چطور سفارش آنلاین کابینت و دکوراسیون، عملکرد تحصیلی بچه‌ها رو بهتر میکنه؟!!!

2
466
چطور سفارش آنلاین کابینت و دکوراسیون، عملکرد تحصیلی بچه‌ها رو بهتر میکنه؟!!!
چطور سفارش آنلاین کابینت و دکوراسیون، عملکرد تحصیلی بچه‌ها رو بهتر میکنه؟!!!

آخرین بروزرسانی

میدونین که دکوراسیون، رنگ‌ها و چیدمان چقدر بر روح و روان ما انسان‌ها تأثیرگذار هستند و اینها میتونن بر عملکرد درسی بچه های ما هم تأثیر زیادی بذارند. اما داستانی که اینجا خواهید دید از یک جنس دیگه است!!!

تجربه جالب و بامزه در ارتباط با کابینت، دنیای آنلاین و فرزندان دانش‌آموز

 

تخصص ما در «سلام ساختمان»، در زمینه پیدا کردن بهترین کابینت ساز ها و دکوراتورهای شهرهای مختلف ایران هست و خب تعریف از خود نباشه، در سراسر ایران بهترین هستیم؛ اما به تازگی یکی از کاربران خوب ما داستان جالبی گفت که موجب شگفتی و خوشحالی ما شد. او در این زمینه صحبت کرد که چقدر کابینت های خونه اش روی روحیه بچه ها تأثیر مثبت گذاشته و ما سوال کردیم چطوری؟؟ بخاطر شکل و رنگ و فضای نو منزلتون؟؟  ایشون جواب داد:  نه!!

 

این کاربر خوش ذوق «سلام ساختمان» داستان رو اینگونه شرح داد: بعد از اینکه بوسیله «سلام ساختمان» مدل کابینت و کابینت ساز رو تونستم بصورت آنلاین پیدا کنم و حس رضایت زیادی که به خانواده ما بخاطر این تجربه دست داد، به این فکر افتادم که حتما بچه های من هم می‌تونند به صورت آنلاین درس های مدرسه شون رو بهتر کنند و حتی برای کنکور هم آماده بشن.

 

برای همین دوباره رفتم سراغ اینترنت، به نیت کمک به پسرم که در درس شیمی خیلی ضعیف بود. با این روش تونستم تحولی رو در زندگی بچه هام ایجاد کنم.

 

ایشون می‌گفت بهترین موردی که برای آموزش شیمی در اینترنت پیدا کردم که فوق العاده قوی بود، در واقع بسته های آموزشی ای بود که یکی از بهترین استادهای ایران به صورت فیلم و صوت تدریس می‌کرد. واقعاً عالی بود و از جهتی خیلی هم برای خانواده ما مقرون به صرفه شد چون تونستیم با روش هایی تخفیف خیلی خوبی هم برای تهیه این بسته ها ازشون بگیریم.

ما اسم این بسته های آموزشی شیمی رو ازش پرسیدیم، پاسخ دادند: شیمی‌سا.

 

این داستان زیبایی بود از یکی از کاربرهای سلام ساختمان و استفاده از دنیای قدرتمند آنلاین؛ هم برای خدمات ساختمانی، هم برای ارتباطات و هم آموزش 🙂

ما هم به عنوان یک فعال آنلاین از شیمی‌سا متشکریم که با سرویس های با کیفیتش در آموزش شیمی، حس خوبی رو به کاربرهای فضای مجازی هدیه داده.

 

آموزش آنلاین شیمی شیمی سا

2 دیدگاه‌ها

  1. سلام خسته نباشید
    بنده ساکن رشت هستم
    ورق ام دی اف رو خریدم و برش هم دادم و فقط نجار میخوام بیاد به هم وصل کنه و نصب کنه
    اگر همچنین کسی سراغ دارید حتما حتما معرفی کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید