نمایشگاه آنلاین سلام ساختمان؛ فرصتی فوق العاده برای نمایش هنر شما!

0
366

دیگه نگران نشون دادن پروژه هاتون به مشتریا نباشین! ما براتون نمایشگاه زدیم، اونم چه نمایشگاهی؛ یک نمایشگاه آنلاین!

با این شوروم، مشتریاتون هروقت از شبانه روز که دلشون بخواد میتونن بهش سر بزنن و هنر و مهارت شما رو ببینن! تازه میتونن از طریق اون بهتون درخواست همکاری هم بِدَن! دیگه چی از این بهتر؟! فکر کن، خونه خوابیدی فرداش بلند میشی بدون اینکه بری داخل دفتر و نمایشگاه خودت، یک نفر شب قبل اومده و نمایشگاهت رو دیده و کارهات رو پسندیده و بهت میگه بیا برای منم از اینا درست کن! عالیه. نه؟!

برای شرکت در نمایشگاه آنلاین روی لینک زیر کلیک کنین و تصاویر و مشخصات پروژه های قبلیتون رو وارد کنین:

ثبت نام در نمایشگاه آنلاین سلام ساختمان (کابینت و کمد)

اگه پروژه های سقف کاذب داری روی لینک زیر کلیک کن:

ثبت نام در نمایشگاه آنلاین سلام ساختمان (سقف کاذب)

اما اگه میخواین در مورد شو روم بیشتر بدونین، ادامه متن رو بخونین…

قراره ما در این نمایشگاه برات چه کارهایی انجام بدیم؟!

این نمایشگاه در حال حاضر داخل اینستاگرام آماده شده براتون. البته سوپرایز هایی هم برای سایر بخشهای مجموعه داریم براتون که به مرور ازشون رونمایی میکنیم. شما داخل نمایشگاه آنلاین سلام ساختمان میتونین در فضای اینستاگرام مجموعه که بیش از 220 هزار فالوئر، یک پست اختصاصی داشته باشی.

پست اختصاصی که همون نمایشگاه آنلاین شما میشه، شامل چندتا نمونه کار برتر شماست. علاوه بر اون، تصویر شما در این پست قرار گرفته و اگر فیلم رضایت از مشتری برای ما بفرستید، حتما اون رو داخل نمایشگاهتون میذاریم!

این پست میشه یک رزومه ی کامل و خلاصه از شما که همراهش چندتا عکس خوب از نمونه کارهاتون در داخل مجموعه سلام ساختمان قرار میگیره.

نمایشگاه آنلاین برای شما چه مزیتی داره؟!

مهمترین مزیت نمایشگاه آنلاین برای شما معرفی خودت به عنوان یک آدم حرفه ای و کاربلد به مخاطبان سلام ساختمانه! کاربران سایت و مخاطبان پست های اینستاگرام مربوط به نمایشگاه آنلاین، میتونن نمونه کار ها، چهره شما و رزومه تون رو ببینن و شمارو برای پروژه خودشون انتخاب کنن!

جالبه برات بگیم تاحالا تمامی دکوراتور هایی که در نمایشگاه آنلاین ما شرکت کردن، در مدت زمان خیلی کوتاه و به سرعت از طریق همین نمایشگاه، مشتری مستقیم پیدا کردن! یعنی مشتری با دیدن نمایشگاه آنلاین متخصصین، گفته من میخوام فقط با همین متخصص کار کنم و هیچ فرد دیگه ای رو نمیخوام! گاهی حتی حاضر به پرداخت پول بیشتر برای قرارداد بستن با مجری مورد نظر خودش شده! فوق العاده ست!

چجوری باید عضو نمایشگاه آنلاین بشین؟

خیلی راحت و بی دردسر! حتی ممکنه کمتر از 10 دقیقه ازت وقت بگیره! البته اگه عکس خوب و حرفه ای از نمونه کارهای قبلیت داشته باشی! اگه نداری، آب دستته بذار زمین و برو ازشون عکس بگیر که کلی مشتری منتظر نمونه کار های تو هستن!

کافیه باتوجه به تخصص و حرفه ای که در اون تبحر دارین، وارد یکی از لینک های زیر بشین و موارد خواسته شده رو تکمیل کنین. تموم!

نمایشگاه آنلاین کابینت و کمد

نمایشگاه آنلاین سقف کاذب

به همین راحتی! منتظر دیدن هنر بی نظیرتون در نمایشگاه سلام ساختمان هستیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید