4.0 102

قیمت سقف کاذب (تابستان 1403) +روش محاسبه قیمت

  4 تیر 1403     -      تاریخ انتشار:  4 تیر 1403
قیمت سقف کاذب (تابستان 1403) +روش محاسبه قیمت
آنچه می خوانید...

  اگر بدون هیچ مقدمه ای دوست دارین که جدول قیمت سقف کاذب در تابستان 1403 رو ببینین، یکم برین پایین‌تر تا قیمت‌های انواع سقف کاذب موجود در بازار رو ببینین. در این جدول قیمت کناف سقف، قیمت کناف سقف پذیرایی مستطیلی، قیمت سقف کاذب 60 در 60، قیمت سقف کاذب ساده و موارد بسیار دیگه ای رو آوردیم.

  اما اگر میخواین شیوه قیمت گیری سقف کاذب و فوت کوزه گری رو بدونین، تا انتهای همین مطلب باهامون باشین.

  قیمت بازسازی یا ساخت انواع سقف کاذب چقدر است؟ تابستان 1403

  در جدول زیر حداکثر و حداقل قیمتِ معمول برای متریال پر کاربردتر در هر دسته از انواع سقف کاذب رو ارائه کردیم (قیمت ها مربوط به است):

  دستهنوعواحدحداقل قیمت تمام شده (تومان)حداکثر قیمت تمام شده (تومان)
  قیمت سقف کاذب کنافپنل سادهمتر مربع
  پنل دکوراتیومتر مربع
  باکس ساده دور دیوارمتر طول
  تایل گچی سادهمتر مربع
  تایل گچی روکش PVCمتر مربع
  قیمت سقف کاذب PVCپی وی سی سفید سادهمتر مربع
  چاپی (هات استمپ)متر مربع
  قیمت سقف آسمان مجازیآسمان مجازی (استیکری) (تایل 60*60)متر مربع
  آسمان مجازی (چاپی) (تایل 60*60)متر مربع
  قیمت سقف کاذب رابیتسرابیتس کاری سادهمتر مربع
  رابیتس کاری طرحدارمتر مربع
  قیمت سقف کاذب چوبی چوبیمتر مربع
  قیمت سقف کاذب CNCسی ان سی (pvc)متر مربع
  قیمت سقف پلکسیسقف طلقی سبک (2*120*180)هر تایل
  طلق دوغی (4*120*180)هر تایل
  طلق یخی (2*120*180)هر تایل
  طلق شفاف (2*120*180)هر تایل
  قیمت سقف آکوستیکسقف آکوستیک از مصالح کیلینیومتر مربع
  تایل‌های گچیِ آکوستیکمتر مربع
  قیمت سقف کشسانسقف کشسان با نورپردازی سادهمتر مربع
  سقف کشسان با نورپردازی ویژهمتر مربع

  در مورد قیمت های ارائه شده در جدول بالا لازمه چند نکته رو بگیم:

  • نکته اول: قیمت‌ها بدون احتساب هزینه‌ی نقاشی (در صورتیکه نیاز باشه) است.
  • نکته دوم: قیمت‌های سقف کاذب بر اساس ارتفاع استاندارد کار ( 3 متر) هست، در صورت افزایش ارتفاع حدود 10 درصد به مبالغ اضافه میشه.
  • نکته سوم: قیمت های این بخش بر اساس آیتم‌های اکیپ حرفه ای و مصالح مرغوب است. ضمناً در ساخت و بازسازی سقف‌های طرحدار، قیمت بر اساس سایه انداز (سایه سطح دکوراتیو برروی زمین) هست.
  • نکته چهارم: قیمت‌های ارائه شده در این بخش مربوط به کارهای بالای 40 متر هست و درصورتیکه مقدار کار کمتر باشه، قیمت‌ها بصورت توافقی تعیین میشن.
  • نکته پنجم: قیمت های فوق با احتساب هزینه دستمزد و متریال است.

  مهمترین نکات مقاله در مورد قیمت بازسازی سقف کاذب

  در مورد فوت کوزه گری(!) که چند سطر بالاتر بهتون گفتیم، میتونین ویدئوی زیر روهم ببینین. در این ویدئو سعی کردیم خلاصه ای از همین مطلب رو براتون تهیه کنیم تا شما از اون استفاده کنین و نکته ای از شیوه قیمت گیری به صرفه ی سقف کاذب جا نمونه.

  انواع سقف کاذب چیست؟

  معمولا وقتی به ما میگن سقف کاذب، اکثرا چند نوع محدود از اون ها مثل سقف کاذب کناف و سقف رابیتس به ذهن ما میاد. درحالیکه سقف کاذب انواع زیادی داره که هر کدوم قیمت خاص خودشون رو دارن. قیمت نهایی هر نوع سقف کاذب بر اساس دوتا فاکتور اصلی نوع متریال و دستمزد مجری سقف تعیین میشه.

  هرکدوم از انواع متریال سقف کاذب مزایا، معایب و ویژگی های خاص خودشون رو دارن. شناخت این ویژگی ها میتونه به شما در انتخاب صحیح سقف مورد نطرتون کمک کنه. پس بیاین در همین ابتدا ببینیم که سقف کاذب چه انواع و مدل هایی داره.

  سقف کاذب با توجه به متریال مورد استفاده، انواع مختلفی داره که شامل موارد زیر میشن:

  1. سقف کاذب کناف
  2. سقف کاذب آکوستیک
  3. سقف کاذب پی وی سی
  4. سقف کاذب آسمان مجازی
  5. سقف کاذب رابیتس
  6. سقف کاذب کشسان
  7. سقف کاذب گریلیوم
  8. سقف کاذب چوبی
  9. سقف کاذب آلومینیومی

  همونطور که در جدول بالا دیدین، نوع سقف کاذب بسیار در قیمت ساخت و بازسازیِ اون اثر داره. علاوه بر این، لازمه که ببینیم قیمت نهایی سقف کاذب وابسته به چه فاکتورهاییه؟! و مجری سقف کاذب بر اساس چه مواردی به شما قیمت میده؟!

  در حال نصب سقف کاذب کناف

   

  پارامترهای تعیین کننده‌ی قیمت سقف کاذب چیه؟

  همونطور که در ابتدای همین مطلب هم اشاره کوچیکی کردیم، قیمت نهایی بازسازی سقف کاذب رو دو عامل مهم و اصلی تعیین میکنه:

  1. متریال و مصالح مورد نیاز برای اجرای سقف.
  2. دستمزد و هزینه‌های اجرا.

  سقف کاذب آسمان مجازی در مطب دندان پزشکی

   

  1. متریال چند درصد از کلِ قیمت سقف کاذب است؟

  اول بگیم منظورمون از متریال چیه؟ منظور از متریال در سقف کاذب، اول خود صفحات سقف کاذب هست که در نمای ظاهری مشخصه و دیده میشه. دوم هم یسری مصالح دیگه‌ای هست که قطعات سقف بر روی اونها نصب میشه و وظیفه‌ی پایداری سقف کاذب و اتصال اون به سقف اصلی ساختمان رو به عهده دارن. اصطلاحا به این مصالح زیرسازی هم گفته میشه.

  مثلا در سقف کاذب رابیتس، گچ و صفحات فولادی که در ساخت سقف بکار میرن جزء مصالح و متریال به حساب میان.

  نسبت هزینه‌ی متریال در کل هزینه سقف کاذب، با توجه به نوع سقف کاذب متفاوته. اما بطور کلی هزینه متریال بین 70 تا 80 درصد از قیمت تمام شده‌ی سقف کاذب رو شامل میشه.

  قیمت سقف کاذب رابیتس

  2. هزینه‌های اجرا چند درصد از کل قیمت سقف کاذب است؟

  هزینه اجرا شامل طیف وسیعی از آیتم هاست که اولین و مهمترین اونها دستمزد هست. دومی مربوط به لوازمی هست که در حین اجرا استفاده میشن مثل میخ و پیچ، بشکه و …

  علاوه بر اینها، هزینه های حمل و نقل، هزینه‌های مربوط به کسب و کار مثل هزینه‌های جاری کارگاه، بیمه، مالیات و … هم وجود دارن. 

  همونطور که در بالا گفتیم، نسبت قیمت دستمزد و متریال در قیمت سقف کاذب با توجه به نوع سقف کاذب متفاوته. اما می‌تونیم بطور میانگین بگیم که دستمزد هم حدود 30 تا 20 درصد از کل هزینه سقف کاذب رو شامل میشه.

  خب خب خب…. حالا با توجه به این توضیحاتی که در مورد تعیین قیمت سقف کاذب بهتون گفتیم، با یک تاخیر نسبتا کوچک بریم ببینیم حدود قیمتِ تمام شده‌ی انواع سقف کاذب چقدره؟

  چطور یک سقف کاذب کار حرفه ای پیدا کنیم؟

  نمونه کارها سقف کاذب کناف (تصویر بالا) و سقف کاذب سی ان سی (عکس پایین) رو نگاه کنید؛ اینها دو نمونه از هزاران نمونه ای هستن که مجریان سلام ساختمان میتونن براتون اجرا کنن. در واقع تیم ما، مجموعه ای از مجریان، سقف کاذب کاران، و دکوراتورهای با سابقه و حرفه ای رو دور هم جمع کرده و ارتباط بین اونها و مشتریانشون رو راحتتر کرده.

  سقف سی ان سی با نورپردازی

  علاوه بر این، در یک بستر امن و مورد اطمینان، رابطه بین مجری و مشتری رو کنترل میکنه تا در این بین مشکلی بین دوطرف پیش نیاد و در صورت بروز مشکل، راه حل های ممکن رو ارائه میده.

  پس اگر دنبال مجری سقف کاذب میگردین میتونین با ارسال درخواست از طریق لینک زیر، در وقت خودتون صرفه جویی کنی. این رو هم بگیم که این خدمات ما کاملا رایگانه و نیاز نیست حتی یک ریال هم خرج کنین.

  روش های محاسبه قیمت سقف کاذب (چه نوسازی و چه بازسازی) چگونه است؟

  همانطور که در جدول بالا دیدین، ما قیمت‌های سقف کاذب رو به ازای یک مترمربع از سقف ارائه کردیم. اما روش دیگری هم برای محاسبه‌ی قیمت سقف کاذب وجود داره که در ادامه به اون ها هم اشاره میکنیم. روش‌های محاسبه قیمت سقف کاذب عبارتند از:

  1. قیمت به ازای متر مربع برای سقف کاذب ساده

  یکی از رایج ترین روش برای محاسبه قیمت سقف کاذب (البته از نوع سقف کاذب ساده)، ارائه قیمت برای هر متر مربع از سقف کاذب است. البته برای سقف های کاذب تایل یا مشبک، ارائه‌ی قیمت به ازای هر تایل هم رایج است.

  2.  قیمت متری (طول) نوار دور سقف

  این روش فقط برای سقف کاذب نواری (کناف) که دورتا دور سقف کار میشه، کاربرد داره. یعنی بر اساس عرض مشخص از نوار سقف که دور سقف اصلی ساخته میشه، قیمت به ازای متر طول ارائه میشه. 

  لازمه این نکته رو خدمتتون بگیم که باید اندازه عرض سقف، مورد توافق شما و مجری سقف کاذب قرار بگیره.

  3.  قیمت به ازای متر مربعِ سایه انداز برای سقف‌های کاذب دکوراتیو

  مرسوم‌ترین روش برای محاسبه‌ی قیمت در سقف‌های کاذب دکوراتیو، ارائه‌ی قیمت بر اساس مساحت سایه انداز است. طبیعتاً در این نوع از سقف، که اشکال هندسی مختلف، همپوشانی، فرورفتگی‌ها و برآمدگی‌های زیادی در سقف وجود داره، نمیشه مساحت سقف رو محاسبه کرد.

  بنابراین، برای ارائه‌ی قیمت در سقف‌های دکوراتور، مساحت سایه اندازِ سقف محاسبه میشه.

  حالا سایه انداز یعنی چی؟! فرض کنین نوری از بالا به سقف تابیده بشه، بدین ترتیب سایه‌ی سقف روی زمین تشکیل میشه. به این مساخت، سایه انداز گفته میشه. برای محاسبه‌ی قیمت سقف کاذب، مساحت این سایه محاسبه شده و قیمت سقف بر اساس همین مساحت سایه انداز به شما ارائه میشه.

  4.  قیمت به ازای هر متر مربع از متریال (کناف) مصرف شده

  یکی دیگه از روش‌های محاسبه‌ی قیمت سقف کاذب، بر اساس میزان متریال مصرف شده است، البته این روش بیشتر در تعیین قیمت سقف کاذب کناف کاربرد داره.

  در این روش، کناف کار، قیمتی برای هر مترمربع از متریالِ مصرف شده ارائه میده. پس از اتمام کار میزان متریالی که مصرف شده محاسبه میشه و در این قیمت ضرب میشه. البته لازمه بگیم این قیمتی که از طرف کناف کار ارائه میشه طبیعتاً از قیمت متر مربع خود کناف بیشتره. چون هزینه‌های اجرا و دستمزد هم در همین قیمت درنظر گرفته میشه.

  5. قیمت تمام شده یا مقطوع

  روش قیمت مقطوع، روشی است که در آن قیمت تمام شده‌ی سقف مورد توافق طرفین قرار میگره. یعنی کسی که قراره سقف کاذب رو اجرا کنه، یک قیمت نهایی برای کُل کار ارائه میده و تمااام.

  مهمترین مزیتی که این روش داره اینه که تکلیف شما کاملاً مشخصه و بعداً کسی که براتون سقف رو اجرا می‌کنه نمی‌تونه بهانه تراشی کنه و قیمت بیشتری رو به دلایل مختلف ازتون درخواست کنه.

  قیمت سقف کاذب

  برای قیمت گیری سقف کاذب باید به چه نکاتی توجه کنم؟

  در اینجا می‎خوایم براتون کامل توضیح بدیم که برای قیمت گرفتن چه کارهایی باید انجام بدین. توصیه ما به شما اینه که قبل از شروع کارتون، روی آیتم های ذیل دقیق بشین و اون‎ها رو به ترتیب انجام بدین تا بقول معروف، پول رو به پول بدین و از هر نوع خرج کرد اضافی و یا بیهوده ایمن بمونین.

  ما به شما اطمینان می‌دهیم که هر تصمیمی براساس این اصول گرفته بشه قطعا اقتصادی ترین تصمیم هم هست؛ چرا که اصول ذیل طوری طراحی شدن که علاوه بر هزینه اجرا، هزینه تعمیر و نگهداری سقف شما رو هم پیش بینی می‌کنه.

  سقف کاذب

   

  1. انتخاب نوع سقف کاذب

  برای قیمت گیری سقف کاذب، در اولین گام باید شما نوع سقف کاذبتون رو مشخص کنین. این کار رو میتونین با مشورت و تحقیق و بر اساس نیازتون، انجام بدین. در این مرحله توجه به کاربرد سقف و محیطی که سقف قراره در اون ساخته بشه، اهمیت خیلی زیادی داره. برای مثال اگر محیط شما مرطوب و یا در مجاورت آب قرار داره، صرفا باید از سقف کاذب پی وی سی استفاده کنین و بقیه انواع سقف کاذب برای شما کاربرد ندارن.

  2. یافتن اکیپ حرفه ای

  پس از انتخاب نوع سقف کاذب، یافتن اکیپ حرفه ای و متخصص در دستور کار شما قرار می‎گیره. اکیپی حرفه ای است که تجهیزات به روز تری داره و عمدتاً متریال بهتری هم کار می‌کنه. اکیپ حرفه ای هیچوقت کیفیت رو فدای زمان نمی‎کنه و کار رو به بهترین شکل بهتون تحویل میده.

  سقف کاذب آسمان مجازی

   

  3.  تعیین کیفیت متریال

  در مرحله بعد شما باید نوع مصالح و کیفیت اون رو با مشورت مجریان سقف کاذب مشخص کنین. متریال سقف کاذب شما برندهای مختلفی می‌تونه داشته باشه و قیمت گذاری هم بر اساس کیفیت متریال انجام میشه.

  پایه اصلی قیمت یک سقف کاذب، مصالح اون است و در مرحله بعدی، دستمزد یا همون اجرت کار. اگه از خود پیمانکارها هم سؤال کنین، عمدتاً قیمت مصالح رو چند برابر دستمزد اعلام میکنن. می‌دونیم که مصالح در انواع سقف کاذب، با هم فرق می‌کنه؛ اما نکته مهم اینه که در یک سقف مشخص، مصالحی که یک پیمانکار کار می‌کنه شاید پیمانکار دیگر کار نکنه. پس کیفیت متریال رو باید مشخص کنین.

  4. دریافت قیمت تمام شده بجای قیمت متری

  همونطور که در بخش قبلی گفتیم، روش‌های مختلفی برای محاسبه قیمت سقف کاذب وجود داره. اما کدوم راحتتر و بی دردسرتره؟

  متاسفانه گاهی مشاهده میشه که معدودی از پیمانکارها برای دراختیار گرفتن پروژه، اول یک قیمت پایین به شما میدن اما در انتهای کار بابت مسائل مختلف از جمله طرح های هندسی خاص، مالیات و یکسری مباحث دیگه، از شما مطالبه وجه اضافی دارن.

  راه حل پیشنهادی ما برای اینکه شما گرفتار این مسأله نشین و ازتون پول اضافی نگیرن اینه که، از اون‎ها بخواین تا بهتون قیمت تمام شده بدهند!

  اما چطور از مجری سقف کاذب قیمت نهایی بگیریم؟!

  در ابتدا حتماً از ایشون بخواین تا از محل شما بازدید کنن. در هنگام بازدید، طرح و نوع سقف کاذبی که انتخاب کردین رو برای پیمانکار بگین. پیمانکار بر اساس طرح و مصالح شما و اندازه گیری هایی که انجام میده، قیمت نهایی و تمام شده رو براتون محاسبه کرده و بهتون اعلام می‎کنه.

  یک مزیتی که گرفتن قیمت تمام شده داره اینه که شما میتونین براساس قیمت تمام شده، مجریان مختلف رو باهم مقایسه کنین و در نهایت با بهترین مجری قرارداد ببندین.

  آیا ارزانترین سقف کاذب واقعاً ارزان‌ترین هست؟

  کم و بیش همه ما دنبال اجناس ارزان و باکیفیت هستیم. قبول داریم که ارزانی یک مزیت وسوسه انگیز ا‌ست، اما نباید این مورد رو حاکم بر همه انتخاب‌هایمان کنیم. به عبارت بهتر، تصمیم گیری درموارد مختلف رو تنها به عامل قیمت ارزان وابسته نکنیم و در کنار اون فاکتور های دیگه رو هم درنظر بگیریم.

  هنگامی که ما می‎ خوایم سقف کاذب خریداری کنیم، معمولاً میریم و چندین فروشگاه سر می‌زنیم؛ خیلی از ما هنگام خرید، فقط قیمت رو مد نظر داریم و بعد از پیدا کردن حداقل قیمت، با فروشنده توافق می‎کنیم و پروژه خودمون رو به اون می‎ سپاریم. در انتها هم احساس میکنیم مورد بسیار مناسبی پیدا کردیم که باعث صرفه جویی در هزینه هایمان شده.

  اما در این تصمیمگیری، از یک نکته ی بسیار مهم غافلیم؛ اونم اینه که هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی‌حکمت نیست. توجه نداریم که سقف کاذب، یک دکوراسیون منزل ساده نیست، که صرفا زیبایی و ظاهر کار برامون اهمیت داشته باشه. بلکه پای ایمنی خودمان در میان است.

  در نهایت؛ سقف کاذب ارزان خوب است یا بد؟!

  سقف کاذب ارزان قطعا انتخاب خوبی میتونه برامون باشه به شرطی که این ارزانی منطقی بوده و کیفیت سقف کاذب هم مناسب و قابل قبول باشه. بنابراین سقف کاذب ارزان میتونه یک وسوسه خطرناک باشه که باید مراقبش بود و از هزینه‌های جانبی و خرابی که برامون ایجاد می‌کنه غافل نشیم! بهترین تصمیم، همه ی فاکتور های اجرایی مربوط به سقف کاذب رو از قبیل قیمت، جنس متریال ها، استحکام، زیبایی و … شامل میشه.

  بهترین سقف کاذب، سقف کاذبیه که کیفیت خوب و قابل اعتنایی داشته باشه و با توجه به کیفیتش، قیمتش هم مناسب و ارزان باشه. ارزانی بدون کیفیت باعث ضررتون میشه و گرانی بی دلیل هم باعث هدررفتن سرمایه شما خواهد شد. 

  ما در مطلب دیگری ارزان‌ترین سقف‌های کاذب رو به ترتیب قیمتشون، برای شما لیست کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف کاذب ارزان می‌تونین وارد مطلب زیر شده و اطلاعات بیشتری در مورد سقف های ارزان کسب کنین:

  ارزان‌ترین سقف کاذب چیست؟

  قیمت سقف کاذب (تابستان 1403) +روش محاسبه قیمت

  ممنونیم از توجهی که به ما داشتید. ما پاسخگوی سوالات و نکات شما در مورد قیمت سقف کاذب و تمامی نکات مربوط به اجرای سقف کاذب هستیم. فقط کافیه در بخش نظرات، سوال و نکات خودتون رو برای ما مطرح کنین.

  جستجوی کاربران برای این مطلب:

  سوالات متداول

  چطور ثبت درخواست کنیم؟
  روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
  ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
  سلام ساختمان چیست؟
  سامانه لاوان ماندگار ساختمان، با نام اختصاری سلام ساختمان، یک شرکت عضو پارک علم و فناری است، که در حوزه دکوراسیون داخلی چوبی مثل اجرای کابینت و کمد فعال است.
  تا به حال بیش از 4000 پروژه کابینت و کمد در سلام ساختمان اجرا شده است.
  سلام ساختمان چه مزیتی دارد؟
  برخی از ویژگی‌های سلام ساختمان که به شما کمک می‌کند تا با خیال راحت پروژه‌ی خود را اجرا کنید، عبارت است از:
  • مشاوره تخصصی رایگان
  • معرفی یک یا 2 کابینت ساز ارزیابی شده در شهر شما
  • ضمانت قیمت
  • ضمانت پیش پرداخت
  • ضمانت پروژه


  از زمان ثبت نام تا زمان تماسِ مشاور، چقدر طول می کشد؟
  اگر در شهرهای محدوده‌ی سلام ساختمان باشید (تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، کرمان، خوزستان، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، قم، مازندران)، کمتر از 12 ساعت کاری طول میکشد تا مشاور سلام ساختمان با شما تماس بگیرد.

  مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
  بله، مشاوره در سلام ساختمان رایگان است. در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم:
  • مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان که بعد از ثبت نام شما در سایت صورت می‌گیرد.
  • مشاوره‌ی مستقیم با کابینت‌سازی که برای اجرای کار به شما معرفی شده‌است.
  هر دوی این‌ها رایگان است.
  بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
                        بله بازدید حضوری از پروژه ها بصورت رایگان انجام می‌شود.
                    آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام می‌دهد؟
  بله. ما می‌توانیم کابینت‌سازهایی به شما معرفی کنیم که به صورت حرفه ای طراحی انجام می‌دهند. فقط کافیست به پشتیبان خود اطلاع دهید که نیاز به طراحی دارید.
  آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
  اگر پروژه خود را با کابینت سازی که برای شما طراحی کرده است اجرا کنید، طراحی به عنوان تخفیف پروژه خواهد بود و برای شما رایگان است. اما اگر بعد از انجام طراحی به این نتیجه رسیدید که مایل نیستید با همان کابینت ساز پروژه‌ی خود را اجرا کنید، هزینه طراحی از شما دریافت می‌شود.
  نوشته شده توسط: سهیلا   معاونی
  سهیلا هستم، سرپرست بخش محتوای سلام ساختمان. از سال 1398 در زمینه محتوا مشغول به فعالیت هستم.

  ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

  نظرات کاربران

  نظرات کاربران
  اشتراک در
  اطلاع از
  guest
  102 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  View all comments
  ددددد
  ددددد
  11 بهمن 1401 06:47

  سلام. هزینه ی سقف کاذب برای حمام و سرویس بهداشتی که مجموعا ۴ متر هست حداقل چقدر میشه؟

  فرشته
  فرشته
  15 آذر 1401 13:19

  سلام هزینه سقف کاذب کناف برای یه لابیِ 25 متری چقدر درمیاد؟

  توکلی
  توکلی
  13 آذر 1401 12:58

  سلام ممنون برای مطالب مفیدتون
  هزینه سقف کاذب برای یک آشپزخانه 12 متری حدودا چند میشه؟

  moseb
  moseb
  09 آذر 1401 13:54

  آقا من یه نصیحت میکنم برای هر کاری که خواستین انجام بدین چه رنگ چه سقف چه تخت تاشو و مبل و هرچیز دیگه،طرف که بهتون قیمت داد و اگه خواستین براتون انجام بده صد در صد قیمت تمام شوده رو باهاش قرارداد کتبی ببندید،وگرنه آخرش چند میلیون بیشتر ازتون میگیره،شک نداشته باشید به این قضیه

  حسین
  حسین
  17 شهریور 1401 01:33

  با سلام استفاده از سقف های کاذب تاثیر فوق العاده ای بر روی زیبایی فضای دکوراسیون داخلی منزل میزاره و از لحاظ کارایی و اقتصادی بسیار مقورن بصرفه است

  سقف کاذب ابرارسازه
  سقف کاذب ابرارسازه
  15 خرداد 1401 03:49

  سلام قشنگ بود لذت بردم

  محسن
  محسن
  10 اردیبهشت 1401 20:15

  کناف یزد جز کدام کنافهاست در جدول قیمت ها

  امیرحسین مهربان
  امیرحسین مهربان
  14 فروردین 1401 18:35

  سلام وقت بخیر. بابت سقف کاذب 1000 مترمربع در دو طبقه پارکینگ و 400مترمربع سقف کاذب برای تجاری درخواست لیست قیمت تمام شده با مصالح و دستمزد به صورت کامل را دارم.

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  16 فروردین 1401 23:58

  سلام
  لطفا اطلاعات دقیق تر پروژه تون و شماره تماس رو بفرمایید همکاران پشتبیانی با شما تماس خواهند گرفت.

  Hamid
  Hamid
  21 اسفند 1400 10:04

  سلام
  من یه واحد۶۰متری دارم که تصمیم گرفتم سقف رو کناف کنم دور تا دور پذیرایی رو کناف کرده یه باکس مربع شکل هم وسط درآورده یه باکس کوچیک هم آشپذخونه زده ،سقف اتاق خواب هم یه إل درآورده، با نقاشی کناف سقف ،متری ۲۲۰هزار قیمت داده و شروع به کار کرده و الان درحال حاظرکار تموم شده .
  حساب کتاب کرده میگه ۵۸مترکناف کار کرده و مبلغ ۱۳میلیون از من پول گرفته .
  خواستم بدونم یه واحد۶۰متری مگه ۵۸متر کناف استفاده میشه که این آقا با من اینطوری محاسبه کرده ؟
  ممنون از دادن پاسخ سوالم

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  11 فروردین 1401 12:12
  پاسخ به  Hamid

  با سلام
  اگر از همکاران متخصص سلام ساختمان اجرا کرده اند، لطفا با بخش پیگیری و نظارت تماس بفرمایید تا به صوزت دقیق محاسبه و بررسی شود. اگر خودتون اجرا کردید ما در این موارد چون اشراف کافی نداریم نمیتونیم راهنمایی موثر داشته باشیم اما به صورت خلاصه میتونیم بگیم که سقف های دورباکس به صورت متر طول حساب میشه و متر مربع نیست.

  محمد
  محمد
  14 اسفند 1400 00:59

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید مناسب ترین قیمت یک پارکینگ به متراژ ۳۰×۳۰ چند میشه؟

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  11 فروردین 1401 11:45
  پاسخ به  محمد

  سلام، وقت شما هم بخیر
  برای سقف پارکینگ ارزان قیمت از جنس تایل های 60 در 60 گچی یا پی وی سی استفاده میشه که قیمت به روز داخل سایت موجوده میتونین ملاحظه بفرمایید.

  سعید
  سعید
  29 بهمن 1400 01:37

  با سلام. میخواستم بگم جهت سقف یک املاک قسمت نشیمن با ابعاد 3.20 در 5 چه نوع تایلی و با چه طراحی پیشنهاد میکنید. قیمت هم لطف کنید.

  سیدحسین.طباطبایی
  سیدحسین.طباطبایی
  17 دی 1400 01:01

  سلام.برای.۱۳۰مترخواستاراجرای.کنف.هستم.لطفابفرماییدبرای.بازدیدان.میشودکارشناس.بیایندوقیمت.بدهند.

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  19 دی 1400 08:40

  سلام
  بله حتماً.. شمارتون را در لینک زیر ثبت کنید تا همکاران برای هماهنگی با شما تماس بگیرند.
  https://b2n.ir/g77382

  الهام
  الهام
  10 دی 1400 11:51

  سلام هزینه تمام شده سقف کاذب ساده سفید برای حمام و سرویس بهداشتی که دور تا دور نو ر خطی قراره بیاد در سقف و مساحت حداکثر 5متر چقدر میشه؟

  علی قریشی 09124340699
  علی قریشی 09124340699
  20 آبان 1400 11:43

  سلام. وقت بخیر یک اتاق 30 متری داخل باغچه ام دارم سقفش ایرانیت سیمانی که ایزوگام شده. تصمصم گرفته ام سقف کاذب بزنم. ضمنا هزینه تراشی زیادی نمی خوام بشه. پیشنهاد شما چیه و اینکه حدودا چقدر هزینه لازمه.
  ممنوم…

  محمدهادی
  محمدهادی
  09 مهر 1400 00:13

  سلام خسته نباشید، اگر بخوام خودم جنس کناف بگیرم و کاررو ب صورت دستمزدی بدم نصاب الان عرف بازار چه قیمتیه؟ متری چند باید بهش بدم؟

  محمدی
  محمدی
  26 شهریور 1400 15:52

  سلام برای یه دیوار میخایم در عرض دو متر طول دو نیم متر چقدر میشه هزینش

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  27 شهریور 1400 14:27
  پاسخ به  محمدی

  با سلام
  چه مدل سقف کاذبی مدنظرتون هست؟

  فروزان
  فروزان
  06 شهریور 1400 07:18

  سلام.من قصد کناف یک سالن که شاید ۳ تا فرش ۶ متری بزور توش جا بشه با دو تا اتاق ۱۲ متری دارم.چون فاصله سقف تا کف کوتاهه نتیجتا باکس باید خیلی کوتاه باشه.و دو تا آسمان مجازی کوچکترین سایز هم برای یکی از اتاق ها و سالن ها.چندین نفر رفتن و اومدن و قیمت عجیب و غریب تمام شده بین ۱۸ حاقل تا بیست حداکثر.میگن نقاشی متری ۵۰ با رنگ میگم خب رنگ را خودم میخرم میگه نمیشه در حالی که مزد نقاش متری ۲۰ تا ۲۵ تو شهر منه و یک متر کار ۲۵ تومن رنگ و بتونه نمیبره..میگم کالای برق با من و اجرت میگن نه ما میخریم و برق کاری این کار کوچک میشه ۴ تا ۵ تومن.من نظر خودم طبق برآوردم ۱۲ تا ۱۵ بود.قیمت مدنظر من منطقیه یا ۲۰ تومن آقایون.سپاس

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  08 شهریور 1400 22:12
  پاسخ به  فروزان

  با سلام
  واقعا از راه دور نمیتونیم قصاوت درستی داشته باشیم. ولی نقاشی متری ۵۰ تومان روی گچ نادرسته.
  ولی روی کناف متری ۴۰ تا ۵۰ تومان عدد قابل قبولیه. بشرطی که مصالح با برند کناف ایران باشه. بتونه داره و نوار تیپ و هزینه متری ۱۰ تا ۱۵ تومن بتونه.
  و هزینه ی رنگ که ۳۵ تا ۴۵ هزارتومان درسته.

  محمدحسین
  محمدحسین
  19 مرداد 1400 16:08

  سلام وقتتون بخیر. سقف آشپزخونه رستوران ما تیر چوبی هستش و برای مسائل بهداشتی باید با سقف کاذب پوشونده بشه. اگر بخوایم کناف کنیم، فضای 40 متر چقدر هزینه داره؟

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  21 مرداد 1400 12:38
  پاسخ به  محمدحسین

  با سلام
  بستگی به طرحی که خواهید زد داره.
  پیشنهاد ما دور باکس وسط تایل ۶۰ در ۶۰ است که مناسب ترین قیمته.
  با این اوصاف از حدود ۷ میلیون تا ۱۲ میلیون ممکنه تموم بشه با توجه به طرح و ساده یا پیچیده بودن طرح.

  عزیزی
  عزیزی
  19 مرداد 1400 13:59

  باسلام
  خواستم بدونم برای ۷ مترمربع سقف آشپزخانه ( کاذب کناف ) صفر تا صد چقدر هزینه می برد.
  ممنون از لطف شما

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  21 مرداد 1400 12:37
  پاسخ به  عزیزی

  سلام
  حدود ۲ میلیون تومان

  عادل شاهی
  عادل شاهی
  28 تیر 1400 11:02

  سلام برای سقف پذیرایی و آشپزخانه کناف کاری نور پردازی و زیر سازی مقطوع هزینه اش چقدر می باشد . ممنون

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  29 تیر 1400 14:44
  پاسخ به  عادل شاهی

  با سلام
  متراژ کار و نوع طراحی کناف بسیار مهم است.

  فاطمه
  فاطمه
  11 تیر 1400 21:50

  سلام وقت بخیر خسته نباشید. برا یه فضای حدود ۴۵متر که بعنوان پارکینگ بخوایم استفاده کنیم هزینه سقف کاذب چقد درمیاد؟ آیا استفاده از سقف کاذب بهتره یا ورق فلزی ایرانیت از نظر هزینه؟

  امین فرهادیان
  امین فرهادیان
  19 مرداد 1400 14:04
  پاسخ به  فاطمه

  سلام دوست عزیز
  بهترین پیشنهاد سقف کاذب مشبک (تایل,60×60)pvc میباشد. مقاوم در برابر عوامل طبیعی, یقیناً بصرفه تر از سقف های کاذب از جنس ایرانیت و کامپوزیت و غیره … هستش. سقف کاذب مشبک زیباتر و شکیلتره.

  محمد جواد
  محمد جواد
  13 اردیبهشت 1400 02:25

  باسلام ببخشیدیه سقف ۱۰در۱۰بخوایم پی وی سی کنیم چقدهزینشه طرح آسمان مجازی براآشپزخونه۱۲متری چقدهزینشه

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  19 اردیبهشت 1400 23:19
  پاسخ به  محمد جواد

  سلام
  خوب برا این مورد باید متری قیمت داد که کار درستی هم نیست.. چون به زیر سازی کار بستگی داره.. قیمت سقف کاذب pvc ساده بین 130,000 تا 160,000 هزار تومان هست..
  ولی برای دادن قیمت دقیق نیاز هست مجری حضورا برای بازدید بیاد. می تونید در لینک زیر ثبت نام کنید تا همکاران بهتون مجری معرفی کنند.
  https://b2n.ir/257945

  فرید
  فرید
  11 اردیبهشت 1400 23:10

  با سلام برای پذیرایی ۶۵ متری هزینه کناف کاری چقدر میشه

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  15 اردیبهشت 1400 09:49
  پاسخ به  فرید

  سلام
  بستگی به طرح سقف داره، اگه ساده باشه میشه ۶۵ ضربدر قیمت پایه سقف کناف که در مقاله قیمت سقف کاذب اومده.

  مهدی
  مهدی
  04 اردیبهشت 1400 15:17

  باسلام هزینه نصب کناف سقف برای یک ساختمان 4واحدی و هر واحد به متراژ 135متر حدودا چقدر میشه و اگه ما گچ و خاک کنیم با رابیتس بندی به صرفه تره یا کناف بزنیم؟

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  05 اردیبهشت 1400 08:38
  پاسخ به  مهدی

  سلام
  باتوجه به قیمت بسیار زیاد فولاد، قیمت تمام شده ی کناف بسیار به نفع و باصرفه تر تموم میشه.
  برای واحد ۱۳۵ متری قیمت تموم‌شده بین ۲۵ تا ۳۰ تومن برای هر سقف خواهد بود.

  علی
  علی
  21 فروردین 1400 18:17

  سلام تعداد 5 عدد کناف ضد حریق دیواری با نصب پشم سنگ داخلش چقدر قیمت بدم؟ بنده کنافکارم میخام اجرا کنم میخام بدونم قیمت رو کلیدی بگم چندمیشه؟

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  26 فروردین 1400 16:41
  پاسخ به  علی

  سلام
  متاسفانه در این زمینه نمی تونیم راهنمائیتون کنیم.

  احمد
  احمد
  25 اسفند 1399 11:29

  یک دور باکس توی هال زد . پیمانکار میگه قیمت اتحادیه به این صورت است که اگر عرض باکس از 60 کمتر باشه به صورت طولی محاسبه میشه و نه متر مربع . آیا این صحیح است ؟

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  05 فروردین 1400 08:37
  پاسخ به  احمد

  با سلام
  اتحادیه رو نمیدونیم ولی وقتی کار باکس متراژ کمی داشته باشه، بصورت طولی محاسبه میشه.

  محمدرضا
  محمدرضا
  02 بهمن 1401 15:38
  پاسخ به  احمد

  بله،زیره ۶۰ که جای خود داره یجاهایی هم هست که زیر ۱متر هم متر طول حساب میشه

  حامد
  حامد
  15 بهمن 1399 08:10

  قیمت سقف کاذب چقدر به دلار ربط داره؟ الان که دلار ارزون تر شده ، سقف کاذب کناف و سقف رابیتس هم ارزون شده ٱیا؟

  گلفام
  گلفام
  12 بهمن 1399 12:12

  با سلام
  یک مقازه 35 متریسقف کاذب مناسبترین طرح چقدر هزینه می خواد

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  15 بهمن 1399 17:38
  پاسخ به  گلفام

  با سلام
  ۳و نیم تا ۴ میلیون تومن

  کامران محمدی
  کامران محمدی
  12 بهمن 1399 00:42

  باسلام برای یه هال ۴۰ متری و اشپز خانه ۱۲ متری کلا کناف نور پردازی وهمچنین زیر کار هزینه چقدر میشه

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  15 بهمن 1399 17:39

  با سلام
  حدود ۱۰ میلیون تومان

  فرزاد
  فرزاد
  23 دی 1399 12:33

  سلام الان قیمت هر متر اجرای باکس و نور مخفی دور کار باشه با پانل ۱۲/۵ و تایل روکش پی‌وس‌سی پانچی که وسط کار باشه با مصالح کناف ایران چقدر هستش؟
  ارتفاع ۴متر

  Milad
  Milad
  22 دی 1399 16:39

  سلام ببخشید برای سقف کاذب چوبی الان متری چند باید هزینه کرد؟

  طاها
  طاها
  18 دی 1399 22:36

  سلام وقت بخیر برای یه ساختمان که طبقه همکف را مسکونی کردیم یعنی الان پنل های فلزی به ابعاد ۵۰ سانت در طول حدود دو متر روی هم همه فضا را پوشانده هم اتاقها و هم سالن به حدود دو واحد هر کدام ۱۰۰ متر جمعا بیش از ۲۳۰ متر چطور و با چه ابزاری میشه با کمترین هزینه آن را پوشاند و زیبا کرد؟؟

  مهران
  مهران
  26 آبان 1399 16:58

  سلام وقت بخیر
  واسه سقف کارگاه دندانسازی که تو کارگاه پخت دندان و گرد و خاک و حرارت و امکان چسبیدن موم هست چه سقف کاذبی رو توصیه میکنین که امکان پاکسازی و شستشوی سقف باشه منظورم از شستشو همون دستمال کشیدنه و هزینه اش رو بفرمایین ممنون میشم .
  با تشکر از مطالب خوب سایتتون 🙂

  ebrahim
  ebrahim
  14 آبان 1399 03:25

  سلام خسته نباشید
  قیمت اجرای درزگیری بتونه کناف متری چقدره ؟؟؟
  با تشکر

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  27 آبان 1399 08:03
  پاسخ به  ebrahim

  با سلام
  متر مربع حدود ۱۵ تا ۲۰ هزارتومان. اگر متراژ کم باشه یا کار پیچیده باشه بیشتر از این مبلغ میشه.

  بهزاد
  بهزاد
  04 آبان 1399 02:46

  سلام آیا شما برای حیاط خلوت هم سقف شیشه ای میزنید

  پشتیبانی سلام ساختمان
  پشتیبانی سلام ساختمان
  11 آبان 1399 08:38
  پاسخ به  بهزاد

  سلام
  هم اکنون تنها خدمت دکوراسیون چوبی و ام دی اف در سیستم فعال است و امکان خدمت سقف شیشه ای وجود ندارد. اما توصیه ما این است برای بهتر شدن طراحی خود از کارشناس متخصص بهره بگیرید.
  و پس از انتخاب جنس تخصصی نسبت به تهیه متریال خود اقدام بفرمایید.

  اسکندر
  اسکندر
  29 شهریور 1399 09:11

  سلام ببخشید اتاق 32متری چقدر هزینه نش میشه

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  31 شهریور 1399 14:35
  پاسخ به  اسکندر

  با سلام
  حدود متری ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزارنومن. (سقف کاذب، بتونه و رنگ اکرولیک)

  سلیمانی
  سلیمانی
  09 شهریور 1399 13:29

  با سلام و عرض خسته نباشید…دوتا سوال داشتم برای سقف مغازه حدود ۱۷۰ متر پرسینا سفید براق چقدر هزینه داره و اکیپ شما برای شهرستان هم سفارش انجام میدهند…با سپاس

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  26 شهریور 1399 00:54
  پاسخ به  سلیمانی

  سلام و عرض ادب
  لطفاً با شماره زیر تماس بگیرید تا همکاران راهنمائیتون کنند.
  ۰۲۱۹۱۰۱۴۴۷۲

  رستم پور
  رستم پور
  07 شهریور 1399 22:41

  سلام وقتتون به خیر
  میخواستم بدونم هزینه ی سقف اسمان مجازی برای اشپزخانه ۱۴متری ودواتاق خواب ۱۲متری چقدر میشه؟

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  08 شهریور 1399 21:17
  پاسخ به  رستم پور

  با سلام
  به علت تنوع کیفیت و طرح ها همچنین مشخص نبودن متراژ کار شما قیمت نمیشه داد.
  ولی تا یکماه دیگه مجری در این مورد هم معرفی خواهیم کرد.

  محمد
  محمد
  17 مرداد 1399 06:21

  سلام یه اتاق 21متر و یه اتاق 18متر
  سقفش رو کاذب کنم چقدر هزینه ش میشه

  فاطمه
  فاطمه
  11 مرداد 1399 02:39

  سلام از مطالب خوبتون سپاسگزارم
  پذیرای ما نقاشی شده والان که تازه یک سال از نقاشی آن میگذرد ترک برداشته متاسفانه نقاش کم کاری کرده و سقف موج دار رو رنگ کرد بدون اینکه مشکل را به ما بگه الان میخواستم بدونم که برای پذیرای ۲۱متری با سقف موج دار و رنگ شده چه پیشنهادی هست که به صرفه باشه و هم زیبا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  فاطمه
  فاطمه
  11 مرداد 1399 02:36

  سلام از مطالب هابیتون سپاسگزارم
  پذیرای ما نقاشی شده والان که تازه یک سال از نقاشی آن میگذرد ترک برداشته متاسفانه نقاش کم کاری کرده و سقف موج دار رو رنگ کرد بدون اینکه مشکل را به ما بگه الان میخواستم بدونم که برای پذیرای ۲۱متری با سقف موج دار و رنگ شده چه پیشنهادی هست که به سرفه باشه و هم زیبا ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  28 مرداد 1399 17:11
  پاسخ به  فاطمه

  با سلام
  برای رفع این مشکل یا باید از رنگ‌های بافت دار استفاده کنید، یعنی یه بافت نسبتاً قوی با سر چتکه ایجاد کنه و رنگش کنه که موج‌ها دیده نشه. بخصوص باید از رنگ مات استفاده بشه چون رنگ نیمه براق هم مشکل را به شدت نشان می‌دهد راه دیگه از بتونه کاری یکپارچه سقف استفاده شود تا موج‌ها به طور کامل گرفته شد و بعد از آن نقاشی با رنگ مات.

  محمد
  محمد
  23 تیر 1399 08:42

  با سلام و احترام،
  لطفا” قیمت پی وی سی ساده سفید به روز رو اعلام میفرمایید. با سپاس

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  25 تیر 1399 12:56
  پاسخ به  محمد

  سلام، روز بخیر
  قیمت کابینت پی وی سی (PVC) بین 3,000,000 تا 4,000,000 تومان می باشد.
  می تونید قیمت متریال های دیگر رو هم در مقاله‌ی زیر ملاحظه بفرمایید.
  https://bit.ly/3evt8t9

  حسین
  حسین
  18 تیر 1399 08:16

  با سلام و خسته نباشید
  در این متن با ارزشتون سقف ساده‌ی کناف رو حساب نکردین اگر ممکنه نحوه محاسبه‌ی قیمت اون رو هم بفرمایید ممنون میشم

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  21 تیر 1399 11:55
  پاسخ به  حسین

  سلام
  در مورد نحوه ی قیمت گیری می تونید مقاله‌ی زیر را ملاحظه کنید.
  https://cutt.ly/Td7MpvK
  ارادتمندیم

  میثم
  میثم
  26 خرداد 1399 00:32

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم یک حال 5/10 دور کنج حال نورمخفی رابیتس کار بشه برای متراج چطور حساب میکنند دور خانه متر میشود یا عرض طول قطرش هم حساب میشه.ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  01 تیر 1399 08:31
  پاسخ به  میثم

  با سلام
  طول میشه 30متر،منهای 4برابر عرض نور مخفی.
  بطور مثال اگه عرض نور مخفی 50 سانت باشه، میشه 30 منهای چهار برابر 50 سانت، یعنی 2 متر و نتیجه میشه 28 متر.

  سینا ام 2
  سینا ام 2
  16 خرداد 1399 21:02

  سلام خسته نباشید ….
  حدود هزینه انجام کار با کناف ساده و انجام نور مخفی دور تا دور برای هال و پذیرایی به مساحت 40 متر چقدر میشه ؟

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  25 خرداد 1399 08:30
  پاسخ به  سینا ام 2

  سلام
  عرض باند نور مخفی هم در قیمت تموم شده تأثیر دارد.
  حدوداً ۶ میلیون تومان ولی بهتره بازدید بشه و قیمت فطعی داده شود.

  زهره
  زهره
  15 خرداد 1399 18:38

  با سلام و وقت بخیر
  خیلی ممنون از توضیحات خوبتون
  اگر لطف بفرمایید، میخواستم در همین زمینه من رو راهنمایی بفرمایید
  در حال بازسازی یک آپارتمان هستم، سالن و آشپزخانه به متراژ حدودی ۶٠ متر(۶*١٠) رو میخواستم سقف کاذب کناف بزنم
  دور تا دور رو هم دکور ساده، وسط رو بصورت باکس لوستر کار کنم
  هزینه تمام شده حدودا چقدر میشه؟
  و اینکه هزینه گچ کاری مجدد به صرفه تر هست یا سقف کاذب؟

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  25 خرداد 1399 08:32
  پاسخ به  زهره

  با سلام
  کناف بصرفه ترهست، حدوداً ۸ تا ۹ میلیون تومان.

  باقری
  باقری
  30 فروردین 1403 20:08
  پاسخ به  salamsakhteman

  بله

  Mohammad9729
  Mohammad9729
  21 اردیبهشت 1399 09:58

  سلام.سوال….من میخوام سقف های منزلم را گچ و خاک و سپس سفید و بعد رنگ کنم.میخواستم ببینم اگه من کناف ساده کنم و بعد رنگ بزنم نسبت ب بالای ارزانتر است یا گرانتر؟

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  28 اردیبهشت 1399 08:02
  پاسخ به  Mohammad9729

  با سلام
  سقف ساده که فقط خاک و گچ و سفیدکاری میخواد بشه، از کناف ارزانتر می‌شود.

  احمد
  احمد
  13 اردیبهشت 1399 16:19

  سلام وقتتون بخیر قیمت سقف کاذب ۶۰×۶۰ چنده

  بهنام
  بهنام
  10 اردیبهشت 1399 19:35

  سلام و عرض ادب
  اگه یه سالن ال شکل رو بخوام کناف کار کنم فقط برای نور مخفی دور تا دور سالن رو به متراژ۳۰ متر طول.قیمت تقریبی با مصالح ونصب و رنگ چقدر تموم میشه.
  با سپاس فراوان

  باغبان
  باغبان
  28 فروردین 1399 00:10

  سلام .وقتتون به خیر.ببخشید برای راهرو بین اتاقها که کفش از سنگ است چه پیشنهادی دارید.تقریبا به طول ۴ متر در یک ونیم متر.منظورم نوع پروکسی کف و …است.ایا طرح نقاشی طبیعت مثل رودخانه و…مناسب است.باتوجه به اینکه دیوار روبروی اون هم کاغذ دیواری سه بعدی طرح جنگل و پل چوبی است ؟?????

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  30 فروردین 1399 10:02
  پاسخ به  باغبان

  سلام
  اگه اپوکسی کار شه کف باید جالب بشه.
  انتخاب اپوکسی که با طرح دیوار ست بشه، کار جذابی از آب در میاد احتمالاً.

  salamsakhteman
  salamsakhteman
  22 اردیبهشت 1399 13:51
  پاسخ به  باغبان

  سلام
  بنظر خیلی هم زیبا میشه از استیکرهای سه بعدی اپوکسی استفاده کنید.
  لطفا اگه انشالله اجرا کردین عکسش رو برای ما بفرستین تا در اینستاگراممون بذاریم.
  موفق باشید.