3.7 6

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خرید

  9 اسفند 1402     -      تاریخ انتشار:  13 دی 1402
صفحه کابینت آشپزخانه؛ سنگ کورین و سایر صفحه های روی کابینت

صفحه روی کابینت، یکی از بخش‌های مهم کابینت آشپزخانه است. این صفحات انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. در این مطلب می‌خواهیم در مورد صفحات روی کابینت و انواع آن‌ها مثل صفحه کابینت کورین، صفحه کابینت 3 سانتی و 5 سانتی و همچنین در مورد صفحات کابینت سنگ طبیعی صحبت کنیم و به شما آموزش بدیم در صورتی که صفحه کابینت شما آسیب دید چگونه آن را ترمیم کنید. در نهایت کلی نمونه کار از متخصصین سلام ساختمان را هم برای شما آورده‌ایم.

اما ماجرا فقط این نیست و یک خبر خوب هم داریم:

شما می‌توانید تنها با کلیک روی نمونه‌کارهای سلام ساختمان و یا فرم ثبت درخواست، مشابه هر صفحه کابینتی که می‌پسندید را با ضمانت‌هایی ویژه که در جای دیگری نیست، سفارش دهید. حتی می‌توانید قیمت هر صفحه کابینتی که می‌خواهید را بپرسید و یا در مورد آن مشاوره رایگان دریافت کنید! «سلام ساختمان» به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار آنلاین ساختمانی، به شما متخصصین حرفه‌ای شهرتان را معرفی می‌کند. همراه ما باشید.

مشاوره رایگان سلام ساختمان

صفحه روی کابینت چیست؟

صفحه کابینت بخشی از کابینت است که بعد از ساخت بدنه کابینت، روی یونیت (بدنه) کابینت زمینی قرار می‌گیرد. این صفحات انواع متفاوتی دارند و به عنوان صفحه یا میز کار در کابینت آشپزخانه استفاده می‌شوند. صفحات کابینت می‌توانند به دو صورت زیر باشند:

 • صفحات یک لب
 • صفحات دو لب

صفحات یک لب صفحاتی هستند که فقط یک طرف آن‌ها قوس داده می‌شود. این صفحات برای کابینت‌های زمینی در حالت عادی استفاده می‌شوند. صفحات دو لب صفحاتی هستند که دو طرف آن‌ها قوس داده شده است. صفحات دو لب برای جاهایی که از دو طرف دید دارند استفاده می‌شود، مثل اپن‌ها و غیره.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

صفحه کابینت یک لب و دو لب سفید

اگر به اطلاعات تخصصی بیشتری در زمینه انواع صفحه کابینت و یا حتی کابینت نیاز دارید، می‌توانید روی مشاوره تخصصی سلام ساختمان کلیک کنید و رایگان راهنمایی بگیرید.

حساب کاربری کابینت سازان سلام ساختمان

انواع صفحه کابینت چیست؟

صفحات کابینت انواع مختلفی دارند که هر نوع از این صفحات، ضخامت‌های مختلف و قیمت‌های متفاوتی دارند. انواع صفحات کابینت عبارت‌اند از:

 1. صفحه کابینت سنگی
 2. صفحه کابینت شرکتی
 3. صفحه کابینت دست ساز
 4. صفحه کابینت فلزی
 5. صفحه کابینت چوبی
صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

در ویدئوی زیر یکی از کابینت سازهای سلام ساختمان، 7 تا از پرطرفدارترین صفحات کابینت را معرفی می‎کند:

جالب است بدانید قیمت کابینت آشپزخانه شما تا حدود زیادی تابع نوع صفحه‌ای است که برای کابینت استفاده می‌کنید. انواع مختلف صفحات قیمت‌های متفاوتی دارند. کورین گران‌ترین صفحه است و صفحات PVC و 3 سانتی ارزان‌ترین صفحه به حساب می‌آیند.

صفحه کابینت مشکی طلایی آشپزخانه کلاسیک کابینت روکش چوب سلام ساختمانصفحه کابینت بالا مربوط به کابینت روکش چوب اجرا شده توسط آقای وحید طاهری، متخصص سلام ساختمان در قم است. همانطور که قول دادیم، شما می‌توانید با کلیک روی عکس، قیمت آن را بگیرید، در مورد آن مشاوره رایگان دریافت کنید و یا آن را سفارش دهید. در ادامه هر یک از صفحات کابینت را به طور جداگانه و کامل به شما معرفی می‌کنیم.
نظرات مشتریان کابینت
خانم صدیقه اسد
با حوصله و دقیق بودند
اقای رشید همدانی بسیار مجری باحوصله ای بودند و بادقت و با روی خوش به نظرات ما توجه داشتند. قیمتی که به من گفتند از تمام افرادی که پرسیدم منصفانه تر بود. کارشون هم خیلی تمیز و بادقت هست. زمانبندی هم که اول مار گفتند دقیقا طبق همون کار رو انجام دادن. امیدوارم هر جا هستند سلامت و خدا به کسب و کارشون برکت بده.
آقای ایمان خاکسار
از همکاری با ایشان راضی ام
بسیار راضی و خوشحالم از همکاری با جناب حیدری.کاملا منصفانه قیمت دادند، بسیار خوش قول بودند و کار رو کاملا دقیق اجرا کردند، از سلام ساختمان هم برای معرفی چنین انسان های متخصص و متعهدی ممنونم
آقای نیما قاضی
از کار ایشان لذت بردم.
ما واقعا از کار با ایشون لذت بردیم. در همه مراحل خیلی مسلط و همراه بودن. نتیجه کار هم خوب بود. در مورد قیمت هم من یکی دوبار سعی کردم از بازار قیمت بگیرم باز قیمت ایشون بهتر بود.
آقای الله پناه
کابینت ها به موقع تحویل داده شد
سلام کار آقای بهزاد ابوفاضلی بسیار عالی بود وکابینت ها به موقع تحویل داد واز نظر قیمتی مناسب بود
آقای بهادری
مودب و خلاق بودند.
سلام هم مودب بود و هم خیلی خلاق بود که دو تا طرح متناسب با نیاز ما هم اضافه اجرا کرد، و چقدر قیمت مناسبی حساب کرد نسبت به بقیه ی همکارهاش، در کل عالی بود کاملا راضی ام
آقای احمد شیراوند
قیمت و کیفیت کارشان خوب بود
در مجموع از کار ایشان راضی هستم. انسان محترم ، با اخلاق و خوش قولی بودند. قیمت و کیفیت کارشون هم خوب بود. آرزوی سلامتی و موفیقت دادم هم برای آقای فرجی و هم شما .
تا کنون بیش از 4000 نفر پروژه خود را در «سلام ساختمان» اجرا کرده اند.

1.صفحه کابینت سنگی

انواع صفحه کابینت سنگی مقاومت بالا و ظاهر بسیار زیبایی دارند و شامل دو نوع زیر هستند:

 • الف) صفحه کابینت سنگ مصنوعی (شامل صفحه کابینت کورین یا صفحه کابینت کوارتز)
 • ب) صفحه کابینت سنگ طبیعی
صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

صفحات سنگ مصنوعی و طبیعی به دلیل تنوع طراحی و کیفیت بالایی که دارند، جزو پر طرفدارترین و البته گران‌ترین انواع صفحات کابینت به شمار می‌آیند.

انواع سنگ روی کابینت مصنوعی و طبیعیدر تصویر بالا که چند نمونه سنگ طبیعی و مصنوعی را نشان می‌دهد، شاهد تنوع و زیبایی در صفحات کابینت سنگی هستیم. سایر توضیحات مربوط به انواع سنگ مورد استفاده برای روی کابینت را در ادامه برای شما آورده‌ایم.

الف) صفحه کابینت کورین یا سنگ مصنوعی

صفحه کابینت سنگ کورین که به آن سنگ کورین هم گفته می‌شود، از جمله سنگ‌های مصنوعی است که از حدود 10 الی 12 سال گذشته با برندهای کره‌ای وارد بازار کابینت سازی کشور شده است. از همان موقع به دلیل افزایش زیبایی کابینت‌ها و عایق بودن این سنگ‌ها در برابر رطوبت، استفاده از صفحات کورین یا همان سنگ مصنوعی رایج شد. به این نوع صفحات، صفحه کابینت با طرح سنگ هم گفته می‌شود.

صفحه کابینت کورین طلایی ابر و بادی آشپزخانه کلاسیک

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

کابینت سازهای معتبر شهرتان را به شما معرفی میکنیم تا از آنها قیمت بگیرید و انتخاب کنید

اگر صفحه کابینت با سنگ مصنوعی کورین به رنگ طلایی که در تصویر بالا آمده است را می‌پسندید، می‌توانید دقیقا مشابه آن را به متخصصین سلام ساختمان سفارش بدهید. فقط کافی است روی عکس کلیک کنید و چنین صفحه کابینت لاکچری و کلاسیکی را بالاترین کیفیت ممکن در آشپزخانه خود داشته باشید.

صفحه کابینت کورین ایرانی به رنگ شنی

سنگ‌های کورین کره‌ای با برند سامسونگ از همه شناخته شده‌تر هستند. برند کورین ال جی نیز در رده بعدی قرار دارد. شرکت‌های ایرانی هم در سال‌های اخیر اقدام به تولید کورین‌های ایرانی کرده‌اند. البته کیفیت آن‌ها از کورین‌های کره‌ای کمتر است. به خصوص کورین‌های سفید ایرانی نسبت به انواع کره‌ای، کیفیت پایین‌تری دارند. ولی قیمت کورین‌های ایرانی نسبت به کورین‌های کره‌ای بسیار کمتر است و برای شما ارزان‌تر آب می خورد!

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

صفحه کابینت کورین کرمی شنی آشپزخانه کلاسیک سلام ساختمانرنگ کرم شنی بیشترین مصرف را در بین صفحات سنگ کورین دارد. صفحه کابینت کورین به رنگ شنی را در بالا می‌بینید. این صفحه کابینت به همراه کابینت ممبران، توسط آقای یدالهی، یکی از صدها متخصص سلام ساختمان در تهران اجرا شده است. برای دیدن سایر نمونه کارهای این متخصص می‌توانید روی تصویر بالا کلیک کنید.

نظرات مشتریان کابینت
خانم قربانی
بسیار عالی در کیفیت و مشاوره
آقای تردست از هر نظر بسیار عالی بودن. یعنی هم از نظر مشاوره و راهنمایی و هم از نظر کیفیت و ظرافت در انجام کار و هم از نظر تحویل به موقع کار و احساس مسئولیت کردن. درکل خیلی از ایشون راضی بودم.
آقای مهدی فرهادی
بسیار خوش قول
بسیار انسان شریف و خوش قول و منصفی بودن ایشون
آقای حسنی
بسیار منصف
آقای رضایی و برادرشان از لحاظ فنی واخلاقی ومنصف بودن. از 15تا کابینت سازی که من قیمت و طرح گرفتم عالی تر بودن. خدا حفظشون کنه.
آقای کریمیان
راهنمایی رضایت بخش
بنده نسبت به کار آقای جعفری اعم از راهنمایی، اجرای تمیز وتحویل به موقع ومشتری مداری و...رضایت کامل دارم.
خانم آرمان فر
دقیق و قول خوش
دقت و آن تایم بودن و مدارا با مشتری و ارائه قیمت منصفانه از سوی ایشون باعث شد که من با خیال راحت و اطمینان خاطر ایشان را به دوستان و آشنایان معرفی کنم و خدارو شکر همه کسانی که با ایشان کار کردند از کارشون رضایت کامل رو داشتن و بابت معرفی ایشان از من سپاسگزار بودن.
خانم سمیرا رضایی
قیمت مناسب تر
کار جناب عابدی خیلی خوب بود و قیمت کار نسبت به چند جا که قیمت گرفتم مناسب تر بود و ایشان با توجه به اینکه قراربود کار سر وقت به ما تحویل بدهند تا ساعت ۳ صبح موندن تا کار تمام شود و به روز بعد موکول نشود. من از این همه حسن انجام کار ایشان تشکر می کنم و همچنین از سایت خوب سلام ساختمان متشکرم.
تا کنون بیش از 4000 نفر پروژه خود را در «سلام ساختمان» اجرا کرده اند.

کاربرد سنگ کورین چیست؟

سنگ کورین دارای ضخامتی حدود 12 الی 13 میلی‌متر است که قابلیت چسبندگی و برش خوردن خیلی خوبی دارد. همچنین صفحات سنگ کورین توانایی ساییده شدن و فرم و شکل گرفتن را نیز دارند.

صفحه کابینت کورین کرمی روشن کابینت کلاسیک سلام ساختماندر تصویر بالا یک نمونه صفحه کابینت کورین کرمی رنگ را می‌بینید که توسط آقای اردی متخصص سلام ساختمتن در تهران اجرا شده است. رنگ این صفحه کابینت هماهنگی مناسبی با کابینت‌ها و سایر المان‌های آشپرخانه دارد.با کلیک روی عکس بالا می‌توانید سایر صفحات کابینت و نمونه کارهای این متخصص را ببینید، آن‌ها را سفارش دهید و یا در مورد آن‌ها مشاوره رایگان دریافت کنید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

پریز مخفی داخل صفحه کابینت سنگ کورین کرمی سلام ساختماندر بالا، نمایی دیگر از صفحه کابینت کورین تصویر قبلی را می‌بینید. این صفحه کابینت در کنج آشپزخانه دارای پریز مخفی است که ایده‌ای خلاقانه و جالب برای ساخت صفحه کابینت محسوب می‌شود. سلام ساختمان بیش از صدها متخصص در شهرهای مختلف ایران دارد که می‌توانند مشابه صفحه کابینت بالا را با کلی ضمانت و شرایط ویژه برایتان بسازند.

از کورین می‌توانید یک صفحه معمولی کابینت را بسازید. همچنین می‌توانید از آن، صفحه آبچکان درست کنید و لبه‌های این سنگ را گرد کنید. به عنوان قرنیز دیوار هم می‌توانید از این سنگ‌ها استفاده کنید. لبه کناری صفحات کورین قابلیت فرم گیری به صورت‌های مختلف نظیر حالت پله‌ای دارد. همچنین یکی از کاربردهای مهم آن‌ها در ساخت سینک است. این سنگ‌ها می‌توانند به عنوان سینک و صفحه کابینت، روی کابینت‌های مختلف آشپزخانه مثل کابینت ممبران (وکیوم)، چوب، روکش چوب و … به کار برده شوند.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

صفحه کابینت کورین قهوه_ای مشکی ابرو بادی تهران سلام ساختماندر نمونه کار بالا که توسط کابینت ساز تیم سلام ساختمان اجرا شده است، استفاده از صفحه کابینت کورین روی کابینت ممبران براق، نمای چشم نوازی را ایجاد کرده است. این نمونه کار در شهر تهران (یکی از در حال دریافت… استانی که تیم سلام ساختمان در آن‌ها فعال است)، اجرا شده است.

صفحه کابینت کورین روی کابینت نئوکلاسیک

صفحه کابینت‌های کورین قابلیت فرم دهی و برش خوری خوبی دارند. به کمک چسب‌های مخصوص این سنگ‌ها، می‌توانید نواحی برش خورده را به هم بچسبانید. کورین کارهای حرفه‌ای با سابیدن ناحیه برش خورده، کاری می‌کنند که محل اتصال دو عدد سنگ کورین قابل دیدن نباشد. بنابراین بعد از اینکه کار تمام می‌شود، احساس شما این است که از یک سنگِ یک تکه برای صفحه کابینت استفاده کرده‌اید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

ب) صفحه کابینت سنگ طبیعی

در گذشته از صفحات سنگ طبیعی بیشتر برای روی کابینت‌های فلزی استفاده می‌کردند. امروزه نیز از انواع صفحات سنگ طبیعی که از سنگ‌های خاص تهیه شده‌اند، به عنوان صفحه کابینت برای کابینت‌های مختلف استفاده می‌کنند.البته در گذشته درست کردن سنگ مسطح با ابعاد بزرگ که مناسب برای صفحه کابینت باشد سخت بود، اما الان سنگ‌های خوب و با کیفیتی در بازار وجود دارند که ساخت آن‌ها، نسبت به گذشته آسان‌تر شده است.

صفحه کابینت سنگ طبیعی مشکی با رگه_های طوسی روشن سلام ساختمان صفحات سنگ طبیعی قیمتی در حد کورین دارند. تصویر بالا یک نمونه صفحه کابینت سنگ طبیعی روی کابینت ممبران است است که توسط آقای علی قجری متخصص سلام ساختمان، در شهر دماوندِ تهران اجرا شده است. شما می‌توانید در هر جای ایران که هستید، تنها با کلیک روی عکس بالا این صفحه کابینت را سفارش دهید و یا قیمت آن را بگیرید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

کابینت سازهای معتبر شهرتان را به شما معرفی میکنیم تا از آنها قیمت بگیرید و انتخاب کنید

صفحه کابینت و بین کابینتی سنگ طبیعی مشکی با رگه_های طوسی روشن سلام ساختمانتصویر بالا، نمایی دیگر از این صفحه کابینت سنگ طبیعی مشکی را نشان می‌دهد. همانطور که می‌بینید، برای صفحه بین کابینتی هم در این کابینت، از همان سنگ طبیعی لاکچری صفحه روی کابینت استفاده شده است. در ضمن حتی می‌توانید کابینت ممبران اجرا شده در تصویر بالا را هم به سلام ساختمان سفارش بدهید و از کلی ضمانت بی نظیر قیمت و کیفیت و دیگر ضمانت‌ها برخوردار شوید.

نظرات مشتریان کابینت
آقای ریاحی
با تجربه و تحویل به موقع
بسیار مجری با تجربه و تمیز کار. و مهمترین ویژگی که معمولا کابینت سازها درنظر نمیرن به موقع تحویل دادن کار هست که جناب جعفرپور بسیار وقت شناس بودن. ممنون بابت اجرای به موقع و مرتب آقای جعفرپور
آقای طباطبایی
دلسوز و بافکر و ایده
آقای بهرامی در اولین مرحله بسیار منصف بودند. دلسوز و با فکر و ایده خوب از حداقل جا حداکثر استفاده رو کردن و خیلی به ما کمک کردن ازشون ممنونیم
خانم ثابت
بسیار قابل اعتماد
جناب اقای نوایی بسیار بسیار انسان قابل اعتماد از تمام لحاظ هستن کیفیت کارهاشون و طراحی عالی بود و اخلاقشون که عالیتر با حوصله هر چی گفتم با لبخند فقط گفتن چشم خدا به مالشون برکت بده
آقای پرهیزگار
خوش اخلاق و قابل اعتماد
بسیار عالی، مسلط، خوش اخلاق، منصف و قابل اعتماد
خانم آراسته
توانا و کاربلد
مهندس یدالهی، فردی بسیار توانا، کار بلد هستند و همراه بسیار مطمئنی برای انجام پروژه های کار، از ایشان و تیم اجرایشان کمال رضایت را دارم.
آقای جمشیدی
راضی هستم
در کل از آقای میرزایی رضایت داریم و همچنین از کادر حرفه آیی نصابی که برامون فرستاده بودن.
تا کنون بیش از 4000 نفر پروژه خود را در «سلام ساختمان» اجرا کرده اند.

صفحه کابینت سنگ طبیعی

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

مزیت کورین نسبت به سنگ طبیعی این است که می‌توانید چند ورق سنگ کورین را با چسب زدن و ساییدن نقاط اتصال ورق‌های کورین، به صورت یک تکه نشان بدهید؛ درحالی که سنگ طبیعی این مزیت را ندارد. در بین قطعات سنگ‌های طبیعی درز وجود دارد و به مرور زمان، این مسأله باعث نفوذ رطوبت به پایین شده و ممکن است به کابینت و یونیت آن صدمه بزند. به طور کلی سنگ طبیعی جایگزین خوبی برای کورین نیست، اما یکی از شیک‌ترین صفحات کابینت به حساب می‌آید.

2. صفحه کابینتِ شرکتی

صفحات کابینت شرکتی، شامل سه نوع مهم و پرکاربرد زیر هستند:

 1. صفحه کابینت شرکتی با مغزی ام دی اف و روکش ملامینه 
 2. صفحه کابینت شرکتی پی وی سی. (صفحه پی وی سی شامل یک صفحه مشبک PVC با رویه ملامینه است.)
 3. صفحه کابینت شرکتی اس پی ال

ورق یا صفحه کابینت SPL که بیشتر با کاربرد صفحه کابینت در بازار شناخته می‌شود، نوع دیگری از انواع صفحه کابینت شرکتی است. اس پی ال یک نوع ورق ضد آب است که به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد، در سایر بخش‌های دکوراسیون خانه و آشپزخانه هم استفاده می‌شود. در ادامه با انواع صفحات کابینت شرکتیِ ام دی اف و پی وی سی آشنا می‌شوید. اما برای آشنایی با صفحه کابینت اس پی ال می‌توانید به مطلب مربوط به آن مراجعه نمایید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

1. صفحه کابینت با مغزی ام دی اف و روکش ملامینه

صفحات کابینتِ شرکتی با مغزی ام دی اف، ضخامت‌های مختلفی دارند از جمله:

 • الف) صفحه کابینت با مغزی ام دی اف، شامل 2 ورق 16 میلی‌متری (که به صفحه 3 سانت معروف است)؛
 • ب) صفحه کابینت با مغزی ام دی اف، شامل 3 ورق 16 میلی‌متری (که به صفحه 5 سانت معروف است)؛
 • ج) صفحه کابینت با مغزی ام دی اف، شامل 4 ورق 16 میلی‌متری.
صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

صفحات 3 و 5 سانت، پرکاربردترین صفحات کابینت شرکتی هستند. به همین دلیل در در این بخش در مورد این دو نوع صفحه کابینت صحبت می‌کنیم.

صفحه کابینت شرکتی

انواع صفحات کابینت شرکتی در ضخامت‌های مختلف

تصویر بالا انواع صفحه کابینت‌های شرکتی ام دی اف با ضخامت‌های مختلف را نشان می‌دهد. در ادامه ابتدا صفحه کابینت ام دی افِ 3 سانت و سپس 5 سانت را معرفی می‌کنیم. همراه ما باشید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

الف) صفحه کابینت 3 سانت

در 15 سال گذشته استفاده از صفحات 3 سانت رو به گسترش بوده است. برای ساخت صفحه 3 سانت، ابتدا ام دی اف را دوبل می‌کنند. یعنی 2 ورق ام دی اف با ضخامت 16 میلی‌متر را روی یکدیگر چسبانده و لبه‌های آن را گرد می‌کنند. سپس این ام دی اف را با یک روکش ملامینه نازک و سخت می‌پوشانند. این صفحه 32 میلی‌متری که اصطلاحاً صفحه 3 سانت نامیده می‌شود را به عنوان صفحه کابینت و صفحه کار، روی کابینت آشپزخانه ام دی اف نصب می‌کنند.

صفحه کابینت 3 سانتی

تصویر بالا یک نمونه صفحه کابینت 3 سانتی است که می‌توانید مشابه آن را تنها با کلیک روی فرم ثبت درخواست، به متخصصین حرفه‌ای و مطمئن شهر خودتان سفارش دهید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

ب) صفحه کابینت 5 سانت

صفحات با ضخامت 5 سانت، نسل بعدی صفحات 3 سانت هستند. این صفحه‌های کابینت شامل 3 ورق 16 میلی‌متری ام دی اف هستند که روی هم قرار گرفته‌اند. سپس مشابه با صفحات 3 سانت، روی این 3 لایه ام دی اف، روکش ملامینه سخت کشیده می‌شود.

صفحه کابینت شرکتی ۵ سانت ام دی اف سفید صدفی سلام ساختمانتصویر بالا یک نمونه صفحه کابینت شرکتی 5 سانت است که برای روی کابینت هایگلاس استفاده شده است. این صفحه کابینت توسط آقای بهروز سلیمیان، متخصص عضو سلام ساختمان در تهران اجرا شده است. آیا می‌دانستید سلام ساختمان برای خدماتی که به شما ارائه می‌دهد، ضمانت قیمت، کیفیت و تحویل به موقع دارد! برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید روی عکس کلیک کنید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

کابینت سازهای معتبر شهرتان را به شما معرفی میکنیم تا از آنها قیمت بگیرید و انتخاب کنید

صفحات 5 سانتی که در کابینت های گلاس استفاده می‌شوند، روی آن‌ها روکش پلی گلاس کشیده شده‌است و حالت براق دارند. صفحات ام دی اف وقتی روی هم قرار می‌گیرند، دارای ضخامتی به اندازه 48 میلی‌متر می‌شوند که اصطلاحاً به آن‌ها صفحات 5 سانت می‌گویند.

صفحه رویه ام دی اف ۵ سانت شرکتی با روکش طرح سنگ سلام ساختمانتصویر بالا، رویه کابینت ام دی اف 5 سانتی با روکش طرح سنگ است که توسط متخصص سلام ساختمان، آقای محمد ترکی در تهران اجرا شده است. اگر می‌خواهید سایر نمونه کارهای این متخصص را ببینید، روی عکس بالا کلیک کنید.

مقایسه صفحه 3 سانت و  5 سانت

صفحه 5 سانت به دلیل ضخامت بیشتری که دارد، در مقابل ضربه مقاومت بالاتری نسبت به صفحه 3 سانت دارد. همچنین این مساله یعنی ضخامت بیشتر آن، باعث می‌شود که زیباتر از صفحه 3 سانت به نظر برسد.

صفحه 3 سانت و صفحه 5 سانت به دلیل اینکه مغزی از جنس ام دی اف دارند، در برابر رطوبت آسیب پذیر هستند. بنابراین اگر روکش ملامینه این صفحات آسیب ببیند یا از جاهای برش خورده، رطوبت به مغزیِ زیر روکش آن‌ها برسد، این صفحات کابینت به شدت آسیب می‌بینند. البته این صفحات در برابر ضربه و اجسام تیز مقاومت مناسبی دارند. همچنین در برابر گرما و اجسام داغ کاملاً مقاوم هستند و اگر جسمی با حرارت بالا را روی آن‌ها قرار دهید، روکش ملامینه آن‌ها نمی‌سوزد.

صفحه کابینت 10

قیمت صفحه 3 سانتی روی قیمت کابینت محاسبه می‌شود. یعنی زمانی که قیمت استاندارد کابینت آشپزخانه را به شما می‌گویند، این قیمت با احتساب یک صفحه 3 سانتی است. حالا اگر صفحه کابینت 3 سانتی‌متری به صفحه کابینت 5 سانتی‌متری تبدیل شود، برای هر متر طول اضافه آن، مقداری به قیمت کابینت اضافه می‌شود. این مقدار در واقع همان اختلاف قیمت این دو صفحه کابینت است.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

صفحه کابینت 3 سانت ام دی اف شرکتی قهوه ای سلام ساختمانهمانطور که گفتیم، استفاده از صفحه کابینت 3 سانتی‌متری، نسبت به صفحه کابینت 5 سانتی‌متری، طبیعتاً هزینه کمتری ایجاد می‌کند. برای آشنایی بیشتر با نمای ظاهری صفحه کابینت سه سانت، به عکس بالا که نمونه کار کابینت ساز سلام ساختمان، آقای مرادطلب هست، نگاه کنید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

2. صفحه کابینت PVC

در قدیم از صفحات کابینت پی وی سی که عمدتاً سفید رنگ بود استفاده می‌کردند. این صفحات در برابر حرارتِ بالا حساس بودند و سریع می‌سوختند، و یا اینکه تغییر شکل می‌دادند. اگر روی این صفحات جسم داغ بگذارید، لایه رویی آن‌ها از بین می‌رود و چهره‌ای نامناسب به خود می‌گیرند. همچنین صفحات پی وی سی در برابر اجسام تیز آسیب پذیر هستند و مقاومت بالایی در برابر ضربه و اجسام سنگین ندارند. البته صفحات pvc مزیتی که دارند این است که مقاومت خیلی بالایی در برابر رطوبت دارند.

در حال حاضر از صفحات مشبک پی وی سی با روکش ملامینه استفاده می‌شود که به دلیل رویه ملامینه، در برابر حرارت هم مقاومت خوبی دارند.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

3. صفحه کابینت دست‌ساز

در صفحات دست ساز، صفحه کابینت از جنس ام دی اف، توسط کابینت‌ساز و در محل ساخته می‌شود. رنگ بندی صفحه کابینت ام دی اف دست‌ساز تنوع بیشتری دارد و بر مبنای سلیقه شما می‌تواند در طرح‌ها و رنگ‌هایی مشابه خود کابینت اجرا شود.

پیشنهاد می‌کنیم تنها در صورت وجود شرایط زیر، از صفحه کابینت دست‌ساز استفاده کنید:

 • وجود طرح خاصی (برای مثال طرح‌های حجیم) در صفحه کابینت؛
 • انتخاب طرح و رنگی دقیقاً منطبق با رنگ درب‌های کابینت؛ و یا
 • کاهش قیمت به هر نحوی که شده (البته ما پیشنهاد می‌دهیم که از این روش برای کاهش هزینه‌ها استفاده نکنید، چون در طی زمان استفاده برای شما مشکلاتی ایجاد می‌کند؛ برای مثال احتمال وجود پریدگی و تیزی لبه در این نوع صفحات بالا است. علاوه بر این‌ها، آسیب‌پذیری صفحه کابینت دست ساز در برابر رطوبت زیاد است که باعث افزایشِ احتمالِ باد کردن صفحه و خراب شدن آن می‌شود).

4. صفحه کابینت استیل

استیل به عنوان آلیاژی از آهن دارای خواص بی‌شماری است. برای مثال مقاومت در برابر خوردگی و سایش، ضد آب و ضد زنگ بودن، استحکام و سختی و البته درخشش و زیبایی، از جمله این خواص هستند. در بازار فلزات، دو نوع ورق استیل رایج به نام‌های استیل بگیر و استیل نگیر وجود دارد. با توجه به اینکه به استیل نگیر آهنربا متصل نمی‌شود، قیمت بیشتر و البته کیفیت بهتری هم دارد. با در نظر گرفتن این ویژگی‌های یکتا، ورق استیل یک گزینه ایده‌آل برای ساخت صفحه روی کابینت است.

صفحه کابینت فلزی استیل

تصویر بالا یک نمونه صفحه کابینت فلزی استیل است که می‌توانید قیمت آن را رایگان از مشاورین سلام ساختمان دریافت کنید. برای مشاوره و قیمت گیری رایگان اینجا کلیک کنید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

کابینت سازهای معتبر شهرتان را به شما معرفی میکنیم تا از آنها قیمت بگیرید و انتخاب کنید

قابلیت شکل‌پذیری متریال استیل، کمک می‌کند تا پیشخوان‌های یکپارچه و بدون درز در ابعاد گوناگون تولید شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و معایب، قیمت و نحوه تمیزکاری رویه کابینت استیل، می‌توانید مقاله “در مورد صفحه کابینت استیلِ ضد آب و براق چه می‌دانید؟” را مطالعه کنید.

5.  صفحه کابینت چوبی

این صفحه کابینت از جنس چوب طبیعی است و در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ساخته می‌شود. صفحه کابینت چوبی به دلیل زیبایی و گران بودن، نوعی صفحه کابینت لاکچری محسوب می‌شود.

صفحه کابینت چوب طبیعی با طرحی خلاقانه و لبه‌های نامنظم چوب طبیعیدر تیم سلام ساختمان هم کابینت سازهایی هستند که چوب کار می‌کنند و طرح‌های زیبایی را خلق می‌کنند. یکی از این کابینت کارهای خوش‌ذوق، آقای فارسی است که در یکی از در حال دریافت… استان فعالیت ما، یعنی تهران مشغول به کار است. صفحه کابینت چوبی بالا از نمونه کارهای این کابیت کار با سلیقه است.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

صفحه کابینت چوب بلوط آمریکایی قهوه‌ای روشن عرض 90تصویر بالا هم صفحه کابینت چوب بلوط آمریکایی عرض 90 سانتی‌متری است که توسط آقای حسن عبدالله زاده در تهران اجرا شده است. با کلیک روی عکس می‌توانید سایر نمونه کارهای ایشان را ببینید و یا سفارش دهید.

متخصصین بازار آنلاین سلام ساختمان، صفحه کابینت‌هایی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را به شما عرضه می‌کنند. علاوه بر آن، سلام ساختمان قیمت‎‌های متخصصین خودش را تضمین هم می‌کند. یعنی اگر متخصصین ما، کابینت خانه شما را اجرا کردند و کابینت ساز، مبلغی بیش از مبلغ اتحادیه گرفت؛ ما، خودمان با کمال افتخار مازاد پولتان را به شما برمی‌گردانیم.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

برای انتخاب صفحه کابینتِ مناسب به چه عواملی باید توجه کنید؟

هنگام انتخاب صفحه کابینت، علاوه بر توجه به ظاهر و طرح و رنگ‌بندی صفحه کابینت، باید به موارد زیر هم توجه کنید تا بر اساس اولویت‌های خودتان، بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

 1. مقاومت در برابر خراشیدگی: به عنوان مثال صفحه کابینت کورین در برابر خراشیده شدن مقاومت کمی دارد، در حالی که صفحه کابینت کوارتز خش‌پذیر نیست.
 2. مقاوم در برابر لکه: اکثر صفحات کابینتی که کیفیت خوبی دارند، در برابر لکه مقاوم هستند. اما توصیه می‌شود اگر می‌خواهید از صفحه کابینت سنگ طبیعی استفاده کنید، اصلاً سراغ سنگ‌های پایه آهکی نروید. چون این نوع سنگ‌ها به مرور زمان دچار خوردگی شده و به شدت لکه پذیر هستند.
 3. مقاومت در برابر ضربه: به عنوان مثال صفحه کابینت سنگ مصنوعی طرح کوارتز، در برابر ضربه مقاومت خوبی دارد.
 4. مقاوم در برابر حرارت: صفحات کابینت شرکتی با روکش ملامینه، صفحات سنگ طبیعی و صفحات سنگ مصنوعی در برابر حرارت مقاوم هستند. اما صفحه کابینت پی وی سی مقاومت کمتری در برابر حرارت دارد.
 5. مقاوم در برابر رطوبت: صفحات کابینت با مغزی ام دی اف ( مخصوصاً دست‌سازها) در برابر رطوبت حساس هستند. برای این نوع صفحات کابینت باید از روکش با ضخامت و جنس مناسبی (ملامینه) استفاده شود و روکش تا زیر صفحه کشیده شود. از طرفی، صفحات PVC در برابر رطوبت کاملاً مقاوم هستند.
 6. قابلیت ابزار خوری: معمولاً صفحات کابینت سنگ طبیعی و صفحات طرح کوارتزِ سنگ مصنوعی، به دلیل مقاومت بالا و بافتِ سفتی که دارند، قابلیت ابزار خوری کمتری دارند.
 7. قابلیت یکدست شدن محل درز: در صفحات کابینت سنگ مصنوعی کورین به دلیل شکل پذیری بالایی که دارند، می‌توانید دو قطعه را به نحوی به هم متصل کنید که درز آن‌ها محو شود. اما در سنگ‌های طبیعی و یا طرح کوارتز این درز مشخص است.
 8. آنتی باکتریال بودن: به عنوان مثال سنگ کورین آنتی باکتریال است.
 9. نصب آسان: معمولاً صفحات کابینت ام دی اف که شرکتی یا دست‌ساز هستند را، می‌توانید با سهولت بیشتری نسبت به صفحات سنگ طبیعی و مصنوعی نصب کنید و نیاز به نصاب جداگانه ندارند.
 10. عمر مفید: همانطور که گفتیم، صفحات کابینتی که مغزی ام دی اف دارند، در برابر نفوذ رطوبت به مغزی آسیب‌پذیر هستند و این موضوع می‌تواند عمر مفید آن‌ها را کاهش دهد.
 11. نداشتن لبه‌های تیز: صفحات کابینت دست‌ساز معمولاً دارای مشکل تیز بودن و پریدن لبه‌ها هستند.
 12. قیمت: یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اثرگذار برای انتخاب صفحه کابینت می‌تواند قیمت آن باشد. در بخش بعدی مقاله در این مورد بیشتر توضیح می‌دهیم.
صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

کابینت سازهای معتبر شهرتان را به شما معرفی میکنیم تا از آنها قیمت بگیرید و انتخاب کنید

قیمت صفحه کابینت چقدر است؟

قیمت انواع صفحه کابینت به عوامل مختلفی مثل جنس، طرح، ابعاد و … بستگی دارد و نمی‌توان برای آن یک قیمت ثابت در نظر گرفت. بنابراین برای کسب اطلاعات کامل درباره این موضوع، مطلب «قیمت صفحه کابینت» که در آن قیمت‌های به‌روز انواع صفحه کابینت آورده شده است را نگاهی بیاندازید.

تضمین قیمت سلام ساختمان

با سوختگی صفحه کابینت چه کار کنیم؟

اگر صفحه کابینت شما چوبی و یا از مواد پلیمری باشد ممکن است به دلایل مختلف دچار سوختگی بشود، مرسوم‌ترین دلیل سوختگی صفحه کابینت قرار دادن قابلمه داغ بدون واسطه روی آن است. نحوه ترمیم آن کاملا بستگی به شدت آسیبی که به صفحه کابینت وارد شده است، دارد و اگر آسیب زیاد باشد، ممکن است کار از کار گذشته باشد و راهکار تعویض صفحه کابینت باشد.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

در ادامه روش‌های ترمیم صفحه کابینتی که دچار سوختگی شده را نام می‌بریم:

 1. استفاده از برچسب‌های تزئینی کابینت
 2. استفاده از ماژیک و یا واکس
 3. استفاده از خمیر دندان
 4. استفاده از صابون و پارافین

در ادامه مطلب نحوه درست ترمیم صفحه کابینت را برای هر یک از موارد نام برده شده توضیح می‌دهیم تا بتوانید به بهترین نحو صفحه کابینت خودتان را ترمیم کنید:

1. استفاده از برچسب‌های تزئینی کابینت

با این روش شما در اصل می‌توانید صورت مسئله را پاک کنید و یک تنوع هم به آشپزخانه خودتان بدهید. کافیست برچسب تزئینی با طرحی که مورد پسندتان هست را خریداری کنید و روی صفحه کابینت بچسبانید. این روش کم‌هزینه و ساده است ولی اگر قصد ترمیم صفحه کابینت خود را دارید موارد بعدی برای شما مناسب‌تر هستند.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

2. استفاده از ماژیک و یا واکس

اگر سوختگی کابینت شما سطحی است، می‌توانید با ماژیک یا واکس هم‌رنگ با صفحه کابینت خود، روی قسمت‌های آسیب دیده بکشید تا یک دست شود.

3. استفاده از خمیر دندان

اگر سوختگی خیلی عمیق نباش،د می‌توانید از این روش استفاده کنید؛ کافیست ابتدا محل سوختگی را با پارچه نرم و مقداری صابون ملایم تمیز کنید و بعد خمیر دندان (و یا سس مایونز) را روی محل سوختگی صفحه کابینت بمالید و پس از 5 دقیقه به آرامی با یک برس نرم روی آن بکشید و بعد با دستمال تمیز کنید. اگر اثر سوختگی کامل محو نشد این کار را تکرار کنید.

4. استفاده از صابون و پارافین

اگر سوختگی عمیق‌تر است و آسیب جدی وارد شده است، ابتدا باید با یک کاردک یا یک وسیله تیز، قسمت‌های سوخته را جدا کنید و بعد بتونه را آماده کنید. برای آماده کردن بتونه مقداری صابون سفید را رنده کنید و کمی آب به آن اضافه کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد و بعد به آن رنگ و یا پودر رنگ اضافه کنید تا رنگ آن نزدیک با صفحه کابینت شما بشود. قسمت سوخته را بتونه کنید و اطراف آن را تمیز کنید و سپس با دستمالی آغشته به پارافین هر نیم ساعت یک بار روی قسمت‌های بتونه شده بکشید.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

قیمت دقیق کابینت را از کابینت ساز حرفه ای بگیرید. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید!

با صفحه کابینت باد کرده چه کار کنیم؟

اگر صفحه کابینت چوبی شما ضربه بخورد و یا دچار خط و خش بشود به راحتی رطوبت به لایه‌های زیرین آن نفوذ می‌کند و باعث می‌شود صفحه کابینت شما باد کند. بنابراین اگر روی صفحه کابینت شما آب ریخت باید سریعا دست به کار بشوید و روی آن سشوار بگیرید.

اگر سریع این کار را انجام دهید و صفحه کابینت را کاملا خشک کنید، دیگر جای نگرانی نیست و شما صفحه کابینت خودتان را نجات دادید.

در صورتی که صفحه کابینت شما باد کرده است، اگر تورم خفیف باشد شاید بتوان آن را رفع کرد ولی اگر تورم شدید باشد اکثر متخصصان معتقد هستند که تنها راهکار، تعویض صفحه کابینت می‌باشد. راهکار پیشنهادی متخصصان برای صفحه کابینت باد کرده این است که:

 • اگر میزان تورم عمیق باشد، سطح را با سمباده برقی تراش دهند تا به قسمت سالم برسند و بعد با بتونه سطح را همسطح کنند. ولی باز هم نمی‌توان انتظار داشت صفحه کابینت مانند روز اول خود شود.
 • اگر تورم خفیف باشد، می‌توانید با کمک چسب چوب مقداری از آسیب را جبران کنید. برای این کار با کمک یک سرنگ، چسب را وارد قسمت زیرین که باد کرده است، وارد کنید و دو قسمت را به هم فشار دهید.

در نهایت بهترین تصمیم برای صفحه کابینت باد کرده تعویض آن است؛ زیرا صفحه کابینت ام‌دی‌اف بسیار در برابر رطوبت آسیب‌پذیر است و حتی در صورت ترمیم باز هم استحکام اولیه خود را ندارد.

صفحه کابینت در 20 مدل؛ نمونه کار + نحوه انتخاب و خریدپیشنهادات

کابینت سازهای معتبر شهرتان را به شما معرفی میکنیم تا از آنها قیمت بگیرید و انتخاب کنید

کلام آخر

در پایان مطلب باید به این نکته توجه کنید که صفحه‌های کابینت می‌توانند زیبایی کابینت شما را دوچندان کنند. اما این صفحه‌ها ارزان نیستند و برای بعضی از آن‌ها مثل سنگ کورین و سنگ‌های طبیعی، شاید لازم باشد هزینه‌ای در حد هزینه کابینت را بپردازید. البته که اگر از نظر مالی محدودیتی ندارید، این هزینه باعث افزایش کارایی کابینت شما می‌شود و زیبایی بسیار زیادی به آشپزخانه شما می‌بخشد. اما صفحه‌های معمولی مثل صفحه 3 سانت و صفحه 5 سانت هم، زیبایی خودشان را دارند که هزینه‌ای کمتر روی دست شما می‌گذارند!

 

سوالات متداول

 • برای انتخاب صفحه روی کابینت مناسب، به چه عواملی باید توجه کرد؟
هنگام خرید صفحه کابینت، علاوه بر قیمت و عمر مفید بالا، بهتر است به نکات دیگری توجه کنید از جمله: نداشتن لبه‌های تیز؛ مقاوم بودن در برابر خراش، رطوبت، حرارت، ضربه و لکه؛ نصب آسان و آنتی باکتریال بودن. برای آشنایی با سایر نکات حیاتی انتخاب رو کابینتی، به مقاله مراجعه کنید.
 
 • انواع صفحه کابینت آشپزخانه موجود در بازار، به چند نوع تقسیم می‌شوند؟
به طور کلی، 5 مدل صفحه رو کابینتی داریم: صفحه کابینتی چوبی، صفحه کابینت فلزی، صفحه کابینت سنگی، صفحه کابینت شرکتی و دست‌ساز. جالب است بدانید که قیمت صفحه کابینت خیلی بستگی به نوع صفحه‌ای که انتخاب می‌کنید، دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، مطالعه مقاله را از دست ندهید.


جستجوی کاربران برای این مطلب:

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
سلام ساختمان چیست؟
سامانه لاوان ماندگار ساختمان، با نام اختصاری سلام ساختمان، یک شرکت عضو پارک علم و فناری است، که در حوزه دکوراسیون داخلی چوبی مثل اجرای کابینت و کمد فعال است.
تا به حال بیش از 4000 پروژه کابینت و کمد در سلام ساختمان اجرا شده است.
سلام ساختمان چه مزیتی دارد؟
برخی از ویژگی‌های سلام ساختمان که به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت پروژه‌ی خود را اجرا کنید، عبارت است از:
 • مشاوره تخصصی رایگان
 • معرفی یک یا 2 کابینت ساز ارزیابی شده در شهر شما
 • ضمانت قیمت
 • ضمانت پیش پرداخت
 • ضمانت پروژه


از زمان ثبت نام تا زمان تماسِ مشاور، چقدر طول می کشد؟
اگر در شهرهای محدوده‌ی سلام ساختمان باشید (تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، کرمان، خوزستان، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، قم، مازندران)، کمتر از 12 ساعت کاری طول میکشد تا مشاور سلام ساختمان با شما تماس بگیرد.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، مشاوره در سلام ساختمان رایگان است. در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم:
 • مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان که بعد از ثبت نام شما در سایت صورت می‌گیرد.
 • مشاوره‌ی مستقیم با کابینت‌سازی که برای اجرای کار به شما معرفی شده‌است.
هر دوی این‌ها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
                      بله بازدید حضوری از پروژه ها بصورت رایگان انجام می‌شود.
                  آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام می‌دهد؟
بله. ما می‌توانیم کابینت‌سازهایی به شما معرفی کنیم که به صورت حرفه ای طراحی انجام می‌دهند. فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
اگر پروژه خود را با کابینت سازی که برای شما طراحی کرده است اجرا کنید، طراحی به عنوان تخفیف پروژه خواهد بود و برای شما رایگان است. اما اگر بعد از انجام طراحی به این نتیجه رسیدید که مایل نیستید با همان کابینت ساز پروژه‌ی خود را اجرا کنید، هزینه طراحی از شما دریافت می‌شود.
نوشته شده توسط: سهیلا   معاونی
سهیلا هستم، سرپرست بخش محتوای سلام ساختمان. از سال 1398 در زمینه محتوا مشغول به فعالیت هستم.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فرشاد
فرشاد
27 آذر 1401 22:33

چقدر مدل های زیبایی. من یه ایده گرفتم میخوام اجراش کنم.ممنون ازتون

ناشناس
ناشناس
16 آذر 1401 10:28

برا کابینت ممبران صفحه کابینت کورین خوب میشه بنظرتون؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
19 آذر 1401 22:22
پاسخ به  ناشناس

با سلام
خیلی عالی میشه.

سجاد قابل
ادمین
سجاد قابل
14 آذر 1401 14:34

سلام. کابینت من هایگلاسه. آیا میتونم براش صفحه کورین بذارم؟ میصرفه؟ یا از صفحه از جنس خودش استفاده کنم؟

ساجده
ساجده
09 دی 1400 14:25

سلام
ممنون بابت مطلب خوبتون

ارزانترین صفحه کابینت در حال حاضر چه نوع صفحه ای هست؟

پشتیبانی سلام ساختمان
پشتیبانی سلام ساختمان
11 دی 1400 14:23
پاسخ به  ساجده

با سلام
Hpl