مدل آشپزخانه جدید، معرفی جدیدترین طرح های آشپزخانه

0
197
مدل آشپزخانه جدید، معرفی جدیدترین طرح های آشپزخانه
مدل آشپزخانه جدید، معرفی جدیدترین طرح های آشپزخانه

آخرین بروزرسانی

مدل آشپزخانه جدید، معرفی جدیدترین طرح های آشپزخانه
4 (1 نظر)

در این مطلب نسبتاً کوتاه میخواهیم در مورد آشپزخانه های جدید و طرح های جدید آشپزخانه صحبت کنیم.

حتماً شماهم یادتون میاد که زمانی آشپزخانه ها به صورت امروزی نبودن. با گذشت زمان، تغییر در نحوه طراحی و ساخت آشپزخانه ها به وجود اومد. الان در خانه های قدیمی آشپزخانه ها درب دارن در حالیکه در اکثر خانه های جدید، آشپزخانه درب نداشته و با یک کانتر و یا جزیره از سالن خانه جدا میشه.

حالا بریم انواع آشپزخانه های جدید رو بررسی کنیم.

اپن آشپزخانه جدید

آشپزخانه های اپن بعد از مدل های قدیمی آشپزخانه، اولین مدل هایی بودند که در طراحی خانه بکار رفتند. آشپزخانه های اپن درب ندارند. همچنین این آشپزخانه ها 3 مدل دارند که ما در مطلب مربوط به «مدل های اپن آشپزخانه» اون رو به طور کامل توضیح دادیم . بهتون توصیه میکنیم برین و اون مطلب رو بخونین و مدل های اون رو ببینین.

مدل آشپزخانه جدید

سایر طرح های آشپزخانه جدید

یکی از این طرح ها، آشپزخانه جزیره است. جزیره در واقع کابینتی است که مستقل از کابینت های دیواری و زمینی میتونه مانند اپن، در بخش خارجی آشپزخانه قرار بگیره. یا مانند یک میز، در وسط آشپزخانه قرار گرفته و برروی اون هم سینک مستقلی وجود داشته باشه. میتونین در مطلب «25 طرح و مدل اپن ام دی اف شیک» این مدل های شیک اپن و آشپزخانه رو ببینین.

طرح های متنوع آشپزخانه

 

نوع دیگر آشپزخانه های جدید، آشپزخانه بدون درب است. این آشپزخانه ها با اینکه از جهتی شبیه به آشپزخانه های اپن هستند اما از بعضی جهات متفاوتند. آشپزخانه های اپن دارای یک میز و کانتر هستند که فضای داخل و خارج از آشپزخانه رو از هم جدا میکنند. در حالیکه آشپزخانه بدون درب، کانتری نداشته و فقط یک ورودی بزرگ داره. آشپزخانه های بدون درب، میتونه جزیره هم داشته باشه.

در پایان باید بگیم که مدل های جدید آشپزخانه، میتونه تلفیق و ترکیبی از مدل های گفته شده باشه. مثلا شما میتونین آشپزخانه اپن داشته باشین که وسط اون جزیره قرار گرفته. یا آشپزخانه با طراحی قدیمی و دارای درب داشته باشین که وسط اون کانتر قرار گرفته و نمایی مدرن به آشپزخانه داده. میتونین به گالری مدل های کابینت مراجعه کنین و اونجا جدید ترین مدل های آشپزخانه رو ببینین.

ممنونیم که به این مطلب توجه کردید. میتونین سوالات و نظرات خودتون رو با ما به اشتراک بذارین. قطعاً کارشناسان سلام ساختمان پاسخگوی شما هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید