کابینت هایگلاس قهوه‌ای، سفید قهوه ای و کرم قهوه ای جدیدترین مدل‌ها

کابینت های گلاس کرم قهوه ای ، پرشور و شیک

همیشه مسأله‌ای که از انتخاب یک رنگ اهمیت بیشتری داره، انتخاب ترکیب رنگ‌ها در کنار یکدیگه است. ترکیب رنگ قهوه‌ای با رنگ های روشن مثل سفید و کرم از دسته‌ی ترکیبات محبوبه که به ویژه در طراحی کابینت هایگلاس می تونه فضایی مطلوب رو برای شما فراهم کنه. اینجا می‌خوایم ابتدا علت مناسب بودن ترکیب این رنگ ها رو بررسی کنیم و سپس مدل های مختلف کابینت هایگلاس کرم قهوه ای و سفید قهوه ای رو ببینیم و اون ها رو بررسی کنیم.

کابینت هایگلاس سفید قهوه ای یا کرم قهوه ای؟!

از بین رنگ‌های متنوع موجود در بازار برای کابینت هایگلاس، رنگ سفید و قهوه ای هیچوقت قدیمی نشده و هنوز هم محبوبیت خودشو حفظ کرده. رنگ سفید یک رنگ خنثی و آرامش بخشه و به خوبی میتونه با رنگ‌های دیگه همخوانی پیدا کنه. در واقع بیشتر رنگ‌ها قابلیت مکمل شدن با رنگ سفید رو دارن، رنگ قهوه‌ای هم در طیف کمرنگ تا پررنگ به عنوان یک رنگ گرم، هارمونی بینظیری با رنگ سفید کابینت هایگلاس ایجاد می‌کنه و با سلیقه بسیاری از افراد جور درمیاد.از طرفی رنگ کرم، رنگی خنثی و بسیار زیباست که با تم قهوه ای هماهنگه و به اون حس زنده بودن میده.

نکات مهم در انتخاب ترکیب رنگ سفید قهوه ای یا کرم قهوه ای

اگر این ترکیب رنگ رو انتخاب می‌کنید حواستون به چند نکته باید باشه، یکی اینکه سعی کنید رنگ کفپوش، یا دیوار یا صفحه کابینت رو با رنگ کابینت هایگلاس سفید و قهوه ای ست کنید تا جلوه بیشتری داشته باشه؛ از طرفی اگر تمایل دارید رنگ قهوه‌ای غالب بر رنگ سفید یا کرم کابینت‌ها باشه بهتره از نورپردازی مناسبی استفاده کنید تا فضای آشپزخونه دلگیر نشه. داشتن یک آشپزخونه ایده آل کار سختی نیست فقط نیاز به کمی خلاقیت و ایده پردازی داره تا کنتراست رنگ بین وسایل و مصالح به کار رفته در آشپزخونه و کابینت آشپزخونه به خوبی برقرار بشه و زیبایی چشم نوازی رو به شما هدیه کنه.

مدل کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

کابینت های گلاس بدون دستگیره

ترکیب رنگی کرم قهوه ای، انعطاف پذیری کمی داشته و با طیف وسیعی از رنگ ها ممکنه ایجاد ترکیب مناسبی نکنه بنابراین تطابق با رنگ های جانبی باید با دقت خیلی زیادی صورت بگیره تا فضایی چشم نواز رو ایجاد کنه. این ترکیب اما بسیار شیکه و ظاهری خاص داره. همچنین در این ترکیب، میزان به کاررفتن رنگ ها نورپردازی فضا بسیار مهمه. درصورتی که رنگ غالب در این فضا قهوه ای باشه، باید فضایی پرنور رو داشته باشیم تا از دلگیری فضا جلوگیری بشه.

قهوه ای یا کرم اگه به تنهایی به کار برن، ممکنه منجر به یکنواختی محیط و خستگی افراد بشن. رنگ کرم می تونه منجر به یکنواختی و رنگ قهوه ای منجر به دلگیری فضا بشه بنابراین برای این دو رنگ بهتره که در کنار هم به کار برن.

در ادامه مدل های متفاوت و زیبایی از کابینت های گلاس کرم قهوه ای روشن و کرم قهوه ای تیره رو باهم میبینیم و بررسی می کنیم.

کابینت های گلاس کرم قهوه ای روشن

کابینت قهوه ای کرم هایگلاس

رنگ کرم غالب در این آشپزخانه به همراه مقدار کمی رنگ قهوه ای طرح چوب با دستگیره ها و طرح بالای یخچال طلایی، ایجاد هارمونی رنگ مناسبی کرده اند. دکور ورودی بسیار زیباست ولی این آشپزخانه فاقد اپن است که مقداری محدودیت ایجاد میکند. یکی دیگر از مزیت های این آشپزخانه، کابینت های بزرگ و جادار آن است.

کابینت هایگلاس با اپن جزیره

یک آشپزخانه با کابینت قهوه ای روشن و کرم با نورپردازی بسیار عالی و جزیره ی مدرن و منحنی که انقدر دلنشینه که نمی تونیم در مورد معایبش چیزی بگیم.

کابینت های گلاس رنگ قهوه ای کرم

کابینت این آشپزخانه چیزی بین قهوه ای روشن و تیره ست. به یک نکته توجه کنین که فقط بخش های کرم روشن این کابینتها های گلاس بوده  بخش قهوه ای اونها از جنس ام دی افه (MDF) برای همین درخشش و بازتاب نور از بخش سفید بسیار بیشتر از بخش قهوه ای اونهاست.

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

مدل کابینت های گلاس کرم قهوه ای مخصوص آشپزخانه ایرانی کوچک که داری نور مخفی و نورپردازی بسیار خوبی است. تنها مشکل این آشپزخانه، کابینت های کوچک است که آن هم به دلیل محدودیت در فضای فیزیکی آشپزخانه است.

هایگلاس کرم - قهوه ای روشن 2

یه مدل کابینت کرم قهوه ای دیگه که توسط مجری‌مون در شهر تهران – یکی از 9 استانی که سلام ساختمان در اونها فعال هست – اجرا شده. طرح جالبی که در جلوی اپن اجرا شده، به همراه طرح چوب روی ورق های‌گلاس باعث زیبا تر شدن نمای بیرونی آشپزخانه شده. هرچند نمای درونی آشپزخانه هم خیلی متفاوت از نمای بیرونی اون نیست.

کابینت ام دی اف کرم

یک طراحی و نورپردازی عالی در کنار ترکیب رنگ دلنشین، فضایی دوست داشتنی رو ساخته. شاید بهتر بود جزیره ی این آشپزخانه، دارای لطافت بیشتری در طراحی بود. البته این مدل های گلاس نیست و ام دی افه اما از جهت ترکیب رنگ، ترکیب کرم با قهوه ای روشن داره.

کابینت ام دی اف هایگلاس

کابینت ترکیبی در رنگ و متریال. این کایبنت ترکیب طرح چوب روشن و کرم و قهوه ای تیره است. بعلاوه بخش های کرم مربوط به جزیره از جنس های گلاس بوده و سایر بخش ها از جنس ام دی اف کار شدن. درضمن در شیشه ای که برای آشپزخانه تعبیه شده باعث شده در عین حالی که آشپزخانه از نظر فیزیکی از راه پله جداست، اما ارتباط داشته باشه و بتونیم از بیرون به داخل آشپزخانه دید داشته باشیم.

کابینت ام دی اف های گلاس

ام دی اف های گلاس با ترکیب رنگ کرم قهوه ای با طراحی مدرن دکوراسیون آشپزخانه ایرانی. البته در این آشپزخانه بخش کررم های گلاس بوده و بخش قهوه ای ام دی افه (MDF)که در کنار یکدیگه ترکیب خوبی ساخته اند.

کابینت ام دی اف طرح چوب

باز هم ترکیب ام دی اف طرح چوب با های گلاس کرم. نور پردازی اینجا و روشناییش مناسب و خوبه. جزیره دارای شکستگی بااینکه در فضا محدودیت ایجاد میکنه اگر هنرمندانه و با طراحی مناسب کار بشه میتونه به زیبایی آشپزخانه کمک کنه.

کابینت هایگلاس کرم

در تصویر بالا هم یک نمونه کابینت هایگلاس کرم رنگ رو میبینیم که توسط یکی از کابینت سازهای خوب عضو شبکه کابینت سازان سلام ساختمان اجرا شده.

کابینت های گلاس کرم قهوه ای تیره

کابینت ترکیب رنگ کرم قهوه ای

کابینت  های گلاس ترکیب رنگ کرم قهوه ای که مدل اپن جادار و بزرگی داره. دستگیره های طلایی در کنار این ترکیب رنگ، نمای زیبایی ایجاد کرده. در این آشپزخانه از هر دو نوع نورپردازی مخفی و عادی استفاده شده و فضا از جهت روشنایی مشکلی نداره. مدل طراحی در این آشپزخانه کلاسیک ایرانیست.

هایگلاس کرم - قهوه ای تیره 4

عکس بالا خانه یکی از مشتری‌هامون هست که دکوراسیون داخلی اون توسط کابینت‌کار سلام ساختمان طراحی و اجرا شده. مشتری سه مرحله رو طی کردن:

  1. درخواست فرستادن (اگه شما هم تو فکر ساخت کابینت یا کمد هستین میتونین درخواست‌تون رو ثبت کنید)
  2. کارشناسان سلام ساختمان باهاشون صحبت کردن و بصورت رایگان جهت انتخاب کابینت بهشون مشورت دادن.
  3. دو نفر از کابینت سازهای سلام ساختمان از محل بازدید کردن و صحبت های اولیه رو انجام دادن.
  4. یکی از کابینت‌سازها رو انتخاب کرده و پروژه شروع شده.
  5. در نهایت هم کار رو با رضایت تحویل گرفتن.

کابینت کرم قهوه ای تیره

مطالب خیلی خیلی مفید

باز هم روشنایی بسیار عالی و نورپردازی قوی در ترکیب طرح کرم با قهوه ای تیره. رنگ قرمز در نگاه اول شمارو جذب خودش میکنه. این نشون میده که بااینکه این ترکیب رنگ همونطور که گفته شد، ترکیب کم انعطافیه و کمتر در کنار رنگ های دیگه زیبا میشه اما اینجا به خوبی رنگ قرمز درکنار این ها نشسته و نمای خوبی ایجاد کرده.

هایگلاس کرم - قهوه ای تیره 3 هایگلاس کرم - قهوه ای تیره 2

دو عکس بالا، زاویه‌های مختلفی از یه کابینت اجرا شده در اصفهان هست که یکی از 330 نجار سلام ساختمان اون رو اجرا کرده. استفاده از رنگ قهوه‌ای تیره در این کابینت بیشتر از رنگ کرم هست و تقریبا میشه گفت بخش زیادی از سطح کابینت، رنگ قهوه‌ای تیره داره.

صفحه کابینت قهوه ای

کابینت آشپزخانه کوچک های گلاس کرم با صفحه کابینت ام دی اف قهوه ای با طراحی کلاسیک ایرانی. این آشپزخانه مقداری نورپردازی ضعیف تری داره اما از جهت روشنایی مشکلی نداره که علت آن به استفاده ی بیشتر از رنگ کرم در این آشپزخانه برمیگرده که میتونیم با نور کمتری روشنایی مناسبی در فضا ایجاد کنیم.

کابینت هایگلاس کرم قهوه ای

کابینت های گلاس ترکیب رنگ کرم و قهوه ای و زرد

ترکیب رنگ های مختلف از جمله کرم و قهوه ای و نقره ای و زرد رو در کنار همدیگه نگاه کنید. یک آشپزخانه ی مدرن با رنگ هایی دلنشین. البته مشکل این آشپزخانه شاید دیوارهای تیره باشه که مقداری باعث دلگیری این فضا شده.

کابینت آشپزخانه کوچک

فقط میشه گفت شیک و کوچک. فضایی دوست داشتنی و صمیمی که دارای کابینت های متعدد و جاداره

آشپزخانه فلت

یک آشپزخانه ی تخت (flat) با یک جزیره. البته جزیره میتونست با طراحی و شکل بهتری کار بشه تا به زیبایی فضا اضافه کنه.

هایگلاس کرم - قهوه ای تیره 1

در عکس بالا، نمونه اجرا شده توسط یکی از دکوراتورهامون در یک استان دیگر یعنی استان اصفهان رو میبینین که ترکیب ورق هایگلاس کرمی و قهوه‌ای تیره تشکیل شده. در این نمونه کار که یکی از 1000 قرارداد سالانه‌ی سلام ساختمان هست، اپن به نحوی اجرا شده که بشه از اون به عنوان میز غذاخوری هم استفاده بشه.

ترکیب ام دی اف های گلاس

ترکیب ام دی اف و های گلاس با رنگ های مختلف. برای چندمین باره که به این ترکیب میرسیم و اتفاقاً ترکیب زیباییست. های گلاس کرم رنگ روی کابینت و جزیره با ام دی اف قهوه ای تیره ترکیب دلنشینی را ایجاد کرده. در مورد کابینت قهوه ای تیره، نورپردازی و روشنایی فضا اهمیت داره چون معمولا این تیپ رنگی دلگیر بوده و بازتاب نور خوبی نداره.

کابینت ام دی اف طرح چوب فلت

یک آشپزخانه ی مسطح (flat) که بخش کوچکی از آن کرم بوده و بخش عمده ی آن قهوه ای تیره است. جزیره ی این کابینت دارای طرحی متفاوت از کابینت هاست. همانطور که قبلا گفتم در این فضا تنظیم روشنایی اهمیت داره که البته به دلیل وجود پنجره های بزرگ و لامپ های زیاد، از این نظر مشکلی وجود نداریم.

هایگلاس کرم - قهوه ای روشن 7

حضور جزیره اجباری نیست و در بعضی طراحی ها میشه از اون چشم‌پوشی کرد. این موضوع رو یکی از 330 کابینت‌سازمون، آقای علی یوسفی در طرح بالا بخوبی رعایت کرده. در عکس، حذف جزیره باعث میشه دید بهتری نسبت به کل فضای آشپزخانه داشته باشیم. حتی کابینت ماشین لباس‌شویی هم دارای ساخته شده تا با بستن اون، بتونیم نمای خالص کابینت کرم-قهوه‌ای رو ببینیم.

کابینت آشپزخانه کوچک رنگ قهوه ای

در این مدل، مسأله ای که به چشم می خوره کوچکی آشپزخانه است. در آشپزخانه های کوچک بهتره که از رنگ های تیره کمتر استفاده بشه و بیشتر رنگ های روشن بکار بره تا فضا بزرگتر به نظر بیاد. بنابراین در این مدل بهتر بود که به جای بخش های تیره، از رنگ قهوه ای روشن استفاده بشه.

برای مشاهده ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها مطالب زیر رو مطالعه کنید:

کابینت های گلاس سفید

کابینت های گلاس سفید طلایی

کابینت های گلاس سفید طوسی

کابینت های گلاس سفید مشکی

مدل کابینت هایگلاس سفید قهوه ای

کابینت های دورنگ ترکیب رنگ جذابی رو میتونن ایجاد کنن که بیشتر به نوع انتخاب و تناسب رنگ های اجرا شده در کابینت بستگی داره. چند مدل کابینت آشپزخونه هایگلاس سفید قهوه‌ای رو با هم ببینیم:

هایگلاس سفید قهوه ای

 

هایگلاس سفید قهوه ای 1

وقتی آشپزخونه بزرگ باشه و نور خوبی هم داشته باشه دستمون بازتره تا رنگ قهوه‌ای رو بیشتر توی کابینت به کار ببریم، آشپزخونه توی تصویر اول که تقریباً بزرگه کابینت های پایین رو از نوع هایگلاس قهوه ای و کابینت های بالا رو از نوع کابینت های گلاس سفید کار کرده و به نظر جالب میاد ولی تصویر دوم بهتر بود نورپردازی بهتری توش استفاده میشد.

هایگلاس سفید - قهوه ای روشن 3

مدل بالا، یکی از هزاران نمونه ای هست که در سلام ساختمان اجرا شده. برای داشتن چنین مدل هایی لازم نیست دنبال یه کابینت ساز حرفه‌ای بگردین! چون سلام ساختمان این کار رو براتون انجام داده. فقط کافیه درخواستتون رو بفرستین و یکی از صدها کابینت‌ساز ما بعد از طی یه روند کوتاه، کابینتتون رو اجرا کنه. برای این کار فقط کافیه روی لینک زیر کلیک کنین:

درخواست کابینت ساز

هایگلاس سفید قهوه ای 2

این آشپزخونه هم همون ترکیب رنگ رو انتخاب کرده و با اینکه نور خوبی هم داره ولی آشپزخونه نسبتا کوچیکی محسوب میشه و بهتر بود از رنگ قهوه‌ای توی کابینت‌ها کمتر استفاده میکرد تا به بزرگتر نشون دادن فضای آشپرخونه تاحدودی کمک میکرد. اما به طور کلی طراحی خوبی داره، مخصوصاً فضای بازی که بالای فر و مایکروفر ایجاد کرده از یکنواختی آشپرخونه کم کرده.

هایگلاس سفید - قهوه ای روشن8

استفاده از طرح زیبا، بعضی مواقع میتونه طراحی نهایی رو حتی قبل از اتمام هم قشنگ کنه. طرح پیوسته ای که با استفاده از ورق های‌گلاس طرح چوب اجرا شده، برش های پیوسته ای از درختان رو نشون میده که بریده شده، تکه تکه شده و در کنار هم قرار گرفتن. این مورد در تصویر بالا که توسط نجار سلام ساختمان اجرا شده، بخوبی دیده میشه. برای داشتن همچین کابینتِ های‌گلاسی اون هم به رنگ قهوه‌ای، کافیه درخواستتون رو در سایت ثبت کنین.

هایگلاس سفید قهوه ای 3

رنگ سفید کابینت هایگلاس توی این عکس بیشتر مایل به کرم رنگ هست و با رنگ کابینت هایگلاس قهوه ای خیلی خوب ست شده. دو تا باکس طراحی شده در وسط کابینت‌های بالا هم ایده جذابیه و سادگی و کلاسیک بودن سبک کابینت‌ها رو تغییر داده.

هایگلاس سفید قهوه ای 4

عکس یک آشپزخونه بزرگ و دلباز که مورد پسند بیشتر خانم‌هاست رو می‌بینید. جزیره شیک این آشپزخونه از جنس هایگلاس سفید و قهوه ای که به عنوان میز غذاخوری هم استفاده میشه و کابینت‌های متعدد از جنس هایگلاس سفید و قهوه ای، روی هم رفته جالبه.

هایگلاس سفید قهوه ای 5

با اینکه این آشپزخونه پنجره نداره و نورپردازی خاصی هم انجام نشده اما به خاطر غالب بودن کابینت هایگلاس سفید نسبت به قهوه‌ای فضای روشن و دلبازی برای آشپزخونه ایجاد شده. دستگیره مخفی کابینت هایگلاس به یکدست نشون دادن کابینت خیلی کمک می‌کنه.

هایگلاس سفید - قهوه ای تیره 3

یکی از کابینت های ساخته شده در سلام ساختمان که خودم خیلی ازش خوشم اومد، تصویر بالاست. این کابینت رو آقای حامد لک در ورامین تهران اجرا کرده.

هایگلاس سفید قهوه ای 6

استفاده از اپن با طرح شکسته و کابینت‌های پله‌ای در قسمت بالای آشپزخونه و همچنین کابینت هایگلاس سفید به همراه کابینت ام دی اف قهوه ای طراحی نسبتاً مدرنی برای این آشپرخونه ایجاد کرده و بهترین استفاده رو از همه ابعاد آشپزخونه به عمل آورده.

هایگلاس سفید قهوه ای 7

یک جزیره زیبا و بزرگ و یک ردیف کابینت هایگلاس قهوه ای در یک سمت جلوه ی زیبایی داره، به نظر میاد رنگ سفید مکمل متمایل به طوسی هست که یک مقدار با رنگ قهوه‌ای متضاده اما خب این هم یک سلیقه محسوب میشه و قطعاً برای خیلی‌ها انتخاب خوبی هست.

هایگلاس سفید - قهوه ای روشن 9

میشه با طرح های خاصی ظاهر آشپزخانه رو خیلی تغییر داد. در عکس بالا که کار یکی از مجری‌هامون در شیراز هست، اجرای طرح شومینه در جزیره‌ی آشپزخانه نمای زیبایی ایجاد کرده که هزینه اون فقط یه تابلو بوده. پس‌زمینه آشپزخانه رو هم همینطور که میبینین رنگ سفید و قهوه‌ای روشن پرکرده. اجرای این کابینت در سیستم سلام ساختمان انجام شده و فقط با یه ارسال درخواست در سایت، شروع شده.

هایگلاس سفید قهوه ای 8

همیشه که نباید کل آشپزخونه رو با کابینت بپوشونیم! بعضی وقتا با یک ایده مدرن و جالب میشه کابینت سفید قهوه‌ای هایگلاس رو در همین تعداد محدود به خوبی و زیبایی در کنار هم قرار داد و از بقیه فضای باز آشپزخونه استفاده‌های دیگه رو به عمل آورد.

هایگلاس سفید قهوه ای 9

هایگلاس سفید قهوه ای 10

نورپردازی خوب و نور طبیعی مناسب به همراه کابینت هایگلاس سفید و قهوه ای و جزیره شیک و بزرگ، دیگه واقعاً نمیشه از این دو عکس ایرادی گرفت!

هایگلاس سفید قهوه ای 11

اگر کابینت هایگلاس قهوه ای رو خیلی میپسندین و به عنوان رنگ غالب انتخابش می‌کنید، حواستون به نورپردازی آشپزخونه باشه که فضای آشپزخونتون خیلی کوچیک و دلگیر نشه.

هایگلاس سفید قهوه ای 12

هایگلاس سفید قهوه ای 13

کابینت هایگلاس سفید و شکلاتی هم یکی از انتخاب‌های جذاب و محبوب هست که با یک ایده پردازی خلاقانه خیلی خوب میتونه محیط آشپرخونه رو مدرن نشون بده.

هایگلاس سفید - قهوه ای تیره 10

طرح بالا رو یکی از مشتری‌هامون از ساری درخواست اجراش رو داده؛ دو تا از مجری‌هامون در همون شهر کارش رو دیدن و مشتری، یکی رو انتخاب کرده. در آخر هم کابینت کار منتخب، براش این دکور زیبا رو اجرا کرده. میدونستین که ما در 9 استان کشور میتونیم بهترین و حرفه‌ای ترین کابینت سازها رو بهتون معرفی کنیم؟!

هایگلاس سفید قهوه ای 15

همچنین کابینت هایگلاس سفید و قهوه‌ای روشن که توی این عکس زیبایی چشم نوازش رو به خوبی می بینید. ست کردن رنگ قهوه‌ای روشن با پله‌ها و کفپوش هم انتخاب درست و هوشمندانه‌ایست

هایگلاس سفید قهوه ای 16

کابینت‌های منحنی یکی از انواع کابینت مدرن محسوب میشه که در این عکس یک نمونش رو می بینید. مخصوصاً اگر ترکیبی از هایگلاس سفید و ام دی اف قهوه ای باشه.

هایگلاس سفید قهوه ای 17

کابینت هایگلاس سفید و قهوه ای در یک سبک مدرن و بینظیر و با دستگیره مخفی که زیبایی فوق العاده‌ای به این آشپزخونه کوچک بخشیده.

هایگلاس سفید قهوه ای 18

استفاده از هایگلاس سفید در قسمت صفحه روی کابینت در کنار کابینت قهوه‌ای تیره و یک نورپردازی خوب و نور طبیعی عالی، زیبایی این آشپزخونه رو خیلی خوب به رخ بیننده کشیده.

هایگلاس سفید قهوه ای 19

هایگلاس سفید قهوه ای 20

قیمت دقیق کابینت رو از کابینت ساز بگیر

آشپزخونه بزرگ دیگه مشکل فضا نداره بنابراین نیازی به کابینت های پوشیده تا سقف نداره و بهتره روی ترکیب رنگ کابینت و طراحی و جانمایی کابینت‌ها بیشتر وقت گذاشته بشه. در این دو آشپزخونه هم با ترکیب هایگلاس سفید و قهوه ای تیره طراحی نسبتاً خوب و تمیزی به اجرا در اومده.

هایگلاس سفید قهوه ای 21

هایگلاس سفید قهوه ای 22

البته این رو هم بگیم که جانمایی صحیح وسایل آشپزخانه، طوری که در دکور فعالیت آگاهانه داشته باشن هم خیلی مهمه و زیبایی طرح رو بیشتر میکنه. در تصویر پایین که کار دکوراتورمون در شهر تهران هست، هود بصورت فیزیکی حذف نشده ولی نمای اون بخوبی از فضا حذف شده و ظاهری یک تیکه رو ساخته. این نوع خلاقیت‌ها رو فقط باید از یه دکوراتور باسابقه و ماهر انتظار داشت که ما براتون پیداش میکنیم.

هایگلاس سفید - قهوه ای تیره 11

هایگلاس سفید قهوه ای 23

هایگلاس سفید قهوه ای 24

وقتی کابینت هایگلاس سفید قهوه ای رو تا سقف آشپزخونه طراحی و اجرا کنید میتونید از فضای آشپزخونه به شکلی بهینه و مفید استفاده کنید. این دو عکس دو نمای متفاوت از یک آشپزخونه رو به نمایش گذاشته.

هایگلاس سفید قهوه ای 25

به نورپردازی این عکس میشه نمره خوبی داد، اما استفاده از هایگلاس قهوه ای در کابینت‌های بالا و پایین باید با احتیاط بیشتری انجام میشد تا جای خالی انعکاس نور روی هایگلاس سفید حس نشه.

هایگلاس سفید قهوه ای 26

یک ایده خوبی که میتونید از این عکس کابینت هایگلاس سفید قهوه ای بگیرید اجرای هایگلاس قهوه‌ای و سفید در انتهای سالن و هماهنگی رنگ اون با کابینت های آشپزخونه هست که طراحی شیک و جالبی رو رقم زده.

هایگلاس سفید قهوه ای 27

استفاده از گاز صفحه‌ای روی اپن جزیره مانند این آشپزخونه برای بزرگتر نشون دادن آشپزخونه ایده جالبی بوده اما از قسمت بالای کابینت ها میتونست استفاده بیشتری به عمل بیاد که فضای خالی و پرتی اون قسمت کمتر دیده بشه.

هایگلاس سفید قهوه ای 28

مشاوره رایگان و قیمت روز کابینت در شهر شما

ساده، زیبا و در عین حال شیک و یکدست. هایگلاس سفید با ام دی اف قهوه ای ترکیب فوق العاده خوب و جذابی رو ایجاد کرده ست.

هایگلاس سفید قهوه ای 29

کابینت هایگلاس سفید گردویی، یکی دیگه از ترکیب رنگ های پرطرفدار و شیکه. در این تصویر طراحی زیبای کابینت باعث شده زیبایی رنگ کابینت دوچندان بشه. کاملاً مشخصه که یک تغییر کوچک توی طراحی کابینت‌ها چقدر توی زیبایی آشپزخونه مؤثر بوده.

هایگلاس سفید قهوه ای 30

هایگلاس سفید و قهوه‌ای روشن یا چوبی انتخاب جذابی برای شیک پسندان میتونه باشه. طبقات استفاده شده در کابینت‌های بالایی به خوبی تونسته یکنواختی رو از این آشپزخونه دور کنه. به طور کلی این آشپزخونه جزء طرح‌های خاص و مدرن به حساب میاد.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
21 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
لیلا
لیلا
21 شهریور 1399 02:11

سلام و عرض ادب
کاشی بین کابینتی رو آبی تیره برداشتم کابینت هم سفیده برا ترکیب رنگ کابینت با یه رنگ دیگه چه رنگی رو پیشنهاد میدین سرامیک ها هم آبی رنگ روشنه

salamsakhteman
salamsakhteman
26 شهریور 1399 20:28
پاسخ به  لیلا

با سلام و احترام
مقدار بسیار کمی سیلور یا خاکستری روشن، یا سبز مغز بسته ای کم رنگ، یا زرد بسیار کم رنگ.
رنگ یاسی رو هم‌ با این رنگ‌هایی که گفتید میشه ست کرد.

یاسمن
یاسمن
13 تیر 1399 22:14

سلام ببخشید رنگ کابینت ها باید بارنگ کاشی های بین کابینت هماهنگی داشته باشه ?
من رنگ بین کابینتم کاشی شکلاتی باطلایی هست

salamsakhteman
salamsakhteman
21 تیر 1399 09:23
پاسخ به  یاسمن

سلام
بله بهتر است رنگ کابینت با رنگ کاشی بین کابینت دارای هماهنگی و هارمونی باشند تکرار رنگه استفاده شده در کاشی بین کابینت در خود کابینت ساده ترین کاری است که می توان انجام داد که جذابیت بالایی ندارد لیکن رعایت هارمونی رنگ کابینت با کاشی بین کابینت می تواند به زیبایی آشپزخانه بسیار کمک کند. جدول کالریته رنگ‌های دارای هارمونی با یکدیگر را به زودی در سایت انتشار خواهیم داد.

نقدی
نقدی
03 اردیبهشت 1399 07:33

سلام روزتون بخیر. میخواستم بدونم که صفحه کابینت با مغز پی وی سی بهتره یا با مغز ام دی اف؟
درضمن کابینت با رنگ ۴۰۶ فرامید و هیگلاس سفید ترکیب رنگ خوبی هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

salamsakhteman
salamsakhteman
07 اردیبهشت 1399 11:19
پاسخ به  نقدی

سلام
صفحه با مغز pvc کاملاً ضد آب است ولی مقدار کمتری در برابر حرارت مقاومت دارد به طور کل چون صفحه بیشتر در معرض رطوبت می‌باشد تا حرارت صفحه با مغز pvc در صورت استفاده از برندهای معتبر توصیه می‌شود. ۴۰۸ فرامید با های گلاس سفید ترکیب زیبایی به وجود می آورد.
رنگ ۴۰۸ و هایگلاس سفید کنتراستی دارد که قرار گرفتن آنها کنتر هم زیبایی خوبی را به وجود می آورد.

ذوالفقاری
ذوالفقاری
07 آذر 1398 06:57

سلام ببخشید من آشپزخانه ام خیلی کوچکه اونطوری که کابینت کارگفتم حدودا ۵الی۶ متر کابینت می‌بره من هایگلاس کرم براق انتخاب کردم تک رنگ. بنظر شما برای تواردورکار که جداسازی بشه چه رنگی رو پیشنهاد میکنید؟ یااگر کلا تک رنگ بزنم خوب میشه یا نه؟ سؤال بعدی اینکه چون آبچکان نمیخام بذارم کاشی مابین کابینت چه رنگی روپیشنهاد میکنید؟ و سرامیک آشپزخانه کرم خیلی روشن هست بخوام پارکت کنم چه رنگی بزنم؟
ببخشید سؤال طولانی بو دممنونم از پاسختون

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
07 آذر 1398 15:56
پاسخ به  ذوالفقاری

سلام
برای جدا کردن رنگ، پیشنهادمون اینه که بهتره یه کنتراست لایت بوجود بیارید. از هایگلاسهای گرید 3 و نزدیک به رنگ عسلی یا طلایی یا کهربایی استفاده کنید.
پارکت رو کمی کنتراست بیشتر بدین نزدیک به قهوه‌ای روشن تا اختلاف رنگ باعث دیده شدن کابینتتون می‌شود.
کاشی بین کابینت شاید اگه رنگ روشن یا سفید همراه با طرح‌های طلایی وقهوه ای روشن باشه خوبه.

اسماعیل
اسماعیل
20 اسفند 1397 00:44

سلام.درسته که میگن ورق هایگلاس ایرانی موج داره وکیفیت پایینی داره؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
20 اسفند 1397 10:23
پاسخ به  اسماعیل

با سلام
بله ورق هایگلاس ایرانی موج داره و نسبت به نور خورشید حساسیت بیشتری دارد.

زهرا
زهرا
25 دی 1397 13:32

سلام آشپزخانه ما متراژ طول ۶ و عرض ۳ متر دارد میخواستم بدونم برای کابینت ام دی اف چه رنگی را پیشنهاد میکنید ضمن اینکه آشپزخانه نورگیری تقریبا خوبی دارد

گلی
گلی
20 دی 1397 23:58

سلام وقت بخیر ببخشید سرامیکم سفید هستش می خواستم بدونم ترکیب چه رنگایی واسه کابیت خوشکلتره؟؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 دی 1397 16:44
پاسخ به  گلی

با سلام
سفید طلایی، سفید قهوه ای زنده.
کرم روشن و طلایی و کرم روشن و قهوه ای زنده.
سفید یکدست میتونه کار قشنگی بشه. ولی در نهایت رنگ بقیه اجزا خونه هم خیلی در این انتخاب تأثیر گذاره.

مینا
مینا
28 خرداد 1398 15:25
پاسخ به  گلی

سلام ببخشید میشه بگین چه رنگ کابینت هایی امسال بیشتر تو بورسه و چی خوبه

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
30 خرداد 1398 08:38
پاسخ به  مینا

سلام
نمیشه گفت رنگ خاصی مُد هستش، چون همه چیز بستگی به محیط و دکوراسیون منزل خودتون بستگی داره. مخصوصاً رنگ دیوارهای آشپزخانه اتون اگر قصد تغییر رنگش را ندارید برای انتخاب رنگ کابینت باید مدنظر داشته باشید.
شما با درنظر گرفتن بودجه و سلیقه اتون میتونید از متریال های ام دی اف، ممبران و هایگلاس استفاده کنید.
برای مشاوره و راهنمایی بیشتر میتونید شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند و کابینت ساز خدمتتون معرفی کنند.
http://salamsakhteman.com/blog/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C/?utm_expid=.tFx1EqUoQHKqk5h_RPw2EA.0&utm_referrer=http%3A%2F%2Fsalamsakhteman.com/blog%2F

دنیا
دنیا
24 آبان 1397 19:03

سلام ببخشید نظر میخواستم سرامیکهام کرم قهوه ای کابینتها های گیلاس سفیدبراق میخواستم بدونم زیرکابینت ورومیزی چه رنگیش شیکتره؟ وجلو اوپن یه طرحی میخواییم بچسپونیم چه رنگی شیکتره؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
26 آبان 1397 12:18
پاسخ به  دنیا

برای زیر کابینت دیواری رنگ سفید رو پیشنهاد میکنیم.
البته میتونین از رنگ یخی (ترکیب سفید و آفتابی ) هم استفاده کنید.
برای طرح اپن رنگ آفتابی روی هایگلاس سفید ترکیب خوبی رو بوجود میاره.

الف
الف
04 آبان 1397 13:18

سلام میشه چند تا برند خیلی خوب ایرانی معرفی کنید؟ ممنونم

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 آبان 1397 12:53
پاسخ به  الف

از برندهایی که الان مرسوم است در بازار : age, پاکچوب، نوین شرق، سیتک یک برند ترک الان در بازار موجود است که کیفیت بالایی نسبت به قیمت دارد به نام یلدیز است.

ساداتی
ساداتی
22 مهر 1397 11:40

ببخشید این هایگلاسهای ایرانی رنگ کرم داره؟ چون شنیدم محدودیت رنگی دارن؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
24 مهر 1397 10:20
پاسخ به  ساداتی

هایگلاس تنوع رنگ زیادی داره حتی های گلاس ایرانی حدود 40 رنگ داره فقط ممکنه بعضی از برند های کم کیفیت تعداد محدودیت رنگ داشته باشن که توصیه میشه اصلا از این برندها استفاده نکنید زیرا ممکنه بعد یه مدت رنگشون تغییر کنه و اگه در آینده نیاز به تعمیر داشت دیگه اون رنگو پیدا نکنید پس از هایگلاسهای برند خوب استفاده کنید.

قیمت دقیق کابینت رو از کابینت ساز بگیر

قیمت بگیر