نکات مهم بستن قرارداد بین کارفرما و کابینت ساز

نکات مهم قرارداد کابینت ساز

چه شما درخواست دهنده ساخت کابیت (کمد/دکور) هستید و چه کابینت ساز (نجار/کمدساز/دکوراتور)، پیشنهاد مؤکد داریم که قرارداد کتبی با طرف مقابل معامله تنظیم نمایید. همچنین حتماً موارد زیر را در عقد قرارداد مطالعه نموده و در نظر بگیرید:

  • نکات مهمی که در دریافت قیمت و جزئیات توافق در مقاله قیمت کابینت آمده است را مطالعه نمایید. اگر درخواست دهنده ساخت کابینت و کمد می‌باشید، یکی از مهمترین نکات این است که از کابینت ساز، قیمت نهایی را استعلام نمایید و نه به صورت قیمت متری. پیشنهاد می‌کنیم مطلب مذکور با دقت مجدداً مطالعه شود.
  • تأکید می‌شود متن قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید. به ویژه بخش‌های 4 و 5 مورد دقت بیشتر قرار گیرند.

نکته مهم: شما به عنوان درخواست دهنده معرفی کابینت ساز (نجار/کمدساز/دکوراتور) توجه داشته باشید که «سلام ساختمان» یک سامانه هوشمند معرفی و پایش کابینت سازها و کمد سازها است. ما تلاش می‌کنیم شما را با نجارها و کابینت‌سازهای جدیدی آشنا کنیم. به این ترتیب توان مقایسه کیفیت و قیمت را بیش از پیش خواهید داشت. روشن است که «سلام ساختمان» در قبال این معرفی رایگان هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌نماید و خود نیز انجام دهنده پروژه‌ها نیست؛ لذا همانطور که در قوانین سایت آمده است تعهدات انجام کار مستقیماً بر عهده کابینت ساز(نجار/کمدساز/دکوراتور)ی می‌باشد که با ایشان قراداد می‌بندید. به توصیه‌های مکتوب توسط سلام ساختمان توجه نمایید و هرگونه تمهید لازم برای عقد قرارداد با ایشان را نیز در نظر بگیرید.

سوال: اگر با یکی از کابینت ساز (نجار/کمدساز/دکوراتور)های معرفی شده به توافق رسیدم اما بعداً با ایشان به اختلاف برخورد نمودم، چه اقدامی انجام دهم؟

پاسخ: مانند هر موضوع اختلافی دیگر، مطابق قرارداد می‌توانید اقدام نمایید. این اقدامات می‌تواند شامل تذکر شفاهی یا مکتوب شما به ایشان تا اقدام به شکایت از ایشان باشد. نکته‌ای که در قوانین و مقررات سایت نیز به روشنی بیان شده این است که سلام ساختمان در قراردادها هیچ نقش مستقیمی ندارد و لذا در موارد اختلافی مسئولیتی متوجه آن نیست. در موارد اختلافی شما می‌توانید شرح مورد را به آدرس ایمیل سایت ارائه نمایید تا پس از بررسی توسط کارشناسان سلام ساختمان، در سوابق کابینت ساز (نجار/کمدساز/دکوراتور) مذکور قرار گیرد. در صورتی که تخلفات جدی قلمداد شوند، حتی اگر از جنس تأخیر زمانی باشد، آن کابینت ساز (نجار/کمدساز/دکوراتور) دیگر نخواهد توانست تا زمان جلب رضایت شما از سامانه سلام ساختمان استفاده نماید. همچنین اعتراض شما در پروفایل وی قابل درج است و کاربران از سراسر ایران می‌توانند از سوابق ایشان مطلع گردند.