کابینت هایگلاس رنگ بژ و سفید بژ – رنگ آدم خاص ها

0
1372
کابینت هایگلاس رنگ بژ و سفید بژ – رنگ آدم خاص ها
کابینت هایگلاس رنگ بژ و سفید بژ – رنگ آدم خاص ها

قیمت مناسب در کنار ظاهر درخشنده، شفاف و فریبنده کابینت‌های ساخته شده از ورقه‌های هایگلاس، باعث افزایش محبوبیت اون‌ها در دکوراسیون آشپزخانه‌های مدرن شده. از بین انواع رنگ‌های مورد استفاده در طراحی داخلی، رنگ بژ (قهوه‌ای مایل به زرد با کمی زمینه خاکستری) به عنوان رنگی خنثی و رایج که تناژهای مختلفی مثل کرم، کاپوچینو، کارامل،  وانیل و… رو شامل میشه، همواره مورد توجهه!

در این مطلب میخوایم انواع کابینت هایگلاس بژ و مدل های متنوع اون رو با هم بررسی کنیم.

کابینت هایگلاس بژ تیره

کابینت هایگلاس رنگ بژ 1

توی این آشپزخانه مدرن استفاده از طرح سنگ برای دیوار در کنار کابینت‌های بژ طرح چوب علاوه بر سادگی، جذابیت و چشم نوازی هم ایجاد کرده. علاوه براین، رنگ بژ با توجه به نور و در کنار رنگ‌های مختلف، متفاوت دیده میشه. توی همین عکس به تفاوت رنگ کابینت‌ها در دو سمت راست و چپ تصویر دقت کنید!

کابینت هایگلاس رنگ بژ 2

ترکیب رنگ‌های بژ و قهوه ای به خاطر هماهنگی خاصشون، برای دلباز نشون دادن آشپزخانه‌های کوچک بسیار مناسبه و انتخاب چنین ترکیب رنگ زنده ای، تصویر منحصر به فردی ایجاد کرده. مطلب کابینت هایگلاس آشپزخانه کوچک هم مدل های بیشتری برای آشپزخانه کوچک داره که میتونه ببینید.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 3

استفاده از رنگ بژ به عنوان زمینه و رنگ‌های قهوه ای و خاکستری به عنوان رنگ‌های کمکی، محیطی خنثی و آرامش بخش خلق می‌کنه.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 4

رنگ بژ، به راحتی با لوازم آشپزخانه که معمولاً سفید یا استیل هستن ست میشه.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 5

رنگ خنثی بژ به خاطر طیف وسیعی که داره، با هر دو نوع دکوراسیون مدرن و کلاسیک به زیبایی هماهنگ میشه.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 6

از اونجایی که رنگ بژ، در سطوح بزرگ یک یا دو درجه روشن تر دیده می شه، می‌تونه برای کابینت‌های مرتفع و حتی دیوار آشپزخانه گزینه مناسبی باشه.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 7

انتخاب تناژ مناسب رنگ بژ درکنار یک ترکیب رنگ هماهنگ، می‌تونه دکوراسیون آشپزخانه شما را بسیار جذاب نشون بده.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 8

هماهنگ کردن رنگ خاکستری با کابینت هایگلاس بژ در اینجا، فضا را غنی و گرم جلوه می‌ده.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 9

کابینت ‌هایگلاس بژ روشن

استفاده از رنگ‌های خنثی برای کف آشپزخانه، بیشتر در دکوراسیون مدرن کاربرد داره. جذابیت این سبک طراحی توی آشپزخانه لوکس بالا به خوبی مشخصه.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 10

اگه از اون دسته افرادی هستین که بژ را رنگی شاداب نمی‌دونید، چطوره از قهوه‌ای برای ترکیب رنگ کابینت هایگلاس ات با زمینه بژ استفاده کنی؟!

کابینت هایگلاس رنگ بژ 11

دیوارها و کابینت‌های بدون دستگیره بژ، با سطح صیقلی و خطوط واضح و رنگ خنثی‌ای که دارن، فضای دلباز و خوشایندی ایجاد می کنن.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 12

اگه بژ رنگ مورد علاقه شما نیست، با استفاده از رنگ هایی مثل سیاه، تزئینات خاص روی دیوار و آثار هنری سعی کنین نقطه عطفی در آشپزخانه تون ایجاد کنید. آینه‌های لانه زنبوری و رنگ مشکی هود آشپزخانه بالا، نظر شما رو جلب نکرده؟

کابینت هایگلاس رنگ بژ 13

شاید فکر کنید معمولاً رنگ بژ به عنوان سایه یا پس زمینه استفاده میشه، اما در تصویر بالا ترکیب قطعات چوبی و استیل با بژ، به خوبی نشون می‌ده که این رنگ خنثی در کنار رنگ‌های سبک تر، بیش از پیش به چشم میاد!

کابینت هایگلاس رنگ بژ 14

کابینت هایگلاس سفید- بژ تیره

اگه بژ با نوع خاصی از سفید که به جای زمینه خاکستری، زمینه سبز داره (crisp white) ترکیب بشه، علاوه بر اینکه باعث میشه رنگ خنثی بژ کاملاً مدرن دیده بشه، آرامش بخش و نرم هم به نظر می‌رسه.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 14

در یک کابینت سفیدو  بژ، نیاز به دقت و توجه بالا در انتخاب تناژ بژ و هماهنگی اون با ته رنگ مخفی موجود در رنگ سفید وجود داره.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 15

انعکاس نور در این نوع کابینت ها، زمانی که از رنگ‌های روشن مثل بژ و سفید استفاده شده باشه، علاوه بر بزرگتر نشون دادن فضا، باعث می‌شن آشپزخانه شما دلگیر نباشه! این یک نمونه درخشان از کابینت سفید بژ محسوب میشه.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 16

هرچقدر تناژ قهوه ای رنگ بژ انتخابی بیشتر باشه، ترکیب اون با درجه‌های مختلف قهوه ای جلوه زیباتری خواهد داشت.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 17

کابینت هایگلاس سفید- بژ روشن

ترکیب رنگ های طبیعی سفید، بژ روشن و خاکستری، تمرکز بیننده را به جزئیات دکوراسیون شما جلب می‌کنه و باعث میشه هماهنگی و آرامشی که ایجاد کردید کاملاً به چشم بیاد.

کابینت هایگلاس رنگ بژ 18

رنگ بژ کم رنگ (کرم) ، گرم و دوستانه تر از رنگ سفید دیده میشه و اصطلاحاً توی ذوق شما نمی زنه!

کابینت هایگلاس رنگ بژ 19

اگر شک داری رنگ صرفاً سفید رو برای کابینت هاتون بخصوص کابینت نوع هایگلاس انتخاب کنی یا نه! و از طرفی عاشق رنگ های روشن هستی، رنگ بژ روشن یک گزینه فوق العاده برای کابینت هایگلاست میتونه باشه.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید