هود مخفی در کابینت

0
923
هود مخفی در کابینت
هود مخفی در کابینت

آشپزی در آشپزخانه وقتی راحت‌تر و جذاب‌تر میشه که بدونی هرچی چربی و بوی غذا هست قراره به راحتی خارج بشه. پس هود‌ها از مهم‌ترین ابزارهای تو آشپزخانه هستن. اینکه هود چه مقدار از فضای آشپزخانه رو اشغال می‌کنه، دغدغه ذهن خیلی از کسایی هست که درگیر تغییر دکوراسیون آشپزخانه ی خودشون هستن.

هود مخفی در کابینت طراحی جدیدی هست که در اکثر آشپزخانه‌های مدرن استفاده میشه. هود‌های مخفی توی کابینت نصب میشن و صفحه مکش اون‌ها با قدرت، دقیقاً بر روی اجاق گاز قرار می‌گیره. طرح کابینت با هود مخفی یک طرح خیلی موفق بحساب میاد. اینجا چند نمونه متنوع از طرح کابینت با هود مخفی رو به شما نمایش می‌دیم تا بتونید ازشون ایده بگیرید.

هود مخفی در کابینت 1

نمونه هایی مختلف از طرح کابینت با هود مخفی

هود مخفی در کابینت 2

اینجا یه نمونه هود مخفی در کابینت هایگلاس رو می‌بینید. هود هم کاملاً در کابینت مخفی شده و هم فضای خیلی کمی رو اشغال کرده و اصلاً دید نداره.

هود مخفی در کابینت 3

در این عکس یه هود مخفی در کابینت رو از نمای پایین می‌بینید. کابینت‌ها باز هم‌ هایگلاس هستن و شکل ظاهری هود مطابق رنگ و براقی آن‌ها انتخاب شده.

هود مخفی در کابینت 4

یه نمونه دیگه از هود مخفی در کابینت هایگلاس. در این طراحی برای هود لبه هایی در نظر گرفته شده و این ترکیب رنگ مشکی و سفید طراحی آشپزخانه رو خیلی شیک و بی نظیر کرده.

هود مخفی در کابینت 5

اینجا می‌تونید طراحی هود مخفی در کابینت رو با دقت مشاهده کنید. در این نوع از طراحی‌ها ابعاد هود مخفی و اندازه یونیت آن بسیار مهمه. انداره دقیق این هودها تو دفترچه راهنماشون ذکر شده؛ فقط کافیه به دفترچه مراجعه کنید و کابینت مربوط به هود رو بر اساس ابعاد هود مخفی برش بزنید. تو این عکس فیلتر هود رو هم می تونید مشاهده کنید.

هود مخفی در کابینت 6

اینجا هم یه نمونه دیگه از کابینت با هود مخفی رو می‌بینید. اینجا ابعاد هود مخفی با توجه به اجاق گاز زیرش کوچک‌تر در نظر گرفته شده. یادتون باشه اکثر هود‌های مخفی اندازه‌های 60، 70، 80 و 90 سانتی متر رو دارن که شما باید بسته به اندازه ی کابینت و اجاق گازتون از بین آن‌ها یکی رو انتخاب کنید.

هود مخفی در کابینت 8

هودهای مخفی قرار نیست همیشه در کابینت‌ها جاسازی بشن. خیلی از طراحی‌های آشپزخانه‌ها به این صورت هست که در بالای اجاق گاز قرار نیست کابینتی باشه. اما نگران نباشید باز هم میشه برای این طراحی‌ها از هود‌های مخفی استفاده کرد. میشه یه باکس بالای اجاق گاز نصب کرد یا حتی میشه هود رو در سقف بالای اجاق گاز قرار داد.

هود مخفی در کابینت 9

در این عکس هود نسبتاً بزرگی تو دیوار بالای اجاق گاز قرار گرفته و سایزش کاملاً با سایز گاز متناسب هست.

هود مخفی در کابینت 10

توی این عکس یک نمونه هود مخفی در کابینت ممبران رو می‌بینید. کابینت‌هایی که در آن از روکش ممبران استفاده شده. یکسری روکش پی‌وی‌سی که بر روی جنس‌های مختلف از جمله ‌ام دی اف، چوب یا نئوپان کشیده میشه و باعث زیباتر شدن جنس خام آن‌ها میشه.

هود مخفی در کابینت 11

یک نمونه دیگه از همین کابینت‌ها با باکس بالای گاز که هود در آن قرار گرفته.

هود مخفی در کابینت 12

ابعاد هود مخفی در این عکس یکی از کوچکترین حالت های ممکن در نظر گرفته شده. به راحتی می تونید سایز هود مخفی در کابینت رو مطابق با سایز اجاق گازتون در نظر بگیرید.

هود مخفی در کابینت 13

دوباره یک نمای زیر از کابینت با هود مخفی. اینجا هود کوچکترین بیرون اومدگی از قسمت بالای اجاق گاز نداره.

هود مخفی در کابینت 14

اینجا طراحی طوری هست که لبه‌های هود به صورت شیب دار قرار گرفتن که خودش باعث جذاب‌تر شدن طراحی شده.

هود مخفی در کابینت 15

نمونه دیگه ای از هود مخفی درکابینت هایگلس مات. خیلی شیکه نه؟

هود مخفی در کابینت 16

استفاده از کابینت با هود مخفی و رنگ روشن باعث شده آشپزخانه خیلی دلباز به نظر برسه.

اینجا چند نمونه از طرح کابینت با هود مخفی رو دیدید. می تونید از این طراحی‌ها ایده بگیرید و مطابق با سلیقه خودتون، آشپزخانه رو خیلی شیک و جذاب طراحی کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید