده سایتتون

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
07 دی 1399 09:37
پاسخ به  مریم حبیبی

سلام
سفید به تنهایی..
اگه رنگ دوم انتخاب میکنین سفید را با کرم عسلی بسیار کم ست کنید.
سفید رو با نقره ای ست نکنید برای فضایی که رنگهای کرم و قهوه ای داریم.

زهرا
زهرا
11 اردیبهشت 1401 21:00

سلام من اشپزخانه ام بزرگه…حدود۲۰ متر..۳ در۶ متر…نوردهی خوبی هم داره..رنگ اصلی کابینت سفید انتخاب کردم…رنگ دوم طوسی بزنم..یا طلایی ..لطفا راهنمایی کنید ممنون.. درضمن رنگ پرده و مبل من هم طوسی متوسط هستن…

پری
پری
13 آذر 1399 11:13

سلام وقت بخیر
وسایلم آشپزخونه (ماشین ظرفشویی ماشین لباسشویی ماکروفر یخچال)سیلور هستند،سرامیک های کف هم طوسی هستند لطف میکنید بابت رنگ کابینت و بین کابینتی راهنماییم کنید

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
18 آذر 1399 21:30
پاسخ به  پری

با سلام
کابینت ترکیبی خاکستری با سفید بنظر شیک میرسه، چه متریالی می خواید استفاده کنید؟

سمیه
سمیه
09 آبان 1399 02:43

سلام من کابینت ام دی اف قهوه ای روشن و سوخته دارم میخوام یه ردیف بالاش کابینت اضافه کنم ست وسایل برقیمم سیلوره به نظرتون فایبرگلاس سفید برای ردیفی که میخوام اضافه کنم خوبه؟؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
11 آبان 1399 09:21
پاسخ به  سمیه

با سلام
باید کارشناس حضوری بازدید کنند تا بهتر مشورت بدهند. می‌توانید درخواست خود را در سایت ثبت کنید.
https://b2n.ir/257945

میثم
میثم
06 آبان 1399 23:11

سلام وقت بخیر
من کاشی دیوار آشپزخونه ام رنگ استخوانی هست
سرامیک کف طوسی
کابینت ترکیبی می‌خوام بزنم ،به نظر شما از چه رنگهای استفاده کنم بهتره؟

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
11 آبان 1399 09:01
پاسخ به  میثم

سلام
ترکیب رنگ ها سلیقه است و نمی توان در کامنت پاسخ دقیقی داد.
اما برای دریافت ایده می توانید به مدل های کابینت در قسمت مقالات سایت مراجعه بفرمایید و از مدل های اونجا ایده بگیرید.
نکته تعیین کننده نوع کابینتی است که می خواهید استفاده کنید. کابینت مدرن یا کلاسیک.
هر کدام از این دو مدل رنگبندی های متفاوتی دارد. و می تونید رنگبندی رو با توجه به نیاز و سلیقه اتون انجام بدهید.
توصیه ما طراحی 3بعدی قبل از اجرای کار است که به طور ملموس بتونید رنگ های مختلف را مقایسه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با کارشناسان سایت تماس بگیرد یا شماره خود را در سایت ثبت کنید تا همکارانم با شما تماس بگیرند.

ساغر
ساغر
13 مهر 1399 15:18

سلام. وقت شما بخیر. ممنون از سایت خوبتون. یخچال و ماشین لباسشویی من نقره ای هستن. می‌خوام کابینت MDF بزنم. ممنون میشم راهنمایی کنید کابینت چه رنگی بزنم.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
21 مهر 1399 22:40
پاسخ به  ساغر

سلام
سفید با ۲۰ درصد سیلور اکریل دار.
یا سیلور ۸۰ درصد نوک مدادی ۱۵ تا ۲۰ درصد .
سفید کاملا سفید هم خوبه، ولی همه هایگلاس باشه.

علی
علی
10 مهر 1399 14:49

سلام. بسیار ممنونم بابت مطالب بسیار مفیدتون. بین کابینتی کرم و نسکافه بصورت دو نوار مساوی و کف آشپزخونه کرم و نسکافه س بصورت شطرنجی. بالای کابینت تا سقف هم کرم. انتخابم برا کابینت هایگلاس سفید اکریل داره. لطف کنید اگه انتخابم اشکالی داره بفرمایید.

پشتیبانی سلام ساختمان
ادمین
پشتیبانی سلام ساختمان
21 مهر 1399 22:28
پاسخ به  علی

با سلام
شما انتخابی عالی داشتید.

محمد
محمد
31 شهریور 1399 10:13

سلام ببخشید من یه آشپزخانه ۳.۳۰ در ۳.۸۰ دارم رنگ سرامیک بین کابینتها طوسی هستش و رنگ کف سفید صدفی خواستم بدونم بنظر شما کابینتها رو چه ترکیبی بزنم که خوب و خوشگل باشه. در نظر داشته باشید که ارتفاع کابینتهای پایین ۹۰ سانتیمتر و ارتفاع بالایی ها ۱ متر هستش ممنونم از راهنماییتون

salamsakhteman
salamsakhteman
07 مهر 1399 08:05
پاسخ به  محمد

سلام
سفید و سیلور اکریل دار انتخاب خوبی می تونه باشه.

کاوسی
کاوسی
24 شهریور 1399 20:15

سلام.وقت بخیر.خواهش میکنم من رو راهنمایی بفرمایین که عجله دارم.
یخچال و لباسشویی و ظرفشویی و وسایل برقی من سفید هستن.سرامیک کف هم سفید هستش و سرامیکهای بین کابینتها هم قهوه ای روشن و کرم هست.و در تراس هم توی آشپزخونه ام هستش. خونم ۷۰ متره و آشپزخانه کوچکی دارم و آپارتمان طبقه اول هست.پرده هام طوسی هستن و مبل هام طوسی و کفی آن طوسی و صورتی بصورت راه راه . و کلا وسایل پذیرای طوسی و صورتی سفید هستن.فرشهام هم زمینه طوسی دارن و گلهای صورتی. و کاغذ دیواری هام هم سفید و دو دیوار هم طوسی کم رنگ هستش .کابینتهام طرح پله ای هست وهایگلاس agt رنگ سفید و طرح چوب کد ۳۹۷ رو انتخاب کردم و دیروز که ورقه کامل کد ۳۹۷ رو دیدم به نظرم انگار قشنگ نبود میخواستم بدونم از نظر تخصصی این رنگهایی که انتخاب کردم خوبه یا سفید و طوسی انتخاب کنم ؟ البته بیشتر کابینتهام سفید میخوره و فقط پله ای ها و یه مقدار از جزیره برای ناهارخوری این طرح چوب استفاده میشه .الان خیلی دو دل شدم که سفید طوسی بزنم یا سفید وطرح چوب ؟؟؟ که به وسایل بیاد.راهنماییم کنید ممنون میشم . درهای اتاقها و ورودی هم قهوه ای هستن .و بالای سر جزیره هم چراغ های آویزی ۳عدد هست که دو عدد طوسی و یک عدد صورتی هستش.به نظرتون چی انتخاب کنم که به وسایل بیاد و کسل کننده نباشه.مچکرم

salamsakhteman
salamsakhteman
26 شهریور 1399 20:31
پاسخ به  کاوسی

سلام و عرض ادب
انتخابتون عالیه. رنگ گرم قهوه‌ای وسط رنگ‌های خنثی‌یی که فرمودین گرمای خاصی به آشپزخونه میده و با رنگ درب‌‍ها هم ست هست.
تردید نکنین عالی بودین توی انتخاب.

کریمی
کریمی
19 مرداد 1399 18:07

سلام. آشپزخانه من 3/5 در 4/5 هست. کفپوش سرامیک به رنگ کرم خیلی ملایم هست. برای کابینتها خودم رنگ نقره ای با رنگ چوب یا سفید با رنگ چوب یا ترکیب این سه رنگ دوست دارم. ولی نمیدونم با کفپوش کرم هماهنگی داره؟ لطفا درباره این ترکیب رنگ و نسبتهاش راهنمایی کنید. آشپزخانه پنجره هم داره. ,,ضمنا رنگ کرم برای کابینت دوست ندارم.

کریمی
کریمی
19 مرداد 1399 18:55
پاسخ به  کریمی

وسایل آشپزخانه سیلور هست.

salamsakhteman
salamsakhteman
28 مرداد 1399 19:20
پاسخ به  کریمی

سلام
سفید با رنگ چوب بهتر ست میشه با کف پوش تون ولی سیلور همخوانی ندارد.

M
M
15 مرداد 1399 21:10

سلام .من میخوام آشپزخونه رو که یه دیوارش دوپنجره داره ،کابینت هایگلاس سفید ومشکی بزنم
البته سفیدش اکریل داره ومشکی هم ماته .
بنظرشما انتخاب خوبیه؟یا تغیرش بدم؟؟آشپزخونم حدود۱۲ متری هستش.وسایل آشپزخونم هم بیشتر سفیده ،با گاز استیل وهود مشکی هستش
لطفا راهنمایی کنید ممنون

salamsakhteman
salamsakhteman
28 مرداد 1399 19:13
پاسخ به  M

سلام
مشکی با سفید کنتراست خیلی بالایی داره و کار ریسکی ای هست.
ولی میزان استفاده لز رنگ مشکی رو خیلی کم بگیرید.
پیشنهاد ما سفید با سیلور اکریل داره.

علیرضا
علیرضا
30 تیر 1399 19:20

سلام
اشپزخونه ما چهارده متر میخوام کابینت ام دی اف بارنگ سفید و قهوای بزنیم هنوز کفش کاشی نداره چه رنگی باشه بهتره ودیگه اینکه دیوار سمت چپ آشپزخونه یه پنجره داره میشه راهنمایی کنید برا اوپن هم اگه میشه یه طرحی برام بفرستید ممنون از لطفتون

salamsakhteman
salamsakhteman
02 مرداد 1399 20:00
پاسخ به  علیرضا

سلام
رنگ کف طیفی از استخوانی تا قهوه ای روشن میتونه بکار گرفته بشه که با ترکیب سفید قهوه‌ای بیاد.
بهترین پیشنهاد مون راهنمایی گرفتن از مجریان حرفه ای سلام ساختمانِ تا در محل بهتون بهترین مشورت رو بدن از نزدیک و با بررسی دقیق محل و صحبت با خودتون
بنظر ما در سایت ثبت نام کنین تا خدمتتون برسند.

سمیه
سمیه
28 تیر 1399 12:04

سلام سرامیک من کرمه و دو دوار کلا کابینت میش و نصف یکی از دیوارها که بعد از اول وروردی سالته و دیوار روبرو هم پنجره اس
ساید و ظرفشویی فقط داخل اشپزخانه است نقره اس و گاز و هود و ماکرو و فر سیاه بنظر شما هماه سفید چه رنگی انتخاب کنم؟
سفید ههی گلاس باشه یا مات؟

salamsakhteman
salamsakhteman
28 تیر 1399 18:49
پاسخ به  سمیه

سلام
هایگلاس به این ترکیبی که فرمودین بیشتر میاد. فقط هایگلاس با کیفیت لطفاً استفاده کنید.

ملیحه
ملیحه
25 تیر 1399 10:23

سلام روزتون بخیر
وسائل آشپزخونم سیلوره،میخوام کابینت سیلور انتخاب کنم،به نظر شما کف پوش چه رنگی باشه خوبه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

عابدینی
عابدینی
17 تیر 1399 18:07

سلام. من آشپزخونم حدود ۱۲ متر هست فرو ماکروفرم مشکی عست و یخچال و ماشین لباسشویی و ظرف شوییم هم سیلور هست. بقیه وسایل منزل ام هنو انتخاب نکردم و دستم بازه. هایگلاس سفید میخوام بزنم برای زنگ دومش راهنمایی میخوام.

salamsakhteman
salamsakhteman
21 تیر 1399 11:55
پاسخ به  عابدینی

سلام
فکر میکنم سیلور خش برای رنگ دوم بهترین گزینه‌اتون باشه ولی بیشتر از ۲۰ درصد استفاده نفرمایید.
هایگلاس سفیدتون رو هم اکریل دار انتخاب بفرمایید.

علی
علی
24 خرداد 1399 17:52

سلام من میخوام آشپزخونه رو کابینت بزنم ولی توی انتخاب رنگ احتیاج به کمک دارم آشپزخونه ۳ متری وکفپوش طرح چوب کاشی یخچال و ماشین لباسشویی هم سیلور،میشه لطف کنید و راهنمای کنید ممنونم

salamsakhteman
salamsakhteman
25 خرداد 1399 08:42
پاسخ به  علی

با سلام
هایگلاس سفید و نقره ای اکریل دار. یا سفید و سیلور براق. و یا سفید و سیلور خش دار.
و یا ام دی اف سفید برجسته با نقره ای.

جزايري
جزايري
11 خرداد 1399 20:25

سلام کابینت اشپزخانه من هایگلاس سفید بدون دستگیره هست و فر گاز و ماکرو مشکی برأی صفحه روی کابینت و کانتر و پشت گاز کوارتز مشکی خوب میشه ؟ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

فریده
فریده
31 اردیبهشت 1399 10:59

سلام تازه خونه خریدم به غیرازلوازم آشپزخانه ام که همشون سفیدهستن مابقی رومیخوام عوض کنم چه ترکیب رنگ کابینتی روانتخاب که هم مدرن باشه وهم جذاب لطفا برای نورپردازی هم بهم ایده بدید

salamsakhteman
salamsakhteman
06 خرداد 1399 08:14
پاسخ به  فریده

سلام
رنگ پایه‌ی سفید یا سیلور، رنگ خوبی برای آشپزخونه خواهد بود.
از اونجا ک می‌فرمایید کار مدرن می‌خواهید داشته باشید پیشنهاد ما هایگلاس سفید یا هایگلاس سیلور است که می‌تواند همین رنگ‌ها اکریل دارش هم استفاده شود.
متنها اگه رنگ دومی هم خواسته باشین استفاده کنین باید بدونیم بقیه وسایلتون چه بازه‌ی رنگی دارند.
هرچند که ترکیب سفید و سیلور هم جالب میشه ولی باید کاشی بین کابینت هم در همین محدوده ی رنگی باشه.

زهره
زهره
26 اردیبهشت 1399 10:58

سلام
من بین کابینتی کرم ،قهوه ای دارم می خواهم ببینم چه رنگ کابینتی انتخاب کنم که هم به این بخوره وهم رنگ جدید باشد (های گلاس)

salamsakhteman
salamsakhteman
28 اردیبهشت 1399 08:25
پاسخ به  زهره

سلام
هایگلاس، کرم بیانکو.

کرم استخونی روشن، میتونید با رنگ عسلی یا قهوه‌ای روشن ست کنید.

Zahra
Zahra
14 اردیبهشت 1399 17:20

سلام من وسایل آشپزخونم نوک مدادی و فرشم تخته سرمه ای آشپزخونم حدود12 متر که میخوام کابینت کنم میشه راهنماییم کنید چه طیف رنگی واسه کابینت استفاده کنم که ست باشه؟

سهیلاا
سهیلاا
31 فروردین 1399 13:15

سلام من میخوام واسه اشپزخونه کابینت بزنم کفپوش آشپزخونم طرح چوبه و اندازه اشپزخونه هم زیاد بزرگ نیست، یکیم که ماشین لباشیویی و یخچالمم سیلوره. نور دهی تقریبا مناسبیم داره، چه رنگی بزنم قشنگ میشه

salamsakhteman
salamsakhteman
07 اردیبهشت 1399 11:12
پاسخ به  سهیلاا

سلام
های گلاس سفید با حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد رنگ دوم که قهوه‌ای روشن یا عسلی هستش که میتونه ترکیب خوبی با کف ایجاد کنیم، ولی انتخاب دیگه میتونه سفیده براق یا همون هایگلاس بعلاوه سیلور متالیک باشه که سیلور متالیک بهتره بیشتر از ۲۰ درصد نداشته باشید این ترکیب با یخچال و ماشین ها تون هماهنگی بهتری دارد.

پوریا بندانی
پوریا بندانی
06 بهمن 1398 18:42

سلام ترکیب رنگ نقره ای براق و سفید برا اشپزخونه آیا افسرده هست یانه؟انتخاب کردم این رنگارو فقط راهنمایی میخاستم ببینم چطوره این مدل رنگ من مدلهای زیادی رو دیدم ولی واقعا قشنگه و روح داره بی روح نیست رنگش راهنمایی شمارم میخام ببینم

salamsakhteman
salamsakhteman
08 بهمن 1398 11:03

سلام
انتخابتون فوق العاده است.اتفاقاً رنگ سفید بهترین انتخاب رنگ هستش که میشه به کار برد. فضا رو بزرگتر نشون میده. و رنگ دومتون هم خیلی خوبه.
اگر هایگلاس می خواید کار کنید پیشنهاد ما به شما رنگ سفید اکلیل دار و نقره ای اکلیل دار می باشد.ترکیب نقره ای بیشتر از 20 درصد نباشه که کار خیلی تیره نشه و این ترکیب رنگ کنتراست خوبی داره، اصن تردید نکنید.
اگر مجریتون قابل قبول و حرفه ای باشه که انشاءا… خواهد بود، می تونید اجرای خوبی داشته باشید.

لیدا لطفی
لیدا لطفی
19 دی 1398 11:05

سلام، روز بخیر ، میخواستم درمورد رنگ کابینتا راهنمایی بگیرم، من مبلام سبز آبی روشنه و فرش و پرده تناژ قرمز نارنجی و رنگ چوبام تناژ قهوه‌ای، خواستم بدونم کابینتای سفید با چه رنگی ست کنم قشنگه؟ تمام وسایل درشت آشپزخانه ام سفیده، گفتم یه تضادی ایجاد کنم و سفید تک رنگ نباشه شاید بهتر باشه

salamsakhteman
salamsakhteman
28 دی 1398 08:38
پاسخ به  لیدا لطفی

سلام
به نظر سفید رو با قهوه ای روشن ست کنین ترکیب بهتری باشه.
با رنگهای دیگه ای میشه ست کرد ولی با توجه به تعداد رنگی که دارین بهتره رنگ دیگه ای اضافه نشه به محیط.

شهلا
شهلا
02 دی 1398 11:13

سلام ممنون از مطالب خوبتون.آشپزخونه من کوچیگه عرضش ۳متره بین ترکیب رنگ گلاس سفید قهوای یا سفید نسکافه ای موندم.میشه کمکم کنید؟

salamsakhteman
salamsakhteman
05 دی 1398 12:40
پاسخ به  شهلا

سلام
هر دوی ترکیب‌هایی که فرمودین خوبه ولی باید بقیه رنگ‌بندی منزل رو در نظر بگیرید.
سفید نسکافه ای نسبت به سفید قهوه‌ای کنتراست کمتری داره و انتخاب تون بهتره با توجه به بقیه لوازم و فضاها باشه.

الی
الی
21 مهر 1398 09:43

سلام، میشه بفرمایید اگه یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی سفید باشند بهتره کابینت سفید قهوه‌ای باشه یا کرم قهوه‌ای؟ اصلا دوست ندارم دیوار سالن سفید باشه، آشپزخانه و سالن هم به هم وصلند

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
21 مهر 1398 16:34
پاسخ به  الی

سلام
با توجه به لوازم آشپزخونه‌اتون که رنگ سفید دارند، بهتره از رنگ کرم و قهوه‌ای استفاده کنید. البته نه رنگ خیلی تیره، بعد هم انتخاب رنگ آشپزخانه باید طوری باشه که به دکوراسیون منزلتون بیاد و با مبل‌ها و پرده‌ی پذیرایی تقریباً ست بشه.برای رنگ کرم و قهوه ای که بخواید رنگ ملایمی داشته باشه باید هایگلاس کار کنید چون این طیف ملایم رنگ را برای ام دی اف نداریم. می توانید برای رنگ کرم از هایکلاس بیانکو مارک AGT استفاده کنید که یک نوع کرم استخوانی محسوب میشه و از یک رنگ قهوه ای که رنگش متمایل به عسلی باشه.

مهناز
مهناز
08 فروردین 1398 13:38

سلام من می خوام آشپزخونم کابینت بزنم ومی خوام رنگ سفید استخوانی بزنم، برا ترکیب رنگ دومی نمی دونم چه رنگ براش خوبه لطفاً راهنمایی کنید.

علی یگانه
علی یگانه
23 دی 1397 22:56

کدوم برند ام دی اف خوبه؟ منظورم اینه ام دی اف کدوم شرکت رو بخریم؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
26 دی 1397 16:07
پاسخ به  علی یگانه

با سلام
بیشتر برندهای ایرانی، برندهای خوبی هستند که می تونید ازشون استفاده کنید و کیفیت های خوب و قابل قبولی دارند. مثل ام دی اف شرکت آریا، آرین، پویا، پاک چوب، چهل ستون، نقطه، طراوات و…