20 مدل چشم نواز از کابینت هایگلاس اکلیل

20 مدل چشم نواز از کابینت هایگلاس اکلیل

یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها در کابینت هایگلاس، رنگ‌های روشن مثل سفید، کرم و بژ است و در این رنگ‌های روشن نیز انواع کابینت هایگلاس اکلیلی محبوب‌ترین طرح‌ها به حساب میان. کابینت هایگلاس اکلیلی یکی از انواع جدید در کابینت هایگلاس است که مانند هایگلاسِ معمولی، مغزی اون از ام دی اف و روکش آن از پلکسی گلاس است و تنها در ظاهر براق‌تر بوده و درخشندگی بیشتری نسبت به هایگلاس معمولی داره و در رنگ آن اکلیل‌های براق بکار رفته است..

بطور کلی، هایگلاس اکلیلی بیشتر در رنگ‌ها سفید، بژ و کرم طرفدار داره، اما در رنگ‌های دیگه مثل مشکی، خاکستری، پسته ای، قرمز و … هم وجود داره. در این مطلب می‌خوایم چند مدل از کابینت هایگلاس اکلیلی رو با هم بررسی کنیم.

عکس های کابینت هایگلاس اکلیلی

کابینت هایگلاس اکلیلی 1

یکی از خوبی‌هایی که رنگ سفید داره این هست که به راحتی با هر رنگی ترکیب و ست می‌شه. کابینت هایگلاس سفید اکلیل دار استفاده شده در این آشپزخانه به خوبی این موضوع رو نشون می‌ده.

کابینت هایگلاس اکلیلی 2

همونطور که در عکس دیده میشه کابینت هایگلاس اکلیلی تقریبا تمام دیوارهای مربوط به آشپزخانه خانه رو گرفته اما به خاطر رنگ سفیدی که داره زیاد بودن کابینت‌ها اصلا چشم رو اذیت نمی‌کنه و آشپزخانه رو شلوغ نشون نمی‌ده. حتی شاید در نگاه اول هم این موضوع به چشم نیاد و بیشتر شیک بودن اون نظرمون رو جلب کنه.

کابینت هایگلاس اکلیلی 3

به نظر میاد موردی که این آشپزخانه رو به طور خیلی ساده‌ای خاص کرده، رنگ سفید کابینت‌ها با دستگیره طلایی‌شون هست. رنگ طلایی با اینکه فقط برای دستگیره‌ها استفاده شده جلوه خاصی رو به کابینت اکلیلی براق بخشیده و همچنین دیوار پوش هندسی کار شده در آشپزخانه، مدرن و لوکس بودنش رو تکمیل کرده.

از طرفی چون اکلیل‌های موجود در کابینت هایگلاس اکلیلی، رنگ طلایی یا نقره‌ای دارن، استفاده از اکسسوری‌هایی متناسب با این رنگ‌ها جلوه ی کار رو بیشتر میکنه.

کابینت هایگلاس اکلیلی 4

در این آشپزخانه رنگ‌های متنوعی دیده می‌شه. قهوه‌ای روشن، زرد، نقره‌ای، مشکی، سبز و … اما به خاطر رنگ کابینت ‌هایگلاس که طوسی انتخاب شده است این ترکیب‌ رنگ‌ها آزار دهنده نیست و اتفاقا به اینکه آشپزخانه شیک‌تر دیده بشه کمک کرده. همچنین شلف استفاده شده دیواری رو که فضای خالی زیادی داشته به سادگی پر کرده. به نظر می‌‌رسه مهم‌ترین موردی که بهتره در آشپزخانه بهش توجه کرد کابینت و رنگ اون هست چون بقیه موارد عناصر مکمل به حساب میان.

کابینت هایگلاس اکلیلی 5

از اونجایی که رنگ نقره‌ای هم جزوه طیف‌های خنثی محسوب میشه انتخاب رنگ نقره‌ای برای کابینت‌ های گلاس می‌تونه جلوه مدرن و شیکی رو به آشپزخانه بده و با رنگ‌های دیگه به راحتی ترکیب شه؛ مثلا در این آشپزخانه رنگ زرد با اینکه کم استفاده شده اما به خاطر ترکیب با رنگ نقره‌ای جلوه خاصی رو به محیط بخشیده.

کابینت هایگلاس اکلیلی 6

در طراحی کابینت‌های این آشپزخانه از دو رنگ خنثی سفید اکلیل دار و نقره‌ای استفاده شده، این انتخاب باعث میشه با رنگ‌های متفاوتی همخوانی پیدا کنه و به راحتی با وسیله‌های دیگه‌ای که قرار هست در این فضا قرار بگیره ست شه.

کابینت هایگلاس اکلیلی 7

کابینت‌های هایگلاس کرم اکلیلی که در این آشپزخانه استفاده شده از اونجایی که بدون دستگیره هم هستند فضایی مدرن و ساده‌ای رو به وجود آورده که طیف کمی از رنگ نقره‌ای هم خیلی خوب به این موضوع کمک کرده.

کابینت هایگلاس اکلیلی 8

نکته‌ای که در طراحی کابینت‌های این عکس توجه رو جلب می‌کنه علاوه بر زیبایی، هلالی بودن کناره‌های کابینت‌ها هست. چون هم لوکس هستند و هم اگر کسی به کناره‌های کابینت برخورد کنه آسیبی نمی‌بینه، همانطور که می‌بینین هایگلاس سفید اکلیل دار هم زیبایی این طراحی رو تکمیل کرده.

کابینت هایگلاس اکلیلی 9

شاید در طراحی اولیه فضای آشپزخانه رنگ سفید بهترین انتخاب برای کابینت‌ها باشه. علاوه بر اینکه هر سلیقه‌ای رو راضی می‌کنه. باعث میشه فضای آشپزخانه رو بزرگ‌تر نشون بده و به راحتی اون رو با رنگ هر وسیله‌ای ست کرد. اما استفاده از رنگ‌هایی مثل مشکی و خاکستری در کنار سفید انرژی فضا رو بیشتر می‌کنن.

کابینت هایگلاس اکلیلی 10

کابینت هایگلاس بژ اکلیلی که در عکس دیده می‌شه با دستگیره‌های سفید فضای جالب و شیکی رو به وجود آورده. با توجه به اینکه فقط در قسمت کوچکی از آشپزخانه کابینت هایگلاس کار شده اما باز هم به راحتی نظر بیننده رو به خودش جلب می‌کنه.

کابینت هایگلاس اکلیلی 11

کابینت‌ هایگلاس استفاده شده در این آشپزخانه به خاطر ویژگی براقی که دارند انعکاس نور رو در اون‌ها به خوبی می‌شه دید این موضوع باعث شده بیشتر از اینکه کوچک بودن آشپزخانه به چشم بیاد کابینت‌ها جلب توجه کنند.

کابینت هایگلاس اکلیلی 12

اگر بخواهیم آشپزخانه‌ی مدرن و لوکسی داشته باشیم ترکیب رنگ بژ و نقره‌ای می‌تونه انتخاب خوبی باشه. این موضوع رو با دیدن بخشی کوچکی از آشپزخانه در این عکس میشه حس کرد.

کابینت هایگلاس اکلیلی 13

از اونجایی که این آشپزخانه فضای کوچکی رو به خودش اختصاص داده اما به خاطر نوع کابینت‌ها، بیشتر براق بودن و انعکاس نور در کابینت‌ها هست که جلب توجه می‌کنه. به نظر میاد بهترین انتخاب برای آشپزخانه‌های کوچک کابینت هایگلاس اکلیلی هست.

کابینت هایگلاس اکلیلی 14

کابینت هایگلاس سفید اکلیلی بدون دستگیره‌ در این آشپزخانه سادگی خاصی رو به وجود آورده. از طرفی با توجه به اینکه دیوار آشپزخانه تقریبا با دیوار نشمین یکی هست کابینت‌ها و رنگ قهوه‌ای اتاق نشیمن به راحتی تونستند ترکیب مدرنی رو ایجاد کنند و از طرفی از هم مجزا باشند.

کابینت هایگلاس اکلیلی 15

با اینکه این آشپزخانه متراژ کمی داره و از طرفی دیگه دور تا دور دیوارها از کابینت استفاده شده؛ اما به این خاطر که از جنس هایگلاس اکلیلی هستند و همینطور نقره‌ای بودن اون‌ها، بازتاب نور باعث شده آشپزخانه بزرگ‌تر به نظر بیاد. همچنین نداشتن دستگیره کابینت‌ها کمک می‌کنه تا فرد بدون اینکه به اون‌ها برخورد کنه از جایی به جای دیگه بره.

کابینت هایگلاس اکلیلی 16

تلفیق رنگ بژ کابینت‌های هایگلاس، رنگ صورتی دیوارها و سفید کف پوش جلوه خاص و مدرنی رو به محیط آشپزخانه داده نکته جالبی که هست با کمترین وسیله‌ای که وجود داره این حس القا می‌شه. ساده اما شیک و مدرن.

کابینت هایگلاس اکلیلی 17

زیبایی رنگ سفید به این هست که بعد از مدتی خسته کننده نمی‌شه و همیشه تازگی خودش رو داره. شاید به همین خاطر که اولین رنگ انتخابی تولید کننده‌ها برای محصولات آشپزخانه‌شون سفید هست و بعد رنگ‌های دیگه. این موضوع رو به راحتی می‌شه در این عکس حس کرد.

کابینت هایگلاس اکلیلی 18

در طراحی این آشپزخانه با اینکه رنگ غالب به خاطر کابینت‌های هایگلاس، سفید رنگ هست اما استفاده درست از رنگ نقره‌ای آن هم نه خیلی زیاد ترکیب زیبا و جالی رو به وجود آورده حتی می‌شه انعکاس تصویر شیر آب رو بر روی صفحه کابینت و دیوار پوش دید.

کابینت هایگلاس اکلیلی 19

ترکیب دو رنگ سفید و نقره‌ای همیشه می‌تونه انتخاب مناسبی برای هر چه بهتر کردن فضای آشپزخانه باشه. کابینت‌های سفید که دستگیره‌های افقی به رنگ نقره‌ای دارند و هود و اجاق گازی که در وسط فضای کابینت‌ها قرار گرفته، باعث شده هر کدوم به یک اندازه توجه بیننده رو جلب کنند.

کابینت هایگلاس اکلیلی 20

تنها در یک سمت دیوار، کابینت‌های زیاد و بلندی استفاده شده؛ اما چون از کابینت هایگلاس به رنگ کرم اکلیل دار استفاده شده، به جای اینکه تعدادشون به چشم بیاد، چشم نواز و لوکس بودن کابینت‌ها توجه رو جلب می‌کنه مخصوصا که بصورت هنرمندانه‌ای با رنگ قهوه ای ترکیب شدن. از طرفی چون فقط یک طرف دیوار کابینت هایگلاس کرم اکلیلی کار شده شاید اگر تمام درها دستگیره داشتند شلوغ دیده می‌شد و آزار دهنده بود.

 

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments