اعجاز رنگ نقره ای!! تصاویر فوق‌العاده از کابینت های گلاس نقره ای و سفید نقره ای

کابینت های گلاس سفید نقره ای

کابینت های گلاس سفید نقره ای به یکی از ترکیب رنگ‌ های جذاب و پرطرفدار دکوراسیون آشپزخانه تبدیل شده است. رنگ نقره ای، طیف روشن و براق رنگ طوسی محسوب میشه. حتماً میدونید که قیمت کابینت هایگلاس نسبت به ام دی اف گرانتر است میتونید یک مقایسه اجمالی با این نوع کابینت داشته باشید. ما در اینجا تصاویری از مدل کابینت های گلاس سفید نقره ای و سفید طوسی رو با شما مرور می‌کنیم در این برسی ها میتونید با تضاد رنگها آشنا بشید. همچنین درباره خصوصیات رنگ بندی و حس و حال این مدل کابینت آشپزخانه باهاتون صحبت می‌کنیم. به طور کلی از ام دی اف و هایگلاس برای آشپزخانه مدرن استفاده میشه که اینو به وضوح در عکس‌ها مشاهده می‌کنید.

مدل های کابینت های گلاس سفید و نقره ای

کابینت های گلاس

درخشش رنگ نقره ای بر روی متریال هایگلاس، نمادی از آیینه و شفافیت رو مجسم میکنه.

کابینت مدرن هایگلاس سفید نقره ای

وقتی رنگ نقره ای سیر (طوسی) در فضای آشپزخونه غلبه پیدا کنه حس ثبات، سادگی و چشم‌پوشی از دنیا رو ایجاد می‌کنه. رنگ خاکستریِ زیاد باعث کسالت میشه و توصیه می‌کنیم در محیط‌های مسکونی از این حالت پرهیز کنین. در تصویر بالا یک کابینت به همراه اپن کابینت کاملا خاکستری، البته از نوع روشن رو میبینین.

در این نمونه کار، رنگ طوسی به همراه رنگ سفید استفاده شده که رنگ سفید کابینت ها رنگ غالبه. این نمونه کار رو یکی از صد‌ها کابینت سازمون، آقای قجری اجرا کرده که از کیفیت خوبی برخورداره.

کابینت مدرن و زیبای های گلاس

در این کابینت های گلاس هم رنگ طوسی غالبه (تصویر بالا) اما مجموعاً کسالت‌آور نیست؛ چرا؟  چون اولاً رنگ طوسی روشن (نقره ای) بکار رفته و ثانیاً سایر اجزای آشپزخانه شفافیت، گرما و هیجان رو به محیط تزریق میکنن: پنجره‌ی گسترده، صفحه‌ی کابینت سفید، نمای آجری همگی به خوبی کنار رنگ زیاد طوسی روشن تعادل ایجاد کردند.

کابینت مدرن های گلاس رنگ سفید نقره ای

در اینجا رنگ طوسی تیره‌ باعث لوکس‌تر شدن کابینت های گلاس شده. ضمناً مقداری هم سرمای رنگ سفید بدنه ها رو کاهش داده. موقع انتخاب این تم رنگ حواستون به روحِ اون رنگ باشه. رنگ های طوسیِ طیف تیره، نسبتاً گرم هستند و حس قدرت در خودشون دارن.

کابینت خاکستری مدرن

کابینتی خوش ساخت و نسبتاً با ابهت. با وجودی که فضای آشپزخونه ی بزرگی نیست اما این حس قدرت رو مدیون تمِ رنگ طوسی انتخاب شده و دستگیره های زیبای طلایی اش است.

هایگلاس نقره ای
های گلاس

یه کابینت سفید و طوسی قشنگ دیگه که جز کارهای بازسازی هم بوده. این دکور آشپزخانه در تهران و توسط سیستم سلام ساختمان اجرا شده ولی اگر براتون سوال شده که فقط در تهران فعالیت داریم باید بگم خیر! سلام ساختمان بجز استان تهران در 8 استان دیگه هم فعالیت داره و مجموعه ای بیش از 330 کابینت ساز فعال داره.

http://salamsakhteman.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/
کابینت مدرن هایگلاس رنگ نقره ای

یک مدل کابینت های گلاس سفید نقره ای ساده، با اپن طرح چوب. زیبا و امروزی، البته مقداری کم‌‌روح. اون خرگوش روی کابینت توجه شما رو هم جلب کرد؟! طبیعیه! در ادامه می‌گیم چرا این خرگوش بامزه با اینکه رنگ ملایمی داره توجه‌ رو جلب میکنه.

کابینت هایگلاس سفید برا آشپزخانه کوچک

و این هم یک نمونه کابینت های گلاس سفید طوسی با صفحه و بین کابینت طوسی (نقره ای) و دستگیره های همنوا با رنگ نقره ای. سادگی زیباست؛ البته این مورد دیگه خیلی ساده شده.

کابینت سفید طلایی هایگلاس


در کنار ترکیب رنگ سفید و نقره ای در اجزای کابینت، خیلی خوبه که به طرح و رنگ فضای بین کابینت و دیوارهای آشپزخانه توجه کنین چون خیلی در داستان آشپزخونه شما میتونن تاثیرگذار باشن. یک طرح بافت دار میتونه جذاب، مسحور کننده و صمیمی باشه.

 
کابینت ترکیب ام دی اف و های گلاس

طراح این کابینت، هنرمندانه صفحات و بین کابینتیِ طرح چوب رو با هایگلاس نقره ای تلفیق کرده. دیوارهای سفید آشپزخونه هم این هنرنمایی رو تکمیل کردن.  یک طرح امروزی ساده که حالا حالاها قدیمی نمیشه.

همینطور که گفتم سلام ساختمان در 9 استان کشور فعالیت داره و عکس بالا یه نمونه کار اجرا شده در استان قم و توسط دکوراتور سلام ساختمانه. رنگ سفید مالی به طوسی به همراه مشکی مایل به خاکستری طرح جالبی رو ایجاد کرده. البته نکته جالبتری که این دکور رو کمی متمایز میکنه استفاده از سقف کشسان کهکشانی و تناسب رنگ اون با کابینت هاست.

http://salamsakhteman.com/%d8%b3%d9%82%d9%81-%da%a9%d8%a7%d8%b0%d8%a8/%d8%b3%d9%82%d9%81-%da%a9%d8%b4%d8%b3%d8%a7%d9%86-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/
کابینت طوسی- سفید

و باز هم تلفیق طوسی (نقره ای)، سفید و طرح چوب! طرح های چوبی رو دست کم نگیرین: تم‌های روشنِ رنگ چوب آرامش بخش هستن و به محیط گرما میدن؛ گرمایی ملایم نه سوزان.

بعضی‌ها هم دو رنگ بودن درب‌ها رو دوست دارن! یک کابینت ساده با ترکیبی از سفید، نقره ای و چوبی

کابینت ترکیب نقره ای و سفید

اینطوری میتونیم توصیفش کنیم: یک لاکچریِ سرد

کابینت های گلاس نقره ای

در عین سادگی چقدر خوب با رنگ‌های طوسی (نقره ای) بازی کرده. یک محیط آرامش‌بخش، برای کسانی که مطالعه رو دوست دارن. اینجا جون میده برای برگزاری محفل کتاب.

تصاویر ادامه رو ببینین تا بیشتر با حس و کارکرد رنگ طوسی و نقره ای آشنا بشین

کابینت مدرن ترکیب رنگ سفید نقره ای و کرم

چرا این ترکیب کابینت سفید و طوسی انقدر با نشاطه؟ بخاطر طرح های چوبی روشن، بخاطر رنگ زرد و نارنجی دیواره های بین کابینت و البته نور خوب محیط.

یه اجرای دیگه در سیستم سلام ساختمان که ترکیب دو رنگ سفید و طوسی هست. البته متریال طوسی رنگ از جنس ام‌دی‌اف هست ولی متریال رنگ سفید از جنس های‌گلاس هست. این نمونه کار فقط یکی از صدها نمونه اجرا شده در سلام ساختمانه و سالانه حدود هزار قرارداد در سیستم ما منعقد میشه. همه این قرارداد ها از یه مرحله شروع شده و اون هم ارسال درخواست در سایت ما هست.

کابینت مدرن رنگ خاکستری

در تصویر بالا احتمالاً چشم شما هم ابتدا اون تُسترِ قرمز رنگ یا شیرهای گاز و یا ستاره رو دیدن! این یکی از ویژگی‌های خیلی مهم رنگ خاکستریه: رنگ خاکستری باعث میشه سایر رنگ‌ها بیشتر و بهتر خودشون رو در محیط نشون بدن و چشم رو به سمت اون‌ رنگ‌ها هدایت میکنه.

در ادامه بیشتر این مسئله رو حس میکنی.

کابینت آشسپزخانه هیا گلاس قرمز و خاکستری

فقط جذابیت قرمز نیست که فرودگاهِ چشم انسان میشه، این آشپزخونه با کابینت های گلاس سفید و نقره ای محیط خاکستری ای رو ایجاد کرده که چشم رو به سمت هر نقطه ی رنگی جذابی هدایت میکنه. خاصیت جذابیت بخشیدن به سایر رنگ‌ها در ذاتِ تم های رنگ طوسی قرار داره. تصویر بعدی رو ببینید

ترکیب رنگ زرد و خاکستری در کابینت

درخشش مضاعف رنگ زرد بین کابینت رو که با رنگ نقره ای اطراف محصور شده در این تصویر بالا میبینین. البته جا داره روی این طرح از نظر هندسی و همینطور ترکیب رنگ‌ها بیشتر  کار بشه.

ترکیب رنگ سفید و مشکی مات تضاد جالبیه که در این نمونه کار اجرا شده توسط کابینت کارمون دیده میشه. برای داشتن چنین کابینت هایی فقط کافیه چند مرحله ساده رو طی کنین:

  1. اگه به فکر ساخت کابینت یا کمد هستین میتونین درخواست‌تون رو ثبت کنید.
  2. کارشناسان سلام ساختمان باهاتون صحبت میکنن و بصورت رایگان جهت انتخاب کابینت و مسائل جانبی بهتون مشورت میدن.
  3. در مرحله بعد دو نفر از دکوراتورهای ما از پروژه بازدید کرده و بعد از مشخص شدن جزئیات مدنظرتون قیمت نهایی رو اعلام می‌کنن.
  4. بعدش شما می‌تونین یکی از کابینت‌سازها رو انتخاب کنین یا اگه از هیچکدوم راضی نبودین، دوباره با ما تماس بگیرین تا افراد جدیدی بهتون معرفی کنیم.
  5. در نهایت هم کار رو با رضایت و با خاطره خوش تحویل می‌گیرین.
کابینت ترکیب رنگ سفید- سبز- نقره ای

سبز رنگ جذب کننده ای نیست، اما در اینجا جذبش میشین چون سایر رنگ‌های اصلی محیط، سفید و طوسی هستن. طوسی ِ نقره ای با سبز میتونه ترکیب خاص و آرامش‌بخشی ایجاد کنه. این آشپزخونه با صفحه گسترده سبز رنگ وسطش احساس امید، سخاوت و سرزندگی رو در محیط تراوش میکنه؛ مثل طبیعت بهار.

کابینت ترکیب رنگ سفید و سبز

این نمونه دیگه ای از استفاده رنگ سبز در کنار رنگ سفید و نقره ای است. توجه داشته باشین تم های مختلف رنگ سبز، حس‌های مختلف و گاهی متضاد رو ایجاد میکنند. میبینین که حس و حال تمِ سبز تصویر بالا کاملاً متفاوت از مدل کابینت قبلیه که سبز روشن و شفافی داشت.

کابینت ترکیب رنگ زرد و سفید و آبی

خب این هم یک کابینت خیلی شاد از ترکیب رنگ‌های زرد، سفید و نقره ای برای خانواده های شادی دوست. حتمًا میدونین که رنگ زرد نشاط آوره.

کابینت سبز-نقره ای-سفید

بنفش در طبیعت رنگ کمیابیه؛ تجربه ی رنگ بنفش در کنار خاکستری، یک تجربه ی نادر و خاص برای افرادیه که خاص بودن رو دوست دارن.

کابینت جزیره رنگ بنفش و سفید

برای اینکه بنفش رو بهتر درک کنین این مدل کابینت بنفش با جزیره نقره ای رو صفحات روی کابینت سفید رو مشاهده کنین. البته استفاده از این حجم بنفش جسارت خودش رو میطلبه!

ترکیب رنگ سفید و طوسی تیره رو میتونیم بخوبی ببینیم که با استفاده از نوارهای باریک و تیره رنگ تزئین شدن. این کابینت رو مشتری مون از استان سمنان سفارش دادن، کارشناسان تیم ما با ایشون تماس گرفتن و بعد از بازدید دو نفر کابینت ساز اون هم بطور مستقل از هم، مشتری یکی رو انتخاب کرده و چنین کابینتی رو به ایشون تحویل دادیم.

البته ما قیمت های خودمون رو تضمین هم میکنیم و در صورتی که قیمت ارائه شده توسط کابینت ساز، بیشتر از قیمت ارائه شده توسط اتحادیه کابینت سازان باشه؛ مبلغ مازاد رو سلام ساختمان با کمال میل پرداخت میکنه. پس خیالتون از بابت قیمت کاملا راحت باشه.

کابینت نقره ای سفید

این هم آرامش کابینت سفید و نقره ای در یک محیط دلنشینی که انقدر آرامش بخش بوده که به عنوان نشیمن‌گاه هم ازش بهره میبرن.

کابینت مدرن رنگ نقره ای سفید

هیچ‌ وقت میتونین درخشش چوب رو اون هم وقتی در بخش های پایینِ کابینت اجرا میشه تا این حد حس کنین؟ گرما و زیبایی بخش‌های چوبی در این محیط سفید نقره ای دو چندان شده: باز هم خاصیتِ افزاینده ی رنگ خاکستری

کابینت های گلاس سفید نقره ای

                  بنظر شما این طرح ماندگارتره یا طرح بعدی؟؟

کابینت نقره ای گردویی

یک مدل زیبا از ترکیب زنگ طوسی، سفید و چوبی. با اینکه رنگ طوسی غلبه داره اما به دلیل محیط سفید آشپزخونه و صفحه سفید کابینت، حس لطافت رو هم منتقل میکنه. نور خیلی خوب و وجود طرح‌های چوبی هم باعث شده فضا دلنشین‌تر و با هیجانی متعادل بنظر برسه.

 
کابینت ترکیب رنگ نارنجی نقره ای

نمونه ای از کابینت سفید، طوسی تیره با دستگیره ها و یخچال نقره ای بعلاوه رنگ نارنجی که باعث میشه صاحبخونه نشاط و هیجان بیشتری داشته باشه و فعال‌تر کار کنه. خیلی باحاله!

کابینت سفید

در خونه تصویر بالا، هدف طراح روشنایی محیط بوده و برای همین از رنگ نقره ای شفاف و سفید برای کابینت ها استفاده کرده. واقعا هم به هدفش رسیده؛ ضمن اینکه توی این محیط هر وقت بخوان میتونن المانهای رنگی رو به خوبی نمایش بدن و حس فضا رو به سمتی که دوست دارن سوق بدن.

امیدواریم از دیدن این مدل های کابینت که با دقت براتون انتخاب کردیم لذت برده باشین و کار کابینت و دکوراسیون‌تون رو به دست افراد مطمئن بسپرید.

نظراتتون رو در انتهای مطلب برای ما ارسال کنین حتماً ازشون بهره میبریم.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
12 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی
ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی
03 اسفند 1398 09:41

ببخشید این مدل هایی که عکسشون رو زدین موجود دارین؟

salamsakhteman
salamsakhteman
13 اسفند 1398 08:44

سلام
مدل آماده که کلاً نداریم. شما باید طرحتون را انتخاب کنید و با همکاران در تماس باشید تا دکوراتور خدمتتون معرفی کنند. میان بازدید و بعد با توجه به فضای آشپزخونتون طرح کابینت مورد نظر رو براتون اجرا می کنند. شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکاران باهاتون تماس بگیرند.
https://bit.ly/2VGeYjk

پریسا
پریسا
11 فروردین 1398 13:33

سلام
عکسی از ترکیب رنگ کرم و طوسی ندارین؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 فروردین 1398 21:39
پاسخ به  پریسا

سلام، فعلاً خیر.

ناشناش
ناشناش
12 آبان 1397 19:50

عالی بودن مرسی میخوام کابینت درست کنم سفید و طوسی خوشکله لطفا کمک کنید ؟؟؟؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 آبان 1397 09:47
پاسخ به  ناشناش

سلام لطفا در فرم انتخاب کابینت ساز ثبت نام کنید تا همکارانومن در این زمینه به شما کمک کنند.

نو عروس
نو عروس
03 آبان 1397 13:42

سلامم
من چند ماهه دیگه عروسیمه
وسایل آشپزخونه رو طوسی صورتی گرفتم
نمیدونیم کابینت‌ها رو چ رنگی بگیریم☹️
آشپزخونه کوچیکه و نور خوبی نداره ولی کلی جای کابینت داره
میشه کمک کنید بهم؟??‍♀️

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
14 آبان 1397 12:38
پاسخ به  نو عروس

با سلام.
برای اینکه ببینید ترکیب رنگ طوسی و صورتی برای فضای آشپزخانه چطوری میشه بهتون پیشنهاد میکنیم حتما با یک طراح قابل اعتماد مشورت کنند تا طراح یک طرح سه بعدی از دکور این آشپزخانه براتون طراحی کنند و بعد به یک کابینت ساز قابل اعتماد بدید طرح رو تا براتون اجرا کنه که تموم این مراحل رو ما میتونیم بهتون کمک کنیم . اینطوری وقتتون هم کمتر تلف میشه

ستاره
ستاره
07 شهریور 1397 08:08

توضیحاتتون در مورد ترکیب رنگها در طراحی کابینت و تاثیرش در فضای خونه خیلی خوب بود
متشکرم

behzad nemati
behzad nemati
09 خرداد 1397 11:36

یکسری از عکس های داخل مقاله خیلی قشنگ بودند

امیر علی غفاریان
امیر علی غفاریان
19 اردیبهشت 1397 16:15

کابینت های گلاس خیلی خوبه اما خوب نمیدونم این رنگها واقعا در ایران وجود داره؟

soltani
soltani
11 اردیبهشت 1397 19:12

جالب و خیلی جامع بود. ممنون

قیمت دقیق کابینت رو از کابینت ساز بگیر

قیمت بگیر