کاشی بین کابینت ممبران، زیبایی آشپزخانه‌تان را دوچندان کنید!

0
1988
کاشی بین کاببنت ممبران 19

انتخاب کاشی بین کابینت ممبران به این آسونی‌ها هم نیست. صنعت کاشی و سرامیک یکی از پر محصول‌ترین صنایع در جهانه. برا همین اگه بخواهین همه طرح‌ها و مدل ‌ها کاشی بین کابینتی رو تماشا کنین و یکی رو انتخاب کنین، حالا حالا‌ها باید میون بازار بگردین. اما یک نکته خیلی مهم که می تونه در این انتخاب خیلی کمک کننده باشه، ترکیب اون با طرح و رنگ کابینت‌ ممبران هستش. معمولاً داخل مغازه‌ها امکان اینکه یک کاشی بین کابینتی رو کنار کابینت و اجرا شده ببینین، نیست. برا همین در این مطلب سعی کردیم چند تا طرح جذاب از طرح‌های کاشی بین کابینتی رو براتون قرار بدیم.

نگاه ویژه به کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی می تونه کل فضای آشپزخونه و کابینت‌های شما رو عوض کنه. برا همین انتخابش خیلی مهمه.

کاشی بین کابینتی 1

انتخاب کاشی بین کابینت ممبران کاری نیست که بخواین اونو سرسری بگیرین. گاهی وقت‌ها این انتخاب از انتخاب خود کابینت‌ها هم سخت‌تر می شه.

کاشی بین کابینتی 2
کاشی بین کابینتی جذاب

طرح کاشی بین کابینتی می تونه رنگ و لعاب کابینت‌های شما رو چند برابر بهتر نشون بده. اگه این دو تا با هم هماهنگ نباشن همه زحمتای شما برای انتخاب کابینت هم از بین میره.

کاشی بین کابینتی 3

خانم‌های خونه که همیشه باید چشمشون در کاشی بین کابینت هاشون باشه، باید بیشتر در این انتخاب دقت کنن. رنگی رو باید انتخاب کنین که هم جذاب باشه و هم طرحش خیلی خسته کننده نباشه. بعضی از رنگ‌ها خیلی زود جذابیتوشن رو از دست میدن.

کاشی بین کابینتی 4

بعضی از طرح‌های کاشی بین کابینت ممبران خیلی حالت نوستالژی دارن. اگه شما هم از آدم‌های نوستالژی دوست هستین، این طرح‌ها خیلی می تونن براتون خوب باشن. استفاده از این طرح‌ها همیشه می تونه به شما روحیه مثبت تزریق کنه.

کاشی بین کابینتی 6

کاشی بین کابینتی ممبران سفید

بهترین کاشی بین کابینتی ممبران سفید کدومه؟ اصلاً بهش فکر کردین. رنگ سفید رو میشه با رنگ‌های زیادی مثل طلایی، آبی، قرمز و خیلی رنگ‌های دیگه ست کرد. بسته به طرح خود کابینت شما باید بین این رنگ‌ها یکی رو انتخاب کنین.

انقدر طرح‌های جذابی از کاشی بین کابینتی ممبران سفید هست که تا دلتون بخواد می تونین بگردین. اکثراً از طرح هایی با رنگ طلایی برای این کاشی استفاده می کنن. ترکیب طلایی و سفید جذابیت‌های زیادی داره.

کاشی بین کابینت ممبران سفید

برای کسایی که به رنگ سفید علاقه زیادی دارن و دلشون می خواد همش دور و برشون رنگ سفید باشه هم می تونن از کاشی بین کابینتی سفید استفاده کنن. هم سادش موجوده و هم سفید با طرح‌های ترکیبی.

کاشی بین کابینتی 7

کاشی بین کابینت ممبران جدولی هم یک نوع جذاب از کاشی‌های هاییه که هم خیلی دلرباست و هم این که خیلی تو چشمِ. این طرح کاشی های بین کابینتی جون میدن برای عکس‌های سلفی یهویی در آشپزخونه با غذاهای مختلف.

کاشی بین کابینتی 8

کاشی بین کابینتی ممبران سفید می تونه از طرح‌های مدرن هم باشه. طرح‌های مدرن همیشه جذاب می مونن و به هیچ وجه تکراری نمیشن. البته بسته به سلیقه شما می تونین از طرح‌های خیلی شلوغ و یا ساده اش استفاده کنین.

کاشی بین کابینتی 9
کاشی بین کابینت ممبران

کاشی بین کابینتی 10

کاشی‌های آجر نما هم از جمله موردهای محبوب بین کاشی‌های بین کابینتی هستن.

کاشی بین کابینتی 11

کاشی بین کابینتی 12
کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی 13

کاشی بین کابینتی 14

بعضی از انواع کاشی بین کابینت ممبران هم هستن که انقدر خوشگلن که دیگه کسی به جاهای دیگه آشپزخونه شما با دیدن اونها نگاه نمی کنه.

کاشی بین کابینتی 15

کاشی رنگ سفید ساده همیشه یکی از گزینه‌های انتخاب برای همه نوع کابینت هایی هست. به این رنگ هم فکر کنین. ساده، شیک و ماندگار.

کاشی بین کابینتی 16

طرح‌های جدولی کوچیک کاشی بین کابینتی هم طرفدارای خاص خودشو داره. خوبی این طرح‌ها اینه که خیلی زود به چشم میخورن و به این راحتی‌ها هم از ذهن کسی نمیرن.

کاشی بین کابینتی 17

کاشی بین کابینتی 18

انتخاب سخت شد نه؟ در این متن سعی کردیم تنوع مختلفی از انواع کاشی بین کابینتی رو براتون بیاریم که بتونین بین این طرح‌ها راحت انتخاب کنین. البته خیلی از عکس‌ها مربوط به کابینت ممبران نبود، اما کاشی‌های بین کابینتی اونا انقدر جذاب بود که نتونستیم نذاریمشون. البته جذابیت این کاشی‌ها انقدر هست که شما خیلی راحت بتونین واسه کابینت ممبران هم استفاده کنین.  سعی کنین از طرحی استفاده کنین که همون دفعه اول می پسندیدش. اینجوری همونی رو انتخاب کردین که دلتون خواسته.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید