18 مدل خیره کننده از کابینت ممبران رنگ چوب گردویی

18 مدل خیره کننده از کابینت ممبران رنگ چوب گردویی

کابینت‌ ممبران که به کابینت وکیوم هم معروف هست و چند سالی هم هست حسابی روی دور افتاده، از اون دست کارهایی هست که توی هر آشپرخونه‌ای کار بشه، اون رو تبدیل به یک آشپزخونه یونیک و بی نظیر می کنه. بین همه‌ی مدل‌های ممبران هم کابینت ممبران رنگ چوب و مخصوصاً کابینت ممبران گردویی از طرفدارهای بیشتری برخوردارن. در ادامه قصد داریم چند تا از بهترین کارهای کابینت ممبران طرح چوب رو برای ایده گرفتن با شما به اشتراک بذاریم.

کابینت ممبران طرح چوب

کابینت ممبران طرح چوب

کابینت ممبران طرح چوب اگر که خوب کار شده باشه دیگه رسماً هیچ فرقی با کابینت چوبی نداره! همونطور که در این کار می بینید، ترکیب رنگ اخرایی چوب با فضای کرم شکلاتی محیط یک فضای کلاسیک و دلچسب رو ایجاد کرده که بدون شک دل هر کسی رو می تونه ببره. یا به کار بعدی نگاه کنید:

کابینت ممبران طرح چوب 2

دوباره همون ترکیب و دوباره زیبایی بی پایانی که همه می تونن عاشقش باشن. در این کار به دلیل نورگیر بودن فضای آشپزخونه میشه در استفاده از رنگ چوب اندکی هم زیاده روی کرد و برخلاف کار قبلی که تناسبات فضا به درستی در اون رعایت شده بود، اینجا میشه بیشتر به طرح و رنگ چوب دل داد و نگران گرفتگی فضای آشپزخونه نبود.

میتونید برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع رنگ های کابینت ممبران، مطلب بهترین رنگ کابینت ممبران رو ببینید.

کابینت ممبران گردویی

کابینت ممبران طرح چوب 3

رنگ گردویی یک رنگ کلاسیک ساز محسوب می شه و کابینت ممبران گردویی مثل کابینت بالا مخصوصاً با اون روکوب‌های طلایی زیبا می تونه فضایی کلاسیک و بی نظیر رو به آشپزخونه شما بده و زیبایی اون رو دو چندان کنه. صفحه کابینت، کف و دیوارهای روشن هم می تونن مکمل این زیبایی باشن. به دو تصویر زیر از یک آشپزخونه نگاه کنید:

کابینت ممبران طرح چوب 5 کابینت ممبران طرح چوب 4

زیبایی خیره کننده این کار بخاطر تناسب دلچسب نور و رنگ هاست. آشپزخونه‌ای که فضایی برای ایجاد جزیره و همچنین فضای 4 طرفه برای ساخت کابینت داره اگر با کابینت ممبران گردویی و صفحه ی کرم شکلاتی و نور زرد و ترکیبش با نور طبیعی بخواد ادغام بشه، نتیجه اون چیزی جز زیبایی خیره کننده نخواهد بود.

کابینت ممبران طرح چوب 10

در این کار هم باز شاهد هنر نمایی نور طبیعی در کنار کابینت‌های ممبران طرح چوب هستیم. در این آشپزخونه فضای تووکار اجازه داده که محیط داخلی آشپزخونه رو بکر نگه داریم و کابینت‌ها رو در درون فضای دیوار جا بدیم. نتیجه این کار با وجود نور طبیعی که به آشپزخونه می رسه میشه فضایی دلباز که با وجود کار کردن رنگ تیره چوب گردو همچنان دلباز خواهد بود.

کابینت ممبران طرح چوب 6

یکی از جذابیت‌های کابینت ممبران طرح چوب اونه که میتونی طرح‌های بی نظیری رو باهاش ایجاد کنی. در کار بالا کابینت ممبران با چند منبت واقعی چوب و خراطی ترکیب شده اما تمام کار یکدست به نظر میاد. این‌ها بخاطر جذابیت‌های ذاتی کارهای ممبران هست و رنگ کلاسیک چوب گردو که پیش از این هم گفتیم می تونه در ایجاد یک فضای کلاسیک معجزه کنه.

مطلب کابینت ممبران قهوه ای هم مدل های مشابهی داره که احتمالا دیدنشون به تصمیم گیری بهتر شما کمک میکنه!

کابینت ممبران طرح چوب 7

این هم یک مثال دیگه از کابینت ممبران طرح چوب که با منبت ترکیب شده و در کنارش جزیره‌ای با صفحه رویی روشن که در تناسب با کف و دیوار‌ها انتخاب شده و به زیبایی هرچه تمام‌تر تونسته فضای کلاسیک و مدرن رو با همدیگه ترکیب کنه. چنین خلاقیت هایی در ایجاد فضای تلفیقی هیچ وقت کهنه نمیشن.

کابینت ممبران طرح چوب 9

یکی دیگه از کارهای کابینت ممبران گردویی که میشه به جزئیاتش حسابی توجه داشت همین عکس بالا است. طرح چوب گردوی رنگ تیره در کنار نورپردازی خوب می تونه یک فضای بی نظیر رو به شما هدیه بده.

کابینت ممبران طرح چوب 10

کابینت ممبران

کابینت ممبران طرح چوب گردویی می تونه مثل عکس بالا بی نظیر باشه. یک نکته مهم درباره کارهای گردویی اینه که باید به فکر نورگیری یا نورپردازی فضا باشید و برای آشپزخونه‌های کوچک و بدون نور طبیعی اگر نورپردازی عالی نداشته باشه ممکنه کمی فضا رو دلگیر کنه.

کابینت ممبران گردویی روشن

کابینت ممبران طرح چوب 11

یک دسته دیگه از کارهای وکیوم زیبا، کابینت ممبران گردویی روشنه که در ادامه چند تا از خوباش رو برای شما انتخاب کردیم. به دو عکس زیر نگاه کنید:

کابینت ممبران طرح چوب 14 کابینت ممبران طرح چوب 13

یه کابینت ممبران گردویی روشن که با صفحه رویی مایل به زرد هماهنگ شده و فضای کلاسیک کار رو به سوی مدرن برده. برای مثال بیشتر به دو عکس زیر نگاه کنید:

کابینت ممبران طرح چوب 15

کابینت ممبران طرح چوب 16

باز هم همون ترکیب و یه شاهکار دیگه. صفحه روشن، نور زرد و کابینت ممبران گردویی روشن.

کابینت ممبران طرح چوب 17

این مثال هم می تونه برای خیلی از آشپزخونه‌های ایرانی که فضای کمتری دارن ایده‌های زیادی داشته باشه. دیوار شطرنجی با ترکیب رنگ‌های سفید و شکلاتی به همراه صفحه سفید و کابینت ممبران گردویی روشن. همین کار رو میشه در فضایی بزرگتر مثل عکس بعدی هم پیاده کرد.

کابینت ممبران طرح چوب 18

جزیره، میز شیشه‌ای و بار و تمام جزئیات اضافه شده همگی ایده‌های جسورانه‌ای برای داشتن یه آشپزخونه بی همتا هستن.

کابینت ممبران طرح چوب 19

و به عنوان آخرین مثال این کابینت ممبران گردویی روشن که جذاب‌ترین بخش اون طرحیه که روی بدنه اش کار کردند.

 

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments