کمد ممبران، طرح های لاکچری و شیک برای کمد دیواری و کمد لباس با درب وکیوم

0
7221
کمد ممبران، طرح های لاچکری و شیک برای کمد دیواری و کمد لباس با درب وکیوم
کمد ممبران، طرح های لاچکری و شیک برای کمد دیواری و کمد لباس با درب وکیوم

صندوقچه‌های قدیمی مادربزرگ‌ها را یادتان هست؟ همان‌ها که گوشه‌ی اتاق بودند و رویش یک ترمه می‌انداختند، و هر چند وقت یک‌بار درش باز می‌شد و ما با چنان ذوقی داخلش را نگاه می‌کردیم انگار در تالار اسرار به روی ما باز شده‌بود؟

این روزها دیگر خبری از آن صندقچه‌های جالب نیست و آن‌ها هم به همراه همه‌ی خاطره‌های کودکیمان، جایشان را به وسایل مدرن‌تر و امروزی داده‌اند. با ورود انواع مدل های کمد دیواری به داخل اتاق ها، دیگر کسی به این صندوقچه‌های دست و پاگیر نیازی نداشت. اکنون لباس ها و وسایلمان را در یک گوشه‌ی کمد های مدرن و یا کلاسیک دیواری میگذاریم. در این مطلب میخواهیم به نوع خاصی ازاین کمد ها اشاره کنیم؛ کمد های دیواری ممبران.

کمد های دیواری ممبران مثل سایر کمد های دیواری، مدل های متنوع و جذابی مثل کمد دیواری ریلی ممبران، کمد ممبران کودک، کمد ممبران با درب لولایی و … دارد. اگر شما هم در حال ایجاد تغییرات اساسی در دکوراسیون خانه‌تان هستید و دوست دارید با یک کمد ممبران جادار و جذاب، حسابی نمای اتاق خواب را تغییر بدهید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید چرا که کلی عکس دیدنی برایتان داریم.

کمد دیواری ممبران

بیایید اول ببینیم که اصلاً کمد ممبران چه نوع کمدی است؟ همانند کابینت آشپزخانه ممبران که از ورق های ام دی اف با روکش PVC وکیوم شده ساخته شده است، کمد ممبران هم با همین ورق های ممبران ساخته شده است! دراین کمد ها درب ها، تاج و پاخور کمد و به طور کلی بخش هایی که در دید قرار دارند، از وکیوم یا ممبران ساخته شده است.

کمد دیواری ممبران و کمد لباس، انواع متداول کمدهای وکیوم هستند. شما می‌توانید با توجه به متراژخانه و کاربری‌های مختلفی که برای قفسه‌ها و کشوها در نظر گرفته‌اید؛ کمد های ممبران را با طرح و نقش مورد نظر خودتان سفارش دهید. برای این‌که قضیه روشن‌تر بشود و بتوانید انتخاب بهتری داشته‌باشید، بیایید با هم نگاهی به مدل های زیر بیندازیم.

مدل های کمد دیواری ممبران

در این قسمت از مطلب میخاهیم به سراغ چند مدل کمد دیواری ممبران برویم. این مدل ها بسیار متنوع هستند و میتوانید از بین آن ها کمد دیواری برای اتاق خودتان انتخاب کنید.

کمد لاکچری ممبران

کمدهای داستان‌های پریان یا حتی سیندرلا را یادتان هست؟ خب اگر هوس کرده‌اید کمی در داستان‌های قدیمی زندگی کنید، می‌توانید یک کمد دیواری شبیه تصویر بالا سفارش بدهید. کمد دیواری ممبران با رنگ کرم و خطوطی طلایی رنگ بر روی آن.

واقعاً شما رنگی شاهانه‌تر از طلایی سراغ دارید؟ رنگی که هم گرما می‌دهد، هم همراه خودش کلی شکوه و جذابیت وارد اتاقتان می‌کند. البته طراح این کمد دیواری ممبران به همین‌قدر جذابیت هم قناعت نکرده و تصمیم گرفته تمام هنرش را با اضافه کردن کلی نقش و نگار و طرح به بهترین شکل نشان بدهد. و اتفاقاً موفق هم بوده و حاصل تلاشش یک کمد دیواری بی نقص است که از همه دلبری می‌کند.

بوفه ممبران

گاهی آنقدر خسته به خانه می‌رسیم که دوست داریم به محض ورود، همان جلوی در خانه خودمان را به چند لحظه نشستن مهمان کنیم. خب بعضی از طرا‌ح‌ها حسابی به فکر آدم‌های خسته‌ای مثل من و شما هستند و با ایجاد یک نشیمن کوچک روی کمد لباس، حسابی دل‌مان را شاد می‌کنند. البته اگر اهل کمی زرق و برق باشید باز هم می‌توانید به سراغ این کمد ممبران بروید. درب‌های طرح ویترین و البته یک تاج از جنس ممبران، همان چیزی است که از یک کمد با سبک و سیاق سلطنتی و کلاسیک می‌خواهید.

کمد دیواری و کمد لباس ممبران سفید

سفید از آن رنگ‌هایی است که از قدیم مد بوده و هنوز هم کلی طرفدار پروپاقرص دارد. نه تنها کمد بلکه در بین کابینت های ممبران هم کابینت آشپزخانه سفید طرفداران خیلی زیادی دارد. اما چرا؟ تا حالا ازخودتان پرسیدید کمد دیواری ممبران طلایی یا طوسی یا هر رنگ دیگری چه کم از کمد ممبران سفید دارد؟ واقعیتش این است که بقیه‌ی رنگ‌ها خیلی راه دارند تا به پای سفید برسند. رنگ سفید مزایایی دارد که سایر رنگ ها هرچقدر هم زیبا باشند، بازهم فاقد این مزایا هستند.

مثلاً همه‌ی رنگ‌ها نمی‌توانند مثل سفید، جادو کنند و فضای اتاق و کمد لباس را بزرگ‌تر از چیزی که هست نشان بدهند. علاوه بر این مورد، رنگ سفید به راحتی با سایر رنگ ها و وسایل منزل هماهنگ می شود. البته کمد سفید خصوصیت های خوب دیگری هم دارد که ترجیح می‌دهیم با سند و مدرک و با کلی تصویر جذاب، این خصوصیات را به شما نشان دهیم.

کمد دیواری سفید

به عکس بالا نگاه کنید! واقعاً رنگی بهتر از سفید برای نشان دادن جزییات سراغ دارید؟ جلوه‌ی این دستگیره‌های طلایی و البته این کنده‌کاری‌های ساده‌ی cnc روی کدام رنگ جز سفید، به این زیبایی مشخص می‌شد؟ پس اگر عاشق جزییات هستید و دوست دارید آن‌ها را در بهترین حالتشان ببینید، بهتر است سفید را در بالای لیست رنگ‌های دوست‌داشتنی‌تان قرار بدهید. رنگ سفید جزئیات مورد نظر شما را به بهترین شکل ممکن نمایش می‌دهد.

کمد اتاق خواب ممبران

اگر شما هم عاشق داستان‌های فانتزی باشید، با دیدن کمد تصویر بالا، حتماً یاد آن کمد جادویی داستان نارنیا می‌افتید. کمد با وجود چندین کشو و سه در زیبا به اندازه‌ی کافی جادار هست که یک دنیا و البته یک شیر و جادوگر را در خودش جا بدهد، اگر آن سرستون‌ها را هم به شکل سر یک شیر طراحی می‌کردند دیگر مطمئن می‌شدیم که با یک کمد جادویی سروکار داریم.

کمد ممبران با درب کشویی

این روزها، بسیاری از ما در خانه‌های کوچک زندگی می‌کنیم. خیلی طبیعی است که گاهی مجبور می‌شویم هزار و یک وسیله‌ی ریز و درشت مثل تخت و میز و … را در یک اتاق کوچک جا بدهیم. حالا در این فضای کوچک باید وسیله‌ها را جوری بچینیم که مانع باز شدن درب کمد نشود تا بتوانیم به خوبی به تمام بخش های کمد دیواری جدید اتاقمان دسترسی داشته باشیم.

کمد دیواری ممبران ریلی دقیقاً برای همچین اتاق‌هایی ساخته شده‌است. شما با استفاده از کمدی که در تصویر بالا می‌بینید، می‌توانید به راحتی وسایلی مثل تخت را در فاصله‌ی نزدیکی از کمد قرار بدهید و دیگر نگران باز و بسته شدن درهای کمدتان نباشید.

مدل کمد ممبران

اگر دنبال یک کمد جادار می‌گردید و دوست دارید تمام لباس‌ها و کفش‌ها و چتر را در یک‌جا قرار بدهید، این کمد مخصوص خودتان است و می‌تواند همه‌ی نیازهای شما را برطرف کند.

کمد ممبران کودک و نوجوان

ورود یک عضو جدید به خانه مساوی است با کلی هیجان و البته کلی وسیله که باید برای درست جا دادنشان فکری کرد. اگر منتظر یک نوزاد شیرین هستید یا دوست دارید دستی به سر و روی اتاق فرزندتان بکشید و کمد ممبران اتاقش را عوض کنید، پیشنهادهای ما در این بخش را از دست ندهید.

بوفه ممبران سفید

اگر در حال خرید وسایل اتاق نوزادتان هستید، خوب است بدانید که کشوهایی مثل تصویر بالا عصای دست شما در مرتب نگه‌داشتن اتاق نوزاد هستند. می‌توانید در هر کشو یکی دو جعبه قرار بدهید و وسایل کوچک نوزاد دلبند خود را از هم تفکیک کنید.

کمد نوزاد

به عکس بالا نگاه کنید! بچه‌ها هم مثل ما به جزئیات دقت می‌کنند، بنابراین معمولاً یک کمد پر نقش و نگار، برایشان خیلی جذاب است. ضمن این‌که اگر صاحب یک کودک نوپا باشید می‌توانید به راحتی قفسه‌ی پایین را در اخیتارش بگذارید تا از آن به عنوان جایی برای انبار کردن وسایلش استفاده کند. اینگونه میتوانید حس استقلال‌طلبی کودکتان را حسابی تقویت کند.

کمد لباس سفید

یک کمد با دو کشوی جادار و کلی طراحی cnc  و البته یک تاج جذاب مشابه کمد بالا، شاید همان چیزی باشد که مدت‌ها به دنبالش بوده‌‌اید. و البته نکته‌ی مهم این‌که با وجود این پایه‌ها، به راحتی می‌توانید زیر کمد را هم تمیز کنید، چون خودتان هم می‌دانید که، اتاق بچه‌ها زودتر از هرجای دیگری در خانه، کثیف می‌شود.

مدل کشو

این هم یک نمای دیگر از کشوهای همان کمد بالایی قبلی. ببینید که طراح چقدر به جزئیات دقت کرده‌است و تلاش کرده که در نهایت یک کار زیبا و جذاب را آماده کند.

کمد لابس 3

طراح این کمد دیواری ممبران همه‌ی تلاشش را کرده تا مفهوم جمله‌ی «سعی کن زیبایی در نگاه تو باشد، نه در چیزی که به آن می‌نگری» را زیر سؤال ببرد. او تلاش کرده که نشان بدهد که اتفاقاً باید زیبایی در جزئیاتی مثل دستگیره‌های کمد و کنده‌کاری‌هایش باشد، تا کار نهایی مثل همین کمد بالا تبدیل به وسیله‌ی جذاب و در عین حال کارآمد بشود.

کمد سفید و قهوه ای

اگر فکر می‌کنید یک کمد ممبران سفید به تنهایی ممکن است حال و هوای اتاق فرزندتان را بی روح کند، می‌توانید به سراغ یک کمد ممبران کودک سفید و قهوه‌ای شبیه تصویر بالا بروید. تا هم جزئیات کار نهایی مشخص باشد و هم کمی رنگ به وسیله کمد ممبران بچه وارد اتاق بشود.

کمد لباس با دستگیره طلائی

اگر با خودتان فکر کرده‌اید یک کمد کوچک به اندازه‌ی کافی جادار نیست، خب خوب است نگاهی به داخلش بیندازید و از کیفیت کار نهایی مطمئن بشوید.

کمد قهوه ای و سفید

یادتان هست گفتیم جزئیات اجرایی کمد دیواری مهم است؟ خب عکس بالا یک مثال خیلی خوب از توجه به جزئیات است. جزئیاتی مثل یک در یک لنگه طراحی‌ شده به همراه دو کشوی ساده و البته یک دستگیره‌ی طلایی و … که همه در کنار هم باعث شدند یک کمد زیبا و جذاب در تصویر بالا به شما خوش‌آمد بگوید.

سرویس نوزاد چوب سفید

خرید یک تخت مناسب به همراه بوفه و کمد و کلی وسیله‌ی ریز و درشت دیگر باعث می‌شود که حتی قبل از ورود نوزاد به خانه، نشانه‌‌های حضورش در خانه پیدا شود و حال و هوای خانه را عوض کند. حال و هوایی خوش که مثل یک ویروس خنده‌آور، باعث می‌شود همه در خانه شاد و خندان باشند.

البته بهتر است در کنار این همه شادی به جزئیات هم دقت کنید؛ مثلاً کشوهای تخت کودک بالایی، برای کسانی مناسب است که فضای کافی برای باز کردن کشوها از کنار تخت را دارند. و البته آن میز کوچک روبروی تخت، یک فضای مناسب است که وقتی نوزادتان خیلی کوچک است با پهن کردن یک تشک نرم روی آن، یک مکان تعویض لباس راحت برایش فراهم کنید.

حرف آخر

سفارش ساخت یا خرید کمد دیواری وکیوم و یا سایر انواع کمدهای دیواری، از آن انتخاب‌هایی نیستند که بتوانیم هر روز تغییرش بدهیم، بنابراین بهتر است با در نظر گرفتن شرایط و کسب اطلاعات، یک‌بار برای همیشه بهترین انتخاب را انجام دهیم.

ممنونیم که به این مطلب توجه کردید. شما میتوانید نظرات و سوالات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید. قطعا پاسخگوی شما خواهیم بود.

منبع برخی عکس ها:
دیجی‌کالا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید