سقف کشسان باریسول؛ مدل های باریسول + قیمت

0
110
سقف کشسان باریسول | مدل های باریسول + قیمت
سقف کشسان باریسول | مدل های باریسول + قیمت

تا حالا برات سوال شده که سقف کشسان باریسول چیه؟ قیمت این سقف کاذب چطور بدست میاد؟ میخوای مدل های این سقف کشسان رو ببینی؟ کاربردهای اون رو میخوای بشناسی؟

برای جواب دادن به همه این سوال ها باید بهت بگم که خوب جایی اومدی. برای رسیدن به جواب سوالهات دعوت میکنم ادامه مقاله رو بخونی.

سقف کشسان باریسول چیه؟

سقف کشسان باریسول یا سقف باریسول یه نوع سقف کاذب هست که از متریال پارچه‌ی کشسان و یا پلاستیک PVC ساخته شده.

در واقع نام اصلی این سقف کاذب، سقف کشسان هست و باریسول شرکتی هست که بیشترین تولید این نوع سقف کاذب رو داره؛ به همین خاطر با نام سقف باریسول هم شناخته میشه.

مشخصه بارز این نوع سقف کاذب، سرعت اجرای بالای اون هست که نسبت به هر نوع سقف کاذب دیگری سرعت اجرای بالاتری داره. البته اگر نورپردازی این سقف کاذب از نوع ویژه باشه، امکان داره سرعت اجرای اون بخاطر نصب وسایل نورپردازی، کمی افزایش پیدا کنه.

سقف کشسان باریسول کجا کاربرد داره؟سقف کشسان باریسول

اجرای سقف کشسان باریسول در ساختمان و در محل های مختلفی انجام میشه حالا این ساختمان میخواد کاربری مسکونی داشته باشه یا اداری و یا هر کاربری دیگری. در ادامه بعضی از کاربردهای سقف کشسان باریسول رو برات میگم؛ پس با من همراه باش تا در مورد سقف کشسان باریسول بیشتر بدونی.

سقف باریسول در آشپزخانه

یکی از مزیت های سقف باریسول ضدآب بودن اون هست که کاربری اون در آشپزخانه رو بالا میبره. علاوه بر اون، طرح های سقف باریسول در آشپزخانه میتونه نمای آشپزخانه رو کاملا عوض کنه و ظاهری زیبا به اون ببخشه.

سقف کشسان باریسول در پذیرایی

یکدست بودن سقف کشسان باریسول و عدم حضور سازه در قسمت های میانی اون برای فضاهایی مثل پذیرایی خانه کاربرد بالایی داره. یه نمای یکدست در اینجور محیط ها خیلی بهتر از وجود نمای پازل گونه هست. هرچند بعضی افراد نمای پازل گونه رو میپسندن که اون رو هم میشه با انتخاب طرح مناسب و اجرای سازه در بخش میانی سقف، ایجاد کرد.

سقف باریسول در استخر

سقف باریسول استخر

ضدآب بودن سقف کشسان باریسول در استخر هم میتونه کمک کننده باشه و دردسرهای رنگ روغن یا هر پوشش ضدآب دیگری رو کم کنه.

حتی با استفاده از سقف باریسول براق و ترکیب اون با رنگ آبی میشه ترکیب جالبی از سقف کشسان باریسول و آب استخر ساخت. به سقف باریسول براق، سقف آینه ای هم میگن.

قیمت سقف کشسان باریسول چقدره؟

قیمت سقف باریسول بر اساس معیارهایی چون نوع و کیفیت متریال استفاده شده و نحوه نورپردازی متغیره.

بیشتر تفاوت قیمت ایجاد شده در سقف باریسول براساس نوع نورپردازی اون هست که میشه از لامپ مهتابی، ال‌ای‌دی های SMD و یا فیبر نوری استفاده کرد.

قیمت سقف کشسان باریسول

انتخاب نوع نورپردازی و تراکم اون در سقف باریسول، تا حدودی قیمت رو مشخص میکنه. در صورت استفاده از نورپردازی ساده قیمت اون 750 هزار تومان برای هر مترمربع هست که اگر از نورپردازی ویژه استفاده بشه تا 3 میلیون تومان برای هر مترمربع متغیر خواهد بود.

نوع سقف کاذبقیمت سقف کشسان باریسول (تومان)
سقف باریسول با نورپردازی ساده750,000
سقف باریسول با نورپردازی ویژه3,000,000
  • نکته 1: قیمت های جدول مربوط به مهر سال 1399 است.
  • نکته 2: قیمت ها به تومان و به ازای هر مترمربع سقف ارائه شده.

چند نمونه مدل سقف کشسان باریسول

تنوع طرح و زیبایی سقف باریسول رو میشه در مدل های مختلف اون دید. کاربرد سقف باریسول در محل های مختلف ساختمان میتونه نشان دهنده زیبایی بی نظیر اون باشه. در ادامه نمونه هایی از سقف باریسول رو با طرح های مختلف کهکشانی (گلکسی)، آسمان مجازی، طبیعت و سه بعدی میتونی ببینی.

سقف باریسول کهکشانی

مدل سقف باریسول کهکشانی

سه بعدی

مدل سقف باریسول سه بعدی واقعی

آسمان مجازی

مدل سقف باریسول آسمان مجازی

سقف باریسول طرح چوب

مدل سقف باریسول طرح چوب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید