بچه ها متشکریم، بچه ها متشکریم! دَم همه کابینت سازا که قیمت رو کم کردن، گرم!

0
227

سال 1399 هم با کوله باری از خاطرات تلخ و شیرین برای همه ما داره به پایان میرسه. سالی به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، اخبار تلخ و ناگوارش نسبت به خبر های خوبی که بهمون رسید، بیشتر بود و کفه ترازو به سمت تلخی، مقداری سنگین تر بود.

در این سال علاوه بر اتفاقات مربوط به بیماری، شاهد افت شدید وضعیت اقتصادی در دنیا بودیم و بیشتر کسب وکارهای دنیا دچار ضرر و زیان شدند. در کشور ما هم مساله ی افزایش بی رویه ی قیمت ارز و به دنبال آن افزایش قیمت کالاهای مختلف علی الخصوص کالاهای که به طور مستقیم با نرخ ارزهای خارجی در ارتباط بودن، کاملا به چشم میومد.

کابینت و ورق های سازنده اون، یکی از کالاهایی است که به صورت مستقیم با قیمت ارز در ارتباط بوده و هرگونه افزایش قیمت ارز باعث نوسان در بازار کابینت و کمد شده و قیمت اون رو زیاد میکنه.

معمولا در شرایطی که قیمت ارز وضعیت صعودی داره، قیمت کالا ها هم همپای اون بالا میره ولی در شرایطی که قیمت ثابت میشه یا اینکه کاهش پیدا میکنه، قیمت کالاهای مرتبط با ارز پایین نمیاد و گاهی حتی قیمت ها زیاد میشه. معمولا خیلی از افراد این بهانه رو میارن که ما در هنگام گرانی قیمت ها اقدام به خرید کردیم و امکان کاهش قیمت در حال حاضر وجود نداره!

چه کردید شما؟! شاهکار!

صنف کابینت ساز و دکوراتور اما حسابشون با بقیه فرق میکرد! با تثبیت و کاهش قیمت ارز در نیمه دوم سال 99، این شما کابینت ساز های عزیز بودید که به صورت متعادل و مناسبی، قیمت کابینت و کمد رو تا حدود 37 درصد کاهش دادید! به طوریکه نسبت به آبان سال 99، قیمت ها در بهمن کاهش قابل قبولی رو تجربه کردن.

این کار واقعا جای تقدیر و تشکر داره! دم شما کابینت ساز ها و دکوراتور های عزیز حسابی گرم که ما رو روسفید کردید. دوست داریم به این بهانه از شما کابینت ساز های عضو مجموعه سلام ساختمان تشکر و قدردانی کنیم و بگیم ما قدردان زحمت های زیاد شما در این مجموعه هستیم. بعلاوه سال جدید روهم بهتون پیشاپیش تبریک گفته و آرزوی سعادت و کامیابی برای همه شما داشته باشیم.

ما در مجموعه سلام ساختمان امیدواریم در سال آینده، همکاری بهتر همراه با تجربیات شگفت انگیز و موفق رو درکنار شما همکاران گرامی تجربه کنیم. نتیجه ی این همکاری قطعا برای همه ما لذت بخش و سرشار از خیر و برکت خواهد بود.

نوروزتون مبارک!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید