کابینت ممبران آشپزخانه کوچک – کوچک زیباست

کابینت ممبران آشپزخانه کوچک – کوچک زیباست

فضای کوچک آشپزخانه می‌تونه دلگیرترین و کسل کننده‌ترین چیزی باشه که یک خانم خونه باهاش مواجه هست. مخصوصاً اینکه ساعت‌های زیادی از روز رو توی این فضا باید سپری کنه. اجرای کابینت در آشپزخانه کوچک در نگاه اول کمی سخت به نظر می‌رسه و حتی گاهی فکر می کنید که اجرای بعضی از طرح‌های شیک و کلاسیک برای کابینت غیرممکنه.

اما خبر خوبمون اینه که با کمی خلاقیت میشه از کابینت ممبران که میشه باهاش طرح های کلاسیک رو اجرا کرد در آشپزخانه های کوچک هم قابل اجراست. هرچند که ممکنه فضای کم بهتون اجازه مانور چندانی نده اما غیر ممکن هم نیست. تعدادی از مدل‌های کابینت ممبران در آشپزخانه کوچک رو در اینجا می بینیم.

مدل‌های کابینت ممبران برای آشپزخانه کوچک

کابینت ممبران کوچک 1

طراحی یک نمونه جزیره زیبا برای یک آشپزخانه کوچک که با کابینت ممبران سفید به اجرا دراومده.

کابینت ممبران کوچک 3

اگر یک طراحی اصولی و با ظرافت برای آشپزخانه کوچک داشته باشید می‌تونید با اجرای کابینت ممبران از همه قسمت‌ها به بهترین نحو استفاده کنید.

کابینت ممبران کوچک 4

یک اجرای حساب شده از کابینت آشپزخانه کوچک باید طوری باشه که کابینت ها فضای کاربردی رو اشغال نکنن و به راحتی بشه از همه کابینت‌ها استفاده کرد.

کابینت ممبران کوچک 6

اجرای قرینه یا عکس کابینت ممبران در آشپزخانه کوچک هم یک هنره و زیبایی فوق العاده‌ای به آشپزخانه می‌ده.

کابینت ممبران کوچک 7

توصیه میشه که از دستگیره‌های ظریف و کلاسیک برای کابینت ممبران استفاده کنید.

کابینت ممبران کوچک 5

اجرای ویترین برای کابینت ممبران در آشپزخانه کوچک یکی از آپشن هایی هست که در طرح‌ها و مدل‌های مختلف می‌تونید به کار ببرید.

کابینت ممبران کوچک 5

فاصله کاربردی بین اجاق گاز و ستون‌های اطرافش حداقل 15 سانتی متره. کابینت این آشپزخانه خیلی شبیه به کابینت چوبی کلاسیک شده.

کابینت ممبران کوچک 8

گوشه‌های آشپزخانه معمولا خیلی پرتی دارن، ولی در این آشپزخانه کوچک با طراحی و اجرای کابینت ممبران خیلی خوب تونسته گوشه آشپزخانه رو قابل استفاده کنه.

کابینت ممبران کوچک9

جزیره جمع و جور در کابینت ممبران آشپزخانه کوچک به خوبی اجرا شده. به علاوه اینکه رنگ سفید کابینت ممبران فضای آشپزخانه رو دلبازتر کرده.

کابینت ممبران کوچک 10

شاید خیلی بهتر از این‌ها میشد از کابینت ممبران توی این آشپزخانه کوچک استفاده کرد که همه‌ی فضا قابل استفاده بشه.

کابینت ممبران کوچک 11

ستون‌های کابینت ممبران با سرستون های طلایی که در یک آشپزخانه نسبتا کوچک اجرا شده نمای بسیار زیبایی ایجاد کرده.

کابینت ممبران کوچک 13

زیبایی کابینت چوبی سنتی در شکل و شمایل پیشرفتش که کابینت ممبران هست در این آشپزخانه کوچک خیلی چشم نواز و عالی شده. دو تا طبقه روی دیوار و کنار پنجره هم گزینه قابل تحسینیه.

کابینت ممبران کوچک 14

جاگذاری وسایل برقی توی این کابینت ممبران آشپزخانه کوچک می‌تونست بهتر صورت بگیره که زیاد توی چشم نباشه.

کابینت ممبران کوچک 15

طرح‌های هلالی کابینت کمتر استفاده میشه ولی در طرح های کابینت ممبران در آشپزخانه‌های کوچک می‌تونید از کابینت‌های هلالی در گوشه‌های دنج آشپزخانه استفاده کنید. قرینه سازی اطراف اجاق گاز در این مدل خیلی خاص و زیبا شده.

طرح و مدل‌های کابینت ممبران خیلی زیاد و متنوعه. تعدادی از طرح‌های قابل اجرا برای کابینت ممبران در آشپزخانه‌های کوچک رو با هم دیدیم و امیدواریم که این مدل‌ها با سلیقه و خواست شما همخوانی داشته باشه و همچنین بتونید ایده مناسبی ازشون بگیرید.

 

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments