20 ایده برای انتخاب کمد لباس

0
191
20 ایده برای انتخاب کمد لباس
20 ایده برای انتخاب کمد لباس

یکی از خواسته‌های همه ما داشتن یک کمد لباس منظم و صد البته زیبا و شکیل هست که بتونیم بدون دغدغه وسایل شخصی و لباس هامون رو توش بذاریم. یکی از وسایل شخصی با اهمیت برای همه، لباس‌ها هستن که برای حفظ کیفیت و آراستگی بهتره در جای مناسبی نگهداری بشه و هر موقع که بهشون نیاز داشتیم به راحتی در دسترس باشن. با کمی جستجو عکس‌ها و تصاویر بسیاری از کمد لباس رو می تونید پیدا کنید و مطابق با فضای اتاق و سلیقه خودتون اونها را برای اتاق یا منزلتون طراحی کنید. در اینجا هم تعدادی عکس کمد لباسی جدید و زیبا رو برای شما به نمایش می گذاریم تا بتونید ایده‌های مفیدی رو ازشون کسب کنید.

در عکس‌های کمد لباس به چه نکاتی دقت کنیم؟

سبک‌های جذاب و جدیدی را در تصاویر کمد لباسی می تونید مشاهده کنید که هر کدوم نشون دهنده امکانات و مشخصات ویژه‌ای در کمدهای لباسی هستن. یکی از دغدغه‌های همه ما وسایل کوچیک و بزرگی هستن که اگر در جای مناسبی نگهداری نشن، زمان زیادی رو باید صرف پیدا کردنشون کنیم و حتی ممکنه آسیب ببینن. در نتیجه زمانی که مشغول مشاهده عکس کمد لباس جدید و جذاب برای منزلتون هستین به طبقه بندی‌ها و شلف‌ها و حتی کشوهای کمد خیلی دقت کنید تا برای همه وسایل ضروری محل مشخصی تعبیه شده باشه. در کنار اونها برای لباس‌های رسمی و مجلسی جایگاه آویز مناسب لباس‌های بلند و برای کت و شلوار یا لباس‌های کوتاه جایگاه آویز کوتاه و مناسبی در نظر گرفته بشه. بنابراین زمانی که عکسی رو از کمد لباسی می بینید به این نکات خیلی دقت کنید.

ایده هایی برای انتخاب کمد لباس

طراحی‌های جدید کمد لباس با دیزاین‌ های خاص و هوشمندانه به شکلی هستن که برای انواع لباس و اکسسوری‌های شخصی و مورد نیاز بخش‌های مناسبی در اندازه‌های مختلف در اونها مشخص شده. در تصاویر کمد لباس جدیدی که در اینجا به شما ارائه می دهیم به خوبی طراحی جالب و اصولی داخل کمد‌ها را به شما نشان می دهد. دقت و خلاقیت در طراحی و بخش‌های داخلی کمد لباس به زیبایی در این عکس‌های کمد لباسی به نمایش گذاشته شده است:

 

انتخاب کمد لباس 1

 

روح زندگی رو در این تصویر کمد لباس بچگانه به خوبی می بینید. خیلی جذابه وقتی لباس‌های کوچیک و وسایل ریز و درشت بچگانه رو توی یک کمد به خوبی جا بدید و نظم و آراستگی رو در اتاق کوچولوهاتون حکمفرما کنید. البته اگر بتونید این نظم و ترتیب رو با وجود یک کوچولوی شیطون توی خونه حفظ کنید.

انتخاب کمد لباس 2

 

در اینجا یک عکس کمد لباس به سبک و سیاق لباس‌های مردانه رو می بینید که چقدر برای نظم بخشیدن به وسایل و لباس‌ها کمک کننده بوده. وسایل جانبی کوچیک و خرده ریز آقایون خیلی کمتر از خانم هاست ولی باز هم در این عکس کمد لباسی می بینید که چه طراحی خوبی برای این وسایل جانبی استفاده شده.

انتخاب کمد لباس 4

 

از سری امکانات کمدهای لباسی جدید، استفاده از روشنایی در درون کمدها هست که برای اتاق‌های کم نور بسیار مفید و ضروریه. توی این عکس کمد لباس جدید که برای شما انتخاب کردیم، می تونید به خوبی ببینید که این ایده هم خیلی زیباست و هم خیلی کاربردی.

انتخاب کمد لباس 5

 

درهای آینه دار برای کمد لباسی در فضای کوچیک ایده مفیدیه اما در این تصویر از کمد لباس، همونطور که می بینید، تکه‌های آینه بر روی در کمد لباس بیشتر جنبه زیبایی و مدرنیته رو به نمایش گذاشته. حالا دوباره به این عکس کمد لباس نگاه کنید، رنگ جذابش نظر شما رو جلب نکرده؟

انتخاب کمد لباس 7

 

اتاق لباس هر چند که کوچیک هم باشه ولی ایده بینظیری برای نظم و ترتیب دادن به خونه‌های بزرگ و جادار هست. اگه فضای کافی برای پیاده کردن ایده اتاق لباس رو دارید، این عکس کمد لباسی می تونه یکی از طرح‌های قابل اجراتون باشه.

انتخاب کمد لباس 8

 

جدا سازی فضای اتاق خواب با یک دیوار ساخته شده از کمد لباس و ایجاد یک فضای مجزا برای لباس‌ها جزء اون ایده هایی هست که توی این تصویر کمد لباسی به خوبی دیده میشه. بهتره از فضاهایی که در اختیار دارید استفاده‌های مفیدی داشته باشید تا هم گوشه‌های پرت رو پوشش بدید و هم وسایل و لباس‌ها رو سر و سامان بدید.

انتخاب کمد لباس 9

 

این تصویر از کمد لباس دیواری، دارای فضای کافی برای کیف، کفش و لباس‌های آویزی مختلف و تعدادی کشو و شلف جداگانه هست که جایی رو از فضای داخلی اتاق اشغال نکرده و در عین حال نظم و زیبایی رو به ارمغان آورده.

انتخاب کمد لباس 10

 

یک نمونه طراحی تقریبا معلق و بدون پایه رو توی این عکس کمد لباسی مشاهده می کنید که نگهدارنده ی کمد از قسمت بالا و بدنه کمد هست. کمدهای بدون در توی طراحی مدرن کمد لباسی طرفداران زیادی داره.

انتخاب کمد لباس 12

 

 

همونطور که توی این تصویر از کمد لباسی هم مشاهده می کنید توی مدل‌های جدید و مدرن کمد دیواری یا کمد لباسی، دیگه از نصب در روی کمد خبری نیست، یا اینکه از درهای کشویی و بدون لولا برای کمدها استفاده می شه. طراحی جذابی به نظر میاد. اینطور نیست؟

انتخاب کمد لباس 16

تصویر یک کمد لباسی با درهای شیشه ای و نورپردازی داخلی که در کنارش کشوهای بزرگ و طبقه هایی با کف شیشه‌ای تعبیه شده می تونه یک تصویر رویایی و جذاب برای هر کسی باشه. رنگ سفید توی این عکس کمد لباسی خیلی به چشم میاد.

انتخاب کمد لباس 17

یکی از بهترین فضاها برای کمد دیواری اینه که توی دیوار قرار بگیره و جایی از اتاق رو اشغال نکنه. مخصوصا برای خونه‌های کوچیک امروزی که باید از همه قسمت‌های خونه بهترین استفاده رو ببرید. این عکس کمد لباس جدید دقیقا مصداق همین کمدهاست.

انتخاب کمد لباس 17

تصویر کمد لباسی بالا نشون می‌ده که داشتن یک اتاق لباس مجزا نیاز به فضای زیادی نداره. در یک گوشه سه یا چهار متری هم میشه یک اتاق لباس کامل برای همه جور وسایل و لباس ایجاد کرد و از بی نظمی‌های اتاق خواب تا حد زیادی جلوگیری کرد. اون آویز لباس انحنا دار جذاب گوشه ی اتاق از طراحی‌های جدید که از فضا به خوبی استفاده می‌کنه، دوستش دارین؟

انتخاب کمد لباس 19

شلف‌های پارچه‌ای و جا کفشی خاص رو توی این تصویر کمد لباسی می بینید؟ به نظر میاد تمامی قسمت‌های مورد نیاز برای یک کمد لباس ایده آل، توی این عکس کمد لباسی که در دو گوشه اتاق جانمایی شده به خوبی دیده می شه.

انتخاب کمد لباس 20

اگر فضای کافی توی اتاقتون دارید پیشنهاد میشه دو دیوار از اتاق رو برای یک کمد لباس بزرگ در نظر بگیرید و از آراستگی وسایل موجود توی اتاق لذت ببرید. پاف مستطیلی در این تصویر کمد لباسی هم نشیمنگاه مناسبی که بشینید و لباس‌های که می خوایین بپوشین رو در نهایت آرامش انتخاب کنید.

انتخاب کمد لباس 21

توی این عکس کمد لباسی کشوهایی شبیه به دراور رو می بینید که بالای اون هم چند درب مشابه کابینت قرار داره. از طرفی بخشی از کمد بدون در و بخش دیگش در دار هست و طراحی شیک ترکیب سنت و مدرنیته این کمد لباسی با رنگ خاصش واقعاً بینظیر شده!

انتخاب کمد لباس 23

همونطور که توی این تصویر از کمد لباسی خاص و زیبا می بینید هماهنگی رنگ کمد لباسی با رنگ کفپوش‌های اتاق خیلی جذاب شده و موجب شده که فضای یکدستی رو توی تصویر مشاهده کنید.

انتخاب کمد لباس 24

سلیقه هر شخص توی انتخاب رنگ کمد لباسی دیواری متفاوته، یکی از انتخاب‌ها هم ست کردن رنگ کمد لباس با رنگ در ورودی و کف اتاق هست که توی این عکس کمد لباسی مشاهده می شه. کمدهای کاملاً پوشیده و در دار هنوز هم طرفداری خودشو داره.

انتخاب کمد لباس 25

یک طراحی جالب رو در این عکس کمد لباسی جدید می بینید که درونش جای آویز لباس، کشوهایی با سایز مناسب، طبقات کوچیک و بزرگ و جایی برای باکس‌های متفرقه در نظر گرفته شده و برای اتاق‌های کوچیک، یک طراحی کامل و مناسبه. اگر اتاق خوابتون فضای زیادی نداره این عکس کمد لباس رو برای طراحی کمد دیواری اتاق در نظر داشته باشید.

انتخاب کمد لباس 26

چیزی که بیشتر از همه توی این عکس از کمد لباسی به چشم میاد، یراق‌های دایره شکلی هست که هم در نقطه اتصال طبقات استفاده شده و هم به جای دستگیره کمد توی درها به کار گرفته شده. تمامی تصاویر کمد لباس که در اینجا آورده شده، ایده‌های جدیدی توش داره که با کمی دقت می تونید خیلیاشو ببینید و برای اتاق‌های خودتون پیادشون کنید.

انتخاب کمد لباس 27

اینم یکی دیگه از همون ایده‌های خوب و کاربردیه که طبقات و استورهای متعددی رو توی یک فضای جمع و جور جا داده و بدون اینکه فضایی رو از اتاق خواب بگیره با یک در کشویی مخفی این طبقات رو از معرض دید بودن پنهان می کنه. باز هم یک ترکیب رنگ سفید و قهوه‌ای جذاب و محبوب که زیبایی این تصویر کمد لباسی جدید و مدرن رو دوچندان کرده.

در هر عکس از کمد لباس ایده هایی نهفته هست که با آگاهی قبلی از کاربردهای کمد لباس می تونید به خوبی این ایده‌ها رو برای خونه‌های خودتون هم پیاده کنید. ایده‌های جدیدی که توی این تصاویر کمد لباسی مشاهده کردید هر کدوم حاصل خلاقیت و ایده پردازی طراحان دکوراسیون هستن و در این مقاله سعی ما بر آن بوده که تعدادی از این تصاویر کمد لباس جدید رو بهتون نشون بدیم و با بیان چند کاربرد مفید از اونها، شما رو در مسیر انتخاب یک کمد لباسی جدید راهنمایی کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید