برچسب بین کابینتی + برآورد قیمت برچسب در سال 1401؛ تحولی ارزان و ساده در آشپزخانه

برچسب بین کابینتی + برآورد قیمت برچسب در سال ۱۴۰۱؛ تحولی ارزان و ساده در آشپزخانه

کاشی‌های بین کابینتی، این روزها بیشتر از هر وقت دیگری، مورد استقبال افراد قرار گرفته‌اند. اما این مسئله برای همه روشن بوده که هزینه اجرای این کاشی‌ها، نسبتاً زیاد است. اما برچسب بین کابینتی، می‌تواند یکی از راه‌های ارزان و کم‌قیمت برای حل این مشکل باشد. برای کسانی که با بودجه خیلی کم، تصمیم گرفتند دست به تغییرات ظاهری در آشپزخانه خود بزنند. در ادامه این محصول را بیشتر مورد بررسی قرار می‌دهیم و با توجه به نزدیکی سال جدید، قیمت برچسب بین کابینتی را در اواخر بهار سال 1401 نیز برآورد خواهیم کرد.

برچسب بین کابینتی چیست؟

یک آشپزخانه زیبا، شیک و امروزی را تصور کنید که با کابینت‌های خاص، کاشی‌های خوش‌طرح و نورپردازی خوب، طراحی شده است اما فضای بین کابینتی خیلی ساده و نامتناسب است!!! به فضای بین کابینت‌ها دقت کنید، باید جزئیات، خلاقیت و هنرنمایی بیشتری را به این محدوده، اختصاص داد تا زیبایی آشپزخانه تکمیل شود. چراکه خالی بودن آن، باعث می‌شود حس کنیم آشپزخانه چیزی را گم کرده و باید به دنبال این متریال گمشده گشت.

برچسب بین کابینتی (2)

برای پر کردن این فضای خالی بین کابینت‌ها، کاشی‌های بین کابینتی، به بازار آمدند و مشکل را به زیبایی هرچه تمام‌تر، حل کردند. اما هنوز هم یک مشکل وجود دارد و آن، هزینه‌ای است که استفاده از این کاشی‌ها، روی دست افراد می‌گذارند. برای مشاهده قیمت انواع متریال بین کابینتی روی لینک زیر کلیک کنین:

قیمت انواع بین کابینتی

برای کسانی که بودجه زیادی ندارند، بهترین راه حل، استفاده از برچسب بین کابینتی است که با هزینه کمتر، سرعت بیشتر و مراحل ساده‌تر، به پایان می‌رسد.

استیکر بین کابینتی (1)

برچسب یا استیکر بین کابینتی، نوعی دیوارپوش ساده است که یک لایه بسیار نازک بوده و پشت آن، چسبی است. به این ترتیب، به سادگی روی سطوح می‌چسبد و دردسری برای پوشاندن دیوار ندارد. به همین سادگی، می‌توانید آن قطعه گمشده را، به این فضای خالی بین کابینت‌ها هدیه داده و جزئیات را کامل کنید.

قیمت برچسب بین کابینتی در یک ماه مانده به سال 1401 چقدر است؟

باتوجه به اینکه این محصول، در طرح‌ها، رنگ‌ها، مدل‌ها و جنس‌های متنوعی تولید می‌شود، پس طبیعی است که قیمت متفاوتی هم داشته باشد. در حال حاضر، قیمت‌هایی که برای هر متر برچسب بین کابینتی در نظر گرفته می‌شود، در جدول زیر ارائه شده است (بازه ارائه شده به دلیل تنوع در جنس و برند است):

 

 متریال

حداقل قیمت برچسب بین کابینتی (متری  تومان) حداکثر قیمت برچسب بین کابینتی (متری  تومان)
قیمت هر متر طول برچسب با عرض ۶۰ سانتیمتر در حال دریافت… در حال دریافت…

 

قیمت برچسب بین کابینتی

 

برآورد قیمت برچسب بین کابینتی در اواخر بهار سال 1401

از اونجایی که هر متریال و خدماتی در هر سال با افزایش قیمت روبرو هست، برچسب بین کابینتی و نصب اون هم از این قاعده مستثنی نیست و ما در اینجا می‌خوایم شما رو با برآوردی از هزینه‌ها در سال 1401 آشنا کنیم. پس اول ببینیم روش مون برای برآورد قیمت ها چیست؟

در ایران، معمولاض قیمت‌ها وابسته به نرخ دلار و تورم دچار تغییر میشن. پس ما هم برای اینکه بتونیم قیمت برچسب کابینت در 1401 رو برآورد کنیم باید ببینیم این 2 عامل (دلار و تورم) چطور روی قیمت برچسب اثر میذارن:

برچسب کابینت شامل دو نوع هزینه است:

 1. هزینه متریال (برچسب و …)
 2. هزینه نصب

به دلیل اینکه نصب برچسب بین کابینتی کار دشواری نیست، سهم بیشتری از قیمت نهایی به متریال مربوط میشه، در واقع نسبت 95 درصدی متریال و 5 درصدی دستمزد رو در قیمت نهایی برچسب بین کابینتی داریم.

از طرفی، معمولا نرخ دلار روی متریال اثرگذار هست و نرخ تورم (که اغلب با شروع سال جدید بیشتر خودش رو نشون میده) روی دستمزد اثر میذاره. با این حال ما بر اساس آماری که مرکز آمار ایران در رابطه با تورم ارائه داده و همچنین پیش بینی‌های نوسانات دلار، 3 سناریو برای برآورد قیمت درنظر گرفتیم:

 • سناریوی اول، حالت خوشبینانه: متریال دچار 15% و دستمزد دچار 20% افزایش قیمت میشن، که باعث رشد 15درصدی برای قیمت نهایی برچسب بین کابینتی میشه.
 • سناریوی اول، حالت واقع بینانه: متریال دچار 25% و دستمزد دچار 30% افزایش قیمت میشن، که باعث رشد 25 درصدی برای قیمت نهایی برچسب بین کابینتی میشه.
 • سناریوی اول، حالت بدبینانه: متریال دچار 45% و دستمزد دچار 40% افزایش قیمت میشن، که باعث رشد 44 درصدی برای قیمت نهایی برچسب بین کابینتی میشه.

در مجموع با یک حساب سرانگشتی قیمت برچسب بین کابینتی در اواخر بهار 1401 رو بر اساس جدول زیر برآورد می‌کنیم:

سناریوهای برآورد قیمت برچسب بین کابینتی

حداقل قیمت (تومان / متر) حداکثر قیمت (تومان / متر)
سناریوی خوشبینانه (رشد 15 درصدی) 40,000

69,000

سناریوی واقع بینانه (رشد 25 درصدی)

43,000 75,000
سناریوی بدبینانه (رشد 44 درصدی) 50,000

85,000

 

مزایا و معایب استفاده از برچسب بین کابینتی چیست؟

مثل هر محصول دیگری، این استیکر بین کابینتی هم مزایا و همچنین معایبی را به همراه دارد. هیچ متریالی، بی عیب و نقص نیست. هرکدام ویژگی‌های منحصر بفرد خود را دارند و درکنار آنها، مشکلاتی هم ممکن است در طول زمان برای مصرف‌کننده به وجود آورند.

مزایای برچسب بین کابینتی چیست؟

اگر بخواهیم مزایای استفاده از این محصول را عنوان کنیم، باید به این موارد بپردازیم:

 • استفاده از برچسب بین کابینتی، هزینه کمی را به همراه دارد. هم برای خرید، هم برای نصب و اجرا، لازم نیست هزینه گزافی را بپردازید.
 • با وجود پرداخت هزینه کم، تغییر زیادی را در فضای آشپزخانه خود اعمال کرده و آن را از یکنواختی و تکراری بودن، نجات می‌دهید.
 • اگر از برچسب‌های پی وی سی استفاده کنید، این امکان برای شما به وجود خواهد آمد که به راحتی، چربی و سایر کثیفی‌ها را پاک کرده و فضای آشپزخانه را ب خوبی تمیز نگه دارید.
 • اگر از برچسب‌های نسوز استفاده کنید، امکان چسباندن آنها اطراف هود و اجاق گاز میسر شده و مشکلی به وجود نخواهد آمد.
 • با استفاده از استیکرهای ضدآب، از دیوار در برابر نفوذ آب محافظت خواهید کرد. علاوه بر آن، خود استیکر وقتی با آب تماس داشته باشد، مشکلی برای آن به وجود نخواهد آمد.
 • نصب این برچسب‌ها، متخصص لازم نداشته و همه می‌توانند با دقت آنها را نصب کنند. البته اگر به خوبی نصب نشوند، ظاهر بدی به خود می‌گیرند.
 • این محصول، تنوع زیادی داشته و دست مشتری را در انتخاب، باز نگه می‌دارد.

استیکر بین کابینتی (2)

معایب استیکر بین کابینتی چیست؟

اما این برچسب، معایبی هم به همراه خواهد داشت که یک امر بدیهی بوده و مطمئناً نمی‌تواند یک محصول بی عیب و نقص باشد. این موارد به شرح زیر هستند:

 • اگر برچسب به خوبی چسبانده نشود، ظاهر زشتی به خود می‌گیرد.
 • دوام آن به اندازه کاشی بین کابینتی نخواهد بود.
 • اگر محصول ضدآب نباشد، با سرعت بیشتری خراب خواهد شد.

برچسب بین کابینتی (3)

انواع جنس‌ها برای استیکر بین کابینتی چیست؟

این محصول، در جنس‌های مختلف، با سبک‌ها و مدل‌های متنوع تولید و ارائه می‌شود. با توجه به نیاز و سلیقه خود، می‌توانید هرکدام را که بیشتر می‌پسندید، انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

استیکر بین کابینتی (3)

جنس‌هایی که برای این برچسب در نظر گرفته شده‌اند شامل این موارد می‌شوند:

 1. برچسب کاغذی
 2. برچسب آلومینیومیکاشی-آلومینیوم-بین-کابینتی1
 3. برچسب پی‌ وی سی

برچسب

سبک‌ها و طرح‌های مختلف استیکر بین کابینتی چیست؟

برای این نوع برچسب‌ها، سبک‌ها و طرح‌های متنوعی هم در نظر گرفته شده تا بتوانند با سلیقه مخاطب، سازگار باشند. مثل این موارد:

 1. برچسب طرح کاشیبرچسب طرح کاشی
 2. برچسب طرح سنگ (ماربل یا مرمر)برچسب بین کابینتی (1)
 3. برچسب مدرنبرچسب مدرن
 4. برچسب کلاسیک
  برچسب بین کابینتی کلاسیک
 5. برچسب طرح آجر
  برچسب طرح آجر
 6. برچسب‌های طلاییبرچسب 2
 7. برجسب طرحداربرچسب بین کابینتی (2)

آیا برچسب بین کابینتی، کاربرد دیگری هم دارد؟

شاید براتون جالب باشه که بدانید، به غیر از نصب این برچسب‌ها بین فضای خالی بین کابینت‌ها، می‌توانید روی سطوح دیگری هم از آنها استفاده کنید. هرچند که دقت زیادی برای چسباندن آنها نیاز است، چون اگر به خوبی اجرا نشود، ظاهر ناخوشایندی را به خود می‌گیرد. به عنوان نموه میشه از برجسب ها در موارد زیر استفاده کرد:

 1. برچسب روی کابینت

برچسب کابینت یک متریال مشابه کاغذ دیواری است. برچسب های کابینت دارای طرح ها و رنگ های مختلف است.

برچسب کابینت

این برچسب ها طرح های مختلف و متنوعی دارن و بنابراین دست شما برای انتخاب طرح بازه.

برچسب کابینتی 4

 1. برچسب صفحه کابینت یا کانتر

یکی یگه از کاربردهای اصلی برچسب ها برای استفاده روی کانتر هست:

برچسب صفحه کابینت

مراحل و نکات ضروری نصب برچسب بین کابینتی چیست؟

اگر تصمیم به خرید این محصول گرفته و طرح مورد نظر خود را انتخاب کردید، در ادامه باید مراحل چسباندن آن را شروع کنید. با توجه به اینکه نصب آن، کار خیلی سختی نیست، پس اغلب افراد، از پس آن برآمده و مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. برای چسباندن این استیکرها، مراحل زیر را طی کنید:

 1. قبل از هر چیز، فضای مورد نظر را به خوبی و کامل تمیز کنید.
 2. فضای مورد نظر را متر کرده و هر اندازه که لازم است، برچسب تهیه کنید.
 3. از گوشه دیوار، رول را چسبانده و به آرامی پیش بروید.
 4. قبل از چسباندن، جاهایی که پریز برق وجود دارد را برش بزنید.
 5. می‌توانید از کاردک برای اینکه هوا بین سطح و برچسب نماند، استفاده کنید
 6. از کاتر برای برش زدن رول استفاده کنیدبرچسب کابینتی

حرف آخر

استفاده از برچسب بین کابینتی این امکان را برای ما فراهم می‌کند که بتوانیم با هزینه کم، به دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود، طرحی تازه و نو ببخشیم. هرچند که استفاده از این محصول هم، خود به تنهایی چالش‌هایی را به همراه دارد، اما می‌تواند برای بسیاری از افراد، به عنوان یک گزینه مناسب، در نظر گرفته شود.

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

قیمت دقیق کابینت رو از کابینت ساز بگیر

قیمت بگیر