کجا از سقف کاذب چوبی استفاده کنیم؟ | مدل های سقف کاذب چوبی

کجا از سقف کاذب چوبی استفاده کنیم؟ | مدل های سقف کاذب چوبی

سقف کاذب چوبی به خاطر حس طبیعی و گرمایی که به محیط میده طرفداران زیادی داره. علاوه بر این، سقف کاذب طرح چوب تنوع بالایی داره و میشه اون رو با وسیله‌های مختلفی ست و یا هم‌رنگ کرد. از طرفی کاربرد اون فقط در فضای منزل نیست و در اداره‌ها، رستوران‌ها و مراکز تجاری هم میشه از سقف کاذب استفاده کرد.

مدل سقف کاذب چوبی

سقف کاذب چوبی 1

سقف کاذب چوبی استفاده شده در این اتاق خواب علاوه بر اینکه باعث نشده ارتفاع سقف کمتر بشه، قسمتی از اون هم با تخت ست هست. همچنین لامپ‌هایی که در پشت سقف و دیوار کاذب استفاده شده نور ملایمی رو به وجود آورده و فضای اتاق رو لوکس و مدرن کرده.

سقف کاذب چوبی 2

استفاده از سقف کاذب در اداره‌ها و یا مراکز تجاری علاوه بر اینکه محیط خاص و یکدستی رو به وجود میاره باعث میشه تا سیم‌های زیادی که برای نصب فن و لامپ‌ها در سقف استفاده شده‌اند دیده نشن.

سقف کاذب چوبی 3

سقف کاذب چوبی با دکور مدرن این اتاق خواب ترکیب جالبی رو به وجود آورده. با توجه به اینکه نه تنها در سقف بلکه در قسمتی از دیوار هم کار شده.

سقف کاذب چوبی 4

یکی از مزیت‌هایی که طراحی سقف کاذب با چوب داره اینه که امکان استفاده از پنل‌های جاذب صدا رو هم فراهم می‌کنه. بنابراین اگر بخوایم محیطی آرام با حداقل صدای آزار دهنده رو داشته باشیم میتونه انتخاب مناسبی هم از نظر کارایی هم از نظر دکور و جلوه بصری باشه.

سقف کاذب چوبی 5

قسمتی از سقف کاذب این اتاق خواب همرنگ با تخت، کمد و در هست که یک رنگی جالبی رو به وجود آورده همچنین قالی مدرنی که استفاده شده فضای اتاق رو لوکس‌تر کرده.

سقف کاذب چوبی 6

همونطور که در عکس دیده میشه طراحی این فضا از دو مدل سقف کاذب متفاوت استفاده شده که قسمتی از اون با در ورودی و کمدها یکیه. از طرفی در کنار رنگ قهوه‌ای سقف کاذب، رنگ زرد و بنفش هم دیده میشه که تضاد رنگ جالبی رو به وجود آورده.

سقف کاذب چوبی 7

انتخاب سقف کاذب با چوب برای محیط‌های اداری نه تنها باعث ایجاد فضایی مدرن و شیک میشه، بلکه این مزیت رو داره که فضای بین سقف کاذب و سقف اصلی مثل عایق برای صدا و گرما عمل کنه که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی هم میشه.

سقف کاذب چوبی 8

رنگ وسیله‌های این اتاق خیلی خوب با هم همخوانی پیدا کردند. طراحی سقف کاذب با چوب، مبل‌ها، قسمتی از دیوار، تختخواب و حتی فرش و تشک‌ها هم از یک طیف رنگ قهوه‌ای روشن یا تیره استفاده شده‌. انتخاب این رنگ فضایی شبیه به طبیعت رو به وجود آورده و از طرفی دیگه اگر ویلایی در جنگل باشه از رطوبت و یا اتلاف انرژی جلوگیری می‌کنه.

سقف کاذب چوبی 10

در این اتاق خواب از سقف کاذب دو تکه استفاده شده که بخشی از اون سقف کاذب کناف

هست و قسمتی دیگه مخصوص تخت طراحی شده دیوار پشتی تخت و سقف آینه کاری فضایی مدرن و لوکس رو به وجود آورده.

سقف کاذب چوبی 11

در این عکس تنها سقف اتاق رو می‌بینیم اما همین سقف با طراحی لوکس و خاصی که داره نظر بیننده رو به خودش جلب می‌کنه. نکته‌ای که موضوع رو جالب می‌کنه این هست که در فضای داخلی، لوستر رو میشه دید که این نکته رو یاد آور میشه که یک انتخاب متفاوت باعث جلوگیری از تکرار میشه، قسمتی سقف کاذب چوبی مدرن و در یک قسمت دیگه لوستر.

سقف کاذب چوبی 12

همونطور که دیده میشه در طراحی این اتاق جایی که مناسبه لوستر هست از سقف کاذب استفاده شده که در حقیقت سقف کاذب معلق هست و با اینکه با وسیله‌های خوبی دکور شده اما بیشتر سقف کاذب جلب توجه می‌کنه.

سقف کاذب چوبی 13

سقف کاذب کار شده در دکوراسیون این اتاق با تخت و قسمت‌هایی از پنجره‌ها یکی انتخاب شده و همچنین با توجه به نوع رنگ و براق بودنشون فضایی شبیه به مدرن و کلاسیک رو به وجود آورده.

سقف کاذب چوبی 14

سقف کاذب طرح چوب کار شده در این اتاق خواب به شکل جالبی تقریبا با تختخواب خواب یکی هست و از طرفی سیم‌های پنکه سقفی هم که در سقف کاذب کار شده دیده نمیشه. به نظر میرسه به خاطر قابلیت پنهان کردن سیم به وسیله سقف کاذب، انتخاب پنکه سقفی به عنوان تزئین اتاق گزینه مناسبی می‌تونه باشه.

سقف کاذب چوبی 15

اگر تصمیم داشته باشیم که خانه رو به یک فضای لوکس تبدیل کنیم، سقف کاذب چوبی می‌تونه انتخاب خوبی باشه. علاوه بر اینکه میشه مدل‌های متنوعی رو انتخاب کرد قابل تعویض هم هستند

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

قیمت بازسازی آشپزخونه رو از پیمانکار بپرس

قیمت بگیر