چه نظراتی (کامنت‌هایی) در سایت سلام ساختمان تایید میشوند؟

چه نظراتی (کامنت‌هایی) در سایت سلام ساختمان تایید میشوند؟

ما در سایت سلام ساختمان با دو نوع نظر (کامنت) کاربران برای محتواها و پروفایل متخصصین سر و کار داریم:

  1. کامنت‌هایی که خود متخصص در سایت میگذارد: این کامنت‌ها میتوانند داخل پروفایل متخصص، در جواب نظر مشتری و یا روی سایر محتواهای سایت درج شود.
  2. کامنت‌هایی که دیگران میگذارند: در مورد نظرات دیگر کاربران، در این محتوا میخواهیم نظر هایی را بررسی کنیم که در پروفایل متخصص قرار گرفته و مربوط به مشتریان سلام ساختمان است که تجربه همکاری با متخصصین را دارند.

در ادامه شرایط انتشار هر دو نوع کامنت را توضیح میدهیم.

نظرات مشتریان در پروفایل؛ کدام تایید می‌شود؟!

ابتدا برویم سراغ کامنت‌هایی که مشتریان برای شما در پروفایل کاربری‌تان میگذارند. یک نکته مهم برای این کامنت ها وجود دارد: کامنت مشتریانی مورد تایید قرار می‌گیرد که داخل سلام ساختمان با شما قرارداد بسته باشند. یعنی کامنت مشتریان خارج از سلام ساختمان یا کامنت‌های مربوط به نمونه کارهایی که خارج از مجموعه انجام داده‌اید، تایید نمی‌شوند.

نکته مهم درباره نظرات مشتریان در پروفایل؛ نظر منفی سانسور نمی‌شود!

با توجه به اینکه سلام ساختمان سعی در حفظ اعتماد میان مجموعه و مشتریان را دارد، هیچگونه کامنت منفی، در صورتی که مورد تایید واحد کنترل کیفی و شکایات سلام ساختمان باشد، حذف نمی‌شود. بالاخره نظرات چه مثبت و منفی مربوط به مشتریان شما است و شما باید رضایت آنان را جلب کنید.

البته در صورتی که رضایت مشتری جلب شده و خودش درخواست حذف کامنت منفی در پروفایل شما را داشته باشد، این کامنت میتواند حذف شود. البته که این درخواست می‌تواند برای کامنت مثبت هم انجام شود.

نظرات شما در پروفایل و محتواها؛ کدام نظرات تایید نمی‌شوند؟!

اکثر کامنت‌هایی که شما در پروفایل خودتان برای پاسخ به نظرات مشتریان می‌گذارید تایید می‌شوند. چون این کامنت‌ها را یا برای تشکر از مشتریان یا پاسخ‌دهی به آنان می‌نویسید.

در مورد نظراتی که روی سایر محتواهای سایت می‌گذارید هم مشکلی وجود ندارد و شما می‌توانید به سوالات پاسخ بدهید، سوالات خودتان را بپرسید و نسبت به محتوا یا نمونه کار انتقاد یا نکته‌ای مطرح کنید. پس هر نظری در چارچوب شئونات و عرف تایید میشوند . تنها کامنت‌های تبلیغاتی تایید نمیشوند. منظور از کامنت‌های تبلیغاتی پیام‌هایی هستند که متخصص:

  • خودش را تبلیغ می‌کند.
  • به لینکی خارج از سایت سلام ساختمان ارجاع میدهد.
  • شبکه‌های اجتماعی یا سایت مربوط به خودش را معرفی می‌کند.

تبلیغ متخصصین در سلام ساختمان ممنوع است و معرفی متخصص به مشتریان باید از طریق خود سلام ساختمان اتفاق بیفتد. در واقع، مجموعه در قالب نمونه کار و ارسال پروفایل متخصص برای مشتری، این تبلیغ را انجام میدهد و معرفی از سمت سلام ساختمان اتفاق می‌افتد.

نتیجه؛ چه کامنت هایی تایید و چه کامنت هایی رد می‌شوند؟!

کامنت هایی که منتشر نمی‎شوند:

کامنت های تبلیغاتی در محتواها و پروفایل.

کامنت های مشتریان خارج از سلام ساختمان در پروفایل کاربری شما

کامنت هایی که خارج از عرف، احترام و حاوی کلمات توهین آمیز و خلاف عرف باشد.

کامنت هایی که منتشر می‌شوند:

همه کامنت ها بجز مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم!

ما درخدمتیم! از اینجا درخواست بدین تا با شما تماس بگیریم

نظرات کاربران

نظرات کاربران
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments