با خرید میزهای پشت کاناپه به جای یک میز، چند تا میز دارین!

0
119
با خرید میزهای پشت کاناپه به جای یک میز، چند تا میز دارین!
با خرید میزهای پشت کاناپه به جای یک میز، چند تا میز دارین!

با کاربرد­های میز پشت کاناپه آشنایی دارید؟ این میز­ها برای چه خانه‌­هایی مناسب هستن؟ آیا میز­های پشت کاناپه در دسته­ ی میز­های کشویی هستن؟ میز­های پشت مبل چطور باعث کاهش هزینه ­ها میشن؟

امروز می‌خوایم درباره­ی ایده ­ای صحبت کنیم که شاید کمتر درباره اون شنیده باشین. میز­های پشت کاناپه میز­هایی هستن که هم کاربرد زیادی دارن و هم در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر میذارن. این نوع میز­ها یکی از بهترین پشت­ مبلی­ها محسوب میشن. با ما همراه باشید تا پاسخ همه­ ی این سوال­ها رو بگیرید و با یک ایده­ ی خاص و جذاب آشنا بشید.

میز­های پشت کاناپه چه کاربردی دارن؟

کاربرد میز­های متصل به کاناپه جزو اصلی­ترین چیز­هایی هست که اون­ها رو توصیف میکنه. این میز­ها کاربرد­های متفاوتی دارن اما این کاربرد با طراحی میز ارتباط مستقیم داره. در بعضی از میز­های پشت کاناپه، ما قفسه هایی رو مشاهده می‌کنیم که میشه از اون قفسه­ ها استفاده­ های مختلفی کرد. از چیدمان کتاب­ها گرفته تا مجسمه­ ها و هر چیز دیگه­ای. با داشتن این میز­ها، در واقع ما یک کتاب­خانه­ ی کوچک هم خواهیم داشت.

میزهای کاناپه

طبیعتا کاربرد این میز­ها، با ابعاد و اندازه ی اون­ها کاملا مرتبط هست. اندازه‌­ی میز­های پشت کاناپه به طول کاناپه بستگی داره و هرچه طول میز بیشتر باشه افراد بیشتری میتونن از اون استفاده کنن. یکی دیگه از کاربرد­های میز پشت کاناپه، استفاده از اون به جای میز ناهار­خوری یا میز تحریر هست.

میز پشت کاناپه (3)

تاثیر میز­های پشت کاناپه بر دکوراسیون خانه

باید گفت که این میز­ها با اکثر دکوراسیون­ها به راحتی هماهنگ میشن. اما باز هم رنگ‌­بندی و طراحی اون­ها خیلی مهم هست. از اونجایی که بیشتر این میز­ها از چوب ساخته شدن، وقتی روی کفپوش پارکت قرار می‌گیرن، جلوه­ ی فوق­‌العاده زیبایی پیدا می‌کنن. میزهای پشت کاناپه بیشتر برای دکوراسیون­‌های سبک مدرن استفاده میشن. اگر کفپوش خانه پارکت روشن هست، شاید بهتر باشه که رنگ بدنه ی کاناپه هم روشن باشه. اینجوری دکوراسیون زیبا­تری هم به وجود میاد.

میزهای کاناپه ای (1)

هم ­رنگی و هماهنگی صندلی­های پشت میز کاناپه، یکی دیگه از نکات مهمی هست که باید به اون توجه کرد. بهتره برای میز­های پشت کاناپه، از صندلی­های ظریف استفاده کنید. با رعایت این نکات، برای دکوراسیون پشت مبل، خانه­ ی زیبا­تری خواهید داشت.

میزهای کاناپه ای (2)

این میز­ها با کتاب­خانه­ ی کوچکی که دارن، قطعا مورد توجه کتاب­خوان­ها قرار می‌گیرن. علاوه بر اون، چیدن کتاب­ها روی قفسه­ های اون­ها در هال و پذیرایی، تاثیر مثبتی در دکوراسیون داره و واقعا زیبا هست.

میزهای کاناپه ای (3)

میز متصل به کاناپه (2)

میز­های پشت کاناپه برای چه خانه ­هایی مناسب هستن؟

درباره­ ی دکوراسیون مخصوص این میز­ها صحبت کردیم. اما یکی از مهم­ترین سوال­ها این هست که آیا میشه از میز­های متصل به کاناپه در هر خانه ­ای استفاده کرد؟ در جواب این سوال باید گفت که هم بله و هم نه!! خانه­ های بزرگ یا شرکت­ها بهترین مکان برای استفاده از این میز­ها هستن. اما در برخی از خانه­ های کوچک، این میز­ها واقعا جایی ندارن، چون میزی که به پشت مبل متصل شده فضای نسبتا زیادی رو اِشغال میکنه. اما باز هم با توجه به سلیقه شخصی می‌تونین از این میزها حتی در خانه های کوچک هم استفاده کنین.

میز متصل به کاناپه (3)

میز­های پشت کاناپه چطور باعث کاهش هزینه میشن؟

از اونجایی که این میز­ها کاربرد­های مختلفی دارن، میشه به اون­ها میز­های چند­کاره هم گفت. از میز­های پشت کاناپه، میشه به عنوان میز تحریر، میز ناهار­خوری یا حتی کتاب­خانه استفاده کرد. یعنی فقط لازم هست که هزینه ی یک میز رو پرداخت کنید تا همه­ ی این میز­ها رو داشته باشید.

میز متصل به کاناپه (4)

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید