کابینت هایگلاس کرم قهوه‌ای، جدیدترین مدل قهوه‌ای روشن، براق و تیره

15
4166
کابینت های گلاس کرم قهوه ای ، پرشور و شیک
کابینت های گلاس کرم قهوه ای ، پرشور و شیک

همیشه مسأله‌ای که از انتخاب یک رنگ اهمیت بیشتری داره، انتخاب ترکیب رنگ‌ها در کنار یکدیگه است. ترکیب رنگ کرم قهوه‌ای از دسته‌ی ترکیبات محبوبه که به ویژه در طراحی کابینت هایگلاس می تونه فضایی مطلوب رو برای شما فراهم کنه. اینجا می‌خوایم ابتدا علت مناسب بودن ترکیب این دو رنگ رو بررسی کنیم و سپس مدل های مختلف کابینت هایگلاس کرم قهوه ای رو ببینیم و اون ها رو بررسی کنیم.

های گلاس با رنگ کرم یا با رنگ قهوه ای؟!

رنگ کرم، رنگی خنثی و بسیار زیباست که به عنوان رنگ اصلی استفاده میشه و به راحتی می تونه با رنگ‌های دیگه ترکیب شده و تشکیل ترکیبی دلپذیر بده.  رنگ های کرم، مثل کرم مایل به زرد یا کرم مایل به سفید، با تم قهوه ای هماهنگن و به اون حس زنده بودن میدن. چون قهوه ای رنگ زمین و درختان و كوه و تپه هاست پس به فرد حس تازگی و طبیعی بودن می بخشه.

رنگ قهوه ای رنگی گرمیست. امروزه انواع رنگ قهوه ای در طراحی داخلی کاربرد زیادی دارن و ترکیبات این ها از جمله کرم قهوه ای و سفید قهوه ای و … نیز طرفداران زیادی داره.

کابینت های گلاس بدون دستگیره

ترکیب رنگی کرم قهوه ای، انعطاف پذیری کمی داشته و با طیف وسیعی از رنگ ها ممکنه ایجاد ترکیب مناسبی نکنه بنابراین تطابق با رنگ های جانبی باید با دقت خیلی زیادی صورت بگیره تا فضایی چشم نواز رو ایجاد کنه. این ترکیب اما بسیار شیکه و ظاهری خاص داره. همچنین در این ترکیب، میزان به کاررفتن رنگ ها نورپردازی فضا بسیار مهمه. درصورتی که رنگ غالب در این فضا قهوه ای باشه، باید فضایی پرنور رو داشته باشیم تا از دلگیری فضا جلوگیری بشه.

قهوه ای یا کرم اگه به تنهایی به کار برن، ممکنه منجر به یکنواختی محیط و خستگی افراد بشن. رنگ کرم می تونه منجر به یکنواختی و رنگ قهوه ای منجر به دلگیری فضا بشه بنابراین برای این دو رنگ بهتره که در کنار هم به کار برن.

در ادامه مدل های متفاوت و زیبایی از کابینت های گلاس کرم قهوه ای روشن و کرم قهوه ای تیره رو باهم میبینیم و بررسی می کنیم.

 

میدونیم برای سلیقه قشنگ شما، مدل‌های بیشتری لازمه.

لینک دانلود تصاویر بیشتر کابینت هایگلاس رو دریافت کن.

کابینت های گلاس کرم قهوه ای روشن

کابینت قهوه ای کرم هایگلاس

رنگ کرم غالب در این آشپزخانه به همراه مقدار کمی رنگ قهوه ای طرح چوب با دستگیره ها و طرح بالای یخچال طلایی، ایجاد هارمونی رنگ مناسبی کرده اند. دکور ورودی بسیار زیباست ولی این آشپزخانه فاقد اپن است که مقداری محدودیت ایجاد میکند. یکی دیگر از مزیت های این آشپزخانه، کابینت های بزرگ و جادار آن است.

 

کابینت هایگلاس با اپن جزیره

یک آشپزخانه با کابینت قهوه ای روشن و کرم با نورپردازی بسیار عالی و جزیره ی مدرن و منحنی که انقدر دلنشینه که نمی تونیم در مورد معایبش چیزی بگیم.

کابینت های گلاس رنگ قهوه ای کرم

کابینت این آشپزخانه چیزی بین قهوه ای روشن و تیره ست. به یک نکته توجه کنین که فقط بخش های کرم روشن این کابینتها های گلاس بوده  بخش قهوه ای اونها از جنس ام دی افه (MDF) برای همین درخشش و بازتاب نور از بخش سفید بسیار بیشتر از بخش قهوه ای اونهاست.

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

مدل کابینت های گلاس کرم قهوه ای مخصوص آشپزخانه ایرانی کوچک که داری نور مخفی و نورپردازی بسیار خوبی است. تنها مشکل این آشپزخانه، کابینت های کوچک است که آن هم به دلیل محدودیت در فضای فیزیکی آشپزخانه است.

کابینت ام دی اف کرم

یک طراحی و نورپردازی عالی در کنار ترکیب رنگ دلنشین، فضایی دوست داشتنی رو ساخته. شاید بهتر بود جزیره ی این آشپزخانه، دارای لطافت بیشتری در طراحی بود. البته این مدل های گلاس نیست و ام دی افه اما از جهت ترکیب رنگ، ترکیب کرم با قهوه ای روشن داره.

کابینت ام دی اف هایگلاس

کابینت ترکیبی در رنگ و متریال. این کایبنت ترکیب طرح چوب روشن و کرم و قهوه ای تیره است. بعلاوه بخش های کرم مربوط به جزیره از جنس های گلاس بوده و سایر بخش ها از جنس ام دی اف کار شدن. درضمن در شیشه ای که برای آشپزخانه تعبیه شده باعث شده در عین حالی که آشپزخانه از نظر فیزیکی از راه پله جداست، اما ارتباط داشته باشه و بتونیم از بیرون به داخل آشپزخانه دید داشته باشیم.

کابینت ام دی اف های گلاس

دانلود تصاویر تکمیلی از مدل‌های فوق العاده هایگلاس

ام دی اف های گلاس با ترکیب رنگ کرم قهوه ای با طراحی مدرن دکوراسیون آشپزخانه ایرانی. البته در این آشپزخانه بخش کررم های گلاس بوده و بخش قهوه ای ام دی افه (MDF)که در کنار یکدیگه ترکیب خوبی ساخته اند.

کابینت ام دی اف طرح چوب

باز هم ترکیب ام دی اف طرح چوب با های گلاس کرم. نور پردازی اینجا و روشناییش مناسب و خوبه. جزیره دارای شکستگی بااینکه در فضا محدودیت ایجاد میکنه اگر هنرمندانه و با طراحی مناسب کار بشه میتونه به زیبایی آشپزخانه کمک کنه.

کابینت های گلاس کرم قهوه ای تیره

کابینت ترکیب رنگ کرم قهوه ای

کابینت  های گلاس ترکیب رنگ کرم قهوه ای که مدل اپن جادار و بزرگی داره. دستگیره های طلایی در کنار این ترکیب رنگ، نمای زیبایی ایجاد کرده. در این آشپزخانه از هر دو نوع نورپردازی مخفی و عادی استفاده شده و فضا از جهت روشنایی مشکلی نداره. مدل طراحی در این آشپزخانه کلاسیک ایرانیست.

کابینت کرم قهوه ای تیره

باز هم روشنایی بسیار عالی و نورپردازی قوی در ترکیب طرح کرم با قهوه ای تیره. رنگ قرمز در نگاه اول شمارو جذب خودش میکنه. این نشون میده که بااینکه این ترکیب رنگ همونطور که گفته شد، ترکیب کم انعطافیه و کمتر در کنار رنگ های دیگه زیبا میشه اما اینجا به خوبی رنگ قرمز درکنار این ها نشسته و نمای خوبی ایجاد کرده.

صفحه کابینت قهوه ای

کابینت آشپزخانه کوچک های گلاس کرم با صفحه کابینت ام دی اف قهوه ای با طراحی کلاسیک ایرانی. این آشپزخانه مقداری نورپردازی ضعیف تری داره اما از جهت روشنایی مشکلی نداره که علت آن به استفاده ی بیشتر از رنگ کرم در این آشپزخانه برمیگرده که میتونیم با نور کمتری روشنایی مناسبی در فضا ایجاد کنیم.

کابینت های گلاس ترکیب رنگ کرم و قهوه ای و زرد

ترکیب رنگ های مختلف از جمله کرم و قهوه ای و نقره ای و زرد رو در کنار همدیگه نگاه کنید. یک آشپزخانه ی مدرن با رنگ هایی دلنشین. البته مشکل این آشپزخانه شاید دیوارهای تیره باشه که مقداری باعث دلگیری این فضا شده.

کابینت آشپزخانه کوچک

فقط میشه گفت شیک و کوچک. فضایی دوست داشتنی و صمیمی که دارای کابینت های متعدد و جاداره

آشپزخانه فلت

یک آشپزخانه ی تخت (flat) با یک جزیره. البته جزیره میتونست با طراحی و شکل بهتری کار بشه تا به زیبایی فضا اضافه کنه.

ترکیب ام دی اف های گلاس

ترکیب ام دی اف و های گلاس با رنگ های مختلف. برای چندمین باره که به این ترکیب میرسیم و اتفاقاً ترکیب زیباییست. های گلاس کرم رنگ روی کابینت و جزیره با ام دی اف قهوه ای تیره ترکیب دلنشینی را ایجاد کرده. در مورد کابینت قهوه ای تیره، نورپردازی و روشنایی فضا اهمیت داره چون معمولا این تیپ رنگی دلگیر بوده و بازتاب نور خوبی نداره.

کابینت ام دی اف طرح چوب فلت

یک آشپزخانه ی مسطح (flat) که بخش کوچکی از آن کرم بوده و بخش عمده ی آن قهوه ای تیره است. جزیره ی این کابینت دارای طرحی متفاوت از کابینت هاست. همانطور که قبلا گفتم در این فضا تنظیم روشنایی اهمیت داره که البته به دلیل وجود پنجره های بزرگ و لامپ های زیاد، از این نظر مشکلی وجود نداریم.

کابینت آشپزخانه کوچک رنگ قهوه ای

در این مدل، مسأله ای که به چشم می خوره کوچکی آشپزخانه است. در آشپزخانه های کوچک بهتره که از رنگ های تیره کمتر استفاده بشه و بیشتر رنگ های روشن بکار بره تا فضا بزرگتر به نظر بیاد. بنابراین در این مدل بهتر بود که به جای بخش های تیره، از رنگ قهوه ای روشن استفاده بشه.

تعداد زیادتری از مدل های کابینت هایگلاس رو دانلود کن.

15 دیدگاه‌ها

 1. سلام ببخشید من آشپزخانه ام خیلی کوچکه اونطوری که کابینت کارگفتم حدودا ۵الی۶ متر کابینت می‌بره من هایگلاس کرم براق انتخاب کردم تک رنگ. بنظر شما برای تواردورکار که جداسازی بشه چه رنگی رو پیشنهاد میکنید؟ یااگر کلا تک رنگ بزنم خوب میشه یا نه؟ سؤال بعدی اینکه چون آبچکان نمیخام بذارم کاشی مابین کابینت چه رنگی روپیشنهاد میکنید؟ و سرامیک آشپزخانه کرم خیلی روشن هست بخوام پارکت کنم چه رنگی بزنم؟
  ببخشید سؤال طولانی بو دممنونم از پاسختون

  • سلام
   برای جدا کردن رنگ، پیشنهادمون اینه که بهتره یه کنتراست لایت بوجود بیارید. از هایگلاسهای گرید 3 و نزدیک به رنگ عسلی یا طلایی یا کهربایی استفاده کنید.
   پارکت رو کمی کنتراست بیشتر بدین نزدیک به قهوه‌ای روشن تا اختلاف رنگ باعث دیده شدن کابینتتون می‌شود.
   کاشی بین کابینت شاید اگه رنگ روشن یا سفید همراه با طرح‌های طلایی وقهوه ای روشن باشه خوبه.

 2. سلام آشپزخانه ما متراژ طول ۶ و عرض ۳ متر دارد میخواستم بدونم برای کابینت ام دی اف چه رنگی را پیشنهاد میکنید ضمن اینکه آشپزخانه نورگیری تقریبا خوبی دارد

 3. سلام ببخشید نظر ميخواستم سرامیکهام کرم قهوه ای کابینتها های گیلاس سفیدبراق ميخواستم بدونم زیرکابینت ورومیزی چه رنگیش شیکتره؟ وجلو اوپن یه طرحی میخواییم بچسپونیم چه رنگی شیکتره؟

  • برای زیر کابینت دیواری رنگ سفید رو پیشنهاد میکنیم.
   البته میتونین از رنگ یخی (ترکیب سفید و آفتابی ) هم استفاده کنید.
   برای طرح اپن رنگ آفتابی روی هایگلاس سفید ترکیب خوبی رو بوجود میاره.

  • هایگلاس تنوع رنگ زیادی داره حتی های گلاس ایرانی حدود 40 رنگ داره فقط ممکنه بعضی از برند های کم کیفیت تعداد محدودیت رنگ داشته باشن که توصیه میشه اصلا از این برندها استفاده نکنید زیرا ممکنه بعد یه مدت رنگشون تغییر کنه و اگه در آینده نیاز به تعمیر داشت دیگه اون رنگو پیدا نکنید پس از هایگلاسهای برند خوب استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید