کانتر آشپزخانه، انواع مدل های کانتر آشپزخانه

کانتر آشپزخانه، انواع مدل های کانتر آشپزخانه

کانتر آشپزخانه به میزی گفته میشه که یا در داخل آشپزخانه قرار میگیره یا اینکه جدا کننده فضای آشپزخانه از خانه است. در واقع کانتر همان اپن یا جزیره آشپزخانه است. دراین مطلب میخواهیم در مورد انواع کانتر آشپزخانه و کاربردهای اون صحبت کنیم و در انتها باهم چند مدل از اون ها رو ببینیم.

انواع کانتر آشپزخانه

کانتر های آشپزخانه دارای دو نوع اپن های آشپزخانه معمولی و اپن جزیره هستند.

مواردی که شکل اپن آشپزخانه  هستند، حالت جزیره ای نداشته و از یک طرف به کابینت آشپزخانه و یا دیوار متصل هستند. این کانتر ها فضای داخل آشپزخانه رو از فضای داخلی منزل جدا میکنند.

کانتر آشپزخانه

اما مواردی که به صورت اپن جزیره هستند، برخلاف اپن های معمولی، از هیچ طرفی به جایی وصل نبوده و کاملاً مستقل اند. این کانتر ها میتونن در وسط آشپزخانه و یا جای اپن های معمولی قرار بگیرند.

کاربرد کانتر آشپزخانه

همون طور که گفتیم، کانترهای آشپزخانه میتونن فضای داخل آشپزخانه رو از فضای منزل جدا کنند. همچنین کاربرد های دیگری هم دارند. مثلاً پایین اون ها کابینت و یا قفسه وسایل قرار بگیره. برخی از این مدل ها، برروی خودشون سینک ظرفشویی و یا اجاق گاز دارند. همچنین صفحه روی کانتر میتونه تخته آشپزی هم قرار بگیره تا برای خرد کردن مواد غذایی، مشکلی نداشته باشین.

کانتر آشپزخانه 2

قیمت کانتر آشپزخانه

قیمت کانتر های آشپزخانه بسیار وابسته به طرح اون هاست. معمولا کابینت ساز ها و دکوراتور ها هزینه جداگانه ای بابت طراحی و ساخت کانتر آشپزخانه میگیرند. بنابراین لازمه حتما کابینت ساز از محل شما بازدید کنه تا بتونه قیمت دقیق طرح مورد نظرتون رو بهتون بگه. در مورد چگونگی قیمت گیری کابینت ها میتونین مقاله «قیمت کابینت» رو مطالعه کنین. مطمئنا نکات جالبی در مورد شیوه قیمت گیری کابینت یاد میگیرین.

در انتها باهم چند مدل از انواع کانتر آشپزخانه رو میبینیم.

مدل کانتر آشپزخانه جزیره

مدل کانتر آشپزخانه که به صورت جزیره قرار داره.

مدل کانتر آشپزخانه به شکل اپن معمولیمدل کانتر آشپزخانه به شکل اپن معمولی

مدل آشپزخانه با کانتر که با اپن جزیرهمدل آشپزخانه با کانتر که به صورت اپن جزیره بوده و برروی اون سینک ظرفشویی مستقل قرار گرفته.

سوالات متداول

چطور ثبت درخواست کنیم؟
روی لینک زیر کلیک کرده و برای دریافت مشاوره رایگان ثبت نام کنید:
ثبت درخواست کابینت، کمد و دکورهای چوبی
بعد از ثبت نام چقدر طول میکشه باهام تماس بگیرین؟
اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره.

مشاوره ی سلام ساختمان رایگان است؟
بله، در سلام ساختمان دو نوع مشاوره داریم. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. هر دوی اینها رایگان است.
بازدید حضوری در سلام ساختمان رایگان است؟
بله بازدید حضوری از پروژهها بصورت رایگان انجام میشه.
آیا سلام ساختمان طراحی هم انجام میده؟
بله. اگه مایل به دریافت طراحی بودین از پشتیبان خودتون بخواین که متخصصی بهتون معرفی کنه که طراحی هم انجام میدن.
آیا طراحی در سلام ساختمان رایگان است؟
هم بله هم خیر! به این صورت که اگر متخصص براتون طراحی انجام داد و باهاش به توافق رسیدن و قرارداد بستین، هزینه طراحی به عنوان تخفیف پروژهتون محسوب شده و رایگان خواهد بود. اما اگر متخصص براتون طراحی انجام داد ولی باهاش به توافق نرسیدین باید هزینه طراحی رو پرداخت کنین.
آیا سلام ساختمان تعمیرات کابینت و کمد هم انجام میده؟
خیر. در حال حاضر این خدمت رو ارائه نمیدیم.
آیا خرید کابینت دست دوم انجام میدین؟
هم بله هم خیر!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments