کابینت آشپزخانه سفید 2020 – 25 مدل جدید از ترکیب رنگ های سفید

46
11287
کابینت آشپزخانه سفید، مدل های شیک از یک رنگ دوستداشتنی کابینت
کابینت آشپزخانه سفید، مدل های شیک از یک رنگ دوستداشتنی کابینت

اینجا میخواهیم ابتدا در مورد کابینت ام دی اف و کابینت های گلاس سفید صحبت کنیم و سپس ببینیم که این کابینت ها با چه رنگ هایی میتونن ترکیب بشن و نمای قشنگی برای یک آشپزخانه سفید در حد آشپزخانه های سال 2020 ایحاد کنن. در ادامه ی مطلب تعدادی از عکس ها و مدل های برگزیده و جذاب رو باهم بررسی میکنیم.

 1. رنگ سفید، القای حس پاکی
 2. کابینت هایگلاس و ام دی اف سفید 2020
 3. کابینت هایگلاس و ام دی اف سفید قهوه ای
 4. کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طلایی
 5. کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طوسی

رنگ سفید کابینت، القای حس پاکی

رنگ سفید کابینت رنگ بسیار پرطرفداری در طراحی دکوراسیون داخلی ست. حتی در سال 2020 هم احتمالاً این رنگ پرطرفدارترین رنگ برای کابینت ها خواهد بود. این رنگ درخشان و پرنور و آرامش دهنده و نشون دهنده ی تمیزی و پاکیه و سردی و بی روحی رو القا میکنه. یکی از دلایلی که کادر پزشکی بیمارستان ها از رنگ سفید استفاده می کنن اینه که این رنگ حس پاکیزگی میده. یکی از خوبی های سفید و به طور کلی رنگ های روشن اینه که فضا رو باز و بزرگ نشون میده. برعکس رنگ های تیره که با استفاده از اون ها، یک فضا کوچیک تر از اون چیزی که هست به نظر میاد. این ویژگی در آشپزخانه های کوچیک خیلی پراهمیته.

کابینت آشپزخانه سفید سفید رنگی خنثی ست و به عنوان پس زمینه ی خیلی از رنگها بکار میره. به طور کلی میتونیم سفید رو در هرجایی و درکنار هررنگی به عنوان ترکیب به کارببریم. این ترکیب به خصوص با رنگ های گرم حس خیلی خوبی رو منتقل میکنه. البته استفاده افراطی از این رنگ ممکنه سرد و کسل و منزوی کننده باشد. میتونیم برای اینکه سردی سفید رو بگیریم، کنارش از طرح چوب یا طرح های طبیعی یا حتی از طیف های مختلف رنگ استفاده کنیم. در کنار سفید، جلوه ی این رنگ ها و طرح ها بیشتر میشن. سفید شامل طیف گسترده ای از رنگ هاست. مثل سفید ساده که به دو صورت براق و مات بکار میره، شیری، استخوانی، که مقداری مایل به زرد است، سفید عاجی، سفید مرمری، سفید صدفی و … که استفاده از این ترکیبات رنگی سفید در کنار رنگ هایی مثل نقره ای، قهوه ای، طلایی و … جذابیت خیلی زیادی ایجاد میکنه.

کابینت های گلاس و ام دی اف سفید 2020 سرد یا هیجان انگیز؟!

در مورد سفید صحبت کردیم و گفتیم که کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی داره. حالا میخوایم مدل های های گلاس و ام دی اف که ترکیب سفید با رنگ های دیگه رو دارن ببینیم و به سوال بالا جواب بدیم که واقعاً سفید با وجود سردی ذاتی، میتونه ایجاد یک فضای هیجان انگیز کنه یا نه؟! برای دیدن مدل های بیشتر میتونید مطلب جدیدترین مدل کابینت 2019 و 2020 رو ببینید.

کابینت های گلاس رنگ سفید طوسی

کابینت های گلاس و ام دی اف سفید قهوه ای

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای عکس بالا یک ترکیب سفید با قهوه ای رو نشون میده که این ترکیب متداوله؛ یک نمونه از کابینت های زیبای سال 2020. رنگ قهوه ای در دکوراسیون داخلی رنگ پرکاربردیه مخصوصا رنگ قهوه ای که تداعی کننده ی طرح چوب باشه. رنگ سفید هم همینطور. ترکیب این دو رنگ ایجاد نمای زیبایی میکنه. یکی از دلایل ایجاد ترکیب زیبا توسط این دوتا رنگ اینه که قهوه ای برعکس سفید رنگی گرمه و در کنار سفید یک تعادل دلنشین ایجاد میکنه. در طرح بالا هم دلنشینی این ترکیب رو میشه مشاهده کرد.

کابینت سفید قهوه ای اهواز

تصویر بالا یکی از نمونه کارهای کابینت سازهای سلام ساختمان است که در اهواز و توسط دکوراتور بهروز اصغرنژاد حسن آبادی ساخته شده.

کابینت سفید قهوه ای اهواز 2

در این تصویر و تصویر بعدی، دو نمای متفاوت از کابینت اهوازی ما رو که ترکیبی از ام دی اف سفید با قهوه ای است رو مشاهده می‌کنید.

کابینت سفید قهوه ای اهواز 3

همونطور که می‌بینید کار در عین سادگی بسیار شیک و با کیفیت است.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای تهران

تصویر بالا هم یک نمونه دیگه کابینت هایگلاس سفید با ام دی اف قهوه ای رو نشون میده که توسط دکوراتور سلام ساختمان آقای علی قجری در تهران اجرا شده.

اپن آشپزخانه جزیره طرح بالا یک طرح مدرن سفید قهوه ای است. جزیره ی چوبی باعث کاهش یکنواختی محیط شده و گرمای خوبی به محیط داده. این آشپزخانه از اونجایی که رنگ غالبش سفیده، خیلی راحت و بدون نگرانی از دلگیری فضا، میشه نورپردازی داخلش رو انجام داد.

کابینت آشپزخانه مدرن یک طرح مدرن از کابینت های گلاس با رنگ های سفید و قهوه ای. البته اینجا کابینت و جزیره کاملاً سفیده و رنگ قهوه ای کفپوش خونه باعث شده تا ما این ترکیب رو ببینیم. انصافا در اینجا خیلی چشم نواز شده.

دو عکس زیر نمونه کاری یکی از چندین کابینت ساز سلام ساختمان در کرج است.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای کرج

همونطور که در تصویر بالا میبینید، در این آشپزخانه کابینت به رنگ سفید با رنگ قهوه ای (طرح چوب) ترکیب شده و با توجه به طراحی مدرنی که داره، کار با کیفیتی از آب درومده.

کابینت ام دی اف سفید قهوه ای کمرنگ کرج

عکس بالا هم فضای داخلیِ آشپزخونه قبلی رو از نمایی نزدیک تر نشون میده. این کابینت آشپزخانه با تم کلیِ سفید رنگ، یکی از نمونه کارهای آقای مهدی باشرف دکوراتورِ سلام ساختمان در کرج است.

بریم سراغ یکی دیگه از نمونه کارهای کابینت سازهای سلام ساختمان:

کابینت هایگلاس سفید قهوه ای گیلان

این کابینت با شکوه توسط آقای حامد آزادی فر کابینت ساز سلام ساختمان در گیلان اجرا شده. همونطور که می‌بینید در این آشپزخانه از هایگلاس سفید و ام دی اف برجسته طرح چوب قهوه ای تیره استفاده شده.

کابینت هایگلاس سفید قهوه ای

کابینت گیلانی سفید قهوه ای رو در تصویر بالا از نمایی دیگر مشاهده می‌کنید.

کابینت چوبی کلاسیک طرح بالا نه هایگلاسه و نه ام دی اف اما از جهت ترکیب رنگی، همون چیزیه که ما میخوایم. ترکیب رنگ سفید و قهوه ای در کنار یک رنگ سوم!! معمولاً رنگ هایی مثل سبز، کمتر در کنار رنگ های دیگه قرار میگیرن و ترکیباتشون کم استفاده ست اما اینجا میبینیم که این سه تا رنگ چقد زیبا در کنار هم قرار گرفتن. البته احتمالاً طرح کلاسیک کابینت ها در ایجاد این زیبایی تأثیر داشته و ممکنه یک طرح مدرن با این ترکیب به این زیبایی نشه.

کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طلایی

ام دی اف سفید طلایی بعد از چند مدل بررسی طرح های سفید قهوه ای، میرسیم به ترکیبات مختلف سفید و طلایی در این آشپرخانه، ترکیب سفید-مشکی رو داریم که با دستگیره ها و شیرطلایی، حسی از لوکس بودن رو منتقل می کنه. شاید یکی از بهترین های سال 2020 باشه.

کابینت سفید طلایی

در این کابینت آشپزخانه نیز یک مدل دیگه از کابینت سفید طلایی رو مشاهده می‌کنید. این کابینت از هایگلاس سفید با دستگیره های طلایی ساخته شده.

کابینت سفید طلایی تهران

سازنده‌ی این کابینت، یکی از ده‌ها کابینت ساز ما در تهارن یعنی آقای رضا جوادپور است.

کابینت مدرن سفید طلایی باز هم کابینت های گلاس سفید طلایی. دستگیره ها، چراغ ها و پایه های صندلی طلایی باعث میشن در این فضای مملو از رنگ سفید، طرح های ظریف طلایی باعث چشم نوازی طرح کلی آشپزخانه بشن. به طور کلی از رنگ طلایی به همین سبک استفاده میشه. یعنی به مقدار کم و بسیار ظریف. چون ما عادت کردیم که طلا رو به صورت ظریف و باریکه هایی مثل انگشتر و دستبند و … ببینه و ازش لذت ببره. همین مقدار از رنگ طلایی، سردی سفید رو گرفته و به محیط درخشندگی و گرمی می بخشه.

آشپزخانه مدرن سفید مشکی اینجا هم از رنگ طلایی مثل بقیه ی طرح ها، به مقدار کم و در حاشیه ی در کابینت و هود استفاده شده. آشپزخانه ی مدرن با قسمت های منحنی مثل هود، لوستر و صندلی که باعث ملایمت فضا شدن. یک طرح لوکس برای سال 2020.

کابینت آشپزخانه بدون دستگیره برخلاف طرح های قبلی، اینجا از رنگ طلایی به اندازه ی کم استفاده نشده و دارای صفحات طلایی در آشپزخانه هستیم. این طرح حسی از لوکس بودن رو به ما منتقل میکنه و شایسته انتخاب برای سال 2020 واسه یک طراحی خاص است.

کابینت مدرن سفید طلایی باز هم یک مدل سفید طلایی با بخش های طلایی نسبتا زیاد. این طرح بااینکه ممکنه از طرح قبلی کاربردی تر باشه اما باز هم معایب طرح قبلی رو داره.  

آشپزخانه جزیره ای رنگ طلایی در کابینت جزیره با رویه ی سفید. طرحی نسبتاً کم کاربرد ولی زیبا در نگاه اول.

کابینت های گلاس و ام دی اف سفید طوسی

  کابینت آشپزخانه سفید طوسی خب الان میرسیم به ترکیب سفید-نقره ای. این ترکیب به صورت سفید-نقره ای و سفید طوسی توی آشپزخانه ها بکار میره. رنگ نقره ای جزء طیف روشن و براق رنگ طوسیه. این رنگ از صدها سال پیش تا همین امسال (2020) مورد استفاده بوده. توی چندتا عکس بعدیمونم چندمدل از این ترکیب رنگ رو بررسی میکنیم. به طور کلی رنگ طوسی در دید مردم به عنوان یه رنگ افسرده و کسل شناخته میشه که البته بررسی میکنیم که این دید فقط گاهی درسته و میشه این حس رو از بین برد. توی کابینت بالا با اینکه رنگ کابینت ها طوسیه اما اون حس کسالت و خفگی و افسردگی رو منتقل نمیکنه. چون سایر اجرای آشپزخونه ترکیب رنگ خوبی دارن. پنجره های بزرگ و نمای آجری دیوار روبرو و کفپوش قهوه ای و طرح سفید روی کابینت مجموعه ی این ترکیب چشم نواز رو میسازن.

کابینت هایگلاس سفید طوسی شاهرود

در این آشپزخانه رنگ سفید و طوسی بصورت تقریبا برابر استفاده شده و متریال هایگلاس بکار رفته. همونطور که می‌بینید کابینت در عین سادگی زیباست. این کابینت آشپزخانه توسط دکوراتور سلام ساختمان آقای مجتبی سعدی در شاهرود ساخته شده.

حتماً میدونین که سلام ساختمان میتونه بهترین دکوراتورهای شهرتون رو بهتون معرفی کنه. کابینت سازهایی که وارد سیستم سلام ساختمان شدن بصورت مداوم ارزیابی میشن و نمونه کارها و نظرات مشتریانشون در صفحه شخصی شون در سایت سلام ساختمان منتشر میشه. بنابراین دسترسی شما به سوابق طیف وسیعی از کابینت سازها براحتی در سلام ساختمان فراهم شده.

کابینت آشپزخانه لوکس رنگ غالب در اینجا طوسی تیره است. این رنگ حس ثبات و سادگی داره و لوکس بودن رو منتقل می کنه. البته این رنگ اگه زیاد بکار بره میتونه باعث ایجاد احساس کسالت بشه بنابراین توی ساختمان های مسکونی کمتر بکار میره. در اینجا سفیدی باعث سردی فضا شده که این سردی به وسیله ی رنگ طوسی تیره، ازبین رفته چونکه این رنگ به محیط اطرافش گرما میده.

آشپزخانه مدرن یادتونه گفتم یه ترکیب رنگ زیبا در کنار رنگ طوسی روشن، میتونه سرمای محیط رو کم کنه؟ اینجا روببینین. یه ترکیب رنگ سرد که میتونه حس افسردگی و کسالت رو به ما منتقل کنه. حتی اون طرح چوب هم کمکی به گرما بخشی آشپزخانه نکرده. یکی ازدلایلی که اون خرگوش سبز رنگ جلب توجه میکنه همینه.  

کابینت سفید طوسی

در عکس بالا هم کابینت سفید طوسی که توسط سامان فارسی یکی از دکوراتورهای سلام ساختمان در تهران اجرا شده رو مشاهده می‌کنید.

کابینت ام دی اف سفید طوسی

کابینت ام دی اف سفید طوسی ساده رو در تصویر بالا می بینید. البته رنگ سرامیک کف و کاشی های بین کابینت چندان با ترکیب رنگ کابینت همخوانی نداره. موضوعی که اگه بهش توجه می شد ترکیب رنگ بهتری رو ایجاد می کرد.

کابینت سفید نقره ای سفید با بخش های کوچیکی از نقره ای. کف چوبی باعث ایجاد شور و نشاط توی این آشپزخانه شده. یک طرح معمولی و ساده.

کابینت آشپزخانه سفید قهوه ای سفید-طوسی با طرح چوب. یک طرح تکراری ولی جذاب و چشم نواز. طرحی که تعادل بین  گرما و سرمای محیط داخلش رعایت میشه به شرطی که هرکدوم از این رنگ ها به مقدار متناسب بکار برن.

کابینت آشپزخانه قرمز کابینت قرمز 2020 اینجا توجه شما رو هم به خودش جلب کرد. نه؟ علتش اینه که ترکیب ترکیب رنگ کابینت های گلاس سفید طوسی یک محیطی ایجاد کرده که رنگ های دیگه به چشم میان. مشابه ترکیب سفید- سیاه، این ترکیب رنگ هم باعث مسشه که بقیه ی رنگ هایی که توی این زمینه ی رنگی قرار گرفتن کاملاً به چشم بیان.

اپن جزیره باز هم یک رنگ سوم در زمینه ی سفید-نقره ای. این رنگ بااینکه مثل رنگ قرمز جذاب نیست اما بازهم توی این  زمینه ی رنگی به چشم میاد. البته این نوع ترکیب ها رو همه ی سلیقه ها ممکنه نپسندن و یه سری افراد خاص فقط پسند کنن. در این نمای ریبا، یکی از سبزترین طرح های سال 2020 رو دیدی.

آشپزخانه کلاسیک   مشابه قرمز، رنگ زرد توی زمینه ی سفید و نقره ای کاملا به چشم میاد. یک آشپزخونه ی گرم با رنگ شاد و جذاب.

کابینت آشپزخانه طرح چوب بازهم طوسی و سفید و طرح چوب. البته اینجا طوسی تیره به کار رفته ولی اصلاً آشپزخانه دلگیر نیست. بعلاوه این رنگ باعث ایجاد حس صلابت و قدرت شده. پنجره های بزرگ باعث شده که یک فضای خیلی روشن داشته باشیم و اصلاً نگرانی بابت نور نداشته باشیم.

کابینت با دستگیره دوپیچ رنگ سوم!!! توی زمینه ی سفید و طوسی. اما این بار طوسی تیره به جای طوسی روشن بکار رفته. البته کابینت روبرو طوسی تیره نیست و نقره ای بکار رفته. رنگ نارنجی باعث شادی فضا شده و حس و حال خوبی رو در سال نو (2020) منتقل میکنه.

کابینت آشپزخانه سفید قهوه ای میتونیم بگیم سرد و بی روح! حتی اون پایه های چوبی هم زیاد نتونستن باعث گرما بخشیدن به محیط اینجا بشن.

کابینت سفید طوسی نورپردازی خیلی خوب در یک فضای لاکچری نسبتاً سرد. البته رنگ کف و اون رنگ های داخل دکور، باعث کاهش کسالت آوری محیط شدن.

کابینت هایگلاس سفید یک طرح های گلاس نسبتاً متعادل با کف طرح چوب. این طرح میتونه برای آشپزخانه های کوچک مناسب باشه. از اونجایی که مجموعه ی رنگ ها توی این آشپزخانه روشن هستن، نورپردازی این محیط کار نسبتاً راحتیه و از نظر روشنایی مشکلی نداره.

46 دیدگاه‌ها

 1. سلام وقت بخیر
  من کاشی دیوار آشپزخونه ام رنگ استخوانی هست
  سرامیک کف طوسی
  کابینت ترکیبی می‌خوام بزنم ،به نظر شما از چه رنگهای استفاده کنم بهتره؟

 2. سلام. وقت شما بخیر. ممنون از سایت خوبتون. یخچال و ماشین لباسشویی من نقره ای هستن. می‌خوام کابینت MDF بزنم. ممنون میشم راهنمایی کنید کابینت چه رنگی بزنم.

  • سلام
   سفید با ۲۰ درصد سیلور اکریل دار.
   یا سیلور ۸۰ درصد نوک مدادی ۱۵ تا ۲۰ درصد .
   سفید کاملا سفید هم خوبه، ولی همه هایگلاس باشه.

 3. سلام. بسیار ممنونم بابت مطالب بسیار مفیدتون. بین کابینتی کرم و نسکافه بصورت دو نوار مساوی و کف آشپزخونه کرم و نسکافه س بصورت شطرنجی. بالای کابینت تا سقف هم کرم. انتخابم برا کابینت هایگلاس سفید اکریل داره. لطف کنید اگه انتخابم اشکالی داره بفرمایید.

 4. سلام ببخشید من یه آشپزخانه ۳.۳۰ در ۳.۸۰ دارم رنگ سرامیک بین کابینتها طوسی هستش و رنگ کف سفید صدفی خواستم بدونم بنظر شما کابینتها رو چه ترکیبی بزنم که خوب و خوشگل باشه. در نظر داشته باشید که ارتفاع کابینتهای پایین ۹۰ سانتیمتر و ارتفاع بالایی ها ۱ متر هستش ممنونم از راهنماییتون

 5. سلام.وقت بخیر.خواهش میکنم من رو راهنمایی بفرمایین که عجله دارم.
  یخچال و لباسشویی و ظرفشویی و وسایل برقی من سفید هستن.سرامیک کف هم سفید هستش و سرامیکهای بین کابینتها هم قهوه ای روشن و کرم هست.و در تراس هم توی آشپزخونه ام هستش. خونم ۷۰ متره و آشپزخانه کوچکی دارم و آپارتمان طبقه اول هست.پرده هام طوسی هستن و مبل هام طوسی و کفی آن طوسی و صورتی بصورت راه راه . و کلا وسایل پذیرای طوسی و صورتی سفید هستن.فرشهام هم زمینه طوسی دارن و گلهای صورتی. و کاغذ دیواری هام هم سفید و دو دیوار هم طوسی کم رنگ هستش .کابینتهام طرح پله ای هست وهایگلاس agt رنگ سفید و طرح چوب کد ۳۹۷ رو انتخاب کردم و دیروز که ورقه کامل کد ۳۹۷ رو دیدم به نظرم انگار قشنگ نبود میخواستم بدونم از نظر تخصصی این رنگهایی که انتخاب کردم خوبه یا سفید و طوسی انتخاب کنم ؟ البته بیشتر کابینتهام سفید میخوره و فقط پله ای ها و یه مقدار از جزیره برای ناهارخوری این طرح چوب استفاده میشه .الان خیلی دو دل شدم که سفید طوسی بزنم یا سفید وطرح چوب ؟؟؟ که به وسایل بیاد.راهنماییم کنید ممنون میشم . درهای اتاقها و ورودی هم قهوه ای هستن .و بالای سر جزیره هم چراغ های آویزی ۳عدد هست که دو عدد طوسی و یک عدد صورتی هستش.به نظرتون چی انتخاب کنم که به وسایل بیاد و کسل کننده نباشه.مچکرم

  • سلام و عرض ادب
   انتخابتون عالیه. رنگ گرم قهوه‌ای وسط رنگ‌های خنثی‌یی که فرمودین گرمای خاصی به آشپزخونه میده و با رنگ درب‌‍ها هم ست هست.
   تردید نکنین عالی بودین توی انتخاب.

 6. سلام. آشپزخانه من 3/5 در 4/5 هست. کفپوش سرامیک به رنگ کرم خیلی ملایم هست. برای کابینتها خودم رنگ نقره ای با رنگ چوب یا سفید با رنگ چوب یا ترکیب این سه رنگ دوست دارم. ولی نمیدونم با کفپوش کرم هماهنگی داره؟ لطفا درباره این ترکیب رنگ و نسبتهاش راهنمایی کنید. آشپزخانه پنجره هم داره. ,,ضمنا رنگ کرم برای کابینت دوست ندارم.

 7. سلام .من میخوام آشپزخونه رو که یه دیوارش دوپنجره داره ،کابینت هایگلاس سفید ومشکی بزنم
  البته سفیدش اکریل داره ومشکی هم ماته .
  بنظرشما انتخاب خوبیه؟یا تغیرش بدم؟؟آشپزخونم حدود۱۲ متری هستش.وسایل آشپزخونم هم بیشتر سفیده ،با گاز استیل وهود مشکی هستش
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • سلام
   مشکی با سفید کنتراست خیلی بالایی داره و کار ریسکی ای هست.
   ولی میزان استفاده لز رنگ مشکی رو خیلی کم بگیرید.
   پیشنهاد ما سفید با سیلور اکریل داره.

 8. سلام
  اشپزخونه ما چهارده متر میخوام کابینت ام دی اف بارنگ سفید و قهوای بزنیم هنوز کفش کاشی نداره چه رنگی باشه بهتره ودیگه اینکه دیوار سمت چپ آشپزخونه یه پنجره داره میشه راهنمایی کنید برا اوپن هم اگه میشه یه طرحی برام بفرستید ممنون از لطفتون

  • سلام
   رنگ کف طیفی از استخوانی تا قهوه ای روشن میتونه بکار گرفته بشه که با ترکیب سفید قهوه‌ای بیاد.
   بهترین پیشنهاد مون راهنمایی گرفتن از مجریان حرفه ای سلام ساختمانِ تا در محل بهتون بهترین مشورت رو بدن از نزدیک و با بررسی دقیق محل و صحبت با خودتون
   بنظر ما در سایت ثبت نام کنین تا خدمتتون برسند.

 9. سلام سرامیک من کرمه و دو دوار کلا کابینت میش و نصف یکی از دیوارها که بعد از اول وروردی سالته و دیوار روبرو هم پنجره اس
  ساید و ظرفشویی فقط داخل اشپزخانه است نقره اس و گاز و هود و ماکرو و فر سیاه بنظر شما هماه سفید چه رنگی انتخاب کنم؟
  سفید ههی گلاس باشه یا مات؟

  • سلام
   هایگلاس به این ترکیبی که فرمودین بیشتر میاد. فقط هایگلاس با کیفیت لطفاً استفاده کنید.

 10. سلام روزتون بخیر
  وسائل آشپزخونم سیلوره،میخوام کابینت سیلور انتخاب کنم،به نظر شما کف پوش چه رنگی باشه خوبه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 11. سلام. من آشپزخونم حدود ۱۲ متر هست فرو ماکروفرم مشکی عست و یخچال و ماشین لباسشویی و ظرف شوییم هم سیلور هست. بقیه وسایل منزل ام هنو انتخاب نکردم و دستم بازه. هایگلاس سفید میخوام بزنم برای زنگ دومش راهنمایی میخوام.

  • سلام
   فکر میکنم سیلور خش برای رنگ دوم بهترین گزینه‌اتون باشه ولی بیشتر از ۲۰ درصد استفاده نفرمایید.
   هایگلاس سفیدتون رو هم اکریل دار انتخاب بفرمایید.

 12. سلام من میخوام آشپزخونه رو کابینت بزنم ولی توی انتخاب رنگ احتیاج به کمک دارم آشپزخونه ۳ متری وکفپوش طرح چوب کاشی یخچال و ماشین لباسشویی هم سیلور،میشه لطف کنید و راهنمای کنید ممنونم

  • با سلام
   هایگلاس سفید و نقره ای اکریل دار. یا سفید و سیلور براق. و یا سفید و سیلور خش دار.
   و یا ام دی اف سفید برجسته با نقره ای.

 13. سلام كابينت اشپزخانه من هايگلاس سفيد بدون دستگيره هست و فر گاز و ماكرو مشكي برأي صفحه روي كابينت و كانتر و پشت گاز كوارتز مشكي خوب ميشه ؟ممنون ميشم راهنماييم بفرماييد

 14. سلام تازه خونه خریدم به غیرازلوازم آشپزخانه ام که همشون سفیدهستن مابقی رومیخوام عوض کنم چه ترکیب رنگ کابینتی روانتخاب که هم مدرن باشه وهم جذاب لطفا برای نورپردازی هم بهم ایده بدید

  • سلام
   رنگ پایه‌ی سفید یا سیلور، رنگ خوبی برای آشپزخونه خواهد بود.
   از اونجا ک می‌فرمایید کار مدرن می‌خواهید داشته باشید پیشنهاد ما هایگلاس سفید یا هایگلاس سیلور است که می‌تواند همین رنگ‌ها اکریل دارش هم استفاده شود.
   متنها اگه رنگ دومی هم خواسته باشین استفاده کنین باید بدونیم بقیه وسایلتون چه بازه‌ی رنگی دارند.
   هرچند که ترکیب سفید و سیلور هم جالب میشه ولی باید کاشی بین کابینت هم در همین محدوده ی رنگی باشه.

 15. سلام
  من بین کابینتی کرم ،قهوه ای دارم می خواهم ببینم چه رنگ کابینتی انتخاب کنم که هم به این بخوره وهم رنگ جدید باشد (های گلاس)

  • سلام
   هایگلاس، کرم بیانکو.

   کرم استخونی روشن، میتونید با رنگ عسلی یا قهوه‌ای روشن ست کنید.

 16. سلام من وسایل آشپزخونم نوک مدادی و فرشم تخته سرمه ای آشپزخونم حدود12 متر که میخوام کابینت کنم میشه راهنماییم کنید چه طیف رنگی واسه کابینت استفاده کنم که ست باشه؟

 17. سلام من میخوام واسه اشپزخونه کابینت بزنم کفپوش آشپزخونم طرح چوبه و اندازه اشپزخونه هم زیاد بزرگ نیست، یکیم که ماشین لباشیویی و یخچالمم سیلوره. نور دهی تقریبا مناسبیم داره، چه رنگی بزنم قشنگ میشه

  • سلام
   های گلاس سفید با حدود ۱۰ الی ۱۵ درصد رنگ دوم که قهوه‌ای روشن یا عسلی هستش که میتونه ترکیب خوبی با کف ایجاد کنیم، ولی انتخاب دیگه میتونه سفیده براق یا همون هایگلاس بعلاوه سیلور متالیک باشه که سیلور متالیک بهتره بیشتر از ۲۰ درصد نداشته باشید این ترکیب با یخچال و ماشین ها تون هماهنگی بهتری دارد.

 18. سلام ترکیب رنگ نقره ای براق و سفید برا اشپزخونه آیا افسرده هست یانه؟انتخاب کردم این رنگارو فقط راهنمایی میخاستم ببینم چطوره این مدل رنگ من مدلهای زیادی رو دیدم ولی واقعا قشنگه و روح داره بی روح نیست رنگش راهنمایی شمارم میخام ببینم

  • سلام
   انتخابتون فوق العاده است.اتفاقاً رنگ سفید بهترین انتخاب رنگ هستش که میشه به کار برد. فضا رو بزرگتر نشون میده. و رنگ دومتون هم خیلی خوبه.
   اگر هایگلاس می خواید کار کنید پیشنهاد ما به شما رنگ سفید اکلیل دار و نقره ای اکلیل دار می باشد.ترکیب نقره ای بیشتر از 20 درصد نباشه که کار خیلی تیره نشه و این ترکیب رنگ کنتراست خوبی داره، اصن تردید نکنید.
   اگر مجریتون قابل قبول و حرفه ای باشه که انشاءا… خواهد بود، می تونید اجرای خوبی داشته باشید.

 19. سلام، روز بخیر ، میخواستم درمورد رنگ کابینتا راهنمایی بگیرم، من مبلام سبز آبی روشنه و فرش و پرده تناژ قرمز نارنجی و رنگ چوبام تناژ قهوه‌ای، خواستم بدونم کابینتای سفید با چه رنگی ست کنم قشنگه؟ تمام وسایل درشت آشپزخانه ام سفیده، گفتم یه تضادی ایجاد کنم و سفید تک رنگ نباشه شاید بهتر باشه

  • سلام
   به نظر سفید رو با قهوه ای روشن ست کنین ترکیب بهتری باشه.
   با رنگهای دیگه ای میشه ست کرد ولی با توجه به تعداد رنگی که دارین بهتره رنگ دیگه ای اضافه نشه به محیط.

 20. سلام ممنون از مطالب خوبتون.آشپزخونه من کوچیگه عرضش ۳متره بین ترکیب رنگ گلاس سفید قهوای یا سفید نسکافه ای موندم.میشه کمکم کنید؟

  • سلام
   هر دوی ترکیب‌هایی که فرمودین خوبه ولی باید بقیه رنگ‌بندی منزل رو در نظر بگیرید.
   سفید نسکافه ای نسبت به سفید قهوه‌ای کنتراست کمتری داره و انتخاب تون بهتره با توجه به بقیه لوازم و فضاها باشه.

 21. سلام، میشه بفرمایید اگه یخچال فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی سفید باشند بهتره کابینت سفید قهوه‌ای باشه یا کرم قهوه‌ای؟ اصلا دوست ندارم دیوار سالن سفید باشه، آشپزخانه و سالن هم به هم وصلند

  • سلام
   با توجه به لوازم آشپزخونه‌اتون که رنگ سفید دارند، بهتره از رنگ کرم و قهوه‌ای استفاده کنید. البته نه رنگ خیلی تیره، بعد هم انتخاب رنگ آشپزخانه باید طوری باشه که به دکوراسیون منزلتون بیاد و با مبل‌ها و پرده‌ی پذیرایی تقریباً ست بشه.برای رنگ کرم و قهوه ای که بخواید رنگ ملایمی داشته باشه باید هایگلاس کار کنید چون این طیف ملایم رنگ را برای ام دی اف نداریم. می توانید برای رنگ کرم از هایکلاس بیانکو مارک AGT استفاده کنید که یک نوع کرم استخوانی محسوب میشه و از یک رنگ قهوه ای که رنگش متمایل به عسلی باشه.

 22. سلام من می خوام آشپزخونم کابینت بزنم ومی خوام رنگ سفید استخوانی بزنم، برا ترکیب رنگ دومی نمی دونم چه رنگ براش خوبه لطفاً راهنمایی کنید.

  • با سلام
   بیشتر برندهای ایرانی، برندهای خوبی هستند که می تونید ازشون استفاده کنید و کیفیت های خوب و قابل قبولی دارند. مثل ام دی اف شرکت آریا، آرین، پویا، پاک چوب، چهل ستون، نقطه، طراوات و…

  • نورپردازی در آشپزخونه رابطه ی نزدیکی با بقیه لوازم دارد.
   مثلاً ست کردن با رنگ شیرآلات یا لوستر یا میز نهارخوری یا مبلمان منزل، پرده، فرش ها و…
   ولی برای کابینت سفید پیشنهاد ما استفاده از رنگ های گرم مثل آفتابی طلایی و… است.
   بهتره از رنگهای سرد به هیچ عنوان استفاده نکنین مثل آبی
   ولی برای روشن کردن میز کار در آشپزخونه میتونین از نورهای یخی ( ترکیب سفید و آفتابی) استفاده کنید، علی رغم سرد بودن نسبی روشنایی و دیدن رنگهای طبیعی غذاها و میوه ها مهمتر خواهند بود تا ست کردن نورپردازی.

 23. سلام ممنونم بابت سایت خوبتون فقط میتونید بگید برای اینکه آشپزخانه سفید داشته باشیم کدوم متریال بادوام تره مثلا هایگلاس یا ام دی اف یا ممبران ؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید