خبر مهم؛ چرا ساعت بارگذاری و واگذاری مشتریان در اپ تغییر کرد؟!

0
97
خبر مهم؛ چرا ساعت بارگذاری و واگذاری مشتریان در اپ تغییر کرد؟!
خبر مهم؛ چرا ساعت بارگذاری و واگذاری مشتریان در اپ تغییر کرد؟!

چند روزی هست که سلام ساختمان ساعت بارگذاری و ساعت واگذاری مشتریان در اپلیکیشن رو تغییر داده. اما این ساعت‌ها چه تغییری کرده و چرا این کار انجام شده؟

بارگذاری مشتریان در چه ساعتی انجام میشه؟

همون طور که می‌دونین بعد از درخواست مشتری برای سفارش پروژه، واحد پشتیبانی تماس می‌گیره و اگر مشخص بشه مشتری نیاز به متخصص داره، به عنوان یک مشتری در اپلیکیشن ثبت میشه.

این لیدها در ساعت‌های خاصی در اختیار متخصصین قرار می‌گیرن که بهشون میگن ساعت بارگذاری مشتریان. در حال حاضر ساعت بارگذاری مشتریان به صورت زیر است:

دو نوبت در روز در ساعات 12 و 16

نکته: ساعت 12 نسبت به قبل تغییری نداشته اما قبلا زمان بارگذاری دوم ساعت 17 بوده که یک ساعت جلوتر اومده!

زمان واگذاری مشتریان به متخصصین چه تغییری کرده؟

وقتی متخصصین برای انتخاب مشتری درخواست میدن، همون اول با درخواست‌شون موافقت نمیشه. روش کار به این صورت هست که تا 6 متخصص می‌تونن برای یک مشتری درخواست داشته باشن. بعد از اون بر اساس مکانیزمی به نام مچ میکینگ (Match Making) دو متخصص از بین 6 درخواست کننده انتخاب میشن.

به این فرایند هم واگذاری مشتریان به متخصصین گفته میشه. با این اتفاق هم برای متخصص و هم برای مشتری پیامک ارسال میشه تا در جریان قرار بگیرن.

ساعت واگذاری مشتریان به متخصصین به ساعت 13 و ساعت 17 تغییر کرده.

علت تغییر ساعت بارگذاری و واگذاری مشتریان

علت تغییر ساعت بارگذاری و واگذاری مشتریان اینه که متخصصین بتونن زودتر با مشتریان ارتباط برقرار کنند و زودتر برای بازدید حضوری در محل حاضر بشن.

ما توصیه می‌کنیم فاصله بین ساعت واگذاری مشتری و تماس تلفنی شما با مشتری خیلی کم باشه یعنی از یک ساعت بیشتر نشه. همچنین فاصله بین تماس تلفنی و بازدید حضوری نباید طولانی باشه. خلاصه این که باید سعی کنید تا جایی که امکان داره همون روز بازدید حضوری هماهنگ بشه تا مشتری از دست نره و بتونین با جذب مشتری به قرارداد برسین.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید