مدل کابینت آشپزخانه کوچک 2022- جدیدترین طرح ها برای آشپزخانه کم جا

مدل کابینت آشپزخانه کوچک 2019- جدیدترین طرح ها برای آشپزخانه کم جا

احتمالاً شماهم مثل من مشکل کمبود فضای خانه رو تجربه کردید. با کوچک شدن خانه ها، فضاهای داخل خانه مثل آشپزخانه و دستشویی و حمام بسیار محدود تر شده. این یعنی باید از فضای کم، بهترین استفاده رو داشته باشیم. آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های خانه است. طبیعتاً طراحی کابینت آشپزخانه هم از اهمیت خیلی زیادی برخورداره و اگر قرار باشه که طراحی برای کابینت آشپزخانه کوچک انجام بشه، اهمیت طراحی مناسب و استفاده بهینه از فضا دوچندان میشه.

آشپزخانه های کوچک، با یک طراحی مناسب، میتونن کاملاً نیاز شما رو برطرف کنند. در این مطلب میخواهیم ابتدا چند نکته بهتون در مورد استفاده از فضا و بزرگتر کردن فضا بگیم و سپس 20 نمونه از جدیدترین مدل کابینت 2022 رو ببینیم. در مورد هر مدل توضیحاتی میدیم که شما متوجه بشین چجوری از فضای محدود آشپزخانه بهترین استفاده شده.

آشپزخانه کوچک 2

چگونه از فضای کوچک آشپزخانه استفاده کنیم؟!

در پاسخ به این سوال باید بگیم وقتی آشپزخانه یا فضای شما کوچک است، دوتا کار اصلی باید انجام بشه:

  • طراحی کابینت آشپزخانه باید به صورتی باشه که از حداقل فضا، بیشترین استفاده بشه. یعنی با کمک اکسسوری ها و یا طراحی های خاصی که در ادامه چند موردش رو میبینین، هیچ فضایی در آشپزخانه به فضای پرت (بدون کاربری) تبدیل نشه.

مثلاً طراحی کابینت های دیواری میتونه تا سقف باشه. یا اینکه کشو ها طراحی خاصی داشته باشه که در حالی که باریک هستن، اما دسترسی به تمام قسمت های اون ها امکان پذیره باشه. یا از اکسسوری های ریلی و یا تاشو استفاده بشه. مزیت این اکسسوری ها اینه که در مواقع لزوم باز شده و مورد استفاده قرار میگیرن.

همچنین برای استفاده از تمام فضا، گاهی از شیوه ای طراحی خاص در آشپزخانه انجام میشه که برای خانه های کوچک میتونه مناسب باشه. در این نوع طراحی، آشپزخانه بدون درب و اپن و جزیره در نظر گرفته میشه. یعنی کابینت ها در گوشه ای از سالن خانه قرار میگیره و چیزی برای جدا کردن آشپزخانه از سالن خانه وجود نداره.

آشپزخانه کوچک 4

  • فضا رو باید با نورپردازی و انتخاب رنگ مناسب، بزرگتر از اون چیزی که هست نشون داد. این مسأله خیلی روی حس ما بر فضا تأثیر میذاره. وقتی نورپردازی مناسب فضای کم جا باشه، به هیچ عنوان شما احساس نمیکنین که در فضایی کوچک قرار گرفتین. حس و درک ما از فضا بسیار برروی تفکر ما تأثیر میذاره.

چگونه نورپردازی متناسب با فضای کم جا داشته باشیم؟!

از جمله کارهایی که در این مورد میتونیم انجام بدیم، موارد زیر است:

– باید در فضاهای کم جا، نورپردازی قوی داشته باشین. استفاده از روشنایی و نور زیاد باعث میشه فضا بزرگتر از چیزی که هست، به نظر بیاد. استفاده از نورهای سفید و زرد برای آشپزخانه های کوچک مناسب است. حواستون باشه که نورپردازی ضعیف باعث میشه شما فضا رو از اون چیزی که هست، کوچکتر ببینین. حالا اگر آشپزخانه ی کوچک شما نورپردازی ضعیف داشته باشه، حتی از حالت عادی خودش هم کوچکتر به نظر میاد!!

– استفاده از آینه یا سطوح براق. سطوح براق و آینه به دلیل انعکاس نور، فضا رو از چیزی که هست، بزرگتر نشون میدن!

حالا میخواهیم با استفاده از این نکات یک نتیجه بگیریم. یادتونه کدوم کابینت براق بود؟! آفرین. کابینت آشپزخانه هایگلاس! پس نتیجه میگیریم برای آشپزخانه های کم جا، کابینت هایگلاس گزینه مناسبی برای استفاده در آشپزخانه است. اگر کابینت هایگلاس دارای رنگ روشن باشه، باعث میشه هردو عاملی که برای بزرگتر نشون دادن فضا بهتون گفتیم، رعایت شده و فضای شما دلباز تر و بزرگتر به نظر بیاد.

کابینت آشپزخانه کوچک 5

بعد از اینکه نکات لازم در مورد طراحی آشپزخانه کوچک رو بهتون گفتیم، میخواهیم چند مدل مختلف از کابینت های آشپزخانه کوچک رو باهم ببینیم و این مدل ها رو بررسی کنیم.

مدل کابینت آشپزخانه کوچک هایگلاس

کابینت آشپزخانه کوچک 6

یک مدل مدرن برای آشپزخانه کوچک، یادتونه گفتیم کابینت مناسب برای آشپزخانه های کوچک، کابینتی با رنگ روشنه؟! این مدل رو میبینین که نورپردازی نسبتاً خوبی داره و رنگ سفید و سطح براق کابینت ها باعث انعکاس نور شده و آشپزخانه خیلی بزرگ تر از اون چیزی که هست به نظر بیاد.

آشپزخانه ام دی اف کوچک

ترکیب و جانمایی وسایل آشپزخانه و استفاده از فضاهای خالی از مواردی هستن که باعث میشن آشپزخانه کوچک، دیگه کوچک به نظر نیاد. در نمونه کار بالا که توسط یکی از ده‌ها کابینت سازمون در استان تهران اجرا شده، این جانمایی ها بخوبی دیده میشه و ورودی آشپزخانه با درب یخچال همپوشانی خیلی خوبی دارن. حالا بماند که کابینت ها خودشون براق هستن و انعکاس نور اونها، تغییر خوبی در اندازه ظاهری ایجاد کرده و فضا رو بزرگتر نشون داده.

کابینت آشپزخانه کوچک 7

یک آشپزخانه با کابینت مدرن و مینیمال. آشپزخانه ای که از تمام فضای مربوط به خودش استفاده کرده. توجه کنین به کابینت های دیواری که ارتفاعشون تا سقف قرار داره. همچنین در بخش دیگه ای آشپزخانه هم میبینین که 3 ردیف کابینت در روی دیوار قرار گرفته. اینجوری دیگه کمبود فضایی احساس نمیشه. همچنین از اپن این آشپزخانه دارای صندلی است که یعنی میشه ازش به عنوان میز برای صبحانه و ناهار خوردن استفاده کرد.

کابینت آشپزخانه کوچک 8

کابینت های این مدل موجود در تصویر، برای استفاده از فضاهای پِرت خوب طراحی نشدن. اما یک نوآوری در طراحی این آشپزخانه وجود داره. میتونین بگین چیه؟ کتابخونه ای که در دیوار آشپزخانه قرار گرفته! ایده و طرح خیلی جالبیه.

کابینت آشپزخانه کوچک

استفاده از های‌گلاس رنگی در دکور آشپزخانه، میتونه تصویر کلی ایجاد شده در آشپزخانه رو تغییر اساسی بده. در آشپزخانه بالا که توسط یکی از صدها کابینت ساز ما اجرا شده، دکور سفید و آبی آسمانی به همراه مبلمان همرنگ زیبایی این آشپزخانه رو مشهود کرده؛ طوریکه میدونیم آشپزخانه بصورت پهن اجرا شده ولی ارتباط رنگی بین مجموعه سمت چپ و کابینت آشپزخانه، محدوده اون رو افزایش میده.

میدونستین سلام ساختمان در 9 استان ایران بهترین دکوراتورهای شهرتون رو معرفی می‌کنه؟ افرادی که بصورت مداوم کیفیت کارشون ارزیابی میشه و نظرات مشتریان‌شون مِلاک حضور اونها در سیستم سلام ساختمان هست. پس با خیال راحت می تونین سفارش ساخت کابینت، دکور، کمد، سقف کاذب‌تون رو در سایت ثبت کنید و علاوه بر دریافت مشاوره‌های حرفه‌ای کارشناسان سلام ساختمان، با بهترین مجریان شهرتون آشنا بشین. فقط کافیه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش کابینت، کمد و یا سقف کاذب

 

کابینت آشپزخانه کوچک 9

این آشپزخانه با اینکه نسبت به آشپزخانه هایی که تا الان دیدیم بزرگتر است اما دلگیر تر از اون هاست. دلیلش روهم قبلاً براتون گفتیم! در این آشپزخانه از رنگ های روشن کمتر استفاده شده و بنابراین کوچکتر به نظر میاد. کابینت ها تا سقف ادامه پیدا کرده اند و از فضای بدون استفاده ی بالای کابینت ها در این آشپزخانه استفاده شده.طراحی این کابینت آشپزخانه کوچک هایگلاس کاملاً کاربردی است. اما مقداری در انتخاب رنگ کم دقتی شده!

کابینت آشپزخانه های گلاس

استفاده از رنگ ها، بعضی مواقع باعث افزایش شور و نشاط در آشپزخانه هم میشه. در نمونه بالا، نجار سلام ساختمان با استفاده از رنگ نارنجی فضای آشپزخانه رو هیجان‌انگیزتر کرده. البته انتخاب این رنگ‌های خاص بسیار وابسته به سلیقه مشتری است و ممکنه با سلیقه هر کسی جور نباشه! راستی اگر قصد انتخاب اینجور رنگ‌های خاص رو دارین، دقت کنید که این رنگ‌ها ممکنه بعد از مدتی خسته کننده بشن، پس قبل از انتخاب‌شون کمی بیشتر جستجو کنید و مدل‌های متنوع رو ببینین تا از انتخابتون کاملاً مطمئن بشین.

راستی میدونین در حال حاضر بیش از 300 دکوراتور در سراسر ایران در سیستم سلام ساختمان مشغول به فعالیت هستن؟؟ پس ما در 9 استان کشور میتونیم بهترین کابینت سازها و دکوراتورها رو بهتون معرفی کنیم؟!

کابینت آشپزخانه کوچک 10

کابینت هایی بسیار ساده و نسبتا مناسب! بهتر بود که کابینت های دیواری تا سقف ادامه پیدا میکرد. همچنین به دلیل اینکه آشپزخانه پنجره نداره، مقداری از نظر نورگیری ضعیفه. بنابراین باید مدام چراغ ها روشن باشه تا دلگیر نشه.

مدل کابینت آشپزخانه کوچک ام دی اف

کابینت آشپزخانه کوچک 11

یک آشپزخانه با کابینت های ام دی اف که دلباز و بی نظیره! این کابینت ها ترکیب رنگی و انتخاب رنگ بسیار زیبا و هوشمندانه ای داره. فقط مشکل اینجاست که تعداد کابینت دیواری اون کمه! البته اون هم به دلیل وجود پنجره بزرگ و محدودیت در جا است.

آشپزخانه کوچک

هر چقدر که آشپزخانه قبلی کابینت دیواری کم داشت، به همون اندازه مجری‌مون آقای سلطان‌دوست در این آشپزخانه‌ی کوچک کابینت دیواری اجرا کرده. این کابینت که در استان اصفهان که یکی از 9 استان فعال سلام ساختمانه اجرا شده و از معدود جاهایی هست که رنگ تیره کابینت ها تونسته در کنار درخشش محیط یه تضاد جالبی ایجاد کنه.

کابینت آشپزخانه کوچک 12

به سقف آشپزخانه توجه کنین! میبینین چجوری یک پنجره میتونه به طور کلی فضا رو از نظر نورگیری عوض کنه؟! آشپزخانه ای کوچک و نسبتاً کاربردی. با وجود نور و انتخاب رنگ خوب که باعث میشه کوچکی آشپزخانه کمتر به چشم بیاد، این آشپزخانه طراحی خیلی خاصی برای استفاده از فضاهای پرت داخل آشپزخانه نداره و از این نظر ضعیف عمل کرده.

کابینت آشپزخانه کوچک 13

طراحی حرفه ای و بسیار کاربردی برای آشپزخانه کوچک! با اینکه رنگ کابینت ها سفید نیست، اما تیره هم نیست و فضا رو کوچک تر از اون چیزی که هست نشون نمیده. گاز رو میزی باعث صرفه جویی خیلی زیادی در فضا میشه! اینم یه نکته ی دیگه در مورد آشپزخانه های کم جا!

کابینت آشپزخانه کوچک 14

طراحی کابینت کاملاً معمولی در کنار ترکیب رنگ بسیار زیبا! نورگیر بودن آشپزخانه باعث دلباز شدن فضا شده! بهتر بود که طراح و سازنده کابینت ها، کابینت های دیواری رو بلند تر میساخت. اینجوری خیلی بهینه تر از فضا میشد استفاده کرد.

کابینت آشپزخانه کوچک 15

شلوغ!!! فکر کنم شما هم مثل من با دیدن این آشپزخانه با کابینت های ام دی اف، اولین کلمه ای که به ذهنتون اومده، همین کلمه ست. پراکندگی در طراحی و عدم طراحی تخصصی برای یک آشپزخانه کم جا باعث میشه که زیاد این آشپزخانه چنگی به دل نزنه!

مدل کابینت آشپزخانه کوچک ممبران

کابینت آشپزخانه کوچک 16

آشپزخانه با کابینت های ممبران. پرنور و دوست داشتنی! این آشپزخانه از 3 طرف پنجره داره و کاملاً از نورخورشید میتونه استفاده کنه! البته اینم بگیم که برای خانواده های ایرانی ممکنه این مسأله که آشپزخانه از 3 طرف دید داره زیاد خوشایند نباشه و بخوان اون ها رو بپوشونن! اما باز هم به نظر ما با وجود پوشوندن پنجره، میشه از نور اون به خوبی استفاده کرد! اصلاً به نظر نمیاد که آشپزخانه خیلی کوچیکه! دوباره به معجزه ی انتخاب رنگ صحیح و نورگیر بودن فضا پی بردید؟!

آشپزخانه کوچک باز

شاید بشه گفت برای دکور کلاسیک، استفاده از کابینت ممبران یه گزینه خیلی خوب باشه. یکی از چندین دکوراتورمون در استان اصفهان با اجرای این آشپزخانه کوچک، این موضوع رو بخوبی نشون داده. هرچند آشپزخانه فضای کوچکی داره ولی از کارایی اون به هیچ‌وجه کم نشده.

کابینت آشپزخانه کوچک 17

طراحی این کابینت ممبران آشپزخانه کوچک خیلی زیباست. ترکیب رنگی بسیار زیبایی ایجاد شده. هماهنگی پرده و دیوار ها با رنگ کابینت بسیار چشم نوازه. چراغ داخل آشپزخانه ایجاد یگ ترکیب رنگی چشم نواز در کنار رنگ کابینت ها و دیوار ها کرده. آشپزخانه هم نسبتاً نورگیره.

ولی این طرحمون یک مشکل داره و اون هم اینه که با وجود زیبایی این رنگ، اما زیاد مناسب یک آشپزخانه کوچک نیست. البته این آشپزخانه به نسبت خیلی از طرحایی که تا الان دیدیم، زیاد هم کوچک نیست. اگر کوچک تر بود شاید فضا خیلی دلگیر میشد. طراحی این کابینت ها بسیار حرفه ای و کاربردی و متناسب با کوچک بودن آشپزخانه ست. سعی شده تا از تمام فضاهای آشپزخانه استفاده بشه.

در کل با اینکه ما طرفدار استفاده از رنگ های روشن تر در آشپزخانه های کوچک هستیم اما به دلایل گفته شده، اگه بخواهیم بهش نمره بدیم، نمره ی خیلی خوبی میگیره!

آشپزخانه ممبران کوچک

طرح چوب یکی از کارهایی هست که میشه با ممبران اجرا کرد و نمای آشپزخانه رو قشنگ تر جلوه داد. آقای رضایی از نجارهای سلام ساختمانه و آشپزخانه بالا رو هرچند که نسبتاً کوچک هست ولی به زیبایی اجرا کرده. اگرچه این کابینت ها نمیتونه جای کیفیت و اصالت چوب رو بگیره ولی میتونه جایگزین خوبی برای اون باشه و با صرف هزینه کمتری نسبت به طرح چوب اجرا بشه.

راستی اگه آشپزخونه‌تون کوچیکه اما به فکر اجرای کابینت کلاسیک اونم از نوع ممبران هستین، مراقب باشین!!

چون معمولاً کابینت های کلاسیک در فضاهای کوچک زیبایی خودشون رو نشون نمیدن، چون ماهیتشون سلطنتی هست! اماااااا اگه در انتخاب طراح و کابینت سازتون دقت کنین و افرادی رو انتخاب کنید که تخصص‌شون اجرای کابینت ممبران هست، دیگه لازم نیست نگران باشین؛ چون این افراد کاملاً نسبت به رفتار ممبران شناخت دارن و میتونین یک آشپزخونه کلاسیک و چشم نواز رو بهتون تحویل بدن.

هر چند پیدا کردن این افراد کار نسبتاً سختیه، اما در سیستم سلام ساختمان ما تعداد زیادی از این افراد حرفه‌ای رو میشناسیم و میتونیم بصورت رایگان بهتون معرفی کنیم. فقط کافیه روی لینک زیر کلیک کنین و درخواست‌تون رو ثبت کنید:

ثبت سفارش کابینت

کابینت آشپزخانه کوچک سفید با کشو های متعدد

میتونیم بگیم یکی از استاندارد ترین طرح هایی که تا الان دیدیم. انتخاب کابینت سفید رنگ کاملاً متناسب با فضاست. از فضاهای بالای کابینت که معمولاً غفلت میشه، در این آشپزخانه به خوبی استفاده شده. کشو های متعدد که باعث کاربردی تر شدن کابینت ها میشه. و در نهایت نور مناسب فضا.

کابینت آشپزخانه کوچک 19

خودمون موقع بررسی طرح ها، این طرح رو خیلی دوس داشتیم! زیبا، حرفه ای و با سلیقه! دقت کنین که کابینت جزیره آشپزخانه که در وسط اون قرار گرفته، کاملاً متحرکه و میتونه در مواقع لزوم تکون بخوره. به کابینت های روبرو نگاه کنین. دارای طبقه های متعدد برای استفاده از فضا. استفاده از کابینت های بلند دیواری و استفاده از کشو های متعدد. همه ی این موارد باعث میشه که بتونیم بگیم طرح خوب و چشم نوازیه.

کابینت آشپزخانه کوچک 20

نور گیر و کلاسیک. طرح آشپزخانه کوچکی که با ممبران ساخته شده. کابینت ها دارای ارتفاع مناسبی هستن. همچنین کشو های زیادی وجود داره که در این آشپزخانه ها مناسبه!

کابینت آشپزخانه کوچک 21

از نظر نورپردازی خیلی عالیه و حتی رنگش هم همونیه که ما دوست داریم! ولی خیلی فضای سردی داره. بهتر بود رنگ کفپوش ها و یا رنگ بخش هایی از کابینت ها قهوه ای روشن بود. اینجوری خیلی زیباتر و گیراتر به نظر میومد.

با اینکه آشپزخانه جزیره بسیار کوچکی است، اما به دلیل اینکه جزء آشپزخانه های باز به شمار میاد، اصلاً کوچک بودن اون حس نمیشه! پس رسیدیم به یک نکته ی دیگه! آشپزخانه های کوچک جزیره که به صورت باز طراحی شدند، به دلیل ارتباط زیاد با محیط خانه، اصلاً اندازه اون ها به چشم نمیاد. پس در این سبک های طراحی، کار راحت تری برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه داریم!

کابینت آشپزخانه کوچک 22

یک مدل آشپزخانه ی خاص و نسبتاً بزرگ با یک کانتر و میز کار کوچک در وسط آشپزخانه. چرا این مدل رو توی آشپرخانه های کوچک آوردیم؟! چون اشپزخانه بزرگی به حساب نمیاد! البته کوچک هم نیست! این آشپزخانه دارای نورپردازی قوی است.

رنگ های کابینت ها بسیار خاص و کم کاربرده. مسلما از این رنگ ها نمیشه در طراحی آشپزخانه خیلی کوچک استفاده کرد. چون حتما شما رو خسته و دلگیر میکنه! البته طراحی اشپزخانه متناسب با فضاهای کم جا است. اون فضایی که در آشپزخانه برای نشستن قرار گرفته، جذاب و قشنگه. اما در کل نظر ما اینه که این رنگ بندی برای آشپزخانه های کوچکتر اصلا مناسب نیست!

کابینت آشپزخانه کوچک23

بعضی جاها هم جزیره آشپزخانه، یه آشپزخانه متوسط رو به یه آشپزخانه کوچک تبدیل میکنه. البته این موضوع با افزایش کارایی جزیره هم همراه خواهد بود. نمونه خوب اون رو یکی از ده‌ها دکوراتورمون در تهران ساخته که با کاهش فضاهای بدون استفاده، فضا رو به جزیره اختصاص داده.

اگه شما در شهری غیر از تهران زندگی می کنین هیچ نگران نباشین! چون ما در 9 استان ایران می‌تونیم بهترین کابینت‌سازها رو بهتون معرفی کنیم اونم بصورت رایگان!

کابینت آشپزخانه کوچک باز

کوچک و شیک! البته مقداری کم کاربرده چون تعداد کابینت ها و سایز اون ها کمه! اما نمیشه از زیبایی اون گذشت.

کابینت آشپزخانه کوچک 24

یک آشپزخانه با اپن جزیره کوچک و رنگ بندی کابینت های سفید مشکی. به نظرتون میشه یک آشپزخانه کوچک اصلاً کابینت دیواری نداشته باشه؟! بعله! میشه. باور نمیکنین میتونین عکس بالا رو ببینین. البته دو طرف پنجره میتونست دوتا کابینت دیواری کار بشه اما طراح آشپزخانه ظاهراً زیاد با ما هم نظر نبوده.

یادتونه گفتیم گاز های توکار یا رومیزی برای آشپزخانه های کوچک مناسبن؟! طراح برخلاف نظر قبلی، در این زمینه کاملا با ما هم نظر بوده!

کابینت آشپزخانه کوچک 25

خسته که نشدین؟! این آخرین طرحمونه. یک آشپزخانه کوچکِ باز با اپن و رنگ بندی سرد. طراحی آشپزخانه کاملاً کاربردیست ولی رنگ بندی اون مقداری دلگیره. بهتر بود از رنگ های گرم هم در ترکیب رنگی اون استفاده بشه. بعلاوه اگر از گاز های رومیزی یا توکار استفاده میشد، میتونست در فضا صرفه جویی بشه!

در پایان امیدواریم مطالبمون براتون مفید بوده باشه. نظرات و سؤالات خودتون در مورد کابینت های آشپزخانه کوچک رو میتونین برای ما کامنت کنین. کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
10 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مریم سرلک
مریم سرلک
29 دی 1399 08:38

تصاویر حاوی ایده ها و طرح های بسیار خوبی هستن از نوع طراحی گرفته تا ترکیب رنگ‌های متنوع و ایده ساز . سپاس فراوان

اشنا
اشنا
11 دی 1399 11:23

باسلام .خوشحال شدم که میتونم هرموقع خواستم به اشپزخونه ام سر وسامانی بدم البته اگه کرونا تموم بشه?ممنون از راهنمائیتان ☺واقعا مفید بودن

سعید
سعید
31 اردیبهشت 1399 09:41

سلام اکثر آشپزخانه ها جای یخچال ندارد

salamsakhteman
salamsakhteman
06 خرداد 1399 08:16
پاسخ به  سعید

سلام
در عکس‌های خارجی معمولاً اطراف یخچال رو کانتر نمیدن و داخل کابینت قرار نمیگیرد.
ولی در کارهای ایرانی این کار رو بطور معمول انجام میدهند.

لیلا
لیلا
27 اردیبهشت 1399 02:13

سلام و سپاسگزارم بخاطر طرحهای زیباتون. آشپزخانه کوچک من که یک طرف آن حالت قوسی دارد و ابتدای ورودی خانه تعبیه شده است. . آیا طرحی برای این مدل آشپزخانه دارین؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

salamsakhteman
salamsakhteman
28 اردیبهشت 1399 08:32
پاسخ به  لیلا

سلام
تعداد طرح های موجود در سایت زیاده، حضور ذهن نداریم ولی توی طرحها انشاءلله میتونید پیدا کنید.

افسانه
افسانه
05 بهمن 1398 08:58

تشکر خیلی خوشگلن

شروین
شروین
24 آبان 1398 13:07

ممنونم خیلی به کارم کمک کرد

ناهید
ناهید
05 مرداد 1398 18:34

ممنون از مطلب خوبتون.
مدل های خیلی قشنگی بود واقعا.